Запрошуємо приєднатись до всесвітньої кампанії Година Землі

24 березня о 20.30 Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої кампанії Година Землі. Метою кампанії є вимкнення по всьому світу світла на одну годину для об’єднання дій задля збереження природи планети Земля.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше ніж 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Наша країна вперше приєдналася до всесвітньої кампанії Година Землі у 2009 році. В минулому році кампанія набула безприцедентного успіху — приєдналися більше ніж 7000 міст у 187 країнах по всьому світу.

Всесвітнім фондом природи WWF у 2018 році планується поліпшити результати та розвинути цей успіх, і тому окрім символічного вимкнення світла, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компаній та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблем зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Більше інформації читайте на сайті Всесвітнього фонду природи WWF http://wwf.panda.org/uk/

Запрошуємо мешканців та гостей міста приєднатись всесвітньої кампанії Година Землі 2018!