Анонс культурних та спортивних заходів з 22 по 28 травня

22 та 24 травня о 14.00 відбудеться творчий звітний концерт народного жіночого вокального ансамблю «Мрія» «Поющие сердца» в міському ПК та в ПК ім. В.М. Сосюри.

23 травня о 15.40 Лисичанська дитяча школа мистецтв (ДШМ) № 1 запрошує на сольний концерт учениці класу академічного вокалу Олександри Ісаєнко «Голос весни».

23 травня о 10.00 на спортивній культурно-оздоровчій базі «Стадіон «Шахтар» розпочнеться міський фінальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед студентів професійних ліцеїв міста.

24 травня запрошуємо відвідати:

— о 13.00 дискусійний перегляд документальних фільмів у кіноклубі з медіа-просвіти по правам людини «Docudays.UA в центральній бібліотеці;

— о 13.00 абетку здоров’я «Зона ризику» в бібліотеці для дітей № 1;

— о 15.00 звітний концерт, присвячений 40-річчю Новодружеської ДШМ «Зажженный нами не погаснет свет!»;

о 15.40 — на сольний концерт учениці фортепіанного відділу Анастасії Майстру «Моей души чарующие звуки» у Лисичанській ДШМ № 1.

25 травня о 13.00 в бібліотеці-філії № 2 розпочнуться волонтерські голосні читання «Даруємо читання» для людей з вадами зору.

26 травня о 14.00 відбудеться звітний концерт Привільської дитячої школи мистецтв, присвячений 10-річчю з дня заснування.

З 26 по 28 травня о 13.00 на базі загальноосвітньої школи № 13 проходитиме Чемпіонат Луганської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодше.

27 травня о 12.00 в міському краєзнавчому музеї відбудеться вікриття першої персональної виставки творчих робіт Ігоря Нещерета (живопис, художнє кування з заліза).

Окрім того вихованці міської ДЮСШ та колективи художньої самодіяльності міста візьмуть участь у наступних заходах за межами міста:

— 23 та 24 травня вихованці міської ДЮСШ — у чемпіонаті України з легкої атлетики (м. Чорноморськ);

— з 26 по 28 травня вихованці міської ДЮСШ — у Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат середнього та молодшого віку з боротьби самбо (с. Кароліно-Бугаз, Одеська обл.)

— 27 травня колективи Палаців культури міста — у відкритому обласному молодіжному фестивалі-конкурсі патріотичної пісні та поезії «Воронцева слобода» (смт. Білокуракине);

— 27 травня вихованці міської ДЮСШ — у чемпіонаті Луганської області з акробатичного рок-н-ролу (м. Сєвєродонецьк);

— з 31 травня по 3 червня вихованці міської ДЮСШ — у чемпіонаті України з бадмінтону (м. Одеса).