26 січня – онлайн-семінар у рамках діяльності «Добрі сусіди – одна країна»

 Шановні мешканці Лисичанської міської територіальної громади!

26 січня відбудеться онлайн-семінар «Конкурс мініпроєктів для міст Костянтинівка, Краматорськ, Торецьк, Покровськ, Слов’янськ, Маріуполь, Бахмут, Старобільськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Сватове, Рубіжне, Попасна та смт Станиця Луганська».

Метою проведення конкурсу є сприяння підвищенню громадянської свідомості та активності, формування у жителів відчуття причетності до креативних перетворень з підвищення якості та комфорту міського простору, виявлення ініціатив, спрямованих на естетичне оформлення, благоустрій та моделювання сучасного урбаністичного простору у 14 цільових містах ініціативи «Добрі сусіди — одна країна», отримання перших уречевлених результатів такого перетворення.

Конкурсантами можуть бути ОСББ та АОСББ, а також громадські та благодійні організації за умови відповідності критеріям відбору. Грантова підтримка надається організатором у грошовій формі. Сума допомоги може становити до 100 000 грн. Більше деталей — у положенні про конкурс.

Під час заходу будуть детально розглянуті умови конкурсу, шаблон заявки та надані методологічні рекомендації щодо якісної підготовки заявки, бюджету проєктної пропозиції, супровідних документів. Учасники зможуть поставити запитання та отримати відповіді.

Реєстрація на онлайн-семінар відкрита до 25.01.2022 р. і доступна за посиланням.

Регламент заходу: 26 січня 2022 р. з 14:00 до 15:30. Технічне підключення учасників — з 13:30 за посиланням.

Більш детальну інформацію можна отримати за тел. 38 (050) 928 56 86 та електронною поштою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .'; document.write(''); document.write(addy_text82298); document.write('<\/a>'); //-->\n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Регіональний координатор у м. Лисичанськ з питань локальної комунікації — Юлія Самойлова, тел. 099 929 11 64, ел. адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .'; document.write(''); document.write(addy_text64824); document.write('<\/a>'); //-->\n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ВБО «Інститут місцевого розвитку»