Щодо державної підтримки населення

Соціальний захист населення — один з основних пріоритетів державної політики, спрямованої на підтримку найбільш нужденних, малозахищених верств населення. Під опікою Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради знаходяться найбільш вразливі верстви населення — діти, пенсіонери, інваліди, малозабезпечені сім’ї.

Подробнее...

До уваги керівників і працівників підприємств, установ та організацій, профспілок!

clip_image002Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці.

Згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці у 2017 році Всесвітній день охорони праці проводиться під девізом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Вложения:
Скачать этот файл (Plan_zahodiv_2017.doc)Plan_zahodiv_2017.doc[План заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році]100 Kb

Подробнее...

Щодо заборгованості із заробітної плати

За даними Держстату України та проведеного моніторингу, станом на 01.03.2017 року заборгованість із заробітної плати на підприємствах м. Лисичанська усіх форм власності та активності склала 57417,4 тис. грн., у тому числі по суб’єктах господарювання:

— економічно активних — 50895,2 тис. грн.;

Подробнее...

УТСЗН осуществляет автоматический расчет субсидий на следующий период

Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета (далее УТСЗН) напоминает, что согласно п. 14 Положения о порядке назначения и предоставления населению субсидии на оплату-жилищно-коммунальных услуг, утвержденного Постановлением КМУ от 21.10.1995 г. №848 (далее – Положение) субсидия назначается с месяца обращения до конца отопительного сезона и рассчитывается:

  • - на неотопительный сезон – с 1 мая по 30 сентября;
  • - на отопительный сезон – с 1 октября по 30 апреля.

    Подробнее...

Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів

Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом січня — березня 2017 року проведена повідомна реєстрація 14 колективних договорів (змін і доповнень) підприємств, установ, організацій міста Лисичанська:

Подробнее...

Щодо виплати разової грошової допомоги до Дня Перемоги ветеранам війни

Шановні ветерани війни!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 223 «Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги здійснюється у таких розмірах:

Подробнее...

К сведению внутренне перемещённых лиц

В соответствии с Порядком, утвержденным Постановлением Кабинетом министров Украины от 01.10.2014 № 505, управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета (далее УТСЗН) производит начисление и выплату внутренне перемещённым лицам ежемесячной адресной денежной помощи для покрытия расходов на проживание, в том числе на оплату жилищно-коммунальных услуг (далее денежная помощь).

Подробнее...

Міжнародний День охорони праці 2017- "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці"

Всесвітній день охорони праці Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Вложения:
Скачать этот файл (Zvernennya.pdf)Zvernennya.pdf[Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні]414 Kb

Подробнее...

УПСЗН припиняє виплату коштів на рахунки ПАТ "СБЕРБАНК"

Указом Президента України від 15 березня 2017 року № 63/2017 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Зазначеним Рішенням заборонено розміщення державних коштів у ПАТ «СБЕРБАНК».

Подробнее...

Льготы и жилищные субсидии на приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа в 2017 году

Уважаемые жители гг. Лисичанск, Новодружеск, Приволье, проживающие в домах (квартирах) с печным отоплением и использующие баллонный сжиженный газ для приготовления пищи.

Подробнее...

Про деякі зміни в законодавстві з питань оплати праці

Законом України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (далі — Закон № 1774), який набрав чинності з 1 січня 2017 року, унесено зміни до деяких законодавчих актів України, зокрема до Закону України «Про оплату праці» (статті 3, 3¹, 6,10) та Кодексу законів про працю України (статті 95, 96, 265).

За змінами до ст. 3 Закону про оплату праці визначено, що мінімальна заробітна плата — це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

Подробнее...