• Лисичанський міський відділ Філії Державної установи «Центр пробації» Луганській області
  • Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 347, м. Лисичанськ, 93113
  • Телефон: (095) 536-16-92
  • Електронна скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Графік роботи:
  • понеділок – четвер: 09:00 – 18:00;
  • п’ятниця: 09:00 – 16:45;
  • обідня перерва: 13:00 – 13:45;
  • вихідний: субота, неділя.
  • Начальник відділу, майор внутрішньої служби Шаммієва Наталія Василівна
 

«Великдень всіх на гостину просить!»

Під такою назвою, вчора, 25 квітня, у Лисичанському міському відділі філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області спільно з представниками релігійної організації «Церква Ісуса Христа християн віри євангельської» для неповнолітніх суб’єктів пробації був організований та проведений виховний захід.

Метою заходу було розширення і поглиблення знань юнаків про історію найдавнішого церковного свята, про традиції нашого народу щодо святкування Пасхи, а також виховування любові та поваги до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного.

Подробнее...

Нема здоров'я - нема щастя!

22 квітня у Лисичанському міському відділі філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області спільно з працівниками КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб» Лисичанської міської ради для суб’єктів пробації був організований та проведений виховний захід на тему: «Основи гігієни».

Подробнее...

Запрошуємо до співпраці!

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття.

Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації.

Подробнее...

У Лисичанську пройшов тренінг для підлітків «Мотивація до змін»

12 квітня на базі Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області було проведено лекційно-тренінгове заняття на тему «Мотивація до змін» для дітей, які перебувають у конфлікті з законом. Метою даного заходу є підвищення відповідальності підлітків за власні вчинки, розвиток здатності до самоаналізу і контролю поведінки, формування позитивних життєвих цілей, підвищення мотивації і здатності до їх досягнення; формування навиків відповідального прийняття рішень.

Подробнее...

Пенітенціарна пробація як складова реформи пенітенціарної системи

Пенітенціарна пробація — це підготовка осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення з метою трудового і побутового влаштування таких осіб після звільнення за обраним ними місцем проживання.

Утворення пенітенціарної пробації — це запровадження якісно нових підходів до виправлення не лише осіб, які засуджені до альтернативних видів покарання, а й засуджених, які утримуються у місцях позбавлення або обмеження волі, з метою подальшої їх адаптації у суспільство. Пенітенціарна пробація грає важливу роль у реформі пенітенціарної системи.

Подробнее...

Співробітництво з установами виконання покарань з метою визначення потреб і проблем засудженого, який готується до звільнення з місць позбавлення волі, вирішення яких є запорукою його реінтеграції в суспільство

Пенітенціарна пробація — це підготовка осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення з метою трудового і побутового влаштування таких осіб після звільнення за обраним ними місцем проживання.

Засуджені, які тривалий час відбували покарання, втратили соціально корисні зв’язки та здебільшого не мають житла, професії і навіть належної освіти. Адаптація до життя на волі в сучасних умовах є дуже складною. Успішна їх соціальна адаптація є одним із пріоритетних напрямів державної політики, адже труднощі у відновленні свого соціального статусу та поверненні до нормальних умов життя призводить до того, що особи, які звільнилися з установ виконання покарань, повертаються на кримінальний шлях, через що підвищується рівень рецидиву злочинів.

Подробнее...

Про завдання та функції уповноважених органів з питань пробації

Завдання і функції уповноважених органів з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінально процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ – ЦЕ:

- забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

Подробнее...

Неповнолітня злочинність

На превеликий жаль, органи з питань пробації у своїй практиці стикається з такою проблемою як неповнолітні злочинці, які складають лише частину контингенту злочинців, але чим більше їх і чим найнебезпечніше вчинений ними злочин, тим сильніше проявляється моральне неблагополуччя суспільства.

Подробнее...

Роль соціально-виховної роботи у виправленні засуджених

Одним із основних засобів виправлення та ресоціалізації засуджених є соціально-виховна робота. У свою чергу соціально-виховна робота визначена як діяльність персоналу служби пробації, яка спрямована на формування та закріплення в засуджених прагнення до заняття суспільно-корисною діяльністю, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього і культурного рівнів.

Так, протягом 2017 року в Лисичанському міському відділі з питань пробації заплановано провести 21 виховний захід спільно з працівниками Лисичанського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) Лисичанської міської ради, сектором Лисичанського відділу поліції ГУНП, Лисичанської служби у справах дітей Лисичанської міської ради.

Подробнее...

Працевлаштування, як необхідний момент самореалізації

25 березня у Лисичанському міському центрі зайнятості спільно з працівниками Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області для суб’єктів пробації було організовано та проведено заняття на тему: «Працевлаштування, як необхідний момент самореалізації».

Метою даного заходу було ознайомити осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, з проблемними аспектами в галузі працевлаштування та зайнятості; поглибити знання про процес працевлаштування як необхідний момент самореалізації; сформувати навички реалізації їх можливостей щодо професійного зростання: ознайомити з механізмами подолання певних страхів у суб’єктів пробації на початку пошуку роботи.

Подробнее...