Країна успішного бізнесу

Развитие предпринимательства в Украине — это весьма актуальная тема. Малый и средний бизнес является основой успешной экономики и бюджетообразующей ее частью.

ПриватБанк, в свою очередь, также делает ставку на развитие предпринимательства. Проект kub.pb.ua «Країна успішного бізнесу», в первую очередь, решает проблемы в сфере финансирования бизнеса. В Украине довольно сложно получить проектное финансирование. Банки предлагают кредитование для бизнеса от 25 000 у.е., что не всегда нужно отечественному предпринимателю. Зачастую нужды для бизнеса значительно ниже. А финансирование получить негде. В основу kub.pb.ua был положен опыт европейских и американских стран, где очень активно развиваются краудфандинговые площадки. Их смысл в том, что на их платформе финансирование на проекты дают люди. Краудфандинг в Европе и США идет семимильными шагами. Это — новая финансовая реальность, тренд на ближайшее десятилетие.

Подробнее...

Запрошуємо взяти участь у Колективному стенді національних інвестиційних проектів

З метою поглиблення інвестиційного діалогу та активізації торговельно-економічних відносин із країнами Сходу Торгово-промислова палата України разом із посольством України в КНР запрошує всіх бажаючих взяти участь в Колективному стенді національних Інвестиційних проектів обласних, районних, селищних рад, компаній та приватних осіб на 8-ї сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордон (далі — Ярмарок), який відбудеться 20-21 жовтня 2016 року у м. Пекін (КНР) за підтримки Комітету з розвитку і реформ КНР.

Подробнее...

Щодо здійснення сезонної виїзної торгівлі

До уваги суб’єктів господарювання та мешканців міста!

Виїзна (виносна) торгівля може здійснюватися на ринках, ярмарках, або в інших дозволених для цього місцях.

Вложения:
Скачать этот файл (Dislokatsiya 2.doc)Dislokatsiya 2.doc[Дислокація місць для здійснення виїзної торгівлі овочами, фруктами та баштанними культурами на території міста Лисичанська на період з 01.06.2016 до 30.11.2016 включно]76 Kb
Скачать этот файл (Dislokatsiya1.docx)Dislokatsiya1.docx[Дислокація місць для здійснення сезонної виїзної торгівлі морозивом та безалкогольними напоями на території міста Лисичанська на період з 01.06.2016 до 30.09.2016 включно]20 Kb

Подробнее...

Про проведення семінару для підприємців за новою процедурою публічних закупівель

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму повідомляє, що 17 травня 2016 року о 16:00 в бізнес-клубі «Європейський вибір» (м. Сєвєродонецьк, вул. Науки, 13) відбудеться семінар для підприємців за новою процедурою публічних закупівель, яка вводиться в дію з 01.08.2016.

У семінарі приймуть участь розробники системи електронних закупівель Prozoro та експерти по антикорупційному законодавству. Участь у семінарі безоплатна. Програма семінару «Нова процедура публічних закупівель» та перелік питань, що пропонуються до розгляду на семінарі, додається.

Вложения:
Скачать этот файл (02_Программа семінару.doc)02_Программа семінару.doc[Програма семінару ]34 Kb
Скачать этот файл (03_Перелік питань до семінару.doc)03_Перелік питань до семінару.doc[Перелік питань до семінару]35 Kb

До уваги суб'єктів господарювання!

Лисичанська міська рада доводить до Вашого відома, що за інформаційним листом управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську від 29 квітня 2016р. № 7 згідно Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016р. № 39, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 березня 2016р. за № 382/28512 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам» оператор ринку харчових продуктів, який провадить діяльність, що відповідно до вимог ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23 грудня 1997р. № 771/97 не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язаний подати до управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську (м. Лисичанськ, вул. Карла Маркса, 133-а) заяву про державну реєстрацію потужності, яка використовується на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

Управління економіки Лисичанської міської ради

Вложения:
Скачать этот файл (Nakaz_39_10_02_2016.doc)Nakaz_39_10_02_2016.doc[Наказ від 10.02.2016р. № 39 Міністерства аграрної політики та продовольства України]101 Kb

До відома суб'єктів господарювання та споживачів!

З метою інформування Лисичанська міська рада повідомляє, що за даними Головного управління ветеринарної медицини в Луганській області № 01-04/351 від 15.04.2016р. за повідомленням системи RASFF 2016.0401 від 06.04.2016р. у шоколадному печиві «Disney chocolate chip cookies» встановлено інгредієнт, що не зазначений на етикетці та який може викликати алергічну реакцію. Вказаний харчовий продукт експортується з Данії в окремі держави — члени ЄС, а також в Україну. Харчовий продукт надійшов по таких кодах: 5776879012059, 5776879010963, 5776879013728, 5776879013735.

У разі виявлення в торгівельній мережі вищезазначеного харчового продукту просимо інформувати Управління Держпродспоживслужби у м. Лисичанську, яке знаходиться за адресою: м. Лисичанськ, вул. Карла Маркса, 133а.

Управління економіки Лисичанської міської ради

Впроваджено інтерактивну платформу "Електронна база інвестиційних проектів"

За інформацією Торгово-промислової палати України впроваджена та діє нова інтерактивна, платформа «Електронна база інвестиційних проектів» (далі – ЕБІП), яка покликана допомогти українським підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів. У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів ЕБІП є зручним інструментом для пошуку актуальних українських інвестиційних проектів.

З 14-го березня 2016 року ЕБІП розміщена в мережі Інтернет у постійному (вільному) доступі для всіх користувачів за наступним посиланням: http://invest.ucci.org.ua.

Подробнее...

До уваги зацікавлених осіб!

Управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної військово-цивільної адміністрації інформує про проведення конкурсу Проекту Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) та Агентства ООН з промислового Розвитку (ЮНІДО) «Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчовій промисловості та інших малих та середніх підприємствах (МСП) в Україні».

Конкурс пілотних проектів по впровадженню енергоефективних заходів та використанню відновлювальних джерел енергії відкрито до 25 березня 2016 року.

Вложения:
Скачать этот файл (Anketa.doc)Anketa.doc[Анкета для оцінки демонстраційних проектів ]39 Kb

Подробнее...

Щодо Переліку вільних приміщень для передачі в оренду

Управління власності Лисичанської міської ради інформує, що на вимогу ст.7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» сформований Перелік вільних приміщень, споруд (об'єктів), які пропонуються для передачі в оренду суб'єктам господарювання.

Подробнее...

Реєстрація бізнесу у нотаріуса

26 листопада 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 835- VІІІ «Про внесення змін до Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців“ та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (далі — Закон), який набрав чинності 13 грудня 2015 року (крім окремих положень).

Новий Закон об’єднав в собі різнопланові ініціативи: як ті, що вже успішно зарекомендували себе на практиці, так і нововведення, яких вже давно потребувало бізнес-середовище.

Подробнее...