Мешканця міста Лисичанськ засуджено за зберігання знайдених боєприпасів

Вироком Лисичанського міського суду визнано винним мешканця міста Лисичанськ у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України (придбання, носіння та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу ).

Так, наприкінці жовтня 2016 року обвинувачений знаходячись у лісі знайшов на землі в поліетиленовому пакеті бойові патрони та вирішив залишити їх собі, не маючи передбаченого законом дозволу. Під час перенесення патронів до місця мешкання громадянин був зупинений співробітниками поліції. В ході судового розгляду вина злочинця доведена зібраними у ході досудового розслідування доказами.

Подробнее...

Керівництвом місцевої прокуратури проведено спільну нараду з питань протидії підлітковій злочинності

Лисичанською місцевою прокуратурою з метою координації діяльності правоохоронних органів, за участю керівництва Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області проведено нараду з порядком денним «Вжиття заходів з протидії злочинності неповнолітніх у 2017 році».

Вказаний координаційний захід відбувся також за участі представників служби у справах дітей Лисичанської міської ради.

Подробнее...

У Лисичанську грабіжник повернувся за грати через 6 днів після звільнення з місць позбавлення волі

Так, 4 березня 2017 року до Лисичанського ВП ГУНП надійшло повідомлення від мешканки міста Лисичанськ, про те, що малознайомі особи за місцем її проживання, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, спричинили їй тілесні ушкодження та відкрито заволоділи її золотими прикрасами та грошовими коштами.

По «гарячих слідах» було затримано мешканця міста Лисичанськ, який лише 6 днів до цього був звільнений з місць позбавлення волі нелегітимними органами влади на тимчасово окупованій території України, де відбував покарання за крадіжку. Його співучасника було затримано наступного дня.

Подробнее...

Можливість подачі усних та електронних звернень до Лисичанської місцевої прокуратури

26915-0Нагадуємо, що усне звернення може бути подане громадянином не лише на особистому прийомі, а й за допомогою засобів телефонного зв’язку через телефони «Гарячих ліній». Такі звернення реєструються й записуються посадовою особою, та розглядаються в загальному порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян.

Подробнее...

Щодо кримінального провадження стосовно мешканця міста Новодружеська

Лисичанською місцевої прокуратурою спрямовано до Лисичанського міського суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно мешканця міста Новодружеська, за скоєння кримінальних правопорушень, передбаченого ч.2 ст.186 КК України (викрадення чужого майна (грабіж), поєднаному з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчиненого повторно).

Подробнее...

20 квітня - особистий прийом громадян першим заступником прокурора Луганської області

20 квітня з 11.00 до 13.00 у Лисичанській місцевій прокуратурі за адресою: вул. ім. Д. І. Менделєєва, буд. 65, буде здійснювати особистий прийом громадян перший заступник прокурора Луганської області Віталій Мичка.

Лисичанська місцева прокуратура

Щодо перевірки стану додержання вимог чинного законодавства України Лисичанським ВП ГУНП в Луганській області

Лисичанською місцевою прокуратурою перевірено стан додержання вимог чинного законодавства України Лисичанським ВП ГУНП в Луганській області при виконанні постанов суду про накладення адміністративних стягнень у вигляді адміністративного арешту.

В ході перевірки встановлено, що на виконання до Лисичанського ВП ГУГП в Луганській області міським судом у 2015-2016 спрямовано 91 постанову про накладення стосовно правопорушників адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту, з яких виконано лише 31 постанову.

Подробнее...

У Лисичанську затримано хулігана, який вчинив погром у магазині та порушив громадській спокій

Слідчим відділом Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за заявою мешканця м. Лисичанська за ч. 1 ст. 296 КК України, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом.

Подробнее...

Сварка в стані алкогольного сп'яніння обернулась тяжкими тілесними ушкодженнями

Слідчим відділом Лисичанського ВП ГУНП завершено досудове розслідування за фактом завдання тілесних ушкоджень.

Під час досудового розслідування встановлено, що з мотивів особистої неприязні, яка раптово виникла в ході сварки, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходячись за місцем свого мешкання, жителька Лисичанська взяла зі стола кухонний ніж, котрим завдала потерпілій один удар в область грудної клітини зліва, заподіявши їй тілесні ушкодження.

Подробнее...

До громадянина який скоїв крадіжку та має стійкий психічний розділ будуть застосовані примусові заходи медичного характеру

Слідчим відділом Лисичанського ВП ГУНП завершено досудове розслідування за фактом таємного викрадання чужого майна поєднане з проникненням у житло.

Під час досудового розслідування встановлено, що громадянин РФ, який перебуває на території України незаконно ще на початку серпня 2014 року маючи умисл на таємне викрадання чужого майна, шляхом проникнення через отвір в стіні проник до будинку громадянки Л., якій допомагав по господарству, з будинку таємно викрав майно, а саме: магнітолу, ноутбук, відеокамеру. Таким чином громадянин РФ вчинив правопорушення передбачене ч.3 ст.185 КК України.

Подробнее...

Лисичанською місцевою прокуратурою вжито заходів щодо захисту інтересів держави з питань відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах

Ненадходження коштів до Пенсійного фонду України спричиняє значну шкоду державним інтересам, оскільки, внаслідок цього, несвоєчасно виплачуються пенсії найменш забезпеченим верствам населення: людям похилого віку, інвалідам та неповнолітнім, позбавленим батьківського піклування. Вказані громадяни не можуть на рівних умовах конкурувати на ринку праці і, як наслідок, державне пенсійне забезпечення є єдиним засобом їх існування.

Подробнее...