13-17 листопада - продуктова виставка FHC China

Офіс з просування експорту спільно з Київською торгово-промисловою палатою запрошують українських виробників в експортній категорії «готові продукти харчування та напої» (Food & Beverages) до участі в Українській торговій місії до Китайської Народної Республіки в рамках проведення продуктової виставки FHC China, яка відбудеться з 13 по 17 листопада 2017 року в Shanghai New International Expo Centre (SNIEC), м. Шанхай.

Подробнее...

Розвиток експортної діяльності агровиробників області

З метою активізації та розвитку експортної діяльності агровиробників області, сприяння пошуку закордонних торговельних партнерів та нових ринків збуту в країнах ЄС повідомляємо.

У 2016 році за сприяння Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини на порталі «Агроторгівля України» (http://agritrade-ukraine.com/ua/) створено Центр підтримки експорту (далі — ЦПЕ).

Подробнее...

До уваги підприємців міста

Луганська обласна державна адміністрація повідомляє про початок розробки проекту Регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого і середнього підприємництва в Луганській області на 2018-2019 роки».

Основні напрямки реалізації заходів Програми є:

 • — реалізація державної регуляторної політики у сфері підприємництва;
 • — фінансово-кредитна підтримка;
 • — ресурсна, інформаційна та консультаційна підтримка;

  Подробнее...

  Про програму ЄС підтримки малого та серед нього бізнесу "COSME 2014-2020"

  Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації повідомляє, що в рамках Програми Європейського Союзу (ЄС) «Еразмус для молодих підприємців» (Erasmus for Young Entrepreneurs), яка є частиною Програми ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) 2014—2020рр.», існує можливість обміну досвідом між суб’єктами підприємницької діяльності країн ЄС, у тому числі і для українських підприємців, шляхом організації відрядження підприємця, який здійснює підприємницьку діяльність до 3-х років, до країни підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців.

  Подробнее...

  Туристична виставка "Харківщина: туристичні відкриття"

  З метою сприяння розвитку туристичної галузі, стимулювання створення та просування якісного вітчизняного туристичного продукту, а також популяризації активного відпочинку серед широких верств населення, Харківською обласною державною адміністрацією планується проведення туристичної виставки «Харківщина: туристичні відкриття», яка працюватиме у м. Харків 2 червня з 10:00 по 18:00 по вул. Академіка Павлова, 271 в презентаційно-виставковому центрі «РАДМИР ЕКСПОХОЛЛ».

  Подробнее...

Туристичний фестиваль-ярмарок "Запоріжжя - місце щастя"

17813963_1262626330453218_1429091458_n__largeЗа підтримки Запорізької обласної державної адміністрації у місті Запоріжжі, 22 квітня о 10:00 на каскаді фонтанів «Райдуга», відбудеться туристичний фестиваль-ярмарок «Запоріжжя — місце щастя» спільно з виконавчим комітетом Запорізької міськради та ГО «Запорізька обласна туристична асоціація».

Подробнее...

До уваги!

Лисичанська міська рада запрошує усіх зацікавлених суб’єктів господарювання до участі у виставкових заходах, які відбудуться у республіці Білорусь в терміни, визначені календарем іноземних, міжнародних та республіканських виставок, виставок-ярмарок, які будуть організовані в республіці Білорусь у 2017 році.

Управління економіки Лисичанської міської ради

 

Вложения:
Скачать этот файл (Kalendar_vustavok_2017.xls)Kalendar_vustavok_2017.xls[Календарь выставок 2017]514 Kb

До уваги зацікавлених осіб!

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації повідомляє, що набрав чинності Закон України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)».

Подробнее...

"Енергія майбутнього"

Під таким гаслом, з 10 червня по 10 вересня у м. Астана (Казахстан) проходитиме Міжнародна спеціалізована виставка «Експо-2017», яка освітить одну з найактуальніших тем, що хвилює світову спільноту — альтернативні джерела енергії.

У разі зацікавленості щодо участі в роботі Національного стенду України на Міжнародній спеціалізованій виставці треба зв’язатися з представниками Торгово-промислової палати України.

Контакти: дирекція виставково-конгресової діяльності ТПП України, тел.: (044) 568-57-53; електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

Луганська обласна державна адміністрація розробила проект «Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за банківськими кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів». Зазначений проект розміщений на офіційному сайті Луганської обласної державної адміністрації (http://www.loga.gov.ua/) в розділі «Регуляторна політика» → «Проекти регуляторних актів».

Подробнее...