До громадянина який скоїв крадіжку та має стійкий психічний розділ будуть застосовані примусові заходи медичного характеру

Слідчим відділом Лисичанського ВП ГУНП завершено досудове розслідування за фактом таємного викрадання чужого майна поєднане з проникненням у житло.

Під час досудового розслідування встановлено, що громадянин РФ, який перебуває на території України незаконно ще на початку серпня 2014 року маючи умисл на таємне викрадання чужого майна, шляхом проникнення через отвір в стіні проник до будинку громадянки Л., якій допомагав по господарству, з будинку таємно викрав майно, а саме: магнітолу, ноутбук, відеокамеру. Таким чином громадянин РФ вчинив правопорушення передбачене ч.3 ст.185 КК України.

Подробнее...

У Лисичанську грабіжник повернувся за грати через 6 днів після звільнення з місць позбавлення волі

Так, 4 березня 2017 року до Лисичанського ВП ГУНП надійшло повідомлення від мешканки міста Лисичанськ, про те, що малознайомі особи за місцем її проживання, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, спричинили їй тілесні ушкодження та відкрито заволоділи її золотими прикрасами та грошовими коштами.

По «гарячих слідах» було затримано мешканця міста Лисичанськ, який лише 6 днів до цього був звільнений з місць позбавлення волі нелегітимними органами влади на тимчасово окупованій території України, де відбував покарання за крадіжку. Його співучасника було затримано наступного дня.

Подробнее...

Лисичанською місцевою прокуратурою продовжується боротьба із злочинами у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів

У 2017 році Лисичанською місцевою прокуратурою продовжується боротьба із злочинами у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

За поточний рік прокурорами місцевої прокуратури до Лисичанського міського суду спрямовано 15 обвинувальних актів відносно мешканців міста які вчинили злочин передбачений ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та 1 обвинувальний акт за злочин вчинений за ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Робота по даному напрямку триває.

Подробнее...

Щодо кримінального провадження стосовно мешканця міста Новодружеська

Лисичанською місцевої прокуратурою спрямовано до Лисичанського міського суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно мешканця міста Новодружеська, за скоєння кримінальних правопорушень, передбаченого ч.2 ст.186 КК України (викрадення чужого майна (грабіж), поєднаному з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчиненого повторно).

Подробнее...

Про стан вивчення виконавчих проваджень за позовами прокурора

У 2016 році Лисичанською місцевою прокуратурою здійснено вивчення матеріалів виконавчих проваджень за ухваленими судами рішень заявлених прокурором.

Під час ознайомлення з виконавчими провадженнями, встановлені непоодинокі випадки порушення законодавства при виконанні судових рішень. На виявлені порушення Закону Лисичанською місцевою прокуратурою протягом 2016 року внесено 28 скарг на бездіяльність державних виконавців в порядку Закону України «Про виконавче провадження» начальнику ВДВС ГТУЮ в Луганській області.

Скарги розглянуто та задоволено, порушення Закону усунуто.

Крім того, у 2016 році реально виконано судових рішень за позовами прокурора на суму 732 тис. грн.

Прокурор Лисичанської  місцевої прокурора Є. Коробейник

Щодо перевірки стану додержання вимог чинного законодавства України Лисичанським ВП ГУНП в Луганській області

Лисичанською місцевою прокуратурою перевірено стан додержання вимог чинного законодавства України Лисичанським ВП ГУНП в Луганській області при виконанні постанов суду про накладення адміністративних стягнень у вигляді адміністративного арешту.

В ході перевірки встановлено, що на виконання до Лисичанського ВП ГУГП в Луганській області міським судом у 2015-2016 спрямовано 91 постанову про накладення стосовно правопорушників адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту, з яких виконано лише 31 постанову.

Подробнее...

Графік прийому Лисичанської прокуратури

Графік прийому Лисичанської прокуратури
Вложения:
Скачать этот файл (Grafіk priyomu Lisichans'koї prokuraturi.PDF)Grafіk priyomu Lisichans'koї prokuraturi.PDF[ ]1119 Kb

Сварка в стані алкогольного сп'яніння обернулась тяжкими тілесними ушкодженнями

Слідчим відділом Лисичанського ВП ГУНП завершено досудове розслідування за фактом завдання тілесних ушкоджень.

Під час досудового розслідування встановлено, що з мотивів особистої неприязні, яка раптово виникла в ході сварки, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходячись за місцем свого мешкання, жителька Лисичанська взяла зі стола кухонний ніж, котрим завдала потерпілій один удар в область грудної клітини зліва, заподіявши їй тілесні ушкодження.

Подробнее...

Результати роботи Лисичанської місцевої прокуратури щодо протидії злочинності та корупції, забезпечення законності під час досудового розслідування у 2016 році

Лисичанською місцевою прокуратурою, в межах повноважень, вжито заходів на забезпечення законності на території м. Лисичанська та Попаснянського району.

Так, упродовж 2016 року проведено 1 координаційну та 4 спільні оперативні наради керівників правоохоронних органів з питань стану запобігання злочинності та протидії корупції, створено 4 міжвідомчі робочі групи, проведено 3 спільних семінарських заняття.

Подробнее...

Лисичанською місцевою прокуратурою вжито заходів щодо захисту інтересів держави з питань відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах

Ненадходження коштів до Пенсійного фонду України спричиняє значну шкоду державним інтересам, оскільки, внаслідок цього, несвоєчасно виплачуються пенсії найменш забезпеченим верствам населення: людям похилого віку, інвалідам та неповнолітнім, позбавленим батьківського піклування. Вказані громадяни не можуть на рівних умовах конкурувати на ринку праці і, як наслідок, державне пенсійне забезпечення є єдиним засобом їх існування.

Подробнее...

У Лисичанську направлено клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності чергового учасника незаконного збройного формування

19 січня 2017 року Лисичанською місцевою прокуратурою до суду направлено клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності мешканця міста Лисичанська, підозрюваного у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.260 КК України (участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань).

Встановлено, що у червні 2014 року місцевий мешканець на добровільній основі увійшов до лав структурного підрозділу не передбаченого законом збройного формування, діючого на території Луганської області, в тому числі й в місті Лисичанську, та брав участь у його діяльності: здійснював несення служби на блокпосту на ділянці автодороги «Лисичанськ-Бахмут», де здійснював контрольно-пропускний режим громадян та спостереження за прилеглою територією.

Подробнее...