У Лисичанську розпочато реалізацію грантової діяльності «Добрі сусіди – одна країна»

Сьогодні, 28 травня, між Лисичанською міською військово-цивільною адміністрацією та Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» підписаний Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво в рамках реалізації грантової діяльності «Добрі сусіди — одна країна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування в Україні».

Першим кроком впровадження грантової діяльності у місті Лисичанськ стала установча зустріч за участю керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра Заїки та його заступника Олега Калініна, регіонального координатора у м. Лисичанськ з питань локальної комунікації Юлії Самойлової, начальника житлового фонду управління житлово-комунального господарства Марини Євдошенко, головного спеціаліста управління освіти Людмили Бондаренко, представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), ініціативних груп співвласників багатоквартирних будинків, управителів багатоквартирного житлового фонду та керівників комунальних підприємств міста.

Під час зустрічі Олександр Заїка висловив сподівання на плідну співпрацю, яка призведе до позитивних суспільних змін та покращення функціонування житлово-комунальної сфери.

Також спеціаліст з питань залучення громадськості Юлія Свєженцева онлайн презентувала проєкт «Добрі сусіди — одна країна», який спрямований на укріплення добросусідства та підвищення рівня громадської культури, поліпшення залучення мешканців до громадського життя міста, побудову надійного партнерства між органами місцевої влади, територіальними громадами, ОСББ, неурядовими організаціями та громадянами міста.

Результатом спільної діяльності стане розвиток культури добросусідства та громадської активності в багатоквартирному житловому секторі міста Лисичанськ, що допоможе вирішити питання житлово-комунальних, екологічних та інших проблем міста Лисичанська і буде сприятиме створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а також посилить взаємодію громадян із групами громадського суспільства.