• Лисичанське міське управління Головного управління ДСНС у Луганській області
  • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 324, м. Лисичанськ, Луганська обл. 93100
  • Телефон: (251) 7-04-01
  • Факс: (251) 7-56-36
  • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
  • Начальник Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області,
  • підполковник служби цивільного захисту Гречихін Олег Володимирович
  •  

Звернення Державної служби з надзвичайних ситуацій

5647_0Шановні громадяни! Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх. Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється чинним законодавством.

Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть кілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. Потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя дітей залежить тільки від самих батьків!

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України в Луганській області

Увага! Дотримуйтесь правил безпеки під час відвідування церков та храмів

Шановні громадяни та мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля дотримуйтесь правил безпеки під час відвідування церков та храмів.

Будьте обережні при запалюванні свічок зі свічників, закочуйте рукава одягу.

Під свічкою тримайте шматок картону, щоб гарячий віск не потрапив на шкіру і ви не впустили запалену свічку на одяг.

Підв’язуйте міцно хустки та прибирайте волосся.

Слідкуйте за дітьми, щоб вони не поставили запалену свічку поруч з чиїмось одягом.

Подробнее...

Об'єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів підвищеної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, що на підставі ст.53 Кодексу цивільного захисту України, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації протоколом № 38 від 19.12.2018 року затверджено перелік об’єктів підвищеної небезпеки Луганської області, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

На території міста Лисичанська розташовано 16 об’єктів підвищеної небезпеки, жоден з яких не обладнаний системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

Подробнее...

Антистрессовые приемы

Наша жизнь набрала такой бешеный темп, что это начинает угрожать не только нервно-психическому, но и физическому здоровью людей. Ученые не перестают разрабатывать системы и методы, помогающие современному «цивилизованному» человеку не попасть в «стрессовый плен». Вот что, к примеру, рекомендуют австралийские специалисты.

1. Полдня в неделю нужно проводить так, как вам нравится: плавайте, танцуйте. Прогуливайтесь или же просто сидите на скамейке в парке. В общем, хватит отдавать себя только работе!

Подробнее...

У Лисичанську Тижні безпеки життєдіяльності проходять за участю рятувальників

Проблеми цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в сучасному світі набирають особливого значення. Сьогодні рівень особистої та колективної безпеки — один з найважливіших показників добробуту суспільства. Зміни в навколишньому світі приносять нові загрози для життя та здоров’я людини. Тому однією з головних умов розвитку і навіть виживання людства стає якісна освіта у сфері безпеки.

З метою формування у дітей навичок свідомого обов’язкового виконання встановлених правил безпеки, безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій, користування первинними засобами пожежогасіння, надання першої медичної допомоги, практичного відпрацювання дій за планом реагування на надзвичайні ситуації у закладах освіти по всій території України весною проходять Тижні безпеки життєдіяльності. Лисичанські школи та дитячі садочки не стали винятком.

Подробнее...

Аеробіка для мозку

Довголіття — це активність мозку. Розвиваємо мозок за допомогою аеробіки для мозку.

Дослідним шляхом вчені довели: нервові клітини можуть відновлюватися, та ще й як! Інтелектуальні здібності виснажуються не тому, що нервові клітини відмирають, а в зв’язку з тим, що вичерпуються можливості дендритів, які проводять імпульси від однієї клітини до іншої.

У тому випадку, якщо між клітинами час від часу не підтримувати зв’язки, дендрити можуть атрофуватися подібно м’язам, які протягом тривалого часу перебувають без фізичного навантаження.

Подробнее...

Соблюдайте правила безопасности жизнедеятельности!

Уважаемые жители города! Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украины в Луганской области обращаемся с просьбой быть крайне осторожными и соблюдать правила безопасности жизнедеятельности, а также проводите профилактически-разъяснительную работу со своими детьми!

Подробнее...

Співробітники держслужб міста проводять спільні рейди з метою запобігання виникненню пожеж в екосистемах

Протягом квітня співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області та Лисичанського відділу поліції ГУНП у Луганській області проводяться рейди у приватному секторі міста Лисичанськ з метою запобігання виникненню пожеж в екосистемах.

Під час спільних рейдів співробітники роз’яснюють громадянам про адміністративну відповідальність, до якої вони можуть бути притягнуті, у разі випалювання на відкритих територіях стерні, сміття, гілок, а також нагадують про шкоду екосистемі, яку наносять люди розводячи багаття на власних присадибних дільницях.

Подробнее...

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в природних екосистемах

З настанням весняно-літнього періоду та у зв’язку з підвищенням температури, люди почали прибирати присадибні ділянки, угіддя та спалювати суху тогорічну траву. На превеликий жаль, громадяни не розуміють, що саме їхня недбалість та необережність під час випалювання сухостою може стати причиною масштабних пожеж. Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження. Усі випадки виникли в наслідок людського фактора – порушення людьми елементарних правил пожежної безпеки.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

У Лисичанську рятувальники провели навчання з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації

12 квітня на базі Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) рятувальники провели навчання з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Подробнее...