• Лисичанський міський відділ Філії Державної установи «Центр пробації» Луганській області
  • Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 347, м. Лисичанськ, 93113
  • Телефон: (095) 536-16-92
  • Електронна скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. @Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Графік роботи:
  • понеділок – четвер: 09:00 – 18:00;
  • п’ятниця: 09:00 – 16:45;
  • обідня перерва: 13:00 – 13:45;
  • вихідний: субота, неділя.
  • Начальник відділу, майор внутрішньої служби Шаммієва Наталія Василівна
 

Забезпечуємо безпеку суспільства

Лисичанський відділ пробації продовжує плідно співпрацювати з Лисичанським відділом поліції. Так, 26 листопада, з метою мінімізації факторів ризику вчинення клієнтами пробації повторних кримінальних та адміністративних правопорушень, до проведення виховного заходу на тему: «Запобігання вчинення повторних адміністративних та кримінальних правопорушень» приєдналась дільничний офіцер поліції сектору превенції Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області капітан поліції Марина Полякова.

Подробнее...

Навчання з питань цивільного захисту

Проведення інструктажів з питань цивільного захисту та пожежної безпеки працюючого населення — є обов’язковою вимогою законодавства України.

З метою оволодіння практичними навичками цивільного захисту персоналом Лисичанського відділу пробації, на запрошення начальника відділу Наталії Шаммієвої, співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області 5 листопада 2019 року провели вищезазначений інструктаж.

Подробнее...

Алкоголь. Алкогольна залежність. Наркотична залежність

Традицією стала плідна та тісна співпраця між Лисичанським відділом пробації та КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб».

Так, 16 вересня до відділу пробації завітала фахівець із соціальної роботи Кристина Сізова з метою роз’яснення негативного впливу спритних напоїв на життя людини, наслідків вживання наркотиків.

Подробнее...

Розширюємо партнерську мережу

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Лисичанського міського відділу пробації є розширення партнерської мережі та залучення волонтері до роботи з суб’єктами пробації.

Так, 25 жовтня 2019 року було підписано Меморандум про співпрацю між Державною установою «Центр пробації» та громадською організацією «НАДІЯ — НП».

Подробнее...

Офіційне працевлаштування - шлях до стабільного майбутнього

Працівники Лисичанського відділу пробації продовжують співпрацювати із Лисичанським міським центром зайнятості з метою інформування громадян на пробації про послуги, які надає дана служба. Для суб’єктів пробації проблема працевлаштування є актуальною, тому що саме відсутність роботи може стати однією з причин вчинення ними повторних правопорушень.

Саме тому 19 серпня у Лисичанському міському центрі зайнятості спільно з персоналом Лисичанського відділу пробації відбувся спільний семінар для клієнтів пробації, які мають складнощі із отриманням постійного офіційного місця роботи.

Подробнее...

Зупинимо насильство разом!

У сучасному світі проблема насильства залишається вкрай актуальною. Тому, 21 жовтня, Лисичанським відділом пробації спільно з Лисичанським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для суб’єктів пробації був організований та проведений виховний захід на тему: «Зупинимо насильство разом!».

Фахівець із соціальної роботи Лисичанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кристина Сізова ознайомила присутніх з різними класифікаціями насильства (за суб’єктами, що здійснюють акт насильства; за природою актів насильства), основними причинами та наслідками насильства; повідомила, як українське законодавство карає кривдників; розповіла, що потрібно робити, коли з’явилась зазначена проблема. Особливу увагу звернули саме на профілактику домашнього насильства.

Подробнее...

Європейський суд з прав людини: звернутись може кожний!

Сьогодні, 22 липня, співробітники Лисичанського відділу пробації з метою правового інформування громадян, сприяння розвитку в них правової та громадянської компетентностей, вміння захищати свої права цивілізованим шляхом під час запланованого інформаційного заходу розглянули з суб’єктами пробації наступні питання:

— що таке Європейський суд з прав людини?

Подробнее...

Пенітенціарна пробація - вірний шлях для повернення в суспільство

Вивчення особистості засудженого до моменту його звільнення з місць позбавлення волі має велике значення для вирішення питань боротьби з рецидивною злочинністю. З цією проблемою тісно пов’язана проблема адаптації звільненого до умов нормального існування у звичайному соціальному середовищі. Тому не викликає сумнівів у необхідності проведення спеціальної роботи з підготовки засуджених до життя в нових умовах.

Подробнее...

Розвиток ВІЛ в організмі. Тестування

Лисичанський міський відділ пробації спільно з працівниками КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб» Лисичанської міської ради продовжують співпрацю для інформування суб’єктів пробації про розвиток ВІЛ в організмі, з метою діагностики та виявлення осіб, які живуть з цією хворобою.

Подробнее...

Підписання Меморандуму

З метою пропаганди здорового способу життя, спільної діяльності по реалізації соціальних програм, спрямованих на вторинну профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі, заходів щодо правової освіти осіб, які перебувають на обліку в Лисичанському відділі пробації, 16 вересня був підписаний Меморандум про співробітництво між ДУ «Центр пробації» та Релігійною організацією «Церква євангельських християн-баптистів».

Подробнее...

Нема здоров'я - нема щастя!

18 червня у Лисичанському міському відділі пробації спільно з працівниками КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб» Лисичанської міської ради для суб’єктів пробації був організований та проведений виховний захід на тему: «Інфекції, які передаються статевим шляхом. Гепатити, туберкульоз».

Метою даного заходу було ознайомити суб’єктів пробації із видами інфекцій, які передаються статевим шляхом; розвивати пізнавальний інтерес до способів запобігання інфекційних хвороб; виховувати почуття відповідальності, співчуття, бажання вести здоровий спосіб життя, дбайливе ставлення до свого здоров'я.

Подробнее...