Про черговий призов громадян України на строкову військову службу восени 2015 року

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 15 вересня 2015 року № 411 «Про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2015 року та затвердження складу обласної призовної комісії», в період з 01 жовтня до 30 листопада 2015 року у м.м. Лисичанську, Новодружеську, Привіллі та Попаснянському районі проводитимуть призов громадян України віком від 18 до 27 років на строкову військову службу.

Розпорядженням голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 12 травня 2015 року № 174 з метою організації роботи щодо дотримання законодавства України з питань військового обов’язку та військової служби за Лисичанським міським військовим комісаріатом закріплений Попаснянський район.

Створені Лисичанська міська та Попаснянська районна призовні комісії, що працюватимуть на призовній дільниці Лисичанського міського військового комісаріату.

Громадяни віком від 18 до 20 років викликаються на призовну дільницю Лисичанського МВК для проходження медичного огляду та уточнення облікових даних. Відправці у війська вказана категорія громадян не підлягає.

Відправленню у військові частини підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Лисичанськ, вул. Мічуріна, буд.22, у встановлений час, з документами, що зазначені в повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Лисичанський міський військовий комісаріат в десятиденний термін з дня початку чергового призову, а саме, до 10 жовтня 2015 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

Термін проходження строкової військової служби становить — 18 місяців, для громадян, які здобули вищу освіту за рівнем магістра, — 12 місяців.

Юнаки, які ухиляються від призову і не з’являються до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Звертаємо Вашу увагу!

— згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», уведеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року № 744: військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях залучати заборонено;

— згідно зі статтею 119 Кодексу законів про працю України: за працівниками, призваними на строкову військову службу на строк до дня фактичної демобілізації зберігається місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. Виплата таких компенсацій із бюджету в межах середнього заробітку проводиться за рахунок коштів Державного бюджету України.

— згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 року № 587: громадянам України, які призиваються на строкову військову службу, військовими комісаріатами виплачується допомога у розмірі двох мінімальних заробітних плат. Допомога виплачується перед початком проходження строкової військової служби.

Лисичанський міський військовий комісаріат

Вложения:
Скачать этот файл (VNVKL_81_09_09_2015.docx)VNVKL_81_09_09_2015.docx[Витяг з наказу військового комісара]24 Кб