Фильтр
 • В Лисичанске прошло ежегодное собрание общественной организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска»

  Сегодня, 28 февраля, в Лисичанском городском совете члены общественной организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска» провели ежегодную встречу с руководством города, представителями структурных подразделений городского совета и местных органов государственной власти.

  В мероприятии приняли участие первый заместитель городского головы Андрей Шальнев и управляющий делами Лисичанского городского совета Александр Савченко.

 • «О.Ч.А.Г. Історії про дім в період турбулентності»

  Під такою назвою, вчора, 27 лютого, у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки, що проходить в рамках проекту «Схід Дім — усні історії в художній практиці» та реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

  Матеріали для виставки зібрані в прифронтовій смузі Луганської області в період з грудня 2016 по грудень 2017 років.

 • Вітаємо лисичан - переможців та призерів Всеукраїнських змагань з сучасної хореографії «Grand Prix - 2018»!

  25 лютого у м. Харків відбулися Всеукраїнські змагання з сучасної хореографії «Grand Prix — 2018». Цього року у змаганнях взяли участь зразковий хореографічний колектив «Street dance» (Лисичанський ПК «Діамант», керівник Вікторія Магомаєва), хореографічний колектив «Зоряночка» (Привільська ДШМ, викладач Ганна Зилікова) та хореографічний колектив «Родзинка» (Привільська ДШМ, викладач Вікторія Сподіна).

 • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату з легкої атлетики

  23 та 24 лютого в місті Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2001-2002, 2003 р. н. В змаганнях взяли участь 110 спортсменів з 10 міст Донецької та Луганської областей.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце — Дарина Степаненко (біг 60 м), Наталія Постолатьєва (біг 600 м);

 • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату з дзюдо

  З 23 по 25 лютого у місті Слов’янськ пройшов відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків 2005-2010 р. н. В змаганнях взяли участь понад 270 спортсменів з Харківської, Донецької та Луганської областей.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

 • Вихованці міської ДЮСШ зайняли І та ІІ місця на чемпіонаті з боксу

  23 та 24 лютого в місті Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат міста з боксу, присвячений 75-річниці звільнення міста Рубіжне від німецько-фашистських загарбників. В змагання взяли участь 70 спортсменів з Лисичанська, Рубіжного, Старобільська, Кремінної, Щастя, Сватове.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

 • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з жиму лежачи

  З 18 по 23 лютого в місті Коломия пройшов чемпіонат України з жиму лежачи. В змаганнях взяли участь 250 спортсменів з усіх областей України. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Поліна Кочерова (категорія до 84 кг) з результатом 55 кг;

  ІІ місце — Дмитро Бондаренко (категорія «Ветерани 74 кг») з результатом 85 кг;

 • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів відкритого чемпіонату з косіки карате!

  23 та 24 лютого в міст Селідово (Донецька область) пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з косіки карате. В змаганнях взяли участь 200 спортсменів з Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  Розділ Ката:

  І місце — Денис Дегтяренко;

 • Весной газ требует особого внимания!

  Лисичанское управление по эксплуатации газового хозяйства (далее ЛУЭГХ) обращается к абонентам, собственникам домов, работникам ЖЭКов, ОСМД, ведомств, с просьбой проверить состояние, находящихся в собственности, исправность дымовых и вентиляционных каналов.

  С наступлением весны повышается опасность при пользовании природным газом. Причины этого частые перепады температуры воздуха и атмосферного давления, неустойчивые заморозки, кратковременные прерывистые ветры. Это отрицательно влияет на работу приборов с отводом продуктов сгорания в дымоход.

 • Літній відпочинок для дітей

  Адміністрація Дитячої оздоровчої установи (ДОУ) «Весна» пропонує літній відпочинок в дитячому таборі «Весна», який розташований на самому березі Азовського моря (1-а лінія), в курортному селищі Новопетрівка Бердянського району Запорізької області, в 15-ти км від центру м Бердянська.

 • Дитяче оздоровлення влітку 2018 року

  ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина» пропонує провести дитяче оздоровлення в літній період 2018 року.

  За додатковою інформацією та направленням попередньої заявки для формування заїздів звертатися до адміністрації ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина» за адресою: 92300, смт Новопсков, вул. Українська, 218.

 • Лисичанські вчителі опановували Концепцію Нової української школи

  16-17 та 23-24 лютого на базі Лисичанського методичного центру відбулась перша очна установча сесія для вчителів початкових класів та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста, які з 1 вересня 2018 року будуть працювати в умовах Нової української школи.

 • Сергій Шилін зустрівся з представниками NRC (оновлено)

  Сьогодні, 26 лютого, міський голова Сергій Шилін зустрівся з представниками Норвезької Ради у справах біженців в Україні (NRC): провідним спеціалістом департаменту «Укриття» представництва NRC в Україні Антуаном Барб'є та координатором департаменту «Укриття» відділу непродовольчої допомоги представництва NRC в Україні Віталієм Єфименко. Також у заході взяли участь завідувач Сектору у Луганській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Сергій Копилов, начальники управління капітального будівництва та відділу з обліку, розподілу та приватизації житла Лисичанської міської ради Світлана Земляна та Тетяна Перепелиця.

 • Лисичанські музиканти - лауреати Міжнародного фестиваль-конкурсу «Золотий Орфей»

  Минулого тижня у м. Дніпро відбувся Х Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей», який зібрав учасників з України, Грузії та Польщі. Виступ інструментального дуету Валерія Сидоренко та Олександра Могильникова (керівник Валерій Сидоренко, ПК ім. В.М. Сосюри) вразив журі та глядачів своєю майстерністю та професіоналізмом. Дует було нагороджено дипломом лауреата І ступеню та кубком в номінації «Інструментальні дуети».

  Вітаємо Валерія Сидоренко та Олександра Могильникова з перемогою та бажаємо творчих успіхів!

  Відділ культури Лисичанської міської ради

 • Лисичанські школярі взяли участь у Чемпіонаті Луганської області з техніки пішохідного туризму

  24 лютого в місті Рубіжне відбувся Чемпіонат Луганської області з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритих приміщеннях.

  Чемпіонат проводиться щорічно Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства з метою пропаганди спортивного туризму та виховання у молоді патріотизму, любові до України. У змаганнях взяли участь понад 130 учасників з 11 міст та районів Луганської області.

 • В міській раді пройшло засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення

  Сьогодні, 26 лютого, відбулось засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника міського голови Андрія Якимчука. В заході взяли участь члени комісії та запрошені керівники підприємств.

 • Щодо державної фінансової допомоги роботодавцям на створення нових робочих місць для осіб з інвалідністю

  До уваги роботодавців!

  Фондом соціального захисту інвалідів здійснюється фінансове заохочення роботодавців області для створення нових робочих місць для осіб з інвалідністю, а саме:

  — надання підприємствам, установам та організаціям, фізичним особам, які використовують найману працю (роботодавцям), безвідсоткової цільової позики (на поворотній основі із строком повернення до трьох років);

 • В Лисичанском терцентре состоялся вечер романса

  23 февраля в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялся вечер романса. Эти прекрасные и удивительные, пленительные и вдохновляющие, волнующие и страстные мелодии с первых минут заворожили всех подопечных терцентра.

  В исполнении Михаила Лисицкого в этот вечер прозвучали не только известные, но и редко исполняемые романсы. В качестве аккомпаниатора выступили преподаватели музыкальной школы № 2 Ольга Стопа и Ольга Демченко. Их виртуозная игра на фортепиано вызвала у присутствующих восторг и массу положительных эмоций.

 • Лисичанин Сергей Иосифович Варвянский отпраздновал 95-летие

  23 февраля свой 95-й день рождения отметил участник боевых действий, ветеран — Сергей Иосифович Варвянский.

  Сергей Иосифович Варвянский родился на хуторе Варвянском, что в Полтавской области. 20 мая 1942 года был направлен на фронт в качестве командира отделения связи 955 стрелкового полка. Прошел всю войну. В 1945 году демобилизован по 3-м ранениям. Сергей Иосифович является кавалером Орденов Второй мировой войны І, ІІ степени, награжден медалями «За боевые заслуги», «За мужество», а также имеет множество юбилейных наград.

 • У Лисичанську відбулась прес-конференція «Місто у безпеці: співпраця для виявлення та вирішення питань безпеки Лисичанська»

  Сьогодні, 23 лютого, керуючий справами Лисичанської міської ради Олександр Савченко взяв участь у прес-конференції на тему «Місто у безпеці: співпраця для виявлення та вирішення питань безпеки Лисичанська» в рамках ініціативи «Права людини та правосуддя», що проходила в приміщенні в приміщенні Лисичанської центральної бібліотеки. Організатором заходу виступила громадська організація «Фонд громад «Знання і справедливість».

 • Співробітники ДСНС та Національної поліції провели рейд у м. Лисичанськ

  Порушення правил пожежної безпеки в опалювальний період — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті. З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях безпеки, 20 лютого особовим складом Лисичанського міського управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій(ДСНС) спільно зі співробітниками Національної поліції був проведений профілактичний рейд у приватному житловому секторі м. Лисичанськ.

 • Оздоровча кампанія - 2018

  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради доводить до відома батьків та осіб, що їх заміняють, плани-графіки направлення груп дітей пільгових категорій до закладів відпочинку та оздоровлення, а також порядок отримання путівок для оздоровлення і відпочинку дітей пільгових категорій за рахунок бюджетних коштів до Міжнародного дитячого центру «Артек» (Київська обл.) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса).

  За детальною інформацією звертайтеся за адресою: вул. Сєвєродонецька, 62, каб. 37, тел. (06451) 7-29-39, 7-33-22.

 • Запрошуємо на службу в Державну службу України з надзвичайних ситуацій

  Повідомляємо: проводиться набір на вакантні посади в Частину піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області в м. Лисичанськ:

  • - начальник групи піротехнічних робіт;
  • - начальник відділення групи піротехнічних робіт;
  • - старший сапер;
  • - сапер;
  • - водій-сапер;
  • - старший водолаз-сапер;
  • - водолаз-сапер;
  • - фельдшер;
  • - механік-водій-сапер;
  • - екскаваторник-сапер;
  • - кранівник-сапер.

  Пропонуємо: офіційне працевлаштування, пільговий стаж, соціальні гарантії, висока заробітна плата, отримання пільг, як у учасників бойових дій.

 • Про заборгованість із заробітної плати по м. Лисичанськy

  За інформацією Державної служби статистики України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.01.2018р. становила 67203,2 тис. грн.

  Структура боргу із заробітної плати наступна:

  • — економічно активні підприємства — 64345,4 тис. грн. або 95,75%;
  • «Світ моделей - 2018»

   Вчора, 22 лютого, відбувся міський конкурс науково-технічної творчості «Світ моделей».

   Метою конкурсу є розвиток науково-технічної творчості учнівської молоді, пропаганда та популяризація досягнень дитячих колективів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва.

   До участі у конкурсі були запрошені учні загальноосвітніх навчальних закладів віком від 11 до 17 років, переможці шкільних конкурсів.

  • Це необхідно знати про комерційні прилади обліку!

   22 червня 2017 року набув чинності Закон України від № 2119-VIII «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

   Законом встановлено, що у будівлях, які на день набрання чинності цим Законом були приєднані до зовнішніх інженерних мереж і не були оснащені лічильниками тепла, мають бути встановлені лічильники обліку теплової енергії до 2 серпня 2018 року.

  • Сергій Шилін зустрівся із надзвичайним і повноважним послом Посольства Королівства Бельгія в Україні паном Люком Якобсом

   Сьогодні, 22 лютого, міський голова Сергій Шилін зустрівся із надзвичайним і повноважним послом Посольства Королівства Бельгія в Україні паном Люком Якобсом. Також у заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами міської ради Олександр Савченко, другий секретар Посольства Королівства Бельгія в Україні пан Дірк Декостер і представник UNDP Юлія Самус.

  • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

   Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

   До 1 травня задекларуйте свої доходи!

   Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347, I поверх,

   Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

   ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • ДПІ відповідає на запитання

   ЗАПИТАННЯ: Чи включають поворотну фінансову допомогу в доходи підприємця?

   ВІДПОВІДЬ: Ні, сумі поворотної фінансової допомоги не місце серед оподатковуваних доходів. І все тому, що фінансова допомога (займ) відповідно до умов договору підлягає обов’язковому поверненню у встановлений термін. У доходи фізичної особи вона може потрапити при списанні такого боргу кредитором.

  • За січень поточного року платниками Лисичанського регіону забезпечено позитивну динаміку податкових надходжень

   «За січень 2018 року до зведеного бюджету від платників міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля надійшло 27,8 млн грн. Динаміка приросту надходжень становить 4,9 млн грн., або 21,4 відсотка, — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Надходження єдиного соціального внеску склали 18,7 млн грн, що більше минулорічних показників на 5,7 млн грн., або на 43,9 відсотка».

   До місцевого бюджету лисичанськими платниками спрямовано 16,6 млн грн., що перевищує минулі показники на 3,7 млн грн., або на 28,3 відсотка.

   Найбільш питома вага в структурі надходжень до місцевого бюджету належить податку з доходів фізичних осіб — майже 80 відсотків (12,7 млн грн.), далі: єдиний податок — 17,0 млн грн., плата за землю — 1,1 млн грн., акцизний податок — 0,7 млн гривень.

  • Для отримання податкової знижки за навчання необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи

   Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у ст.166 Податкового кодексу України (ПКУ). До даного переліку включається сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року. Тобто для отримання податкової знижки за результатами 2017 року податкова декларація про майновий стан і доходи подається до кінця 2018 року.

  • Увага! Внесено зміни до постанови КМУ № 1336 "Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"

   ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: Урядом прийнято постанову КМУ № 984 від 18.12.2017р. «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000р. № 1336». Дані зміни набули чинності 20 грудня 2017 року. За новими правилами суб’єкти господарювання, які перебувають на загальній системі оподаткування, мають право проводити розрахункові операції без використання РРО на загальну суму:

   — до 500 тис. грн. (було 200 тис. грн.) при здійсненні наступних видів діяльності: роздрібна торгівля через засоби пересувної торговельної мережі; роздрібна торгівля на ринках — продаж страв та безалкогольних напоїв у буфетах вищих навчальних закладів; роздрібна торгівля, громадське харчування і побутове обслуговування на території закритих військових гарнізонів; надання послуг бібліотеками;

  • До уваги іноземців та осіб без громадянства

   У зв’язку із набранням чинності Наказу Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків» змінено порядок проведення реєстрації, отримання картки платника податків для іноземців та осіб без громадянства.

   Для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей з Державного реєстру для іноземців та осіб без громадянства використовуються дані документа, що посвідчує особу, а саме:

   — паспортний документ іноземця — документ, виданий уповноваженим органом іноземної держави або статутною організацією ООН, що підтверджує громадянство іноземця, посвідчує особу іноземця або особу без громадянства; надає право на в’їзд або виїзд з держави і визнається Україною;

  • Увага! З 01.01.2018р. набули чинності зміни до ЗУ від 08.07.2010р. №2464-VІ "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"

   ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: у зв’язку з прийняттям Закону України від 03 жовтня 2017 року № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», яким внесено зміни, зокрема, до частини четвертої статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон № 2464) та які набули чинності з 01 січня 2018 року повідомляє наступне.

   Згідно із внесеними змінами з 01.01.2018 особи, зазначені, у пунктах 4 та 5 ′ частини першої статті 4 Закону № 2464, звільнятимуться від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — єдиний внесок), якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України від 09 липня 2003 року № 1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі-Закон № 1058), та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

  • До відома осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

   ДПІ у м.Лисичанську інформує: в рамках проведення кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в «Електронному кабінеті» реалізовано можливість сформувати фізичними особами запити для отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків та отримати відповіді на такі запити, а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • Лисичанські рятувальники зустрілись з ветераном Афганістану

   15 лютого 2018 року минуло 29 років з дня виводу військ з Афганістану. Багато бійців, які не побоялися у разі потреби віддати власне життя в тій війні, сьогодні проживають у м. Лисичанськ. 16 лютого керівництво Лисичанського міського управління ГУ ДСНС запросили ветерана-афганця Сергія Олександровича Павлова на зустріч у форматі «круглого столу» з лисичанськими вогнеборцями. На сьогодні Сергій Олександрович є членом правління Лисичанського Союзу Ветеранів Афганістану. Зі слів Сергія Олександровича у 1988 році у Лисичанську нараховувалось більш ніж 400 учасників бойових дій в Афганістані.

   Під час зустрічі ветеран-афганістану розповів про часи своєї строкової служби у період з 1986 по 1988 рік. У всіх присутніх його розповідь викликала неймовірну повагу. Лисичанські ДСНСники вважають, що молодому поколінню необхідно пам’ятати та шанувати історію.

  • Лисичанський ансамбль «Рапсодія» здобув І місце на фестивалі-конкурсі «Золотий Орфей»

   17 та 18 лютого ансамбль викладачів «Рапсодія» (Лисичанська ДШМ № 1) у складі: Валерія Сидоренко, Маргарити Погрібної, Олени Духновської та Володимира Бахтіна взяли участь у X Відкритому Міжнародному фестивалі-конкурсі пісні та музики «Золотий Орфей», який відбувся у м. Дніпро.

   Інструментальний ансамбль «Рапсодія» був створений в 2015 році. Спочатку це було інструментальне тріо викладачів у складі Олени Духновської (скрипка), Маргарити Погрібної (фортепіано) та Валерія Сидоренко (акордеон).

  • Спільна профілактична робота співробітників ДСНС та медичних працівників м. Лисичанськ

   Згідно з планом невідкладних заходів щодо попередження пожеж, загибелі та травмування на них людей на 2018 рік у Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 1 міста Лисичанська та Луганському обласному наркологічному диспансері у лютому робітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичну бесіду з медичними працівника лікарні на теми: «Дотримання ППБ», «Дії при виявленні ВНП» та «Правила безпеки життєдіяльності у зимовий період». Рятувальники нагадали правила користування вогнегасником та дії у разі пожежі. Працівники лікарні уважно слухали доведену до них інформацію, задавали багато питань, на які отримували відповіді.

  • Дотримуйтесь правил безпеки при перебуванні на льоду

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до мешканців та гостей міста утримуватися від виходу на тонкий лід і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам, також слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при перебуванні на льоду.

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

  • В Лисичанську пройшов Чемпіонат міста з греко-римської боротьби

   17 лютого у спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов Чемпіонат міста Лисичанська з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь 76 спортсменів.

   Переможцями, виборовши золоті нагороди, стали наступні вихованці міської ДЮСШ: Тимур Гробарський, Олександр Вісягін, Владислав Вдовиченко, Андрій Савенко, Артур Лигін, Степан Тадика, Єгор Бабіч, Ігнат Мирошниченко, Іван Івченко, Артем Зябля, Михайло Шацьков, Костянтин Даніловський, Нурлам Байрамов, Віталій Мухутдінов, Леонід Шестопалов, Владислав Бушля, Михайло Корженко.

  • Лисичанські футболісти взяли участь у турнірі з футзалу

   17 лютого в Льодовому палаці міста Сєвєродонецьк пройшов турнір з футзалу серед ветеранів 50 років та старше. Лисичанські футболісти прийняли участь в турнірі та показали наступні результати, а саме:

   Лисичанськ — Сєвєродонецька міськрада 2:2;

   Лисичанськ — Кремінна 1:3;

  • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів Чемпіонату Луганської області з боротьби самбо!

   18 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов Чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2004-06, 07 р. н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з Лисичанська, Рубіжного Сєвєродонецька, Сватове, смт Троїцьке, Краснореченське.

   Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Микита Кликов (57 кг), Микита Зубков (62 кг), Катерина Тростянська (70 кг), Ілля Парамонов (68 кг);

  • В міській ДЮСШ пройшов Відкритий чемпіонат Лисичанська з боротьби самбо

   18 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов Відкритий чемпіонат міста Лисичанська з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2004-06, 07 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів з Лисичанська Харкова, Рубіжного Сєвєродонецька, Сватове, смт Троїцьке, Краснореченське.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце — Альона Базік (37 кг), Мирослава Савченко (52 кг), Матвій Савченко (34 кг), Єгор Никитенко (38 кг), Олександр Худолей (+50 кг), Всеволод Сивоконь (38 кг), Віктор Мішанков (50 кг), Едуард Алексєєв (54 кг);

  • Вітаємо лисичан - переможців та призерів Відкритого чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного двоборства!

   16 та 17 лютого в місті Бахмут пройшов Відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат. В змагання взяли участь 120 спортсменів з 10 міст Донецької та Луганської областей.

   Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Михайло Касьянов ( біг 1500м, 800 м);

  • Пам'яті Небесної Сотні присвячується...

   Під такою назвою сьогодні, 20 лютого, в Лисичанському краєзнавчому музеї пройшов урочисто-траурний захід.

   До музею завітали заступник Лисичанського міського голови Ігор Ганьшин та керуючий справами міської ради Олександр Савченко; рятувальники на чолі з начальником Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, полковником служби цивільного захисту Сергієм Мазаловим; прикордонники оперативно-бойової прикордонної комендатури «Лисичанськ», що базуються в нашому місті; студенти Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, ДВНЗ «Лисичанський нафтохімічний технікум» та Донбаського державного технічного університету.

  • «Open-fest вихідного дня»

   Під такою назвою, 7 лютого, в приміщенні Вищого професійного училища (ВПУ) № 92 м. Сєверодонецька відбулося свято вихідного дня. Це вже третій подібний захід, організований в рамках співпраці Лисичанського міського Палацу культури і ВПУ № 94 м. Лисичанська разом з Міжнародною організацією з міграції (МОМ). Цього року Open-fest вийшов за межі міста Лисичанська, до свята приєдналися студенти ВПУ № 92.

   Впродовж заходу учасники мали змогу взяти участь у розважально-ігровій програмі для дітей з аніматорами та у кулінарному майстер-класі, зробити селфі з ляльками велетнями, побачити презентацію професій ВПУ № 94 та переглянути виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва м. Лисичанська.

  • Учні Лисичанської ДШМ №1 здійснили подорож до Західної України

    З 7 по 17 лютого учні шкіл естетичного виховання - переможці конкурсу «Україна очима дітей АТО» здійснили чергову захоплюючу подорож до Західної України у складі «Арт-каравану дружби». Подорож ініційована Всеукраїнською громадською молодіжною організацією «Молодіжний Рух «Здорова Україна» спільно з Закарпатською ОДА.

   До складу делегації увійшли учні Лисичанської ДШМ №1: Софія Панічевська (викладач Ольга Тєлушкіна), Поліна Руда (викладач Анжеліка Горбачик), Юлія Попович (викладач Ольга Агафонова).

  • Провідний методист Лисичанської ЦБС Марія Пікуль пройшла навчання у V Зимовій школі молодих бібліотекарів

   З 12 по 15 лютого провідний методист Лисичанської ЦБС Марія Пікуль взяла участь у V Зимовій школі молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації, що проходила в Закарпатській області, с. Ізкі (Еко-курорт «Ізкі»). Організатором школи виступила Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.

   Програма школи складалася з корисних та цікавих тренінгів з найактуальніших тем, а саме: «Трансформація сучасних бібліотек», «Пошук та критичний аналіз інформації», «Бібліотека як бренд міста», «Бібліотека в соціальних мережах: комунікація та створення контенту», «Мобільні технології в обслуговуванні читачів», «Використання плейкастів та QR кодів в бібліотечній роботі» та ін.

  • У Лисичанській міській раді пройшло засідання виконкому

   Сьогодні, 20 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

   Під час засідання були розглянуті питання про опіку та піклування, про облік та розподіл житлової площі.

   Члени виконавчого комітету взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії міської ради звіт щодо виконання міського бюджету за 2017 рік, інформацію про виконання у 2017 році міської Програми розвитку системи освіти на 2016 — 2020 роки та проект Програми природоохоронних заходів місцевого значення на 2018 рік; заслухали та взяли до відома інформацію про стан моніторингу погашення підприємствами, установами та організаціями заборгованості із заробітної плати.

  • Про епідемічну ситуацію з кору в місті

   Лисичанська міськрайонна філія ДУ «Луганський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що станом на 14.02.2018 р. в м. Лисичанську зареєстровано 1 випадок ймовірного захворювання на кір.

   На даний час захворівший знаходиться на обстеженні та лікуванні в центральній міській лікарні ім. Титова.

   Проведено епідеміологічне обстеження вогнища, встановлено коло осіб, які спілкувалися з хворим. Встановлюються шляхи та фактори передачі інфекції.

  • 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

  • Як у мікрорайонах міста зиму проводжали та весну зустрічали...

   DSCN4971Минулої п’ятниці біля Палаців культури міста відбулись святкові масляні гуляння. Неповторні, веселі, колоритні свята, сповнені народних ритуалів та обрядів, супроводжувалися рядженими, яскравими вокальними та хореографічними номерами.

   Упродовж свят присутніх частували млинцями, варениками, домашньою ковбасою і запашним чаєм. Учасники гулянь в яскравих українських костюмах під фольклорну музику та з веселим настроєм запрошували до столу усіх бажаючих.

  • Лисичанські школярі грали у КВК ЮІР

   Сьогодні, 19 лютого, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов міський етап клубу веселих та кмітливих юних інспекторів руху (КВК ЮІР). Команди з восьми шкіл міста показували свої знання з безпеки дорожнього руху в цікавій та дотепній формі.

   Знання та артистизм учасників оцінювало журі: головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Юлія Курпас, заступник директора з виховної роботи ЛСШ І — ІІ ст. № 8 Вікторія Науменко, заступник директора з виховної роботи ЗОШ І — ІІ ст. № 14 Оксана Лапенкова, педагог-організатор ЛСШ І — ІІ ст. № 27 Ірина Белоус та представники патрульної поліції Оксана Оспицева та Сергій Іванов.

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 19 лютого, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   Під час засідання були розглянуті питання про номенклатури справ на 2018 рік Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та ПП «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь».

  • Педагогічний колектив ясла-садка «Шпачок» став Лауреатом конкурсу «Освітній Оскар-2017»

   З червня 2017 року по січень 2018 року педагогічний колектив Лисичанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 «Шпачок» приймав участь у Всеукраїнському конкурсі «Освітній Оскар-2017», організатором якого була видавнича група «Шкільний світ» під патронатом Міністерства освіти і науки України.

   Мета конкурсу — знайти і поширити кращий інноваційний досвід останніх років у системі освіти України, що відповідає сучасним реаліям, зокрема Концепції Нової української школи.

  • У Лисичанську пройшов фінал шкільної баскетбольної ліги

   Протягом січня-лютого 2018 року команди закладів загальної середньої освіти міста Лисичанська взяли участь у міських змаганнях з баскетболу. Змагання проводились відділом освіти Лисичанської міської ради в рамках Календарного плану комплексних спортивно-масових фізкультурно-оздоровчих заходів обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

  • Вітаємо ясла-садок «Усмішка» з IV місцем у рейтингу 100 кращих ДНЗ України!

   В дошкільному навчальному закладі (ДНЗ) № 5 «Усмішка» працюють творчі, талановиті педагоги, які постійно удосконалюють навколишній простір з метою створення розвивального середовища та всебічного гармонійного розвитку дошкільнят.

   Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу бере активну участь у різноманітних конкурсах та постійно ділиться з колегами досвідом своєї роботи.

  • Лисичани святкували Масляну

   Вчора, 18 лютого, на площі Перемоги пройшли народні святкові гуляння на честь завершення Масляного тижня.

   Гучна концертна програма з чудовими українськими піснями, хореографічними номерами та жартівливими гуморесками дарувала всім присутнім гарний настрій та немов запрошувала долучитися до веселого свята. Розваги на площі чекали на кожного: за віком та покликом.

  • Как на Масляной неделе в потолок блины летели!

   Масленица — самый веселый и сытный народный праздник, пришедший к нам из языческой культуры и сохранившийся после принятия христианства. Основным угощением Масленицы служат блины. Круглые, румяные, горячие — они являют собой символ солнца и весны.

   Ежегодно в Лисичанском территориальном центре проходят мероприятия, посвященные Масленице. Не стал исключением и год нынешний, 16 февраля в учреждении прошел праздник, посвященный проводам зимушки-зимы. Подопечные терцентра с удовольствием слушали рассказ о традициях Масленицы и вместе с преподавателями Лисичанской детской музыкальной школы № 2 исполняли обрядовые колядки, шуточные песни и частушки.

  • Профілактика гострих кишкових інфекцій для населення

   86aa16e8b07ae255a1755122077cf246_xlЗа 12 місяців 2017 року в м. Лисичанську захворюваність гострими кишковими інфекціями у порівнянні з 2016 роком знизилась на 0,03% та склала 198,36 на 100 тисяч населення.

   Епідемічних ускладнень щодо кишкових інфекцій не зареєстровано, проте ситуація у м. Лисичанську щодо кишкових інфекцій характеризується нестабільністю. Періодично реєструється перевищення тижневих рівнів захворюваності. Найбільші рівні захворюваності реєструються серед неорганізованих дітей до 4 років.

  • Любов усюди: День Святого Валентина відсвяткували у Лисичанську

   День Святого Валентина — дуже незвичайне і романтичне свято, коли закохані отримують ще одну можливість сказати один одному про свою любов і подарувати приємні подарунки.

   Увійшовши до української культури відносно нещодавно, День Св. Валентина вже набув досить великої популярності, особливо серед молоді, і святкується більшістю населення України.

   14 лютого в Палацах культури міста відбулись розважальні заходи для молоді міста: шоу-програма «Любов — це найцінніше!» (КЗ «Лисичанський міський ПК»); розважальна програма «Диско-паті» (КЗ «Лисичанський ПК «Діамант») та тематична вечірка «Стріла кохання» (КЗ «ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська»).

  • ДПІ відповідає на запитання

   ЗАПИТАННЯ: Чи може підприємець — загальносистемник сплачений податок на землю включати до витрат?

   ВІДПОВІДЬ: Ні, сплачений податок на землю не може потрапити у витрати навіть за умови, що умові, що це ділянки, експлуатація яких протягом звітного періоду принесла дохід фізичній особі-підприємцю на загальній системі оподаткування. Земельній податок не входить в перелік витрат, суми яких підприємцям дозволено включати до складу витрат, пов’язаних з господарською діяльністю.

  • Протягом минулого року за послугами до Лисичанської ДПІ звернулося майже 41 тисяча платників податків

   «Протягом січня — грудня 2017 року до Лисичанської ДПІ звернулося 40605 платників податків. Протягом минулого року фахівцями центру було надано 11220 адміністративних послуг представникам бізнесу та громадськості», — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан.

   Найбільш затребувана послуга — видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Таку послугу за минулий рік отримали 5187 громадян Лисичанського регіону.

  • Продовжується кампанія декларування - 2018

   Державна пожаткова інспекція у м. Лисичанську нагадує: продовжується кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році. По вибору платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку. У разі потреби можна отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи в Центрах обслуговування платників. Бланки декларацій надаються безкоштовно.

  • В Лисичанську відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

   protection1Вчора, 15 лютого, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування; влаштування дітей в будинок дитини; призначення опікунів та піклувальників над дітьми; державну реєстрацію дитини у відділі ДРАЦС.

  • Городской голова Сергей Шилин принял участие в церемонии принятия присяги патрульными полицейскими

   Сегодня, 15 февраля, у здания Управления патрульной полиции в Луганской области 23 новобранца приняли присягу на преданную службу народу Украины.

   Текст присяги торжественно зачитал заместитель начальника управления патрульной полиции в Луганской области Юрий Орловский. Полицейские произнесли клятву, присягнув верно служить украинскому народу, придерживаться законов и охранять мир и спокойствие граждан.

  • В Лисичанске чествовали участников боевых действий на территории других государств

   Сегодня, 15 февраля, в сквере им. Ю. А. Гагарина у памятного знака «Воинам-интернационалистам» состоялся траурно-торжественный митинг, посвященный Дню чествования участников боевых действий на территории других государств и 29-й годовщине вывода войск из Республики Афганистан.

   В митинге приняли участие городской голова Сергей Шилин, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, заместители городского головы, ветераны Афганистана, представители органов местного самоуправления, общественности, учащаяся молодежь и жители города.

  • Вітаємо учасників хореографічних колективів - переможців чемпіонату ENERGY DANCE - 2018

   11 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат Луганської області з сучасної хореографії ENERGY DANCE — 2018.

   Цього року у змаганнях взяли участь понад триста солістів та колективів. Наше місто гідно представили хореографічні колективи Привільської дитячої школи мистецтв «Зоряночка» під керівництвом Ганни Зилікової та «Родзинка» під керівництвом Вікторії Сподіної, а також хореографічний колектив «АРТ ДЕНС» під керівництвом Дар’ї Коваленко (міський ПК) та зразковий хореографічний колектив «Street Dance» під керівництвом Вікторії Магомаєвої (ПК «Діамант»).

  • Афганистан - болит в моей душе

   15 февраля 2018 года исполняется 29 лет со дня вывода войск из Республики Афганистан. Все дальше и дальше уходит от нас это событие, но эта страница истории не может быть забыта. Боль Афганистана вряд ли утихнет, сколько семей коснулась она своим черным крылом. Более 400 лисичан приняли участие в этой войне, шестеро из них так и не вернулись домой.

   В Лисичанском территориальном центре состоялось мероприятие, посвященное этой дате. Гостем встречи с ветеранами стал Владимир Золочевский, участник боевых действий в Афганистане. Владимир Алексеевич поделился своими воспоминаниями о войне, о мужестве и самоотверженности наших ребят, выполняющих интернациональный долг, а так же ответил на все интересующие вопросы. По словам участника боевых действий, именно в Афганистане многие по-настоящему научились ценить жизнь и дружбу людей, которым выпала судьба вдали от дома с оружием в руках бороться за идеалы добра и справедливости.

  • Любви все возрасты покорны!

   Вот и наступил самый позитивный и романтический праздник зимы – День Святого Валентина. Обычай поздравлять любимых 14 февраля пришел к нам из-за рубежа. Молодежь с удовольствием его отмечает. Но кто сказал, что этот трогательный праздник актуален только для юных? Ведь он посвящен любви, а настоящая любовь – та, что проверена временем.

   Вчера, 14 февраля, подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания приняли участие в конкурсной программе «Любви все возрасты покорны!».

  • Поезія міського, або сільського пейзажу

   Такій темі була присвячена виставка-конкурс художньої творчості викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв, яка відбулась 10 лютого на базі Сєвєродонецької дитячої художньої школи .

   Конкурс проходив у номінаціях: живопис, графіка та декоративно-прикладе мистецтво. Викладачі з 14 мистецьких шкіл представили 49 робіт. Наше місто на конкурсі представляли 6 викладачів образотворчого мистецтва шкіл мистецтв міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

  • 15 февраля - День чествования участников боевых действий на территории других государств

   Ежегодно, 15 февраля, в нашей стране отмечается День чествования участников боевых действий на территории других государств, который также приурочен к годовщине вывода войск из Республики Афганистан. В этот день, по традиции, чествуют всех тех, кто принимал участие в войнах на территории Чили, Испании, Египта, Вьетнама, Эфиопии, на острове Куба и во многих других «горячих точках» мира.

   Но наиболее масштабной и трагической все же остается война в Республике Афганистан, которая продолжалась 10 лет — с 25 декабря 1979 года по 15 февраля 1989-го. Тысячи украинских солдат прошли через эту войну, многие из них не вернулись, некоторые считаются пропавшими без вести или попавшими в плен, часть — получили ранения и вернулись домой инвалидами. Война сломала жизнь многим юношам, но они все равно честно исполняли свой гражданский долг, оставаясь верными присяге до конца.

  • 2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь

   Природа — це спадок від наших батьків, який ми маємо передати своїм дітям. І тільки ціннісне ставлення до природи і сформована на його основі екологічна культура є обов’язковою умовою сталого розвитку суспільства, узгодження економічних, екологічних і соціальних чинників розвитку.

   Щорічно у лютому відзначається Всесвітній день охорони водно-болотних угідь країнами світу — учасниками Рамсарської конвенції. В Україні до переліку територій, що їх охороняють згідно з Рамсарською конвенцією, входять 33 водно-болотних угідь загальною площею 744 тис. га.

  • Людмила Василенко: викладач це не професія, це покликання

   10 лютого в концертній залі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 відбувся творчий вечір викладача фортепіанного відділу, концертмейстера вищої категорії Людмили Василенко. Захід був присвячений 40-річчю професійної діяльності та з нагоди захисту ступеню «Магістр» музичного мистецтва.

   Клас викладача Людмили Василенко показує стабільну високу підготовку на технічних заліках, академічних концертах. Учні постійно беруть участь та займають призові місця у Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних, обласних та міських конкурсах. Людмила Петрівна виховала не одне покоління учнів, які вибрали професійний шлях.

  • Їх долі опалені війною...

   Під такою назвою, вчора, 13 лютого, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулась зустріч поколінь, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

   На зустріч були запрошені учасник бойових дій в Афганістані, член спілки ветеранів Афганістану Сергій Горбенко, ветеран Другої Світової війни Віталій Федорович Філонович та учасник бойових дій в зоні АТО Сергій Репка.

  • Стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

   Реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) — 2018  триватиме до 19 березня. Вносити зміни в реєстраційні дані можна буде до 2 квітня.

   Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру. Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

  • Щодо змісту колективних договорів і територіальних угод

   Відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди» (далі-Закон) колективний договір, угода укладаються на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов’язань з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників та роботодавців.

   Чинним законодавством України передбачені певні трудові та соціально-економічні переваги (гарантії), що забезпечують рівні права та можливості жінок і чоловіків.

  • Роботу сфери культури Лисичанська відзначено під час обласної колегії

   9 лютого в Луганській обласній державній адміністрації відбулось засідання колегії управління культури, національностей та релігій на якому були підведені підсумки роботи сфери культури області за 2017 рік та обговорені перспективи розвитку на поточний рік.

   На початку засідання кращих працівників сфери культури Луганщини було відзначено обласними нагородами за досягнення здобуті у 2017 році. Серед кращих Подякою управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури та відродження національної свідомості на Луганщини було нагороджено викладача, керівника зразкового хореографічного колективу «Барвінок» комунального закладу «Лисичанська дитяча школа мистецтв № 1» Валентину Самбурову.

  • Вітаємо переможців та призерів чемпіонату Київської області з хортингу

   Horting_logo_ufh_main-110 лютого в місті Ірпінь пройшов чемпіонат Київської області з хортингу серед юнаків і дівчат, кадетів, юніорів та дорослих. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з усіх областей України.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях в розділі «Двобій»:

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів у січні 2018 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради у січні 2018 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів (змін та доповнень) наступних підприємств:

  • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів чемпіонату з Косіки карате

   10 лютого в спортивній залі лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат м. Лисичанська серед молодших юнаків та юнаків з Косікі карате. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів з Лисичанська та Попасної. Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

   Розділ Ката:

   І місце – Данііл Удоденко, Ксенія Загідуліна, Богдан Голубєв, Микита Плахотніченко, Євген Селіванов, Володимир Кранін, Анастасія Набойченко;

  • В Лисичанську відбувся ХІ стрілецький турнір "Кубок Сокола"

   11 лютого в рамках Всеукраїнської гри «Джура» в Лисичанську відбувся міський стрілецький турнір «Кубок Сокола», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Кращі стрільці міста зустрілись на базі КЗ «Лисичанська спеціалізована школа № 27».

   Організатором змагань виступив військово-спортивний клуб (ВСК) «Сокіл» за підтримки відділу освіти Лисичанської міської ради і загону першої допомоги Червоного Хреста. У змаганнях взяли участь 15 команд закладів загальної середньої освіти міста. Спортсмени показали свої стрілецькі навички. Також в програму турніру були включені конкурс знавців стрілецької зброї та конкурс розбирання-збирання автомата ММТ АК-74.

  • Щодо подання звітності засобами Електронного кабінету!

   Для подання звітності засобами Електронного кабінету користувачу необхідно в приватній частині (особистому кабінеті) вибрати режим «Введення звітності», який надає користувачу можливість створити, редагувати, підписати та надіслати звітність до контролюючих органів.

   У режимі «Введення звітності» в панелі навігації необхідно обрати відповідний фільтр, а саме: Рік, Період та Тип форми.

   За замовчуванням користувач отримує перелік всіх звітів за відповідний звітний період. Звітний період (місяць, квартал чи рік) визначається двома параметрами — роком та місяцем.

  • Доопрацювання ІТС "Електронний кабінет"

   Електронний кабінет доопрацьовано в частині проходження електронної ідентифікації уповноваженими особами платника, яким делеговано право підпису податкових накладних та розрахунків коригування (далі — уповноважена особа).

   Уповноважена особа при вході до приватної частини (особистого кабінету) з використанням ЕЦП отримує доступ до таких сервісів Електронного кабiнету: —  реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування до них у Єдиному реєстрі податкових накладних; — інформація з Єдиного реєстру податкових накладних; — інформація з реєстрів операцій та транзакцій в системі Електронного адміністрування ПДВ.

  • Інформаційно-телекомунікаційна система "Електронний кабінет"

   photoВідповідно до наказу Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 637 «Про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 01 серпня 2017 року за № 942/30810, запроваджено інформаційно-телекомунікаційну систему (ІТС) «Електронний кабінет».

   Створення ІТС «Електронний кабінет» забезпечено на базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника».

  • Звіт по пільгі не надано. Чи будуть наслідки?

   ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: підпунктом 16.1.6 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами і доповненнями (далі-НКУ), передбачено, що платник податків зобов’язаний подавати контролюючим органам інформацію, відомості про не сплачені до бюджету кошти, у зв’язку з отриманням податкових пільг (сумах отриманих пільг), і напрямах їх використання (про умовні податкові пільги-пільги, що надаються за умови використання грошових коштів, вивільнених у суб’єкта господарювання в результаті надання пільги, у визначеному державою порядку). Оскільки ПКУ передбачено надання відомостей про суми грошових коштів, не сплачених до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг (сумах отриманих пільг), у вигляді звіту про суми податкових пільг, то за ненадання або несвоєчасне надання звіту про суми податкових пільг застосовуються штрафні санкції, передбачені пунктом 120.1 ПКУ, у розмірі 170 гривень за кожне таке ненадання або несвоєчасне надання. Ті ж дії, здійснені платником податків, до якого протягом року вже було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладання штрафу у розмірі 1020 гривень за кожне таке ненадання або несвоєчасне надання.

   Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

  • Увага! У 2018 році збільшено розмір плати за спеціальне використання води

   ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: пунктом 46 розділу I Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України і деякі законодавчі акти України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році» (далі-ЗУ № 2245) внесено зміни в статтю 255 Податкового кодексу України (далі-НКУ) і збільшено на 16,8 відсотків (в порівнянні з діючими у 2017 році) ставки рентної плати за спеціальне використання води (далі-Рентна плата), які застосовуються при обчисленні податкових зобов’язань по Рентній платі за наслідками господарської діяльності у 2018 році. Нагадаємо, що платники Рентної плати розраховують суму Рентної плати наростаючим підсумком з початку року і складають податкові декларації за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 17. 08.2015г. № 719.

  • Платникам плати за землю! У 2018 році звітуємо по земельному податку по новій формі

   ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу на зміни у формі Податкової декларації по платі за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), обумовлені наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2017р. № 9. Так, відповідно, платники земельного податку повинні звітувати по оновленій формі, починаючи з 2018 року.

   У новій формі декларації, зокрема:

  • Для отримання податкової знижки за навчання необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи

   ДПІ у м.Лисичанську нагадує: перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у ст.166 Податкового кодексу України (ПКУ). До даного переліку включається сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року. Тобто для отримання податкової знижки за результатами 2017 року податкова декларація про майновий стан і доходи подається до кінця 2018 року.

  • За минулий рік платниками Лисичанського регіону забезпечено позитивну динаміку податкових надходжень

   бюджет-10«За 2017 рік до зведеного бюджету від платників міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля надійшло 388,0 млн грн. Динаміка приросту надходжень становить 54,4 млн грн, або 16,3 відсотка — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко. — Надходження єдиного соціального внеску склали 263,6 млн грн, що більше попередніх показників на 34,6 млн грн, або на 15,1 відсоток».

  • Від платників Лисичанського регіону до зведеного бюджету надійшло майже 28 мільйонів гривень

   кравченко-1«За січень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 27 млн 833,7 тис. грн, — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 11 млн 188,3 тис. грн, що на 1 млн 239,9 тис. грн або на 12,5 відс. більше, ніж у відповідному періоді минулого року та 16 млн 645,4 тис. грн — до місцевого бюджету, що перевищує показник минулого року на 28,3 відсотка».

  • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

   dogody0312Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

   Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул.ім.В.Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45.

  • Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує

   bc2eabbe1521a5d9a140821bc16dd79a21 лютого 2018 року з 10 до 13 години у приймальні громадян Державної податкової інспекції м. Лисичанська (1 поверх) за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347 буде здійснювати виїзний особистий прийом громадян в.о. заступника начальника ГУ ДФС у Луганській області Ірина Володимирівна Відоменко.

  • "Бюджетний регламент міста Лисичанська: на шляху підвищення прозорості публічних фінансів"

   Наприкінці січня в Лисичанській міській раді відбулось засідання «круглого столу» на тему «Бюджетний регламент міста Лисичанська: на шляху підвищення прозорості публічних фінансів», метою якого було презентування та обговорення проекту Бюджетного регламенту міста Лисичанська, погодження позицій зацікавлених сторін перед поданням проекту Бюджетного регламенту до міської ради.

  • Про виконання Програми зайнятості населення міста Лисичанська за 2017 рік

   7uhbnbgy6Вчора, 6 лютого, під час чергового засідання виконкому Лисичанської міської ради заступник начальника управління праці та соціального захисту населення - начальник відділу праці Вікторія Яковлєва доповіла про виконання Програми зайнятості населення міста Лисичанська за 2017 рік.

  • Вітаємо лисичанських спортсменів - призерів обласного чемпіонату з дзюдо

   df6e9e29ac1b3d11583f070106445f0a3 лютого в місті Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.н. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

   Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • Віталіна Пєтухова - призер чемпіонату України з боротьби самбо

   sambo140511З 1 по 4 лютого в місті Харків пройшов чемпіонат України з боротьби самбо. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з усіх областей України. Лисичанська самбістка Віталіна Пєтухова виборола ІІІ місце в ваговій категорії 65 кг.

   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготували спортсменку Геннадій та Вікторія Тростянські.

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

  • Лисичанск отмечает 75-ю годовщину первого освобождения города от немецко-фашистских захватчиков

   Сегодня, 6 февраля, в день 75-й годовщины первого освобождения города Лисичанска от немецко-фашистских захватчиков, возле ДК «Диамант» у братской могилы воинов, погибших в феврале 1943 года в боях за Лисичанск, по инициативе общественной организации «Военно-исторический клуб им. 279-й Лисичанской стрелковой дивизии» собрались представители органов местного самоуправления, депутатского корпуса, общественных и ветеранских организаций, жители микрорайона, чтобы почтить память тех, кто в 1943 году отдал свои жизни за освобождение города Лисичанска.

  • Лисичанск отмечает 75-ю годовщину первого освобождения города от немецко-фашистских захватчиков

   Сегодня, 6 февраля, в день 75-й годовщины первого освобождения города Лисичанска от немецко-фашистских захватчиков, у памятника полковнику Ивану Васильевичу Гущенко собрались представители органов местного самоуправления, депутатского корпуса, общественных и ветеранских организаций, жители микрорайона, чтобы почтить память тех, кто в 1943 году отдал свои жизни за освобождение города Лисичанска.

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому міської ради

   Сьогодні, 6 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

   Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру та про опіку та піклування.

   Члени виконавчого комітету прийняли до відома інформацію про виконання Програми занятості населення м. Лисичанська на період до 2017 року, погодили та рекомендували для розгляду міської ради Програму занятості населення м. Лисичанська на 2018 — 2020 роки та проект Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ та громадянами на впровадження заходів енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків у м. Лисичанськ на 2018 — 2019 роки та Порядку використання коштів, передбачених в міському бюджеті на відшкодування частини суми кредиту за Програмою відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ та громадянами на впровадження заходів енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків у м. Лисичанськ на 2018 — 2019 роки.

  • Вітаємо вихованців зразкової студії бального танцю «Юнліс»

   3 лютого у м. Слов’янськ відбувся відкритий обласний турнір зі спортивно-бальних танців «Золота туфелька». Наше місто на турнірі гідно представили вихованці зразкової студії бального танцю «Юнліс» під керівництвом Олександра Посошко (міський ПК).

   Найчарівніші пари і солісти колективу, котрі вже не раз підкорювали танцювальну вершину, знову довели свою неперевершеність та отримали головні нагороди: золотими призерами в номінації «Ювенали» стали  Говдуненко Артем та Фат’янова Софія, в номінації «Ювенали Соло» — Нижник Софія.

  • Картины из лент в стиле канзаши

   Одним из видов рукоделий считается украшение картины из лент, в стиле канзаши. Такой способ украшения интерьера пришел из страны восходящего солнца - Японии. Он представляет собой создание своими руками красивых цветов из атласных лент.

   Подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания с удовольствием постигают азы рукоделия в стиле канзаши.

  • У Лисичанську відбувся черговий плановий прийом медико-технічної бригади

   2 лютого відбувся черговий плановий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів медико-технічної бригади Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

   Згідно з графіком на 2018 рік в будівлі управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради здійснюється прийом осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій громадян спеціалістами ХКЕПОП. Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з захворюваннями опорно-рухового апарату протезами нижніх і верхніх кінцівок, засобами для особистого догляду і захисту, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення. Крім того підприємство здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

  • Про умови роботи енергообладнання електричних мереж електропередавальних організацій в умовах низьких температур

   Електрична енергія стала невід’ємною частиною нашого життя, і складовою не лише повсякденного комфорту, а й запорукою стабільної та ефективної роботи промисловості. Зараз не всі уявляють, що для того щоб у оселі світилося світло і щоб працював станок на підприємстві щохвилини наполегливо працюють тисячі працівників електроенергетичної галузі України.

   Взимку попит на електричну енергію традиційно вищій, що призводить до зростання навантаження на електричні мережі, у сукупності зі складними погодними умовами (вітром, ожеледдю та опадами) підсилюється негативний вплив на сталу роботу енергетичних мереж та зростає аварійність.

  • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста з Айкідо

   IMG_94084 лютого на базі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Соборності України.

   В змагання взяли участь 69 спортсменів та показали наступні результати:

    

  • Вітаємо Дар'ю Персій та Людмилу Василенко з перемогою!

   Багато років поспіль проходить Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Талановиті діти України». Цього року конкурс проходив з 3 по 4 лютого на території національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника міста Київ. Фестиваль розкриває творчий потенціал дітей та молоді багатьох міст України і світу, відкриває яскраві особистості.

   Наше місто гідно представила учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Дар’я Персій, викладач Людмила Василенко.

  • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців обласного чемпіонату з вільної боротьби

   3 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби вільної серед юніорів та юніорок (1998-2000р.н.), юнаків та дівчат (2001-2002 р.н.). В змаганнях взяли участь 72 спортсмени з Лисичанська, Попасної, Старобільська, смт Новопськов, с. Золотарьовка. Найкращі результати в своїх вагових категоріях показали наступні лисичанські спортсмени:

  • Городской голова Сергей Шилин встретился с представителями ОБСЕ

   Сегодня, 2 февраля, городской голова Сергей Шилин встретился с представителями организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (ОБСЕ).

   Во время встречи мэр ответил на все вопросы, интересующие гостей об экономических проблемах города, о выдающихся исторических памятниках и зданиях, политической и социальной ситуации в регионе. Обсудили темы медицины, образования и трудности, с которыми сталкиваются городские власти для поддержания и развития этих отраслей деятельности. Сергей Иванович отметил, что город нуждается в новых томографах и флюорографах, но приобретение их за средства городского бюджета становится невозможным из-за очень высокой стоимости.

  • Про американську програму бізнес стажування "Охорона здоров'я: Управління клініками"

   Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SАВІТ, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Охорона здоров’я: Управління клініками».

   Термін стажування у США: з 31 березня до 21 квітня 2018 року.

   Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 15 лютого 2018 року.

  • Графік особистого прийому громадян посадовими особами Державної податкової інспекції у м. Лисичанську

   • П.І.Б.

    Посада

    Дні прийому

    • ВАКАНСІЯ
    • Начальник ДПІ у м. Лисичанську
    • ГУ ДФС у Луганській області
    • П'ятниця
    • 10.00 – 12.00
    • Кравченко
    • Ніна Миколаївна
    • Перший заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську
    • ГУ ДФС у Луганській області
    • Понеділок
    • 14.00 – 16.00
    • Філімонова
    • Ірина Анатоліївна
    • Заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську
    • ГУ ДФС у Луганській області
    • Вівторок
    • 10.00 – 12.00
    • Начальник відділу обслуговування платників
    • Середа
    • 10.00 – 12.00
    • Начальник відділу моніторингу доходів та обліково-звітних систем
    • Понеділок
    • 10.00 – 12.00
    • Завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб
    • Четвер
    • 14.00 – 16.00

    

  • Продовжується кампанія декларування - 2018

   ДПІ у м.Лисичанську нагадує: продовжується кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році. По вибору платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку. У разі потреби можна отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи в Центрах обслуговування платників. Бланки декларацій надаються безкоштовно.

   Нагадуємо, що обов’язок по наданню декларації до податкового органу виникає при отриманні доходів не від податкових агентів або при отриманні від податкових агентів доходів, що не підлягають оподаткуванню при виплаті, але не звільнених від оподаткування або при отриманні іноземних доходів, а також в інших випадках, передбачених законодавством.

  • Кампанія декларування за 2017 рік триває

   увага!З 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року, згідно якої:

   1) окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи і визначити податкові зобов’язання по податку на доходи фізичних осіб і військового збору;

  • Майже 18 мільйонів гривень спрямовано до місцевого бюджету платниками єдиного податку Лисичанського регіону

   фото бюджет-7

   «За 12 місяців минулого року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 17 млн 709,2 тис грн єдиного податку, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Це на 6 млн 836,0 тис. грн більше, ніж за відповідний період 2016 року».

  • Шановні громадяни! Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

   P03000083477454Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

   До 1 травня задекларуйте свої доходи!

   Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул.ім.В.Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45.

  • Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує

   bc2eabbe1521a5d9a140821bc16dd79a21 лютого 2018 року з 10 до 13 години у приймальні громадян Державної податкової інспекції м. Лисичанська (1 поверх) за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347 буде здійснювати виїзний особистий прийом громадян в.о. заступника начальника ГУ ДФС у Луганській області Ірина Володимирівна Відоменко.

  • В Лисичанську урочисто відкрилася виставка «Будівельний бельгійський спадок Лисичанська кінця ХІХ - початку ХХ століття»

   Сьогодні, 1 лютого, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї урочисто відкрилася краєзнавча виставка «Будівельний бельгійський спадок Лисичанська кінця ХІХ — початку ХХ століття» за участю міністра-радника Посольства Королівства Бельгія в Україні пана Мішеля Версаля. Виставка проходить в нашому місті в рамках проекту «Жовта Лінія» за ініціативи Українського кризового медіа центру. Метою виставки є привернення уваги до історичних споруд які є монументальною спадщиною нашого міста.

  • Сергій Шилін зустрівся з міністром-радником Посольства Королівства Бельгія в Україні паном Мішелем Версалем

   Сьогодні, 1 лютого, міський голова Сергій Шилін зустрівся з міністром-радником Посольства Королівства Бельгія в Україні паном Мішелем Версалем. Також у заході взяли участь керуючий справами міської ради Олександр Савченко, начальник відділу культури міської ради Людмила Ткаченко, представники USAID та Українського кризового медіа центру.

   Під час зустрічі міський голова розповів гостям про економіку Лисичанська та підприємства, якими славиться наше місто, про ситуацію, що склалася з об’єктами промисловості внаслідок військових подій 2014 року.

  • У Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

   Вчора, 31 січня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Очолив засідання заступник міського голови Ігор Ганьшин.

   В роботі Координаційної ради взяли участь члени ради: начальники та спеціалісти структурних підрозділів Лисичанської міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області.

   Членами Координаційної ради був заслуханий та затверджений план роботи Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2018 рік.