• Лисичанський міський відділ Філії Державної установи «Центр пробації» Луганській області
  • Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 347, м. Лисичанськ, 93113
  • Телефон: (095) 536-16-92
  • Електронна скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. @Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Графік роботи:
  • понеділок – четвер: 09:00 – 18:00;
  • п’ятниця: 09:00 – 16:45;
  • обідня перерва: 13:00 – 13:45;
  • вихідний: субота, неділя.
  • Начальник відділу, майор внутрішньої служби Шаммієва Наталія Василівна
 

Європейський суд з прав людини: звернутись може кожний!

Сьогодні, 22 липня, співробітники Лисичанського відділу пробації з метою правового інформування громадян, сприяння розвитку в них правової та громадянської компетентностей, вміння захищати свої права цивілізованим шляхом під час запланованого інформаційного заходу розглянули з суб’єктами пробації наступні питання:

— що таке Європейський суд з прав людини?

Подробнее...

Розвиток ВІЛ в організмі. Тестування

Лисичанський міський відділ пробації спільно з працівниками КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб» Лисичанської міської ради продовжують співпрацю для інформування суб’єктів пробації про розвиток ВІЛ в організмі, з метою діагностики та виявлення осіб, які живуть з цією хворобою.

Подробнее...

«Великдень всіх на гостину просить!»

Під такою назвою, вчора, 25 квітня, у Лисичанському міському відділі філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області спільно з представниками релігійної організації «Церква Ісуса Христа християн віри євангельської» для неповнолітніх суб’єктів пробації був організований та проведений виховний захід.

Метою заходу було розширення і поглиблення знань юнаків про історію найдавнішого церковного свята, про традиції нашого народу щодо святкування Пасхи, а також виховування любові та поваги до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного.

Подробнее...

Нема здоров'я - нема щастя!

18 червня у Лисичанському міському відділі пробації спільно з працівниками КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб» Лисичанської міської ради для суб’єктів пробації був організований та проведений виховний захід на тему: «Інфекції, які передаються статевим шляхом. Гепатити, туберкульоз».

Метою даного заходу було ознайомити суб’єктів пробації із видами інфекцій, які передаються статевим шляхом; розвивати пізнавальний інтерес до способів запобігання інфекційних хвороб; виховувати почуття відповідальності, співчуття, бажання вести здоровий спосіб життя, дбайливе ставлення до свого здоров'я.

Подробнее...

Нема здоров'я - нема щастя!

22 квітня у Лисичанському міському відділі філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області спільно з працівниками КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб» Лисичанської міської ради для суб’єктів пробації був організований та проведений виховний захід на тему: «Основи гігієни».

Подробнее...

Кожному мила своя сторона

Сьогодні, 3 червня, Лисичанський міський відділ для неповнолітніх суб’єктів пробації організував відвідування виставки у Лисичанському міському краєзнавчому музеї з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Метою заходу було розширення і поглиблення знань підопічних про рідний край, виховування патріотичних почуттів, поваги до Батьківщини.

Подробнее...

У Лисичанську пройшов тренінг для підлітків «Мотивація до змін»

12 квітня на базі Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області було проведено лекційно-тренінгове заняття на тему «Мотивація до змін» для дітей, які перебувають у конфлікті з законом. Метою даного заходу є підвищення відповідальності підлітків за власні вчинки, розвиток здатності до самоаналізу і контролю поведінки, формування позитивних життєвих цілей, підвищення мотивації і здатності до їх досягнення; формування навиків відповідального прийняття рішень.

Подробнее...

Впровадження пілотних проектів із реалізації пенітенціарної пробації: мета, прийняті рішення, шляхи реалізації та досягнення

Заступник Міністра юстиції Денис Чернишов слушно зазначив: «Якщо я не бачу проблеми, то її не існує» — саме так можна описати ставлення суспільства до тюремної системи України. Більшість з нас намагається від цього відгородитись, думаючи, що це щось занадто далеке. Водночас, саме ігноруючи це питання, суспільство піддає себе ще більшій небезпеці. Без зміни свідомості кожного з нас повноцінна реформа пенітенціарної системи неможлива».

Подробнее...

Співробітництво з установами виконання покарань з метою визначення потреб і проблем засудженого, який готується до звільнення з місць позбавлення волі, вирішення яких є запорукою його реінтеграції в суспільство

Пенітенціарна пробація — це підготовка осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення з метою трудового і побутового влаштування таких осіб після звільнення за обраним ними місцем проживання.

Засуджені, які тривалий час відбували покарання, втратили соціально корисні зв’язки та здебільшого не мають житла, професії і навіть належної освіти. Адаптація до життя на волі в сучасних умовах є дуже складною. Успішна їх соціальна адаптація є одним із пріоритетних напрямів державної політики, адже труднощі у відновленні свого соціального статусу та поверненні до нормальних умов життя призводить до того, що особи, які звільнилися з установ виконання покарань, повертаються на кримінальний шлях, через що підвищується рівень рецидиву злочинів.

Подробнее...

Пам'ять вічно жива

З метою розширення та поглиблення знань юнаків про Другу світову війну та її наслідки, виховання патріотичного почуття, поваги до пам’яті загиблих захисників рідної землі, співчуття до дітей війни, 8 травня, у Лисичанському міському відділі для неповнолітніх суб’єктів пробації відбувся виховний захід «Пам’ять вічно жива».

Подробнее...

Неповнолітня злочинність

На превеликий жаль, органи з питань пробації у своїй практиці стикається з такою проблемою як неповнолітні злочинці, які складають лише частину контингенту злочинців, але чим більше їх і чим найнебезпечніше вчинений ними злочин, тим сильніше проявляється моральне неблагополуччя суспільства.

Подробнее...