Фильтр
 • У Лисичанську відзначили 100-річчя Товариства Червоного Хреста України

  Вчора, 27 квітня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї пройшов урочистий захід, присвячений 100-річчю Товариству Червоного Хреста України.

  У заході взяли участь керівництво міста, працівники органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств міста, приватні підприємці, члени Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста, волонтери, представники ЗМІ, мешканці міста.

 • Очередная встреча поколений состоялась в школе № 27

  На очередную встречу поколений, вчера, 27 апреля, в Лисичанской специализированной школе №27 собрались ветераны и дети войны, ветераны труда и ветеранские активисты во главе с председателем городской ветеранской организации Украины, руководство города, депутаты городского совета, коллектив и участники художественной самодеятельности дворцов культуры города, школьники.

  Напомним, что череда встреч приурочена к празднованию 73-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне и есть продолжением Всеукраинской эстафеты памяти, посвящённой 75-летию освобождения Украины.

 • Збільшено планові показники на оздоровчу кампанію 2018 року

  Сьогодні, 27 квітня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  В роботі комісії взяли участь начальники та співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, Лисичанського відділу поліції та міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області, територіального медичного об’єднання.

 • У Лисичанську пройшло чергове тренінгове заняття для дітей, засуджених до покарань без позбавлення волі

  Сьогодні, 27 квітня, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Лисичанським міським відділом з питань пробації було проведено четверте за рік тренінгове заняття за програмою «Сходинка до здоров’я» для дітей, засуджених до покарань без позбавлення волі. Під час заняття підлітки отримали знання щодо взаємозалежності гігієни, догляду за собою та успіху в суспільному житті, обговорили основні проблеми догляду за собою, актуальні для підліткового та юнацького віку.

 • Вітаємо команду ЗОШ №4 з перемогою у проекті "Шкільні батли"!

  Вчора, 26 квітня, у Львові відбувся телевізійний проект «Шкільні батли», в якому школярі боролись за першість та право змагатись у фіналі проекту.

  «Шкільні батли» — спільний телевізійний проект телеканалу Перший Західний, управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА та ГО «Відділення НОК України у Львівській області».

 • Про проведення безкоштовного огляду на меланому та рак шкіри в Луганському обласному клінічному онкодиспансері

  З нагоди Всеукраїнського Дня меланоми (в рамках Всесвітнього Дня меланоми та Всесвітньої програми «Євромеланома») та враховуючи значимість цього захворювання доводимо до відома всіх громадян міста Лисичанська про проведення безкоштовного огляду на меланому та рак шкіри в Луганському обласному клінічному онкодиспансері по 15 травня 2018 року. Хворих з підозрою на меланому та рак шкіри направляти за адресою: Луганська область, м. Кремінна, вул. Перемоги 1А, поліклініка Кремінського РТМО, кабінети №№ 107, 109 з 8.00.

  Територіальне медичне об’єднання міста Лисичанськ

 • Звертаємо увагу! В Електронному кабінеті запроваджено новий сервіс

  Державна фіскальна служба запровадила новий сервіс в Електронному кабінеті — окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена. Реєстр розміщено у відкритій частині Електронного кабінету.

  Пошук інформації в Реєстрі здійснюється за такими фільтрами: «Індивідуальний податковий номер», «Номер ПН/РК», «Дата складання ПН/РК».

 • Корисна інформація: звітність, яку можна подавати через «Електронний кабінет платника»

  ДПІ у м. Лисичанску нагадує: через електронний сервіс ДФС України «Електронний кабінет платника» платники податків мають можливість подати наступні звіти (декларації):

  1) Податкова декларація з податку на прибуток підприємств (ця декларація подається після подання фінансової звітності і отримання квитанцій щодо її прийняття);

  2) Податкова декларація платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи);

  3) Податкова декларація зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну і теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками;

  4) Податкова декларація з податку на додану вартість;

 • Порядок подання звітності засобами «Електронний кабінет платника»

  Для подання звітності засобами Електронного кабінету користувачу необхідно в приватній частині (особистому кабінеті) вибрати режим «Введення звітності», який надає користувачу можливість створити, редагувати, підписати та надіслати звітність до контролюючих органів.

  У режимі «Введення звітності» в панелі навігації необхідно обрати відповідний фільтр, а саме: Рік, Період та Тип форми.

 • Закінчується кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

  Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

  До 1 травня задекларуйте свої доходи!

  Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

  ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій конституційний обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   

   

   

   

 • Право на отримання податкової знижки

  ДПІ у м. Лисичанську нагадує: громадяни, які не є суб’єктами господарювання та які протягом минулого року отримували заробітну плату, з якої утримувався податок на доходи фізичних осіб, мають право на отримання податкової знижки за умови наявності підстав, передбачених Податковим кодексом України.

  Податкова знижка надається, якщо у фізичної особи протягом звітного року були витрати на навчання в вищих та професійно-технічних закладах, на отримання доступного житла за державними програмами, на оплату допоміжних репродуктивних технологій, а також пов’язані зі сплатою відсотків за іпотечним кредитом, внесків на благодійність, страхових платежів (внесків, премій) за договорами довгострокового страхування життя та пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення тощо.

 • З початку 2018 року працездатним населенням Лисичанського регіону сплачено майже 97 мільйонів гривень ЄСВ

  «За 3 місяці поточного року, платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплачено 96 млн. 783,1 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), що на 39 млн. 758,5 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

 • За 3 місяці 2018 року лисичани сплатили до місцевого бюджету майже 175 тис. грн. податку на нерухомість

  «З початку 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м.Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 174,8 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких: 125,6 тис. грн. сплатили юридичні особи та 49,2 тис. грн. — фізичні. Це на 88,5 тис. грн. або на 102,5%, більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

 • Графік роботи Державної податкової інспекції у травневі свята

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську на період травневих свят буде працювати за графіком:

  • 29 квітня, 1 та 9 травня — вихідні дні;
  • 30 квітня — робочий день у режимі чергування — з 09.00 до 17.00;
  • 05 травня — за режимом роботи ДПІ — з 09.00 до 18.00.

  Центр обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську знаходиться за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347, I поверх,

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • Патріотично-освітній проект «Хорунжий»

  Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 04 червня по 01 липня 2018 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири Всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України: 

  • «Хорунжий І» — 04 — 10 червня 2018 року;
  • «Хорунжий II» — 1 1 — 17 червня 2018 року;
  • «Хорунжий III» — 18 — 24 червня 2018 року;
  • «Хорунжий IV» — 25 червня — 01 липня 2018 року.
  • Траурно-торжественный митинг к 32-й годовщине аварии на Чернобыльской АЭС прошел в Лисичанске

   Сегодня, 26 апреля, у памятного знака «Землякам-чернобыльцам» состоялся траурно-торжественный митинг.

   Прошло 32 года с момента разрушения четвертого энергоблока на Чернобыльской АЭС. Святая обязанность общества сегодня чтить, помнить и поддерживать тех людей, благодаря которым чернобыльская катастрофа не приобрела настоящих фатальных последствий. Каждый год в этот день возле памятника ликвидаторам аварии собираются жители города, чтобы вспомнить о том трагичном апрельском дне.

   В мероприятии приняли участие руководство города, руководство и сотрудники органов государственной власти, представители общественной организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска», учащаяся молодежь, жители города.

  • Про реалізацію державної політики в сфері захисту прав дітей-сиріт

   У 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у рамках реалізації державної політики в сфері захисту прав дітей-сиріт, осіб з їх числа здійснюємо закупівлю в м. Лисичанську 1-кімнатних квартир для осіб вищезазначеної категорії.

   Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці.

   До заяви додаються:

   — письмова інформація щодо вартості, площі, та місцезнаходження квартири;

  • Вітаємо переможців турніру зі спортивних бальних танців «Кубок Святогір’я»

   22 квітня у м. Святогірськ відбувся турнір зі спортивних бальних танців «Кубок Святогір’я». Наше місто на змаганнях гідно представили зразковий ансамбль бального танцю «Юнліс» під керівництвом Олександра Посошко (міський ПК) та хореографічний колектив «Ever dance» під керівництвом Владислава Лисків (ПК «Діамант»).

   Цього року в змаганнях взяли участь понад 400 танцювальних пар із різних міст України, які змагалися у двох програмах: латиноамериканська та європейська. Члени журі побачили запальні танці ча-ча-ча, самба, румба, пасадобль та джайв, а також романтичні композиції — повільний вальс, танго, віденській вальс, квікстеп та повільний фокстрот.

  • Иммунопрофилактика: «ЗА» и «ПРОТИВ»

   Иммунопрофилактика или вакцинация — одна из наиболее обсуждаемых в последнее время тем. Причем некоторые журналисты в погоне за сенсацией, освещают только ее отрицательные проявления. Сегодня государство регламентирует и обеспечивает вакцинацию против 10 заболеваний: туберкулеза, дифтерии, столбняка, коклюша, полиомиелита, гепатита В, гемофильной инфекции, кори, краснухи, эпидпаротита.

   На основании Закона Украины «О правах граждан», родители имеют право отказаться от вакцинации, написав заявление, которое вклеивается в амбулаторную карту ребенка. А что дальше? Малыш, не прошедший вакцинацию оказывается один на один с инфекциями и угрозой заболеть. Родители ездят с детьми отдыхать, в т.ч. и за границу, возят их в общественном транспорте, посещают рынки, магазины и другие многолюдные места, где могут встретить иностранцев или наших сограждан, посещающих другие страны в связи с развитием туризма и бизнеса. И риск заразиться у ребенка высок.

  • До уваги ініціативних мешканців міста!

   Луганською обласною державною адміністрацією — обласною військово-цивільною адміністрацією оголошено конкурс проектів місцевого розвитку (далі — Конкурс).

   Ініціаторами проектів місцевого розвитку (далі — Проект) можуть бути органи самоорганізації населення, громадські організації, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, ініціативні групи громадян, які внесли Проект на розгляд місцевої ради та взяли на себе зобов’язання залучити до його фінансування небюджетні кошти в обсязі не менше 5% від його загальної вартості. Гранична сума співфінансування проекту з обласного бюджету складає 200 тис. грн. та не перевищує 50% його вартості. Тобто максимальна вартість проекту не може перевищувати 400 тис. грн. Частка співфінансування проекту з міського бюджету становить різницю між часткою фінансування з обласного бюджету та сумою коштів, які залучені ініціатором проекту.

  • 26 апреля - 32-я годовщина аварии на ЧАЭС

   Ежегодно, 26 апреля, мы отмечаем годовщину аварии на Чернобыльской атомной электростанции (ЧАЭС) — самой страшной аварии в истории развития атомной энергетики.

   Напомним, что в то время Чернобыльская атомная станция являлась одной из крупнейших в мире, была построена в восточной части белорусско-украинского Полесья на севере Украины в 11 км от современной границы с Республикой Беларусь, на берегу реки Припять. Строительство первой очереди энергоблоков с реакторами началось в 1970 году, а для обслуживающего персонала рядом был возведен город Припять. 27 сентября 1977 года первый энергоблок станции с реактором мощностью в 1 тыс. МВт был подключен к государственной энергосистеме.

  • У Лисичанську відбувся тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього»

   24 та 25 квітня Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» було проведено дводенний тренінг для внутрішньо переміщених осіб, а також для багатодітних та малозабезпечених сімей, які опинились у складних життєвих обставинах за темою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього».

  • Як не стати жертвою торгівлі людьми?

   Торгівля людьми (траффікінг) — серйозна соціальна проблема, що представляє небезпеку для фундаментальних прав людини: на життя, на свободу пересування, на те, щоб не зазнавати тортур. В умовах зростаючої глобалізації траффікінг став загальної проблемою. Торгівля людьми характерна для всіх країн — і економічно розвинених, і держав, що переживають перехідний політичний і економічний період, постраждалих від воєн і локальних конфліктів.

   Що треба знати:

   - уникайте спокусливих пропозицій випадкових або знайомих людей про роботу, навчання чи шлюб за кордоном. Ні в якому разі не довіряйте нікому свої документи;

  • У Лисичанську пройшов щорічний регіональний фестиваль «Сузір'я колискової Донбасу»

   Вчора, 24 квітня у Лисичанську пройшов регіональний фестиваль творчої молоді «Сузір’я колискової Донбасу», проведення якого уже 13-й рік ініціює Лисичанський педагогічний коледж. Фестиваль збирає в стінах навчального закладу творчу молодь Луганщини, яка присвячує свою працю в ім’я розквіту України.

   Захід відкрив коледжний ансамбль урочистим виконанням гімну коледжу «Коледж наш єдиний».

  • На стадионе «Шахтер» состоялась ежегодная спартакиада допризывной молодежи

   Сегодня, 25 апреля, прошла ежегодная спартакиада допризывной молодежи. На стадионе «Шахтер» собрались сильные, ловкие, смелые и спортивные команды ребят из профессиональных лицеев, высших учебных заведений І-ІІ уровней аккредитации, и команды учащихся 17 школ города. Спортсмены соревновались в беге на 100 м, подтягивании на перекладине и бросании гранаты Ф-1.

  • Про хід виконання в 2017 році Комплексної міської Програми соціального захисту населення міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля на 2017-2019 роки

   На черговому засіданні виконкому, яке відбулося 17 квітня 2018 року було заслухано інформацію про хід виконання в 2017 році Комплексної міської Програми соціального захисту населення міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля на 2017-2019 роки.

   Програма дає змогу поліпшити стан соціального забезпечення, якість медичного обслуговування, підвищити рівень правової грамотності населення м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, та сприяє формуванню патріотичних почуттів, духовному розвитку дітей та молоді.

   Соціальна спрямованість міського бюджету є важливим показником рівня життя громади. Складна економічна ситуація не зашкодила реалізації соціальних гарантій.

   Ресурсне забезпечення Програми на 2017 рік становило 1548,41 тис. грн., у тому числі: місцевий бюджет — 1389,41тис.грн., медична субвенція та позабюджетні кошти — 159,0тис.грн.

  • "Старти надій"

   24 квітня на базі Лисичанської спеціалізованої школи №27 відбулися фінальні ігри міських спортивних змагань «Старти надій» серед учнів загальноосвітніх шкіл міста.

   Програма ігор передбачала проведення:

  • Обігові монети України зразка 2018 року

   14 березня 2018 року Національний банк України презентував введення в обіг нових обігових монет національної валюти:

   - номіналами 1 та 2 гривні зразка 2018 року з 27 квітня 2018 року;

   - номіналами 5 та 10 гривень протягом 2019-2020 років.

  • В терцентре состоялась встреча с ликвидаторами аварии на ЧАЭС

   Чернобыль... Во всём мире название этого небольшого украинского города, вот уже три десятилетия, ассоциируется с крупнейшей за всю историю человечества техногенной катастрофой. 26 апреля 1986 года взрыв реактора на Чернобыльской АЭС нанёс жестокий удар по судьбам миллионов людей.

  • Дитині - родину, родині - турботу

   Діти — наше майбутнє, а значить — майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

   Метою створення дитячого будинку сімейного типу є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

   Дитячий будинок сімейного типу — окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як п’ять дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  • "100 років Червоному Хресту України"

   20 квітня до 100-річчя утворення Товариства Червоного Хреста України на базі міського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки «100 років Червоному Хресту України».

   У заході взяли участь голова Лисичанської міської організації Червоного Хреста Тетяна Бабіч, заступник голови Луганського обласного Товариства Червоного Хреста України Лідія Загрєбіна, командир загону швидкого реагування Луганської обласної організації Червоного Хреста України Петро Костиря, волонтери загону та учнівська молодь міста.

  • В Лисичанській ДМШ №2 відбувся звітний концерт

   20 квітня у концертній залі Лисичанської дитячої музичної школи № 2 відбувся звітний концерт. На це свято були запрошені батьки учнів, друзі та усі бажаючі.

   У концерті прийняли участь різноманітні колективи учнів від самих маленьких до старших класів — це дуети, тріо, вокальні ансамблі та ансамблі скрипалів. Пролунало багато сольних виступів, якими були представлені усі відділи школи.

  • В Лисичанську відбувся міжрегіональний турнір з волейболу

   21 квітня у спортивній залі Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу пройшли змагання традиційного міжрегіонального турніру з волейболу серед чоловічих команд на Кубок міського голови.

   Наше місто представила волейбольна команда «Фаворит». Також у змаганнях взяли участь команди з м. Рубіжне — «Спартак», з м. Ліман — «Ліман-Громада», з м. Біловодськ — «ДЮСШ».

  • У міському ПК пройшов концерт зразкового хореографічного колективу «Барвінок»

   21 квітня в залі для глядачів Лисичанського міського Палацу культури пройшов концерт зразкового хореографічного колективу «Барвінок», присвячений 15-ти річчю з дня присвоєння звання «зразковий самодіяльний колектив».

  • У Лисичанську пройшов фінал міського етапу щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

   Сьогодні, 23 квітня, на базі Державного професійно-технічного навчального закладу (ДПТНЗ) «Привільський професійний ліцей» пройшов фінал міського етапу XIII щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» — «Почуй світ».

  • У Лисичанську відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

   Сьогодні, 23 квітня, в Лисичанській міській раді відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Володимира Агафонова.

   Під час засідання члени комісії розглянули питання про повне обмеження постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал.

  • "Добро живе у серці кожного з нас"

   Сьогодні, 20 квітня, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦВРШМ) пройшло грандіозне свято, присвячене фіналу щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця — Почуй світ!».

   В черговий раз учні загальноосвітніх та позашкільних закладів, а також волонтери та волонтерські загони міста Лисичанська стали активними учасниками ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

  • Вітаємо лисичанську команду школярів з перемогою в Обласному етапі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»!

   Сьогодні, 20 квітня, на базі загальноосвітньої школи (ЗОШ) І-ІІІ ст. № 14, відбувся Обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», присвячений Олімпійському руху та історії розвитку Олімпійських ігор.

   У змаганнях взяли участь три команди з міст Лисичанськ, Рубіжне та команда Біловодського району. Наше місто представляла команда ЗОШ № 4 — переможець місцевого етапу змагань.

  • В Лисичанську святкували 100-річчя пожежної охорони

   17 квітня, з нагоди Дня пожежної охорони, у приміщенні актового залу Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області відбулося урочисте зібрання, на яке завітали надзвичайники ДПРЧ-9 та ДПРЗ-2 та ветерани пожежної охорони. Всіх їх об’єднала професія, яка для більшості стала сенсом життя.

   Захід розпочався з перегляду відеороликів про участь лисичанських пожежних у ліквідації пожеж.

  • Тривають перевірки стану пожежної та техногенної безпеки об'єктів у м. Лисичанськ

   17 квітня співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС було проведено позапланову перевірку виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки Лисичанського міського Палацу культури.

   Під час здійснення перевірки було проведено практичне тренування з персоналом закладу щодо дій у разі загрози або виникнення пожежі, з практичним відпрацюванням оперативних документів пожежогасіння.

  • В терцентре состоялась встреча с поэтессой Аллой Проневич

   Сегодня, 20 апреля, в Лисичанском территориальном центре, в преддверии празднования 73-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне, для детей войны и ветеранов труда была организована литературная встреча с членом Международного сообщества писателей, членом литературного объединения «Исток» Аллой Александровной Проневич.

  • Майже 1 мільйон гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

   «За перший квартал поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 459,1 тис. грн. за спеціальне використання водних ресурсів та 452,1 тис. грн. — за користування надрами» — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова.

   Вона нагадала, що у разі несплати рентної плати або сплати її не в повному обсязі на протязі 6 місяців, контролюючі органи подають інформацію про платників рентної плати до органів, які видають дозволи на спеціальне водокористування з метою вжиття до них відповідних заходів згідно діючого законодавства.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • Очередной субботник состоялся в Лисичанске

   Сегодня, 20 апреля, несмотря на погодные условия, в Лисичанске состоялся очередной субботник. На этот раз сотрудники органов местного самоуправления совместно с работниками коммунальных предприятий очистили от мусора и оставшейся сухой листвы прилежащие к дороге территории вдоль улицы им. В. Сосюры и улицы Северодонецкая.

  • Корисна інформація: періоди звітності, терміни подання податкових розрахунків та строки сплати податкових зобов'язань

   ДПІ у м. Лисичанську нагадує: згідно зі ст.294 п.294.1 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал. Період звітності за перший квартал 2018р. розпочався з 01.04.2018р. по 10.05.2018р.

   Терміни подання податкового розрахунку (форма 1 ДФ) за період першого кварталу 2018р. — з 01.04.2018р. по 10.05.2018р.

  • На обліку у фіскальних органах ДФС області перебувають понад 110 тисяч платників податків

   ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: за інформацією Головного управління ДФС у Луганській області на обліку у фіскальних органах ДФС області перебувають понад 110 тисяч платників податків, з яких понад 40 тисяч — юридичні особи та 70,3 тис. — фізичні особи-підприємці. Так, за 3 місяці 2018 року, взято на облік 734 платника податків. Припинено діяльність 940 платників податків.

   Із загальної кількості платників податків станом на перше квітня поточного року 2625 зареєстровано платниками податку на додану вартість, із них: юридичних осіб — 2375 та фізичних осіб — підприємців — 250.

  • У міській раді обговорили проект "City50"

   Вчора, 19 квітня, в Лисичанській міській раді відбулася зустріч керівництва міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представників місцевого самоврядування та громадських організацій з експертом проекту «City50» Майком Старесенічем. Приводом для зустрічі стало обговорення проекту в рамках «Української ініціативи з підвищення впевненості» (UCBI), який виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

  • Чи сплачує підприємець ЄСВ, якщо пенсія призначена іншою країною

   ДПІ у м Лисичанську повідомляє: підприємці звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України від 09 липня 2003 року № 1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі-ЗУ № 1058-ІV), та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

  • До уваги суб'єктів господарювання на загальній системі, які надають послуги «таксі»: використання касових апаратів - є обов'язковим!

   ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: суб’єкти господарювання, які перебувають на загальній системі оподаткування, у машинах-таксі при розрахунках з пасажирами готівкою повинні застосовувати належним чином зареєстровані реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

  • Податкова знижка: право платника

   Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, — це документально підтверджена сума витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі -ПДФО) — резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів — фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати.

  • Увага! Державною фіскальною службою в Електронному кабінеті запроваджено новий сервіс

   Державна фіскальна служба запровадила новий сервіс в Електронному кабінеті — окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена. Реєстр розміщено у відкритій частині Електронного кабінету.

   Пошук інформації в Реєстрі здійснюється за такими фільтрами: «Індивідуальний податковий номер», «Номер ПН/РК», «Дата складання ПН/РК».

  • До уваги власників та керівників АЗС: до фіскального касового чеку внесено додатковий реквізит

   Наказом № 288 Міністерства фінансів України від 19.02.2018р. (набрав чинності 6 квітня 2018р.) до фіскального касового чеку на товари внесено додатковий реквізит «Код товарної підкатегорії згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД)».

   На теперішній час цей додатковий реквізит зобов’язані додати до фіскального чека на товари суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж пального із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій через мережу АЗС.

   Додатковий реквізит необхідно використовувати лише при продажу пального, тобто, якщо на АЗС окрім пального реалізуються й інші, супутні товари, то при продажу таких товарів додатковий реквізит не застосовується.

  • Майже 11 млн грн. статків вже задекларували мешканці Лисичанського регіону

   «В рамках деклараційної кампанії, що розпочалася 1 січня поточного року, про свої статки, отримані у 2017 році, прозвітували 167 громадян. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 10 млн 773,6 тис. грн., — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко. — З початку поточного року громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля задекларували податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у сумі 213,1 тис. грн., сума військового збору до сплати складає 49,8 тис. грн.».

  • В Лисичанському міському краєзнавчому музею відкрилася пересувна фотодокументальна виставка

   Вчора, 19 квітня, в Лисичанському міському краєзнавчому музею відбулося відкриття пересувної фотодокументальної виставки «Українська повстанська армія — відповідь нескореного народу», створеної у співпраці Українського інституту національної пам’яті з Центром досліджень визвольного руху, Національним музеєм-меморіалом «Тюрма на Лонцького», Галузевим державним архівом Служби безпеки України.

  • Небезпечні кліщі: що треба знати, щоб врятувати своє життя

   Весна та літо час відпочинку на природі. Але це не лише радість і користь, але й небезпека! Як не стати жертвою кліщів, і що робити, якщо все-таки стали.

   Чому кліщі небезпечні?

   Чому цих невеличких комах варто остерігатися? Тому що вони є переносниками збудників вірусних та бактеріальних захворювань людей та тварин. «Вітчизняні» кліщі можуть стати причиною хвороби Лайма (кліщовий бореліоз) у людей. Хвороба вражає шкіру у вигляді червоних плям, а також нервову систему, опорно-руховий апарат і серце.

  • Оркестр Збройних Сил України виступив з концертом у Лисичанську

   Вчора, 18 квітня, у Лисичанському міському Палаці культури відбувся концерт Заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних Сил України під керівництвом художнього керівника — полковника Ігоря Биковського. Концерт пройшов в рамках Всеукраїнського концертного туру «Браття українці», куди мали можливість завітати всі бажаючі лисичани.

   В заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, військовослужбовці, школярі, громадськість.

  • В Лисичанську підписали Меморандум про співпрацю з питань захисту прав споживачів

   Сьогодні, 19 квітня, Лисичанський міський голова Сергій Шилін та начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Ріта Холоденко підписали Меморандум про співпрацю.

   Підписання даного документу відбулось у рамках Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

  • Партнерська взаємодія в рамках наступності дошкільної та початкової ланки освіти

   За такою темою, 17 квітня, на базі Лисичанського навчально-вихованого комплексу (НВК) загальноосвітня школі (ЗОШ) І-ІІІ ст. № 3 — дошкільний навчальний заклад «Барвінок» відбувся обласний семінар-практикум для методистів методичних кабінетів (центрів), заступників директорів з навчально-виховної роботи.

   Метою проведення семінару стало підвищення професійної компетентності педагогів; ознайомлення з новими формами методичної роботи, спрямованої на підвищення мотивації педагогів до змін в умовах реформації освіти; демонстрація інноваційних Інтернет-ресурсів на практиці; залучення освітян до активного пошуку шляхів підвищення мотивації учнів до навчання.

  • У Лисичанську пройшов показовий День цивільного захисту

   Сьогодні, 19 квітня, на базі Лисичанської загальноосвітньої школи № 25 відбувся показовий День цивільного захисту (ЦЗ).

   Головними завданням заходу стало удосконалення теоретичних знань і практичних навичок, дій в умовах екстремальних ситуацій учнями та колективом школи; практична перевірка здатності учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту, надавати першу медичну допомогу потерпілому тощо.

  • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

   Вчора, 18 квітня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді під головуванням заступника міського голови Ігора Ганьшина.

   В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, представники Лисичанського міського комісаріату, Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області, Лисичанського міського краєзнавчого музею та голови громадських організацій.

   Під час засідання члени ради затвердили план роботи Координаційної ради на 2018 рік та розглянули заходи міської програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки.

  • В Лисичанском городском ДК прошла встреча поколений (фоторепортаж)

   Вчера, 18 апреля, в Городском Дворце культуры (ДК) прошла очередная встреча поколений. Ветераны и дети войны, ветераны труда, ветеранские активисты микрорайона бывшего содового завода и ТЭЦ, в преддверии празднования 73-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне, с удовольствием пришли на праздник. Также в мероприятии приняли участие руководство города во главе с Лисичанским городским головой Сергеем Шилиным, председатель городской ветеранской организации Украины Юрий Положенцев, депутаты городского совета, коллектив и участники художественной самодеятельности дворца культуры.

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 19 квітня в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   В ході засідання були розглянуті наступні питання:

   — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, наступних організацій:

   Лисичанського міського суду, Приватного акціонерного товариства «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія»;

  • Вітаємо переможців та призерів чемпіонату міста з дзюдо

   14 квітня в спорткомплексі «Південний» м. Лисичанська пройшов відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків 2004-06р.н., 2007 р.н. та молодше, дівчат 2004 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів і показали наступні результати:

   І місце — Єгор Волков (25 кг), Едем Мельасанов (31 кг), Єгор Никитенко (42 кг), Олена Базік (44 кг), Олександр Худолей (46 кг), Євген Павловський (46 кг), Кирило Синявський (50 кг);

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з бадмінтону

   13 та 14 квітня в спортивній залі ЗОШ № 13 пройшов чемпіонат Луганської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 25 лисичанських спортсменів та показали наступні результати в своїх категоріях.

   Одиночна категорія юнаки:

   І місце — Кирило Орзул;

  • Мультидисциплінарна команда відвідала товариство "Джерело"

   Піклування про людей похилого віку та осіб з інвалідністю є пріоритетним напрямком в роботі Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Разом з традиційними формами соціального обслуговування в практику роботи терцентру впроваджені інноваційні форми надання соціальних послуг. Одним із напрямків є робота мультидисциплінарної команди. Склад команди формується в результаті вивчення потреб і врахування побажань підопічних.

  • Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради у 2017 році

   Вчора, 17 квітня, на черговому засіданні виконавчого комітету Лисичанської міської ради начальник відділу юридичної та кадрової роботи Світлана Шенькарук доповіла про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради за 2017 рік.

   До основних завдань адміністративної комісії відноситься розгляд справ про адміністративні правопорушення, виховання громадян у дусі точного і неухильного додержання законів, правил співжиття, чесного ставлення до державного і громадського обов’язку, поваги до прав, честі й гідності громадян, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, як самими правопорушниками, так і іншими особами, — зазначила Світлана Михайлівна.

  • З 18 квітня припиняється прийом документів на вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України

   З 18 квітня 2018 року Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську припиняє прийом документів на вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України у 25 та 45 років.

   Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 01.03.2018 № 161 визнано таким, що втратив чинність наказ № 320 від 13.04.2012 «Про затвердження Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України», яким регулювалася процедура вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки у 25 та 45 років. Наказ МВС України № 161 опубліковано в Офіційному віснику України та вступив в силу 17.04.2018 року.

   Відтепер, для громадян, що досягли 25-ти або 45-ти річного віку, паспорт громадянина України у формі книжки обмінюватиметься на паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм (ID- карту).

   Нагадуємо, що оформити ІD-картку можна у Лисичанському міському відділі Управління Державної міграційної служби України в Луганській області за адресою: 93100, Луганська область, м. Лисичанську, вул. 279-ї дивізії, буд.9.

  • 19 квітня відкриття пересувної виставки «Українська повстанська армія — відповідь нескореного народу»

   19 квітня о 13 годині міський краєзнавчий музей запрошує всіх бажаючих на відкриття пересувної виставки «Українська повстанська армія — відповідь нескореного народу».

  • Чергове засідання виконкому пройшло у міській раді

   Сьогодні, 17 квітня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

   Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

   Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію щодо відновлення робіт з реконструкції культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар», про планування та забезпечення розвитку мережі закладів загальної середньої освіти міста, про хід виконання у 2017 році Комплексної міської Програми соціального захисту населення міст Лисичанська, Новордружеська, Привілля на 2017-2019 роки, про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради за 2017 рік, про стан здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення лікувальних закладів м. Лисичанська.

  • У Лисичанській ДШМ № 2 відбувся сольний виступ скрипалів молодших та старших класів

   Наприкінці минулого тижня у концертній залі Лисичанської дитячої музичної школи № 2 панувала королева музики — скрипка. Уваги слухачів був представлений сольний виступ ансамблів скрипалів учнів молодших класів «Веселі струнки» (концертмейстер Марина Шинкаренко) та старших класів «Камертон» (концертмейстер Олена Федотова). Керівник колективів — викладач-методист Олена Шаригіна.

  • Синдром внезапной детской смерти

   Синдром внезапной детской смерти (СВДС) - смерть практически здорового ребенка в возрасте до 1 года, которая кажется беспричинной и неожиданной. Смерть наступает в ночное время, возникает при прекращении дыхания или остановке сердца, не имеет клинического и патологоанатомического объяснения.

  • 17 апреля - Всемирный день борьбы с гемофилией

   Гемофилия — это тяжелое наследственное заболевание, которое характеризуется пониженной свертываемостью крови. Болезнь проявляется частыми кровотечениями и кровоизлияниями в суставы, мышцы и внутренние органы. Кровоизлияние в жизненно важные органы может привести к смерти больного, а частые кровоизлияния в суставы приводят к их необратимым разрушениям и ранней инвалидности. Наиболее распространенное заблуждение — то, что больной гемофилией может истечь кровью от малейшей царапины. Это неверно. Проблему составляют крупные ранения и хирургические операции, удаление зубов, а также спонтанные внутренние кровоизлияния в мышцы и суставы.

  • О необходимости соблюдения правил противопожарной и минной безопасности

   Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС в Луганской области обращается ко всем жителям города и напоминает о необходимости строгого соблюдения правил пожарной безопасности на открытых территориях и лесных насаждениях.

   Уважаемые лисичане! Воздержитесь от посещения лесных массивов и необследованных саперами территорий. Проведите разъяснительную работу со своими детьми о соблюдении противопожарной и минной безопасности.

  • Необережне поводження з вогнем - основна причина пожеж!

   Протягом 2018 року по Луганській області зафіксовано 332 випадків загоряння. З початку квітня виникло 111 випадків загоряння сміття та сухої трави на відкритій території, що є 33,4% від загальної кількості пожеж з початку року.

   Основними причинами виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем.

  • У Лисичанську розпочато перевірки стану техногенної та пожежної безпеки об'єктів

   Державною службою України з надзвичайних ситуацій на виконання протокольного рішення за результатами засідання Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 11 та наказу ДСНС № 202 від 29.03.2018 р. розпочато перевірки торгівельно-розважальних закладів, загальноосвітніх та дошкільних дитячих закладів і закладів охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням.

  • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Луганської області з вільної боротьби

   14 квітня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2005 р.н. В змаганнях взяли участь 87 спортсменів з міст та районів Луганської області. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх вагових категоріях.

  • Шановні працівники служби з надзвичайних ситуацій!

   Вітаємо вас з професійним святом — Днем пожежної охорони!

   На вас покладено нелегку місію — захищати людей від вогняного лиха. Десятки успішно ліквідованих пожеж і врятованих життів — це, мабуть, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії.

   Дякуємо вам за вірність обов’язку, за готовність у будь-який час до боротьби з великою бідою. Впевнені, що ви й надалі будете збагачувати кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

   Бажаємо вам спокійних чергувань, а всім лисичанам — обережного поводження з вогнем і свідомого ставлення до правил пожежної безпеки!

   Нехай здоров’я та злагода завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається до вас щастям та добром.

   Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • Вітаємо студію "Атлантіс" з перемогою у Всеукраїнському фестивалі східного танцю

   14 квітня зразкова студія східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська, керівник Ірина Гончарова) взяла участь у Всеукраїнському фестивалі східного танцю «ФОРТУНА — Bellydance», який відбувся у м. Краматорськ.

   У фестивалі взяли участь 14 танцювальних клубів з різних міст України: Полтави, Києва, Лисичанська, Торецька, Харкова, Краматорська, Слав’янська, Бахмута — всього 237 учасників.

  • Вітаємо колектив «Art-Dance» з успішним виступом на Всеукраїнському фестиваль-конкурсі «Motor Dance Fest»!

   14 квітня хореографічний колектив «Art-Dance» (Лисичанський міський ПК, керівник Дар`я Коваленко) взяли участь у Всеукраїнському фестиваль-конкурсі танцювального шоу «Motor Dance Fest» LEVEL UP, який відбувся у місті Харків.

   У конкурсі взяли участь понад 40 танцювальних колективів з усієї України в наступних номінаціях: народний танець, народна стилізація, класичний танець, сучасний танець, вуличний танець, східний танець, естрадний танець.

  • Вітаємо лисичан з відзнаками VI Міжнародного конкурсу «Арт - Домінанта»!

   11 квітня ансамбль викладачів «Рапсодія» (Лисичанська ДШМ № 1) у складі Валерія Сидоренко та Олени Духновської та інструментальний ансамбль у складі Валерія Сидоренко та Максима Апухтіна (ПК ім. В.М. Сосюри) взяли участь у VI Міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт — Домінанта».

  • Інструментальний ансамбль "Веселка" дав концерт з нагоди 10-річчя свого створення

   12 квітня у концертній залі КЗ «Лисичанська дитяча музична школа № 2» відбувся сольний концерт інструментального ансамблю «Веселка» під керівництвом викладача вищої категорії відділу народних інструментів Олени Фелік, присвячений 10-річчю створення колективу.

   На початку заходу ведуча зробила екскурс в історію створення ансамблю, під час якої були згадані перші учасники, перші досягнення і перемоги, збагачення репертуару та зріст майстерності керівника та учнів.

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного кросу

   14 квітня в місті Кремінна пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу. В змаганнях взяли участь 160 спортсменів, які представляли 10 команд з міст та районів Луганської та Донецької областей.

   Лисичанські легкоатлети показали наступні результати:

   І місце — Дарина Степаненко (біг 1000 м), Олена Борисова (біг 5000 м);

  • Станьте патронатним вихователем над дитиною

   777777Мета патронату над дитиною — забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєви обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення дитини у сім’ю.

   Патронат над дитиною — тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на термін до 3-х місяців (максимум до 6 місяців).

  • Встреча поколений во Дворце культуры «Диамант»

   Сегодня, 13 апреля, во Дворце культуры «Диамант» прошла очередная встреча поколений.

   За праздничным чаепитием собрались ветераны и дети войны, ветераны труда, ветеранские активисты, народный депутат Украины Сергей Дунаев, руководство города во главе с Лисичанским городским головой Сергеем Шилиным, председатель городской ветеранской организации Украины Юрий Положенцев, депутаты городского совета, коллектив и участники художественной самодеятельности дворца культуры.

   Отметим, что череда встреч приурочена к празднованию 73-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне и является продолжением Всеукраинской эстафеты памяти, посвящённой 75-летию освобождения Украины.

  • Команда ЗОШ №4 представить Луганську область на Чемпіонаті з баскетболу «Шкільна баскетбольна ліга України 3×3»

   11 квітня у місті Кремінна відбувся Чемпіонат Луганської області з баскетболу «Шкільна баскетбольна ліга України 3×3», в якому взяли участь 12 команд — представники міст Щастя, Лисичанськ, Рубіжне, Станично-Луганського, Сватівського, Новоайдарського та Кремінського районів Луганської області.

   Наше місто у чемпіонаті гідно представили команди загальноосвітньої школи № 4 та Лисичанської спеціалізованої школи № 8.

  • Команда ЗОШ №4 - переможці зонального етапу змагань «Олімпійське лелеченя»

   З метою залучення молодого покоління до активних занять фізичною культурою і спортом та пропагування досягнень українських спортсменів 12 квітня відбувся зональний етап Всеукраїнських спортивних змагань «Олімпійське лелеченя». Захід відбувся у рамках виконання Календарного плану спортивно-масових заходів обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту на 2018 рік.

   У першій зоні, до якої увійшли міста Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Новоайдарький та Попаснянський райони, виступила команда Лисичанської загальноосвітньої школи № 4.

  • «Спрощенці» Лисичанського регіону у І кварталі поповнили місцевий бюджет на суму понад 5 млн. гривень

   За І квартал 2018 року від представників малого та середнього підприємництва Лисичанського регіону надійшло 5 млн. 226 тис. гривень єдиного податку. Приріст надходжень у порівнянні до відповідного періоду минулого року склав 64 тис. гривень.

   В загальній сумі надходжень майже 92 відсотка (4млн. 802 тис. грн.) — це внесок фізичних осіб. На долю юридичних осіб-спрощенців припадає 423,6 тис. гривень.

  • NRC надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу

   Зустрітися з юристом Норвезької ради у справах біженців (NRC) можна 16 квітня 2018 року о 10.00 у приміщенні Лисичанського міського Палацу культури (вул. Червона, 30).

   NRC є незалежною, міжнародною, гуманітарною, недержавною організацією, яка реалізує в Луганській області проект «Інформування, консультування та правова допомога». Юридична допомога надається як ВПО, так і місцевому населенню по всім юридичним питанням, які не пов’язані з кримінальними та господарськими питаннями та питаннями адміністративної відповідальності.

  • Оголошення про закупівлю

   У рамках проекту «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», що реалізується Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» та Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції через надання малих грантів програми обміну для зміцнення організаційних структур, Лисичанська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського,7 оголошує конкурс між Постачальниками на закупівлю комп’ютерного обладнання.

  • Сегодня в Лисичанске состоялся субботник

   Сегодня, 13 апреля, в Лисичанске проходит общегородской субботник. В этот день сотрудники органов местного самоуправления вышли в сквер им. Ю.А. Гагарина и совместно с работниками коммунальных предприятий города тщательно убрали парк.

   Газоны и тротуары парка были очищены от остатков листьев, и за несколько часов плодотворной работы парк преобразился и стал готов к весенне-летнему периоду.

  • Встреча поколений состоялась в Новодружеске (фоторепортаж)

   Традиционные встречи поколений, посвященные 73-й годовщине Победы над нацизмом во Второй мировой войне, продолжаются. Вчера, 12 апреля, мероприятие прошло в Лисичанской общеобразовательной школе І-ІІІ ступеней № 25 в городе Новодружеске.

   В мероприятии приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, Лисичанский городской голова Сергей Шилин и его заместители, секретарь Лисичанского горсовета Эдуард Щеглаков, управляющий делами Александр Савченко, городской голова г. Новодружеска Андрей Гайдуков, председатель городской ветеранской организации Украины Юрий Положенцев, депутаты городских советов Лисичанска и Новодружеска, ветераны и дети войны, педагогический коллектив школы.

  • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

   Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

   До 1 травня задекларуйте свої доходи!

   Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

   ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій конституційний обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • Платники міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до державного бюджету понад 6 млн грн. військового збору

   За словами заступника начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірини Філімонової, за перший квартал поточного року платники податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до Державного бюджету України 6 млн 165,1 тис. грн. військового збору, що більше, ніж за відповідний період минулого року на 2 млн 337,4 тис. грн. або на 61,1%.

  • 25 квітня виїзний особистий прийом громадян у Державній податковій інспекції м. Лисичанська

   25 квітня з 10.00 до 13.00  у приймальні громадян Державної податкової інспекції м. Лисичанська за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347, 1 поверх відбудеться виїзний особистий прийом громадян в.о. заступника начальника ГУ ДФС у Луганській області Ірини Відоменко.

  • Вчимося керувати державою

   Громади все активніше беруть участь у вирішенні проблем країни та є рушійною силою на шляху до її соціально-економічного становлення. Громада маючи відповідні знання і навички, беручи участь у житті територіальних громад, можуть якнайкраще використати свої сили, знайти нові способи розв’язання усталених проблем і внести свій внесок у практику державного управління.

   З метою формування спеціалістів, які надалі стануть новою політичною елітою нашої держави діє освітній проект Перша Українська Академія Політики (ПУАП).

  • У Лисичанську відбулись міські змагання «Паперові крила»

   11 квітня відбулись перші міські змагання «Паперові крила», присвячені Дню авіації та космонавтики серед учнів загальноосвітніх шкіл міста. Організатором змагань стали Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді та відділ освіти Лисичанської міської ради. Учасників змагань гостинно прийняв колектив школи № 14.

   Школярі змагалися урізних номінаціях, а саме: «Найдальший політ», «Найдовший політ», «Влучне приземлення». В основному етапі змагань учасники протягом 20 хвилин мали скласти та відрегулювати літаки з одного аркушу паперу форматом А4. Також під час заходу команди взяли участь у бліц-вікторині «Авіація і космонавтика».

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради у лютому-березні 2018 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій .

  • Про стан заборгованості з виплати заробітної плати по м. Лисичанську

   imgf85989e285e869fedb0d825ec40fb800За останніми статистичними даними станом на 01.03.2018 року, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську становила 40797,7 тис. грн. і порівняно з 01.02.2018 зменшилась більш ніж на половину (на 52,4% або 44867,0 тис. грн).

  • Народний ансамбль народної пісні «Вишиванка» відзначив 20-річчя творчості

   11 квітня у міському ПК відбувся ювілейний концерт народного ансамблю народної пісні «Вишиванка», присвячений 20-річчю з дня створення колективу.

   Колектив ансамблю «Вишиванка» зробив значний внесок у розвиток, збереження та популяризацію народної пісні у нашому місті.

   Привітати колектив з ювілеєм завітали начальник відділу культури Людмила Ткаченко, директор Лисичанського територіального центру соціального обслуговування Андрій Лазарев, голова міського товариства інвалідів «Джерело» Олег Городовий, голова ради ветеранів содового заводу Михайло Царінник. Було «море» квітів, подарунків, привітань та побажань.

  • Всеукраїнський тур зі збереження Планети, тренінгові навчання з поширення цінностей сталого розвитку

   Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» запрошує взяти участь у тренінгових навчаннях міжнародної програми «Діти Створюють Країну».

   Метою програми є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей. Ключове завдання програми — трансформувати свідомість дітей, від мислення «споживачів» до моделі «творців», які беруть відповідальність за своє майбутнє і майбутнє своєї країни.

  • Поради дитячого психолога

   Проблеми дітей починаються в батьківській родині і там-же вони можуть бути вирішені. У цій статті, ми поділимося з батьками своїми порадами. Сподіваємося, що ці знання допоможуть вам налагодити більш близькі стосунки з дітьми, привнесуть в них більше любові та тепла, дозволять уникнути деяких труднощів і складнощів.

   1. Не прагніть бути ідеальними батьками. Ідеальне — це ворог хорошого. Не варто перетворювати батьківські обов’язки в каторжну працю. Піклуйтеся про себе, діти потребують задоволених і щасливих батьків!

  • "Діти Створюють Країну"

   Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» запрошує взяти участь в 30 конкурсах міжнародної програми «Діти Створюють Країну», метою якої є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей.

   Ключове завдання програми — трансформувати свідомість дітей, від мислення «споживачів» до моделі «творців», які беруть відповідальність за своє майбутнє і майбутнє своєї країни.

  • Призывников из Лисичанска проводили на прохождение срочной военной службы

   Сегодня, 11 апреля, во Дворце культуры «Диамант» прошло торжественное мероприятие, посвященное проводам молодых юношей на прохождение срочной военной службы в рядах Вооруженных Сил Украины. Призывники из Лисичанска и Попаснянского района собрались здесь перед важным и волнующим событием в их жизни.

  • Малята ДНЗ № 6 "Чайка" разом з працівниками ДСНС вивчали правила пожежної безпеки

   5 квітня 2018 р. в ДНЗ № 6 «Чайка» у рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» відбулася зустріч з рятівниками Державної пожежно-рятувальної частини № 64 м. Лисичанська. З тими, хто щодня на практиці рятує порушників правил безпеки життєдіяльності та допомагає у скрутних небезпечних ситуаціях.

  • Під час ліквідації пожежі у житловому будинку рятувальники врятували двох громадян

   1 квітня о 16.34 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що за адресою: м. Лисичанськ, вул. П. Сєвєрова — горить житловий будинок барачного типу.

   Вогнеборці 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області, які прибули на місце події встановили, що горять речі домашнього вжитку в житловій квартирі житлового будинку барачного типу. Під час проведення розвідки, рятувальники виявили двох чоловіків, яким необхідна була медична допомога. Врятованих було передано медичним працівникам.

  • На Луганщині очікується висока пожежна небезпека!

   За прогнозами Луганського обласного центру з гідрометеорології, з 13 квітня на території Луганської області очікується висока (4 класу) пожежна небезпека.

   У цей період за умов посушливої та вітряної погоди, навіть невеличке займання може спричинити виникнення масштабної пожежі й призвести до значних матеріальних збитків.

  • Традиционная встреча поколений в Приволье

   Вчера, 10 апреля, в школе № 29 города Приволье прошла, первая в этом году встреча поколений. Череда встреч приурочена к празднованию 73-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне и является продолжением Всеукраинской эстафеты памяти, посвящённой 75-летию освобождения Украины.

   В мероприятии приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, Лисичанский городской голова Сергей Шилин и его заместители, секретарь Лисичанского горсовета Эдуард Щеглаков, управляющий делами Александр Савченко, городской голова г. Приволье Максим Гура, председатель городской ветеранской организации Украины Юрий Положенцев, депутаты Лисичанского городского совета, ветераны и дети войны, коллектив школы.

  • 11 апреля - Всемирный день борьбы с болезнью Паркинсона

   1 апреля 1755 года родился Джеймс Паркинсон — английский врач и исследователь, описавший болезнь, носящий ныне его имя.

   Джеймс Паркинсон в одной из публикаций описывает странные болезненные изменения, которые он наблюдал у некоторых пациентов. Их тела медленно выходили из-под контроля. Движения становились более медлительными, конечности немели, а мышцы излишне напрягались. Руки и ноги тряслись без видимых причин, а лица каменели, напоминая искусственную маску. Медицина была бессильна. В ходе болезни тела пациентов становились все более и более жесткими. При полном сознании и умственной работоспособности большинство из них умирало, потому что нарушение двигательной функции приводило к серьезным пролежням, различным инфекциям в мочевыводящих и дыхательных путях.

  • К мемориальному комплексу «Привольнянский плацдарм» возложили цветы

   Наступили теплые весенние дни. По сложившейся хорошей традиции в это время проходят ежегодные встречи поколений, посвященные 73-й годовщине победы во Второй Мировой войне. Свой старт мероприятия берут с возложения цветов к мемориальному комплексу «Привольнянский плацдарм». Ведь именно здесь с мая по сентябрь 1943 года шли кровопролитные, полные драматизма бои. Удержать эту стратегическую высоту — значило открыть путь к освобождению Донбасса, нарушить планы противника на Курско-Орловском направлении.

  • Про форми управління багатоквартирними житловими будинками

   Українське законодавство, присвячене регулюванню відносин, що виникають в процессі надання та споживання житлово-комунальних послуг та відносин у сфері реалізації права власності в багатоквартирному будинку, зазнало помітних змін. Зокрема, було прийнято Закони України від 14.05.2015р. № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі — Закон № 417-VIII) та від 09.11.2017р. № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» (далі — Закон № 2189-VIII), введення в дію якого відбудеться 10.06.2018.

   Законом № 417-VIII запроваджено низку нововведень, спрямованих на забезпечення співвласників багатоквартирних будинків дієвим механізмом для прийняття рішень щодо утримання й управління спільним майном, внесено зміни до Закону України від 29.11.2001 № 2866-III «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» (далі — Закон № 2866-III).

  • Дайджест змін в охороні здоров'я

   MOZ_digest_05_2018-8

   Дайджест змін в охороні здоров'я

  • Про надання правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб та місцевому населенню

   У Сєвєродонецьку за адресою вул. Федоренка, 10 відкрито центр правової допомоги Норвезькою радою у справах біженців (далі — NRC), де здійснюється інформування, консультування та надання правової допомоги переселенцям і постраждалим від конфлікту на території Луганської області. NRC є незалежною, гуманітарної, некомерційною. неурядовою організацією. Послуги, що надаються центром, здійснюються безкоштовно.

  • До уваги учасників антитерористичної операції

   З 12 березня 2018 за адресою: м Рубіжне, вулиця Менделєєва, 63-А розпочав свою роботу Центр відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни. Стаціонарне відділення Центру розраховано на лікування 30 пацієнтів. Забезпечення медикаментами та харчуванням-згідно діючих нормативів, затверджених Кабінетом Міністрів України.

  • Здоровый образ жизни

   Сделав над собой небольшое усилие и переборов лень, практический каждый из нас вполне может сделать себя счастливым человеком. Спросите как? Я же задам встречный вопрос: а что вам нужно для счастья? Если в списке ваших перечислений будет слово «здоровье», в чем я уверена практически на сто процентов, то нам есть о чем поговорить. И поговорим мы о здоровом образе жизни, который без химических добавок и таблеток поможет вам и вашему здоровью быть в как можно лучшей форме. Как же вести здоровый образ жизни, и каковы его составляющие?

   Для начала разберемся с основными понятиями. Здоровый образ жизни — это комплекс оздоровительных мероприятий, которые обеспечивают гармоничное развитие и укрепление здоровья, повышают работоспособность, продлевают творческое долголетие. Основные элементы здорового образа жизни — рациональное питание, плодотворная трудовая деятельность, личная гигиена, оптимальный двигательный режим, закаливание, отказ от вредных привычек.

  • Спеціалісти Харківського КЕПОП проводять виїзні прийоми в Лисичанську

   6 квітня відбувся черговий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (КЕПОП). Метою виїзного прийому стала видача особам з захворюваннями опорно-рухового апарату та нервової системи протезів, ортопедичного взуття та інших протезно-ортопедичних виробів.

   Планові виїзди представників Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства в подальшому відбудуться за раніше затвердженим графіком:

  • Уважаемые лисичане!

   От всей души поздравляем вас с Воскресением Христовым!

   Праздник Пасхи наполняет души радостью, надеждой на добрые перемены и обновление. Светлое Воскресение Христово является великим торжеством победы жизни над смертью, добра над злом, несет духовное преображение.

   Весенние пасхальные дни приносят в наши семьи любовь и согласие, призывают творить добрые дела, заботиться о родных и близких, быть милосердными к людям.

   В этот праздничный день хочется пожелать всем мира, добра и здоровья. Пусть ваши дома наполняются уютом, теплом, счастьем и благополучием. Дарите друг другу внимание, заботу и любовь. С праздником святой Пасхи! Всех вам земных благ!

   Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • Городской голова Сергей Шилин поздравил детей с Воскресением Христовым

   Вчера, 6 апреля, в преддверии Воскресения Христова, городской голова Сергей Шилин и его заместитель Игорь Ганьшин побывали в гостях у воспитанников Центра социально-психологической реабилитации.

  • Сергей Шилин поддержал спортсменов города на Чемпионате Луганской области по плаванью

   Вчера, 6 апреля, городской голова Сергей Шилин и его заместитель Игорь Ганьшин, начальник отдела по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета Нина Нецвет, приняли участие в открытии Чемпионата Луганской области по плаванью среди спортсменов с инвалидностью. Соревнования проходили на базе Луганского областного физкультурного центра «Олимп» в городе Кременной.

  • Корисна інформація: Граничні строки подання податкової декларації

   Для фізичних осіб-підприємців, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням, — протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

   Важливо! У разі проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця за її рішенням останнім базовим податковим (звітним) періодом є період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.

  • Способи подання податкової декларації

   ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: податкова декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором): — особисто або уповноваженою на це особою; — надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; — засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

  • Коли податкова декларація не подається

   ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: обов’язок фізичної особи-платника податку на доходи фізичної особи щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:

   — від податкових агентів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

  • Майже 112 тисяч гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону

   «За перший квартал поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 111,9 тис. грн екологічного податку», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ірина Філімонова.

  • До зведеного бюджету за перший квартал 2018 року спрямовано понад 116 мільйонів гривень

   «За січень-березень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 116 млн 130,2 тис. грн, — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м.Лисичанську Ірина Філімонова. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 44 млн 101,6 тис. грн, що на 10 млн 662,7 тис. грн або на 31,9 відсотків більше, ніж у відповідному періоді минулого року та 72 млн 28,6 тис. грн — до місцевого бюджету, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 28,2 відсотка».

  • УВАГА! Шановні громадяни!

   Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

   Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

  • Увага! Декларувати доходи, отримані протягом 2017 року слід за новою формою!

   ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: з 1 січня 2018 року декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859».

   Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

  • Подолання корупції - спільна мета

   Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можна по телефону (044) 284-00-07 («Пульс»).

   Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

  • "ПУЛЬС" - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

   «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

   Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

  • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

   За консультаціями з питань надання податкової звітності в електронному вигляді, укладання договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатися до Державної податкової інспекції у м. Лисичанську за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347; каб.2, 40 або за телефоном: 4-27-47.

   Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

  • Свято писанки у Лисичанську

   Вчора, 4 квітня, на базі Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ЛЦНТТУМ) пройшов перший міський конкурс з писанкарства.

   Задля участі у конкурсі зібралися команди майже з усіх закладів освіти міста.

   Конкурсна програма складалася з двох етапів. Перший етап «Святкова композиція до Великодня». За умовами конкурсу учасники повинні були привезти з собою готові композиції. Другий етап «Написання писанки за запропонованим малюнком».

  • У міській раді закінчилась чергова 44-а сесія

   Вчора, 4 квітня, завершилось засідання чергової 44-ї сесії Лисичанської міської ради. Нагадаємо, що сесія розпочалася 29 березня.

   Очолив засідання голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

  • Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською федерацією

   Служба безпеки України інформує:

  • Проблеми та перспективи роботи Центру надання адміністративних послуг у місті Лисичанську

   3 квітня під час засіданні виконавчого комітету начальник відділу надання адміністративних послуг Лисичанської міської ради Олени Литвинюк доповіла про проблеми та перспективи роботи Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у м. Лисичанську. Інформацію будо заслухано та прийнято до відома.

   Пропонуємо для ознайомлення повну версію зазначеної інформації.

   Проблеми та перспективи роботи Центру надання адміністративних послугу м. Лисичанську

  • Колективи Новодружеської ДШМ - переможці та призери Міжнародного фестивалю-конкурсу танцю «MEGAPOLIS»

   1 квітня колективи Новодружеської дитячої школи мистецтв (ДШМ) «Ювента», «Сюрприз» та «Восторг» взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі танцю «MEGAPOLIS». Місцем проведення Фестивалю традиційно став кращий танцювальний майданчик Харкова — Палац Спорту «Локомотив». Конкурс об’єднав безліч танцювальних напрямків і зібрав більше 5000 танцюристів з різними рівнями підготовки в різних номінаціях і категоріях.

  • "Обдарована молодь-2018"

   1 квітня учні мистецьких шкіл мм. Лисичанська та Новодружеська взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Обдарована молодь-2018», який відбувся у м. Полтава. Фестиваль зібрав учасників з різних регіонів України. Це було свято творчості і таланту.

   Представники нашого міста показали високий рівень виконавської майстерності, посівши наступні місця:

  • У Лисичанській міській раді пройшло засідання виконкому

   Вчора, 3 квітня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

   Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

   Члени виконавчого комітету заслухали та затвердили рішення щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей у літній період 2018 року, погодили інвестиційну програму поводження з побутовими відходами Лисичанського комунального автотранспортного підприємства 032806 на 2018-2022 роки, погодили та винесли на розгляд чергової сесії міської ради проект Програми оснащення вводів багатоквартирних житлових будинків міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля вузлами комерційного обліку води на 2018 — 2019 роки, а також заслухали та взяли до відома інформацію начальника відділу адміністративних послуг Лисичанської міської ради Олени Литвинюк про проблеми та перспективи роботи Центру надання адміністративних послуг м. Лисичанська.

  • Вітаємо Владу Гаркун і ансамбль «Камертон» з нагородами Міжнародного фестиваль-конкурсу GOLD EUROPE!

   З 27 по 30 березня у м. Прага (Чехія) проходив Міжнародний фестиваль-конкурс GOLD EUROPE «Весенняя симфония 2018», в якому прийняли участь Влада Гаркун і ансамбль скрипалів «Камертон» Лисичанської ДМШ № 2 (викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Олена Федотова).

   Цього річ конкурс зібрав 42 учасника з різних країн світу, які із задоволенням дарували всім присутнім свої творчі досягнення у різноманітних номінаціях.

  • До уваги отримувачів житлової субсидії

   Відповідно до статті 21 Закону України від 20.11.2012р. № 5492-VI «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» (зі змінами), спрямованого на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України, кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

  • Конфлікти між батьками і дітьми. Методи виходу з конфліктних ситуацій

   Маленька дитина сприймає своїх батьків, як щось високе, авторитетне. Це відбувається просто тому, що дитинка маленька, нічого не вміє, а мама з татом дорослі і все знають і вміють. Але дитина росте і співвідношення змінюється. Приходить час, коли батько вже не може відтиснутись стільки ж разів скільки син, а мама не підкаже як правильно вирішити нову задачу по шкільній програмі. В цей момент авторитет батьків вже не такий високий, а що ж тоді робити?

  • Запрошуємо на службу в Державну службу України з надзвичайних ситуацій

   Проводиться набір на вакантні посади в Частину піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області в м. Лисичанськ: начальник групи піротехнічних робіт, начальник відділення групи піротехнічних робіт, старший сапер, сапер, водій-сапер, старший водолаз-сапер, водолаз-сапер, фельдшер, механік-водій-сапер, екскаваторник-сапер, кранівник-сапер. Пропонуємо: офіційне працевлаштування, пільговий стаж, соціальні гарантії, висока заробітна плата, отримання пільг, як у учасників бойових дій.

  • Правила безпечної поведінки під час весняних канікул

   З початком весняних канікул у школярів з’являється багато вільного часу для розваг. Щоб ігри на канікулах були безпечними, дітям варто знати важливі правила, а саме:

   — постійно дотримуйтесь правил дорожнього руху;

   — переходьте вулицю тільки у відведених місцях;

   — не грайтесь на тротуарі, біля доріг;

   — на зупинці не стійте близько біля дороги;

  • Фахівці ДСНС провели з настоятелями храмів протипожежний інструктаж

   Вчора, 1 квітня, фахівці Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області провели інструктаж з усіма настоятелями храмів міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля щодо дотримання вимог пожежної безпеки у храмах під час проведення богослужінь. Інструктаж був проведений напередодні святкування Великодня у приміщенні Свято-Миколаївському Храмі по вул. Базарна.

  • Чемпіонат міста з Айкідо відбувся у Лисичанську

   Вчора, 1 квітня, у спортивному приміщенні, розташованому за адресою: м. Лисичанськ, вул. Європейська, 87, пройшов чемпіонат міста Лисичанська з Айкідо. В змаганнях взяли участь 77 лисичанських спортсменів, які показали наступні результати:

    

  • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста з боксу

   30 та 31 березня у спортивній залі «Скляр» пройшов чемпіонат міста з боксу. В змаганнях взяли участь 54 спортсмени, які представляли команди міської ДЮСШ, мкр. Стекольний «Скляр», ЗОШ № 30 та смт Малорязанцеве.

   Переможцями змагань, виборовши золоті нагороди, стали наступні спортсмени:

  • Вітаємо вихованців ДЮСШ - перемоців та призерів ІІ етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу!

   31 березня в місті Павлоград пройшов ІІ етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 350 спортсменів з Харківської, Луганської, Запорізької, Київської та Дніпропетровської областей.

   Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

   Категорія «Діти-дебют»

  • До уваги суб'єктів господарювання!

   У період з 7 по 9 вересня 2018 року в м. Єреван, Республіка Вірменія заплановано проведення вісімнадцятого універсального регіонального торгово-промислового виставкового форуму «ARMENIA EXPO-2018».

   Основною метою форуму є зміцнення ділових зв’язків, формування здорового конкурентоспроможного середовища, а також надання можливостей щодо пошуку спільних точок дотику для подальшого співробітництва між місцевими та закордонними учасниками.

   Додаткову інформацію щодо заходу та можливості участі у ньому можна отримати за посиланням: http://exposale.net/exhibition/armeniya-expo.

  • В Лисичанске прошел концерт международного проекта «Music Сamp»

   30 марта в Лисичанском городском дворце культуры состоялся гала-концерт международного проекта «Music Сamp». Руководитель проекта Констанция Фортунато — американский дирижер, волонтер, глава Schola Cantorum, дирижер Celebration Choir, основательница Music Camp International. Проект проходил в Лисичанске по инициативе общественной организации «Мост 3.10» при поддержке Лисичанского городского совета и ряда партнеров.

  • 2 апреля - Всемирный День распространения информации об аутизме

   Аутизм — это постоянное нарушение развития, которое проявляется в течение первых трех лет жизни и является следствием неврологического расстройства, сказывающегося на функционировании мозга; это погруженность человека в себя, стремление уйти от контактов с окружающим миром.

   Аутизмом страдают преимущественно дети независимо от пола, расовой принадлежности или социально-экономического положения. Причины возникновения аутизма до конца не известны, но многие специалисты считают, что помимо наследственных факторов, значительную роль играют экологическая ситуация в месте проживания родителей и ребенка, психоэмоциональные стрессы, отношения в семье и обществе.