Фильтр
 • У Лисичанську пройшло засідання чергової 36-ї сесії міської ради

  Сьогодні, 31 серпня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 36-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Привілля, керівники та співробітники місцевих органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

 • В детском саду «Ромашка» открыли инклюзивную группу (оновлено)

  Сегодня, 31 августа, состоялось торжественное открытие инклюзивной группы в детском саду «Ромашка». Красивые отремонтированные помещения с новой мебелью и сантехникой распахнули свои двери для 15 малышей.

  Открытие подобной группы стало возможным благодаря совместной работе руководства детского сада, Лисичанского городского совета и детского фонда ООН UNICEF.

 • Вітаємо переможців конкурсу дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей»

  24 серпня, в День незалежності України, учениця художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Аліна Косоногова (викладач Ольга Агафонова) у супроводі завідуючої відділом Ольги Тєлушкіної прийняла участь у нагородженні переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Нагородження відбулося в урочистій атмосфері в місті Києві, на Хрещатику, біля будівлі Київської міської державної адміністрації.

 • В Лисичанском террцентре состоялось предпраздничное мероприятие

  2 сентября в Лисичанске празднуют День города и 74-ю годовщину освобождения города от немецко-фашистских захватчиков.

  Накануне, сегодня, 30 августа, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось предпраздничное мероприятие.

 • Вітаємо переможців чемпіонату з греко-римської боротьби

  26 серпня в спортивній адміністративній будівлі ЖЕК № 5 пройшов чемпіонат міста Лисичанська з греко-римської боротьби, присвячений Дню Незалежності України та Дню міста. В змаганнях взяли участь 50 спортсменів.

 • Пройшов чемпіонат міста Лисичанська з бадмінтону

  З 23 по 25 серпня в спортивній залі ЗОШ №13 проходили змагання чемпіонату міста Лисичанська з бадмінтону, присвячені Дню Незалежності України та Дню міста. В змаганнях взяли участь 40 спортсменів.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх категоріях.

 • Спасибо за поддержку женского футбола

  С 21 по 25 августа юные футболистки — воспитанницы Лисичанской городской ДЮСШ в составе сборной Луганской области «Луганочка — Спартак» приняли участие в чемпионате Украины по футболу среди команд, девушек не старше 17 лет, который проходил в городе Ковель, Волынской области.

 • В Лисичанську пройшла педагогічна (не)конференція у форматі EdCamp

  EdCamp (едкамп), за енциклопедичним тлумачення, це конференції, які проводять самі учасники, як правило, їх називають (не)конференцією. Edcamp призначені для отримання інтерактивного професійного досвіду викладачами шкіл. Головною темою (не)конференції є концепція «Нова українська школа» — план міністерства щодо реформування середньої школи, а також інноваційні методики навчання та підвищення кваліфікації педагогів.

 • Пожежі в природних екосистемах

  Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

 • Дії при виникненні пожежі

  Пожежі — це стихійне лихо, вогонь, який вийшов з під контролю людини. При пожежі потрібно остерігатися: високої температури, задимленості і загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалля.

  При рятуванні із палаючих будинків і при гасінні пожежі, дотримуйтесь наступних правил:

 • Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду!

  Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

  Виховуйте в дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

 • Архівним відділом проведено комплексну перевірку ВПУ № 94

  Вчора, 29 серпня, архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу вищого професійного училища (ВПУ) № 94.

 • В Лисичанську пройшли спортивні змагання серед людей з обмеженими можливостями

  Сьогодні, 29 серпня, в приміщенні громадської організації «Джерело», розташованому за адресою: кв. Дружби народів, 10 відбулися змагання серед людей з обмеженими фізичними можливостями, присвячені Дню Незалежності України.

 • Вітаємо переможців Всеукраїнського фестиваль-конкурсу народної творчості аматорських колективів та виконавців "Слобожанський спас"

  24 серпня у м. Сватове відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас».

  Цього року, в День незалежності України, об’єднавши урочистості, народні святкування зі змаганням кращих майстрів та аматорів народної і художньої творчості, сватівчани зустрічали гостей з 10 областей України. Наше місто гідно представляли колективи художньої самодіяльності ПК ім. В.М. Сосюри та міського ПК, місцеві поети та майстри декоративно-ужиткового мистецтва. Відкриття фестивалю стало масштабним дійством, яке розпочалося урочистою ходою гостей та учасників святкових заходів до головної сцени майдану Злагоди.

 • 30 серпня 2017 року закінчується строк сплати:

  — ПДВ за липень 2017 р. платниками, які сплачують його щомісяця;

  — податку на доходи з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень 2017 р.;

  — військового збору з доходу, нарахованого в липні 2017 р., але не виплаченого;

 • 28 серпня 2017року закінчується строк сплати:

  — єдиного внеску за липень 2017 р. гірничими підприємствами

  Державна податкова інспекція у місті Лисичанську

 • До уваги платників ПДВ, з 12 серпня набрали чинності зміни!

  ДПІ у м. Лисичанську інформує, що наказом Міністерства фінансів України від 21.07.2017р. № 654 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 червня 2017 року № 567», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 серпня 2017р. за № 966/30834 (далі — Наказ № 654), внесені зміни до наказу Міністерства фінансів України від 16.06.2017р. № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі — Наказ № 567).

 • Понад 10,5 млн. грн. єдиного податку сплатили до місцевого бюджету спрощенці Лисичанського регіону

  Як повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко: «Це на 4,4 млн.грн. або на 71,7 відс. більше ніж за січень - липень минулого року».

  За її словами: «Основну частину надходжень з цього податку - 8,4 млн. грн. забезпечили фізичні особи - підприємці. Суб’єкти господарювання - юридичні особи спрямували до бюджету 2,1 млн.грн.»

 • З початку року працездатним населенням Лисичанського регіону сплачено понад 141 мільйон гривень ЄСВ

  «З початку поточного року, платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплачено 141 млн. 171 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), що на 19 млн. 185 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

 • В Лисичанске поздравили шахтеров и ветеранов угольной промышленности

  Для того чтобы отдать должное трудной и опасной профессии горняка, каждый год в последнее воскресенье августа мы отмечаем праздник День шахтера. В адрес людей, которые связаны с одним из самых сложных профессиональных направлений, в этот день звучат слова огромной благодарности за самоотверженный труд на благо горнодобывающей индустрии.

 • Уважаемые работники и ветераны угольной промышленности!

  Поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем шахтера!

  Наш край называют Колыбелью Донбасса, ведь именно отсюда берет свое начало развитие угольной промышленности региона. История Лисичанска богата трудовыми подвигами новаторов угольного производства, шахтерскими династиями и множеством шахтерских традиций. А угледобывающие предприятия были и остаются градообразующими для Лисичанска, Новодружеска и Приволья, составляя одну из важнейших основ социально-экономического развития наших городов.

  Шахтер — это трудная и опасная профессия, которая требует много мужества и самоотдачи, силы духа и ответственности. Сегодня, уважаемые шахтеры, мы от всей души благодарим вас за самоотверженный труд и преданность делу, за то, что, несмотря на все трудности и невзгоды, вы сохранили шахты и готовы с энтузиазмом работать над возрождением их добывающих мощностей. Уверены, что угольная промышленность получит новый импульс к развитию, и наши шахты будут выдавать на-гора большой уголь. Ведь для этого есть все необходимое: уникальные запасы угля и талантливые, мужественные, верные своему делу люди. А развитие угольной отрасли сегодня является залогом энергетической безопасности нашей страны.

  Выражая глубокую признательность всем, кто связал свою жизнь с тяжелым шахтерским трудом, в этот праздничный день желаем вам и вашим семьям здоровья и счастья, мира и благополучия, уверенности в завтрашнем дне и новых трудовых свершений!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Шановні мешканці Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

  Щиро вітаємо вас з державним святом — Днем Незалежності України!

  26 років тому Україна стала незалежною державою та почала самостійно творити власне життя. Проголошення Акту незалежності продемонструвало рішучість народу будувати свою державу, до якої йшли покоління українців через терени століть, випробування, здобутки і протиріччя, перемоги та трагедії.

  У найскладніші періоди історії української держави її незмінно рятували міцність духу, стійкість і згуртованість народу, який завжди був єдиний в головному — в прагненні зробити Вітчизну незалежною, сильною і красивою. Ми пишаємося нашою історією і культурою, природним розмаїттям і багатством, своїми досягненнями в економіці, науці, мистецтві та спорті. Але головним багатством нашої землі були і залишаються люди.

  Цей день — привід згадати про подвиги наших батьків і дідів, привід задуматися про сьогодення і майбутнє Вітчизни, про свій обов’язок перед наступними поколіннями, про те, що ми зробили і що ще належить зробити для того, щоб завтрашній день України був світлим та радісним, і наша рідна країна, в якій жити та зростати нашим дітям, була сильною державою.

  Майбутнє України сьогодні будує кожен з нас. І нам необхідно докласти ще багато спільних зусиль у справі подальшого утвердження української державності, розбудови громадянського суспільства, забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку країни, належного рівня життя людини. А головна наша мета і мрія — це досягнення миру на рідній землі, бо визначальним чинником розквіту України є мир і суспільна злагода, громадянське порозуміння і єдність українців.

  В цей святковий день бажаємо всім здоров’я і миру, достатку та сімейного добробуту, успіхів і досягнень у всіх добрих починаннях. Нехай кожен день додає енергії, натхнення та впевненості в своїх силах для нових звершень на благо рідної Батьківщини.

  Зі святом вас, дорогі земляки!

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • В Лисичанском терцентре прошел концерт ко Дню Государственного Флага и Дню Независимости Украины

  В канун празднования Дня Государственного Флага и Дня Независимости Украины в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялся концерт.

  С музыкальной программой перед подопечными терцентра выступил фольклорный ансамбль «Мельничанка». В зале звучали задушевные украинские песни и стихи о нашей Родине. Подопечные терцентра с чувством гордости и с огромным удовольствием подпевали артистам, а также читали стихи собственного сочинения.

 • В Лисичанске отметили День независимости

  Сегодня, 23 августа, в Лисичанском городском совете состоялось торжественное мероприятие, посвященное Дню Государственного флага Украины и 26-й годовщине независимости Украины. В мероприятии приняли участие руководство города, руководители и сотрудники органов местного самоуправления и государственной власти, представители депутатского корпуса, трудовых коллективов предприятий города, правоохранительных органов, Вооруженных Сил Украины, пограничных войск, общественность и жители города.

 • Делегація Лисичанської міської ради взяла участь у відкритті оновленої будівлі обласного театру у Сєвєродонецьку

  Вчора, 22 серпня, делегація Лисичанської міської ради на чолі з міським головою Сергієм Шиліним взяла участь в урочистостях, присвячених відкриттю відремонтованої будівлі Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

 • В Лисичанске состоялась торжественная церемония поднятия Государственного флага

  Ежегодно, в преддверии дня Независимости Украины, наша страна чтит одну из главных национальных святынь — Государственный флаг Украины. Этот праздник установлен в честь многовековой истории украинского народа и государственной символики независимой Украины.

  Сегодня, 23 августа, у мемориального комплекса «Память» состоялась торжественная церемония поднятия Государственного флага Украины, в которой приняли участие руководство города, сотрудники органов местного самоуправления и органов государственной власти, представители депутатского корпуса, общественность и жители города.

 • Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора України!

  В усі часи у всіх країнах державний прапор був і залишається однією з найвищих і шанованих святинь. Він є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

  З любов`ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави — синьо-жовтий стяг.

  Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу — Україну.

  Нехай символ України — Державний прапор — осяює наш шлях та надихає до нових успіхів у добрих справах задля розвитку України!

  Міський голова Сергій Шилін

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • УТСЗН информирует

  Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета приглашает граждан, сэкономивших природный газ для индивидуального отопления в период с октября 2016 по апрель 2017 годов, оформить заявление на возврат части неиспользованной суммы субсидии.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 22 серпня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  В ході засідання комісією була розглянута номенклатура справ на 2017 рік Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства.

 • В Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо

  20938655_1897903713863477_564206289_n19 серпня пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Незалежності України. В змаганнях взяли участь близько 90 спортсменів. Лисичанські спортсмени показали наступні результати

 • В Лисичанську провели лекції з охорони праці

  Сьогодні, 22 серпня, у Лисичанській міській раді спеціалістами головного управління держпраці у Луганській області був проведений семінар-лекції з охорони праці для спеціалістів житлово-комунального господарства та будівництва, спеціалістів культури, керівників та відповідальних осіб з охорони праці підприємств міста Лисичанська.

 • В Лисичанске прошел чемпионат города по Косики каратэ

  17 августа в Лисичанске прошел чемпионат города по Косики каратэ, посвященный Дню независимости Украины и 74-й годовщине освобождения города от немецко-фашистских захватчиков.

  В соревнованиях приняли участие около 50 спортсменов из г. Лисичанска. В упорной борьбе воспитанники городской ДЮСШ достигли следующих результатов:

 • В Лисичанську відбулося урочисте відкриття спортивних майданчиків

  Сьогодні, 21 серпня, в урочистій обстановці, Лисичанський міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин відкрили спортивний майданчик типу Workout на території культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» (вул. В.Сосюри, 199).

 • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів у липні 2017 року

  Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом липня 2017 року проведена повідомна реєстрація 4 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій усіх форм власності та професійними спілками (трудовими колективами) і 4 змін та доповнень до них.

 • Затверджено Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

  Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. за № 558 затверджено Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

  Відповідно до вказаної постанови, непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами та яким відшкодовуються витрати на надання послуг по догляду відповідно до Законів України), призначається щомісячна компенсаційна виплата.

 • В Лисичанске прошел субботник

  Близится чреда праздников, которые очень значимы для каждого из лисичан. Это и День Государственного Флага и 26-я годовщина Независимости Украины, а также близкий каждой семье нашего города День шахтера. Наш родной город должен встретить их красивым и чистым.

  Сегодня, 19 августа, сотрудники органов местного самоуправления совместно с работниками коммунальных служб города, предприятий, учреждений образования, культуры и здравоохранения вышли на субботник с целью благоустроить прилегающую территорию.

 • Городской голова Сергей Шилин поздравил руководство и работников завода "Заря" с юбилеем

  Вчера, 18 августа, в г. Рубежное предприятие ООО НПП «Заря» отпраздновало свой 100-летний юбилей. Торжественное мероприятие прошло во Дворце культуры Рубежного. Почетными гостями праздника стали народные депутаты Украины Юрий Бойко, Сергей Дунаев и Юрий Павленко. Городской голова Лисичанска Сергей Шилин по приглашению руководства предприятия принял участие в торжественном мероприятии и присоединился к поздравлениям.

 • З початку року Лисичани сплатили до місцевого бюджету 286 тис. грн. податку на нерухомість

  «З початку року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Лисичанську, сплатили до місцевого бюджету 286 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 103,4 тис. грн або на 56,6%, більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

 • Лисичанськ: Надходження військового збору склали понад 9,3 мільйона гривень

  За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за сім місяців поточного року сума військового збору спрямована до державного бюджету платниками податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля склала 9 млн. 326 тис. гривень.

 • В Лисичанске состоялось заседание президиума совета ветеранов

  Сегодня, 18 августа, состоялось заседание президиума Лисичанской городской организации ветеранов Украины.

  В мероприятии приняли участие заместитель городского головы Игорь Ганьшин, депутат городского совета Елена Ратушная, помощник народного депутата Украины Сергея Дунаева Лилия Самольцева, руководящий состав и председатели первичных организаций Лисичанской городской организации ветеранов Украины.

 • До відома батьків, піклувальників, законних представників дітей до 18 років

  Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради у зв’язку з чисельними зверненнями з питання забезпечення дітей до 18 років ортезами нижніх кінцівок, зокрема ортопедичними устілками, надає наступні роз’яснення.

 • До уваги нотаріусів та посадових осіб відповідних органів місцевого самоврядування, уповноважених на видачу свідоцтв про право на спадщину

  ДПІ у м. Лисичанську інформує, що відповідно до чинного законодавства видача свідоцтв про право на спадщину спадкоємцям, які прийняли спадщину, здійснюється нотаріусом або в сільських населених пунктах — уповноваженою на це посадовою особою відповідного органу місцевого самоврядування.

  При цьому, свідоцтво про право на спадщину спадкоємцю — нерезиденту нотаріусом або в сільських населених пунктах — уповноваженою на це посадовою особою відповідного органу місцевого самоврядування видається за наявності документа про сплату таким спадкоємцем податку на доходи фізичних осіб та військового збору з вартості об’єкта спадщини.

 • 21 серпня закінчується строк сплати

  — єдиного внеску (крім гірничих підприємств) за липень 2017 р.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • 21 серпня закінчується строк подання

  — декларації з ПДВ за липень 2017 р. платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю;

  — Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб і суми нарахованого ЄСВ за липень 2017 р.;

 • У Лисичанську працює відділення соціальної допомоги вдома для осіб похилого віку та інвалідів

  У відділенні соціальної допомоги вдома Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) послуги отримують понад 400 осіб похилого віку та інвалідів, що потребують догляду та допомоги. Серед них є паліативні хворі та інваліди, які за станом здоров’я змушені користуватися памперсами та іншими гігієнічними засобами.

 • В Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

  Исполком 2016Сьогодні, 15 серпня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

  Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про опіку та піклування, про будівництво та архітектуру та про облік та розподіл житлової площі.

 • В Лисичанську відзначили День будівельника

  13 серпня на площі Палацу культури ім. В.М.Сосюри відбувся святковий концерт присвячений Дню будівельника.

  Будівельники — це особливий народ. Саме вони створюють наші затишні будинки, прекрасні театри, музеї, сучасні магазини. Вони завжди несли у своїй роботі величезну відповідальність і майже завжди виправдовували всі очікування. Тому в цей день ми віддаємо шану усім, хто зв’язав своє життя з цією професією.

 • «Молоды душой!»

  Ежегодно 12 августа отмечается Международный день молодежи. Этот праздник установлен Генеральной Ассамблеей ООН. Накануне, 11 августа, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось мероприятие, посвященное данному событию.

 • С Днем строителя!

  Уважаемые работники и ветераны строительной отрасли! Примите искренние поздравления с профессиональным праздником!

  Строительство было и остается одной из важных отраслей экономики, а профессия строителя, как и во все времена, — одной из самых благородных. Строитель — самая созидающая профессия. Она становится делом жизни тех людей, кто более всего ценит стабильность и мир, готов дарить людям результаты своей нелегкой работы. Именно строители формировали неповторимый облик каждого города, благоустраивали его, создавали условия для благополучия и комфортной жизни людей. Именно строители создавали мощный промышленный потенциал всей страны, нашего региона и родного города.

  Ваша деятельность — это залог успешного и прогрессивного развития общества и государства. Благодаря профессионализму и ответственности, трудолюбию и увлеченности выбранным делом вы в сложное время смогли сохранить свою отрасль, найти пути ее дальнейшего развития. Мы уверены, что и в дальнейшем вы реализуете немало новых интересных проектов на благо города и его жителей.

  Искренне желаем вам здоровья, мира, добра, благополучия и дальнейших профессиональных успехов! Пусть ваша работа всегда будет востребована и достойно вознаграждена!

  Городской голова Сергей Шилин

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • З початку року Лисичанські платники перерахували до бюджету 244 тисячі гривень екоподатку

  «За сім місяців поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 244 тис. грн. екологічного податку», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

 • Курсы компьютерной грамотности в библиотеке Лисичанска

 • 18 серпня закінчується строк сплати

  • — ПДВ за II квартал 2017р. платниками, у яких звітний період дорівнює календарному кварталу;
  • — авансових внесків із єдиного податку платниками єдиного податку I та II груп за серпень 2017 р.;
  • — податку на прибуток за ІІ квартал 2017 р. платниками, у яких звітний період дорівнює календарному кварталу;
  • 15 серпня закінчується строк подання

   — звіту про використання КОРО (РК) за липень 2017 р.

   Державна податкова інспекція в м. Лисичанську

  • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили майже 7,5 мільйонів гривень плати за землю

   «За січень — липень 2017 року до місцевого бюджету надійшло 7 млн 499 тис. грн. плати за землю» — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Із загальної суми — 5 млн 972 тис. грн. надійшло від платників податку — юридичних осіб та 1 млн 527 тис. грн. — від фізичних осіб. У 2017 році платниками сплачено податку на 1 млн 920 тис.грн більше ніж за відповідний період минулого року".

  • До уваги СГД, реалізуючих технічно складні побутові товари

   Постановою КМУ від 16.03.2017р. № 231 визначено Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюється із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

   З питань реєстрації та застосування РРО можна звертатися до Центру обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347 з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00 та у п’ятницю з 9.00 до 17.45 або за телефоном 7-11-81.

   Державна податкова інспекція в м. Лисичанську

  • До уваги платників ПДВ

   З 1 липня 2017 року запрацювала електронна система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеням ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (п.74.2 ст. 74 та п.201.16 ст. 201 Податкового кодексу України).

   Державна податкова інспекція в м. Лисичанську

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

   Сьогодні, 10 серпня, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

   Під час засідання членами комісії були розглянуті питання про встановлення дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, повернення дитини на виховання матері, встановлення опіки над малолітніми дітьми, позбавлення батьківських прав та надання дозволу на придбання житла.

  • В Лисичанске стартовал проект Эстетик school

  • Обережно ботулізм

   Не зважаючи на те, що на території міста Лисичанська випадків захворювання на ботулізм не зареєстровано, ситуація в цілому у країні є напруженою.

   Взагалі за даними Міністерства охорони здоров’я, з початку цього року цією смертельно небезпечною хворобою інфікувалося 76 осіб, 8 з них померло.

   Ботулізм - важке токсичне інфекційне захворювання, в результаті якого уражається нервова система. Важка форма захворювання може призвести до смерті.

  • В Лисичанском территориальном центре работает оздоровительный клуб "Тонус"

   В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания для подопечных, желающих продлить молодость и пребывать в хорошей физической форме, работает оздоровительный клуб «Тонус».

  • Рятувальники провели рейд з профілактики поведінки на воді у літній період

   Вчора, 8 червня, працівники 9-ої пожежно—рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області міста Лисичанська провели рейд з профілактики поведінки на воді у літній період.

  • У Лисичанську привітали співробітників Національної поліції з професійним святом

   Сьогодні, 4 серпня, міський голова Сергій Шилін привітав з професійним святом — Днем Національної поліції України співробітників Лисичанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області, побажавши міцного здоров’я, успіхів та професійного визнання, сімейного добробуту та миру.

  • Шановні поліцейські!

   Вітаємо вас з професійним святом — Днем Національної поліції України!

   Національна поліція — орган виконавчої влади, який тільки пройшов період реформування та становлення.

   Ви, поліцейські, активно працюєте з усіма ланками громадянського суспільства та виконуєте важливу місію по забезпеченню охорони прав та свобод людини, протидії злочинності, підтримці громадського порядку та безпеки. Відповідальне ставлення до своїх службових обов’язків та вміння долати труднощі — це те, що допомагає вам з честю виконувати поставлені завдання по зміцненню законності та охороні правопорядку в нашому рідному місті.

   Будьте й надалі таким ж пильними, мужніми, сміливими та залишайтеся на варті миру та спокою городян.

   В цей святковий для вас день бажаємо вам успіхів та професійного визнання, міцного здоров’я та наснаги, сімейного добробуту та миру.

   Лисичанський міський голова Сергій Шилін

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • Щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста Лисичанськ

   За статистичними даними загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по м. Лисичанськ на 01.07.2017 р. становила 72004,0 тис. грн. В обсязі загальної заборгованості 76,2 % (або 54890,5 тис. грн.) боргу сформували 12 підприємств вугільної галузі (ПАТ «Лисичанськвугілля» та його відокремлені підрозділи), відсоток заборгованості підприємств, які перемістилися в м. Лиси­чанськ з території Луганської області, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження становив 15,0 % (або 10809,9 тис. грн.).

  • 9 серпня закінчується строк подання:

   — декларації з ПДВ за II квартал 2017р. платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу;

   — декларації платника єдиного податку — фізособи — підприємця за півріччя 2017р. фізособами -единниками III групи;

  • Адміністрування ПДВ: З 1 липня ризикову податкову накладну - не реєструють

   ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: з 1 липня повноцінно запрацювала електронна система управління ризиками при адмініструванні податку на додану вартість (ПДВ), яка автоматично зупиняє реєстрацію ризикових податкових накладних.

   З 1 квітня поточного року система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) працювала в тестовому режимі, з 1 липня цього року — в звичайному режимі.

    

  • З початку року від платників Лисичанського регіону в бюджет надійшло понад 214 млн. грн.

   «За сім місяців поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів усіх рівнів спрямовано 214,6 млн. грн. — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету перераховано податків та зборів майже 77 млн. грн., що на 12,2 млн. грн. або на 18,8% більше, ніж за відповідний період минулого року. Місцевий бюджет наповнено на 137,6 млн. грн., більше минулого року на 28,3 млн. грн., а це 26%».

  • За реєстрацією РРО - до Лисичанської ДПІ

   Як повідомила начальник відділу обслуговування платників Лисичанської ДПІ Ольга Богдан, протягом січня-липня 2017 року фахівцями відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську зареєстровано 134 реєстратора розрахункових операцій (РРО), 340 книг обліку розрахункових операцій (КОРО) та 150 розрахункових книжок.

  • ДПІ відповідає на запитання

   ЗАПИТАННЯ: Який термін подання податкової декларації для отримання податкової знижки?

   ВІДПОВІДЬ: Декларація про майновий стан і доходи платниками податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на отримання податкової знижки за наслідками 2016 року, може бути подана до 31 грудня 2017 року (включно).

  • «Нептун Party»

   Під такою назвою, 2 серпня, біля ставка в районі Скляного заводу для дорослих та дітей мікрорайону відбулось театралізоване свято, яке підготували працівники Палацу культури ім. В.М. Сосюри. Захід було проведено за підтримки народного депутата України Сергія Дунаєва.

  • УВАГА! Висока пожежна небезпека

   За данними Луганського обласного центру з гідрометеорології до 10 серпня температура повітря прогріється до +39 градусів вище «0», очікується надзвичайно висока пожежна небезпека.

  • Подопечные терцентра посетили музей истории горного дела

   Подопечные Лисичанского территориального центра посетили музей истории развития угольной промышленности Донбасса. Их вниманию была представлена обзорная экскурсия по залам музея, вводящая в мир истории города Лисичанска.

  • Щодо виконання у 1 півріччі 2017 року напрямів та заходів Програми зайнятості населення міста Лисичанська

   Програма зайнятості населення міста Лисичанська на період до 2017 року (далі — Програма), затверджена рішенням Лисичанської міської ради від 27.06.2013 № 49/859.

   Протягом І півріччя 2017 року на обліку в Лисичанському міському центрі зайнятості перебувало 2352 особи, з них 1735 осіб, що мали статус безробітного; працевлаштовано 557 осіб з числа перебуваючих на обліку, 233 — з числа зареєстрованих безробітних. Проходило професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації 97 зареєстрованих безробітних.

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконавчого комітету

   Сьогодні, 1 серпня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

   Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру і про опіку та піклування.

  • Вероніка Молчанова призер Всеукраїнських змагань з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни»

   З 27 по 30 липня в місті Київ проходив фінал Всеукраїнських змагань з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни». В змаганнях взяли участь 420 спортсменів з усієї країни.

   Лисичанська спортсменка Вероніка Молчанова показала наступні результати:

   • 7 місце — 200 м, 500 м;
   • 9 місце — 1000 м.

   Підготував спортсменку Дмитро Федорчук.

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради