• Лисичанське міське управління Головного управління ДСНС у Луганській області
 • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 324, м. Лисичанськ, Луганська обл. 93100
 • Телефон: (251) 7-04-01
 • Факс: (251) 7-56-36
 • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
 • Начальник Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області,
 • підполковник служби цивільного захисту Гречихін Олег Володимирович
 •  

Об'єкти, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів підвищеної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, що на підставі ст.53 Кодексу цивільного захисту України, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації протоколом № 30 від 12.12.2017 року затверджено перелік об’єктів підвищеної небезпеки Луганської області на 2018 рік, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення та графік впровадження автоматизованих систем на об’єктах підвищеної небезпеки.

Подробнее...

Щодо експлуатації пічного опалення

Пам’ятка при експлуатації пічного опалення:

— чистка димоходів проводиться перед початком опалювального сезону. При постійній експлуатації пічного опалення чистка проводиться кожні два місяці, а при періодичному використанні — кожні три місяці;

— пол з горючих матеріалів поруч з піччю накривається передтопковим листом (металевий лист розміром 50×70 см);

Подробнее...

Щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності

Напередодні вихідних днів з нагоди державних свят: Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України, Державна служба з надзвичайних ситуацій України звертається до громадян з проханням бути вкрай обережними та дотримуватися правил безпеки життєдіяльності!

Подробнее...

Об'єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів підвищеної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, що на підставі ст. 53 Кодексу цивільного захисту України, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації протоколом № 38 від 19.12.2018 року затверджено перелік об’єктів підвищеної небезпеки Луганської області, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

Подробнее...

Звернення Державної служби України з надзвичайних ситуацій!

Шановні громадяни! Через збільшення кількості нещасних випадків, пов`язаних з утопленням відпочиваючих на водних об`єктах, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертає Вашу увагу на необхідність дотримання правил поведінки на водних об`єктах:

— не купайтеся у незнайомому для Вас місці;

Подробнее...

Триває підготовка команд до участі у міському фестивалі юних рятувальників «Школа безпеки»

З 25 вересня на базі 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Лисичанська розпочато підготовку команд до участі у міському фестивалі юних рятувальників «Школа безпеки», що відбудеться 3 жовтня 2019 року.

Щоденно рятувальники практично навчають дітей порядку дій, які необхідно буде виконати для подолання дистанцій: «Аварійно-рятувальні роботи в зоні пожежі», «Аварійно-рятувальні роботи в зоні хімічного або радіаційного забруднення».

Подробнее...

Закликаємо дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах

Шановні громадяни! Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх.

Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється чинним законодавством.

Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

Рятувальники нагадали лисичанам основні правила пожежної безпеки в опалювальний період

27 вересня співробітники Лисичанського міського управління та ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд у житловому секторі міста. Лисичанам нагадали про необхідність регулярно стежити за станом електричної мережі та електричними побутовими приладами.

Подробнее...

Співробітники ДСНС та відділу поліції проводять навчання громадян з правил безпечного відпочинку на водоймах

З метою навчання громадян правильної поведінки під час відпочинку біля водойм співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області разом зі співробітниками Лисичанського відділу поліції ГУ Національної поліції 4 липня провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з відпочивальниками на водоймах міста Лисичанська.

Подробнее...

У Лисичанську пройшла акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Співробітниками Лисичанського міського управління та аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Луганській області, другого воєнізованого гірничорятувального загону та майстрами виробничого навчання Лисичанських міських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області було проведено свято в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Дійство проводилось біля Центру позашкільної роботи з молоддю та школярами.

Подробнее...

Звернення Державної служби з надзвичайних ситуацій!!!

Шановні громадяни!

Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх. Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється діючим законодавством.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. ДСНС попереджає про правила безпеки під час літнього відпочинку
 2. Лисичанські рятувальники разом з патрульною поліцією та представниками Товариства Червоного Хреста України навчають громадян безпечно відпочивати на водоймах
 3. Об'єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій
 4. Лисичанське міське управління ДСНС повідомляє: необережне поводження з вогнем - це основна причина пожеж!
 5. День юного рятівника
 6. Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у місті Лисичанську
 7. Звернення Державної служби з надзвичайних ситуацій
 8. Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду!
 9. Об'єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій
 10. У Лисичанську Тижні безпеки життєдіяльності проходять за участю рятувальників