Увага! З 21 по 25 листопада очікується погіршення погодних умов

Шановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

В період з 21 по 25 листопада за прогнозами синоптиків очікується погіршення погодних умов: перепади температури повітря від −5 до +5 0С, мокрий сніг, дощ та ожеледиця.

Для оперативної організації робіт з очищення від снігу та посипки протиожеледними матеріалами доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту та сходів комунальні підприємства працюють у цілодобовому режимі, особовий склад та техніка напоготові.

Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ звертається до усіх власників автотранспорту з проханням бути обережними на міських дорогах. Нагадує про необхідність заміни літніх гумових шин на зимові та, за можливістю, утриматися від поїздок на власному автотранспорті, бо складні погодні умови можуть зумовити часткове порушення руху транспорту на автомобільних дорогах. Особливої уваги дорога потребує від водіїв пасажирських автобусів, вони відповідають не тільки за власну безпеку, а й за безпеку пасажирів.

Шановні керівники підприємств, установ, організацій, приватні підприємці та мешканців міст! Своєчасно очищуйте від снігу та оброблюйте протиожеледними засобами території, визначені Типовими правилами благоустрою території населеного пункту, затвердженими наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху з усією відповідальністю поставитися до погодних змін.