Координаційна рада з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми пройшла у Лисичанську

Сьогодні, 18 квітня, у міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника голови Координаційної ради, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міського голови Ніни Нецвєт.

Про організацію роботи з неповнолітніми особами щодо їх працевлаштування доповіла головний спеціаліст служби у справах дітей Лисичанської міської ради Наталія Гончарова, яка зазначила наступні особливості праці неповнолітніх.

Подробнее...

Члени виконкому рекомендували закладам, в яких розташовані виборчі дільниці, встановити 22 квітня додаткові канікули для учнів

Сьогодні, 18 квітня, пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Члени виконавчого комітету ухвалили рішення про додаткові канікули в закладах загальної середньої, професійної та вищої освіти та рекомендувати закладам, в яких розташовані виборчі дільниці, встановити 22 квітня 2019 року додаткові канікули для учнів.

Подробнее...

Засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді відбулось у Лисичанську

Вчора, 17 квітня, у Лисичанській міській раді відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді, під час якої було розглянуто близько 10 питань. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

Подробнее...

Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

17 квітня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

Подробнее...

Пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради

Сьогодні, 16 квітня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.   

Подробнее...

Координаційна рада з питань популяризації оздоровчої рухової активності відбулась у Лисичанську

Вчора, 11 квітня, у Лисичанській міській раді відбулось перше засідання Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності (далі — Рада) під головуванням начальника відділу у справах сім’ї , молоді та спорту Ніна Нецвєт, утвореної відповідно до Указу Президента України від 09.02. 2016 № 42/2016 «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність — здоровий спосіб життя — здорова нація». Зазначимо, що Рада діє відповідно до Положення, ухваленого рішенням виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 05.03.2019 № 115 «Про створення Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності».

Подробнее...

Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

Вчора, 11 квітня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання члени комісії заслухали інформацію, щодо виконання у 2018 році міської Програми соціального захисту дітей на 2017-2021 роки та внесли зміни до Положення та склад комісії з питань захисту прав дитини.

Подробнее...

Про роботу міської ради опіки та піклування у справах повнолітній недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду

Вчора, 11 квітня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітній недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду, під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, а також за участі членів опікунської ради — представників виконавчих органів міської ради, закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення.

Подробнее...

Новий спільний проект ЄС/ПРООН має на меті стимулювати та підтримувати створення ОСББ

DSC00964Сьогодні, 11 квітня, у Лисичанській міській раді відбулась презентація спільного проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) в м. Лисичанську.

В заході взяли участь заступник міського голови Андрій Якимчук, співробітники УЖКГ Лисичанської міської ради, директори ЖЕКів, координатор проекту HOUSES в Луганській області Світлана Коваль, консультант в Луганській області програми IFC енергоефективність в Україні Олександр Мелконян, представники Ощадбанку та компанії ASD Energo, представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ та вже діючих ОСББ.

Подробнее...

У міській раді розглянули нагальні питання ТЕБ та НС

Сьогодні, 11 квітня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке очолив міський голова Сергій Шилін.

На порядку денному засідання комісії стояли питання про визначення та поліпшення стану місць масового відпочинку людей на водних об’єктах з урахуванням аналізу проходження купального сезону 2018 року та затвердження Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах на території Лисичанської міської ради протягом купального сезону 2019 року; про організацію виконання завдань із розмінування території Лисичанської міської ради та прилеглої до неї території та попередження виникнення та ліквідації пожеж у природних екосистемах Лисичанської міської ради у пожеженебезпечний період 2019 року.

Подробнее...

Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 10 квітня, в Управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

Подробнее...