Приватне акціонерне товариство «Лисичанська нафтова

інвестиційна компанія»

ПРАТ «ЛИНІК»

Підприємство розпочало промислову діяльність у 1976 р. ПРАТ «ЛИНІК» (Лисичанський НПЗ) є одним з найсучасніших нафтопереробних підприємств України, яке здатне переробляти близько 6,4 млн. тонн нафтової сировини на рік.

Виробничі потужності підприємства дозволяють виробляти понад 30 видів товарної продукції: автомобільні бензини, дизельне паливо, авіаційний гас, мазут, поліпропілен, зріджений нафтовий газ, сірка, дорожні і покрівельні бітуми, метил-трет-бутиловий ефір.

 

Основна сировина для переробки – сира нафта марки Urals. Технологічна схема заводу дозволяє залучати до 30% легкої нафти. Також можливо переробляти прямогінний мазут, вакуумний газойль, пропан-пропіленову фракцію, що забезпечує завантаження вторинних установок і покращує баланс виходу нафтопродуктів. Установки каталітичного крекінгу, поліпропілену та виробництва бітумів можуть бути на 100% завантажені привізною сировиною.

Випробувальний центр ПРАТ «ЛИНІК»  першим серед лабораторій нафтопереробних заводів України отримав атестат Національного агентства з акредитації і може самостійно проводити випробування якості нафтопродуктів.

Лисичанський НПЗ забезпечує до 3 000 постійних робочих місць для регіону, а також дотримується політики високої соціальної відповідальності у регіоні присутності та виконує взяті на себе соціальні зобов’язання перед своїми працівниками та членами їх сімей.

У виконанні ремонтних робіт, виготовленні та обслуговуванні технологічного обладнання та наданні різного роду послуг заводу задіяні підприємства та організації як найближчих областей, так і України в цілому.

Завод закуповує широкий асортимент вітчизняних ТМЦ (запірна арматура, металоконструкції, труби, будівельні матеріали, кабельно-провідникова продукція, реагенти), що надає роботу українським підприємствам і забезпечує надходження до держбюджету України.

ПРАТ «ЛИНІК» є надійною базою для проходження навчально-виробничої практики студентів технічних вузів, технікумів та училищ регіону, з можливістю подальшого працевлаштування і проходження програми розвитку та адаптації молодих фахівців.

Підприємство надає один з кращих соціальних пакетів в регіоні і не має заборгованості з виплати заробітної плати. На території заводу працює спорткомплекс, проводяться заводські спартакіади, футбольна команда підприємства бере участь у регіональних турнірах. У розпорядженні заводчан своя поліклініка.

Контактна інформація:

Юридична адреса: Україна, 93113, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 371, офіс 1-А.

Почтова адреса: Україна, 93117, Луганська область, м. Лисичанськ-17.

Тел.: +38 (06451) 7-27-00, факс: +38 (06451) 9-35-77 e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. сайт: http://lisnpz.com/