Понад 218 млн. грн. спрямували до бюджетів усіх рівнів платники Лисичанського регіону

«Платники податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, за 11 місяців поточного року, поповнили бюджети усіх рівнів на 218,1 млн. грн. Цей показник на 55,2 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Так до державного бюджету надійшло: податку на доходи фізичних осіб – 37,9 млн.грн.; податку на додану вартість - 17,3 млн. грн.; податку на прибуток - 5,0 млн. грн.; військового збору – 14,6 млн. грн.; акцизного податку – 3,7 млн. грн.», - повідомила в. о. начальника ДПІ м. Лисичанська Ніна Кравченко.

Міська скарбниця поповнилась на 136,5 млн. грн. Головним джерелом наповнення місцевого бюджету залишається податок на доходи фізичних осіб, надходження якого становить 109,2 млн. грн. Плати за землю отримано 7,3 млн. грн., єдиного податку - 7,1 млн. грн., акцизного податку з реалізації суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 8,7 млн. грн. та 0,1 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Податківець зазначив, що за звітний період забезпечено ріст надходжень, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, на 35,2 млн. грн. до державного бюджету та на 8,8 млн. грн. – до місцевого бюджету.

«Головним завданням органів Державної фіскальної служби є забезпечення прогнозованого, ритмічного і стабільного наповнення державного та місцевих бюджетів. Робота Державної податкової інспекції м. Лисичанська націлена на розвиток та зміцнення партнерських відносин з представниками бізнесових структур регіону. Конструктивна співпраця з платниками податків на засадах довіри та взаємодопомоги, покращення якості їх обслуговування, зниження адміністративного тиску сприяють наповненню бюджетів та забезпеченню соціального захисту громадян.», - зауважила Ніна Миколаївна.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську