Товариство з обмеженою відповідальністю

«Виробничо-торгова фірма ”Шарм»

ТОВ «ВТФ ”Шарм»

Підприємство засновано у 1934 році. Виробничі цеха підприємства розташовані у 4-х поверховому будинку, що було введено в експлуатацію у 1971 році. Цеха оснащені сучасним технологічним обладнанням. У розкрійному цеху встановлений настилочний комплекс «Куріс» (Німеччина). Дублювання деталей здійснюється за допомогою дублюючого пресу D 32602 VLOTHO Kannegiesser. У швацьких потоках для виконання усіх технологічних операцій встановлені універсальні, спеціальні швейні машини и напівавтомати фірми «Juki», «Duerkopp Adler», «Pfaff», також є обладнання для волого-теплової обробки фірми «Veit».

З 1993 року підприємство виконує замовлення з виготовлення швейних виробів з бавовняних, шовкових, вовняних тканин та трикотажу. У співпраці з фірмами Федеративної Республіки Німеччини, Франції, Великобританії та Сполучених Штатів Америки ТОВ «ВТФ ”Шарм» виготовляє наступний асортимент продукції: пальто, куртки, плащі, жакети, плаття, штани, спідниці.

Сьогодні на підприємстві працює 35 робітників, але потужність товариства дозволяє працевлаштувати до 500 осіб. Підприємство готово до взаємовигідної співпраці.

Місце знаходження: 93113, м. Лисичанськ, проспект Перемоги, 159.

Контактна інформація: Телефон: (06451) 7-16-13,e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .