Невідворотність покарання

Лисичанською місцевою прокуратурою спрямовано обвинувальний акт до Лисичанського міського суду відносно громадянина України Д. щодо таємного викрадення чужого майна, поєднаного з проникненням до житла.

За результатами розгляду вказаного обвинувального акту 04.10.2017 громадянину України Д. призначено покарання за ч.3 ст.185 КК України у виді позбавлення волі строком на 3 роки, враховуючи обставини кримінального провадження, щире каяття обвинуваченого — суд застосував положення ст.75 КК України та звільнив громадянина Д. від відбуття покарання з випробуванням строком на 1 рік 6 місяців.

Подробнее...

Звільнення неповнолітнього від відбування покарання відповідно до Закону України «Про амністію у 2016 році»

Лисичанською місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості згідно якої неповнолітній визнає себе винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.309 ч.1 КК України, викладеному в обвинувальному акті і сторони досягли відповідних домовленостей, погоджуючись на призначенні покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн.

2 вересня 2017 року Президент України підписав Закон України «Про амністію у 2016 році». Відповідно до ст. 1 п. «а» Закону України «Про амністію у 2016 році» особи які на момент вчинення злочину були неповнолітніми підлягають звільненню від покарання.

Подробнее...

Про стан вивчення виконавчих проваджень за позовами прокурора

У 2017 році Лисичанською місцевою прокуратурою здійснено вивчення матеріалів виконавчих проваджень за ухваленими судами рішень, заявлених прокурором.

Під час ознайомлення з виконавчими провадженнями, встановлені непоодинокі випадки порушення законодавства при виконанні судових рішень. На виявлені порушення Закону Лисичанською місцевою прокуратурою внесено 12 (дванадцать) скарг в порядку ст. 74 Закону України «Про виконавче провадження» начальнику Лисичанського ВДВС ГТУЮ у Луганській області.

Подробнее...

Лисичанська місцева прокуратура запобігла завдання шкоди мешканцям багатоповерхових будинків

Лисичанською місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом крадіжки гальмівних котушок з багатоповерхових будинків, які забезпечували безпечну роботу ліфтів. Зазначене правопорушення кваліфіковане за ч. 3 ст. 185 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що з 01 вересня 2017 року до Лисичанського відділу поліції почали надходити повідомлення від співробітників ЖКГ про те, що на території міста Лисичанська невідомі особи скоюють крадіжки гальмівних котушок з багатоповерхових будинків, які забезпечували безперебійну та безпечну роботу ліфтів.

Подробнее...

Лисичанською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство)

Досудовим розслідуванням встановлено, що 16.08.2017 року мешканка міста Лисичанськ, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, з мотивів особистої неприязні, які раптово виникли у ході сварки з співмешканцем, взяла з ящику стола на кухні ніж та завдала удару в область життєво важливого органу, від якого останній помер до приїзду лікарів швидкої допомоги.

Подробнее...

У Лисичанську засуджено злочинця, який вчинив шахрайство та закінчений замах на крадіжку

Вироком Лисичанського міського суду визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.190; ч.2 ст. 15, ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою, вчиненого повторно та закінчений замах на таємне викрадання чужого майна, вчиненого повторно) та призначено покарання у вигляді 4 років 1 місяць позбавлення волі.

Подробнее...

Лисичанською місцевою прокуратурою спільно з Лисичанським ВП ГУНП затримано громадянина, який при собі мав 48 сліп пакетів, заповнені речовиною рослинного походження

Лисичанською місцевою прокуратурою спільно з Лисичанським ВП ГУНП у кримінальному впровадженні 14.08.2017 року затримано мешканця міста Лисичанськ, який при собі мав 48 сліп пакетів, заповнені речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору у висушеному та подрібненому стані с зовнішніми ознаками наркотичного засобу — марихуана, загальною вагою приблизно 16 кілограм, яку він зберігав з метою збуту, а саме обміну на автомобіль.

Подробнее...

Трьох чоловіків, які підозрюються у вбивстві, затримано та взято під варту

Лисичанською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п.12 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство вчиненого за попередньою змовою групою осіб).

Подробнее...

Протидія корупції - важливий напрямок роботи Лисичанської прокуратури

Лисичанська місцева прокуратура, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції, відповідно до ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції», приймає участь у розгляді судом протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. Так, з початку 2017 року на розгляді суду перебуває 5 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за 3 протоколами на осіб накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 3400 грн., та 2 протоколи ще перебувають на розгляді.

Подробнее...

7 вересня - особистий прийом громадян прокурором Луганської області

7 вересня з 11.00 до 13.00 у приміщенні Попаснянського відділу Лисичанської місцевої прокуратури, буде здійснювати особистий прийом громадян прокурор Луганської області Володимир Янко.

Лисичанська місцева прокуратура

Органами прокуратури Луганщини розслідується кримінальне провадження за фактом порушення правил охорони водного об'єкту у м. Лисичанськ

Лисичанською місцевою прокуратурою розглянуто інформацію, що набула суспільного резонансу, щодо порушення правил охорони водного об’єкту, а саме річки Сіверський Донець у місті Лисичанську.

За даним фактом Лисичанською місцевою прокуратурою внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 242 КК України.

Подробнее...