13 грудня - особистий прийом громадян прокурором Луганської області

13 грудня з 11.00 до 13.00 годин у Лисичанській місцевій прокуратурі за адресою: вул. ім. Д. І. Менделєєва, буд. 65, буде здійснювати особистий прийом громадян прокурор Луганської області Володимир Янко.

Лисичанська місцева прокуратура

В боротьбі з шахрайством

31.10.2017 року Лисичанською місцевою прокуратурою спрямовано обвинувальний акт до Лисичанського міського суду у кримінальному провадженні за обвинуваченням W у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.190 КК України, тобто e заволодінні чужим майном шляхом обману.

Досудовим розслідуванням встановлено, що наприкінці грудня 2016 року, обвинувачений W, маючи умисел на заволодіння чужим майном шляхом обману, під приводом ремонту взяв у потерпілого два DVD-програвачі, а також передоплату у сумі 100 гривень, пообіцявши останньому повернути DVD-програвачі після ремонту, з самого початку не маючи наміру виконувати дану обіцянку. Згодом обвинувачений W, не виконавши ремонтних робіт, продав обидва DVD-програвачі своїй знайомій.

Подробнее...

Невідворотність покарання, як принцип правосуддя

Лисичанською місцевою прокуратурою 14.02.2017 до Лисичанського міського суду спрямовано обвинувальний акт стосовно громадянки Р. за ч.3 ст.185 КК України, щодо таємного викрадення майна, поєднаного з проникненням у житло.

В результаті розгляду обвинувального акту 10.04.2017 вироком Лисичанського міського суду громадянці Р. призначено покарання у виді 3-х років 6 місяців позбавлення волі. Також, суд дійшов висновку про можливість виправлення засудженої без відбування покарання в місцях позбавлення волі, тому на підставі ст.75 КК України громадянка Р. була звільнена від його відбування з іспитовим строком на 1 рік.

Подробнее...

Прокуратура на захисті моралі

Прокурором Лисичанської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт за ч.2 ст.301 КК України, за незаконне виготовлення та зберігання з метою розповсюдження зображень порнографічного характеру, їх розповсюдження, у вигляді відеопродукції.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в березні 2017 року громадянин Н. перебуваючи за місцем свого мешкання створював власні порнографічні зображення і відеоролики, які під вигаданим іменем (нікнеймом) розміщував на сайті за електронною адресою: https://vk.com чим забезпечив можливість їх перегляду користувачами мережі інтернет.

Подробнее...

Державний захист правоохоронців

Відповідно діючому законодавству здійснення захисту прав, свобод, життя та правопорядку в суспільстві державою покладено на працівників правоохоронних органів.

Але і самі правоохоронці потребують цього захисту з боку держави.

Так, Лисичанським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області відкрито кримінальне провадження за ст.345 КК України «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» та розпочато досудове слідство.

Подробнее...

За принципової позиції прокурора розбійнику призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років

Лисичанська місцева прокуратура повідомляє про підтримання державного (публічного) обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення місцевим жителем розбою, поєднаному з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому особою, яка раніше вчинила розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 187 КК України.

Подробнее...

Звір у клітці

29 вересня 2017 року завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства з хуліганських мотивів, яке мало місце на кварталі Східному в м. Лисичанську 9 серпня 2017 року.

Як встановлено досудовим розслідуванням, будучи раніше неодноразово судимим, в тому числі і за злочини проти життя та здоров’я особи, обвинувачений N, перебуваючи у стані сильного алкогольного сп’яніння безпричинно, проявляючи неповагу до суспільства, здійснив напад на молоду дівчину, яка проходила поряд з ним.

Подробнее...

Можливість подачі усних та електронних звернень до Лисичанської місцевої прокуратури

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян» усне звернення може бути подане громадянином не лише на особистому прийомі, а й за допомогою засобів телефонного зв’язку через телефони «Гарячих ліній». Такі звернення реєструються й записуються посадовою особою та розглядаються в загальному порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян.

Подробнее...

Представництво інтересів держави, як пріоритет прокурорської діяльності

Лисичанською місцевою прокуратурою систематично вживаються дієві заходи, направлені на захист прав та інтересів держави, у тому числі щодо протидії корупційним правопорушенням.

Зокрема у поточному році місцевою прокуратурою виявлено порушення економічних інтересів держави, що полягає у наступному.

Так, постановою Лисичанського міського суду Луганської області керівника однієї з медичних установ міста Лисичанська визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП, та піддано адміністративному стягненню у виді штрафу.

Подробнее...

Вийнятковий цинізм до людського життя призвів до трагічних наслідків

Лисичанською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заподіяння умисних тілесних ушкоджень, що призвели до смерті людини (ч. 2 ст. 121 КК України) та вчинення хуліганських дій групою осіб (ч. 2 ст. 296 КК України).

Встановлено, що в денний час доби двоє мешканців міста Лисичанська прийшли на подвір’я, щоб придбати спиртні напої.

Подробнее...

Сварка у стані алкогольного сп'яніння призвела к трагічним наслідкам

Мешканець міста Лисичанська Г. перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час сімейної сварки зі своєю дружиною спричинив їй тяжкі тілесні ушкодження. З отриманими тілесними ушкодженнями прибулою бригадою станції швидкої медичної допомоги жінка була доставлена до ЦМЛ ім. Титова м. Лисичанська, де 12.10.2017 від отриманих тілесних ушкоджень померла.

Вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України, а саме умисного тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого, що відповідно до ст.12 Кримінального кодексу України, відноситься до категорії тяжких злочинів.

Подробнее...

Еще статьи...

  1. Від правосуддя не сховатись
  2. Невідворотність покарання
  3. Звільнення неповнолітнього від відбування покарання відповідно до Закону України «Про амністію у 2016 році»
  4. Лисичанська місцева прокуратура запобігла завдання шкоди мешканцям багатоповерхових будинків
  5. У Лисичанську засуджено злочинця, який вчинив шахрайство та закінчений замах на крадіжку
  6. Трьох чоловіків, які підозрюються у вбивстві, затримано та взято під варту
  7. 7 вересня - особистий прийом громадян прокурором Луганської області
  8. Про стан вивчення виконавчих проваджень за позовами прокурора
  9. Лисичанською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство)
  10. Лисичанською місцевою прокуратурою спільно з Лисичанським ВП ГУНП затримано громадянина, який при собі мав 48 сліп пакетів, заповнені речовиною рослинного походження