До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ!

Лисичанською міською радою 10.05.2018 року прийнято рішення № 45/672 про застосування для встановлення єдиних вимог щодо здійснення благоустрою на території міста Лисичанська Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310. Зазначений нормативний акт в достатній мірі охоплює всі сфери благоустрою, має посилання на всі діючі нормативи в сфері благоустрою.

Окрім іншого, в документі встановлюються межі утримання прилеглих територій для підприємств, установ, організацій, що раніше не було визначено офіційно жодним законодавчим актом, а також весь комплекс робіт, який повинен здійснюватись на власних і закріплених територіях для забезпечення чистоти і порядку (прибирання територій, укладання договорів на вивіз сміття, догляд за зеленими насадженнями, необхідність встановлення урн біля магазинів, кіосків, а також їх регулярне очищення, утримання територій в зимовий період та багато іншого).

З текстом Типових правил можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Лисичанської міської ради в розділі «Мешканцям міста» — «ЖКГ» — «Правила благоустрою території міста» або будь — якому іншому Інтернет ресурсі.

З метою благоустрою території нашого міста Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців про необхідність дотримання Типових правил благоустрою території населеного пункту.

Нагадуємо, що відповідно до статті 152 КУпАПП порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Всі ми хочемо бачити своє рідне місто чистим, охайним, затишним та благоустроєним! Заздалегідь вдячні за розуміння та сподіваємось на плідну співпрацю!

Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства