Фильтр
 • Мы не должны забывать, какой ценой нашему народу досталась Великая Победа!

  Под таким девизом, сегодня, 30 августа, в преддверии празднования Дня города и 75-й годовщины освобождения Лисичанска, Новодружеска и Приволья от фашистских захватчиков в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялось торжественное мероприятие.

  В зале присутствовали народный депутат Украины Сергей Дунаев, руководство города во главе с городском головой Сергеем Шилиным, депутаты Лисичанского городского совета, ветераны войны и труда, руководители органов государственной власти и местного самоуправления, представители коммунальных предприятий города, учащаяся молодежь, жители города.

 • У міській раді пройшло засідання чергової 49-ї сесії

  Вчора, 30 серпня, пройшло засідання чергової 49-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Новодружеська, керівництво міської та обласної служби ДСНС, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

 • Правом на податкову соціальну пільгу можна скористатися до кінця року

  ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отриманого від одного роботодавця у вигляді зарплати, на суму податкової соціальної пільги, що передбачено п.169.1 Податкового кодексу України (далі-ПКУ).

  Податкова соціальна пільга застосовується до доходу (у вигляді зарплати), нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця, якщо розмір такого доходу не перевищує суми, котра дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи станом на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 й округленого до найближчих 10 грн (пп. 169.4.1 ПКУ).

 • В Електронному кабінеті запроваджені сервіси з автозаповнення рядків податкової декларації з ПДВ

  ДПІ у м. Лисичанську інформує: в Електронному кабінеті ДФС реалізовано автозаповнення рядків податкової декларації з ПДВ та додатку 1 «Розрахунок коригування сум податку на додану вартість (Д1)», додатку 5 «Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)», додатку 6 «Довідка (Д6) подається платниками, які заповнюють рядок 5 декларації, та підприємствами (організаціями) інвалідів» на підставі даних Єдиного реєстру податкових накладних (далі — ЄРПН).

  Для автозаповнення рядків податкової декларації з ПДВ та вище зазначених додатків необхідно в приватній частині Електронного кабінету при створенні документа звітності проставити відмітку «заповнити на основі даних ДФС». Після чого на підставі відомостей, внесених в ЄРПН, заповнюються дані рядків податкової декларації з ПДВ та відповідних таблиць:

 • Платникам податків Лисичанського регіону: з 11.09.2018р. діятимуть виключно нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів (МФО 899998)

  ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчується 10.09.2018. Таким чином, починаючи з 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками податків на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

 • Майже 2 мільйона гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

  За сім місяців поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 832,5 тис. грн. за спеціальне використання водних ресурсів та 1 млн 79,0 тис. грн. — за користування надрами," — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанськ Ніна Кравченко.

 • Понад 8 мільйонів гривень плати за землю сплатили з початку року платники Лисичанського регіону

  «За сім місяців поточного року до місцевого бюджету надійшло 8 млн 23,8 тис. грн. плати за землю, що на 525,0 тис. грн., або на 7,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року,  — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Із загальної суми 6 млн 282,2 тис. грн. надійшло від платників податків — юридичних осіб та 1 млн 741,6 тис. грн. — від фізичних».

 • В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій»

  Запитання: Що таке система «Електронний чек»?

  Відповідь: У Державній фіскальній службі продовжують вживати заходи для покращення умов ведення бізнесу з одночасним створенням умов для його прозорості. Черговим етапом стало впровадження пілотного проекту електронної системи — «Електронний чек».

 • ДПІ відповідає на запитання

  Запитання: Які особливості обчислення та сплати податку на нерухоме майно у разі його продажу?

  Відповідь: Відповідно до п.п. 266.7.5 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) платники податку — юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до контролюючого органу за місцезнаходженням об’єкта оподаткування декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі — Декларація), за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

 • «Во имя мирной жизни на земле»

  Под таким девизом, 29 августа, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось торжественное мероприятие, посвященное 75-й годовщины освобождения Лисичанска от фашистских захватчиков и Дню города. Почетными гостями праздника стали ветераны Второй мировой войны, дети войны, труженики тыла и ветераны труда.

  Директор терцентра Андрей Лазарев поздравил всех с наступающими праздниками и выразил слова глубокой благодарности ветеранам за их подвиг и труд во имя мирной жизни будущих поколений.

 • До уваги мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

  Минулого понеділка, 27 серпня, у місті Сєвєродонецьк відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови облдержадміністрації – Юрія Клименка.

  Під час засідання розглядалось питання «Про пожежу, що виникла на території цеху нейтралізації та очищення промислових стоків ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ» та запобігання подальшому задимленню міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та Сєвєродонецьк».

  25 серпня 2018 року об 12:00 було виявлено загоряння очерету на поверхні шламонакопичувачу №1 цеху нейтралізації та очищення промислових стоків ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ».

 • В Лисичанську відбулось засідання комісії із визначення об'єктів для придбання житла для дітей-сиріт

  Сьогодні, 30 серпня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії із визначення об’єктів для придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  Вчора, 29 серпня, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

  До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради та Лисичанського міського центру зайнятості. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

 • «Школа на старті»

  Таким було гасло щорічної педагогічної конференції у форматі (не)конференції EdCamp, що пройшла сьогодні, 29 серпня, на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею. Вже традиційним символом заходу стали «Білі ворони». Це означає, що ця (не)конференція для професійного зростання педагогів проводиться за дискусійним принципом, не схожим на інші. «Білим воронам» цього року присвятили виставку у холі школи, де були представлені яскраві, креативні ворони, зроблені руками дітлахів.

  Захід зібрав педагогічну спільноту міста: представників педагогічних колективів навчальних та позашкільних закладів міста, працівників відділу освіти та методичного центру. Почесними гостями конференції стали народний депутат України Сергій Дунаєв, начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації Наталія Сагіна, керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, депутати Лисичанської міської ради, заступник директора Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Касьянова, голова міського комітету профкому працівників освіти та науки Микола Соснін.

 • Запрошення начальника Державної екологічної інспекції у Луганській області Анатолія Гацька

  Запрошення начальника Державної екологічної інспекції у Луганській області Анатолія Гацька на чергове засідання сесії Лисичанської міської ради.

 • У міському центрі зайнятості шанували підприємців міста

  Сьогодні, 29 серпня, перший заступник міського голови Андрій Шальнєв взяв участь у заході до Дня підприємця, що відбувся у Лисичанському міському центрі зайнятості.

  Також у заході взяли участь заступник директора Луганського обласного центру зайнятості Олена Шуліка, координатор Програми розвитку ООН у Луганській області Володимир Іщенко, заступник начальника управління економіки Лисичанської міської ради Василь Литвинюк, підприємці малого та середнього бізнесу міста. Присутні оглянули центр розвитку підприємництва «Студію Бізне$тарт» та фото-виставку, відвідали конференцію «Підтримка розвитку підприємництва в регіоні, як одне з перспективних направлень роботи служби зайнятості у створенні нових робочих місць», а також засідання «круглого столу» «Взаємодія служби зайнятості, міської влади, громадських організацій, міжнародних донорських організацій з метою орієнтації на самозайнятість та підприємницьку діяльність».

 • Довідник про міжнародні організації, фонди та програми, які займаються питаннями підтримки розвитку підприємства

  З метою допомоги в пошуку джерел фінансування проектів та нових партнерів для підприємницьких структур області Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської ОДА надає Довідник про міжнародні організації, фонди та програми, які займаються питаннями підтримки розвитку підприєиства.
  Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської ОДА 
 • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з боротьби вільної

  25 серпня на базі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби вільної, присвячений Дню Незалежності України. В змаганнях взяли участь 57 вихованців міської ДЮСШ.

 • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню незалежності України

  25 серпня в спортивному приміщені за адресою: вул. Європейська, 87, пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню незалежності України. В змаганнях взяли участь 45 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька та Слов’янська., які показали наступні результати.

 • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

  23 серпня в спортивній залі міської дитячої юнацько-спортивної школі (ДЮСШ) пройшли змагання чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці) серед юнаків 2006-2012 р.н., присвячений Дню Державного Прапора України та Дню незалежності України. В змаганнях взяли участь 25 вихованців міської ДЮСШ. Переможцями, виборовши І місце, стали наступні спортсмени:

  Програма КМС: Матвій Білоусов, Іван Шатрук та Іван Косенко;

 • Електронна система е-Receipt (електронний чек) - новий програмний продукт, інтегрований з Електронним кабінетом

  ДПІ у м.Лисичанську інформує: електронна система е-Receipt (електронний чек) — це новий програмний продукт який передбачатиме програмне забезпечення для платника (продавця) покупця та ДФС, а також буде інтегрована з Електронним кабінетом.

  Так, традиційні реєстратори розрахункових операцій (РРО) друкують лише паперові чеки та потребують наявності друкуючого пристрою та відповідних витратних матеріалів. Нова система спрощує цей процес, оскільки передбачає виключно он-лайн реєстрацію через Електронний кабінет та он-лайн передачу (отримання) даних.

 • В рамках реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право":Підприємці-"єдинники" звільняються від сплати податку на час відпустки та хвороби

  Відповідно до пп. 295.1 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) платники єдиного податку першої та другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

 • З 1 вересня новації для платників єдиного внеску

  З 1 вересня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511 «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

  Зазначеним документом внесено зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 квітня 2015 року № 435, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 квітня 2015 року за № 460/26905 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 11 квітня 2016 року № 441), та викладено його у новій редакції.

 • Адміністрування ПДВ-в ІТС "Електронний кабінет"

  Надання платниками податків інформації, зазначеної платниками податку на додану вартість (ПДВ) у додатках 1,5 до податкової декларації з ПДВ за новими формами, з урахуванням змін, внесених наказом Міністерства фінансів України від 23.03.2018 № 381 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року № 21», зареєстрованому у Міністерстві юстиції України 16.04.2018 за № 451/31903 дає змогу платникам з 01.08.2018 року скористатися правом щодо реєстрації в ЄРПН у порядку, визначеному пунктом 2001.9 ст.2001 Податкового кодексу України тільки податкових накладних та розрахунків коригування виключно за звітні періоди, в яких виникло таке перевищення.

 • З 11 вересня 2018 року сплату податків і зборів необхідно здійснювати виключно на нові бюджетні рахунки

  ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: за інформацією Управління Державної казначейської служби України у м.Лисичанську Луганської області, у зв’язку із запровадженням з 02.07.2018 року централізованої моделі виконання доходної частини державного та місцевих бюджетів в Державній казначейській службі та на виконання листа ГУДКСУ у Луганській області від 13.08.2018 № 05-07/2975, здійснено аналіз надходжень за період з 02.07.2018 по 10.08.2018 на рахунки, які діяли до 02.07.2018 року (далі-відкриті на МФО 804013).

 • Понад 27 мільйонів гривень ПДВ надійшло до державного бюджету від Лисичанських платників

  За словами в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніни Кравченко: «За січень — липень поточного року до державного бюджету було спрямовано 27 млн 40,1 тис. грн податку на додану вартість, з яких 419,2 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

 • Шановні мешканці міста Лисичанська, Новодружеська, Привілля!

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє, що до задимлення міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля не має відношення до задимлення в ході пожеж. Димова завіса над містом є результатом пожежі у місті Сєверодонецьк.

  25 серпня 2018 року сталося загоряння очерету, вогонь перекинувся на виведений з експлуатації шламонакопичувач, який розташований на території цеху нейтралізації та очищення промислових стоків Сєверодонецького «Азоту». Пожежні розрахунки міста Сєвєродонецьк проводять гасіння, щоб не допустити подальшого поширення спалаху.

  Станом на 27 серпня ліквідація пожежі проходить силами рятувальників міст Сєвєродонецьк та Рубіжне.

  У зв’язку з цим Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області нагадує населенню про дії при задимленні:

 • В Лисичанске чествовали гвардию труда - шахтеров

  Вчера, 26 августа, жители Лисичанска праздновали День шахтера.

  В это день на площади Победы солисты дворцов культуры, танцевальные коллективы и участники художественной самодеятельности города зажигательными композициями поздравили гвардию труда — шахтеров колыбели Донбасса с профессиональным праздником.

 • До уваги отримувачів житлової субсидії міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля!

  Шановні громадяни, управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради продовжується прийом заяв для отримання монетизованої суми субсидії.

  Оскільки строк подачі заяв здійснюється тільки до 1 вересня поточного року, пропонуємо заздалегідь звернутись з відповідною заявою до нашого управління.

 • Міський голова Сергій Шилін взяв участь в обласному заході з нагоди Дня незалежності України

  24 серпня у Попасній пройшли урочистості, присвячені найбільшому державному святу — Дню незалежності України.

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін взяв участь у відкритті виставки «Сад чеснот», творчій зустрічі з заслуженою артисткою України Анжелікою Рудницькою та низці заходів, що проходили на площі Миру міста Попасна.

 • Міський голова Сергій Шилін отримав Почесну відзнаку «За розвиток регіону»

  Минулої суботи, 25 серпня, на площі Перемоги міста Сєвєродонецьк пройшли обласні урочистості, присвячені 27-й річниці Незалежності України.

  Голова Луганської облдержадміністрації Юрій Гарбуз привітав присутніх зі святом та в рамках заходу вручив жителям області низку державних нагород та обласних відзнак. Зокрема, Лисичанського міського голову Сергія Шиліна — ветерана гірничої галузі, повного кавалера знаку «Шахтерская слава» та «Шахтерская доблесть» відзначено Почесною відзнакою «За розвиток регіону», а депутата Лисичанської міської ради Якова Зайцева — Листом подяки Луганської облдержадміністрації.

 • В Лисичанську святкували День Незалежності України

  24 серпня на площі Перемоги відбувся святковий концертно-розважальний захід, присвячений 27-й річниці незалежності України.

  В цей день працівники закладів культури міста підготували для жителів та гостей Лисичанська цікаві розваги. Прямісінько на площі розкинулась весела ферма зі своїми обивателями, де дітлахи з захопленням брали участь в іграх «Взяти бика за рога», «Hole board», «Нагодуй порося», а також мали змогу "подоїти корову", пограти в рибалку, «Дартц» тощо.

 • Уважаемые работники и ветераны угольной промышленности!

  От всей души поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем шахтера!

  Лисичанск — это город, где впервые в истории Донецкого бассейна и всей Украины началась промышленная разработка каменного угля, впервые прозвучало слово «шахтер» и зародился отряд рабочего класса, который с гордостью называют гвардией труда, здесь было открыто первое горное учебное заведение — Лисичанская штейгерская школа. Гордое название Колыбель Донбасса наш край несет сквозь столетия и ценность шахтерского труда непоколебима.

  Трудная и опасная профессия горняка требует огромной силы духа и ответственности, мужества и самоотдачи. Ежедневно на рабочие смены в сложных производственных условиях выходят десятки трудолюбивых шахтеров, чтобы выдать на-гора новые тонны угля. Благодарим вас, уважаемые горняки, и выражаем огромную признательность за преданность делу и безграничный энтузиазм в работе, профессионализм, выдержку и упорство.

  В этот праздничный день желаем вам и вашим семьям мира и крепкого здоровья, вдохновения и добра, уверенности в завтрашнем дне и благополучия!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • З Днем незалежності України!

  Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої держави — Дня незалежності України!

  Незалежність України — це найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, омріяне в думках численних поколінь багатовікової історії свободолюбого народу. 27 років тому ми отримали право самостійно будувати власну країну, бути господарями на багатій та прекрасній українській землі.

  Ми повинні пишатися і любити нашу країну. Сьогодні кожен з нас відчуває себе патріотом, громадянином великої держави. Сьогодні ми разом, ми єдині — заради сьогодення та майбутнього нашої Батьківщини.

  Свято об’єднує всіх, хто пишається героїчним минулим нашої Батьківщини, з упевненістю дивиться в її майбутнє, захоплено і відповідально будує її справжнє. Ми пишаємося нашими земляками, які чесно працюють на благо нашого міста та країни.

  Нехай це свято додасть впевненості в завтрашньому дні, стане символом світлого майбутнього наших дітей та онуків і додасть сили для подальшого просування до наших спільних цілей і завдань. Нехай згуртованість, загальнонаціональна згода і творча енергія будуть запорукою динамічного розвитку України.

  Від щирого серця й від усієї душі зичимо громаді міста щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

  Зі святом Вас!

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • В Лисичанске поздравили шахтеров с наступающим профессиональным праздником

  Сегодня, 23 августа, в преддверии Дня шахтера, в актовом зале Лисичанского государственного горно-индустриального колледжа состоялось торжественный праздничный концерт.

  В мероприятии приняли участие руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, народный депутат Украины Сергей Дунаев, начальник Департамента регионального развития, промышленности, инфраструктуры и энергосбережения Луганской областной государственной администрации Сергей Шелест, руководство и сотрудники ПАО «Лисичанскуголь», ветераны угольной промышленности, шахтеры и их семьи.

 • У міській раді до Дня незалежності відбувся урочистий захід

  Сьогодні, 23 серпня, в Лисичанській міській раді відбувся урочистий захід, присвячений Дню Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України. У заході взяли участь керівництво міста, керівники і співробітники органів державної влади, ветерани праці, представники депутатського корпусу, закладів освіти, культури та охорони здоров’я, трудових колективів підприємств міста, Лисичанського прикордонного загону та митного посту «Лисичанськ», громадськість та мешканці міста.

 • «Ми діти твої, Україно!»

  Під такою назвою, сьогодні у День Державного Прапора України, у міському краєзнавчому музеї відбувся дитяче свято, на яке завітали вихованці дошкільного навчального закладу № 2 «Бірюза».

 • У Лисичанську відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

  Сьогодні, 23 серпня, біля меморіального комплексу «Пам’ять» відбулись урочистий мітинг та урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

  В заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, співробітники органів місцевого самоврядування та органів державної влади, представники депутатського корпусу, закладів освіти, культури та охорони здоров’я, громадськість, молодь та мешканці міста.

 • У Лисичанську відбулось міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  Вчора, 22 серпня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

  До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради та Лисичанського міського центру зайнятості. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови максима Головньова.

 • 23 серпня - День Державного Прапора України!

  На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, та з метою виховання поваги громадян до державних символів України, Указом Президента України № 987/2004 було встановлено відзначати щорічно, 23 серпня, День Державного Прапора України.

  За офіційною версією, 23 серпня 1991 року група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор у сесійний зал Верховної Ради. Також у цей день відбулась церемонія освячення Національного прапора. Наступного дня після тривалого виснажливого засідання депутати прийняли акт проголошення незалежності України. За півтора тижні, 18 вересня, за результатами голосування стяг офіційно став державним прапором, а 28 січня 1992 року його статус було затверджено. Той прапор, що його внесли до Верховної Ради у серпні 1991-го, досі зберігається у будівлі — під склом, як реліквія.

  В наших серцях серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Тож нехай натхнення, культурна духовність, жагучий оптимізм примножують славу України, наповнюючи її криницю добробуту процвітанням та благополуччям!

  Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу — Україну.

  Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн — це момент піднесення, що сповнює серця гордістю за рідну країну, натхненням і бажанням жити і працювати на її благо.

 • К 70-летию празднования Дня шахтера в краеведческом музее открылась выставка

  Сегодня, 22 августа, в Лисичанском краеведческом музее прошло торжественное открытие выставки «Гордимся тобой, лисичанский шахтер» посвященной 70-летию празднования Дня шахтера.

  Празднование Дня шахтера было официально утверждено 10 сентября 1947 года. Первый раз свой профессиональный праздник горняки отмечали 29 августа 1948 года. В Украине День шахтера официально был установлен Указом Президента Украины Леонида Кучмы в 1993 году.

 • Учні 5-х класів отримають підручники нового покоління

  З початку нового навчального року учні 5 класів шкіл м. Лисичанська, як і всієї України, будуть навчатися за новими підручниками.

  До Дня знань Лисичанськ отримав 11тис. 413 примірників підручників, які будуть розподілені між закладами освіти. Кожен п’ятикласник отримає підручник нового покоління.

  Лисичанський методичний центр

 • Скоро в школу! Поможем вместе школьникам!

  У каждого из нас осталось позади беззаботное детство с его играми, незатейливыми забавами, умными учебниками, встречами с друзьями и школой 1 сентября. Мы бережно храним в памяти восхищение новым портфелем, необычной ручкой, оригинальной обложкой тетради… 

 • У Лисичанську відбувся мітинг пам'яті загиблих правоохоронців

  Сьогодні, 22 серпня, біля Лисичанського відділу поліції Головного управління Національної поліції (ГУНП) в Луганській області пройшов мітинг, присвячений Всеукраїнському дню пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків.

  Заради спокою та безпеки мирних громадян, герої-правоохоронці заплатили найбільшу ціну — віддали власне життя. Вшанувати пам’ять захисників порядку та миру в нашій країні зібралися міський голова Сергій Шилін, керуючий справами Олександр Савченко, керівництво та співробітники Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області та Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, близькі та друзі загиблих, мешканці міста.

 • В терцентре отметили День Независимости Украины

  24 августа Украина отмечает 27 лет со дня провозглашения независимости. Этот праздник символизирует историческое свободолюбие украинского народа, его единство и веру в государство.

  К годовщине независимости Украины в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось праздничное мероприятие с участием фольклорного ансамбля «Мельничанка».

 • В Лисичанську відбулось засідання комісії щодо виплати грошової компенсації для отримання житла

  20 серпня у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

 • Про хід підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років

  До основних завдань та функцій Держенергонагляду України, передбачених Положенням про державний енергетичний нагляд за режимами споживання електричної і теплової енергії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 07.08.1996р. № 929 (із змінами і доповненнями), належать: здійснення нагляду за забезпеченням надійного постачання енергії, технічним станом та організацією експлуатації електричних і теплових установок та мереж суб’єктів електроенергетики, суб’єктів відносин у сфері теплопостачання і споживачів електричної енергії, дотримання ними режимів виробництва, постачання і споживання енергії (активної, реактивної, теплової), а також готовністю суб’єктів електроенергетики, суб’єктів відносин у сфері теплопостачання та споживачів електричної енергії до роботи в осінньо-зимовий період (ОЗП) і в умовах надзвичайних ситуацій та багато іншого.

 • Робота мультидисциплінарної команди Лисичанського терцентру

  Напередодні свят Державного Прапору та Дня Незалежності України мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснила плановий виїзд до мешканців мікрорайону шахти «Матроська».

 • У Лисичанську пройшло засідання виконкому

  Сьогодні, 21 серпня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

  Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

  Члени виконавчого комітету заслухали, погодили та винесли на розгляд чергової сесії Лисичанської міської ради звіт щодо виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року та Проект міської програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки у м. Лисичанську.

 • До уваги мешканців багатоквартирних будинків міста!

  Відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 р. № 417-VIII (п. 8 ст. 1) управління багатоквартирним будинком — це вчинення співвласниками багатоквартирного будинку дій щодо реалізації прав та виконання обов’язків співвласників, пов’язаних із володінням, користуванням і розпорядженням спільним майном багатоквартирного будинку.

  Отже, управління багатоквартирним будинком може здійснюватися за рішенням співвласників:

  • — самостійно співвласниками;
  • — усі або частина функцій з управління багатоквартирним будинком можуть передаватися управителю;
  • — усі функції з управління може здійснювати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі — ОСББ).
  • "Esthetic school"

   Під такою назвою, з 13 по 17 серпня, в палаці культури ім. В.М. Сосюри для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку було проведено цикл занять з естетичного виховання на свіжому повітрі.

  • «Країна сонячна - Дитинство»

   Під такою назвою, 17 серпня на площі біля будівлі Лисичанського міського Палацу культури, в рамках проекту «Лисичанська громада, думає глобально, діє локально «В єднанні сила», за підтримки міжнародної організації з міграції та уряду Японії, відбулась дитяча розважальна програма.

  • Про заборгованість із заробітної плати по місту Лисичанську

   За інформацією розробленою Держстатом України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.07.2018р. становила 53124,2 тис. грн., у порівнянні з початком року зменшення становить 14079,0 тис. грн. або 20,9%.

   Структура боргу із заробітної плати наступна:

  • Новый график работы абонентского отдела Лисичанского МРУЭГХ

   Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск и Приволье!

   Абонентский отдел Лисичанского межрайонного управления по эксплуатации газового хозяйства (МРУЭГХ) работает по новому графику работы:

   понедельник — четверг — с 8.00 до 16.00,

   перерыв с 12.00 до 12.45.

   Не приёмные дни: 1 — 4 число каждого месяца.

   Лисичанское МРУЭГХ

  • Проведено заняття з питань цивільного захисту в Лисичанському територіальному центрі

   17 серпня на базі консультаційного пункту з питань цивільного захисту Територіального центру соціального обслуговування представниками міських курсів НМЦ та БЖД Луганської області спільно з робітниками Територіального центру було проведено заняття з підопічними за темою: «Пропаганда серед людей похилого віку знань з питань захисту та дії у надзвичайних ситуаціях».

  • Драйв и скорость!

   В субботу, 18 августа, состоялся Кубок городского головы по Drag Racing. Организаторы — автомотодвижение «Alliance» при поддержке городского головы Сергея Шилина в преддверии Дня Независимости Украины и Дня шахтера пригласили всех любителей автомотодрайва на незабываемое мероприятие.

   Всех участников и гостей праздника ожидали классные эмоции и приподнятое настроение. Для этого здесь было все необходимое: крутые гонки, мотокросс с препятствиями, драйвовая музыка и потрясающее фаер-шоу. Все это под безоблачным летним небом города Приволье, куда все желающие лисичане смогли доехать автобусом бесплатно.

  • Сегодня общегородской день благоустройства

   В преддверии празднования Дня Государственного Флага, Дня независимости Украины, Дня шахтера и 75-й годовщины освобождения Лисичанска от фашистских захватчиков и согласно распоряжению городского головы от 13.08.2018 года № 291 в Лисичанске проходит общегородской день благоустройства территории.

  • До уваги внутрішньо переміщених осіб та підприємців міста!

   Норвезька рада у справах біженців (NRC) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії розпочинає програму підтримки само зайнятості та мікро-підприємництва в Луганській області (міста Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Лисичанськ та Станично-Луганський район) і Донецькій областях (далі — Програма).

   Мета Програми — допомога сім’ям, постраждалим в результаті конфлікту, підвищення їх рівня життєзабезпечення.

   У рамках реалізації Програми Норвезька рада у справах біженців на конкурсній основі, враховуючи якість поданих проектів та відповідно до критеріїв соціальної незахищеності заявників, відбере отримувачів грантів.

  • Режим роботи ДПІ у м. Лисичанську у святкові та вихідні дні

   Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську повідомляє:

   Центр обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську за адресою:

   м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347, I поверх, у святкові та вихідні дні буде працювати у наступному режимі:

   23 серпня — з 09 год 00 хв. до 17 год. 00 хв.;

   25 серпня — робочий день у режимі чергування — з 09 год 00 хв. до 13 год. 00 хв.;

   24 та 26 серпня — вихідні дні.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • Новітні моделі електронної системи е-Receipt (електронний чек) стануть альтернативою традиційним касовим апаратам

   В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій» ДПІ у м. Лисичанську інформує: новітня модель програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначена для реєстрації розрахункових операцій — технологічне рішення для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі торгівлі з використанням Інтернету), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу (надання) товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, перевезення пасажирів та інших послуг, що не впроваджене в області застосування реєстраторів розрахункових операцій.

  • Зі своїх статків жителі Лисичанського регіону відрахували понад 187 мільйонів гривень ПДФО

   «Упродовж січня-липня 2018 року від доходів жителів Лисичанського регіону до бюджетів усіх рівнів надійшло 187 млн 470,4 тис грн податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). За 7 місяців цього року надходження ПДФО до відповідних бюджетів збільшились на 39 млн 847,6 тис грн проти відповідного періоду минулого року, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко, — так місцевий бюджет Лисичанська отримав 112 млн 482,2 тис грн від зазначеної суми. Приріст надходжень податку у порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає 23 млн 908,5 тис грн, або 27 відсотків».

  • Понад 11 мільйонів гривень спрямовано до місцевого бюджету платниками єдиного податку Лисичанського регіону

   «За січень-липень поточного року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 11 млн 458,0 тис грн єдиного податку, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко, — приріст надходжень у порівнянні до відповідного періоду минулого року складає 929,8 тис. грн».

  • Щодо зарахування коштів на бюджетні рахунки

   Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області, у зв’язку із запровадженням централізованої моделі виконання доходів бюджету та на виконання листа ГУДКСУ у Луганській області від 13.08.2018 № 05-07/2975, здійснено аналіз надходжень за період з 02.07.2018 по 10.08.2018 на рахунки, які діяли до 02.07.2018 року (далі — відкриті на МФО 804013).

   Проведений аналіз показав, що незважаючи на те, що з 02.07.2018 року діють рахунки, відкриті на МФО 899998, зарахування бюджетних коштів продовжується на рахунки, відкриті на МФО 804013, а саме:

  • У Лисичанську пройшло засідання фокус-групи «Оцінка безпекових питань Лисичанська в контексті співпраці правоохоронців з громадами міста»

   Вчора, 16 серпня, у приміщенні Лисичанського міського центру зайнятості пройшло засідання фокус-групи «Оцінка безпекових питань Лисичанська в контексті співпраці правоохоронців з громадами міста». Організатором заходу виступила громадська організація «Фонд громад «Знання і справедливість» в рамках програмної ініціативи: «Права людини та правосуддя».

   В роботі фокуси-групи взяли участь керуючий справами Лисичанської міської ради Олександр Савченко та старший інспектор відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради Дмитро Зайцев, представники Лисичанського відділу поліції, члени громадських організацій.

  • В Лисичанську відбулось засідання комісії із визначення об'єктів для придбання житла для дітей-сиріт

   Сьогодні, 16 серпня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії із визначення об’єктів для придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  • Пройшло чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 15 серпня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

  • До уваги громадських об'єднань!

   29 серпня 2018 року у місті Києві буде проведено вшанування пам’яті загиблих у Іловайському котлі. Захід проводять громадські об’єднання: Військово-патріотичне об’єднання учасників АТО «Справедливість» - контактна особа: Гевко Ігор, тел. 867-84-57, «Асоціація ветеранів війни, учасників АТО, членів сімей загиблих (померлих) та інвалідів війни м. Києва» - контактна особа: Кравченко Ілля, тел. (066)999-32-34, «Благодійний фонд патріотичної молоді «Купол».

  • В Лисичанске прошла траурная панихида и церемония прощания с погибшим военнослужащим

   Сегодня, 15 августа, у мемориального комплекса «Память» прошла траурная панихида и церемония прощания с младшим сержантом военной службы по контракту Дмитрием Михайловичем Украинским, который трагически погиб 8 августа 2018 года, во время выполнения боевой задачи по назначению в составе сил и средств Операции объединенных сил на Горловском направлении.

  • Повитиця - бур'ян-паразит

   Повитиця польова — однорічна рослина-паразит, яка не маючи ні коренів, ні справжніх листків, кріпиться до рослини-господаря за допомогою спеціальних органів і живиться за її рахунок.. Сходи повитиці польової з’являються в травні, коли добре прогріється повітря і ґрунт. Проростки у вигляді блідо-жовтого вусика роблять кругові рухи проти годинникової стрілки, поки не обплетуть кількома витками зелену рослину, прикріплюються до неї за допомогою присосок і висмоктують із рослини поживні речовини. Пізніше повитиця утворює численні пагони, якими обплітає дикі або культурні рослини. Одна рослина повитиці може заплести до 200 інших рослин. Стебла у повитиці польової нитковидні, гіллясті, жовті або жовто-гарячі. Квітки зібрані в густі клубочки білого або зеленувато-білого кольору. Плід — коробочка, в якій знаходиться дуже дрібне шорстке насіння. Розмножується повитиця насінням і відрізками стебла, які дуже добре приживаються. Одна рослина може дати до 30 тис. насінин, які зберігають схожість у ґрунті до 6, а іноді до 25 років.

  • Лисичанські рятувальники провели навчання

   9 серпня до ДПРЧ — 9 міста Лисичанськ ГУ ДСНС України у Луганській області надійшов телефонний дзвінок, в якому було сказано, що трапилось ДТП, в якому є постраждалі. За легендою навчань умовне ДТП трапилось біля спортивного комплексу «Богатир».

  • Трагічно загинув молодший сержант, наш земляк Дмитро Михайлович Український

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет глибоко сумують з приводу трагічної загибелі молодшого сержанта військової служби за контрактом, нашого земляка Дмитра Михайловича Українського.

   39-ти річний лисичанин, Дмитро Михайлович, мужній боєць батальйону «Луганськ-1», боєць БПОП, військовослужбовець 24-ї механізованої бригади, загинув 8 серпня 2018 року, під час виконання бойового завдання за призначенням у складі сил та засобів ООС на Горлівському напрямку. Виявивши витримку і безстрашність у боротьбі, він був до останньої хвилини вірний військовому обов’язку та присязі. Нажаль, Дмитро віддав за рідну Батьківщину найцінніше — своє власне життя.

  • Проведено планову перевірку Державної податкової інспекції з питань техногенної, пожежної безпеки та цивільного захисту

   7 серпня 2018 року співробітниками відділу запобігання надзвичайних ситуацій та сектору цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області було проведено планову перевірку Державної податкової інспекції з питань техногенної, пожежної безпеки та цивільного захисту. Від сектору цивільного захисту на перевірці був присутній Заступник начальника відділу ЦЗ полковник служби ЦЗ Дембитський Р.Т. який завдяки своєму багаторічному досвіду указав усі недоліки, дав рекомендації щодо пожежної безпеки та цивільного захисту та на власних прикладах розповідав співробітникам податкової інспекції що може трапитись у разі не дотримання правил пожежної безпеки.

  • Пожежі в природних екосистемах

   Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

  • Запрошуємо на службу в Державну службу України з надзвичайних ситуацій

   Проводиться набір на вакантні посади в Частину піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області в м. Лисичанськ: начальник групи піротехнічних робіт, начальник відділення групи піротехнічних робіт, старший сапер, сапер, водій-сапер, старший водолаз-сапер, водолаз-сапер, фельдшер, механік-водій-сапер, екскаваторник-сапер, кранівник-сапер. Пропонуємо: офіційне працевлаштування, пільговий стаж, соціальні гарантії, висока заробітна плата, отримання пільг, як у учасників бойових дій.

  • С днем строителя!

   Уважаемые работники и ветераны строительной отрасли! Примите искренние поздравления с профессиональным праздником — Днем строителя!

   Благодаря вашей профессии совершенствуется окружающее пространство, становится удобнее и функциональнее для человека. Строительная отрасль всегда оживляла экономику. Труд строителя виден каждому, а качество его работы — это, прежде всего, благополучие людей, благоустроенность и комфорт вокруг.

   Спасибо вам, уважаемые строители, за ваш нелегкий труд, за «золотые руки» и высокий профессионализм. Пусть ваши творческие замыслы становятся реальностью, а плоды труда станут достойным вкладом в процесс позитивных преобразований облика нашего родного города, в дело реализации намеченных планов и программ.

   Искренне желаем вам и вашим близким крепкого здоровья, мира, любви, благополучия, удачи, оптимизма и больших жизненных успехов!

   С праздником!

   Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • До загального оподатковуваного доходу платника податку аліменти не включаються

   ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує що з 28 липня 2018 року набрав чинності Закон України від 03.07.2018 № 2477-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України».

   Змінами передбачено, що до загальногомісячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються аліменти, що виплачуються платнику податку згідно з рішенням суду або за добровільним рішенням сторін у сумах, визначених згідно із Сімейним кодексом України, у тому числі аліменти, що виплачуються нерезидентом.

  • Сума сплаченого ЄСВ для допомоги по вагітності та пологах - де отримати довідку

   ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: фізична особа — підприємець може безоплатно отримати довідку про наявність/відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску в органах ДФС, а в органах Пенсійного фонду України — довідку про інформацію, що міститься у її персональній обліковій картці в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру. Довідка видається безоплатно на підставі поданої заяви.

  • 147 перевірок з обігу підакцизних товарів проведено органами ДФС Луганщини

   ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: протягом січня-липня 2018 року працівниками ГУ ДФС у Луганській області проведено 147 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання діючого законодавства щодо регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

   В ході проведених перевірок встановлено 151 порушення законодавства, що регулює обіг підакцизних товарів, з яких 33 випадки роздрібної торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни. Загалом, за результатами проведених перевірок донараховано понад 2,5 млн грн. Крім того, за 7 місяців 2018-го року вилучено з незаконного обігу товарів підакцизної групи на загальну суму 8,66млн гривень.

  • Фінансова звітність - невід'ємна частина декларації з податку на прибуток

   Фінансова звітність, яка складається та подається платниками податку на прибуток є додатком до податкової декларації з податку на прибуток та її невід’ємною частиною.

   У податковій декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженій наказом МФУ від 20.10.2015 № 897, перелік форм фінансової звітності, яка складається платниками податку на прибуток передбачено у розділі «Наявність поданих до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств додатків – форм фінансової звітності». Платники проставляють позначку у графах, що відповідають назвам форм фінансової звітності, поданої з цією декларацією.

  • За наявності яких підстав можливо відмовлення у реєстрації РРО

   ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: за наявності підстав для відмови в проведенні реєстрації РРО контролюючий орган не пізніше двох робочих днів з дати надходження документів для проведення реєстрації РРО надає або надсилає (поштовим відправленням або на електронну пошту) суб’єкту господарювання повідомлення про відмову у проведенні реєстрації РРО із зазначенням підстав для такої відмови.

   Такими підставами можуть бути:

   • — РРО вже зареєстрований;
   • — модель (модифікацію) РРО не включено або виключено з Державного реєстру РРО;
   • — РРО не відповідає сфері застосування, зазначеній в реєстраційній заяві;
   • — ЦСО не має права на технічне обслуговування та ремонт РРО у зв’язку з відсутністю договору з виробником (постачальником) такого РРО;
   • — документи подано не в повному обсязі;
  • Порядок відображання у фіскальних чеках суми заокруглень

   ДПІ у м.Лисичанську інформує: Державною фіскальною службою України у зв’язку з прийняттям Правлінням Національного банку України постанови від 15.03.2018 № 25 «Про оптимізацію обігу монет дрібних номіналів» надано роз’яснення щодо заокруглення сум реалізованих товарів (наданих послуг) у фіскальних чеках суб’єктами господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за реалізовані товари (надані послуги) або інші операції з готівкою із використанням реєстраторів розрахункових операцій.

   Відповідно до пункту 5 розділу І Положення про форму і зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 № 13, розрахункові документи, що друкуються РРО, можуть містити додаткові дані про проміжний підрахунок загальної суми за чеком, суму здачі та інші дані, зокрема інформацію, яка визначена технічними вимогами до спеціалізованих реєстраторів розрахункових операцій.

  • З 13 липня поточного року підвищено облікову ставку для нарахування пені

   ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: починаючи з 13 липня 2018 року, правлінням НБУ підвищено облікову ставку до 17,5% річних, яка враховується при нарахуванні пені. Попередній розмір облікової ставки встановлено 02.03.2018 на рівні 17%.

   Нагадаємо: пунктом 111.2 Податкового кодексу України визначено, що за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, застосовується, зокрема фінансова відповідальність у вигляді штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені. Порядок нарахування та сплати пені визначено главою 12 Податкового кодексу України.

  • З 26.06.2018р. набули чинності зміни до Інструкції про порядок нарахування і сплати ЄСВ

   ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: з 26 червня 2018 року набули чинності зміни до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверрдженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449 (наказ Міністерства фінансів України від 04.05.2018 № 469, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30 травня 2018 року за № 645/32097).

   Інструкцією визначено процедуру нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування страхувальниками, нарахування і сплати фінансових санкцій, стягнення заборгованості зі сплати страхових коштів органами доходів і зборів.

  • З початку 2018 року працездатним населенням Лисичанського регіону сплачено понад 231 мільйона гривень ЄСВ

   «За 7 місяців поточного року, платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплачено 231 млн 137,8 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), що на 89 млн 966,8 тис. грн більше відповідного періоду минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

  • За 7 місяців поточного року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували майже 270 мільйонів гривень

   лисичанск-003«За січень-липень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 269 млн 330,9 тис. грн, - повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко. - До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 101 млн 399,1 тис. грн, що на 24 млн 410,1 тис. грн або на 31,7 відсотків більше, ніж у відповідному періоді минулого року. До місцевого бюджету надійшло 167 млн 931,8 тис. грн, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 22 відсотка».

  • Лисичанський інклюзивно-ресурсний центр

   оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

   • — практичний психолог — 1 ст.
   • — вчитель-логопед — 1 ст.
   • — вчитель-дефектолог (олігофренопедагог) — 1 ст.
   • — вчитель лікувальної фізкультури — 1 ст.
   • Сергій Шилін взяв участь у виїзному засіданні колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської ОДА

    Вчора, 9 серпня, міський голова Сергій Шилін взяв участь у виїзному засіданні колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської облдержадміністрації у м. Кремінна.

    На заході були присутні заступник голови облдержадміністрації Геннадій Іваненко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Сергій Медведчук, представники ОДА, голови та представники міст, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад області.

   • УВАГА! Сплачуємо податки на нові бюджетні рахунки

    Головне управління ДФС у Луганській області нагадує: змінено реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та обов’язкових платежів. Нові рахунки діють з 2 липня 2018 року.

    З оновленими рахунками можна ознайомитися в Центрах обслуговування платників за місцем обліку та на субсайті Головного управління ДФС у Луганській області у банері «Бюджетні рахунки» або за посиланням: http://lg.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/

    Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

     

     

   • Увага! Змінено адресу електронної поштової скриньки ДФС

    ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: у Державній фіскальній службі України змінено адресу поштової скриньки. З 23 липня поточного року використовується e-mail адреса- post@sfs.gov.ua.

    Використання e-mail адреси kabmin_doc@sfs.gov.ua з 23.07.2018 року припинено.

    Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

   • Про реалізацію заходів з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

    Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. № 1057 затверджено порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

    Метою психологічної реабілітації є збереження або відновлення фізичного та психологічного здоров’я, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій, запобігання інвалідності, профілактика агресивної та само руйнівної поведінки, відновлення порушених (втрачених) психічних функцій до оптимального рівня їх прояву.

    Реабілітація передбачає надання таких послуг: психологічна діагностика, психологічна просвіта та інформування, консультування, психологічна підтримка та супроводження, психотерапія, групова робота.

   • У міській раді пройшло чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

    Сьогодні, 10 серпня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Під час засідання члени комісії розглянули питання:

   • Відбулось засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Вчора, 8 серпня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

   • Новий графік роботи ЦНАП у м. Лисичанську

    Рішенням виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 07.08.2018 року було внесено зміни до графіку роботи Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську.

    Графік прийому відвідувачів Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську:

   • «Лисичанська громада, думає глобально, діє локально «В єднанні сила»

    Третій рік поспіль адміністрація та ініціативна група Лисичанського міського Палацу культури тісно співпрацює з Міжнародною організацією міграції та урядом Японії в рамках проекту соціального згуртування громади «Сприяння сталому розвитку згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі». І ось чергова перемога. В рамках проекту підтримано мікропроект «Лисичанська громада, думає глобально, діє локально «В єднанні сила». Метою та основним завданням проекту є мобілізація громади через залучення до організації та участі в соціально-культурних, мистецьких та розважальних заходах; реалізація творчих ініціатив, розвиток талантів та здібностей; проведення культурно-просвітницьких заходів.

   • Мультидисциплінарна команда Лисичанського терцентру здійснила черговий виїзд

    Вчора, 7 серпня, мультидисциплінарною командою Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснено плановий виїзд до м. Привілля. Метою команди було надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам, пенсіонерам та особам з інвалідністю. Мешканцям міста були надані юридично-правові, інформаційно-консультативні послуги, а також послуги перукаря.

   • У Лисичанську розпочав роботу інклюзивно-ресурсний центр

    Для України інклюзивна освіта є педагогічною інновацією і в той же час вимогою не лише часу, а й з моменту ратифікації Конвенції ООН про права інвалідів — одним із міжнародних зобов’язань держави. Запровадження інклюзії в освітній сфері є не другорядним, а центральним питанням для забезпечення рівних можливостей на здобуття якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами (в тому числі з інвалідністю).

   • У Лисичанській міській раді пройшло засідання виконкому

    Сьогодні, 7 серпня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

    Члени виконавчого комітету заслухали, погодили та винесли на розгляд чергової сесії Лисичанської міської ради Проект про внесення змін до додатків 1, 2 Міської програми забезпечення пожежної безпеки на 2017-2018 роки.

   • Запрошуємо активну молодь на форум «Молодь. Кар'єра. Успіх»

    20-26 серпня 2018 року в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний», розташованому у селі Потоки Кременчуцького району, відбудеться Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь. Кар’єра. Успіх».

    Мета: створення платформи для обговорення проблем і викликів, з якими стикаються молоді люди на шляху до вибору вищої освіти, професії, першої роботи, а також спільне напрацювання шляхів вирішення проблем, які можуть виникнути у даних сферах.

   • Щодо зміни тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення побутових відходів), що надаються Лисичанським комунальним автотранспортним підприємством 032806

    Керуючись п.2.5. «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 Лисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806 доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити повну зміну діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення побутових відходів).

   • Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

    З метою виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» 14.05.2015р. № 417-VIII, між співвласниками багатоквартирних будинків, в особі уповноваженого, на підставі рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 30 липня 2018 року, № 325 «Про призначення управителів багатоквартирних будинків», начальника управління з питань виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства Віталія Саханя та Комунальним підприємством «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора № 8», 3 серпня 2018 року укладені Договори про надання послуг з управління багатоквартирними будинками, перелік договорів із зазначенням багатоквартирних будинків та ціни послуги додається.

   • У Лисичанську виступив вокально-інструментальний гурт «Другий фронт»

    4 серпня, на танцювальному майданчику біля Палацу культури ім. В.М.Сосюри, для мешканців мікрорайону відбувся концерт вокально-інструментального гурту «Другий фронт» (керівник Олексій Куделя).

    На заході глядачі мали змогу поринути у дивовижний світ музики. А між вокальними композиціями ведучий розповідав про створення гурту та про кожного з його учасників. Глядачі з великим захопленням слухали, підспівували та танцювали під запальні пісні у виконанні групи «Другий фронт».

   • Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

    З метою виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015року, № 417-VIII, між співвласниками багатоквартирних будинків, в особі уповноваженого, на підставі рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 30 липня 2018 року, № 325 «Про призначення управителів багатоквартирних будинків», начальника управління з питань виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства Віталія Саханя та Комунальним підприємством «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора № 1», 3 серпня 2018 року укладені Договори про надання послуг з управління багатоквартирними будинками, перелік договорів із зазначенням багатоквартирних будинків та ціни послуги додаються.

   • Профілактика гострих кишкових інфекцій рятує життя

    Пік кишкових інфекцій зазвичай припадає на спекотну пору року. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції. До організму такі збудники потрапляють, головним чином, з інфікованою водою, зіпсованими та неякісними харчовими продуктами або контактно-побутовим шляхом через брудні руки.

    Основною причиною виникнення гострих кишкових інфекцій є елементарне недотримання правил особистої гігієни, технології приготування страв, умов та термінів зберігання сировини та готових страв, вживання неякісних харчових продуктів, які містять в собі збудник захворювання, тощо.

    Для профілактики гострих кишкових інфекцій необхідно:

    — дотримуватися правил особистої гігієни;

   • Преимущества грудного вскармливания (памятка для населения)

    Непосредственные преимущества грудного вскармливания:

    — снижение риска кишечных инфекций, профилактика дисбактериоза;

    — снижение риска респираторно-вирусных заболеваний, например отита;

    — снижения риска аллергических заболеваний (особенно с гипоаллергенной диетой мамы, в случаях предрасположенности ребенка к аллергии);

    — преимущества физического развития детей;

    — регуляция биологического возраста созревания детей, замедление биологического созревания и, как следствие, старения;

   • В Лисичанске прошло Открытое первенство города по гребле на байдарках и каноэ

    В субботу, 4 августа, на спортивной культурно-оздоровительной базе «Лисичанец» прошло Открытое первенство города среди юношей и ветеранов по гребле на байдарках и каноэ. Организаторами соревнований выступает отдел по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета.

    В торжественном открытии мероприятия приняли участие Лисичанский городской голова Сергей Шилин, заместитель головы Луганской облгосадминистрации Ольга Лишик, начальник управления молодежи и спорта ОГА Антон Волохов, и. о. директора Лисичанского городского ДЮСШ Дмитрий Ладик.

   • В Лисичанске остановлено движение троллейбусов

    Вчера, 3 августа, в связи с прекращением подачи электроэнергии КП ЛГС «Электроавтотранс», было остановлено движение троллейбусов по городу.

    Сложившаяся ситуация возникла вследствие образовавшегося долга за энергоносители, в том числе и за долги предыдущих периодов.

    Отметим, что задолженность погашалась стабильно, в сроки, установленные графиком погашения долгов.

   • В Лисичанську спеціалісти Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства провели черговий виїзний прийом

    Згідно з графіком на 2018 рік в будівлі управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради здійснюється прийом окремих категорій громадян спеціалістами Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП). Так, сьогодні, 3 серпня, відбувся черговий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів ХКЕПОП.

   • До відома осіб з інвалідністю, законних представників дітей з інвалідністю та інших осіб, що потребують забезпечення протезно-ортопедичними виробами

    В управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22а, каб. 43, з серпня 2018 року згідно з графіком буде здійснюватись прийом громадян спеціалістами ПП «Форвард-орто» (м. Тернопіль), зокрема для зняття мірок з метою подальшого забезпечення ортопедичним взуттям.

    Графік виїздів медико-технічних бригад ПП «Форвард-орто»:

   • До уваги платників податків!

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську нагадує, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.

    За довідками звертатися за тел. 7-12-88 або 7-11-81.

    Інформація у додатках.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську 

     

   • У сфері застосування РРО - інноваційні підходи

    Основними цілями впровадження та використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) є детінізація економіки, легалізація фактично отриманих доходів, сплата податків до бюджету, збільшення податкових надходжень та захист справ споживачів.

    Міністерством фінансів України напрацьовано рішення, що спрощують використання РРО та ініційовано пілотний проект реєстрації та експлуатації новітніх моделей. 13 червня 2018 року Урядом прийнято два проекти постанов, які дозволять впровадити інноваційні підходи у сфері РРО.

   • Подання податкової звітності філіями

    ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: підпунктом 133.1.1 п.133.1 ст.133 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (у редакції, що діє з 01.01.2015, далі — ПКУ) встановлено, що платниками податку-резидентами є суб’єкти господарювання-юридичні особи, які провадять господарську діяльність як на території України, так і за її межами, крім юридичних осіб, визначених пп. 133.4 та 133.5 ст.133 ПКУ.

   • В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»: подання податкової звітності неприбутковими організаціями

    ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: відповідно до п.46.2 ст.46 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ) неприбуткові підприємства, установи та організації, визначені п.133.4 ст.133 ПКУ, подають звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику (професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок, утворені в порядку, визначеному законом, звітують у разі порушень п.133.4 ст.133 ПКУ), та річну фінансову звітність.

   • Корисна інформація для платників єдиного внеску

    Про порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування:

    Державна фіскальна служба України у зв’язку із публікацію в Офіційному віснику України від 06.07.2018 № 51 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 (далі -наказ Мінфіну № 435), у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.05.2018 року № 511, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 11.06.2018 № 692/32144 (далі — наказ Мінфіну № 435 у редакції наказу № 511), який набуває чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, повідомляє.

   • В 2,3 рази більше ніж той рік спрямували до бюджету рентної плати за користування радіочастотами платники Лисичанського регіону

    «Протягом першого півріччя поточного року платники Лисичанського регіону перерахували 24,4 тис.грн рентної плати за користування радіочастотними ресурсами, що в 2,3 рази більше ніж за 6 місяців 2017 року», — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

   • Цього року за елітні автівки Лисичани сплатили майже втричі більше ніж той рік

    «Протягом першого півріччя поточного року власники елітних автомобілів міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля сплатили до місцевого бюджету 31,3 тис. грн транспортного податку, що в 2,5 рази більше, ніж торік, — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко, — Громадяни — власники коштовних легкових автомобілів сплатили 18,8 тис. грн, а решту — 12,5 тис. грн перерахували до казни юридичні особи, на балансі яких знаходяться елітні автомобілі».

   • ДПІ відповідає на запитання

    Запитання: Чи може фізична особа-засновник юридичиної особи застосовувати пільгу зі сплати податку на нерухомість?

    Відповідь: Фізична особа-засновник юридичної особи не може застосувати пільгу зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до об’єкта житлової нерухомості за адресою якого зареєстрована дана юридична особа.

   • Виставка - демонстрація Smart Field Days 2018 пройде в Київській області

    З 15 по 19 серпня 2018 року на експериментальному полі ВП НУБіП України «Немішаївського агротехнічного коледжу» (за адресою: вул. Технікумівська, 4, смт. Немішаєве-1, Бородянський р-н, Київська обл.) відбудеться виставка-демонстрація та розумні дні поля — Smart Field Days 2018.

   • Довідник про Центри надання адміністративних послуг Луганської області

    Довідник про Центри надання адміністративних послуг Луганської області
   • В УПСЗН пройшло чергове засідання комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Вчора,1 серпня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

   • Про повідомну реєстрацію колективних договорів

    Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради у червні-липні 2018 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій:

   • У кінотеатрі «Дружба» триває робота над створенням мультифункціонального центру

    Другий рік поспіль, за підтримки Лисичанського міського голови та міської ради, команда проекту «Метамісто: Схід» з м. Києва (ГО «Гараж Генг», Formografia design studio) та ГО «Street Culture» з м. Харків продовжують у кінотеатрі «Дружба» роботу над створенням мультифункціонального центру — урбан-простору «Дружба» на базі скейт-парку.

    За фінансової підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри (UCBI II)», що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) цього року заплановано виконати роботи по будівництву додаткових фігур та мобільних конструкцій для різних видів вуличних культур (стріт-бол, паркур, вуличні танці); благоустрою вуличного простору біля входу в урбан-простір; створенню зони для відпочинку та відвідувачів.

   • Для малечі провели ігри, спрямовані на вивчення їх основних прав

    Минулого тижня команда «Східної правозахисної групи» спільно з партнерами — Лисичанський міський Палац культури, головою ГО «Жіноча правозахисна група» Іриною Нікульніковою, головою ГО «Громадський контроль праці» Вірою Ястребовою розробили і провели інтерактивну анімаційну гру для дітей віком від 6 до 11 років, спрямовану на вивчення дітьми їх основних прав. Захід проходив в рамках проекту «Ефективні механізми захисту прав жінок та дітей, які проживають поблизу лінії розмежування», за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку (офіс в Дніпрі).

   • Лисичанка Марія Казьміна взяла участь у третьому Всеукраїнському фестивалі-показі етнічного й стилізованого одягу

    28 та 29 липня молода майстриня клубу «Райдуга талантів» Марія Казьміна взяла участь у третьому Всеукраїнському фестивалі-показі етнічного й стилізованого одягу та аксесуарів «Аристократична Україна», який відбувся на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомишль.

    На етнофешншоу Марія привезла жіночі аксесуари, зроблені в національному українському стилі: браслети, сережки, ґердани, намисто для дівчат та жінок, віночки тощо. Марія була єдиною майстринею, яка представляла наше місто на такому видовищі.

   • Бесплатная юридическая помощь внутренне перемещенным лицам и лицам, пострадавшим от конфликта

    Норвежский совет по делам беженцев предоставляет бесплатную юридическую помощь внутренне перемещенным лицам, лицам, пострадавшим от конфликта, принимающим общинам по вопросам связанными с возникшим конфликтом в Луганской и Донецкой областях.

    Норвежский совет по делам беженцев имеет в команде специализированных юристов в сфере жилищных, земельных и других имущественных прав, а именно:

   • Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привіллі повторно по об'єктам конкурсу (групам будинків) №№ 2, 3, 5

    На виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 оголошується конкурс на призначення управителя багатоквартирних будинків у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля повторно по об’єктам конкурсу (групам будинків) №№ 2, 3, 5.

    Організатор конкурсу — управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства.

    Місце знаходження організатора конкурсу: вул. ім. Д.І. Менделєєва, 49, місто Лисичанськ, Луганська область, 93100.

   • Гепатит В

    Основные факты:

    — Гепатит В является вирусной инфекцией, поражающей печень и способной вызвать как острую, так и хроническую болезнь.

    — Этот вирус передается в результате контакта с кровью или другими жидкостями организма инфицированного человека.

    — Согласно оценкам, 257 миллионов человек хронически инфицированы вирусом гепатита В (что определяется как положительная реакция на наличие поверхностного антигена гепатита В в течение по крайней мере 6 месяцев.

    — Гепатит В является серьезным фактором профессионального риска для работников здравоохранения.