• Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції
  • Фонду Соціального страхування України у Луганській області
  • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 347, м.Лисичанськ, Луганська область, 93113
  • Телефон: (06451) 4-27-86
  • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Начальник Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України у Луганській області Побирохіна Інна Костянтинівна
 

Лисичанськне міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області інформує

З 01 жовтня 2018 року запроваджено нові підходи щодо надання застрахованим особам допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах, на поховання та окремих виплат потерпілим на виробництві.

Зміни направлені на посилення соціального захисту працевлаштованих у частині прискорення строків отримання матеріального забезпечення, зменшення навантаження на роботодавців та мінімізацію перевірок.

Подробнее...

Надання медико-соціальних послуг за 9 місяців 2018 року

Важливим напрямом діяльності Фонду соціального страхування України є медична та соціальна реабілітація, яка направлена на відновлення здоров’я та працездатності застрахованих осіб та людей, які отримали на виробництві травми чи професійні захворювання.

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами протягом 9 місяців 2018 року спеціалістами відділу медичних та соціальних послуг Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — відділення) здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Подробнее...

Набув чинності новий порядок фінансування страхувальників

1 жовтня набули чинності зміни у порядку фінансування Фондом соціального страхування України страхувальників (роботодавців) для надання ними застрахованим особам допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, а також деяких виплат потерпілим на виробництві. Зміни направлені на посилення соціального захисту працевлаштованих у частині пришвидшення термінів отримання ними матеріального забезпечення, а також оптимізацію та спрощення для роботодавців взаємодії з Фондом, мінімізацію перевірок і заміну санкцій на попередній контроль.

Подробнее...

З нагоди Дня охорони праці в Україні

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Подробнее...

Соціальна турбота про людей

SozrabotnikЛюдина завжди мріяла бути здоровою та захищеною. А людина, яка працює, завжди має бути впевненою в тому, що вона захищена від ризиків, пов’язаних із втратою здоров’я під час виконання трудових обов’язків.

На жаль, попри всі вжиті заходи іноді трапляється біда і люди, які ще вчора були здоровими і працездатними, опиняються в складних життєвих обставинах.

Завданням Фонду соціального страхування України і є турбота про цих людей, особливо про тих, хто отримав на виробництві травму або професійне захворювання, тимчасово втратив працездатність або став інвалідом.

Подробнее...

Новий Порядок направлення застрахованих осіб на лікування у реабілітаційні відділення санітарно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Новий Порядок направлення застрахованих осіб на лікування у реабілітаційні відділення санітарно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Безпечна праця - обов'язкова умова виробництва

Питання охорони праці є дуже важливим і має неабияке значення для суспільства, особливо сьогодні, коли більшість підприємств намагаються оптимізувати виробничі витрати і не приділяють належної уваги створенню безпечних і нешкідливих умов праці.

Дотримання конституційних прав громадян на безпечні та здорові умови праці є головними принципами державної політики у сфері охорони праці. Цим принципом керується весь цивілізований світ, його закладено в найважливіших конвенціях Міжнародної організації праці, членом якої є наша держава.

Подробнее...

Реабілітаційне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

cf783b1bda2053527119b788a7650296Медична реабілітація (відновне лікування) — вид медичної допомоги, що охоплює систему лікувальних заходів, спрямованих на відновлення порушених чи втрачених функцій організму, виявлення та активізацію його компенсаторних можливостей, профілактику ускладнень та рецидивів захворювання.

Застосування медичної реабілітації в умовах санаторно-курортних закладів допомагає якнайшвидше відновити здоров’я та працездатність людини, зменшити показник первинної інвалідності, підвищити рівень життєдіяльності, а також скоротити терміни тимчасової непрацездатності.

Подробнее...

Оголошується Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання "Краще підприємство з охорони праці"

З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».

Подробнее...

Профілактика виробничого травматизму та професійної захворюваності на підприємствах міста Лисичанськ - пріоритет діяльності Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області

Фонд соціального страхування України постійно опікується проблемами людей, які в процесі трудової діяльності отримали травму чи професійне захворювання, надає їм матеріальне забезпечення, страхові виплати та соціальні послуги, запроваджує профілактичні заходи для подальшого запобігання страховим випадкам.

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — Лисичанське міське відділення управління) постійно проводить аналіз стану виробничого травматизму та професійної захворюваності на підприємствах міста Лисичанськ та надсилає його до міської ради, Головного управління Держпраці у Луганській області, прокуратури міста та територіального об’єднання профспілки працівників вугільної промисловості.

Подробнее...