Прокуратурою попереджено безпідставне витрачання бюджетних коштів на суму понад 2 млн. грн.

Лисичанською місцевою прокуратурою Луганської області здійснюються функції представництва інтересів держави в суді у бюджетній сфері, так зокрема у поточному році шляхом моніторингу електронної системи prozorro.gov.ua, було виявлено, що між державним та комерційним підприємствами було укладено незаконний договір на постачання матеріалів.

Подробнее...

У Лисичанську засуджено вбивцю до 10 років позбавлення волі

Лисичанською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Подробнее...

Знайшов зброю або бойові припаси - не порушуй закон!

Лише за 5 місяців 2017 року Лисичанським відділом поліції зареєстровано більше ніж 60 кримінальних провадження за фактом незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ст. 263 КК України).

Розумним поясненням такій статистиці є наявність великої кількості зброї, бойових припасів, вибухових речовин, які були залишені незаконними збройними формуваннями під час проведення бойових дій у 2014 році у місті Лисичанськ та прилеглій до нього території і які час від часу знаходять місцеві жителі.

Подробнее...

Лисичанська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно жінки-вбивці

Лисичанською місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Розслідуванням встановлено, що у квітні 2017 року, знаходячись за місцем свого мешкання, під час розпивання спиртних напоїв між подружжям відбувся словесний конфлікт, який виник на ґрунті довготривалих неприязних відносин.

Подробнее...

На тебе чекають вдома

Ухвалою Лисичанського міського суду Луганської області задоволено клопотання прокурора про звільнення від кримінальної відповідальності, передбаченої ч.2 ст.260 КК України, жителя міста Новодружеськ на підставі ч.6 ст.260 КК України.

Так, на початку червня 2014 року підозрюваний вступив до не передбаченого законом збройного формування, діючого на частині території Луганської області, і в період часу з початку і до середини червня 2014 року, здійснював патрулювання міста Новодружеськ, Луганської області спільно з іншими представниками не передбаченого законом збройного формування.

Подробнее...

Захист економічних інтересів держави

Не зважаючи на зміни в законодавстві, якими повноваження прокурора суттєво змінено, Лисичанською місцевою прокуратурою систематично вживаються дієві заходи, направлені на захист прав та інтересів держави у різних сферах.

Так, Лисичанською місцевою прокуратурою було виявлено порушення економічних інтересів держави.

Вироком Лисичанського міського суду Луганської області керівника однієї з медичних установ міста Лисичанська визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України.

В ході судового розгляду встановлено, що керівник цієї установи будучи службовою особою, посада якої пов’язана з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, неналежно виконуючи свої службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, вчинив кримінальне правопорушення, тобто службову недбалість. Його дії, а саме закупівля товару за завищеними цінами та укладання договорів купівлі-продажу без застосування тендерної процедури, спричинили державі збитки у розмірі 625 136 грн.

Враховуючи бездіяльність працівників Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації, який здійснює фінансування закладів охорони здоров’я та має контролювати використання наданих коштів, Лисичанською місцевою прокуратурою Луганської області на усунення виявлених порушень вживаються представницькі заходи шляхом пред’явлення позову з метою відшкодування вищезазначених збитків.

Робота на цьому напрямку триває.

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури М. Коваленко

Порушення правил безпеки веде до кримінальної відповідальності

Лисичанською місцевою прокуратурою спрямовано до Лисичанського міського суду обвинувальний акт стосовно працівників ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля» за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України.

Під час досудового розслідування у даному кримінальному провадженні було встановлено, що працівники ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля» в березні 2014 року, перебуваючи на своєму робочому місці, під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, а саме ремонту, встановлення та підключення устаткування підвищеної небезпеки – вузлу кріплення пульту керування секції механізованого кріплення на поверхневому промисловому майданчику ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля», грубо порушили правила безпеки у вугільних шахтах, що призвело до настання смерті одного і травмування ще трьох робітників шахти.

Подробнее...

На тебе чекають вдома 13.06.

Ухвалою Лисичанського міського суду Луганської області задоволено клопотання прокурора про звільнення від кримінальної відповідальності, передбаченої ч.2 ст.260 КК України, жителя міста Новодружеськ на підставі ч.6 ст.260 КК України.

Так, на початку червня 2014 року підозрюваний вступив до не передбаченого законом збройного формування, діючого на частині території Луганської області, і в період часу з початку і до середини червня 2014 року, здійснював патрулювання міста Новодружеськ, Луганської області спільно з іншими представниками не передбаченого законом збройного формування.

Подробнее...

Захист інтересів держави у сфері охорони дитинства

Не зважаючи на зміни в законодавстві, якими повноваження прокурора суттєво змінено, Лисичанською місцевою прокуратурою систематично вживаються дієві заходи, направлені на захист прав та інтересів держави у сфері охорони дитинства.

Так, Лисичанською місцевою прокуратурою в січні 2017 року під час вивчення стану додержання вимог Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» встановлено факт наявності заборгованості перед Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради Луганської області (далі - УПСЗН) з боку утримувачки З. у вигляді переплати державної допомоги одиноким матерям у розмірі 11тис. грн.

Подробнее...

Розгляд звернень громадян Лисичанською місцевою прокуратурою

За 5 місяців 2017 року до Лисичанської місцевої прокуратури, в тому числі до Попаснянського відділу, надійшло 141 звернення громадян та юридичних осіб, з яких більша частина вирішена по суті, а заявникам надано мотивовані відповіді.

Більше половини з вирішених звернень (40 з 71) стосувались питань досудового розслідування, 9 — надійшли безпосередньо від учасників кримінальних проваджень, 7 — щодо питань судового розгляду.

Подробнее...

Мешканець міста Лисичанськ спричинив ножове поранення товаришу

Лисичанською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Мешканець міста Лисичанськ під час розпивання спиртних напоїв посварився зі своїм товаришем. У результаті сварки останньому було спричинено ножове поранення, яке призвело до тяжких тілесних ушкоджень.

Подробнее...

Еще статьи...

  1. Мешканця міста Лисичанськ засуджено за зберігання знайдених боєприпасів
  2. Керівництвом місцевої прокуратури проведено спільну нараду з питань протидії підлітковій злочинності
  3. Можливість подачі усних та електронних звернень до Лисичанської місцевої прокуратури
  4. 20 квітня - особистий прийом громадян першим заступником прокурора Луганської області
  5. У Лисичанську затримано хулігана, який вчинив погром у магазині та порушив громадській спокій
  6. До громадянина який скоїв крадіжку та має стійкий психічний розділ будуть застосовані примусові заходи медичного характеру
  7. У Лисичанську грабіжник повернувся за грати через 6 днів після звільнення з місць позбавлення волі
  8. Щодо кримінального провадження стосовно мешканця міста Новодружеська
  9. Щодо перевірки стану додержання вимог чинного законодавства України Лисичанським ВП ГУНП в Луганській області
  10. Сварка в стані алкогольного сп'яніння обернулась тяжкими тілесними ушкодженнями