Кожне підприємство, яке працює на території нашого міста,  може розмістити на цій сторінці інформацію про підприємство. Для цього необхідно надати до управління економіки Лисичанської міської ради у електронному вигляді (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ) українською мовою наступну інформацію:

1. Повна і скорочена назва, дата заснування підприємства.

2. Контактна інформація (адреса, телефон, факс, веб-сайт, e-mail).

3. Інформація про підприємство, персонал і продукцію, яка може бути корисною для потенційних інвесторів та/або господарських партнерів у рамках внутрішньообласної кооперації (обсяг 1 сторінка у .doc форматі).

4. Фотографії підприємства, виробничого процесу, продукції, нагород тощо, які на вашу думку є важливими для представлення підприємства (обсяг 3-4 фото у високій якості).

Приватне акціонерне товариство «Лисичанська нафтова

інвестиційна компанія»

ПРАТ «ЛИНІК»

Підприємство розпочало промислову діяльність у 1976 р. ПРАТ «ЛИНІК» (Лисичанський НПЗ) є одним з найсучасніших нафтопереробних підприємств України, яке здатне переробляти близько 6,4 млн. тонн нафтової сировини на рік.

Виробничі потужності підприємства дозволяють виробляти понад 30 видів товарної продукції: автомобільні бензини, дизельне паливо, авіаційний гас, мазут, поліпропілен, зріджений нафтовий газ, сірка, дорожні і покрівельні бітуми, метил-трет-бутиловий ефір.

Подробнее...

Публічне Акціонерне Товариство «Рідкісні гази»

ПАТ «Рідкісні гази»

Публічне акціонерне товариство «Рідкісні гази» (до 1958 р. – Лисичанська станція «Підземгаз») було засновано 26.12.1940р. як дослідно-промислове підприємство підземної газифікації вугілля, тобто одержувати газ безпосередньо у вугільних пластах.

Одночасно з роботами по підземній газифікації вугілля почалися дослідні роботи по одержанню рідкісних газів – ксенону та криптону. У 1950 році були отримані перші 8000 літрів криптоно-ксенонової суміші, а у 1954 році – 253 літри чистого ксенону.

Подробнее...

Товариство з обмеженою відповідальністю

Лисичанський пивоварний завод

ТОВ «ЛИСПИ»

Лисичанський пивоварний завод був заснований в серпні 1972 року для виробництва пива з метою задоволення потреб споживачів в слабоалкогольної продукції.

Сфера діяльності підприємства є:

- розробка і виробництво різних видів і сортів пива;

- оптова торгівля;

- роздрібна торгівля;-транспортно-експедиційні послуги;

- лізингові операції.

Підприємство має у своєму складі основні, допоміжні та обслуговуючі підрозділи.

Основне виробництво представлене наступними підрозділами:

Подробнее...

Товариство з обмеженою відповідальністю

«Виробничо-торгова фірма ”Шарм»

ТОВ «ВТФ ”Шарм»

Підприємство засновано у 1934 році. Виробничі цеха підприємства розташовані у 4-х поверховому будинку, що було введено в експлуатацію у 1971 році. Цеха оснащені сучасним технологічним обладнанням. У розкрійному цеху встановлений настилочний комплекс «Куріс» (Німеччина). Дублювання деталей здійснюється за допомогою дублюючого пресу D 32602 VLOTHO Kannegiesser. У швацьких потоках для виконання усіх технологічних операцій встановлені універсальні, спеціальні швейні машини и напівавтомати фірми «Juki», «Duerkopp Adler», «Pfaff», також є обладнання для волого-теплової обробки фірми «Veit».

Подробнее...

Публічне акціонерне товариство «Лисичанськвугілля»

ПАТ «Лисичанськвугілля»

Виробниче об'єднання «Лисичанськвугілля» розташоване в Лисичанському геолого-промисловому районі. В адміністративному відношенні шахти розташовані на території міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля Луганської області.

Лисичанський геолого-промисловий район є найстарішим гірничодобувним районом Донбасу. Вивчення і освоєння району тісно пов'язана з вивченням і освоєнням Донецького басейну в цілому розпочато в 1721 – 1725 р. р. експедицією Петровської Берг-колегії на чолі з першопрохідцем рудознавцем Капустіним Г. Г., який відкрив у Лисичій балці вугілля. У Донбасі першими почали давати вугілля шахти в Лисичанську 1796 року.

Подробнее...

Приватне акціонерне товариство «РЕГЕНЕРАТ»

ПРАТ «РЕГЕНЕРАТ»

Приватне акціонерне товариство «Регенерат» зареєстроване 8 травня 1997 року, як підприємство по переробці зношених шин і гумових відходів. В нашому регіоні це єдине підприємство, що має ліцензію на збір та переробку відпрацьованих автошин та займається цією діяльністю (Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України АГ №594548). ПАТ має кінцевий цикл з переробки та виготовляємо з відходів товарний продукт.

Подробнее...

Товариство з додатковою відповідальністю

«Лисичанський желатиновий завод»

ТДВ «Лисичанський желатиновий завод»

У 1968 році був прийнятий в експлуатацію Лисичанський клейовий завод. 6 листопада 1972 р. дозволено будівництво цеху желатину, цеху преципитату і очисних споруд на Лисичанському клейовому заводі. У грудні 1978 р. був прийнятий в експлуатацію желатиновий цех. У 1982 році прийнято в експлуатацію цех з виробництва казеїнату натрію (обладнання фірми ангідрит, Данія). У 1983 р цех желатину почав випуск харчового желатину фасованого в дрібній упаковці на автоматі «АКМА» (Італія). У січні 1989 р. освоїли ще один вид продукції желе сухе фруктове. У 1990 році на замовлення Міністерства охорони здоров'я України для лікування населення зони Чорнобиля розпочато будівництво цеху з виробництва лікувального проти карієсного препарату «Ремодент». Закінчено будівництво цеху з виробництва препарату «Ремодент» в травні 1993 року і проведений випуск пробної партії препарату в липні 1993 р.

Подробнее...

Товариство з обмеженою відповідальністю

«Лисичанський машинобудівельний завод»

ТОВ «ЛИСМАШ»

Лисичанський завод «Строммашина», на території якого в 2003 р. організовано ТОВ «Лисмаш», був створений в 1952 р. Спочатку на території заводу існував ливарна ділянка, продукцією якого в основному були кулі для млинів. Також існував механічний цех з токарної і фрезерної обробкою деталей і невеликий за площею цех зі складання металоконструкцій, який потім переобладнаний в складське приміщення. У 1966 році був побудований цех металоконструкцій (ЦМК) який в даний час є основним виробничим корпусом ТОВ «Лисмаш», а в 1973 році був введений в експлуатацію Механоскладальний цех (МСЦ). Ці великі виробничі підрозділи, з чисельністю близько 150 осіб в ЦМК і до 220 осіб МСЦ, займалися випуском машин для виробництва залізобетонних конструкцій, а самі конструкції використовувалися для великопанельного домобудівництва.

Подробнее...

Колективне підприємство «Лисичанський завод залізобетонних виробів»

КП «Лисичанський завод ЗБВ»

Завод розпочав свою історію з 1 жовтня 1960 року. КП «Лисичанський завод ЗБВ» виготовляє:

zbi1а) залізобетонні вироби:

- лотки та плити перекриття теплофікаційних каналів;

- кільця  та плити перекриття  каналізаційних   колодязів;

- плитка тротуарна, бордюри тротуарні;

- плити стрічкових фундаментів

 - перемички брускові.

Подробнее...

Товариство з обмеженою відповідальністю

 «Лисстальпром»

Виробнича структура підприємства складається з ливарного, ковальського, токарного, інструментального цехів та цехів металоконструкцій і термічної обробки металів. Виробничі потужності ТОВ «Лисстальпром» дозволяють виробляти та проводити капітальний ремонт всіх видів відцентрових і консольних насосів типу ЦНС, виготовлювати шламові насоси НШ 80/19, насосів типу АР, а також виготовлення запасних частин до всіх типів насосів. Підприємство виготовляє запасні частини до залізничного рухомого складу. ТОВ «Лисстальпром» здійснює лиття чавунне, лиття сталеве, механічну обробку деталей з металу, валів довжиною до 6 м, плазмове різання металів. Крім того, може виготовляти зварні металоконструкцій по кресленнях замовника, прес-форми діаметром до 1000 мм, поковку і штампування.

Місце знаходження: 93100, м. Лисичанськ, Луганська обл., вул. Канатна, 58.

Контактна інформація: Тел:(06451)7-59-19,факс(06451)7-11-00,e-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .