Товариство з обмеженою відповідальністю «ХЛІБНИЙ ДІМ КИРИЛОВА»

ТОВ «ХЛІБНИЙ ДІМ КИРИЛОВА»

Пекарня ФОП Кирилов П.В. заснована 24 жовтня 1997року. Пекарня «ХЛІБНИЙ ДІМ КИРИЛОВА» один з крупніших виробників хлібобулочної продукції на різні смаки. Протягом всіх років підприємство постачає якісну та смачну продукцію по всьому регіону. Асортимент хлібобулочних виробів відповідає як дієтичному, так і загальноспоживчому попиту та на сьогоднішній день складається з 13 видів хліба та 20 видів здобних виробів, а також на замовлення покупців виготовляються традиційні короваї та пироги.

Дві діючі пекарні, які оснащені сучасним імпортним обладнанням, виробляють 

продукцію, що відповідає жорстким вимогам стандартів. На підприємстві працюють лише кваліфіковані фахівці, які мають великий досвід роботи. При виробництві хлібобулочних виробів використовуються давні національні рецепти та лише традиційні технології: новомодні технологічні добавки – поліпшувачі, розпушувачі, ферменти, емульгатори не використовуються, бо вони не спроможні конкурувати зі смаком хліба, виготовленого з використанням живих дріжджів та молочних заквасок.

Контроль за якістю продукції проводиться санітарними органами міста та області.

Доставка хлібобулочних виробів покупцям здійснюється власними спеціалізованими автомобілями по всьому регіону.

Місце знаходження: 93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, буд. 13.

Контактна інформація: Телефон/факс (06451)7-29-00, для замовлень: +380504748386; +380979808120, (06451)7-38-11, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .