Товариство з обмеженою відповідальністю

«Лисичанський машинобудівельний завод»

ТОВ «ЛИСМАШ»

Лисичанський завод «Строммашина», на території якого в 2003 р. організовано ТОВ «Лисмаш», був створений в 1952 р. Спочатку на території заводу існував ливарна ділянка, продукцією якого в основному були кулі для млинів. Також існував механічний цех з токарної і фрезерної обробкою деталей і невеликий за площею цех зі складання металоконструкцій, який потім переобладнаний в складське приміщення. У 1966 році був побудований цех металоконструкцій (ЦМК) який в даний час є основним виробничим корпусом ТОВ «Лисмаш», а в 1973 році був введений в експлуатацію Механоскладальний цех (МСЦ). Ці великі виробничі підрозділи, з чисельністю близько 150 осіб в ЦМК і до 220 осіб МСЦ, займалися випуском машин для виробництва залізобетонних конструкцій, а самі конструкції використовувалися для великопанельного домобудівництва.

 

 


Виробництво ТОВ «Лисмаш» орієнтоване на виготовлення шахтного устаткування, обладнання для різних промислових комплексів: гірничо-збагачувального, паливно-енергетичного, металургійного, будівельної галузі, аграрного сектора та ін. Потужності заводу представлені: інструментальним, механічним цехом з токарної і фрезерної обробкою деталей, механоскладальних, деревообробним, і цехом металоконструкцій.

У заводу є власне конструкторське бюро, яке розробляє проекти різного рівня складності. ТОВ «Лисмаш» має багаторічний досвід виготовлення різного устаткування. Більше 60 років завод постачає технологічне обладнання на підприємства України, Росії, Казахстану, Білорусії. Також «Лисмаш» був головним підрядником проекту будівництва заводу для міжнародної компанії «Кнауф Гіпс» по виробництву будівельних та оздоблювальних матеріалів. Для котрого були виготовлені все необхідне обладнання і виробничі приміщення.

Місце знаходження: Фактична адреса: вул. Коцюбинська, 6а, м. Лисичанськ, Луганська обл., Україна, 93108

Контактна інформація: Телефон: +38 (06451) 3-71-22, 3-71-24, 3-71-26, факс +38 (06451) 3-71-10, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , сайт: http://www.lismash.info/