• Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції
  • Фонду Соціального страхування України у Луганській області
  • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 347, м.Лисичанськ, Луганська область, 93113
  • Телефон: (06451) 4-27-86
  • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Начальник Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України у Луганській області Побирохіна Інна Костянтинівна
 

Профілактика виробничого травматизму на підприємствах гірничої галузі міста Лисичанськ

Травматизм — одна з найважливіших проблем сучасного виробництва, актуальність якої визначається не тільки медичними, а й соціально-економічними аспектами, які обумовлені наслідками травм, нерідко стійкою втратою працездатності і навіть інвалідністю, а також високим рівнем смертності від зовнішніх причин.

Виробничі травми — це травми, отримані працівниками на виробництві та викликані, як правило, недотриманням вимог законодавчих актів з охорони праці. Гірнича галузь не є виключенням, і на жаль, показники рівня виробничого травматизму в даній галузі одні з найвищих.

Подробнее...

Страхові витрати на медичну та соціальну допомогу потерпілим на виробництві за 2020 рік

images (2)У 2020 році Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — Лисичанське міське відділення) забезпечило медичними та соціальними послугами 255 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на загальну суму 3854,3 тис. гривень.

У закладах охорони здоров’я м. Лисичанськ проліковано 162 потерпілих на загальну суму 636,9 тис. гривень. Лікарськими засобами та виробами медичного призначення забезпечено 131 потерпілого на суму 584,3 тис. гривень.

Подробнее...

Щодо надання звітності страхувальниками

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області нагадує про надання звітності до 15 січня 2021 року.

Подробнее...

Оперативна інформація сектору по роботі зі страхувальниками

Станом на 01.01.2021 на обліку у Лисичанському міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — Лисичанське міське відділення) перебувають 4807 підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців, з яких: юридичних осіб — 1627, фізичних осіб — 3181 та членів фермерських господарств — 1.

За 2020 рік працівниками Лисичанського міського відділення проведено 33 планові та 9 позапланових перевірок страхувальників по коштах Фонду соціального страхування України (далі — Фонд) з тимчасової втрати працездатності. Виявлено порушення використання коштів Фонду на суму 49,2 тис. грн та нараховані штрафні санкції на суму 24,6 тис. гривень. Притягнуто до адміністративної відповідальності 27 посадових осіб страхувальників та накладено адміністративні штрафи на суму 5 тис. гривень.

Подробнее...

Порядок видачі листків непрацездатності лікарями, які ведуть медичну практику як фізичні особи - підприємці

Допомога по тимчасовій втраті працездатності надається Фондом соціального страхування за листками непрацездатності, виданими лікуючими лікарями закладів охорони здоров’я незалежно від форми власності, а також лікарями, що провадять господарську діяльність з медичної практики як фізичні особи-підприємці (лікарі-ФОП).

Лікарі-ФОП можуть здійснювати видачу листків непрацездатності без державної акредитації. Державна акредитація є добровільна і передбачена для закладів охорони здоров’я.

Подробнее...

Внесено зміни до порядку видачі листків непрацездатності у лікувально-профілактичних закладах

22 грудня 2020 року набув чинності наказ МОЗ України від 11.11.2020 № 2593, яким внесено зміни до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ від 13.11.2001 № 455.

Ці зміни необхідно враховувати при опрацюванні листків непрацездатності, виданих закладами охорони здоров’я різних форм власності та підпорядкування, а саме:

— відтепер у разі вибору особою лікуючого лікаря та лікувально-профілактичного закладу не за місцем проживання чи роботи, для отримання документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян не потрібно подавати заяву-клопотання та погоджувати її з головним лікарем;

Подробнее...

Щодо подання документів до Фонду соціального страхування України онлайн

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області нагадує про можливість страхувальників (роботодавців) подавати документи до Фонду соціального страхування України в електронному вигляді.

Для подання електронних документів страхувальнику необхідно укласти із відділенням робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України відповідний договір.

Подробнее...

Щодо надання матеріального забезпечення та проведення страхових виплат Лисичанським міським відділенням за 2020 рік

Кожна людина, яка працює, отримує від Фонду соціального страхування України виплати, які відшкодовують втрату заробітної плати в разі тимчасової непрацездатності або у зв’язку з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням.

У нашому місті реалізацію цих видів послуг соціального страхування здійснює Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області (далі — Лисичанське відділення).

Станом на 01.01.2021 на обліку в Лисичанському відділенні є 1703 потерпілих на виробництві (членів їх сімей), із них 462 — внутрішньо переміщені особи.

Подробнее...

Оперативна інформація сектору по роботі зі страхувальниками Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області станом на 01.10.2020

Станом на 01.10.2020 на обліку у Лисичанському міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Луганській області перебувають 4840 підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців, з яких: юридичних осіб — 1618, фізичних осіб — 3221 та членів фермерських господарств — 1.

За 9 місяців 2020 року працівниками Лисичанського міського відділення управління проведено 24 планових та 6 позапланових перевірок страхувальників по коштах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Виявлено порушення використання коштів Фонду на суму 31,1 тис. грн. та нарахована штрафні санкції на суму 15,5 тис. грн. Притягнуто до адміністративної відповідальності 20 посадових осіб страхувальників та накладено адміністративні штрафи на суму 3,6 тис. грн.

Подробнее...

Відновлено функцію ФСС щодо здійснення поточних видатків на фінансування страхових витрат на лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів

Без названия (2)Забезпечення реалізації конституційних прав усіх працюючих на належні допомоги, страхові виплати та медико-соціальні послуги за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням є головним завданням Фонду соціального страхування України (далі — Фонд) та його робочих органів.

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — відділення) інформує, що відповідно до Закону України від 03.11.2020 № 941-ІХ «Про внесення змін до підпункту 2 пункту 5 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», який набув чинності 26 листопада 2020 року, відновлено функцію Фонду щодо здійснення поточних видатків на фінансування страхових витрат на лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм, медичної реабілітації потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (далі — потерпілі), передбачених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Подробнее...

Заповнення листка непрацездатності при направленні хворого на огляд медико-соціальної експертної комісії

Згідно з Інструкцією про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ України від 13.11.2001 № 455 (далі — Наказ № 455), тимчасова непрацездатність застрахованих осіб засвідчується листком непрацездатності (далі — ЛН).

У разі захворювання чи травми на весь період тимчасової непрацездатності до відновлення працездатності або до встановлення групи інвалідності медико-соціальною експертною комісією (МСЕК) видається ЛН, який обраховується в календарних днях.

Подробнее...