Приватне акціонерне товариство «РЕГЕНЕРАТ»

ПРАТ «РЕГЕНЕРАТ»

Приватне акціонерне товариство «Регенерат» зареєстроване 8 травня 1997 року, як підприємство по переробці зношених шин і гумових відходів. В нашому регіоні це єдине підприємство, що має ліцензію на збір та переробку відпрацьованих автошин та займається цією діяльністю (Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України АГ №594548). ПАТ має кінцевий цикл з переробки та виготовляємо з відходів товарний продукт.

Результатом переробки зношених шин є регенерат шинний. Він дозволяє економити каучук, наповнювачі, пластифікатори при використанні в гумових сумішах, що значно здешевлює вартість готових виробів. Висока якість і доступна ціна забезпечує попит на регенерат серед виробників виробів з гуми. Наш регенерат продається в Росії, Білорусії, Україні.

Також підприємство виробляє килимок діелектричний, які застосовують в якості додаткового захисного засобу в електроустановках. Килимок має замки за допомогою яких плити з'єднуються в замок, утворюючи єдину поверхню (гумову доріжку).

Для досягнення високої якості продукції на підприємстві запроваджена система управління якістю виробництва регенерату, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009.

Вклад підприємства в екологічний захист навколишньої середи дуже впливовий, з огляду на те, що ПАТ переробляє дуже небезпечні відходи, які не піддаються біологічному розкладанню та значно погіршують екологічний стан регіону.

В межах реалізації «Програми розвитку внутрішньообласної кооперації» намагається сприяти активізації внутрішньорегіонального споживчого попиту, збільшити використання внутрішніх ресурсів розвитку, підвищити економічну, фінансову, екологічну безпеку області.

Співпрацюючи з підприємствами України підприємство надає всі необхідні документи про отримання відходів для відповідних екологічних служб.

Місце знаходження: 93118, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Незалежності, буд. 128

Контактна інформація: Телефон: +38(050)4281153, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Сайт: http://www.regenerat.com.ua.