Протидія корупції - важливий напрямок роботи Лисичанської прокуратури

Лисичанська місцева прокуратура, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції, відповідно до ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції», приймає участь у розгляді судом протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. Так, з початку 2017 року на розгляді суду перебуває 5 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за 3 протоколами на осіб накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 3400 грн., та 2 протоколи ще перебувають на розгляді.

Подробнее...

Органами прокуратури Луганщини розслідується кримінальне провадження за фактом порушення правил охорони водного об'єкту у м. Лисичанськ

Лисичанською місцевою прокуратурою розглянуто інформацію, що набула суспільного резонансу, щодо порушення правил охорони водного об’єкту, а саме річки Сіверський Донець у місті Лисичанську.

За даним фактом Лисичанською місцевою прокуратурою внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 242 КК України.

Подробнее...

У Лисичанську засуджено вбивцю до 10 років позбавлення волі

Лисичанською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Подробнее...

Захист інтересів держави у сфері охорони навколишнього природного середовища є одним із пріоритетних напрямів роботи Лисичанської місцевої прокуратури

У ході вивчення стану законності додержання вимог природоохоронного законодавства встановлено порушення вимог Конституції України та Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

Так, у грудні 2015 року п’ятьма мешканцями м. Лисичанська здійснено незаконну вирубку дев’ятнадцяти дерев в районі с. Тополівка Попаснянського району.

Подробнее...

Лисичанська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно жінки-вбивці

Лисичанською місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Розслідуванням встановлено, що у квітні 2017 року, знаходячись за місцем свого мешкання, під час розпивання спиртних напоїв між подружжям відбувся словесний конфлікт, який виник на ґрунті довготривалих неприязних відносин.

Подробнее...

Лисичанська місцева прокуратура встала на захист Лисичанських шахтарів

16 липня правоохоронним органам міста Лисичанськ стало відомо, що на шахті ім. Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля» більш ніж три десятки шахтарів не покинули свої робочі місця та розпочали страйк. Терміново на місце події було направлено слідчо-оперативну групу Лисичанського відділу поліції. У результаті встановлено, що працівникам шахти ім. Капустіна тривалий час не виплачується заробітна плата. Незважаючи на пояснення заступника генерального директора та голови профспілки, щодо причин невиплати заробітної плати, гірники продовжили свою акцію.

Подробнее...

Захист економічних інтересів держави

Не зважаючи на зміни в законодавстві, якими повноваження прокурора суттєво змінено, Лисичанською місцевою прокуратурою систематично вживаються дієві заходи, направлені на захист прав та інтересів держави у різних сферах.

Так, Лисичанською місцевою прокуратурою було виявлено порушення економічних інтересів держави.

Вироком Лисичанського міського суду Луганської області керівника однієї з медичних установ міста Лисичанська визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України.

В ході судового розгляду встановлено, що керівник цієї установи будучи службовою особою, посада якої пов’язана з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, неналежно виконуючи свої службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, вчинив кримінальне правопорушення, тобто службову недбалість. Його дії, а саме закупівля товару за завищеними цінами та укладання договорів купівлі-продажу без застосування тендерної процедури, спричинили державі збитки у розмірі 625 136 грн.

Враховуючи бездіяльність працівників Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації, який здійснює фінансування закладів охорони здоров’я та має контролювати використання наданих коштів, Лисичанською місцевою прокуратурою Луганської області на усунення виявлених порушень вживаються представницькі заходи шляхом пред’явлення позову з метою відшкодування вищезазначених збитків.

Робота на цьому напрямку триває.

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури М. Коваленко

Особистий прийом громадян прокурором Луганської області

Повідомляємо, що 17 липня з 14.00 до 16.00 годин у Лисичанській місцевій прокуратурі за адресою: вул. ім. Д. І. Менделєєва, буд. 65, буде здійснювати особистий прийом громадян прокурор Луганської області Янко Володимир Миколайович.

Лисичанська місцева прокуратура

На тебе чекають вдома 13.06.

Ухвалою Лисичанського міського суду Луганської області задоволено клопотання прокурора про звільнення від кримінальної відповідальності, передбаченої ч.2 ст.260 КК України, жителя міста Новодружеськ на підставі ч.6 ст.260 КК України.

Так, на початку червня 2014 року підозрюваний вступив до не передбаченого законом збройного формування, діючого на частині території Луганської області, і в період часу з початку і до середини червня 2014 року, здійснював патрулювання міста Новодружеськ, Луганської області спільно з іншими представниками не передбаченого законом збройного формування.

Подробнее...

Прокуратурою попереджено безпідставне витрачання бюджетних коштів на суму понад 2 млн. грн.

Лисичанською місцевою прокуратурою Луганської області здійснюються функції представництва інтересів держави в суді у бюджетній сфері, так зокрема у поточному році шляхом моніторингу електронної системи prozorro.gov.ua, було виявлено, що між державним та комерційним підприємствами було укладено незаконний договір на постачання матеріалів.

Подробнее...

Розгляд звернень громадян Лисичанською місцевою прокуратурою

За 5 місяців 2017 року до Лисичанської місцевої прокуратури, в тому числі до Попаснянського відділу, надійшло 141 звернення громадян та юридичних осіб, з яких більша частина вирішена по суті, а заявникам надано мотивовані відповіді.

Більше половини з вирішених звернень (40 з 71) стосувались питань досудового розслідування, 9 — надійшли безпосередньо від учасників кримінальних проваджень, 7 — щодо питань судового розгляду.

Подробнее...