Публічне акціонерне товариство «Лисичанськвугілля»

ПАТ «Лисичанськвугілля»

Виробниче об'єднання «Лисичанськвугілля» розташоване в Лисичанському геолого-промисловому районі. В адміністративному відношенні шахти розташовані на території міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля Луганської області.

Лисичанський геолого-промисловий район є найстарішим гірничодобувним районом Донбасу. Вивчення і освоєння району тісно пов'язана з вивченням і освоєнням Донецького басейну в цілому розпочато в 1721 – 1725 р. р. експедицією Петровської Берг-колегії на чолі з першопрохідцем рудознавцем Капустіним Г. Г., який відкрив у Лисичій балці вугілля. У Донбасі першими почали давати вугілля шахти в Лисичанську 1796 року.

 

З першого лютого 1981 року наказом міністра вугільної промисловості України у Лисичанську було створено виробниче об'єднання з видобутку вугілля.

На виконання наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості від 23.05.2012 р. №319 з 06.06.2012 р. Відкрите акціонерне товариство «Лисичанськ-вугілля» перейменовано на Публічне акціонерне товариство «Лисичанськвугілля».

До складу ПАТ «Лисичанськвугілля» входять наступні підприємства:

  • Шахти:

-        ВП шахта ім. Д.Ф. Мельникова

-        ВП шахта «Привільнянська»

-        ВП шахта «Новодружеська»

-        ВП шахта ім. Г.Г. Капустіна

-        ВП Шахтобудівне управління

  • Допоміжні підприємства:

-        ВП Інформаційно-обчислювальний центр (ВП ІОЦ);

-        ВП Автобаза;

-        ВП Управління по забезпеченню та збуту продукції (ВП УЗЗП);

-        ВП Вузол виробничо-технологічного зв’язку (ВП ВВТЗ);

-        ВП Навчально-курсовий комбінат (ВП НКК).

Підприємство розташоване м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 1, Луганська обл., Україна.

Телефони: приймальня – 9-62-72, 7-30-13; комутатор – 9-63-73, 7-32-75.  e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Адреса сайту: http://lisugol.com/.