Фильтр
 • За перший квартал Лисичани сплатили до місцевого бюджету 86,3 тис. грн. податку на нерухомість

  «З початку року платники податків, які перебувають на обліку ДПІ у м. Лисичанську, сплатили до місцевого бюджету 86,3 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких 25,5 тис. грн сплачено фізичними особами. Це на 42,8 тис. грн або на 98,4% більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила начальник управління податків і зборів з юридичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Олена Листопад.

 • Надходження військового збору склали понад 4 мільйона гривень

  военный зборЗа словами в.о. начальника управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайла Мельника, з початку 2017 року сума військового збору спрямована до державного бюджету платниками податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля складає 4 млн 563,4 тис. грн.

 • В Лисичанске состоялась еще одна встреча руководства города с ветеранами

  Сегодня, 28 апреля, состоялась очередная встреча администрации города с ветеранами войны и труда, детьми войны. На этот раз мероприятие прошло в городском Дворце культуры.

  В мероприятии приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин, его заместители, председатель городской организации Украины Юрий Положенцев, депутаты городского совета от партии Оппозиционный блок, ветераны войны, труда и жители города.

 • В Лисичанске состоялась спартакиада допризывной молодежи 2017

  Сегодня, 27 апреля, в солнечный весенний день, на стадионе «Шахтер» прошла ежегодная спартакиада допризывной молодежи. Мероприятие проводится ежегодно с целью развития чувства патриотизма в молодежной и подростковой среде, воспитания любви к Родине и готовности к её защите, формирования всесторонне развитой личности, а также приобретения подростками и молодежью знаний, умений и навыков необходимых им в армейской и повседневной жизни.

  На спартакиаде присутствовали начальник отдела по делам семьи, молодежи и спорта Нина Нецвет и капитан, старший офицер отделения Лисичанского городского коммисариата Николай Ломакин.

 • Праздник весны и единства

  Вот и пришли долгожданные майские праздники.

  28 апреля в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось мероприятие, символизирующее возрождение природы и приход весны.

 • Щодо підвищення тарифу на проїзд в міському електричному транспорті (тролейбусі)

  На виконання 4 Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус), затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 25.11.2013 р. № 940, з метою публічного обговорення, міська рада оприлюднює проект тарифу на проїзд в міському електричному транспорті (тролейбусі), розрахований КП ЛМР «Електроавтотранс», в розмірі 2,50 грн. Підвищення тарифу на проїзд в міському електричному транспорті (тролейбусі) пов’язане зі змінами складових тарифу, а саме: підвищення мінімальної заробітної плати, збільшення вартості на енергоносії, матеріали та інше.

 • Обережно - кліщі!

  З настанням весни нас непереборно тягне на лоно природи, в ліс, на берег річки і на дачу або просто в парк, щоб насолодитись спілкуванням з природою. Однак не можна забувати, що в підстилці, в траві, на гілках кущів і дерев нас може чекати дуже небезпечний ворог-кліщ.

  Укуси кліщів загрожують людині такими хворобами, як іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), кліщовий вірусний енцефаліт. Для нашої місцевості — це хвороба Лайма.

 • ДПІ відповідає на запитання

  ЗАПИТАННЯ: Які дії потрібні для реєстрації РРО (реєстраторів розрахункових операцій)?

  ВІДПОВІДЬ: Для реєстрації РРО (реєстраторів розрахункових операцій) необхідно.

  1. Придбати РРО в одному з центрів сервісного обслуговування РРО.

  2. Укласти с таким центром договір про технічне обслуговування РРО.

  3. Надати в податковий орган за місцем реєстрації платника податків:

 • 5 мая заканчивается срок подачи

  • — отчета об объемах производства и реализации спирта (ф. № 1-РС) за апрель 2017г.;
  • — отчета об объемах производства и реализации алкогольных напитков (ф. № 2-РС) за апрель 2017г.;
  • — отчета об объемах производства и реализации табачных изделий (ф. № 3-РС) за апрель 2017г.;
  • — отчета об объемах приобретения и реализации алкогольных напитков в оптовой сети (ф. № 1-ОА) за апрель 17г.;
  • — отчета об объемах приобретения и реализации табачных изделий в оптовой сети (ф. № 1-ОТ) за апрель 2017г.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • 3 мая заканчивается срок уплаты и подачи

  • — единого взноса за 2016г. лицами, осуществляющими независимую профессиональную деятельность;
  • — отчета о ЕСВ по ф. № Д5 за 2016г. лицами, осуществляющими независимую профессиональную деятельность;
  • — физическими лицами декларации об имущественном состоянии и доходах за 2016г.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • Депутаты Лисичанского городского совета поддержали открытое письмо городского совета ветеранов

  Сегодня, 27 апреля, на очередной сессии Лисичанского городского совета депутаты поддержали открытое письмо городского совета ветеранов. С текстом письма можно ознакомиться ниже.

  День Победы — наша гордость и слава!

  В последние годы нередко стали звучать возгласы отдельных политических лидеров Украины об отмене празднования Дня Победы.

 • У Лисичанську відбулось засідання чергової 26-ї сесії міської ради

  Сьогодні, 27 квітня, в Лисичанську відбулося засідання чергової 26-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови Новодружеська та Привілля, представники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

 • Анастасія Майстру лауреат ІІІ ступеня відкритого конкурсу юних піаністів "Прокоф`євські ігри

  З метою вшанування пам’яті видатного піаніста, композитора та диригента Сергія Прокоф’єва, 22 квітня, у місті Сєвєродонецьку відбувся Відкритий конкурс юних піаністів «Прокоф`євські ігри» серед учнів дитячих музичних шкіл і музичних відділень шкіл мистецтв. Наше місто гідно представили учні Лисичанської ДШМ № 1 та Новодружеської ДШМ.

 • У Лисичанську відбулась низка заходів до 31-ї роковини аварії на Чорнобильській АЕС

  З сумом і біллю ми згадуємо страшні події в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли світ здригнувся від страшної звістки про аварію на ЧАЕС. Цього року відзначається 31 роковина Чорнобильської трагедії — це день, коли ми вшановуємо сміливість та самопожертву людей, які ліквідували наслідки жахливої аварії, не зважаючи на страшну загрозу особистому здоров’ю і життю.

 • Патріотична акція "Квітка пам'яті"

  18 квітня, в рамках відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни, до Дня пам’яті та примирення, розпочалася обласна патріотична акція «Квітка пам’яті», до якої приєдналися заклади культури міста.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 27 квітня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  В ході засідання були розглянуті наступні питання:

 • Щодо передачі повноважень ДАБІ органам місцевого самоврядування

  Децентралізація не збавляє обертів у нашій державі. Продовжується передача повноважень у різних сферах від державних органів органам місцевого самоврядування. А започатковано децентралізацію було саме у сфері держархбудконтролю після набрання чинності 01.09.2015 року Закону України від 09.04.2015 р. № 320-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства», яким були внесені зміни до низки законодавчих актів.

 • В Лисичанске состоялся митинг памяти 31-й годовщины аварии на Чернобыльской АЭС

  Вчера, 26 апреля, у памятного знака «Землякам-чернобыльцам» состоялся траурно-торжественный митинг.

  Прошел 31 год с момента разрушения четвертого энергоблока на Чернобыльской АЭС. Каждый год в этот день возле памятника ликвидаторам аварии собираются жители города, чтобы почтить память и вспомнить о трагичном апрельском дне.

  В мероприятии приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин и его заместители, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, руководство и сотрудники органов государственной власти, представители городской организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска», жители города.

 • У Лисичанську відбулось спортивно-культурне свято "День сімейної єдності"

  Сьогодні, 26 квітня, у сквері біля ЦПРШМ центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та громадською організацією «Центр соціальної підтримки громади» у рамках реалізації проекту із захисту дітей було проведено спортивно-культурне свято «День сімейної єдності». Зазначимо, що захід проведено за підтримки міжнародної некомерційної організації Mersy Corps.

 • Профилактика детского травматизма - главная задача взрослых!

  clip_image001Детский возраст — время новых открытий, активных игр, захватывающих событий и, к сожалению, распространенных детских травм. Травмы могут быть незначительными, а могут и серьезно угрожать здоровью и жизни маленьких непосед. Поэтому главной задачей родителей, учителей и воспитателей является профилактика детского травматизма. Дети очень любознательны, но инстинкты самосохранения у них развиты не как у взрослых. Отсюда и повышенный процент травматизма именно в детском возрасте. Профилактика у детей травматизма должна начинаться с родителей.

 • Административная услуга меньше чем за 30 минут - результат эффективного реформирования в Лисичанском ЦПАУ

  Вчера, 25 апреля, в Центре предоставления административных услуг (ЦПАУ) г. Лисичанска состоялось введение в эксплуатацию системы автоматизации услуг регистрации места жительства граждан и автоматизации процесса приёма граждан с помощью внедрения системы «Электронная очередь».

  Отметим, что данный проект реализован в рамках грантового соглашения Лисичанского городского совета и программы «Украинская инициатива по повышению гражданского доверия» (UCBI) при поддержке Агентства США по Международному развитию (USAID).

 • Соблюдайте правила безопасности жизнедеятельности!

  Накануне майских выходных дней Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украины в Луганской области обращается к гражданам городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье с просьбой быть крайне осторожными и соблюдать правила безопасности жизнедеятельности, а также проводить профилактически-разъяснительную работу со своими детьми!

  Строго соблюдайте правила пожарной безопасности на открытых территориях и лесных насаждениях! Уважаемые жители, если вы решили отдохнуть на природе, воздержитесь от посещений лесных массивов.

  Внимание! В случае обнаружения взрывоопасных предметов ни в коем случае не прикасайтесь и не поднимайте их. Немедленно звоните в службу спасения по номеру 101.

  Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украины в Луганской области

 • Пілотний проект "Шлюб за добу" у Станиці Луганській

  Відтепер укласти шлюб протягом доби можна у Станиці Луганській

  З метою створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема, для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб Урядом прийнято розпорядження, яким розширено перелік населених пунктів, які можуть надавати послугу в рамках пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем, запровадженого розпорядженням Кабінету Міністрів України № 502 від 13 липня 2016 року «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу».

 • Ірина Дахно лауреат І ступеня І Всеукраїнського відкритого конкурсу піаністів "Віртуозні Самоцвіти"

  image-0-02-05-c53041cb276547e4aded228d0da51e618626b26392566800a3cd6ce039cf0b2b-VВ суботу, 22 квітня, у м. Львів відбувся І Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів «Віртуозні Самоцвіти». На конкурс з’їхалися учасники з різних куточків України. Наше місто гідно представила учениця фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ірина Дахно (викладач Любов Штро).

  За результатами конкурсу Ірина була нагороджена дипломом лауреата І ступеня та кубком.

  Вітаємо та бажаємо успіхів!

  Відділ культури Лисичанської міської ради

 • Президент дитячої шкільної організації "Гармонія" Карина Каніщева - "Лідер року - 2017"

  Вчора, 25 квітня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю шестеро лідерів шкільних дитячих організацій виборювали право називатися «кращими із кращих».

  Чимало випробувань довелося пройти лідерам у міському конкурсі «Лідер року». Ще у першому відбірковому турі дитяча лідерська експертна рада оцінила міні-презентації кандидатів та відкритим голосуванням вибрала шість учасників другого основного (очного) туру випробувань, враховуючи організаторські та лідерські якості претендентів, різноплановість їх інтересів, рівень досягнень, цікаві ідеї.

 • Щодо державної підтримки населення

  Соціальний захист населення — один з основних пріоритетів державної політики, спрямованої на підтримку найбільш нужденних, малозахищених верств населення. Під опікою Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради знаходяться найбільш вразливі верстви населення — діти, пенсіонери, інваліди, малозабезпечені сім’ї.

 • Онлайн-виставка, присвячена 125-річчю з дня заснування Лисичанського содового заводу

  До 125-річчя Лисичанського содового заводу архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку, присвячену історії заводу, починаючи з часів після окупаційного періоду (вересень 1943 року) до ліквідації підприємства (2011-2013 роки).

  У виставці використані документи постійного зберігання фонду № 26 ВАТ «Лисичанська сода» (справи №№ 1, 381) та матеріали інформаційно-довідкового фонду, які висвітлюють трудові будні працівників заводу.

  Матеріали виставки можна знайти за наступним посиланням Онлайн-виставка, присвячена 125-річчю з дня заснування Лисичанського содового заводу

  Архівний відділ Лисичанської міської ради

 • "Сузір'я колискової Донбасу"

  Під такою назвою, вчора, 24 квітня, в Лисичанському педагогічному коледжі відбувся регіональний фестиваль творчої молоді.

  Захід проводився з метою створення сприятливих соціальних та організаційних передумов для життєвого самовизначення і самореалізації молоді та підтримки учнівських колективів шкіл у реалізації програм, спрямованих на вирішення завдань патріотичного виховання молоді.

 • В Лисичанске прошла очередная апрельская встреча с ветеранами

  Вчера, 24 апреля, в ДК «Диамант» состоялась очередная встреча администрации города с ветеранами Второй мировой войны, труда, детьми войны.

  В мероприятии приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин и его заместители, представители депутатского корпуса городского совета, трудового коллектива завода «Пролетарий», ветераны войны, труда, учащиеся и жители города.

 • В Лисичанске открыли мемориальную доску Литвиненко Владимиру Григорьевичу

  Вчера, 24 апреля, состоялось торжественное открытие мемориальной доски Почетному гражданину города Лисичанска Литвиненко Владимиру Григорьевичу. Памятная доска была установлена на доме по ул. Циолковского, где проживал Владимир Григорьевич.

  В мероприятии приняли участие секретарь Лисичанского городского совета Эдуард Щеглаков, заместитель городского головы Игорь Ганьшин, председатель Лисичанской городской организации ветеранов Украины Юрий Положенцев, представители администрации, трудового коллектива и ветеранской организации завода «Пролетарий», жители города.

 • Сергій Шилін зустрівся з представниками проекту USAID

  Сьогодні, 25 квітня, Лисичанську міську раду з робочим візитом відвідали представники Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) — Бенджамін Лонг і Джон Пеннел. Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) зареєстрований як міжнародна технічна допомога Україні.

  Зустрічали поважних гостей, звичайно, в національних українських традиціях. Коровай та український рушник стали приємним подарунком для американських гостей.

 • Звітний концерт учнів Лисичанської ДМШ № 2

  21 квітня в концертній залі Лисичанської дитячої музичної школи (ДШМ) № 2 відбувся звітний концерт учнів за 2016-2017 навчальний рік.

  У концертній програмі були представлені всі дитячі художні колективи та солісти усіх відділів — переможці обласного огляду-конкурсу виконавської майстерності учнів «Мистецтво і діти», Міжнародного фестивалю-конкурсу «Сузір’я Святогір’я», Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «GrandMusicFest» (м. Харків), Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «АРТ-Домінанта» (м. Харків), Міжнародного конкурсу «GoldEuro Весняна симфонія» (Чехія, м. Прага).

 • 28 квітня день відкритих дверей в Лисичанському міському центрі зайнятості

  Шановні роботодавці та відвідувачі центру! 28 квітня о 09.00 в Лисичанському міському центрі зайнятості розпочнеться День відкритих дверей «День інформування до Міжнародного дня боротьби за права інвалідів», який відзначає світова спільнота 5 травня (заснований 13 грудня 2006 року за ініціативи ООН).

 • Вітаємо призерів IІ фестиваль-конкурсу майстрів художнього слова "Fest Do"

  22 квітня в Харківському державному культурному центрі відбувся IІ фестиваль-конкурс майстрів художнього слова «Fest Do», в якому взяли участь понад 100 учасників з різних куточків нашої країни.

  Наше місто гідно представили художні колективи Лисичанського міського ПК: зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (керівник Ірина Кабанова), народна театр-студія «Лімпопо» (керівник Надія Бражникова), художній колектив «Художнє слово» (керівник Анастасія Мошкутело), а також літературний театр «Натхнення» (керівник Ірина Кабанова) Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

 • Щодо оздоровлення дітей в літніх морських таборах

  Шановні батьки! СП “Азово-Черноморьске оздоровлення дітей” запрошує ваших дітей оздоровитися, активно та цікаво відпочити у літніх морських таборах.

   

 • Щодо процесу реформування структури водогосподарської галузі

  Згідно ст. 13 Водного Кодексу України, управління водними ресурсами в нашій державі здійснюється за басейновим принципом на основі державних, цільових, міждержавних та регіональних програм використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів. Прийнятий Верховною Радою від 04.10.2016 № 1641-VIII Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом», який вступив в дію у лютому 2017 року, передбачає впровадження інтегрованого управління за басейновим принципом.

 • Лисичанскому лицею 20 лет!

  В минувшую пятницу, 21 апреля, Лисичанский многопрофильный лицей отпраздновал 20 летний юбилей со дня открытия.

  Праздничный концерт по этому поводу прошел в актовом зале Лисичанского центра внешкольной работы со школьниками и молодежью, в холе которого все желающие смогли оставить свои пожелания и поздравления в юбилейном альбоме. 

 • "Україно, ти нам мати всім єдина!"

  21 квітня в міському Палаці культури відбувся тематичний захід «Україно, ти нам мати всім єдина», присвячена стратегії захисту ромських національних меншин. На заході були присутні студенти Лисичанського державного медичного училища та мешканці міста.

  На заході присутні дізналися про захист та права ромської національної меншини в Україні, про їх спосіб життя, місця проживання, культурні цінності, звичаї та національні свята, а також переглянули презентацію про життя і побут ромів.

 • У Лисичанську відбувся І етап Міжобласного турніру "UNICEFFootballCup"

  З метою залучення школярів до спільної взаємодії та об’єднання у спортивному русі, сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на Сході України у квітні 2017 року проводиться Міжобласний турнір «UNICEFFootballCup» під егідою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

  21 квітня у спортивній залі «Скляр» відбувся І етап змагань. Учасниками якого стали команди загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста, а саме № 4, 14, 27, 30 та «Навчально-виховний комплекс «Гарант».

 • До уваги державних реєстраторів, державних та приватних нотаріусів

  Міністерство юстиції України листом від 18.04.2017 № 27/19.2-17 доводить до відому суб’єктів державної реєстрації наступну інформацію.

  З метою реалізації вимог Закону України «Про санкції» (далі — Закон про санкції) Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5, та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330 (зі змінами) (далі — Порядок) передбачено, що у разі проведення державної реєстрації, пов’язаної зі збільшенням розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, у яких резидент іноземної держави, іноземна держава, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава,

 • У Лисичанську відбувся виступ Тернопільського військового оркестру

  22 квітня в Палаці культури ім. В.М. Сосюри відбувся виступ Тернопільського військового оркестру 44-ї окремої артилерійської бригади, під керівництвом військового диригента капітана Тараса Когута.

 • Щодо тематики журналу "Вісник. Право знати все про податки за збори" у травні 2017року

  photoУ травні 2017 року, в зв’язку з численними зверненнями платників податків, заплановано вихід спеціального випуску журналу «Вісник. Право знати все про податки та збори» на тему «Єдиний соціальний внесок», який включить в себе нормативну базу і практикум застосування. Брошура буде побудована за таким планом:

 • До уваги суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів

  imagesДПІ у м. Лисичанську повідомляє: Постановою кабінету міністрів України від 16.03.2017р № 231 Уряд визначив Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Положеннями п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України та ст.9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено обов’язковість застосування РРО суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

 • В Лисичанске состоялась еще одна встреча с ветеранами

  Очень скоро 9 мая — 72-я годовщина победы во Второй мировой войне. Трогательные встречи руководства города с ветеранами в честь этого большого праздника продолжаются. Вчера, 21 апреля, мероприятие прошло в Лисичанской общеобразовательной школе І-ІІІ ступеней № 25.

 • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад три мільйони гривень плати за землю

  «За січень - березень 2017 року до місцевого бюджету надійшло 3 млн 270,0 тис. грн плати за землю» - повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. - Із загальної суми 2 млн 627,5 тис. грн надійшло від платників податків - юридичних осіб та 642,5 тис. грн - від фізичних.

 • В Лисичанске отрыли мемориальную доску Почетному гражданину города Скороходу Петру Григорьевичу

  Вчера, 21 апреля, в преддверии празднования 72-й годовщины Великой Победы состоялось торжественное мероприятие. На административном здании шахты «Новодружеская» была открыта мемориальная доска участнику Второй мировой войны, Почетному гражданину города Лисичанска Скороходу Петру Григорьевичу.

 • Анонс загальноміських заходів до 31-ої роковини аварії на Чорнобильській АЕС

  25 квітня відбудуться наступні заходи:

  — о 13.00 в бібліотеці-філії № 5 вахта-пам’яті «Чорнобиль — від мирного атома до катастрофи»;

  — о 13.00 в центральній бібліотеці трибуна сміливих гіпотез «Гортаючи «Чорнобильський щоденник» за участю ліквідатора ЧАЕС Володимира Карпенко;

 • З початку року мешканці Лисичанського регіону задекларували вже понад 9 млн грн. доходів

  фото2010 За словами в.о. начальника Управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м.Лисичанську Михайла Мельника: «З початку поточного року громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля задекларували податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у сумі 220,3 тис. грн, сума військового збору до сплати складає 49,4 тис. грн. Про свої статки, отримані у 2016 році, прозвітували 176 громадян. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 9 млн 355 тис. грн».

 • Щодо підсумків роботи з цивільного захисту у 2016 році в містах Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля

  Вчора, 20 квітня, відбулись збори керівників підприємств, установ, організацій та відповідальних осіб з питань цивільного захисту для підведення підсумків роботи у 2016 році і визначення основних завдань на 2017 рік під головуванням керуючого справами (секретаря виконавчого комітету) Лисичанської міської ради Олександра Савченко. В засіданні взяли участь представники близько 40 підприємств міста.

 • Державна податкова інспекція відповідає на запитання

  Які ставки податку на доходи фізичних осіб та військового збору?

  Громадянами, які зобов’язані подавати річну декларацію та які мають право подати декларацію добровільно, що до доходів, отриманих у 2016 році, застосовуються наступні ставки податку на доходи фізичних осіб:

 • Закінчується кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року

  Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

  Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347,

  I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ ятницю з 9:00 до 18:00.

  ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок

  та подати декларації у зазначений термін.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • 28 апреля заканчивается срок уплаты

   единого взноса за март 2017 г. горными предприятиями;

  — юридическими лицами авансового взноса по налогу на недвижимое имущество, отличное от земучастка, за I квартал 2017г.;

 • В Лисичанск прибыл молодежный "Художественный Кинопоезд"

  Сегодня, 20 апреля, в рамках Проекта Поезд Единения Украины «Трухановская Сечь» на железнодорожную станцию Лисичанск прибыл первый в Украине молодежный «Художественный Кинопоезд».

  Команду студентов, представителей профтехобразования, волонтеров и художников из всех областей Украины с караваем и торжественным оркестром встречали Лисичанский городской голова Сергей Шилин и его заместитель Игорь Ганьшин, заместитель главы Луганской областной государственной администрации по вопросам социальной и гуманитарной сферы Ольга Лишик, молодежь и общественность города.

 • Вітаємо команду ЮІР "Третя рота" - переможця зонального етапу змагань юних інспекторів дорожнього руху!

  jNt_IuPZH74Вчора, 19 квітня, команда «Третя рота» Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 взяла участь у зональних змаганнях команд юних інспекторів дорожнього руху (ЮІР), які пройшли в м. Сватово.

  Команди з міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Сватово та Кремінського, Станично-Луганського, Попаснянського районів боролись за вихід на обласні змагання ЮІР.

 • Вихованці міської ДЮСШ - призери чемпіонату Луганської області зі спортивної гімнастики

  gymnastics-girl-silhouette-32281

  13 квітня в місті Рубіжне відбувся чемпіонат Луганської області зі спортивної гімнастики серед юнаків та дівчат, в якому прийняли участь 40 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

  Вихованці Лисичанської ДЮСШ посіли призові місця в своїх категоріях:

  "Майстери спорту"

  ІІ місце — Аліна Чепелєва;

 • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

  png13 та 14 квітня в місті Кремінна проходили змагання відкритого чемпіонату Луганської області з легкої атлетики вихованців ДЮСШ та СДЮШОР (2002 р.н. та молодше). В змаганнях взяли участь 130 спортсменів з 12 міст Луганської та Донецької областей.

  За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

 • В Лисичанске прошла очередная тожественная встреча руководства города с ветеранами войны

  Приближается большой праздник — 72-я годовщина Великой Победы. Продолжаются традиционные, волнующие встречи руководства города с ветеранами.

  Вчера, 19 апреля, мероприятие прошло в Лисичанской специализированной школе І-ІІІ ступеней № 27. Гостей здесь ждали празднично накрытые столы и тематический концерт. Прекрасные, лирические произведения, посвященные событиям военных лет, талантливые театрализованные выступления были подготовлены солистами и коллективами художественной самодеятельности дворцов культуры города. Трогательную атмосферу концерту придавали костюмы военных лет.

 • "Червоний Хрест допомагає людям"

  Під такою, вчора, 19 квітня, в міському краєзнавчому музеї до Дня заснування Товариства Червоного Хреста в Україні (18 квітня 1918р.) відбулося відкриття тематичної виставки, яка організована у співпраці з Луганською обласною організації Червоного Хреста України.

  В заході взяли участь голова Лисичанської міської організації Червоного Хреста України Тетяна Бабич, заступник голови Луганської обласної організації Червоного Хреста України Лідія Загрєбіна, командир загону швидкого реагування Луганської обласної організації Червоного Хреста України Петро Костиря, волонтери та студентська молодь міста.

 • Подяка за сприяння в організації зустрічі адміністрації та молоді міста з ветеранами війни, праці та дітьми війни

  Адміністрація Палацу культури ім. В.М. Сосюри міста Лисичанська висловлює Подяку за сприяння в організації зустрічі адміністрації та молоді міста з ветеранами війни, праці та дітьми війни директорам Лисичанського педагогічного коледжу Галині Мінєнко, Лисичанського професійного будівельного ліцею Тетяні Ларченко, Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею Наталії Шумілкіній та директорам загальноосвітніх навчальних закладів № 4, 3, 2 Андрію Живазі, Наталії Скрябіній та Зої Демченко.

  Адміністрація Палацу культури ім. В.М. Сосюри міста Лисичанська

 • Ребята из воскресной школы Свято-Тихвинского храма исполнили традиционные пасхальные песни

  Сегодня, 20 апреля, на Пасхальной неделе, воспитанники воскресной школы при Свято-Тихвинском храме посетили Лисичанский городской совет. Детвора порадовала работников местного самоуправления песнями. Хор девочек и мальчиков в своем выступлении прославлял Светлое Христовое Воскресение.

 • До уваги керівників і працівників підприємств, установ та організацій, профспілок!

  clip_image002Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці.

  Згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці у 2017 році Всесвітній день охорони праці проводиться під девізом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

 • УТСЗН осуществляет автоматический расчет субсидий на следующий период

  Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета (далее УТСЗН) напоминает, что согласно п. 14 Положения о порядке назначения и предоставления населению субсидии на оплату-жилищно-коммунальных услуг, утвержденного Постановлением КМУ от 21.10.1995 г. №848 (далее – Положение) субсидия назначается с месяца обращения до конца отопительного сезона и рассчитывается:

  • - на неотопительный сезон – с 1 мая по 30 сентября;
  • - на отопительный сезон – с 1 октября по 30 апреля.
 • В Лисичанске продолжаются традиционные встречи с ветеранами

  Вчера, 18 апреля, в Дворце культуры им. В.Н. Сосюры состоялась очередная встреча администрации и молодежи города с ветеранами войны, труда, детьми войны, где гостей праздника ждали накрытые столы и праздничный концерт в исполнении солистов и коллективов художественной самодеятельности Дворца культуры.

  В мероприятии приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин и его заместители, представители депутатского корпуса городского совета, ветераны войны и труда, учащаяся молодежь.

 • Тень Чернобыля

  Ядерный взрыв, уничтоживший 26 апреля 1986 года Чернобыльскую АЭС, связал народы многих стран одной бедой. Огромное количество смертельно-опасных радиоактивных веществ оказалось в воздухе. 4 года более 800 тысяч человек строили спасительный саркофаг и осуществляли дезактивацию зон опасного радиоактивного заражения. Практически все подверглись вредоносному воздействию радиации.

 • В Лисичанске отрыли мемориальную доску Почетному гражданину города Новикову Анатолию Константиновичу

  Вчера, 18 апреля, в преддверии празднования 72-ой годовщины победы над нацизмом во Второй мировой войне состоялось торжественное открытие мемориальной доски участнику Второй мировой войны, Почетному гражданину города Лисичанска Новикову Анатолию Константиновичу. Мемориальная доска была установлена на доме 304 по улице Октябрьской, где проживал Анатолий Константинович.

  В торжественном мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин, руководство города, представители депутатского корпуса городского совета, трудового коллектива и ветеранской организации стекольного завода, жители города и учащиеся.

 • О выполнении городской целевой социальной программы противодействия заболеваемости туберкулезом

  Сегодня, 18 апреля, во время очередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета заместитель директора территориального медицинского объединения города Лисичанска Наталья Коверга рассказала о выполнении городской целевой социальной программы противодействия заболеваемости туберкулезом за 2014-2016 года.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

  Сьогодні, 18 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

  Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування, взята до відома інформація про виконання Міської цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2014 — 2016 року та інформація про проблеми та перспективи роботи Центру надання адміністративних послуг в м. Лисичанську.

 • Щодо організації літньої оздоровчої кампанії у 2017 році

  Сьогодні, 18 квітня, під час чергового засідання виконавчого комітету начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт доповіла про планові показники щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році.

 • 99 років гуманності

  18 квітня виповнюється 99 років з часу створення Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) — найбільшої в країні гуманітарної організації. Її основне завдання — сприяння органам державної влади в їх діяльності в гуманітарній сфері, захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я. Основоположні принципи Міжнародного руху Червоного Хреста — милосердя, людяність, співчуття.

 • Юні лисичани гідно представили проекти "Українська школа майбутнього"

  Керівництво Українського дитячого центру «Молода гвардія» висловлює Подяку директорам Лисичанського педагогічного коледжу Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка Галині Міненко, Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 Ірині Карпенко та педагогічним колективам навчальних закладів за високий рівень навчання та різностороннє виховання молодого покоління.

 • Дорогие лисичане!

  Сердечно поздравляем Вас со Светлым Христовым Воскресением — Пасхой!

  Это праздник добра, человеколюбия, милосердия и сострадания. Он воодушевляет на хорошие дела и новые начинания, напоминает нам о главных жизненных ценностях — мире и согласии. Светлое Христово Воскресение символизирует победу добра над злом, торжество справедливости и укрепление духовности.

  Пусть в этот светлый весенний день Ваши сердца наполнятся любовью, а в душе царит доброта и радость.

  От всей души желаем Вам и Вашим близким здоровья, добра, мира и любви! Пусть каждый день Ваш дом наполняется уютом, теплом, счастьем и благополучием, а чувство светлой радости не покидает душу как можно дольше!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Шановні працівники служби з надзвичайних ситуацій!

  Вітаємо з професійним святом – Днем пожежної охорони!

  Ви щодня готові швидко прийти на допомогу, побороти вогняну стихію. Ваша енергія спрямована на захист людського життя та майна від пожеж. Щойно почувши перший сигнал про небезпеку, ви негайно відправляєтесь туди, де виникає надзвичайна ситуація і є загроза життю людей, щоб врятувати, допомогти, виконати свій обов’язок. Вам властиві, такі риси, як самовідданість, мужність, особиста дисципліна, здатність до самопожертви, постійна готовність прийти на допомогу.

  В цей святковий для вас день бажаємо вам миру, міцного здоров’я, натхнення, бадьорості духа, професійних успіхів та сімейного затишку.

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет.

 • Уважаемые граждане Лисичанского региона, кампания декларирования подходит к концу

  ГНИ в г.Лисичанске напоминает: кампания декларирования доходов граждан, полученных в 2016 году, заканчивается 1 мая.

  Приглашаем вовремя их задекларировать, не откладывая на последний день.

  Напоминаем, что обязанность по предоставлению декларации у налогоплательщиков возникает:

 • Плательщики Луганщины в сводный бюджет государства перечислили более 1,2 млрд грн. налогов и сборов

  В январе-марте 2017 года плательщики Луганской области уплатили в сводный бюджет страны 1 млрд 224 млн грн. Это на 297 млн грн. больше, чем за аналогичный период 2016 года.

 • Уплата и подача отчетности по ЕСВ физическим лицом-предпринимателем производится по своему месту регистрации

  Согласно абзацу третьему п. 1 части первой ст. 4 Закона Украины от 08.07.2010 № 2464 «О сборе и учете единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование» плательщиками единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование являются физические лица-предприниматели и, в частности те, которые используют труд других лиц на условиях трудового договора (контракта) или на других условиях, предусмотренных законодательством о труде, или по гражданско-правовому договору.

 • Авто с поддельными документами остановил "Фантом"

  Сотрудники управления оперативного обеспечения на отдельных территориях зон АТО Главного управления ГФС в Луганской области «Фантом», 10.04.2017, на контрольном пункте «Шахта Родина» остановили «RENO 11» под управлением жителя г. Золотое- 4.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 17 по 23 квітня (оновлено)

  З 18 квітня по 18 травня в міському краєзнавчому музеї працюватиме виставка «Чорнобиль — скорбота пам’яті людської».

  18 квітня відбудуться наступні заходи:

  — о 14.00 літературно-краєзнавчий медіа-етюд «7 чудес Лисичанська» в центральній бібліотеці;

 • В Лисичанську відбувся конкурс з писанкарства

  Сьогодні, 14 квітня, вперше в Лисичанську, в центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (ЛЦНТТУМ) відбувся конкурс з писанкарства «Писанка — натхнення душі».

  Розписування яєць до Великодня — традиція не нова. Радісно, що пройшовши через віки, вона зуміла зберегти свою самобутність.

 • Щодо виплати разової грошової допомоги до Дня Перемоги ветеранам війни

  Шановні ветерани війни!

  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 223 «Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги здійснюється у таких розмірах:

 • «Громадсько-активна школа як модель розвитку сучасного навчального закладу»

  Під такою назвою, 14 квітня, на базі Лисичанської ЗОШ І — ІІІ ступенів № 7 відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Громадсько-активна школа як модель розвитку сучасного навчального закладу».

 • 27 квітня чергова сесія Лисичанської міської ради (оновлено)

  Засідання чергової 26-ої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 27 квітня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

 • В Лисичанске поздравили работников пожарной охраны с профессиональным праздником

  Сегодня, 14 апреля, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью ко дню работников пожарной охраны состоялся праздничный концерт.

  В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и управляющий делами исполнительного комитета Александр Савченко, работники ГСЧС, жители и гости города.

 • Щодо проведення комплексної перевірки

  Вчора, 13 квітня, архівним відділом було здійснено комплексну перевірку діяльності служб діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу у ПАТ «Лисичанськвугілля».

 • У квітні 2017 року платники ПДВ звітують за новою формою декларації з ПДВ

  ДПІ у м. Лисичанську інформує: Наказом Міністерства фінансів України від 23.02.2016 № 276 внесено зміни до форми податкової декларації з податку на додану вартість та уточнюючого розрахунку до неї, які затверджені наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21.

 • Про кампанію декларування - 2017 в ефірі телеканалу "Акцент"

  Днями до ДПІ у м.Лисичанську завітала знімальна група телерадіокомпанії «Акцент» з метою дізнатися про хід деклараційної кампанії — 2017, відмінностей цьогорічного декларування отриманих протягом 2016 року доходів від попередніх років та актуальних питань сьогодення.

  На питання журналістів щодо видів отриманих доходів, які підлягають декларуванню, переліку зобов’язань про необхідність надання податкових декларацій та тих, які не підлягають обов’язковому декларуванню, способів надання декларацій до податкового органу, права на отримання податкової знижки та інших актуальних питань декларування відповідав в.о. начальника Управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник.

 • У Лисичанську відбулась позачергова сесія

  Вчора, 13 квітня, в Лисичанську відбулося засідання позачергової 25-ої сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

 • "Пасхальний вернісаж"

  Під такою назвою, вчора, 13 квітня, в центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся благодійний пасхальний ярмарок.

  Основний акцент на заході було зроблено на збір коштів міською дитячою організацією ДОЛЯ для придбання медичного обладнання дітям з вадами зору в рамках міського етапу Всеукраїнської акції «Серце до серця», а також на збереження національних традицій.

 • Шановні абоненти КП "Лисичанськтепломережа"

  КП «Лисичанськтепломережа» доводить до відома абонентів інформацію про місця, де можна здійснити оплату комунальних послуг за опалення, без стягнення комісійної винагороди:

  1. вул. Тепла, 17, КП «Лисичанськтепломережа» – каса підприємства;

  2. пр. Перемоги, 102, ТВБВ № 10012/087 АТ «Ощадбанк» – термінал самообслуговування.

  Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа»

 • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року

  Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

  Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ ятницю з 9:00 до 18:00.

  ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • День благоустрою у місті

  Співробітники державної податкової інспекції (ДПІ) у м. Лисичанську прийняли участь у проведенні дня впорядкування території міста. До прибирання приєдналися і співробітники Луганської обласної ДПІ. В акції прийняло участь 38 осіб.

 • 20 апреля заканчивается срок подачи

  • - декларации по НДС за март 2017г. плательщиками, у которых налоговый период равен календарному месяцу;
  • — отчета о ЕСВ по ф. № Д4 за март 2017г.;
  • — декларации по плате за землю (земналогу и/или арендной платы за земучастки государственной или коммунальной собственности) за март 2017г.плательщиками, избравшими месячный срок отчетности;
  • — декларации акцизного налога за март 2017г.;
  • — декларации по рентной плате за март 2017г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному месяцу.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • 20 апреля заканчивается срок уплаты

  • — авансовых взносов по единому налогу плательщиками единого налога I и II групп за апрель 2017г.;
  • — единого взноса (кроме горных предприятий) за март 2017г.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • Учні шкіл естетичного виховання призери обласного огляду-конкурсу вокальних ансамблів

  9 квітня на базі Сєвєродонецької художньої школи відбувся обласний огляд-конкурс вокальних ансамблів серед учнів шкіл естетичного виховання.

  В конкурсі взяли участь учні з міст Лисичанськ, Новодружеськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Новопсков та ін.

 • У Лисичанську відбулись заходи, присвячені Міжнародному дню визволення в'язнів фашистських концтаборів

  Щорічно, 11 квітня, світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Саме в цей день у 1945 році в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу й отримали шанс на життя.

  До цієї скорботної дати в закладах культури для учнівської та студентської молоді міста відбулися наступні заходи: вечір-спогад «Пам’ять свячена» в міському ПК, вечір пам’яті «Пам’ятаємо, заради майбутнього» в ПК ім. В.М. Сосюри, історична година «Бухенвальдський набат» в міському краєзнавчому музеї.

 • Профилактика малярии

  Малярия известна человечеству с древних времен и первичным очагом малярии считают тропическую Африку, откуда она распространилась по всему миру и сегодня регистрируется во всех странах, особенно тех, где обитают комары рода Анофелес. В последние годы ситуация по малярии в мире ухудшилась, в связи с расширением экономических связей между странами и широким развитием туризма.

 • У Лисичанську завершився міський етап ХІІ Всеукраїнської благодійної акції "Від серця до серця"

  Сьогодні, 11 квітня, в Лисичанському державному горно-індустріальному коледжі відбулось підведення підсумків міського етапу ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Від серця до серця» до якої залучились студенти професійних ліцеїв, вищих навчальних закладів І—ІІ рівня акредитації та Донбаського державного технічного університету (ДонДТУ).

 • 13 квітня позачергова сесія Лисичанської міської ради

  Засідання почергової 25-ої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 13 квітня 2017 року о 16.00 у залі засідань міської ради.

 • Вітаємо переможців Всеукраїнського фестивалю східного танцю «Fortuna-Bellydance — 2017»

  9 квітня у м. Краматорськ відбувся Всеукраїнський рейтинговий фестиваль східного танцю «Fortuna-Bellydance — 2017».

  У конкурсі взяли участь 239 учасників із 16 клубних закладів Донецької і Луганської областей. Місто Лисичанськ представили 14 учасників колективу зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (КЗ «Палац культури ім. В.М. Сосюри», кер. Ірина Гончарова) віком від 5 до 14 років.

 • Память об узниках концлагерей

  11 апреля во всем мире отмечается Международный день освобождения узников фашистских концлагерей. Он создан в память об интернациональном восстании узников концлагеря Бухенвальд, которое произошло 11 апреля 1945 года.

  В Лисичанском терцентре состоялась литературная встреча ветеранов с поэтом нашего города Михаилом Лисицким, посвященная этой памятной дате.

 • Иммунопрофилактика: "ЗА" и "ПРОТИВ"

  Иммунопрофилактика или вакцинация — одна из наиболее обсуждаемых в последнее время тем. Причем некоторые журналисты в погоне за сенсацией, освещают только ее отрицательные проявления. Сегодня государство регламентирует и обеспечивает вакцинацию против 10 заболеваний: туберкулеза, дифтерии, столбняка, коклюша, полиомиелита, гепатита В, гемофильной инфекции, кори, краснухи, эпидпаротита.

 • Наталлю Скрябіну обрано головою Лисичанської міської ради жінок

  Сьогодні, 11 квітня, відбулись збори громадської організації «Лисичанська міська рада жінок». У роботі зборів взяв участь заступник міського голови Ігор Ганьшин.

 • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ - переможців чемпіонату Луганської області зі стрибків на батуті

  8 квітня в м. Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В чемпіонаті взяли участь 20 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

 • 11 квітня - Міжнародний день визволення в'язнів з фашистських концтаборів

  Сьогодні, 11 квітня, відзначається Міжнародний день визволення в’язнів з фашистських концтаборів. Цю дату було встановлено Організацією Об’єднаних Націй в пам’ять про інтернаціональне повстання в’язнів найбільшого концентраційного табору Бухенвальд.

 • Сергій Шилін отримав подяку за співпрацю від Міжнародної організації Mercy Corps

  Сьогодні, 10 квітня, міський голова Сергій Шилін та керуючий справами Олександр Савченко зустрілися з представниками міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps, що виконує проект міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку USAID з надання допомоги населенню, що постраждало внаслідок конфлікту на сході України.

 • Вітаємо переможців ІІІ етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

  17888840_1412039852204722_1664230521_n8 квітня у м. Запоріжжя відбувся ІІІ етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу, в якому взяли участь 300 спортсменів з Харківської, Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Луганської областей.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  Категорія «Діти — дебютанти»

  І місце - Дмитро Жуков та Марія Михайленко;

 • Лисичанські спортсмени призери чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу

  Legkaya-atletika8 квітня на спортивній культурно-оздоровчий базі «Лисичанець» відбувся чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат 1095-2006р.р.н. та молодше, в якому взяли участь 60 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  серед дівчат 2006 р. н. та молодше на дистанції 500 м

  І місце - Дарина Степаненко (ЗОШ № 4);

  ІІІ місце - Олександра Шеховцова (КЗ «НВК Гарант»);

 • В Лисичанську пройшов майстер-клас з виготовлення писанки

  6 квітня в приміщенні міського краєзнавчого музею був проведений майстер-клас з виготовлення писанки до свята Великодня. Захід провела народний майстр самодіяльної декоративно-ужиткової творчості Луганщини Лариса Лисицька для учнів шкіл міста.

 • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з бадмінтону

  796original1440078310З 7 по 9 квітня на базі ЗОШ № 13 відбувся чемпіонат міста Лисичанськ з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2002р.н. та молодше.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

 • Ілля Парамонов - срібний призер Кубку України з самбо

  Без названияЗ 7 по 9 квітня у м. Київ відбувся Кубок України з боротьби самбо серед кадетів, в якому взяли участь 250 спортсменів з 14 регіонів України: Київської, Харківської, Вінницької, Львівської, Донецької, Луганської та інших областей.

 • Лисичанські спортсмени взяли участь у відкритій першості міста Старобільськ з боксу

  бокс7 та 8 квітня у м. Старобільськ відбулась відкрита першість міста Старобільськ з боксу, де взяли участь 70 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Щастя та смт. Мелове.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

 • Відбувся конкурс "АРТ-Домінанта"

  c2oqXs3Tpkk6 квітня на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди відбувся V Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «АРТ-Домінанта», в якому взяли участь представники з Білорусії, Молдови, Польщі та з різних куточків України.

  Місто Лисичанськ на конкурсі представили учні та викладачі дитячої школи мистецтв № 1 та дитячої музичної школи № 2.

 • У Лисичанську знову знищені вибухонебезпечні предмети

  20150701_120742З початку квітня до пункту зв’язку ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області надійшли повідомлення про те, що місцеві мешканці Лисичанська виявили предмети зовні схожі на вибухонебезпечні предмети.

  Так, 1 квітня у лісосмузі на відстані приблизно 50 метрів від житлового будинку, що розташований за адресою с. Лисичанське, вул. Чеснова громадянином М. виявлено вибухонебезпечний предмет (далі — ВНП). Співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області виїхали на місце виклику та ідентифікували ВНП як осколочний касетний елемент 9Н235 до реактивної системи залпового вогню «СМЕРЧ». Виявлений ВНП був взятий під охорону співробітниками Лисичанського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Луганській області.

 • Шановні громадяни міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

  1373376734_sveshi3У вихідні віряни відзначатимуть Великдень. Це свято пов’язане не тільки зі службою і освяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відритого вогню, зокрема свічок та лампадок. Саме тому, напередодні Великодніх свят співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області нагадують про правила безпеки під час відвідування церков та храмів:

 • Шановні мешканці міста!

  WLM-logo-ukПропонуємо Вам долучитися до щорічного Міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки», який покликаний зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини у світі для ілюстрації статей у Вікіпедії. Всі охочі матимуть можливість подарувати свої фотографії пам’яток рідного міста та Луганщини світові, а також позмагатися за відзнаки та призи у кількох номінаціях.

 • Команда "Фаворит" - володар Кубку міського голови з волейболу

  У вихідні, 8 та 9 квітня, на базі Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу проходили змагання традиційного міжрегіонального турніру з волейболу серед чоловічих команд на Кубок міського голови.

 • У Лисичанську пройшов звітний концерт міста "Луганщина - світанок України"

  7 квітня, в рамках обласного фестиваль-конкурсу художньої самодіяльності «Луганщина — світанок України» у Лисичанську відбувся творчий звіт міста.

  Концерт творчих колективів Лисичанська проходив в міському Палаці культури. Цього року на почесних гостей міста та глядачів чекав сюрприз.

 • У Лисичанську відбувся огляд творчих робіт майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва міста

  7 квітня, в міському краєзнавчому музеї в рамках обласного фестиваль-конкурсу художньої самодіяльності «Луганщина — світанок України» відбувся огляд виставки творчих робіт майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва міста Лисичанська.

 • Клещи - первая помощь при укусе!

  clip_image002В преддверии долгожданного весеннего тепла, хотим поделиться с вами информацией о клещах, а именно, какую опасность клещи собой представляют и как предотвратить себя от их укусов.

  Чем опасны клещи?

 • Здоровый образ жизни

  Сделав над собой небольшое усилие и переборов лень, практический каждый из нас вполне может сделать себя счастливым человеком. Спросите как? Я же задам встречный вопрос: а что вам нужно для счастья? Если в списке ваших перечислений будет слово «здоровье», в чем я уверена практически на сто процентов, то нам есть о чем поговорить. И поговорим мы о здоровом образе жизни, который без химических добавок и таблеток поможет вам и вашему здоровью быть в как можно лучшей форме. Как же вести здоровый образ жизни, и каковы его составляющие?

 • Что делать, если у ребенка случилась истерика в общественном месте

  clip_image001Нужно взять ребенка за руку или на руки, невзирая на его бурные протесты, и максимально быстро ретироваться с места, где случилась истерика. Если это возможно, как можно быстрее отправляйтесь на свою территорию — домой или в машину. Если такой возможности нет, ищите максимально безлюдное место, где не будет лишних зрителей происходящего.

 • Команда ЗОШ № 4 - срібний призер зональних змагань "Олімпійське Лелеченя"

  7 квітня у м. Кремінна відбулись обласні змагання в рамках Всеукраїнського дитячого заходу «Олімпійське Лелеченя» серед команд Луганської області. Ініціатором і засновником Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське Лелеченя» є Національний олімпійський комітет України. Захід спрямований надихнути молодих людей всього світу долучитись до спорту та жити за олімпійськими цінностями. Загальне керівництво змагань здійснювало Луганське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 • Доктор сказал, что у Вас ГЛАУКОМА. Что дальше?

  Что такое глаукома?

  Глаукома – это хроническое прогрессирующее заболевание глаз. Глаукома проявляется повышением внутриглазного давления и приводит в конце концов к необратимой потере зрения. Глаукома является ведущей причиной слепоты во всем мире.

  Почему возникает глаукома и что способствует ее возникновению?

  До сих пор точно не известно, почему у человека возникает глаукома. В то же время установлен ряд факторов, повышающих вероятность заболевания.

 • Отримали подарунок або спадщину - задекларуйте доходи

  ДПІ у м.Лисичанську нагадує: задекларувати свої доходи мають громадяни, які у 2016 році отримали доходи в результаті прийняття ними у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав.

  При оподаткуванні спадщини чи подарунку згідно із ст. 174 Податкового кодексу України застосовуються ставки податку на доходи фізичних осіб: нульова ставка, 5% та 18%.

 • Надаєте репетиторські послуги - задекларуйте доходи!

  ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: репетиторство — це сфера, яка є додатковим джерелом доходу. Піклуючись про майбутнє своєї дитини, батьки, безсумнівно, хочуть для неї найкращого. А тому, щоб гідно підготуватися до ЗНО, звертаються за послугами до репетиторів.

 • Особливості кампанії декларування у 2017 році

  Декларувати свої доходи — це конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України).

  Відповідно до норм Податкового кодексу України (далі — Кодекс) громадяни, які подають податкові декларації про майновий стан і доходи (далі — декларація) розподіляються на дві категорії: осіб, які зобов’язані подавати річну декларацію, та осіб, які мають право подати декларацію добровільно.

 • Декларування доходів від продажу власної продукції тваринництва

  Відповідно до п.п.165.1.24 ст.165 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) передбачено, що при продажу власної продукції тваринництва груп 1 — 5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року (у 2016 році — 137800 грн.) Такі фізичні особи здійснюють продаж зазначеної продукції без отримання довідки про наявність земельних ділянок.

 • Что нужно знать о туберкулезе?

  Туберкулез — это тяжелая инфекционная болезнь, которая поражает легкие человека. Каждый год туберкулезом заболевает около 9 млн. человек и около 1 млн. умирает. Туберкулез заразен, его возбудитель распространяется воздушно-капельным путем. Без лечения больной активной формы туберкулеза может заразить 10-15 человек в год. Бациллой туберкулеза заражены около 2 млрд. человек, примерно у каждого 10-го болезнь переходит в открытую форму.

 • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет понад ніж на 9 мільйонів гривень ПДВ

  За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків, за перший квартал поточного року до державного бюджету було спрямовано 9 млн 201,7 тис. грн. податку на додану вартість, з яких 135,6 тис. грн. перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   

 • З початку року від платників Лисичанського регіону надійшло в бюджет понад 89 млн грн.

  «За січень-березень поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 89 млн 623,6 тис. грн., — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 33 млн 438,9 тис грн., що на 7 млн 101,0 тис грн. або на 27 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 56 млн 184,7 тис грн — до місцевого бюджету».

 • У Лисичанську відбувся XI Регіональний турнір юних математиків пам'яті Г.Г.Євграфова

  Сьогодні, 7 квітня на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею відбувся XI Регіональний турнір юних математиків пам’яті Г.Г.Євграфова.

  Цього року у конкурсі взяли участь 164 учні 3-10 класів шкіл Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 10 по 16 квітня

  З 10 по 30 квітня в міському краєзнавчому музеї працюватиме виставка дитячої творчості «Знай і люби свій край» у співпраці з Лисичанським центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

  10 квітня о 13.00 в народному музею історії содового заводу розпочнеться вечір-пам’яті «Пам’ять свячена».

  11 квітня в центральній бібліотеці — День нової книги «Щойно з друку».

 • Анонс загальноміських заходів до Великодня (оновлено)

  З 11 по 30 квітня в міському краєзнавчому музеї працюватиме міні-виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Великодній кошик», а з 13 по 20 квітня в Новодружеській дитячій школі мистецтв — виставка робіт учнів відділу образотворчого мистецтва «Світле свято».

  13 квітня о 10.00 бібліотека-філія № 7 запрошує на виставку — свято «Пасхальні мотиви», а о 13.00 центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю — на благодійний пасхальний ярмарок «Пасхальний вернисаж».

  14 квітня о 13.00 в Лисичанському центрі наукво-технічної творчості учнівської молоді відбудеться конкурс писанкарства "Писанка - натхнення душі".

  15 квітня о 13.00 в бібліотеці-філії № 8 відбудеться майстер-клас «Пасхальна листівка у техніці скрапбукінг».

 • Міжнародний День охорони праці 2017- "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці"

  Всесвітній день охорони праці Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

 • Пасхальная открытка своими руками

  В день Благовещения, накануне великого и светлого праздника Пасхи, территориальный центр организовал для слушателей Университета третьего возраста посещение Центра научно-технического творчества учащейся молодежи, где под руководством руководителя кружка Арт-студии Оксаны Насниковой был проведен мастер-класс по изготовлению пасхальной открытки из соленого теста.

 • Перспективи реформи охорони здоров'я

  В теперішній час в системі охорони здоров’я Україні спостерігається невідповідність потребі населення в гарантованій Державою безоплатних медичних послуг і можливістю лікувально-профілактичних закладів безоплатно надавати ці послуги. Внаслідок чого переважна кількість громадян України не в змозі отримувати своєчасну медичну допомогу.

  В 2016 році в Україні розпочато проведення реформи системи охорони здоров’я. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016р. № 1013-р схвалено Концепцію реформи фінансування системи охорони здоров’я. Для запровадження в Україні пропонується модель державного солідарного медичного страхування, яка враховує сучасні практики та досвід трансформації системи охорони здоров’я у світі.

 • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року

  Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

  Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ ятницю з 9:00 до 18:00.

  ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • 12 квітня - сеанс телефонної "гарячої лінії"

  12 квітня з 14.00 до 15.00 буде проведено сеанс телефонної «гарячої лінії» за темою «Декларування доходів громадян за 2016 рік» з начальником відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михаїла Мельника Електронні сервіси ДФС".

  Телефон прямого зв’язку: 7-21-98.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • 19 апреля заканчивается срок уплаты

  • — единого взноса физлицами — предпринимателями, избравшими упрощенную систему налогообложения, за I квартал 2017г.;
  • — авансовых платежей по налогу на доходы физлицами — предпринимателями, работающими на общей системе налогообложения.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • 14 апреля заканчивается срок подачи

  — отчета об использовании КУРО (РК) (ф.№ 3ВР — 1) за март 2017г.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • У Лисичанську відбувся обласний семінар-колоквіум "Управлінські технології "Школи успіху" як ресурс інноваційного розвитку навчального закладу"

  6 квітня на базі навчально-виховного комплексу «Гарант» відбувся обласний семінар-колоквіум «Управлінські технології „Школи успіху“ як ресурс інноваційного розвитку навчального закладу».

 • Команда "Третя рота" з ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 зайняла ІІ місце в зональному етапі КВК ЮІР

  Вчора, 5 квітня, у м. Кремінна відбувся зональний етап ХХІ обласного конкурсу серед команд веселих та кмітливіших юних інспекторів руху (КВК ЮІР). У змаганнях взяли участь 7 команд із міст та районів Луганської області.

 • В гостях у лисичанських педагогів освітяни Старобільська

  distant14 квітня наше місто відвідала делегація директорів шкіл міста Старобільськ на чолі з начальником відділу освіти О.А. Івашкіной та завідувачем методичного кабінету Н.М. Сопільник.

  Старобільських колег зустріли і привітали начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Тетяна Худоба та завідувач Лисичанським методичним центром Євгенія Карпова.

 • Подарунки дітям!

  4 квітня Новодружеська дитяча школа мистецтв отримала величезний, прекрасний подарунок для своїх вихованців від благодійників Петра та Кирила Левіних (ТОВ «Паритет — Тойс», м. Київ). Це були іграшки: настільні ігри, конструктори, ляльки, набори для творчості, м’які іграшки, мильні бульбашки, пальчикові фарби. Безумовно, ці прекрасні подарунки сподобаються дітям.

 • Льготы и жилищные субсидии на приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа в 2017 году

  Уважаемые жители гг. Лисичанск, Новодружеск, Приволье, проживающие в домах (квартирах) с печным отоплением и использующие баллонный сжиженный газ для приготовления пищи.

 • Лисичанський міський центр зайнятості запрошує на семінари

  Лисичанський міський центр зайнятості запрошує работодавців регіону взяти участь у семінарах за наступними темами:

  — 12 квітня об 11.00 «Легалізація зайнятості, трудові відносини з працівниками, мінімальна зарплата та гарантії її забезпечення. Відповідальність за порушення трудового законодавства»;

 • Софія Ажипа - призер Міжнародного фестивалю-конкурсу у місті Прага

  З 26 по 29 березня у м. Прага (Чехія) пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс Золото Європи «Весенняя симфония 2017». У конкурсі взяли участь багато представників з різних країн світу: Білорусії, Молдови, Грузії, Польщі, Чехії, Германії,Словаччини та України.

 • В Лисичанську відбулось засідання комісії з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків

  IMG_5787Сьогодні, 4 квітня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  В роботі комісії взяли участь керівники та головні спеціалісти відділів Лисичанської міської ради, працівники дитячої міської лікарні, управління Держпродспоживслужби м. Лисичанськ, Лисичанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Луганській області, державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області.

 • Графік роботи Лисичанських бібліотек змінено

  Шановні мешканці нашого міста!

  Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з переходом на літній період, з 1 квітня 2017 року бібліотеки КЗ «Лисичанська ЦБС» будуть обслуговувати читачів за наступним графіком роботи:

 • В Лисичанске проводили призывников на срочную военную службу

  Сегодня, 4 апреля, в Лисичанском дворце культуры «Диамант» состоялись торжественные проводы молодых юношей для прохождения срочной военной службы в рядах Вооруженных Сил Украины.

 • Лисичанська команда волейболістів - бронзовий призер

  З 30 березня по 2 квітня в місті Лиман Донецької області відбулись игри Міжрегіонального турніру з волейболу серед чоловічих та жіночих команд на призи громади Лиманського району. В змаганнях взяли участь 8 чоловічих та 5 жіночих команд з Луганської та Донецької областей.

 • Лисичанські спортсмени - призери XII традиційного відкритого чемпіонату Луганської області з дзюдо

  Opmaak 1 (Page 1)1 квітня в місті Рубжне проходили змагання XII традиційного відкритого чемпіонату Луганської області з дзюдо, пам’яті О.В. Сімовіна серед юнаків та дівчат 2004-2006р.н., 2007-2009р.н. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Луганської області.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

 • У Лисичанську відбулись змагання відкритого чемпіонату Луганської області з Косікі карате

  2 квітня в на базі міської ДЮСШ відбулись змагання відкритого чемпіонату Луганської області з Косікі карате. В змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

  Зі словами привітання до учасників звернувся міський голова Лисичанська Сергій Шилін, побажавши спортсменам чесної боротьби та перемоги. До слів привітання приєднався депутат міської ради від фракції «Опозиційний блок» Віталій Куликовський.

 • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Сєвєродонецька зі спортивної гімнастики на Кубок Майстра спорту України Н.А. Фонотової

  607596181 квітня в місті Сєвєродонецьк відбувся відкритий чемпіонат м. Сєвєродонецька зі спортивної гімнастики на Кубок Майстра спорту України Н.А. Фонотової. В змаганнх взяли участь 50 спортсменів з міст Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Слов’янськ.

  За підсумками змагань вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

  Сьогодні, 4 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

 • "Хай в серці кожної людини живе любов до Батьківщини"

   

  ukraina3246345435Під таким гаслом минулого тижня в центральній бібліотеці відбувся щорічний міський дитячо-юнацький літературний конкурс «Проба пера».

  На розгляд журі було представлено 34 роботи різних літературних жанрів: поезія, оповідання, есе. Цього року багато робіт надійшло від учнів ЗОШ № 26 та ЗОШ № 5. Серед 22 авторів журі визначило наступних переможців:

 • Юні винахідники Лисичанська підкорили Харків

  image

  C 31 березня по 2 квітня публічна майстерня «ГАРАЖ ХАБ» проводила перший в Україні соціальний мейкатон, темою якого була «Освіта».

  «ГАРАЖ ХАБ» — це унікальна науково-творча платформа, яка допомагає задовольнити потребу молоді в альтернативній освіті, дозволяє отримати навички роботи з обладнанням і реалізувати власні проекти.

 • У Лисичанську відбувся День цивільного захисту та комплексного об'єктового тренування

  В Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 26 відбувся показовий День цивільного захисту та комплексного об’єктового тренування.

  Основною метою проведення такого дня є удосконалення педагогічним колективом та учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайної ситуації (при пожежі); практична перевірка здатності учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту; вміння користуватися засобами індивідуального захисту, надання першої медичної допомоги, правила поводження з вибухово-небезпечними предметами тощо.

 • У Лисичанську відбулись звітні концерт на підтвердження звання «народний самодіяльний» та «зразковий самодіяльний» колективи

  31 березня у приміщенні Лисичанського міського ПК відбулися звітні концерти народного жіночого вокального ансамблю «Мрія» (керівник Валерій Сидоренко), народного вокального ансамблю народної пісні «Вишиванка» (керівник Ірина Фелік), народної театр-студія «Лімпопо» (керівник Надія Бражникова) та зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» " (керівник Ірина Кабанова) на підтвердження звання «народний самодіяльний» та «зразковий самодіяльний» колективи.

 • Бібліотека для дітей № 1 отримала книги в рамках проекту "Жива бібліотека"

  Сьогодні, 3 квітня, бібліотека для дітей № 1 одержала очікуваний подарунок, 150 чудових книг для різних вікових категорій, в рамках інтерактивного культурно-освітнього проекту «Жива бібліотека».

 • Загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), як центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії корупції надає інформаційно-довідкові матеріали щодо заповнення електронних декларацій.

 • Ініціативна група громади Лисичанська взяла участь у фестивалі громад у місті Святогірськ

  29 та 30 березня у місті Святогірськ Донецької області в рамках проекту Міжнародної організації з міграції «Сприяння стабілізації громад на Донбасі» за фінансової підтримки уряду Японії пройшов дводенний фестиваль громад.

 • Щодо навчання у вищіх військових навчальних закладах

  Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує на навчання у вищі військові навчальні заклади осіб з повною загальною середньою освітою

  Віком від 17 до 21 років.

  Військовозобов’язаних — віком до 23 років.

  Перелік вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:

  — Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів);

  — Військова академія (м. Одеса);

 • Хто має право на податкові канікули

  Для платників податку на прибуток з 01.01.2017 року діють так звані податкові канікули. Тобто прибуток можна оподаткувати по ставці 0 відсотків. Але щоб скористатися такими канікулами, згідно законодавства, необхідно дотримати ряд умов. Перерахуємо їх.

  Скористатися ставкою 0% можуть 3 категорії платників податків:

 • ЄСВ: оподаткування суми відпустки без збереження заробітної плати

  Якщо працівник підприємства знаходиться частину календарного місяця у відпустці без збереження заробітної плати і його дохід у вигляді заробітної плати за відпрацьований час не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, то сума єдиного соціального внесу (ЄСВ) розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом за місяць, за який нараховується заробітна плата , та ставки єдиного внеску.

  Якщо працівник знаходиться у відпустці без збереження заробітної плати повний календарний місяць, єдиний внесок не нараховується, оскільки відсутня база нарахування єдиного внесу ((Лист ДФС України від 10.02.2017 р. № 2649/6/99-99-13-02-03-15).

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • Подолання корупції - спільна мета!

  1398011997_antikorupcionnyy-servis

  Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можна за номером телефону (044) 284-00-07 («Пульс»).

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську