Індивідуальні податкові консультації, що надані до 31.03.2017 року

Підпунктом 5 пункту 135 Закону № 1797 підрозділ 10 розділу Х «Перехідні положення» Податкового кодексу України доповнено пунктом 39, відповідно до якого індивідуальна податкова консультація (ІПК), надана контролюючим органом у письмовій або електронній формі до 31.03.2017 року (включно), звільняє платника податків (податкового агента та/або його посадову особу) від відповідальності, включаючи фінансову (штрафні санкції та/або пеню), за діяння, що містять ознаки податкового правопорушення, вчинені до 31.12.2017 року (включно).

З 1 січня 2018 року ІПК, надана контролюючим органом у письмовій або електронній формі до 31.03.2017 року (включно), не підлягає застосуванню.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

Операцій не має: чи друкувати Z-звіт?

Пунктом 9 ст.3 Закону про реєстратори розрахункових операцій (РРО) передбачено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формах (із застосуванням платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані щоденно друкувати на РРО (за вийнятком автоматів із продажу товарів (послуг)) фіскальні звітні чеки в разі здійснення розрахункових операцій.

Подробнее...

Підприємець-єдинник і пиво в роздріб. Чи потрібен РРО?

Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995р. № 481/95-ВР (ЗУ № 481) пиво віднесено до алкогольних напоїв. Відповідно до ст.15 ЗУ № 481 роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися лише за наявності ліцензії. При цьому однією з умов отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (крім столових вин) є наявність належного зареєстрованого реєстратора розрахункових операцій РРО (КОРО).

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад 5 млн грн. плати за землю

«За січень-травень 2017 року до місцевого бюджету надійшло 5 млн 376,1 тис. грн. плати за землю. — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Із загальної суми 4 млн 282,9 тис. грн. надійшло від платників податків — юридичних осіб та 1 млн 93,2 тис. грн. — від фізичних».

Подробнее...

З початку року лисичани сплатили до місцевого бюджету 166,6 тис. грн. податку на нерухомість

«З початку року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Лисичанську, сплатили до місцевого бюджету 166,6 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких 31,6 тис. грн. сплачено фізичними особами. Це на 49,7 тис. грн. або на 42,5%, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова.

Подробнее...