Щодо проведення повідомної реєстрації колективних договорів у квітні 2017 року

Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом квітня 2017 року проведена повідомна реєстрація 8 колективних договорів та 18 змін і доповнень до колективних договорів підприємств, установ, організацій міста Лисичанська:

Подробнее...

Щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особам, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

УРЯДОВА «гаряча лінія» — 1545

«гаряча лінія» Мінсоцполітики — (044) 289-09-45

Державна матеріальна допомога виплачується ЩОРІЧНО. Виплата у 2017 році одноразової грошової допомоги особам, які мали право на її отримання у 2014-2016 роках, але не отримали таку допомогу, здійснюється з урахуванням неотриманнях сум допомоги.

Подробнее...

УТСЗН осуществляет автоматический расчет субсидий на следующий период

Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета (далее УТСЗН) напоминает, что согласно п. 14 Положения о порядке назначения и предоставления населению субсидии на оплату-жилищно-коммунальных услуг, утвержденного Постановлением КМУ от 21.10.1995 г. №848 (далее – Положение) субсидия назначается с месяца обращения до конца отопительного сезона и рассчитывается:

  • - на неотопительный сезон – с 1 мая по 30 сентября;
  • - на отопительный сезон – с 1 октября по 30 апреля.

    Подробнее...

До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями!

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» має наявні вакантні робочі місця контролерів енергонагляду в м. Лисичанськ, для працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи, які не мають протипоказань пов’язаних з тривалою ходьбою і перебуванням на відкритих майданчиках при підвищених і знижених температурах.

Подробнее...

Щодо виплати разової грошової допомоги до Дня Перемоги ветеранам війни

Шановні ветерани війни!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 223 «Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги здійснюється у таких розмірах:

Подробнее...

До уваги отримувачів всіх видів державної соціальної допомоги

Статтею 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік передбачено підвищення мінімальних соціальних стандартів життя основних соціальних і демографічних груп населення з 1 травня 2017р. Таким чином, установлено прожитковий мінімум в розрахунку на місяць:

Щодо державної підтримки населення

Соціальний захист населення — один з основних пріоритетів державної політики, спрямованої на підтримку найбільш нужденних, малозахищених верств населення. Під опікою Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради знаходяться найбільш вразливі верстви населення — діти, пенсіонери, інваліди, малозабезпечені сім’ї.

Подробнее...

Льготы и жилищные субсидии на приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа в 2017 году

Уважаемые жители гг. Лисичанск, Новодружеск, Приволье, проживающие в домах (квартирах) с печным отоплением и использующие баллонный сжиженный газ для приготовления пищи.

Подробнее...

До уваги керівників і працівників підприємств, установ та організацій, профспілок!

clip_image002Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці.

Згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці у 2017 році Всесвітній день охорони праці проводиться під девізом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Вложения:
Скачать этот файл (Plan_zahodiv_2017.doc)Plan_zahodiv_2017.doc[План заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році]100 Kb

Подробнее...

Щодо заборгованості із заробітної плати

За даними Держстату України та проведеного моніторингу, станом на 01.03.2017 року заборгованість із заробітної плати на підприємствах м. Лисичанська усіх форм власності та активності склала 57417,4 тис. грн., у тому числі по суб’єктах господарювання:

— економічно активних — 50895,2 тис. грн.;

Подробнее...