• Лисичанське міське управління Головного управління ДСНС у Луганській області
  • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 324, м. Лисичанськ, Луганська обл. 93100
  • Телефон: (251) 7-04-01
  • Факс: (251) 7-56-36
  • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
  • Начальник Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області,
  • підполковник служби цивільного захисту Гречихін Олег Володимирович
  •  

Пам'ятка про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на виборчих дільницях

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Визначено вимоги пожежної безпеки до виборчих дільниць у період проведення виборчої кампанії.

Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць та агітпунктів покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму — на голів комісій, завідуючих агітпунктами та чергових.

Із приміщень виборчої дільниці та агітпункту має бути не менше двох евакуаційних виходів з дверима, що відчиняються у напрямку виходу з приміщення.

Подробнее...

У Лисичанську проведено профілактичний рейд у житловому секторі міста

14 лютого співробітники Лисичанського міського управління та ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд в житловому секторі міста Лисичанська.

Громадянам нагадали про необхідність регулярно стежити за станом електричної мережі та електричними побутовими приладами. В ході рейду співробітники ДСНС пояснювали мешканцям міста про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки при експлуатації печі на твердому палеві, і розповіли про найпоширеніші порушення, від яких виникають пожежі. Також, звернули увагу мешканців на те що в ніякому разі не можна залишати вдома маленьких дітей без нагляду, навіть на хвилину.

Подробнее...

Звернення ДСНС

Увага! У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте його. Відійдіть спочатку назад на безпечну відстань (рухайтесь раніше пройденим вами напрямком) та негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

Співробітники ДСНС перевірили протипожежний стан виборчих дільниць

З метою запобігання можливих пожеж та надзвичайних ситуацій на виборчих дільницях співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області було проведено огляд приміщень, які будуть задіяні під час проведення виборів Президента України.

Всього на території міста буде відкрито 47 виборчих дільниць, які розташовані на 39 об’єктах.

Подробнее...

До уваги керівників підприємств, установ та організацій міста!

Регіональна комісія з питань ТЄБ та НС протоколом № 38 від 19.12.2018 року затвердила перелік потенційно небезпечних об’єктів Луганської області на 2019 рік та перелік об’єктів підвищеної небезпеки, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення та графік впровадження автоматизованих систем на об’єктах підвищеної небезпеки міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля.

Подробнее...

Как преодолеть зимнюю депрессию

Зимняя пора с ее короткими и серыми днями, а также длинными и холодными ночами, может у кого угодно вызвать уныние, потерю мотивации и жизненных сил. К счастью, вам под силу поднять себе настроение и избавится от свойственной зиме хандры. Предлагаем вам 10 наилучших способов преодолеть зимнюю депрессию:

— Физическая активность. Физические нагрузки — это прекрасный способ снять стресс. На протяжении дня физические упражнения придадут вам дополнительную энергию и заряд, а это обязательно скажется на вашем настроении!

Подробнее...

До уваги керівників підприємств, установ та організацій міста!

З 02.01.2019 року набрав чинності та застосовується наказ МВС України від 05.11.2019 року № 879 «Про затвердження Правил техногенної безпеки», зареєстрований у Міністерстві Юстиції України 27.11.2018 року за № 1346/32798 відповідно до якого втратив чинність наказ МНС України від 15.08.2017 року № 557 «Про затвердження Правил техногенної безпеки у сфері цивільного захисту на підприємствах, в організаціях, установах та на небезпечних територіях», зареєстрований у Міністерстві Юстиції України 03 вересня 2017 року за № 1006/14273.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

3 вида стресса и как с ними бороться

Когда мы сталкиваемся с проблемой, вызывающей стресс, в первую очередь надо разложить ее на составные части. Так с ней будет проще совладать и найти разумный подход. Это поможет понять, насколько решение проблемы зависит от вас (полностью, частично или не зависит вовсе).

1. Проблемная ситуация, в которой вы можете что-то изменить.

Подробнее...

Щодо правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів

Під час експлуатації електрообігрівальних приладів слід:

— перед увімкненням обігрівального пристрою переконатись, що він не має механічних ушкоджень;

— не вмикати одночасно багато електроприладів у подовжувач, адже електромережа може не витримати перевантаження;

Подробнее...

Роз'яснення щодо правил захисту від переохолодження й обмороження

Причинами обморожень та переохолоджень організму можуть бути: низька температура повітря (нижче 10-15 градусів), сильний вітер, тісне сире взуття, вимушене тривале нерухоме положення, тіла тривале перебування на морозі в стані алкогольного сп’яніння.

Щоб уникнути переохолодження та обмороження тіла, варто дотримуватися простих правил:

1. Носіть просторий одяг. Це сприяє циркуляції крові. Краще одягнути три тонких светри, ніж один грубий. Між шарами одягу залишається повітря, яке утримує тепло.

Подробнее...

Як діяти при виникненні пожежі

Пожежі — це стихійне лихо, вогонь, який вийшов з під контролю людини. При пожежі потрібно остерігатися: високої температури, задимленості і загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалля.

При рятуванні із палаючих будинків і при гасінні пожежі, дотримуйтесь наступних правил:

— якщо у разі евакуації необхідно пройти через палаюче приміщення, накрийтесь мокрим покривалом, пальтом, плащем, щільною тканиною;

Подробнее...