У Лисичанську розглянуто Регламент взаємодії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та державних установ Міністерства охорони здоров'я України

14 травня Лисичанським міським управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області було проведено спільну нараду з фахівцями структурного підрозділу Лисичанська міськрайонна філія ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України».

На нараді взяли участь фахівці Лисичанського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, фахівці структурного підрозділу Лисичанської міськрайонної філії ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Розгляду підлягали питання взаємодії відповідно з «Регламентом взаємодії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та державних установ Міністерства охорони здоров’я України», погоджений Головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та в.о. Міністерства охорони здоров’я України 08.12.2017 року. При цьому обговорені відповідні заходи реагування у випадках ускладнення санітарно-епідемічної ситуації щодо гострих кишкових інфекційних захворювань, харчових отруєнь, масових неінфекційних захворювань (отруєнь).

Начальник управління Г.Г. Шпень