В Лисичанську відбулось засідання комісії з питань координації дій з попередження насильства в сім'ї

Минулого тижня у Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань координації дій з попередження насильства в сім’ї під головуванням заступника міського голови Максима Головньова. Також участь у засіданні взяли начальники та спеціалісти структурних підрозділів міської ради, представники закладів охорони здоров’я, кримінальної міліції та служби дільничних інспекторів.

Члени комісії розглянули та затвердили план роботи на 2015 рік, згідно з яким буде внесено зміни до банку даних «Місцеві державні організації та установи, що працюють з попередження насильства в сім’ї». Також під час роботи комісія прийняла рішення активізувати роботу дільничних інспекторів Лисичанського МВ ГУМВС України в Луганській області зі спеціалістами організацій і установ, що працюють з попередження насильства в сім’ї та протягом найближчого часу проінспектувати по можливості всі сім’ї, в яких існує загроза насильства та сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Додатки 

План роботи комісії з питань координації дій з попередження насильства в сім’ї в 2015 році

Спеціалізовані установи, заклади, служби та організації, діяльність яких спрямована на попередження насильства в сім’ї в м. Лисичанськ Луганської області станом на 05. 02. 2015р.

Вложения:
Скачать этот файл (Plan_2015.doc)Plan_2015.doc[План роботи комісії з питань координації дій з попередження насильства в сім’ї в 2015 році]34 kB
Скачать этот файл (Slujbi_organіzacії_poperedjennya_nasil'stva.doc)Slujbi_organіzacії_poperedjennya_nasil'stva.doc[Спеціалізовані установи]70 kB