Зі святом тебе, Україно!

День Незалежності України — це державне свято, яке святкується щорічно 24 серпня починаючи з 1991 року. В цей день Верховною Радою УРСР був підтриманий Акт проголошення незалежності України, з якого починається історія держави України в її сучасному вигляді. У зв’язку з цим, з 1992 р. в нашій країні відзначається державне свято День Незалежності.

В цьому році ми відзначаємо 25 річницю Дня Незалежності.

З цієї нагоди 22 червня 2016 року в Лисичанському МВ КВІ УДПтС України в Луганській області відбувся виховний захід присвячений Дню Незалежності нашої країни. До заходу були запрошені засуджені, які перебувають на обліку в Лисичанському МВ КВІ. Метою цього заходу було виховати любов засуджених до Батьківщини, виховати в них почуття патріотизму. Тому що, Україна — це країна, в якій народила нас мати, де народилися й спочивають на цвинтарях наші предки. Саме в цій країні, а не в іншій.

На даний час наша країна переживає не найкращі роки, та було б доречно прислухатися до слів відомого українського письменника Володимира Сосюри, який у своїх віршах писав:

• Любіть Україну, як сонце, любіть,
  • як вітер, і трави, і води ...
  • В годину щасливу і в радості мить,
  • любіть у годину негоди.

Від щирого серця й від усієї душі зичу землякам, рідним, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Зі святом Вас! Хай святиться ім’я твоє вічно, Україно!

Інспектор Лисичанського МВ КВІ капітан внутрішньої служби Наталія Шаммієва