XXII міжрегіональні змагання з пожежно-прикладного спорту пройшли під лозунгом "Схід та захід разом"

23 та 24 вересня на навчально-тренувальному полігоні Головного управління ДСНС України у Луганській області були проведені XXII міжрегіональні змагання з пожежно-прикладного спорту на приз «Дружба пожежних» під лозунгом «Схід та Захід разом».

У змаганнях взяли участь 12 команд: з Луганської області (м. Лисичанськ, м. Лисичанськ ПрАТ «ЛИНІК», м. Рубіжне, м. Сєвєродонецьк); з Донецької області (м. Бахмут, м. Костянтинівка, м. Краматорськ, м. Слов’янськ); з Харківської області (м. Лозова, м. Харків Київський р-н, м. Харків Комінтернівський р-н); з Львівської області (м. Львів).

За результатами першого виду змагань з підйому штурмової драбини у вікно четвертого поверху кращі результати показали Берідзе Серго з м. Харкова (Київський район) з результатом 15,53 с.; Сидоренко Семен з м. Лозова Харківська область з результатом 16,37 с. та Іванов Роман з м. Лозова Харківська область з результатом 17,58 с.

У змаганнях зі стометрової смуги з перешкодами кращі результати показали Берідзе Серго з м. Харкова (Київський район) з результатом 17,22 с.; Шемеляк Григорій з м. Львова з результатом 18,10 с.; Сидоренко Семен з м. Лозова Харківська область з результатом 18,63 с.

24 вересня були проведені пожежні естафети 4×100 м та підбито підсумки XXII міжрегіональних змагань з пожежно-прикладного спорту. Команди — переможці були нагороджені медалями, грамотами та грошовими преміями. За загальнокомандними результатами перше місце здобула команда м. Львова, друге місце — команда м. Лозова Харківської області та третє місце — команда м. Сєвєродонецька Луганської області.

Начальник Головного управління ДСНС України у Луганській області Ігор Вікторович Савельєв нагородив нагрудними знаками засновників змагань, активних учасників та тих, хто брав участь вперше.

Святковий настрій підтримали артисти гурту «Спалах», які прибули разом з Львівською делегацією. Свої музичні привітання презентував учасник першого шоу — проекту «Голос країни», переможець писемного конкурсу «Слобожанські передзвони 2016» у минулому МНС-ник, полковник у відставці, Президент клубу «Дружба пожежних» Микола Лисенко.

За спортивними традиціями, Прапор змагань було передано колегам, які будуть організовувати захід наступного року, а саме Харківському гарнізону.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

 

 

 

 

 

 

XXII міжрегіональні змагання з пожежно-прикладного спорту пройшли під лозунгом "Схід та захід разом"