У Лисичанську діє робоча комісія міського управління ГУ Держпродспоживслужби

З 15 травня, з метою виконання протокольного доручення керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза від 23.04.2018 року, Лисичанським міським управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області створена робоча комісія.

До робочої комісії увійшли фахівці Лисичанського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області та управління економіки Лисичанської міської ради.

Зазначена комісія проводила роботу з інформування операторів ринку харчових продуктів щодо проведення реєстрації потужностей в Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та дотримання санітарного законодавства при здійсненні своєї діяльності. У зв’язку з погіршенням санітарно-епідемічної ситуації в Україні проведено санітарно-освітню роботу з питання профілактики гострих кишкових захворювань та ботулізму. Крім того надавалися консультації щодо дотримання вимог до обладнання куточку споживача.

В ході співбесіди роздано інформаційний матеріал, зразки заяви про державну реєстрацію потужностей та перелік додаткової інформації.

Начальник управління Г.Г. Шпень