Лисичанский городской совет - За 2016 рік платники Лисичанська сплатили до місцевого бюджету 416,6 тис. грн. податку на нерухомість

За 2016 рік платники Лисичанська сплатили до місцевого бюджету 416,6 тис. грн. податку на нерухомість

«За 2016 рік платники податків, які перебувають на обліку ДПІ у м. Лисичанську, сплатили до місцевого бюджету 416,6 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких 187,1 тис. грн. сплачено фізичними особами», — повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

Він підкреслив, що платниками податку на нерухоме майно, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти — власники житлової та/або нежитлової нерухомості.

Та нагадав, що з 1 січня 2015 року Законом України від 28.12.2014 р. № 71-VII внесені зміни до Податкового кодексу України, згідно з якими податок на майно складається із: податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортного податку; плати за землю. Починаючи із 2015 року, податком на нерухоме майно оподатковується як житлова, так і нежитлова нерухомість, у тому числі частка. У поточному році фізичні особи сплачують податок із загальної площі об’єктів житлової нерухомості, якою вони володіли в минулому році.

Державна податкова інспекція м. Лисичанська