Фильтр
 • 30 вересня - День усиновлення

  Враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення Указом Президента України затверджено відзначати щорічно 30 вересня День усиновлення. Мета цього свята полягає в підтримці та розвитку національного усиновлення.

  Саме в цей день, Православною Церквою шануються мучениці Віра, Надія, Любов та їх мати Софія. Віра, Надія і Любов — основні християнські чесноти, вони є символом милосердя і добра по відношенню до людей і вважається, що саме вони є найкращими покровителями цього свята.

  Усиновлення — це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями — і дитини, і дорослого.

  В День усиновлення хочеться подякувати всім усиновителям, співробітникам дитячих будинків, прийомним батькам, опікунам, піклувальникам, співробітникам служб у справах дітей — усім, хто причетний до цього свята. Доброта і любов — головне, що ми повинні дарувати дітям. Адже діти — це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину, а особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них — наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.

 • Шановні бібліотекарі!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

  У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар — хранителем і двигуном людської культури.

  Сучасні бібліотеки — справжні центри інтелектуального та духовного життя, одні з самих затребуваних установ культури. Здійснюючи свою просвітницьку місію, вони здатні зіграти найважливішу роль в розвитку освіти, науки і культури, завжди залишаючись гарантом цивілізованості суспільства.

  Сьогодні бібліотеки міста Лисичанська знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами, беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, а бібліотекарі — стають незамінними помічниками в оперативному і якісному забезпеченні інформацією.

  Бажаємо Вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов’язку. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого міста. Нехай ваша праця — праця хранителів людської мудрості — завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях! Міцного вам здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, нових творчих здобутків та вдячних читачів!

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Повідомлення для підтвердження реальності операцій по зупиненим податковим накладним подаються в електронному вигляді

  ДПІ у м. Лисичанську нагадує: для унеможливлення впливу людського фактору на процес приймання документів Міністерством фінансів України внесено зміни до діючого наказу, якими передбачено подання повідомлень та документів на підтвердження реальності операцій по зупиненим податковим накладним виключно в електронному вигляді. Також передбачено і додатковий контроль за операціями з нульовою ставкою та тими операціями, які звільнені від оподаткування. Це, у свою чергу, дозволить зупинити подальше використання схем фіктивного кредиту з ПДВ.

 • Сервіси ДФС: Запроваджено новий сервіс для платників податку на додану вартість

  ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: ДФС України доопрацьовано «Електронний кабінет платника» в частині надання доступу платникам податків на додану вартість до даних Єдиного реєстру податкових накладних (ЄРПН) в режимі реального часу щодо складених ним чи його контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування (ПН/РК).

 • В Лисичанске состоялось расширенное заседание Президиума Лисичанского городского совета ветеранов

  Сегодня, 29 сентября, в преддверии Дня ветерана Украины и Международного дня пожилых людей, в помещении Лисичанского городского совета ветеранов и музея истории ветеранского движения состоялось расширенное заседание Президиума Лисичанского городского совета ветеранов под председательством Юрия Положенцева.

  В заседании приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин, секретарь Лисичанского городского совета Эдуард Щеглаков, директор Лисичанского территориального центра социального обслуживания Андрей Лазарев, председатели городских и первичных ветеранских организаций.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 2 по 8 жовтня (оновлено)

  2 жовтня о 16.00 в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 розпочнеться концерт з нагоди Дня музики та Дня вчителя.

  3 жовтня запрошуємо відвідати:

  — бібліотеку-філію сімейного читання № 5 та долучитись до акції «Не запізнитися з добром»;

  о 12.00 вечір-пісні «А душа співає» — у бібліотеці-філії № 3;

  — о 13.00 святкову концертну програму «Мы дети славим седину» — у міському ПК;

 • Ольга Тєлушкіна нагороджена Подякою Луганської обласної державної адміністрації

  Вчора, 28 вересня, у Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбувся урочистий захід присвячений Дню працівників освіти.

  За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в естетичне виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти Подяку Луганської обласної державної адміністрації отримала викладач образотворчого мистецтва, завідувач художнім відділом Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ольга Тєлушкіна.

 • У Лисичанську пройшла 37-а сесія міської ради

  Вчора, 28 вересня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 37-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь 33 депутати міської ради, помічник народного депутата України Сергія Дунаєва Лілія Самольцева, секретарі Новодружеської та Привільської міських рад, керівники та співробітники місцевих органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громади та засобів масової інформації.

  Під час пленарного засідання депутати внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік, збільшили розмір статутного капіталу комунального підприємства «Лисичанськтепломережа», виділили кошти на погашення різниці в тарифах на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, а також прийняли низку рішень щодо регулювання земельних відносин.

 • У Новодружеській дитячій школі мистецтв відбувся концерт

  На початку навчального року в Новодружеській дитячій школі мистецтв відбувся концерт студентів вокального відділу Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокоф’єва.

 • Країна дитинства

  Що таке дошкілля? Це — свято, дитяча посмішка, веселощі, ігри, незвичайні пригоди та подарунки від дорослих. А ще — друзі, які поряд у дитячому садку або на ігровому майданчику.

  В рамках проведення «Тижня Дошкілля», 27 вересня, вихованці старших груп дошкільних навчальних закладів № 3 «ДЮЙМОВОЧКА» та № 4 «РОСИНКА» стали учасниками спільної музично-спортивної розваги «Країна дитинства», яка відбулася в міському парку.

 • В Лисичанске почтили память жертв Бабьего Яра

  29-30 сентября 1941 года в оккупированном нацистами Киеве был проведен первый массовый расстрел военными безоружного гражданского населения.

  Всего с 29 сентября по 11 октября 1941 года в Киеве нацисты уничтожили почти все еврейское население города — более 50 тыс. мужчин, женщин, детей. Только в первые два дня расстрелов были убиты почти 34 тысяч человек. 1, 2, 8 и 11 октября расстреляли тех, кто не явился по приказу — еще около 17 тыс. человек. Расстрелы в Бабьем Яру продолжались до освобождения Киева от оккупантов. Всего за годы Второй мировой войны в Бабьем Яру погибло более 100 тыс. человек — евреев, цыган, караимов, советских военнопленных, участников украинского движения сопротивления, пациентов психиатрических клиник и представителей других национальных или социальных групп, которых оккупанты считали «лишними».

 • З початку 2017 року Лисичани сплатили до місцевого бюджету майже 350 тис. грн. податку на нерухомість

  «З початку 2017 року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Лисичанську, сплатили до місцевого бюджету 349,5 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 86,9 тис. грн.. або на 33,1 %, більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

 • Лисичанськ: надходження військового збору склали понад 11 мільйонів гривень

  За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за вісім місяців поточного року сума військового збору спрямована до державного бюджету платниками податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля склала 11 млн. 197,8 тисячі гривень.

 • ДПІ відповідає на запитання

  ЗАПИТАННЯ: Коли буде змінено ставку єдиного податку?

  ВІДПОВІДЬ: Фізичним особам-підприємцям, платникам єдиного податку 1 та 2 груп необхідно внести зміни до Реєстру платників єдиного податку до 20-го числа місяця, що настає за тим, у якому розпочато нову діяльність. Єдиний податок за максимальною зі ставок, що встановлені місцевою радою на види діяльності, які провадить єдинник (включаючи новий вид діяльності), треба починати сплачувати з місяця, у якому було подано заяву на внесення нового виду діяльності до Реєстру.

 • 9 октября заканчивается срок подачи

  -отчета об объемах производства и реализации спирта (форма № 1-РС) за сентябрь 2017г. (п. 3 Порядка, утвержденного приказом Минфина Украины от 11.02.16 г. № 49);

  -отчета об объемах производства и реализации алкогольных напитков (форма № 2-РС) за сентябрь 2017г. (п. 3 Порядка, утвержденного приказом Минфина Украины от 11.02.16 г. № 49);

 • 29 сентября заканчивается срок уплаты

  — ндс за август 2017 года плательщиками, уплачивающими его ежемесячно (п.п.203.1, 203.2 Налогового кодекса Украины (НКУ));

  — налога на доходы с начисленного, но не выплаченного дохода, за август 2017 года (пп.пп.168.1.5, 49.18.1, абз.1 п.57.1 НКУ);

  — военного сбора с дохода, начисленного в августе 2017 года, но не выплаченного (пп. 1.4 п.161 подраздела 10 р. ХХ, пп.пп.168.1.5, 49.18.1, абз. 1 п.57.1 НКУ);

 • Сергей Шилин поздравил ветеранов педагогического труда города Приволье

  Сегодня, 28 сентября, в актовом зале Привольского профессионального лицея состоялось праздничное мероприятие. В преддверии Дня работников образования на празднике чествовали ветеранов педагогического труда.

  В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместитель Игорь Ганьшин.

  В торжественной обстановке Сергей Иванович обратился к присутствующим ветеранам: «Многие из вас отдали почти всю жизнь любимому делу — обучению и воспитанию детей. Вы посвятили себя той благородной работе, которая у вас в душе и в сердце. Благодаря вам мы получили тот потенциал, который сегодня трудится на благо нашего родного города. Огромное спасибо и низкий поклон вам за ваше терпение и ласку, подаренную детям, за ваш огромный труд».

 • Анонс кінотеатру «Дружба» з 28 вересня по 4 жовтня

  — о 10.00, о 13.55 та о19.45 — бойовик, пригоди «Кінгсман: Золоте кільце»;

  — о 12.20 та о 18.05 — мультфільм «LEGO Ніндзяго фільм» 3D;

  — о 16.15 та о 22.00 — екшн, трилер «Американський убивця».

 • Подопечные Лисичанского терцентра посетили Свято-Успенскую Святогорскую Лавру

  Теплым и солнечным осенним днем специалисты отделения дневного пребывания Лисичанского территориального центра социального обслуживания организовали для своих подопечных поездку в Свято-Успенскую Святогорскую Лавру, одну из важнейших православных святынь Украины.

  Во время экскурсии подопечные терцентра смогли посетить пещеры Святогорской Лавры,

 • В Лисичанске поздравили педагогов

  День работников образования в ближайшее воскресенье будут праздновать все, кто причастен к этой важной и такой необходимой деятельности — воспитанию и обучению подрастающего поколения. Это прекрасный повод сказать слова признательности педагогам за их терпение, нелегкий труд, лучшие человеческие качества и творческий подход к своей замечательной профессии.

  Вчера, 27 сентября, в преддверии праздника, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялось праздничное мероприятие.

 • Сжигание листьев и травы опасно для здоровья

  clip_image001С приходом осени жители города традиционно начинают убирать мусор, опавшие листья и сухую траву с приусадебных и дворовых территорий, огородов и сжигать все это в кострах. Несмотря на многочисленные предостережения о вреде, который наносит окружающей среде, атмосфере, а в первую очередь здоровью человека, сжигание опавших листьев, жители продолжают проводить такие «уборки».

  Массовое сжигание листвы приводит к такому загрязнению атмосферы, которое сравнимо с мощными промышленными выбросами. Ухудшается самочувствие людей, обостряются некоторые хронические заболевания, особенно у лиц, страдающих астмой. При сгорании одной тонны растительных остатков в воздух высвобождается около 9 кг микрочастиц дыма.

 • У Лисичанську підсумували літню оздоровчу кампанію 2017 року

  Сьогодні, 27 вересня відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  Під час засідання члени комісії та запрошені керівники й співробітники підприємств різних форм власності підсумували літню оздоровчу кампанію 2017 року та запланували роботу пришкільних літніх мовних таборів та табору «Рекорд» з денним перебуванням на 2018 рік.

 • З 1 жовтня бібліотеки міста працюватимуть за новим графіком

  Шановні мешканці нашого міста! Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з переходом на зимовий період, з 1 жовтня 2017 року бібліотеки Лисичанської центральної бібліотечної системи будуть обслуговувати читачів за наступним графіком роботи:

 • Льготы на приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа в 2017 году

  Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета продолжает начисление и выплату денежной компенсации на приобретение твердого топлива и сжиженного газа льготной категории населения, которые проживают в домах с печным отоплением.

  Льготы на приобретение твердого топлива и сжиженного газа предоставляются ветеранам войны, ветеранам воинской службы, ветеранам органов внутренних дел, вдовам (вдовцам) ветеранов войны, жертвам нацистских преследований, многодетным семьям, гражданам, пострадавшим вследствие Чернобыльской катастрофы 1 и 2 категорий, исходя из расчета стоимости одной тонны твердого топлива и одного баллона сжиженного газа на домохозяйство в год.

 • Олімпійські надії - 2017

  Під такою назвою, вчора, 26 вересня, в дошкільному навчальному закладі (ДНЗ) № 6 «Чайка» в рамках проведення Тижня Дошкілля пройшли традиційні щорічні спортивні змагання серед вихованців дошкільних навчальних закладів південної частини міста. У заході взяли участь команди ДНЗ № 6 «Чайка», № 7 «Іскорка» та № 8 «Світлячок».

  Зазначимо, що спортивні змагання відбулись у традиціях великого спорту: урочисте відкриття Олімпіади, парад учасників, винос Державного Прапору України, виконання Державного Гімну, запалення символічного Олімпійського вогню.

 • У Лисичанську триває оздоровлення дітей пільгових категорій

  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради продовжує направляти дітей пільгових категорій на оздоровлення до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) та Міжнародного дитячого центру (МДЦ) «Артек» (Київська обл.).

  26 вересня до МДЦ «Артек» була направлена група з 4 дітей та 27 вересня до УДЦ «Молода гвардія» — група з 6 дітей, поміж яких троє дітлахів з категорії сироти та позбавлені батьківського піклування перебувають на вихованні в Лисичанському Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та одна дитина під опікою. Ці діти оздоровляться завдяки допомозі депутата Лисичанської міської ради Дмитра Карауланова.

  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

 • День усиновлення

  30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові і матері їх Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей. Днем заснування свята є 30 вересня 2009 року.

  В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі — мама, тато. Вони відчувають себе іншими людьми — відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими. Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть, зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

 • Завітала в гості Осінь - ми на Ярмарок всіх просим!

  Минулого тижня на базі дошкільного навчального закладу № 1 «Шпачок», що у районі склозаводу, пройшла яскрава вистава осіннього ярмарку. У заході взяли участь депутат міської ради Світлана Голубцова, член виконавчого комітету міської ради Олена Кардакова, вихованці закладу та їх батьки, колектив дошкільного закладу.

  Зазначимо, що осіннє свято відображало національні українські традиції та звичаї. Працівники закладу намагалися якомога повніше створити теплу, затишну атмосферу та передати всю красу українського ярмарку.

 • Дотримання мінімального розміру заробітної плати - обов'язок кожного роботодавця

  Згідно зі ст. 10 Закону України «Про оплату праці» розмір мінімальної заробітної плати встановлюється Верховною Радою України за поданням Кабінету Міністрів України не рідше одного разу на рік у законі про Державний бюджет України.

  Розмір мінімальної заробітної плати на 2017 рік, затверджений Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 р. N 1801-VIII, складає 3200 грн. на місяць (або 19,34 грн. за годину у погодинному розмірі).

 • В Лисичанске рассмотрели вопросы предоставления населению субсидий

  В минувшую пятницу состоялось заседание Координационного совета по вопросам предоставления населению жилищных субсидий.

  В работе Координационного совета приняли участие заместители городского головы Максим Головнев и Андрей Якимчук, специалисты управления труда и социальной защиты населения (УТСЗН) Лисичанского городского совета, руководители и специалисты коммунальных предприятий города, предоставляющие жилищно-коммунальные услуги, сотрудники структурных подразделений городского совета.

 • Освітяни нашого міста - переможці ІХ Міжнародного Фестивалю педагогічних інновацій

  21 та 22 вересня на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради відбувся ІХ Міжнародний Фестиваль педагогічних інновацій.

  Цього року для участі у Фестивалі надійшло 316 робіт із 22 областей України, а також Білорусі, Польщі та Сполучених Штатів Америки. Роботи були представлені за такими номінаціями: «Інновації у сфері дошкільної освіти»; «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах»; «Інновації в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами»; «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».

  На Фестиваль було запрошено 70 переможців, серед яких були педагоги нашого міста, а саме: завідувач ДНЗ № 4 «Росинка» Наталія Боднар та вихователь-методист Ганна Варган; вихователь-методист ДНЗ № 8 «Світлячок» Наталія Косенко та вихователі Марина Григоренко, Ірина Новікова та заступники директора Лисичанської багатопрофільної гімназії Олена Задирака та Вікторія Щеглакова.

 • Солістки зразкової студії східного танцю «Атлантіс» здобули 8 призових місць на Всеукраїнському фестивалі східного танцю «Мистерия Звезд» (оновлено)

  23 вересня у місті Харків відбувся Всеукраїнський фестиваль східного танцю «Мистерия Звезд», у якому взяли участь 13 клубів східного танцю з різних міст країни.

  Наше місто гідно представили вихованці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» під керівництвом Ірини Гончарової (ПК ім. В.М. Сосюри), а саме: Олена Карпова, Валерія Ратушна, Олександра Куриленко та Анастасія Терещенко.

 • В Лисичанске поздравили работников дошкольного образования

  Вчера, 25 сентября, в дошкольном учебном заведении № 8 «Светлячок» прошло торжественное мероприятие, посвященное Дню дошкольного работника. Вместе с работниками дошкольных учреждений города в торжестве приняли участие руководство города, сотрудники отдела образования и методического центра.

  В этот день в адрес руководителей и работников дошкольных учреждений звучали слова благодарности за результативную, плодотворную, творческую работу и создание положительного имиджа дошкольного образования.

 • 28 сентября - сеанс телефонной "горячей линии"

  28 сентября с 09.00 до 10.00 состоится сеанс телефонной «горячей линии» с начальником Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС Украины в Луганской области, полковником службы гражданской защиты Сергеем Мазаловым.

  Позвонив по номеру телефона 7-12-86, Вы сможете получить ответы на все вопросы, которые касаются работы подразделений ГСЧС.

  Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украины в Луганской области

 • У Лисичанську розглянуто питання щодо зміни тарифів на послуги ЖЕКів

  23 вересня у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулись громадські слухання з обговорення питання щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються КП ЛЖЕК №№ 1, 3, 5, 6, 8. Слухання пройшли під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. Також в засіданні взяли участь заступник міського голови Андрій Якимчук, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко, секретар постійної депутатської комісії з питань розвитку міста в галузі житлово-комунального господарства, власності та земельних відносин Віталій Деменковець, начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства Віталій Сахань, депутати міської ради, начальники та працівники житлово-експлуатаційних контор, громадськість, мешканці міста та ЗМІ. Загалом у громадських слуханнях взяли участь понад 250 осіб .

 • У Лисичанську розглянуто питання щодо зміни тарифів на послуги ЖЕКів

  23 вересня у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулись громадські слухання з обговорення питання щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються КП ЛЖЕК №№ 1, 3, 5, 6, 8. Слухання пройшли під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. Також в засіданні взяли участь заступник міського голови Андрій Якимчук, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко, секретар постійної депутатської комісії з питань розвитку міста в галузі житлово-комунального господарства, власності та земельних відносин Віталій Деменковець, начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства Віталій Сахань, депутати міської ради, начальники та працівники житлово-експлуатаційних контор, громадськість, мешканці міста та ЗМІ. Загалом у громадських слуханнях взяли участь понад 250 осіб .

 • Бізнес-форум «Business4Wome»

  clip_image00118 та 19 жовтня 2017 року у місті Маріуполь за адресою вул. Харлампіївська, 17 (ДК «Молодіжний») відбудеться бізнес-форум «Business4Women» організаторами якого виступає Центр підтримки бізнесу у місті Краматорськ за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку у рамках ініціативи EU4 Business Європейського союзу.

  Метою цього заходу є об’єднання жінок-підприємців Донецького та Луганського регіонів України, які мають досвід або також хочуть розпочати підприємницьку діяльність.

 • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми

  Вчора, 25 вересня, відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, представники місцевих органів держаної влади та Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області.

 • Лисичанські спортсмени - переможці традиційного турніру зі змішаних єдиноборств "Територія сили - 2"

  23 вересня у місті Сєвєродонецьк пройшов традиційний турнір зі змішаних єдиноборств «Територія сили — 2». На рингу змагались 10 пар — 20 спортсменів, які приїхали не тільки з різних куточків України (Київська, Запорізька, Харківська, Луганська, Одеська, Донецька, Хмельницька області), а й з Грузії та Туркменістану.

 • Триває чемпіонат Луганської області з футболу 2017-2018р.

  23 вересня на футбольному полі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшли ігри чемпіонату Луганської області з футболу 2017-2018р. серед юнаків 2005-2006р.н.

  Команда Лисичанської ДЮСШ зіграла з командою міста Попасна з рахунком 4:1.

 • Порядок сплати ПДФО за надання в оренду земельного паю

  ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: підприємство, що виплачує доходи громадянам, які проживають в інших місцевостях, за надання в оренду земельних паїв, сплачує податок на доходи фізичних осіб до відповідного бюджету за своїм місцезнаходженням (основним місцем обліку).

 • Шановні працівники дошкільних закладів міста!

  Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом — Днем дошкілля!

  Виховання дітей на початку їх життєвого шляху — це не просте завдання, адже той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. Ваша кропітка праця — це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Ваша щоденна наполеглива та натхненна робота збагачує світ знанням, милосердям та людяністю. Завдяки вашому терпінню, мудрості та високому професіоналізму кожного дня діти з цікавістю пізнають світ, вчаться мислити та творчо розвиваються.

  В цьому році спільними зусиллями Лисичанської міської ради, дитячого фонду ООН UNICEF в рамках соціальних ініціатив відкриваються нові інклюзивні групи в дитячих садочках Лисичанська. Разом з цим є можливість піклуватися та приділяти більше уваги кожній дитині, яка цього потребує. Адже діти — це наше майбутнє, і лише від нас всіх разом залежить, яким воно буде.

  В цей святковий день прийміть щирі слова вдячності за вашу самовіддану та неоціненну працю. Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, добробуту, радості від вихованців та людської вдячності. Хай кожен ваш день буде наповнений добром, щедрістю, вірою, надією та любов’ю!

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • До уваги платників податку на додану вартість!

  ДПІ у м. Лисичанську нагадує: у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних платник податку має право подати на розгляд комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації письмові пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті «в» підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України з повідомленням щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим податковим накладним/розрахункам коригування за встановленою формою J(F)1312601(далі — Повідомлення).

 • З початку року у Лисичанській ДПІ зареєстровано 154 реєстратора розрахункових операцій

  За словами в.о. начальника відділу обслуговування платників Лисичанської ДПІ Людмили Каргальської, за вісім місяців поточного року фахівцями відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанськ зареєстровано 154 реєстратора розрахункових операцій (РРО), 445 книг обліку розрахункових операцій (КОРО) та 180 розрахункових книжок.

 • В лисичанском терцентре отметили День мира

  В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось мероприятие, посвященное Международному дню мира. Этот праздник отмечают во всем мире по инициативе Генеральной Ассамблеи ООН.

  Символом праздника стал «Голубь мира», который ветераны изготовили своими руками.

 • Подопечные терцентра посетили выставку ко Дню партизанской славы

  22 сентября — День партизанской славы. Это дань уважения героям, сражавшимся с фашистами в тылу врага в годы Второй Мировой войны и напоминание будущим поколениям о великом подвиге партизанов.

  Сегодня, 22 сентября, подопечные отделения дневного пребывания Лисичанского территориального центра социального обслуживания посетили Лисичанский краеведческий музей. В День партизанской славы работники музея подготовили тематическую выставку.

 • 22 вересня - День партизанської слави

  День партизанської слави відзначається у всіх регіонах України, як данина всенародної поваги та вшанування пам’яті усіх тих, хто під час Другої Світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу. Свято встановлено в Україні «...на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників...» згідно з Указом Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року. Це державне визнання внеску партизанів у перемогу над фашизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі.

 • Патронат над дитиною - нова форма сімейного виховання

  Реалізація права дитини на сімейне виховання — пріоритет держаної політики України.

  Патронат над дитиною с інноваційною послугою підтримки сімей з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини, і передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин.

 • Увага! Закінчується строк сплати

  28 вересня закінчується строк сплати:

  — єдиного внеску за серпень 2017р. гірничими підприємствами.

  29 вересня закінчується строк сплати:

  — податку на доходи з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2017р.;

 • "Мир - это надежное будущее, мир - это исполнение мечты!"

  21 сентября — Международный День мира. Традиция празднования появилась в 1981 году. Тогда Генеральная Ассамблея Организации Объединенных Наций (ООН) приняла резолюцию, которой было установлено празднование Дня мира в третий вторник сентября. Учреждение такого праздника было посвящено укреплению идеалов мира как внутри каждого отдельного государства и народа, так и между государствами и народами всей планеты.

 • Факт зупинення реєстрації податкової накладної у ЄРПН не спростовує здійснення господарських операцій

  ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу, що відповідно до ст. 187 Податкового кодексу України на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, або на попередню оплату. Відповідно до п. 44.1 ст. 44 ПКУ для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

 • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 23 мільйона гривень ПДВ

  В. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко повідомила: «За січень — серпень поточного року до державного бюджету було спрямовано 22 млн 746,4 тис. грн податку на додану вартість, з яких 324,9 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями». Також вона зазначила, що такі показники були досягнуті завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   

 • Увага! Загальнодоступний інформаційно - довідковий ресурс "ЗІР"

  ЗІР — інформаційний сервіс, який допомагає платнику податків самостійно знайти відповіді на запитання щодо оподаткування, державної митної справи, ЄСВ, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи Державної фіскальної служби (ДФС), та мінімізує витрати часу на отримання інформації. Інформація, розміщена в ЗІР, щоденно моніториться на відповідність діючому законодавству та актуалізується.

 • Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих та робота з ними

  За такою темою, 19 вересня, у м. Сєвєродонецьк відбувся тренінг, організований Департаментом соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації за підтримки громадської організації «Регіональний правозахисний соціолого-освітній центр «Жінки Донбасу».

  Від міста Лисичанськ у тренінгу взяли участь спеціалісти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 • Увага! Шахраї!

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує: у місті Лисичанську зафіксовані випадки, коли невстановлені особи телефонують суб’єктам господарювання від імені посадових осіб ДПІ у м. Лисичанську та повідомляють, що до міста Лисичанська завітали, так звані «гості» і просять перерахувати на певні рахунки кошти для їх розселення.

  У зв’язку з цим, ДПІ у м. Лисичанську ГУ ДФС у Луганській області офіційно заявляє, що це — справа шахраїв і закликає суб’єкти господарювання бути пильними.

  У разі дзвінків з подібними «проханнями» негайно звертайтесь до правоохоронних органів.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • Лисичанські майстрині та учасники художньої самодіяльності міста привітали з Днем сім'ї мешканців міста Рубіжне

  Традиційно, 16 вересня, у місті Рубіжне відсвяткували День сім’ї. Вже багато років на святі займає особливе місце виставка народної творчості, активними учасницями якої є лисичанські майстрині клубу «Райдуга талантів» (Лисичанська центральна бібліотека). Цього року до свята долучились майстрині народної творчості Олена Чекрига, Тетяна Титова, Надія Шконда, Тетяна Немченко, Марія Казьміна, Олена Ярошенко та інші.

  Наші майстрині представили багато виробів різних видів рукоділля у різноманітній техніці виконання. Роботи у техніці фріволіте Олени Ярошенко, жіночі прикраси, декоровані дорогоцінним камінням Тетяни Кизим привернули увагу багатьох мешканців та гостей міста Рубіжне. Дитячі іграшки виготовлені Надією Шкондою та Тетяною Немченко, не залишили байдужими малюків та їх батьків.

 • Щодо підготовки спортивного резерву серед вихованців міської ДЮСШ

  Вчора, 19 вересня, під час чергового засідання виконавчого комітету начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт доповіла про підготовку спортивного резерву серед вихованців Лисичанської міської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ).

  Ніна Петрівна зазначила, що головною метою міської ДЮСШ є підготовка спортивного резерву з різних видів спорту для збірних команд міста, області та України. На сьогоднішній день у міській ДЮСШ функціонує 15 відділень з різних видів спорту, які відвідують 877 вихованців, найкращі з яких входять до складу 7 національних збірних команд, 187 команд обласного рівня та до 247 міських команд.

 • Внимание! В связи с аварийной ситуацией приостановлено водоснабжение

  Вниманию абонентов КП «Лисичанскводоканал» районов РТИ, ул. Красная, Стекольного завода, гора Попова до стадиона «Шахтер».

  20 сентября около 09.00, представителями лесхоза при проведении расчистки воздушной линии 6кВ присоединения «Лесная дача 1 подъем — 2 подъем», повреждена опора ЛЭП.

  На данный момент проводятся аварийно-восстановительные работы.

  Ориентировочное время восстановления водоснабжения — 19.00.

  Администрация КП «Лисичанскводоканал»

 • У Лисичанський міській раді пройшло чергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 19 вересня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання перший заступник міського голови Андрій Шальнєв.

  Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування та про розподіл житлової площі. Також заслухали та винесли на розгляд чергової сесії міськради звіт про хід реалізації Програми економічного і соціального розвитку міста Лисичанська у І півріччі 2017 року; заслухали та взяли до відома звіт про стан атестації робочих місць за умовами праці на підприємствах міста, в установах, організаціях міста та рекомендували керівникам підприємств, установ і організацій усіх форм власності забезпечити своєчасне та якісне проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам відповідно до законодавства пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах; заслухали та взяли для відома інформацію про підготовку спортивного резерву серед вихованців Лисичанської міської ДЮСШ та стан спортивних споруд цієї ДЮСШ.

 • 11 листопада фінал ІІ-го східноукраїнського регіонального конкурсу літературної творчості «Кальміюс»

  11 листопада 2017 року відбудеться фінал ІІ-го східноукраїнського регіонального конкурсу літературної творчості «Кальміюс», який успішно стартував на східній Україні в липні 2016 року.

  Цього року учасниками конкурсу можуть стати як аматори, так і досвідчені майстри слова з Донецької, Луганської, Харківської, Дніпровської, Запорізької областей. А також, внутрішньо переміщені особи з Донецької та Луганської областей.

 • Вихованці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» посіли 41-е призове місце у Всеукраїнському фестивалі «Форум Bellydance»

  16 вересня, у місті Святогірськ Донецької області відбувся Всеукраїнський фестиваль східного танцю «Форум Bellydance». Також, в рамках фестивалю пройшли відкритий чемпіонат Донецької області та відбірковий тур до Чемпіонату України. За призові місця боролись 16 клубів східного танцю.

  Наше місто гідно представили вихованці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» під керівництвом Ірини Гончарової (Палац культури ім. В.М. Сосюри), продемонструвавши 56 танцювальних програм.

 • Я маю право на свободу об'єднання у громадські організації

  В рамках реалізації Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право», однією з цілей якого є підвищення юридичної грамотності населення України, Головне територіальне управління юстиції у Луганській області повідомляє, що для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів, фізичні особи та/або юридичні особи приватного права можуть об’єднуватись та створювати громадські об’єднання.

  Право на свободу об’єднання у громадські організації України для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення економічних, соціальних, культурних та інших інтересів закріплено Конституцією України.

 • «Біоенергетика. Сучасні технології та обладнання для видобування енергії з біологічних енергоносіїв на прикладі Баварії»

  За такою темою, з 22 по 27 жовтня в Баварії проходитиме українсько-німецький семінар-практикум. 

  Проект підтримується Баварським урядом і розрахований на представників підприємств української економіки, пов’язаних з виникненням органічних відходів у ході виробничих процесів.

  Заявки на участь у семінарі-практикумі приймаються по 25 вересня. Телефон для довудок: +38 044 461 98 08.

  Торгово-промислова палата України

 • У Лисичанську пройшла акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти."

  У рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» біля Центру позашкільної роботи зі школярами та з молоддю співробітники Лисичанського міського управління та АРЗ СП ГУ ДСНС провели захід

  Для присутніх гостей свята, а саме: учнів ЗОШ № 14, ветеранів пожежної охорони, співробітників Нацполіції та жителів міста свято розпочалося з демонстрації новітньої техніки та обладнання пожежно-рятувальних підрозділів. Піротехніки продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів та розповіли про те, яку небезпеку вони собою уявлять.

 • Открытие учебного года Университета третьего возраста в Лисичанском терцентре

  15 сентября в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось открытие шестого учебного года в Университете третьего возраста.

  Проект направлен на поддержку людей преклонного возраста с активной жизненной позицией в их стремлении овладеть современными знаниями, на помощь в адаптации к меняющимся условиям жизни.

 • В Лисичанську пройшли ігри чемпіонату Луганської області з футболу

  17 вересня на футбольному полі стадіону «Шахтар» пройшли ігри чемпіонату Луганської області з футболу 2017-2018р. серед юнаків 2007-2008р.р.н.

  Команда Лисичанської ДЮСШ зіграла з наступними рахунками:

 • Вихованці міської ДЮСШ-переможці чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

  15 та 16 вересня в м. Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-01 р.н. та 2002 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 120 спортсменів з 7 команд міст та районів Луганської області.

  Вихованці міської ДЮСШ покази наступні результати:

 • 28 вересня - чергове засідання сесії Лисичанської міської ради (оновлено)

  Засідання чергової 37-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 28 вересня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

  На розгляд міської ради виносяться наступні питання.

 • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату міста з греко-римської боротьби

  16 вересня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з греко-римської боротьби. В змаганнях взяли участь 92 спортсмени з Попасної, Кремінної, Біловодська, Старобільська, Новопскова, Марковки, Лисичанська.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

 • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців обласного чемпіонату з вільної боротьби

  16 вересня в міській ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат (2002-2003р.н.). В змаганнях взяли участь 69 спортсменів з Лисичанська, Попасної, Кремінної, Біловодська, Старобільська, Новопскова.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

 • С Днем спасателя!

  Уважаемые спасатели, работники гражданской защиты населения, аварийно-спасательных служб и других специальных формирований города!

  Поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем спасателя!

  Вы с честью обеспечиваете надежную защиту жизни людей и национального богатства от огня и стихии, круглосуточно поддерживаете постоянную боевую готовность к борьбе с незваным бедствием и всегда готовы как можно быстрее помочь тем, кто больше всего нуждается в неотложной помощи.

  Ваши сила духа, мужество, отвага и самоотдача снискали уважение и признание среди людей. Спасибо вам, уважаемые спасатели, за то особенное и бескорыстное добро, которому вы посвятили свою жизнь. Убеждены, что вы и в дальнейшем вы будете преданно и добросовестно служить избранному делу.

  В этот праздничный день желаем всем вам крепкого здоровья, мира, добра, благополучия, стойкости и выдержки в вашем нелегком труде. Пусть любовь и согласие господствуют в ваших домах, а ангел-хранитель оберегает вас от всех бед!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Уважаемые работники фармацевтической отрасли Украины!

  Поздравляем вас с профессиональным праздником!

  Выбранную вами профессию всегда уважали в обществе, ведь она связана с сохранением самого ценного достояния государства — здоровья ее граждан.

  Особые слова благодарности за многолетний и добросовестный труд, практическую помощь и мудрые советы ветеранов, которые стояли у истоков создания фармацевтической отрасли.

  Приятно отметить, что за короткое время отечественная фармацевтическая отрасль модернизировалась, напитала украинский рынок широким ассортиментом лекарственных средств, выходит на европейский рынок и становится конкурентоспособной.

  В этот праздничный день желаем вам, вашим семьям и близким здоровья, счастья, добра и благополучия, а благодарность и уважение лисичан пусть и дальше вдохновляют вас на дальнейшие успехи и профессиональные достижения.

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Календар виставок та тематичних екскурсій з 18 по 23 вересня

  З 18 по 22 вересня у закладах культури пройде цикл тематичних екскурсій:

  — «Народжений світанком України» — у меморіальному музеї В.М. Сосюри;

  — «Шляхами подвигу і слави» — у музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу.

  З 18 по 23 вересня відкриється виставка-спогад «Пам’ятаємо ми минуле» у бібліотеці-філії № 5.

 • 20 вересня 2017року закінчується строк подання:

  - декларації з ПДВ за серпень 2017р. платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю;

  - звіту про суми нарахованої зарплати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб і суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцстрахування до податкових органів за серпень 2017р.;

 • 20 вересня 2017 року закінчується строк сплати:

  - авансових внесків із єдиного податку платниками єдиного податку 1 та 2 груп за вересень 2017р.;

  - єдиного внеску (окрім гірничих підприємств) за серпень 2017р.

  Державна податкова інспекція у місті Лисичанську

 • У ДПІ міста Лисичанська створено всі умови для того, щоб кожен громадянин отримав швидке та зручне обслуговування

  «У Центрі обслуговування платників податків фахівцями Лисичанської ДПІ, з початку поточного року, надано 5455 різноманітних послуг» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан.

 • На 5 мільйонів більше ніж в попередньому році отримав місцевий бюджет Лисичанського регіону від платників єдиного податку

  «За вісім місяців поточного року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 12 млн 432,1 тис грн єдиного податку, — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко. — Це на 5 млн 48,5 тис. грн більше, ніж за відповідний період минулого року».

 • Секретарь городского совета Эдуард Щеглаков поздравил спасателей с профессиональным праздником

  Сегодня, 15 сентября, в преддверии Дня спасателя, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ЦВРШМ) состоялось торжественное мероприятие.

  Чрезвычайные ситуации всегда возникают неожиданно и в этой сложной ситуации есть люди, которые по долгу службы обязательно придут на помощь. Это работники аварийно-спасательных служб и пожарной охраны.

 • В Лисичанске состоялось очередное заседание совета безопасной жизнедеятельности населения

  Вчера, 14 сентября, в Лисичанском городском совете состоялось заседание совета безопасной жизнедеятельности населения.

  Членами комиссии был рассмотрен вопрос о состоянии подготовки шахт ПАО «Лисичанскуголь» к работе в осенне-зимний период 2017-2018 годов. Главный механик ПАО «Лисичанскуголь» Сергей Подгорный и инспектор управления горного надзора отдела государственного надзора угольной отрасли Главного управления Гоструда в Луганской области Андрей Семихин проинформировали о ходе проведения угольщиками мероприятий по подготовке к безопасной и безаварийной работе в зимний период, которая, на сегодняшний день, ещё продолжается.

 • У Лисичанську відкрито виставку живопису "На хвилі"

  14 вересня у міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки живопису художниць Моргуль Тетяни (м. Сєвєродонецьк) та Анжеліки Горбачик (м. Лисичанськ) «На хвилі».

  Під час заходу присутні відвідувачі познайомилися з творчими роботами та біографією учасниць виставки. Огляд представлених творчих робіт дозволив всім присутнім насолодитися чудовими морськими пейзажами та поринути у безтурботність.

 • Енергоменеджмент. Що це?

 • «Споемте, друзья!»

  В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания уже несколько лет работает клуб по интересам «Споемте, друзья!». В 2017 году благодаря сотрудничеству терцентра с агентством по международному развитию «USAID» подопечных терцентра учит песенному мастерству Елена Яловик — финалистка музыкального телешоу «Народная звезда».

 • Фестиваль «З країни в Україну»

  Вчора, 13 вересня, у виконкомі Лисичанської міської ради відбулась робоча нарада з питань організації та проведення в м. Лисичанську фестивалю «З країни в Україну».

  Нарада відбувалась під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина, за участю керівників відділів та управлінь міської ради та представників БО «БФ «З країни в Україну». Під час наради було обговорено низку організаційних питань щодо проведення у місті Лисичанську фестивалю «З країни в Україну».

 • Вітаємо команду юних інспекторів дорожнього руху «Третя рота» із завершенням фінальних змагань «КВН-ЮІР 2017»!

  В дитячому центрі «Молода гвардія» в Одесі завершились фінальні змагання Всеукраїнського конкурсу загонів юних інспекторів руху «КВН-ЮІР 2017». Команда Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 — «Третя рота» захищала честь нашого міста та всієї Луганської області.

  Наші учасники були одними з наймолодших серед інших гравців, тому фінальний етап змагань став для них відмінним досвідом та запорукою для перемог у майбутньому.

 • Команда школи № 4 зайняла 8-е місце у Всеукраїнських змаганнях «Олімпійське лелеченя»

  З 4 по 11 вересня у Міжнародному Дитячому Центрі «Артек», що біля Києву пройшов фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» — «Olympic Moves». Юні олімпійці, а саме команди з 25 регіонів України протягом тижня разом з «Юними лідерами» навчались, перемагали, дружили.

 • До уваги осіб з інвалідністю, а також батьків, піклувальників, законних представників дітей з інвалідністю та дітей віком до двох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності

  Згідно з Законом України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» та Порядком надання інвалідам, дітям-інвалідам і дітям віком до двох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, реабілітаційних послуг, затвердженим ПКМУ від 31.01.2007 № 80, зазначені категорії громадян відповідно до рекомендацій, зазначених в індивідуальній програмі реабілітації, мають право на отримання відповідних реабілітаційних послуг в реабілітаційних установах за направленням управління праці та соціального захисту населення.

 • Відновлення родинних зв'язків

  clip_image002

  Служба Розшуку НК ТЧХУ ( Національний Комітет Товариства Червоного Хреста України) інформує вас про те, що у складі Служби розшуку Німецького Червоного Хреста є підрозділ, який займається консультативною допомогою з питань імміграції до Німеччини та інтеграції в країні осіб німецького походження, а також вирішенням соціальних проблем існуючих і потенційних переселенців.

  За пропозицією наших німецьких колег, ми будемо приймати звернення від громадян, яких цікавлять подібні питання і яким зручніше спілкуватись за допомогою ТЧХУ, і координувати отримання кваліфікованих відповідей на питання, які турбують багатьох наших співгромадян.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Вчора, 12 вересня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  В ході засідання були розглянуті наступні питання:

  — положення про експертну комісію та архів КП «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора № 3»,

 • Снадобье, несущее трагедии в семьи...

  Конечно же, к числу таких снадобий относятся бесплатные и всем легкодоступные лесные грибы! Осень - грибная пора… Но необходимо помнить, что употребление в пищу некачественных грибов приводит к тяжелым формам отравления, и нередко к гибели.

  Ежегодно в Украине из-за отравления дикорастущими грибами в больницы попадают сотни людей, большинство случаев заканчиваются трагически.

 • Рятувальники та нацполіція міста Лисичанськ розпочали проведення профілактичних заходів "Оберіг-2017"

  У вересні співробітники Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області та співробітники Лисичанського міського відділу поліції розпочали проведення профілактичних заходів «Оберіг-2017», перші з яких було проведено у загальноосвітніх школах № 12, 13, 27 та 30.

 • 14 сентября открытие выставки живописи

  14 сентября в 14.00 Лисичанский краеведческий музей приглашает на открытие выставки живописи.

 • Обращение службы ГСЧС ко всем жителям региона

  Напоминаем о необходимости строго соблюдать правила пожарной и минной безопасности на открытых территориях и лесных насаждениях. Воздержитесь от посещения лесных массивов, а также необследованных саперами территорий.

  Проведите разъяснительную работу со своими детьми о соблюдении противопожарной и минной безопасности.

 • Графік особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції Лисичанської міської ради та її виконавчих органів

  Графік особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції Лисичанської міської ради та її виконавчих органів.
 • У Лисичанську відбувся творчий вечір поетеси Алли Проневич

  9 вересня, у міському ПК, відбувся творчий вечір талановитої поетеси, композитора, члена літературного об’єднання «Істок» Алли Проневич під назвою «Город мой Лисичанск, о тебе я пою».

  Під час заходу присутні слухали твори різноманітної тематики: про любов до рідного краю, про материнство, про природу. Серед них такі вірші, як «Рідна земля», «Пора збирати каміння», «Все починається з любові», «Сповідь» та пісні «Білий вальс над Дінцем», «Купальська ніч» та інші.

 • Державний архів Луганської області

  Поштова адреса: м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний, 59

  Телефон для довідок: (06452) 2-32-00, 4-04-66

  Факс: (06452) 2-32-00

  e-mail: archive_lg@arch.gov.ua, d_arhiv@loga.gov.ua

  Графік прийому запитів від громадян та представників організацій, видача архівних довідок:

  Понеділок: 10.00 — 15.00, перерва з 12.30 — 13.15;

 • Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє

  Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено ряд змін до порядку призначення та надання населенню житлових субсидій.

  Відповідно до прийнятих змін розрахунок субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у жовтні на опалювальний період буде проводитись на підставі доходів за перше півріччя 2017 року.

 • Вітаємо вихованців Лисичанської ДЮСШ - переможців та призерів відкритого чемпіонату Донецької області з легкої атлетики!

  8 вересня в м. Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики пам’яті Заслуженого майстра спорту (ЗМС) Н.Г. Откаленко серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003, 2004 років народження та молоді. В змаганнях взяли участь 150 спортсменів з 11 міст Луганської та Донецької областей.

 • В Лисичанську пройшов майстер-клас з "Оригамі"

  6 вересня у музеї історії содового заводу працівники міського Палацу культури провели майстер-клас з «Оригамі», присвячений року Японії в Україні, для учнів початкових класів ЗОШ № 2.

  З метою ознайомлення з історією, культурою та традиціями Японії на початку заходу діти переглянули слайд-екскурс «Подорож Японією».

 • С Днем работников нефтяной, газовой и нефтеперерабатывающей промышленности!

  Уважаемые работники нефтяной, газовой и нефтеперерабатывающей промышленности!

  Искренне поздравляем вас с профессиональным праздником!

  Это праздник людей, которые посвятили себя сложному, но очень нужному делу. Сегодня для нашего города и страны в целом устойчивое и надежное снабжение энергоресурсами приобретает исключительное значение. От деятельности нефтяной, газовой и топливной индустрий зависят бесперебойность работы всех отраслей промышленности и народного хозяйства, а также комфорт и уют в жизни людей.

  Спасибо вам за ваш непростой труд, высокий профессионализм и ответственное отношение к делу. Пусть и в дальнейшем ваши усилия будут направлены на подъем национальной экономики, укрепление энергетической независимости нашего государства, а возрождение нефтеперерабатывающей отрасли станет залогом успешного развития нашего региона!

  Желаем вам новых трудовых достижений, стабильности и уверенности в завтрашнем дне! Пусть успешными будут любые добрые дела и начинания! Крепкого здоровья, достатка и благополучия, мира и добра вам и вашим близким!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Праздник урожая в терцентре

  Вот и наступила осень во всей своей многогранности: яркая и неповторимая, красочная и живая, богатая своей красотой и щедрая дарами. Она прекрасна и величественна, как сама королева.

  В один из теплых солнечных осенних деньков в Лисичанском терцентре праздновали День урожая. Этот праздник посвящают собранному урожаю, плодородию и семейному благополучию.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 11 по 17 вересня

  11 вересня о 14.00 в народному музеї історії содового заводу відбудеться віртуальна екскурсія «Подорож Японією» для учнівської молоді мікрорайону.

  13 вересня о 13.00 в центральній бібліотеці пройде дискусійний перегляд документальних фільмів у кіноклубі з медіа-просвіти по правам людини «Docudays.UA».

 • В Лисичанске чествовали работников физической культуры и спорта

  Сегодня, 8 сентября, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялось торжественное мероприятие, посвященное Дню работников физической культуры и спорта.

  В зале присутствовали городской голова Сергей Шилин, начальник отдела по делам семьи, молодежи и спорта Нина Нецвет, начальник отдела образования Лисичанского городского совета Татьяна Худоба, депутаты Лисичанского городского совета, учителя физической культуры общеобразовательных школ города,

 • 22 вересня 2017року відбудеться Національний податковий форум для платників податків

  З метою роз’яснення суб’єктам господарювання основних аспектів практичного застосування норм податкового законодавства 22 вересня 2017 року за адресою: м. Київ, грандхол «Хрещатик» готель «Хрещатик» (вул.Хрещатик, 14) відбудеться Національний податковий форум для платників податків на тему: «Трансфертне ціноутворення, прибуток, податок на додану вартість».

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • Еще двум жителям дома № 17 вручили ордера на получение квартир

  Сегодня, 8 сентября, перед началом аппаратного совещания секретарь Лисичанского городского совета Эдуард Щеглаков вручил ордер на жилое помещение Ринате Молотай — жительнице города, ранее проживавшей в доме № 17 по кварталу Восточный (Октябрьской революции), разрушенном летом 2014 года. Еще один ордер на жилое помещение получил Анатолий Какуля. Решение о выдаче 2-х ордеров на жилые помещения жителям города, ранее проживавшим в квартирах коммунальной формы собственности разрушенного летом 2014 года дома по № 17 кварталу Восточный было принято 5 сентября на заседании исполнительного комитета Лисичанского городского совета.

 • 15 вересня 2017 року закінчується строк подання

  - звіту про використання КОРО (РК) за серпень 2017р.;

  - заяви про перехід на спрощену систему оподаткування з IV кварталу 2017р. і розрахунку за попередній календарний рік.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • З початку року 7 громадян Лисичанська стали платниками ЕСВ добровільно

  «З початку поточного року, можливістю заключати договори добровільного страхування у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування скористалися 7 осіб» — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

 • За вісім місяців поточного року від платників Лисичанського регіону в бюджет надійшло понад 254 млн грн.

  «За вісім місяців поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 254 млн 203,8 тис. грн, — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 90 млн 673,0 тис. грн, що на 25 млн 53,1 тис. грн або на 20,4 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 163 млн 530,8 тис. грн — до місцевого бюджету, що перевищує показник минулого року на 28,7 %».

 • Уважаемые работники физической культуры и спорта!

  Примите искренние поздравления с профессиональным праздником — Днем физической культуры и спорта!

  Ваша работа неразрывно связана со здоровым образом жизни, а ваше жизненное кредо — «в здоровом теле — здоровый дух». У вас замечательное призвание — прививать желание подрастающему поколению быть спортивными, крепкими и, самое главное, здоровыми. Вы растите настоящих чемпионов и победителей, которые представляют честь нашего города за его пределами и, которыми, все мы можем гордиться.

  В этот праздничный день хочется выразить слова благодарности за ваши прекрасные профессиональные качества, которые помогают вам быть для ваших учеников наставниками и примером силы духа и стремления к победе.

  Сегодня от всей души желаем вам здоровья, энтузиазма, вдохновения в вашей интересной и такой необходимой работе. Пусть ваше упорство и желание побеждать передаются воспитанникам и становятся настоящим стимулом для новых спортивных достижений и покорения новых ступенек Олимпа.

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Афіша кінотеатру «Дружба» з 7 по 13 вересня

  11:30 18:30 — екшн, комедія «На Драйві»

  13:40 15:20 — мультфільм «Вартові джунглей» 3 D

  17:00 — комедія «DZIDZIO Контрабас»

  20:30 — жахи «Воно»

   

   

   

 • Показ фільмів у кінотеатрі «Дружба» на 9 вересня

  10:00 18:30 — екшн, комедія «На Драйві»

  12:00 15:20 — мультфільм «Вартові джунглей» 3D

  13:40 — презентація кіноальманаху за участі режисерів Mystreetfilms «Рубіж» (вхід вільний)

  17:00 — комедія «DZIDZIO Контрабас»

  20:30 — жахи «Воно»

 • 8 вересня відбудеться святковий захід до Дня фізичної культури та спорту України

  Шановні мешканці та гості міста!

  8 вересня у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦВРШМ) відбудеться урочистий захід присвячений Дню фізичної культури та спорту України.

  Початок о 12.00.

 • В крытом скейт-парке «Дружба» состоится показ фильма «Велосипедисты против машин»

  Уважаемые жители и гости города!

  10 сентября в крытом скейт-парке «Дружба» состоится показ фильма «Велосипедисты против машин». После показа пройдет открытое обсуждение темы взаимоотношений между авто и вело общественностью в трёх наших городах.

  Вход свободный.

 • В кинотеатре «Дружба» пройдет показ лучших работ Международного фестиваля кино и урбанистики «86»

  Уважаемые жители и гости города!

  9 и 10 сентября в 13.40 в кинотеатре «Дружба» впервые пройдет показ лучших работ Международного фестиваля кино и урбанистики «86».

  Конкурсная программа ежегодного MyStreetFilms в этом году состоит из фильмов, снятых в прифронтовых районах Луганской и Донецкой областей, на рубеже соприкосновения, под названием «Рубеж».

  Вход свободный.

 • Городской голова Сергей Шилин принял участие в траурном митинге у памятного знака "Поклонный крест"

  Вчера, 6 сентября, городской голова Сергей Шилин принял участие в траурном митинге по погибшим в годы Второй мировой войны, который состоялся у памятного знака «Поклонный крест» в районе поселка Белая гора.

  Также в мероприятии приняли участие управляющий делами городского совета Александр Савченко, представитель общественной организации «Всеукраинское объединение участников боевых сил «Единство» Николай Моисеенко, представители Вооруженных сил Украины, жители поселка.

 • Тренінг для педагогів з питань Євроінтеграції України

  4 та 5 вересня у Лисичанську відбувся семінар для педагогів міста на тему «Умови імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом». Тренінг організований Всеукраїнським благодійним фондом «Горєніє» за підтримки Федерального Міністерства іноземних справ на підставі рішення Бундестага Федеративної Республіки Німеччина через Представництво Фонду Ганса Зайделя.

 • К соревнованиям готовы!

  С целью популяризации физкультуры и спорта, а также для участия сотрудников органов местного самоуправления и государственной власти в городских и областных спартакиадах среди государственных служащих и должностных лиц местного самоуправления, в августе 2017 года Лисичанской городской организацией профсоюза работников государственных учреждений Украины принято решение о выделении денежных средств для приобретения спортивной формы.

  Отметим, что для команды было приобретено 15 комплектов спортивной формы с символикой города Лисичанска.

  Отдел по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета

 • Гендерна рівність в Україні - варто знати!

  Рівноправність чоловіків та жінок — це невід’ємна частина прав людини, вона є передумовою демократії та соціальної справедливості. Україна, як демократична держава, прагне забезпечити гендерну рівність в усіх сферах життя.

 • Якщо щодо Вас вчинено насильство...

  Насильство несе дуже серйозні негативні соціальні наслідки. Воно породжує терор, безладдя, відчуття відсутності допомоги, невпевненості, безнадійності або безсилля, відчуття провини, придушення волі, примари, відсутність самоповаги, настирливі спогади, напади страхів, депресію, фобії, смуток, роздуми про самогубство, самозвинувачення, втрату довіри, сумніви щодо віри в щось, наркотичну/алкогольну залежність, жагу помсти.

 • Енергоменеджмент

 • ХVI Міжнародна туристична виставка-ярмарок "Тур'євроцентр - Закарпаття 2017"

  Луганська обласна державна адміністрація інформує, що у місті Ужгород 19-27 вересня 2017 року проводиться Міжнародний туристичний тиждень у Закарпатті.

  Офіційними організаторами даного заходу є: Закарпатська обласна державна адміністрація, Закарпатська обласна рада, Ужгородська міська рада.

 • Щодо зміни тарифу послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ЛЖЕК № 8

  У зв’язку з технічною помилкою Комунальне підприємство «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора № 8» (ЛЖЕК № 8) для оприлюднення надав робочий проект, який відрізняється від узгодженого з УЖКГ в частині статей деталізації видатків.

  Тому адміністрація ЛЖЕК № 8 доводить до відома споживачів інформацію про перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, структуру тарифу, зміну тарифу з їх обґрунтуванням для населення по житлофонду КП ЛЖЕК № 8, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово—комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 5 вересня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

  Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування, про розподіл житлової площі.

 • Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1!

  Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради нагадує, що для отримання санаторно-курортного лікування у 2018 році, необхідно до 15 жовтня поточного року подати до управління наступні документи:

  — заяву про взяття на облік для отримання путівки;

 • Якщо Ви не можете обійтися без сторонньої допомоги

  Турбота про жителів міста — один із пріоритетних напрямків в роботі Лисичанської міської ради. Не залишити без уваги і підтримки ветеранів війни та праці, інвалідів, допомогти їм впоратися з повсякденними побутовими потребами — ось основне завдання, поставлене територіальному центру соціального обслуговування.

  Відділення соціальної допомоги вдома Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у своїй роботі керується Державними стандартами догляду вдома та паліативного догляду, затвердженими наказами Міністерства соціальної політики.

 • Вітаємо переможців чемпіонату міста з веслування на байдарках та каное

  2 вересня на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» відбувся чемпіонат міста з веслування на байдарках та каное, присвячений Дню міста. В змаганнях взяли участь 20 спортсменів міста та показали наступні результати:

  2001р.н. та доросліше: юнаки

  І місце — Олег Багач;

 • В Лисичанську відбувся святковий концерт з нагоди Дня воєнної розвідки України

  Вчора, 3 вересня, в Лисичанському міському Палаці культури відбувся чудовий святковий концерт з нагоди Дня воєнної розвідки України під егідою «Схід — Захід — Україна Єдина».

  В концерті взяли участь вокальний ансамбль народної пісні «Зерно любові», заслужений артист України Віктор Кавун,

 • ЛЕО інформує

  Лист Лисичанського РЕМ «Щодо підготовки електричних мереж до роботи в умовах ОЗП 2017-2018рр.»

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 4 по 10 вересня

  5 вересня об 11.00 у бібліотеці для дітей № 1 в рамках Дня інформації розпочнеться захід «На острові цікавих книг».

  6 вересня о 12.00 міський ПК запрошує на майстер-клас з виготовлення оригамі, присвячений Року Японії в Україні.

 • Запрошуємо взяти участь у фотоконкурсі пам'яток культурної спадщини

  З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки», мета якого — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Десять світлин, що отримають найвищі оцінки журі, братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

  Для участі у конкурсі потрібно бути зареєстрованим у Вікісховищі — одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку/и з конкурсних списків та завантажити ці фотографії до Вікісховища, а також обов’язково вказати їх унікальний ID.

 • 6 вересня - сеанс телефонної «гарячої лінії»

  6 вересня з 14.00 до 15.00 буде проведено сеанс телефонної «гарячої лінії» за участю начальника відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольги Богдан на тему: «Право громадян на звернення до податкових органів та доступу до публічної інформації».

  Телефон прямого зв’язку: 7-11-81.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • Уважаемые предприниматели!

  Поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем предпринимателя!

  Упорный труд и умение добиваться поставленных целей сопровождает тех, кто покоряет мир бизнеса. Эта работа требует большого внимания и сил, упорства и смелости.

  Успешное развитие малого и среднего бизнеса — это залог развития экономики нашего города и страны в целом, создание новых рабочих мест, отчисления в бюджет. И, как следствие, — социальная стабильность в обществе.

  Пусть инициативность и социальная ответственность, уважаемые предприниматели, никогда не покидает вас, а постоянный поток стабильной прибыли и удачных договоров станет залогом вашего успешного бизнеса. Пусть жизненное дело процветает, новые идеи реализуются и решения находятся незамедлительно.

  В этот праздничный день желаем вам и вашим семьям мира, здоровья, успехов и благополучия!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Лисичанск продолжает праздновать День города

  Сегодня, 2 сентября, мероприятия посвященные празднованию 74-й годовщины освобождения от фашистских захватчиков и 307-й годовщине со дня основания Лисичанска продолжились у мемориального комплекса «Память». Здесь состоялось возложение цветов к подножию памятного знака и торжественный митинг.

 • Лисичанск празднует День города

  Сегодня, 2 сентября, наш родной Лисичанск празднует свой День рождения и 74-ю годовщину освобождения от фашистских захватчиков. Праздничные мероприятия, посвященные этой дате, по традиции, начались с торжественного митинга у мемориального комплекса «Привольнянский плацдарм».

 • Уважаемые лисичане, дорогие земляки!

  Тепло и сердечно поздравляем вас с Днем города и 74-й годовщиной освобождения Лисичанска от немецко-фашистских захватчиков!

  Славное и героическое прошлое у Лисичанска — история, которую нужно знать и которой по праву можно гордиться. Поэтому особые слова признательности в этот праздничный день — старшему поколению, заложившему прочный фундамент развития нашего города на десятилетия.

  Уважаемые ветераны! Низкий вам поклон и самые искренние слова благодарности за вашу силу духа и мужество, за жизнь и светлое будущее, подаренное всем последующим поколениям. Вы — наше бесценное достояние, пример служения Родине для новых поколений. Мы склоняем головы перед вашей отвагой и доблестью, мужеством и самоотверженным трудом. Светлая память о великом подвиге защитников Отечества и нашей малой Родины навсегда останется в наших сердцах и будет для нас священной. Вечная слава героям, которые выстояли и победили во Второй мировой войне во имя будущих поколений!

  Главная ценность нашего города — это наши люди. Все лучшее, что создавалось трудом старших поколений, обогащается достижениями современников. Их знания и богатый опыт, их талант и преданность родному городу вселяют уверенность, что и сегодня мы сообща преодолеем трудности, сделаем свой родной Лисичанск процветающим. Радует наша молодежь — талантливая, деятельная, целеустремленная, полная стремления к знаниям и желания трудиться на благо своей страны и родного города.

  Дорогие земляки! Мы искренне благодарены вам за любовь к родной земле, за светлый ум и работящие руки. Убеждены, у Лисичанска большое и яркое будущее, и только вместе мы можем сделать наш любимый город еще более красивым, современным, комфортным, привлекательным для жизни.

  В этот праздничный день от всей души желаем вам, дорогие лисичане, крепкого здоровья и мира, достатка и благополучия, сил и энергии для достижения поставленных целей! Пусть ваша жизнь будет наполнена добром и любовью, а время приносит только хорошие перемены!

  Городской голова Сергей Шилин,

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Ко Дню города в Лисичанском городском совете состоялось торжественное мероприятие

  Сегодня, 1 сентября, в преддверии празднования Дня города и 74-й годовщины освобождения Лисичанска от фашистских захватчиков состоялось торжественное мероприятие, в котором приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин, руководство города, депутаты Лисичанского городского совета, ветераны и дети войны, ветераны труда, руководители предприятий города, школьники, общественность.

 • 3 вересня концерт в міському ПК

  Microsoft PowerPoint Presentation

  Шановні мешканці та гості міста! 3 вересня о 17.00 міський ПК запрошує відвідати концерт з нагоди Дня воєнної розвідки України.

 • В лисичанских школах прозвенели первые звонки

  Сегодня лисичанские школьники собрались в уютных школьных дворах на торжественные линейки. Начало учебного года — волнующее и прекрасное событие для всех учеников, учителей и родителей. Букеты цветов, белые банты, красивая форма придают этому дню особую торжественность.

  В этом году впервые переступили школьный порог 884 первоклассника. Для них сегодня прозвучал самый первый в их жизни школьный звонок.

 • Майже 3 тисячі реєстраційних номерів отримали громадяни Лисичанського регіону з початку року

  «За вісім місяців поточного року Центром обслуговування платників Лисичанської ДПІ у державному реєстрі зареєстровано 2952 облікові картки» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан. — Окрім того, 10 громадян скористалися своїм правом і внесли відмітки до паспортів фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це орган ДФС».

 • Понад 10,5 мільйонів гривень єдиного податку сплатили до місцевого бюджету спрощенці Лисичанського регіону

  Як повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко, це на 4,4 млн грн. або на 71,7% більше, ніж за відповідний період минулого року.

  За її словами, основну частину надходжень з цього податку — 8,4 млн грн. забезпечили фізичні особи — підприємці. Суб’єкти господарювання — юридичні особи спрямували до бюджету 2,1 млн грн.

 • Дорогие школьники и студенты, педагоги и родители!

  Поздравляем вас с трогательным и волнующим праздником — Днем знаний!

  Для первоклашек и первокурсников — это время начала нового этапа жизни, новые знакомства, новые впечатления. Для всех других — праздник начала очередного учебного года, встречи со школьными друзьями и учителями. 1 сентября — это яркие, торжественные линейки, приветствия педагогов и, конечно же, первый звонок, как открытие дороги в страну знаний, которые помогут смело идти по жизни.

  В этот день хочется пожелать всем школьникам и студентам успешно и с энтузиазмом осваивать все науки, ответственно и с интересом походить к выполнению домашних заданий, смело идти по тернистому пути новых познаний и открытий.

  Всем педагогам хочется пожелать настойчивости и выдержки в деле обучения и воспитания подрастающего поколения. Ведь вы не только даете знания по соответствующему предмету, но и являетесь наставником и примером. От вашего профессионализма, таланта и мудрости зависит будущее наших детей.

  Родители! Будьте терпеливы к своим детям, радуйтесь каждым их маленьким и большим достижениям и переживайте их вместе с ними. Только ваша забота, любовь и поддержка будут для ребенка вдохновением и стимулом для успешной учебы и реализации своих талантов и идей.

  Пусть новый учебный год станет для всех успешным и интересным, а наградой будет багаж знаний, который обязательно пригодится в жизни.

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет