• Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції
 • Фонду Соціального страхування України у Луганській області
 • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 347, м.Лисичанськ, Луганська область, 93113
 • Телефон: (06451) 4-27-86
 • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 • Начальник Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України у Луганській області Побирохіна Інна Костянтинівна
 

До уваги потерпілих на виробництві та членів їх сімей

 Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області інформує про строки проведення страхових виплат.

Відповідно до статті 47 «Закону про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999р. № 1105-XIV страхові виплати провадяться щомісячно в установлені Фондом дні на підставі Постанови цього Фонду або рішення суду.

Згідно підпункту 3.2.2. пункту 3.2. розділу ІІІ Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, затвердженого Постановою правління Фонду від 19.07.2018р. № 11 щомісячна страхова виплата виплачується щомісячно з наступного місяця після місяця, у якому вона призначена та нарахована (а також при призначенні щомісячної страхової виплати за рішенням суду, яке набрало законної сили), але не пізніше 30 календарних днів з дня прийняття постанови управління (відділення) Фонду про призначення страхових виплат.

Подробнее...

До уваги страхувальників: щодо прискорення виплат лікарняних і декретних

Враховуючи ситуацію, що склалась, з метою зняття соціальної напруги Фонд соціального страхування України звертається до страхувальників з проханням здійснювати перерахування матеріального забезпечення своїм працівникам у максимально короткі терміни після отримання коштів від Фонду, особливо допомог у зв’язку з вагітністю і пологами.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019р. № 957 внесені зміни до бюджету Фонду на 2019 рік за статтею видатків «Матеріальне забезпечення та соціальні послуги», яка була збільшена на суму 1,37 млрд. грн.

Подробнее...

Щомісячні виплати потерпілим на виробництві зросли на 5 відсотків

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — відділення) інформує.

З 01 березня 2019 року Фондом соціального страхування України було здійснено перерахунок страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, а також членам їх сімей. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України коефіцієнт перерахунку щомісячних виплат становить 1,05.

Подробнее...

Медогляди працюючих шахтарів - життєва необхідність

Одним із найважливіших заходів з профілактики професійних захворювань є якісне проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, передбачених Порядком проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 23.05.2007 № 246, та статтею 17 Закону України «Про охорону праці».

Медогляди покликані виявляти захворювання на ранніх стадіях або схильність до них з метою початку застосування профілактичних заходів і своєчасного лікування, що допоможе продовжити здорове, активне життя, знизити рівень захворюваності і попередити важкі ускладнення. Постійне спостереження за станом здоров’я працівників підприємства дає можливість на початкових стадіях діагностувати цілу низку захворювань, проводити їх профілактику, запобігати їх подальшому розвитку, здійснювати за необхідності лікування за показаннями. Це хороший шанс на підтримку здоров’я працівника і професійна турбота про нього.

Подробнее...

Щодо надання медико-соціальних послуг у 2018 році

Важливим напрямом діяльності Фонду соціального страхування України є медична та соціальна реабілітація, направлена на відновлення здоров’я та працездатності застрахованих осіб та людей, які отримали на виробництві травми чи професійні захворювання.

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, медичними та соціальними послугами протягом 2018 року спеціалістами відділу медичних та соціальних послуг Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — відділення) здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Подробнее...

До уваги роботодавців: все, що необхідно знати про проведення медичних оглядів працівників певних категорій!

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області доводить до відома роботодавців, що наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 № 246, зареєстрованим в міністерстві юстиції України 23.07.2007 за № 846/14113 (із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14.02.2012 № 107), затверджений Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій (далі — Порядок).

Подробнее...

Співпраця фахівців Фонду соціального страхування України та комісій (уповноважених) із соціального страхування

Одним із основних завдань Фонду соціального страхування України (далі — Фонд) є надання матеріального забезпечення застрахованим особам, яке включає в себе допомогу по тимчасовій непрацездатності, допомогу по вагітності та пологах, а також допомогу на поховання.

Застрахованою вважається особа, яка відповідно до законодавства підлягає загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню і сплачує (сплачувала) та/або за яку сплачується чи сплачувався у встановленому законом порядку єдиний соціальний внесок.

Подробнее...

Використання коштів Фонду соціального страхування України на надання матеріального забезпечення застрахованим особам

Фонд соціального страхування України на підставі листків непрацездатності надає допомогу по тимчасовій втраті працездатності, допомогу по догляду за дитиною або хворим членом родини, допомогу по вагітності та пологах. Так, за 4 місяці 2019 року Лисичанським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області профінансовано таких видів допомог на загальну суму 7,1 млн. грн.

Подробнее...

До уваги страхувальників!

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області надає роз’яснення щодо звітності страхувальників.

Правлінням Фонду соціального страхування України (далі — Фонд) прийнята постанова від 12.12.2018 № 28 «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України» (далі — постанова № 28), якою встановлено форму Звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України.

Подробнее...

Звернення в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергія Нестерова з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

Шановні колеги!

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні щороку 28 квітня відзначають День охорони праці.

У 2019 році Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом — «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Фонд соціального страхування України підтримує визнання міжнародної спільноти, що здорові та безпечні умови праці — це стратегічне завдання, яке стоїть перед державою та бізнесом.

Подробнее...

Щодо надання звітів страхувальниками

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — відділення управління) нагадує про необхідність подання до відділення управління за підсумками 2018 року:

— Звіту по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, за формою Ф4-ФСС з ТВП до 21 січня 2019 року;

— Звіту щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України до 25 січня 2019 року.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. Про забезпечення потерпілих на виробництві санаторно-курортним лікуванням за їх вибором у санаторно-курортних закладах України
 2. Лисичанськне міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області інформує
 3. Надання медико-соціальних послуг за 9 місяців 2018 року
 4. Набув чинності новий порядок фінансування страхувальників
 5. Соціальна турбота про людей
 6. Безпечна праця - обов'язкова умова виробництва
 7. Оголошується Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання "Краще підприємство з охорони праці"
 8. Трудові правовідносини між роботодавцем та молоддю
 9. З нагоди Дня охорони праці в Україні
 10. Новий Порядок направлення застрахованих осіб на лікування у реабілітаційні відділення санітарно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України