Фильтр
 • 30 сентября - Международный день глухих

  У каждого из нас есть недостатки. Но далеко не у всех они физического плана. И даже изъяны этого толка могут быть разных категорий. Одно дело, к примеру, иметь грубый шрам на лице, что придает человеку отталкивающий вид и создает определенные проблемы в налаживании социальных контактов, и совсем другое — страдать отсутствием способности слышать. Ежегодно в первом осеннем месяце такие люди по всему миру становятся объектами общественного внимания — дата носит название « Международного дня глухих».

 • 30 вересня - День усиновлення в Україні

  30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей.

  Слухаючи історії про усиновлення дітей та спостерігаючи за їхнім життям, розуміємо, що батьки - усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг. Усиновити дитину-сироту – означає проявити милосердя. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди. На щастя, кількість українців, які хочуть усиновити дитину, з кожним роком збільшується. За останні десять років усиновлено громадянами України 107 дітей, які є уродженцями міста Лисичанська.

  В нашому місті мешкає 7 прийомних сімей, в яких виховується 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, два дитячих будинки сімейного типу, в якому виховується 16 дітей, знаходяться під опікою та піклуванням 198 дітей.

  Велика вдячність всім, небайдужим до дитячої долі. Візьміть дитину у родину! І нехай разом з цим прекрасним моментом у Вас назавжди оселяться щастя, добробут та родинне благополуччя!

  Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

  Нехай щедрість і милосердя Ваших сердець примножуються з кожним днем заради дітей, майбутнього України.

 • Шановні працівники бібліотечної сфери!

  Вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

  У всі часи книги були джерелом знань. Вони навчають мудрості, долучають до мистецтва, роблять нас духовно багатшими. А бібліотекарі є наставниками, координаторами, навігаторами у великому світі літератури.

  У бібліотеках нашого міста нас завжди зустрічають добрі, знаючі та віддані своїй роботі люди. Дякуємо вам за велику творчу працю, за ваш особистий внесок в розвиток освіти, культури і науки. Ваша робота по збереженню книжкових пам'яток, архівів, колекцій, а також дослідницька діяльність дозволяють більше дізнаватися про багату історію і культуру нашого краю та країни.

  Шановні бібліотекарі! Нехай вас супроводжують віра, надія і любов до своєї праці, бо справа просвітництва, в значній мірі, знаходиться в ваших руках. Доброго вам здоров'я, творчих звершень та вдячних читачів!

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Они принесли Лисичанску боевую и трудовую славу

  Торжественное мероприятие, посвященное Дню ветерана, состоялось сегодня, 28 сентября, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ЦВРШМ).

  В этот день большой зал ЦВРШМ собрал трудовые династии города, ветеранов войны и труда, почетных граждан. Народный депутат Украины Сергей Дунаев, руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, депутаты городского совета, школьники и жители города собрались, чтобы чествовать людей, которые принесли Лисичанску боевую и трудовую славу.

 • Розклад роботи міських бібліотек у осінньо-зимовий період

  З 1 жовтня 2018 року робота бібліотек комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система» здійснюватиметься за осінньо-зимовим графіком:

  Центральна бібліотека:

  з 08:00 до 17:00

  Субота, неділя з 09:00 до 17:00

  Вихідний — понеділок

  Санітарний день — остання п’ятниця місяця

  Бібліотека для дітей № 1:

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

  Вчора, 27 вересня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке очолив заступник міського голови Ігор Ганьшин.

  Під час засідання члени комісії розглянули питання про визначення порядку участі батька у вихованні сина та про позбавлення батьківських прав, по яких вирішено підготовити висновок органу опіки та піклування, а також питання про влаштування дітей до школи-інтернат - підготовити рішення комісії з питань захисту прав дитини.

 • Подопечные терцентра приняли участие в мастер-классе по изготовлению оберегов

  Подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания посетили Центр научно-технического творчества учащейся молодежи, где приняли участие в мастер-классе по изготовлению оберегов.

  Изготовляли Подорожницу - обрядовую куклу мотанку, которую давали в дорогу страннику, чтобы тому сопутствовала удача. Кукла очень маленькая, чтобы умещалась в ладони или в кармане.

 • З початку 2018 року працездатним населенням Лисичанського регіону сплачено понад 264 мільйона гривень ЄСВ

  «За 8 місяців поточного року, платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплачено 264 млн 390,5 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), що на 94 млн 441,7 тис. грн більше відповідного періоду минулого року», - повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м.Лисичанську Ірина Філімонова.

 • Тим, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання

  Як повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко: «Фахівцями ДПІ у м. Лисичанську, з початку поточного року, було видано 1 довідку про сплату податку резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання (про відсутність податкових зобов’язань з цього податку) після проведення відповідних перевірок податкових декларацій запитувачів».

 • Подолання корупції - спільна мета

  Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можна по телефону (044) 284-00-07 (“Пульс”).

  Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

 • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

  За консультаціями з питань надання податкової звітності в електронному вигляді, укладання договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатися до Державної податкової інспекції у м. Лисичанську за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347; каб.2, 40 або за телефоном: 4-27-47.

  Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

 • У Лисичанську вшанували річницю трагедії у Бабиному Ярі

  77 років минуло з того трагічного дня, коли під час німецької окупації міста Києва, біля Бабиного Яру було розстріляно тисячі людей. Наше місто теж має таку трагічну сторінку у своїй історії. У роки Другої світової війни Лисичанськ двічі зазнав німецької окупації, під час якої загинула безліч мирного населення.

  Сьогодні, 28 вересня, керівництво міста вшанувало хвилиною мовчання пам'ять загиблих та поклало квіти до пам'ятного знаку жертвам Голокосту.

 • "ПУЛЬС" - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

  «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

  Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

 • Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів освіти!

  рпоВітаємо вас з професійним святом та дякуємо за тепло, доброту й турботу, яку ви щедро даруєте кожен день дітям!

  У Лисичанську дивовижну країну дитинства сьогодні створюють творчі та висококваліфіковані фахівці дошкільної освіти. Своїми знаннями, вміннями та любов'ю вони перетворюють кожен день дітлахів в день щастя й радості.

  Ваш ентузіазм, здатність розкривати таланти дітей, пробуджувати допитливість та бажання усвідомлювати таємниці навколишнього світу, вчити доброті, цілеспрямованості й чуйності викликають щире захоплення. Той фундамент, який ви закладаєте в них з самого дитинства, служить їм опорою та основою в подальшому житті.

  Нехай високий професіоналізм, вірність кращим традиціям, чуйне і дбайливе ставлення до вихованців залишаються вашими принципами та запорукою успіху в роботі, яка буде приносити радість та заслужене визнання, а вихованці якомога частіше будуть радувати вас своїми досягненнями.

  У цей святковий день особливі слова вдячності ветеранам - вірним і творчим наставникам молодих фахівців.

  Зі святом! Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, натхнення, успіхів та поваги. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, здійснюються ваші плани та творчі задуми!

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Основы человеческих отношений

  1. Старайтесь по-настоящему слушать другого человека. Слушайте со всем вниманием и старанием, на которое вы способны. Ведь ощущение своей ценности, значимости возникает в ответ на внимание к нам другого человека.

 • 5 секретов жизни без стресса

  Секрет №1. Делайте перерывы для отдыха.

  Стресс заставляет нас терять энергию на ненужное напряжение мышц. В течение дня найдите время для того, чтобы расслабить напряженные мышцы. Сначала на это потребуется дополнительное усилие, но в скором времени это войдет в привычку, и вам не нужно будет выделять много времени на расслабление.

 • В Лисичанске поздравили дошкольных работников

  Ежегодно, в последнее воскресенье сентября, мы поздравляем работников дошкольных учреждений с профессиональным праздником.

  Не стали исключением и «дошкольники» нашего города. Вчера, 26 сентября, в детском саду №6 «Чайка» в их адрес звучали слова благодарности за результативную, плодотворную, творческую работу и создание положительного имиджа дошкольного образования.

 • Рятувальники відвідали наймолодших мешканців міста Лисичанськ

  Співробітники Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області постійно проводять навчальні заходи для дітей. Не обділяють увагою рятувальники і найменших мешканців міста.

 • Запрошуємо на службу в Державну службу України з надзвичайних ситуацій

  Проводиться набір на вакантні посади в Частину піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області в м. Лисичанськ: начальник групи піротехнічних робіт, начальник відділення групи піротехнічних робіт, старший сапер, сапер, водій-сапер, старший водолаз-сапер, водолаз-сапер, фельдшер, механік-водій-сапер, екскаваторник-сапер, кранівник-сапер. Пропонуємо: офіційне працевлаштування, пільговий стаж, соціальні гарантії, висока заробітна плата, отримання пільг, як у учасників бойових дій.

 • «Твої визволителі, Лисичанськ»

  Під такою назвою, 26 вересня, у міському краєзнавчому музеї відбулася науково-практична конференція, присвячена 75-ї річниці з Дня визволення Лисичанська від фашистських загарбників та Дня закінчення Другої світової війни.

  У заході взяли участь діти війни Юлія Миколаївна Панфьорова та Світлана Іванівна Лаврентьєва, викладачі суспільних дисциплін та студенти Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу.

 • «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

  7Під такою назвою, вчора, 26 вересня, на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся семінар для шкільних бібліотекарів, присвячений 100-річчю від дня народження видатного педагога і гуманіста Василя Олександровича Сухомлинського. Ця зустріч стала стартом у місті Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

 • Лисичанські співробітники ДСНС звертаються до громадян

  Осіння пора супроводжується зниженням середньодобових температур і як свідчать сухі цифри статистики, в опалювальний сезон зростає кількість пожеж в житловому секторі.

  Так, 25 вересня співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд на Лисичанській автостанції з метою роз’яснення громадянам правил пожежної безпеки під час підготовки до опалювального сезону.

 • Знову у Лисичанську знайдено вибухонебезпечний предмет

  Увага! В черговий раз у м. Лисичанськ, на відкритій території де раніше була розташована Лисичанська ТЄЦ був знайдений вибухонебезпечний предмет, а саме: мінометна міна калібром 82 мм часів 2-ї ВОВ. Про небезпечну знахідку у вересні співробітникам ДСНС повідомили співробітники патрульної поліції. На протязі доби були проведені відповідні заходи по її знешкодженню.

  Шановні громадяни! У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте його. Відійдіть назад своїми ж слідами на безпечну відстань! Негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

  Лисичанське міське відділення ГУ ДСНС у Луганській області

 • Робота міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  26 вересня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

 • Лисичанські спортсмени - призери обласного чемпіонату з дзюдо

  22 вересня у м. Рубіжне відбувся Відкритий чемпіонат Луганської області серед кадетів, чоловіків та жінок з дзюдо, в якому взяли участь понад 80 спортсменів із Луганської, Донецької та Харківської областей України.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

 • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ з нагородами

  22 вересня у м. Рубіжне відбулась першість ФСТ «Спартак» з дзюдо, в якій взяли участь понад 120 спортсменів із Луганської, Донецької та Харківської областей України.

  Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

 • В Лисичанске состоялась ежегодная (не)конференция активистов школ города

  Вчера, 25 сентября, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ЦВРШМ) состоялась ежегодная (не)конференция с участием активистов школ города.

  Наша страна на пороге больших грядущих перемен. Реформа в образовательной системе не может не волновать одних из главных её фигурантов — учащихся. Ребята из 21 школы города Лисичанска собрались в живой, непринужденной и неформальной обстановке для обсуждения модели «Новой Школы Успеха глазами детей» — открытой, инновационной, динамично-развивающейся.

 • Всемирный день контрацепции

  Тема, о которой до сих пор стесняются вслух говорить в нашей стране, совсем недавно получила звание официального праздника, отмечаемого во всём мире.

  Впервые Всемирный день контрацепции отметили в 2007 году. Праздник, созданный по инициативе нескольких организаций, которые занимаются исследованием репродуктивного здоровья женщин и мужчин, решили отмечать 26 сентября. С этого дня стартовала длительная, международная информационно-просветительная кампания, направленная на сохранение репродуктивного здоровья женщин и мужчин. Целью которой является снижение высокого уровня незапланированных беременностей.

 • До уваги фізичних осіб, які є власниками молодняка великої рогатої худоби!

  Лисичанська міська рада повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

  Порядком передбачено, що бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку за декількома напрямами, в тому числі на надання спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб (далі — дотація за молодняк).

 • У Лисичанську відбулась сесія для вчителів початкових класів, які будуть працювати за програмою Нової української школи

  21 та 22 вересня на базі Лисичанського методичного центру освіти відбулась перша настановна очна сесія для 40 вчителів початкових класів, які з 1 вересня 2019 року будуть працювати за програмою Нової української школи.

 • Актуальний коментар: з 30 вересня знову курсуватиме поїзд «Лисичанськ-Київ-Лисичанськ»

  З 30 вересня 2018 року знову курсуватимуть поїзди № 19 «Київ-Лисичанськ», по парних днях, та № 20 «Лисичанськ-Київ» — по непарних. З Києва потяг рушатиме о 21 год. 48 хв., з Лисичанська — о 20 год. 28 хв., час у дорозі — 11 год. 48 хв.

  Час відправлення та прибуття зручний і для службовців, які направляються до столиці у відрядження, й для наших громадян з непідконтрольних територій, що подорожують Україною та мають встигнути перетнути КПВВ «Станиця Луганська» і дістатися Лисичанська.

  Пасажирські вагони більш комфортабельні, з кондиціюванням.

 • У Лисичанську затверджено нові тарифи на послуги з перевезення пасажирів

  Вчора, 24 вересня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

  Розглянувши звернення ПП «Люксавто-СДК» щодо зміни тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, члени виконавчого комітету вирішили встановити нові тарифи у наступних розмірах:

 • На стадіоні «Шахтар» відбулись ігри обласного чемпіонату з футболу

  22 вересня на КОК «Стадіон «Шахтар» відбулись ігри чемпіонату Луганської області з футболу з наступними результатами:

  юнаки 2006-2007 р.р. н. м. Лисичанськ - м. Попасна рахунок 1: 4;

 • В Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської

  22 вересня на базі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської серед кадетів, в якому взяли участь 86 спортсменів з міст Лисичанськ, Марківка, Біловодськ, Старобільськ, Новопсков, Кремінна

  Вихованці міської ДЮСШ стали переможцями та призерами в наступних вагових категоріях:

 • Вітаємо переможців та призерів чемпіонату з боротьби греко-римської

  22 вересня у міській ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з боротьби греко-римської серед юнаків 2006-2008 р.р.н., в якому взяли участь 57 спортсменів з міст Лисичанськ, Марківка, Біловодськ, Старобільськ, Новопсков, Кремінна.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

 • Делегація міста Лисичанськ відвідала Станицю Луганську

  21 вересня делегація міста Лисичанськ на чолі з заступником міського голови Ігорем Ганьшиним взяла участь у святковому заході «Свято Миру та Єдності» під гаслом «Станиця-Луганська – це Україна», в смт Станиця Луганська.

 • Они тоже ковали Победу

  Ежегодно, 22 сентября, в Украине отмечается День партизанской славы. Этот праздник был установлен в 2001 году Указом Президента Украины, в честь 60-й годовщины начала подпольно-партизанского движения на Украине в годы Второй мировой войны. Этот день — дань всенародного уважения к тем, кто в суровое военное время боролся с фашистами в глубоком тылу врага, не жалея ни сил, ни жизни.

 • У Лисичанську обговорили можливість проведення семінарів для жінок

  Сьогодні, 24 вересня, у Лисичанській міській раді відбулась робоча зустріч з нагоди проведення на території міста семінарів для жіночих колективів щодо захисту прав жінок.

  У зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, заступник міського голови Ігор Ганьшин, начальники структурних підрозділів Лисичанської міської ради та, безпосередньо, учасник проекту «Захист прав жінок та дітей, які проживають поблизу лінії зіткнення», член громадської організації «Східна правозахисна група», голова громадської організації «Жіноча правозахисна група» Ірина Нікульнікова.

 • Вітаємо Поліну Кочерову - чемпіонку України з пауерліфтингу

  З 13 по 23 вересня у м. Коломия відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтінгу серед юнаків та юніорів, в якому взяли участь 300 спортсменів з усіх областей України.

  Поліна Кочерова (84 кг) стала 3-х кратною чемпіонкою України, встановивши 4 рекорди: жим лежачі - 62,5 кг; присідання зі штангою - 150 кг; станова тяга - 180 кг; у загальній кількості піднятої ваги - 392 кг.

  Підготував спортсменку тренер з пауерліфтінгу Олександр Цвік.

  Відділ у справах сім`ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

 • У Лисичанську відбулось засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  17 вересня у міській раді  відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

 • День миру відзначали у закладах культури міста

  Щороку, 21 вересня, світова спільнота відзначає Міжнародний день миру. Мир зараз як ніколи є важливим для нас і країни в цілому. І саме цього дня творчі працівники міста запросили мешканців до закладів культури на тематичні концертно-розважальні, пізнавальні заходи.

 • Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

  З метою виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 року, №417-VIII, між співвласниками багатоквартирних будинків, в особі уповноваженого, на підставі рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 18 вересня 2018 року, №557 «Про призначення управителів багатоквартирних будинків», начальника управління з питань виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства Віталія Саханя та Комунальним підприємством «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора №5», 21 вересня 2018 року укладені Договори про надання послуг з управління багатоквартирними будинками, перелік договорів із зазначенням багатоквартирних будинків та ціни послуги додаються.

 • Новый учебный год в Университете третьего возраста

  19 сентября в Лисичанском территориальном центре состоялось торжественное мероприятие по случаю начала нового учебного года в Университете третьего возраста. «Университет» на базе Лисичанского территориального центра работает не первый год, но желающих учиться не становится меньше. Подопечные терцентра очень активны, старательны и любознательны.

 • Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

  З метою виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 року, № 417-VIII, між співвласниками багатоквартирних будинків, в особі уповноваженого, на підставі рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 18вересня 2018 року, № 557 «Про призначення управителів багатоквартирних будинків», начальника управління з питань виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства Віталія Саханя та Комунальним підприємством «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора № 3», 21 вересня 2018 року укладені Договори про надання послуг з управління багатоквартирними будинками, перелік договорів із зазначенням багатоквартирних будинків та ціни послуги додаються.

 • Дорожня карта для абітурієнтів

  Дорожня карта для абітурієнтів із непідконтрольних Уряду України територій Донецької і Луганської областей та територій вздовж «лінії розмежування»

  Спрощена процедура вступу у ПТНЗ

  БЕЗ ПАСПОРТА, БЕЗ СВІДОЦТВА ЗА 9 КЛАС, БЕЗ АТЕСТАТА ЗА 11 КЛАС

  Якщо ти проживаєш на непідконтрольних територіях Донецької або Луганської областей або вздовж «лінії розмежування» та бажаєш вступити до українського закладу професійної (професійно-технічної) освіти, маєш усі можливості для цього!

  Якщо в тебе немає документа про середню освіту державного зразка України (свідоцтва/атестата), але хочеш навчатися в державному закладі професійної (професійно-технічної) освіти, вступай за спрощеною процедурою через Освітні Центри «Донбас-Україна».

 • В Лисичанске праздновали Международный день мира

  Сегодня, 21 сентября, в Международный День мира, школьники Лисичанска реализовали проект «День Мира в городе Л...».

  Мир — слово ёмкое и в то же время очень личное. От того как мы относимся к себе, умеем ли жить в мире с собой, способны ли понять мир рядом живущих, зависит жизнь людей, населяющих нашу планету.

 • ЛКСП «Лисичанськводоканал» отримало нову техніку

  В рамках Меморандуму про співпрацю, ЛКСП «Лисичанськводоканал» отримало від Дитячого фонду ООН (UNICEF) нову будівельну багатофункціональну техніку - колісний екскаватор JCB 160 W.

  Екскаватор обладнаний 4-х циліндровим дизельним турбованим двигуном, повноповоротною платформою з максимальним вилітом стріли 7м.

 • Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

  З метою виконання Закону України від 14.05.2015 року № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» між співвласниками багатоквартирних будинків, в особі уповноваженого, на підставі рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 18 вересня 2018 року, № 557 «Про призначення управителів багатоквартирних будинків», начальника управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства Віталія Саханя та комунальним підприємством «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора № 6», 21 вересня 2018 року укладені Договори про надання послуг з управління багатоквартирними будинками, перелік договорів із зазначенням багатоквартирних будинків та ціни послуги додаються.

 • Система е-Receipt (електронний чек) покращить умови ведення бізнесу

  19 червня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 № 472, якою затверджено Порядок реалізації експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій (далі — Порядок № 472).

 • Про укладання трудового договору з найманим працівником пошарово

  В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» ДПІ у м. Лисичанську інформує: трудовим законодавством України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та без повідомлення органу фіскальної служби. Для оформлення найманого працівника на роботу підприємець повинен:

  • - укласти в письмовій формі трудовий договір;
 • Строки реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування

  ДПІ у м. Лисичанську нагадує: строки реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — ЄРПН) визначено п.201.10 ст. 201 Податкового кодексу України (далі — ПКУ).

  З 3 грудня 2017 року набрав чинності Закон України від 09.11.2017 № 2198 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стабілізації розрахунків на оптовому ринку електричної енергії України» (далі — Закон № 2198), яким запроваджено, зокрема, зміни в строках реєстрації в ЄРПН податкових накладних та зміни в термінах формування податкового кредиту.

 • Особливості проведення розрахункових операцій при роздрібній торгівлі пивом

  ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: оскільки пиво віднесено до алкогольних напоїв, суб’єктам господарювання, для здійснення роздрібної торгівлі пивом (в т.ч. виключно пивом), необхідно отримати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями з обов’язковим обладнанням місця торгівлі реєстраторами розрахункових операцій (далі — РРО). Отримання окремої ліцензії на роздрібну торгівлю пивом, у разі наявності у суб’єкта господарювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, не передбачено. При цьому фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, при розрахунках зобов’язані застосовувати належним чином зареєстровані РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

 • В оподаткуванні ПДВ з експорту олійних культур відбулися зміни

  1 вересня 2018 року набув чинності Закон України від 22.05.2018р. №2440-VIII «Про внесення зміни до підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур». Цим законом внесено зміни до пункту 63 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ. Змінами передбачено, що тимчасово звільняються від оподаткування ПДВ операції з експорту:

  - з 1 вересня 2018 року до 31 грудня 2021 року соєвих бобів (товарна позиція 1201 згідно з УКТ ЗЕД);

 • Підприємець - єдинник не отримав дохід: як сплачувати ЄСВ

  Для фізичних осіб-підприємців-платників єдиного податку єдиний соціальний внесок (ЄСВ) нараховується на суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄСВ. При цьому сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску (у 2018 році — 819 грн 06 коп (3723 грн х 22 %). Отже, базою нарахування ЄСВ для підприємців-платників єдиного податку першої-третьої групи для себе є сума, визначена такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску та не менше розміру мінімального внеску (у 2018 році — 819 грн 06 коп.).

 • Удвічі більше ніж торік спрямували до бюджету рентної плати за користування радіочастотами платники Лисичанського регіону

  «З початку поточного року платники Лисичанського регіону перерахували 32,3 тис. грн. рентної плати за користування радіочастотними ресурсами, що в 2 рази більше ніж за 8 місяців 2017 року», — повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова.

 • З початку року Лисичанською ДПІ надано понад 8 тисяч різноманітних послуг

  За словами голови комісії з реорганізації, заступника начальника державної податкової інспекції (ДПІ) у м. Лисичанську Ірини Філімонової, фахівцями центру обслуговування платників Лисичанської ДПІ, за вісім місяців поточного року, надано 8122 різноманітні послуги. До найбільш затребуваних послуг входять: видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційних номерів) — 3760; видача довідок про доходи громадян — 2514; надання витягу з реєстру платників єдиного податку — 417; видача довідок про доходи фізичних осіб-підприємців — 77.

 • Директор Лисичанського міського Палацу культури Ганна Рясна стала учасницею міжнародного обміну

  30 серпня Польсько-українською радою обміну молоддю, молодіжною організацію «СТАН» та ГО «Ком’юніті плюс» було відібрано 14 культурних активістів зі всієї України для участі в міжнародному обміні «8 причин бути активними!/8 reasons to be active!» до складу яких увійшла директор Лисичанського міського Палацу культури Ганна Рясна.

  Проект є частиною довготривалого проекту «Захисники демократії/ Democracy Defenders». Завдання обміну — допомогти активній молоді осмислити, які навички кожному з них приносить участь у громадському і професійному житті. А також поглибити зв’язки між українським і польським громадським культурним сектором.

 • Пройшло чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

  Сьогодні, 20 вересня, пройшло чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника міського голови Андрія Якимчука.

  Члени ради, до якої входять начальники та співробітники відділів Лисичанської міської ради, Територіального медичного об’єднання м. Лисичанська, представники Державного нагляду у вугільній галузі Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області, Лисичанського міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Луганській області, Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, розглянули нагальні питання відповідно до плану роботи ради.

 • В Лисичанську відбулось засідання координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків

  Сьогодні, 20 вересня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  В роботі комісії взяли участь начальники та співробітники відділів та служб Лисичанської міської ради, співробітники управління Держпродспоживслужби у м. Лисичанську, Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області, ЦМЛ ім. Титова.

 • Акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти" у Лисичанську

  14 вересня на площадці біля Центру позашкільної роботи з молоддю та школярами співробітниками Лисичанського міського управління, АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області, другого воєнізованого гірничорятувального загону та співробітниками Лисичанських міських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області було проведено свято в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

 • Шановні ветерани війни!

  На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги до 5 травня, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради здійснює виплату відповідної допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 19 вересня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  В ході засідання були розглянуті наступні питання:

  — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, Лисичанського обласного протитуберкульозного диспансеру;

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  Сьогодні, 19 вересня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

  Комісія створена відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117. До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради та Лисичанського міського центру зайнятості. 

 • Чергове засідання виконкому пройшло у міській раді

  Сьогодні, 18 вересня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив перший заступник міського голови Андрій Шальнєв.

  Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

 • Учні Лисичанська взяли участь у Всеукраїнському фіналі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

  Команда учнів Лисичанської загальноосвітньої школи (ЗОШ) І-ІІІ ступенів № 4 на правах переможця обласного етапу взяла участь у Всеукраїнському фіналі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», який проходив у Міжнародному дитячому центрі (МДЦ) «Артек».

  Організатори змагань радо зустрічали учасників, щиро вітали як дітей, так і дорослих.

 • Міська комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам продовжує роботу

  imagesСьогодні, 17 вересня, у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов. До складу комісії також входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

  Під час засідання комісії розглянуто 66 звернень внутрішньо переміщених осіб щодо призначення їм різних видів соціальних виплат. Зокрема, 57 звернень про призначення адресної грошової допомоги на покриття витрат на проживання, 4 звернення про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг та житлової субсидії, 2 — на призначення допомоги при народжені дитини, 1 — на допомогу одиноким матерям, 1 — на допомогу малозабезпеченим сім’ям, 1 — на допомогу на дітей, над якими встановлено опіку.

 • Вітаємо вихованців зразкової студії східного танцю "Атлантіс" з черговими нагородами!

  15 вересня у м. Святогірськ відбувся Всеукраїнський рейтинговий фестиваль по Bellydance, в рамках якого пройшов відбірковий тур до чемпіонату України «Форум — Bellydance-2018».

  Лисичанськ на заході представив колектив зразкової студії східного танцю (ЗССТ) «Атлантіс». Всього у фестивалі взяли участь 16 танцювальних клубів з 8 міст Луганської та Донецької областей.

 • «У природи немає поганої погоди»

  Саме під таким гаслом, 15 вересня, відбулось святкування 70-річчя мікрорайону шахти «Матроська». Навіть дощ, який йшов майже все свято, ані на трішки не зіпсував гарний настрій!

  Розпочалося свято з виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, що мешкають на мікрорайоні. Потім, святкову естафету перехопили веселі аніматори Смурфетта та Ельза, які протягом всієї ігрової програми не могли визначитися хто з них найпопулярніший. Привітавши першокласників, дівчатка заспокоїлися та оголосили про початок великого концерту.

 • У Лисичанську пройшли матчеві зустрічі чемпіонату Луганської області з футболу

  15 вересня на культурно-оздоровчому комплексі «Стадіон «Шахтар» пройшли матчеві зустрічі чемпіонату Луганської області з футболу 2018-2019 року серед команд юнаків.

  Серед спортсменів 2004-05р.н. матч Лисичанськ — Сєвєродонецьк був зіграний з рахунком 1:1, а серед спортсменів 2006-07р.н. з рахунком 2:3.

 • Вітаємо лисичанських гімнасток - призерів відкритого чемпіонату Луганської області!

  З 13 по 15 вересня в місті Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної серед юніорів. В змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного.

  Лисичанські гімнастки показали наступні результати:

 • Подолання корупції - спільна мета

  Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можна по телефону (044) 284-00-07 («Пульс»).

  Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

   

 • "ПУЛЬС" - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

  «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

  Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

   

 • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

  За консультаціями з питань надання податкової звітності в електронному вигляді, укладання договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатися до Державної податкової інспекції у м. Лисичанську за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347, каб.2, 40 або за телефоном: 4-27-47.

  Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

   

 • Понад 760 тисяч гривень податку на нерухомість сплачено до місцевого бюджету за 8 місяців 2018 року

  «За січень-серпень 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м.Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 760,2 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 410,7 тис.грн або на 117,5 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м.Лисичанську Ірина Філімонова.

 • Платники мм.Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до державного бюджету понад 16 мільйонів гривень військового збору

  За словами голови комісії з реорганізації, заступника начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірини Філімонової: «За вісім місяців поточного року платники податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до Державного бюджету України 16 млн 305,8 тис. грн. військового збору, що на 5 млн 108,0 тис. грн. або на 45,6 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року».

 • До уваги населення! Повитиця Лемана

  Повитиця Лемана — карантинний організм, який поширений в Луганській області. Культури, на яких паразитує це абрикос, алича, айва, виноград, вишня, гранат, груша, ожина, інжир, кизил, малина, мигдаль, персик, слива, смородина, черешня, шовковиця, яблуня та на багатьох видах лісових, декоративних і трав’янистих рослинах (всього близько 218 видів).

 • Колектив ЛСШ І-ІІІ ст. №27 - учасник Всеукраїнського освітнього проекту «Zero Waste School»

  Із кожним роком усе більшого значення набуває проблема раціонального використання природних ресурсів, зменшення відходів, використання їх як вторинної сировини.

  Учні Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 27 (ЛСШ І-ІІІ ст. № 27) стали учасниками Всеукраїнського освітнього проекту «Zero Waste School», який був організований Фондом братів Кличків та Фундацією Coca-Cola. Завдяки цікавому триденному тренінгу «Active Citizens», який проходив у Києві, команда отримала знання, які дозволяють їм виступати тренерами, проводити майстер-класи, створювати та втілювати у життя проекти зі сфери сортування сміття. Саме цю практику учні школи і застосовують на території рідного міста.

 • Відбувся фінал міської Спартакіади працівників освіти

  У Лисичанську доброю освітянською традицією стала міська Спартакіада працівників освіти. Програма спартакіади передбачає змагання з різних видів спорту протягом року.

  14 вересня на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіону «Шахтар» відбулись фінальні змагання з легкої атлетики. На стадіоні зібралися представники колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. До програми змагань увійшли біг на коротку дистанцію та стрибки у довжину з місця.

 • Уважаемые спасатели, сотрудники и ветераны Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям!

  Поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем спасателя!

  Ваш непростой труд вырабатывает особые качества личности — мужество, способность быстро принимать решения, ежесекундную готовность к действиям и привычку к риску. Трудно переоценить значимость миссии, которой вы посвятили свою жизнь. Ведь вы ежедневно спешите на помощь людям, попавшим в беду, беззаветно преданные своему делу, противостоите смертельной опасности и являете собой яркий пример патриотизма и беззаветного служения Родине.

  Спасибо вам за тысячи сохраненных жизней, за профессионализм и оперативность, за работу, которую вы делаете для обеспечения безопасности населения, за самоотверженность и верность долгу, за то, что, столкнувшись лицом к лицу с аварией, катастрофой, стихийным бедствием или несчастным случаем, любой может быть уверен — помощь придет!

  В этот праздничный день желаем всем вам неиссякаемой энергии, бодрости духа, крепкого здоровья, счастья и благополучия. Пусть осуществятся все Ваши жизненные планы, надежды и мечты, а каждый день вашей жизни будет светлым, солнечным и дарит радость жизненных побед!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

  Лисичанский городский совет и его исполнительный комитет

 • З Днем фармацевтичного працівника!

 • В Лисичанске ко Дню спасателя прошло торжественное мероприятие

  Сегодня, 14 сентября, в преддверии Дня спасателя, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялось торжественное мероприятие.

  Самоотверженные работники аварийно-спасательных служб и пожарной охраны по долгу службы всегда придут на помощь и сделают все необходимое для спасения людей и ликвидации чрезвычайной ситуации. Для этих замечательных мужественных людей, работа которых связана с риском для жизни, сегодня со сцены звучали слова поздравлений, благодарности за нелегкий труд, а также вокальные и хореографические подарки.

 • В Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

  Сьогодні, 14 вересня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання заступник голови Лисичанської міської ради Максим Головньов. До складу комісії увійшли керівники та співробітники відділів та управлінь Лисичанської міської ради та органів державної влади.

 • «Только так можно счастье знать»

  Під такою назвою, вчора, 12 вересня, у літературно — музичній вітальні Лисичанського міського Палацу культури відбувся творчий вечір поетеси Любові Шипілової.

  На початку заходу присутні привітали місцеву поетесу, композитора, співачку, члена літературного об’єднання «Істок» Любов Шипілову з Днем народження.

  Поетеса розповіла присутнім про своє життя, творчу діяльність, видатні успіхи, досягнення у літературі і музиці.

 • Відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  Вчора, 12 вересня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

  До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради та Лисичанського міського центру зайнятості. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Головньова М.С.

 • «Жіночий світ мистецтва»

  Під такою назвою, вчора, 12 вересня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття першої персональної виставки живопису лисичанських художниць Тетяни Творцової та Вікторії Грицутенко.

  У виставковій залі представлено більше тридцяти картин в техніці живопис, на яких яскраво та неповторно зображені міські та морські пейзажі, натюрморти, портрети, виконані олівцем, ікони, картини за мотивами творів відомих письменників.

 • Первый заместитель Лисичанского городского головы Андрей Шальнев встретился с представителями команды Мирового банка

  Сегодня, 12 сентября, в Лисичанском городском совете прошла встреча первого заместителя Лисичанского городского головы Андрея Шальнева с представителями команды Мирового банка: руководителем группы и старшим специалистом по вопросам социального развития Холли Беннер и Лорой Е. Бейли, специалистом по вопросам безопасности Сергеем Грабским, консультантом по вопросам социального развития Александром Шатирко. Встреча проходила при содействии Сектора в Луганской области Министерства по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины в рамках инициативы «Лидерство в сотрудничестве для адаптации и развития».

 • Творчі працівники та вихованці ПК ім. В.М. Сосюри привітали мешканців Вовчеярівки з 235-ю річницею заснування селища

  8 вересня творчі працівники та учасники художньої самодіяльності Палацу культури ім. В.М. Сосюри стали учасниками святкової урочисто-розважальної програми, присвяченої 235-й річниці селища Вовчеярівка.

  Цього дня жителів селища яскравими номерами вітали Лоліта Глотова у супроводі танцювальних колективів «Taimdance» та «Forse», солістки зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Олександра Ісаєва та Валерія Ратушна, а також Валерій Сидоренко та Ірина Ромашова.

 • 12 вересня - виїзний прийом громадян

  12 вересня о 15.00 начальник Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області, підполковник поліції Андрій Валентинович Корольов проведе виїзний прийом громадян у місті Новодружеськ.

  Прийом буде здійснюватися за адресою: м. Новодружеськ, вул. Миру, 30 (адмінбудівля Новодружеського відділення поліції) попередній запис за телефоном: (066) 906-34-49. 

 • Єдиний бренд України «Ukraine NOW UA»

  10 травня 2018 року Кабінет Міністрів України підтримав єдиний бренд України «Ukraine NOW UA» («Україна ЗАРАЗ»). Логотип бренду розроблено таким чином, щоб його було легко використовувати для презентацій, інформаційних продуктів тощо.

 • У міській раді пройшло засідання позачергової сесії

  Сьогодні, 10 вересня, пройшло засідання позачергової 50-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив депутат міської ради Едуард Щеглаков. В роботі сесії взяли участь 24 депутати, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

  Для організації надання послуг харчування учнів у закладах загальної середньої освіти на період до визначення переможця тендерних процедур (розгляду питання в Антимонопольному комітеті України), депутати ухвалили рішення про надання дозволу Лисичанському комунальному підприємству «Комбінат шкільного харчування» надання послуг харчування у закладах загальної середньої освіти на платній основі.

 • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату міста Харкова з акробатичного рок-н-ролу

  8 вересня пройшов відкритий чемпіонат міста Харкова з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн, присвячений Дню фізичної культури і спорту України. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Харківської, Запорізької та Луганської областей.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

  Категорія «Соло-діти»:

 • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста з косіки карате

  8 та 9 вересня на базі ЗОШ № 4 пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з косіки карате. В змаганнях взяли участь близько 30 спортсменів міста.

  Вихованці ДЮСШ показали наступні результати в розділі Куміте в своїх вікових категоріях:

 • Воспитанники Лисичанской ДЮСШ выступили в Киеве

  8 сентября в Киеве на НСК «Олимпийский» в рамках празднования Дня физической культуры и спорта состоялись показательные выступления по различным видам спорта. Воспитанники Лисичанской ДЮСШ представили Луганскую область на показательных выступлениях по Айкидо.

  Николай Маслов, Татьяна Лопата, Станислав Ефименко, Данил Лебедь, Кирилл Шеховцов, Захар Нечволод продемонстрировали техники сувари ваза, ханми хантачи ваза, бросковые техники и работу с оружием — деревянным шестом дзё. Продолжили выступление на боккенах Федор Валентинович Рубан, 5 дан Айкидо Айкикай и Елена Федак, 2 дан Айкидо Айкикай.

 • «Движ on Wheels»

  Под таким названием, в субботу, 8 сентября, в Лисичанске состоялся велофестиваль. Организаторами мероприятия выступили общественные организации «Ассоциация велосипедистов Киева», «Молодежное сообщество Лисичанска LSKYOUTH» и «The People» при поддержке Лисичанского городского совета.

  В парке возле Центра внешкольной работы со школьниками молодежью в рамках фестиваля расположилась бесплатная веломастерская, выставка начинающих художников и фотографов Лисичанска, музыкальная платформа и площадка для кинопоказа под открытым небом.

 • Перш ніж палити листя - добре подумай

  Чинним та природоохоронним законодавством заборонено спалювання опалого листя, залишків рослинності та, тим більше, будь-якого сміття.

  Нагадуємо, що вдихання диму від спалювання опалого листя та залишків рослинності може завдати негативних наслідків здоров’ю людей. Адже навесні та влітку листя дерев не тільки очищують повітря та збагачують його киснем, а й накопичують пил та шкідливі речовини, які викидаються автотранспортом і підприємствами. У разі спалювання листя, забруднюючі речовини потрапляють у атмосферу в вигляді продуктів згорання.

 • 9 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

 • 8 вересня - День фізичної культури та спорту

 • Штормове попередження

  За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології, завтра, 8 вересня 2018 року, по місту Сєвєродонецьку та місцями по Луганській області очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/с.

 • В Лисичанську відбулось засідання комісії з контролю за реалізацією виконання "Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки"

  Сьогодні, 7 вересня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з контролю за реалізацією виконання «Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки».

 • Система «Електронний чек» - реальна можливість захисту прав бізнесу та споживачів

  Новітня система «Електронний чек», яка реалізується у рамках пілотного проекту Державної фіскальної служби, має на меті здійснення позитивних змін у ланці «підприємець — споживач».

  Сутність новації полягає у запровадженні альтернативного технологічного рішення у сфері реєстрації розрахункових операцій в галузі торгівлі, — без застосування традиційних реєстраторів розрахункових операцій, натомість у практику впроваджується електронний додаток до смартфона, який і буде виконувати функцію реєстратора розрахункових операцій.

 • Порядок сплати податку на нерухомість неповнолітньою особою

  ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», повідомляє: відповідно до пункту 99.2 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) грошові зобов’язання неповнолітніх осіб ви­конують їх батьки (усиновителі), опікуни (піклувальники) до набуття неповнолітніми особами цивільної дієздатності в повному обсязі. Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років (стаття 6 Сімейного кодексу України).

 • Інформацію щодо терміну дії посиленого сертифіката ЕЦП платник податків може отримати самостійно

  ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: відповідно до норм Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557, автоматизована перевірка електронного документа включає, зокрема перевірку правового статусу електронного цифрового підпису (далі — ЕЦП) шляхом встановлення чинності посиленого сертифіката ключа підписувача на час підписання електронного документа та відповідності особистого ключа підписувача відкритому ключу, зазначеному у посиленому сертифікаті.

 • У пошукову систему «ЗІР» внесено зміни

  ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: інформаційно-довідковий департамент ДФС інформує про внесення змін у пошукову систему Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР), зокрема, розділів «Запитання-відповіді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» та підрозділу «Письмові звернення» розділу «Єдиний реєстр ІПК, Електронний кабінет, письмові звернення».

 • Увага! Оновлено реєстр ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

  ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: інформацію про дію ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами можна перевірити on-line на веб-сайті фіскальної служби.

  Для зручності платників на субсайті Головного управління ДФС у Луганській області офіційного веб-порталу ДФС http://lg.sfs.gov.ua в розділі «Реєстри» формовано Реєстр виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами у Луганській області станом на 01 вересня 2018 року.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • Самостійна відмова від сплати єдиного податку юридичною особою четвертої групи

  ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: юридична особа у разі самостійної відмови від сплати єдиного податку четвертої групи має подати за результатами кварталу, в якому відмовляється від сплати такого податку, уточнену декларацію з відповідними уточненими показниками сум єдиного податку, розрахованих на поточний рік. Платник подає заяву про відмову від сплати єдиного податку четвертої групи. У разі відмови від сплати єдиного податку четвертої групи платник може перейти на загальну систему оподаткування або на сплату єдиного податку третьої групи.

 • Майже 300 тисяч гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону

  «За січень-серпень поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 290,0 тис. грн. екологічного податку», — повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова.

  Також вона зазначила, що частина з цих коштів спрямовується на мінімізацію нанесення шкоди довкіллю промисловістю та на раціональне використання природних ресурсів та нагадала, що державні програми по захисту навколишнього середовища фінансуються саме від отримання коштів від сплати екологічного податку.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • За 8 місяців поточного року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували майже 310 мільйонів гривень

  «За січень-серпень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 309 млн 915,2 тис. грн., — повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 117 млн 224,3 тис. грн., що на 26 млн 551,3 тис. грн. або на 29,3% більше, ніж у відповідному періоді минулого року. До місцевого бюджету надійшло 192 млн 690,9 тис. грн., що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 17,8%».

 • ДПІ відповідає на запитання

  Запитання: Який порядок добровільної сплати єдиного внеску?

  Відповідь: Платники, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску з деяких видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, подають до фіскальних органів за місцем проживання наступні документи:

  • — заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування або про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (одноразова сплата єдиного внеску) за формою згідно з додатком 3 до Інструкції № 449;
  • До Дня фізичної культури і спорту у міській раді відзначили працівників галузі

   Сьогодні, 7 вересня, у Лисичанській міській ради привітали керівників та викладачів фізичного виховання навчальних закладів міста та тренерів-викладачів Лисичанської міської ДЮШ з Днем фізичної культури і спорту.

   Перший заступник міського голови Андрій Шальнєв напередодні професійного свята подякував найкращим представникам галузі за роботу з фізичного виховання підростаючого покоління та побажав миру, успіхів, перемог і досягнення нових вершин.

  • До уваги платників податків!

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську нагадує, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.

   За довідками звертатися за тел. 7-12-88 або 7-11-81.

   Інформація у додатках.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    

  • В Лисичанську відбулися змагання серед людей з обмеженими фізичними можливостями

   Сьогодні, 6 вересня, в приміщенні Лисичанського міського товариства інвалідів «Джерело», розташованого за адресою: кв. 40 років Перемоги, 10, відбулись змагання серед людей з обмеженими фізичними можливостями, присвячені Дню визволення міста Лисичанськ від фашистських загарбників.

  • У Лисичанську пройшов відкритий Олімпійський урок

   Сьогодні, 6 вересня, на базі Лисичанського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 — ДНЗ «Барвінок», в рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня, пройшов щорічний спортивно-масовий захід «Відкритий Олімпійський урок».

   У святі спорту, організованому за сприяння відділу освіти та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, Лисичанського методичного центру, взяли участь близько 200 школярів.

  • Робота міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 5 вересня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

  • Про стан роботи з надання пільговій категорії населення пільг та компенсацій, передбачених законодавством

   Одним з основних завдань управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради є організація роботи з надання пільг ветеранам війни та праці, сім’ям з дітьми, особам з інвалідністю, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пенсіонерам, іншим пільговим категоріям населення.

   Найчисленнішою категорією, яку обслуговує управління, є громадяни, що мають право на пільги відповідно до чинного законодавства. Станом на 01.08.2018 це 33193 особи, з них 267 осіб з інвалідністю в наслідок війни, 1182 учасника бойових дій, в т.ч. 559 учасників АТО/ООС, 1091 учасник війни, 317 багатодітних сімей, 7920 дітей війни, 9728 ветеранів праці, 2738 осіб з інвалідністю загального захворювання, 608 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, більше 9 тисяч пільговиків інших категорій. Пільги надаються по 14 законам України.

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

   1 та 2 вересня в місті Кремінна пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодше, серед юнаків та дівчат 2003 р.н. та молодше, серед команд ДЮСШ, СДЮШОР, спортивних клубів, об’єднаних територіальних громад, міст та районів Луганської області. В змаганнях взяли учать команди з міст та районів Луганської та Донецької областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

  • Ініціатива ЄС «Європейський корпус солідарності» відкриває можливості для молодих людей

   10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

   Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро.

  • Міський голова Сергій Шилін взяв участь у роботі дискусійного форуму

   Вчора, 4 вересня, міський голова Сергій Шилін взяв участь у роботі дискусійного форуму «Соціальна єдність щодо плюралізму реформи децентралізації: актуальні питання, що турбують громадськість», який відбувся у місті Святогорськ в рамках Програми розвитку ООН та Програми відновлення та розбудови миру (RPP).

   Мета заходу — розгляд напрямків роботи з децентралізації та безпеки, соціальної згуртованості та примирення в процесі багатостороннього обговорення через підходи ПРООН для привернення уваги влади, органів місцевого самоврядування, громадськості та міжнародних організацій до результатів співпраці та вирішення проблем, які сьогодні постають перед громадами в питаннях децентралізації.

  • Дитяча бібліотека сьогодні: нове бачення, нові орієнтири та нові можливості

   Під такою назвою, 3 вересня, у бібліотеці для дітей №1 Лисичанської ЦБС відбувся круглий стіл. Представники провідних видавництв України, художники-ілюстратори та письменники з різних куточків України завітали до нашого міста з метою популяризації дитячого читання в Луганській області.

  • Лоліта Глотова - переможниця караоке-програми "Співочий Лисичанськ"

   Протягом минулого тижня у різних мікрорайонах міста відбулись відбіркові тури розважальної караоке-програми «Співочий Лисичанськ», які пройшли у рамках святкування Дня міста та 75-річниці визволення Лисичанська від фашистських загарбників.

  • "Подорож стежками Лисичанська"

   Під такою назвою 1 вересня для дітей міста в парку біля ЦПРШМ відбулося дитяче свято, присвячене 75-й річниці визволення міста Лисичанська від фашистських загарбників.

   Свято розпочалося зі святкового концерту, під час якого учасники художньої самодіяльності міста продемонстрували свої таланти.

  • Увага! Знайдено вибухонебезпечний предмет

   Увага! В черговий раз у м. Лисичанськ, в районі селища Березово, 29 серпня, було знайдено вибухонебезпечний предмет - німецьку протипіхотну вистрибуючу осколочну міну кругового ураження часів 2-ї ВОВ. Протягом доби були проведені відповідні заходи по її знешкодженню.

   У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте його. Відійдіть назад своїми ж слідами на безпечну відстань!

   Негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

   Лисичанське міське відділення ГУ ДСНС у луганській області

  • Увага! У вересні очікується ускладнення пожежної обстановки у природних екосистемах

   За даними Українського Гідрометцентру у вересні 2018 року очікується ускладнення пожежної обстановки у природних екосистемах, яке характеризується дефіцитом опадів, вищим за норму температурним режимом та формуванням тривалих періодів з високим класом пожежної безпеки.

  • В Лисичанській міській раді пройшло засідання виконкому

   Сьогодні, 4 вересня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив перший заступник міського голови Андрій Шальнєв.

   Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

   Про стан роботи з надання пільговій категорії населення передбачених законодавством пільг і компенсацій доповів начальник відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Валерій Юрков (додаток 1).

  • В Лисичанске прозвенели первые звонки

   Сегодня, 3 сентября, в школах Лисичанска прошли торжественные линейки, посвященные Дню знаний и началу нового учебного года.

   980 первоклассников города в нарядных школьных формах, белых бантах и с яркими букетами цветов в руках заполнили дворы школ и впервые переступили порог светлых чистых классов. Для них сегодня прозвучал самый первый в их жизни школьный звонок.

  • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста з веслування на байдарках та каное

   Вже традиційним стало проведення на початку осені змагань з веслування на байдарках і каное на призи нашого земляка олімпійського чемпіона Миколи Чужикова.

   1 вересня на СКОБ «Лисичанець» пройшов чемпіонат міста Лисичанська з веслування на байдарках та каное, присвячений Дню визволення міста від німецько-фашистських загарбників, в якому взяли участь вихованці міської ДЮСШ та ветерани спорту різних вікових категорій.

  • В міській раді розглянуто стан погашення заборгованості перед Пенсійним фондом

   31 серпня в Лисичанській міській раді відбулося засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

  • Лисичанск продолжает праздновать День города

   Мероприятия, посвященные празднованию 75-й годовщины освобождения от фашистских захватчиков и 308-й годовщине со дня основания Лисичанска продолжились у мемориального комплекса «Память».

   В ходе торжественного митинга городской голова Сергей Шилин отметил: «За 308 лет истории, жителям города не раз пришлось героически отстаивать мир и свободу на родной земле. Но суровые испытания и ожесточённые бои с врагом во время Второй Мировой войны занимают особое место на страницах прошлого нашего города. Лисичанск дважды подвергался фашистской оккупации. И цена, которую заплатили наши земляки за долгожданную радость освобождения, была огромной».

  • Любимый город празднует день рождения

   Сегодня, 2 сентября, наш родной и любимый город Лисичанск празднует свой День рождения и 75-ю годовщину освобождения от нацистских захватчиков. По традиции, торжественные митинги в этот день начинаются именно с мемориального комплекса Привольнянский плацдарм. Это историческое место является символом памяти и данью уважения подвигу мужественных солдат, которые отстояли нашу родную землю и вернули мир и свободу нашей Родине 75 лет назад.

   В мероприятии приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, городские головы городов Приволье и Новодружеск Максим Гура и Андрей Гайдуков, депутаты, ветераны войны и труда, учащаяся молодежь, жители города.

  • Уважаемые лисичане! Дорогие земляки!

   Тепло и сердечно поздравляем вас с Днем города Лисичанска!

   Этот день особенный для каждого, кто вложил частицу собственной души в становление и развитие Лисичанска. Наш город основан на доброй славе, трудолюбии и порядочности его жителей. Существующие успехи и достижения — это заслуга старшего поколения, пронесшего любовь и преданность своему городу через всю свою жизнь, разделившего с ним радости и горести, трудовые победы и нелегкие времена.

   В этот день мы также празднуем 75-ю годовщину освобождения Лисичанска от нацистских захватчиков. Мы вспоминаем тех, кто отдал свою жизнь и здоровье ради свободной жизни будущих поколений.

   На долю города и лисичан в годы Второй мировой войны выпали суровые испытания. Здесь велись ожесточённые бои с врагом. Город дважды подвергался фашистской оккупации, в ходе которой погибли тысячи мирных жителей.

   Подвиг жителей Лисичанска, мужество и стойкость, героизм в борьбе за освобождение родного края от оккупантов удостоились высоких государственных наград.

   Дорогие лисичане! Мы преклоняемся перед ратным и трудовым подвигом отцов и дедов, вернувшим жизнь нашему любимому городу, мы горды и счастливы тем, что эстафету созидания подхватили их дети и внуки — вы, дорогие горожане!

   Уверены, что достижения лисичан не случайны. Мы — наследники легендарного поколения, мы никогда не уроним чести и славы наших отцов и дедов.

   Лисичанск живет, Лисичанск меняется. Движущей силой развития города является любовь к родному краю и неугасаемая энергия его жителей. Искренняя благодарность всем, кто вложил и вкладывает частичку своей души и труда в становление и развитие нашего города.

   Дорогие лисичане! От всей души поздравляем вас с праздником! Желаем вам долгих лет жизни и крепкого здоровья! Вечная слава и земной поклон защитникам Родины!

   Искренне желаем родному городу стабильности и процветания, а его жителям — счастья и благополучия, мирной и достойной жизни! Пусть каждый ваш день будет наполнен добром и душевной теплотой, радостью и надеждой на лучшее, а время приносит только хорошие перемены!

   Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • Дорогие школьники, студенты, педагоги и родители!

   Поздравляем вас с Днем знаний и началом нового учебного года!

   От всей души желаем школьникам и студентам высоких достижений в учебе, интересных и ярких страниц школьной и студенческой жизни. Набирайтесь опыта и знаний, учитесь своим трудом и талантом приносить максимальную пользу нашему городу и государству.

   Преподавателям желаем неисчерпаемой энергии, настойчивости и выдержки в достижении намеченных целей. От вашего профессионализма, педагогического таланта, творчества, душевной щедрости и мудрости зависит будущее наших детей и нашей страны. Пусть успехи и достижения ваших учеников вдохновляют и окрыляют вас.

   Родителям желаем гордиться успехами своих детей. Пусть ваша любовь, забота, помощь и поддержка помогают им самореализовываться и раскрывать свои таланты и возможности, покорять новые вершины знаний, мудрости и добра.

   Искренне желаем, чтобы новый учебный год стал успешным для каждого из вас!

   Городской голова Сергей Шилин,

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет