ДПІ відповідає на запитання

ЗАПИТАННЯ: Які дії потрібні для реєстрації РРО (реєстраторів розрахункових операцій)?

ВІДПОВІДЬ: Для реєстрації РРО (реєстраторів розрахункових операцій) необхідно.

1. Придбати РРО в одному з центрів сервісного обслуговування РРО.

2. Укласти с таким центром договір про технічне обслуговування РРО.

3. Надати в податковий орган за місцем реєстрації платника податків:

Подробнее...

5 мая заканчивается срок подачи

  • — отчета об объемах производства и реализации спирта (ф. № 1-РС) за апрель 2017г.;
  • — отчета об объемах производства и реализации алкогольных напитков (ф. № 2-РС) за апрель 2017г.;
  • — отчета об объемах производства и реализации табачных изделий (ф. № 3-РС) за апрель 2017г.;
  • — отчета об объемах приобретения и реализации алкогольных напитков в оптовой сети (ф. № 1-ОА) за апрель 17г.;
  • — отчета об объемах приобретения и реализации табачных изделий в оптовой сети (ф. № 1-ОТ) за апрель 2017г.

Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

3 мая заканчивается срок уплаты и подачи

  • — единого взноса за 2016г. лицами, осуществляющими независимую профессиональную деятельность;
  • — отчета о ЕСВ по ф. № Д5 за 2016г. лицами, осуществляющими независимую профессиональную деятельность;
  • — физическими лицами декларации об имущественном состоянии и доходах за 2016г.

Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

Щодо тематики журналу "Вісник. Право знати все про податки за збори" у травні 2017року

photoУ травні 2017 року, в зв’язку з численними зверненнями платників податків, заплановано вихід спеціального випуску журналу «Вісник. Право знати все про податки та збори» на тему «Єдиний соціальний внесок», який включить в себе нормативну базу і практикум застосування. Брошура буде побудована за таким планом:

Подробнее...

До уваги суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів

imagesДПІ у м. Лисичанську повідомляє: Постановою кабінету міністрів України від 16.03.2017р № 231 Уряд визначив Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Положеннями п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України та ст.9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено обов’язковість застосування РРО суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Подробнее...