Діяльність Лисичанського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції

За 2015 рік по облікам в Лисичанському міському відділу кримінально-виконавчої інспекції пройшло 636 осіб, що в порівнянні з 2014 роком на 102 особи менше. Ця цифра включає в себе покарання не пов’язані з позбавленням волі, а також адміністративні стягнення у вигляді громадських робіт.

На обліку в Лисичанському МВ КВІ перебувають засуджені різних вікових категорій, різних прошарків населення, багато з яких не мають офіційної работи. Тому працювати з такою категорією осіб треба дуже уважно та обережно. У 2015 року до Лисичанського міського суду було направлено 45 поданнів, стосовно 45 засуджених для скасування іспитового строку. З яких, 31 особі іспитовий строк скасовано. Якщо порівнювати з 2014 роком, то на 22 подання більше, а саме, Лисичанським МВ КВІ було направлено до Лисичанського міського суду 23 подання, з яких 14 поданнів було задоволено.

З метою перевиховання та виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних злочинів, в Лисичанському МВ КВІ систематично проводяться виховні заходи, а саме лекції, виховного характера, перегляд документальних фільмів, екскурсії до музеїв і т.п. До заходів залучаються різні організації. Спільною плідною працею ми зробимо нашу країну кращою, чудовою та щасливою.

Інспектор Лисичанського МВ КВІ капітан внутрішньої служби Шаммієва Н.В.