Публічне акціонерне товариство «Лисичанський склозавод «Пролетарій»

ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій»

ПАТ «Лисичанський склозавод "Пролетарій"» розпочав свою діяльність у 1913 році як склозавод Ливенгофського акціонерного товариства, на сьогодні це провідний виробник високоякісного листового скла і виробів з нього в Україні.

Органiзацiйна структура ПАТ «Лисичанський склозавод "Пролетарiй"» складається з двох виробництв, розташованих у м. Лисичанську Луганської області. Перше виробництво розташоване за адресою: 93112, м. Лисичанськ, вул. Мiчурiна, 1, друге виробництво розташоване за адресою: 93108, м. Лисичанськ, вул Жовтнева, 318.

 

Виробничі потужності ПАТ «Лисичанський склозавод "Пролетарій"» представлені потужностями по виробництву флоат-скла (цех № 3 і цех № 2-2), загартованого скла (цех № 5), енергозберігаючого стекла і дзеркал (цех № 2-6).

Виробнича інфраструктура включає як виробництва, які мають повний виробничий цикл виготовлення флоат-скла (виробництво шихти, виробництво дерев'яної ящичної тари, виробництво захисної атмосфери) і його промислової переробки, так і допоміжні виробництва, які забезпечують основне виробництво необхідними роботами і послугами, а також забезпечують надходження на виробництво необхідних паливно-енергетичних ресурсів (газо-, електро-, водопостачання, виробництво стислого повітря).

Виробнича потужність цеху № 3 по виробництву флоат-скла складає 350 тонн звареної скломаси на добу. Встановлена на скловарному агрегаті цього цеху система додаткового електричного підігрівання скломаси дозволить довести його виробничу потужність до 400 тонн на добу. Скловарний агрегат в цеху № 2 має виробничу потужність 350 тонн звареної скломаси на добу. А згідно з проектом по модернізації скловарного агрегату цеха № 2-2 потужність виробництва флоат-скла збільшиться до 500 тонн звареної скломаси на добу, що складе 16 млн. м2 скла на рік.

ПАТ «Лисичанський склозавод "Пролетарій"» має виробничі потужності по загартованому склу, які дозволяють виготовляти плоске і гнуте загартоване скло різних видів в діапазоні товщини від 4 -х до 12-ти мм в обсязі: 923,9 тис. м2 плоского і 28,8 тис. м2 гнутого скла в рік з розрахунку на скло завтовшки 4 мм. Вона представлена двома лініями загартування скла: HTF – 1530 «TAMGLASS», АС-2В4210R «Shanghai North Glass»; різноманітним устаткуванням, призначеним для виконання різноманітних операцій з листовим склом : фігурне і прямокутне різання, обробка кромки, свердління отворів, миття, нанесення малюнка методом шовкографії і цифрового фотодруку. Технологічна лінія по виробництву скла, що ламінує, дозволяє робити до 286,5 тис. м2 багатошарового скла (триплекс) в рік.

Виробничі потужності цеху № 2-6 включають: лінію по нанесенню «м'якого» покриття на флоат-стекло GC254H компанії Von Ardenne (Німеччина) потужністю 4 млн. м2 в рік і автоматичну лінію по виробництву дзеркал фірми KLÖPPER Maschinentechnik GmbH & Co. KG (Німеччина). Продуктивність лінії по виробництву дзеркал складає 1,5 млн. м2 в рік.

Персонал в основному складає з висококваліфікованих спеціалістів з виробництва листового флоат-скла та його переробки, ремонтних робітників 5-6 розряду та інженерно-технічних робітників, які пройшли навчання і стажування у провідних європейських фахівців.

Підприємство забезпечує робітників матеріально-технічними ресурсами, необхідними для виконання виробничих завдань, норм праці, відповідні умови праці. Функціонує система матеріального і морального стимулювання продуктивності праці, якості продукції та раціонального використання техніки, устаткування, сировини, енергоресурсів.

Використання виробничих потужностей у повному обсязі дозволить додатково працевлаштувати 1500 осіб.

Виробничі потужності дозволяють ПАТ «Лисичанський склозавод "Пролетарій"» виробляти наступну продукцію:

 • листове флоат-скло (випуск листового флоат-скла тимчасово призупинений у зв’язку з модернізацією виробництва);
 • стекло безпечне загартоване плоске;
 • стекло безпечне загартоване моліроване (гнуте);
 • стекло безпечне загартоване плоске з малюнком, нанесеним методом шовкографічного друку, з використанням високоякісних фарб різних кольорів відповідно таблиці RAL ;
 • стекло безпечне загартоване плоске з малюнком, нанесеним методом цифрового фотодруку, з дозвільною спроможністю друку 720 dpi;
 • багатошарове скло (триплекс) з використанням високоякісних спеціальних плівок на різноманітних товщинах скла;
 • листове скло з низькоемісійним м'яким покриттям (енергозберігаюче скло);
 • листове скло з сонцезахисним м'яким покриттям: «Рефлект Синій», «Рефлект Бронзовий», «Рефлект Графіт»; «Рефлект Зелений»;
 • листове скло з багатофункціональним м'яким покриттям;
 • великогабаритне дзеркало з срібним покриттям з використанням екологічно чистих матеріалів;
 • обробка скла будь-якій складності.

Виробництво продукції проводиться як на основі давальницької схеми з використанням скла ТОВ «Лізинг Інвест», так і з використанням скла безпосереднього замовника. На пiдприємствi діє сертифікат системи управління якістю «ISO 9001». Автомобільне загартоване скло сертифiковано за міжнародним стандартом у відповідності з правилом ЄЕК ООН № 43. Підприємство за роки незалежності України неодноразово признавався кращим роботодавцем року, занесений в Золоту книгу української еліти, ставав переможцем міжнародних та всеукраїнських конкурсів: «Вища проба», «Слов'янський базар», «Екологiчна якiсть та безпека України», «100 кращих товарів України», «Кращій вітчизняний товар 2011 року» та багато iнших.

Дотримання норм екологічної безпеки і раціональне використання природних ресурсів на підприємстві є обов'язковою умовою ефективного ведення своєї господарської діяльності. Є усі екологічні дозволи, видані органами державної влади : ліміт і дозволи на утворення і розміщення відходів, дозвіл на спеціальне водоспоживання. Визначені і ідентифіковані усі можливі екологічні аспекти діяльності, проведена їх оцінка, заплановані і постійно впроваджуються заходи по зменшенню негативного впливу на довкілля.

ПАТ "Лисичанський склозавод "Пролетарій" при виробництві і реалізації продукції споживачам враховує вимоги Законодавства України, державних нормативних актів по охороні праці і екологічної безпеки, державних, міждержавних і міжнародних стандартів, вимоги країн імпортерів продукції.

Місце знаходження: Юридична адреса: вул. Мічуріна, 1, м. Лисичанськ, Луганська обл., Україна, 93112. Почтова адреса: вул. Жовтнева, 318, м. Лисичанськ, Луганська обл., Україна, 93108

Контактна інформація: Телефон: +38 (06451) 7-64-05, +38 (050) 475-88-82, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , сайт: www.proletary.ua