Фильтр
 • В Лисичанске прошло заседание комиссии по вопросам оплаты труда и соблюдения норм законодательства в части минимальной заработной платы

  Сегодня, 31 марта, в Лисичанском городском совете состоялась очередная комиссия по вопросам погашения задолженности по заработной плате (денежного обеспечения), пенсий, стипендий и других социальных выплат, а также по вопросам реализации мероприятий, направленных на легализацию наемного труда. Возглавил комиссию заместитель городского головы Максим Головнев.

 • У Лисичанську провели круглий стіл з питань організації архівної справи та діловодства

  Сьогодні, 31 березня, у приміщенні архівного відділу Лисичанської міської ради відбувся круглий стіл з питань організації архівної справи та діловодства.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 3 по 9 квітня

  4 квітня о 10.00 в ПК «Діамант» відбудуться проводи призовників до лав ЗСУ.

  З 5 по 12 квітня в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу працюватиме експозиційна виставка з показом відеослайдів «Дитинство за колючим дротом».

  6 квітня запрошуємо відвідати:

  — об 11.00 в міському краєзнавчому музеї майстер-клас з виготовлення писанок народного майстра декоративно-ужиткового мистецтва Луганщини Лариси Лисицької;

  — о 12.00 в бібліотеці-філії № 3 перегляд та обговорення документального фільму «Національна гвардія — захисники спокою та незалежності України».

 • 8-9 квітня традиційний міжрегіональний турнір з волейболу серед чоловічих команд

  8 та 9 квітня з 10.00 на базі Лисичанського донбаського гірничо-індустріального коледжу проходитиме традиційний міжрегіональний турнір з волейболу серед чоловічих команд на Кубок міського голови.

  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

 • В терцентре отметили День смеха

  В преддверии Международного Дня смеха, 31 марта, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось праздничное мероприятие. Во время мероприятия шуток и смеха подопечные узнали о том, когда возник и почему так любят отмечать и молодежь, и люди старшего поколения этот праздник.

 • У Лисичанську відбулось засідання чергової 24-ї сесії

  Вчора, 30 березня, в Лисичанську відбулося засідання чергової 24-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови Новодружеська та Привілля, представники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

 • Щодо заборгованості із заробітної плати

  За даними Держстату України та проведеного моніторингу, станом на 01.03.2017 року заборгованість із заробітної плати на підприємствах м. Лисичанська усіх форм власності та активності склала 57417,4 тис. грн., у тому числі по суб’єктах господарювання:

  — економічно активних — 50895,2 тис. грн.;

 • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів

  Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом січня — березня 2017 року проведена повідомна реєстрація 14 колективних договорів (змін і доповнень) підприємств, установ, організацій міста Лисичанська:

 • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з вільної боротьби

  1297895794_ol_71_clip_image00225 березня на базі міської ДЮСШ проходили змагання чемпіонату Луганської області з боротьби вільної. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів з міст Лисичанськ та Старобільськ.

  Лисичанські спортсмени вибороли І місце в своїх вагових категоріях:

 • Вітаємо переможців І Всеукраїнський турнір з боротьби самбо "Весна"

  sambo24-26 березня в місті Харків відбувся І Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Весна» пам’яті заслуженого тренера України Євгена Тешера. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з 8 областей України.

  За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

 • Правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі

  clip_image001Сонячні дні сприяють відпочинку на природі. Більшість громадян у вільний час виїздить за місто: на природу, дачу та у ліс. На жаль, часто на відпочинку люди забувають про правила поведінки на природі – така легковажність може стати причиною пожежі.

  Так, під час відпочинку на природі слід не забувати, що у спеку виникнення лісової пожежі може призвести навіть необережно кинутий сірник, недопалок чи іскра від туристичного вогнища.

 • Громадські об'єднання повинні до 1 липня 2017 року переглянути свої статути

  Для громадських об’єднань залишилось 3 місяці, щоб переглянути свої установчі документи!

  Відповідно до вимог Податкового кодексу України, всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на їх відповідність Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.

 • Команда "Фаворит" - чемпионы Луганской области по волейболу среди ветеранских команд

  В марте состоялись заключительные игры Чемпионата Луганской области по волейболу среди ветеранских команд. В соревнованиях приняли участие команды из городов Лисичанск, Северодонецк, Старобельск, Новопсков и Станица Луганская.

  Наш город представляла команда «Фаворит» под руководством тренера Сергея Болтенкова.

  По итогам чемпионата победу одержали лисичане, ІІ место — у северодонецких спортсменов, новопсковкая команда заняла III почетное место.

  Поздравляем команду с победой!

 • К сведению внутренне перемещённых лиц

  В соответствии с Порядком, утвержденным Постановлением Кабинетом министров Украины от 01.10.2014 № 505, управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета (далее УТСЗН) производит начисление и выплату внутренне перемещённым лицам ежемесячной адресной денежной помощи для покрытия расходов на проживание, в том числе на оплату жилищно-коммунальных услуг (далее денежная помощь).

 • Оподаткування доходу, отриманого фізичною особою від продажу власного легкового автомобіля

  Без названияПорядок оподаткування операцій з продажу або обміну об‘єктів рухомого майна визначено статтею 173 Податкового кодексу України. Так, дохід фізичної особи від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.

 • Власники переобладнаних транспортних засобів мають право на податкову знижку

  4 Gaz CPГромадяни, які у минулому році переобладнали свій транспортний засіб з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива, мають право включити до податкової знижки суму фактично сплачених коштів на таке переобладнання. Це передбачено статтею 166 Податкового кодексу України.

 • За консультаціями щодо заповнення декларації про майновий стан і доходи - до Лисичанського ЦОПу

  Як повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан: «З початку поточного року до Центру обслуговування платників Лисичанської ДПІ, вже звернулося 151 громадянин міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля з метою надання декларації про доходи, отримані протягом 2016 року, з яких 70 громадян — для отримання податкової знижки».

 • Понад 1 тисячу громадян Лисичанського регіону отримали реєстраційні номери

  81_big-700x400«З початку поточного року ДПІ у м. Лисичанську в державному реєстрі зареєстровано 1223 облікові картки — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан. — Крім того, 7 громадян скористалися своїм правом і внесли відмітки до паспортів фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це орган ДФС».

 • УВАГА ! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує!

  ____39676_422x240Шановні громадяни!

  Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року!

  Шановні громадяни міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

  До 1 травня задекларуйте свої доходи!

 • "ПУЛЬС" - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

  1398011997_antikorupcionnyy-servis«Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), який працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   

 • Про факти виплати зарплати "в конвертах" - по телефону довіри!

  2151Про відомі Вам факти роботи неоформлених працівників на підприємствах та у приватних підприємців, а також про факти виплати заробітної плати «в конвертах» можна повідомити по телефону довіри ДПІ у м. Лисичанську: 7-02-66 або 7-10-36.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   

 • Економте свій час - обирайте електронну звітність

  За консультаціями по питанню надання податкової звітності в електронному вигляді, заключення договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатись до податкової інспекції м. Лисичанська, за адресою: вул. ім. В.Сосюри ,347; каб.2,40 або за телефоном: 4-27-47.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • У Лисичанську відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

  Сьогодні, 30 березня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  На засіданні були розглянуті наступні питання:

 • Лисичанські поліцейські затримали жінку, яка підозрюється в розбійному нападі

  Працівниками Лисичанського відділу поліції затримано 25-річну місцеву мешканку, яка підозрюється у скоєнні розбійного нападу на 86-річного дідуся. Жінка затримана у порядку статті 208 КК України. Їй загрожує позбавлення волі на термін від трьох до семи років.

 • Громадяни, які добровільно здадуть зрою, звільняються від кримінальної відповідальності

  Лисичанський відділ поліції вкотре нагадує громадянам, що добровільна здача зброї, бойових припасів або вибухових речовин, згідно ч. З ст. 263 Кримінального кодексу України, звільняє їх власника від кримінальної відповідальності. А особам, які продовжують незаконно їх зберігати, загрожує кримінальна відповідальність включно до позбавлення волі.

 • Лисичанські оперативники по "гарячих слідах" затримали 32-річну раніше судиму місцеву жінку, яка пограбувала похилу жінку

  24 березня до чергової частини Лисичанського відділу надійшло повідомлення від місцевої жительки, про те, що до її 76-річної знайомої за адресою мешкання (м. Лисичанськ, кв. Дружби Народів) зайшла невідома дівчина, яка назвалася працівницею житлово-комунальної контори та повідомила, що їй потрібні гроші в сумі 50 грн. на домофон. Жінка дала гроші дівчині, а та, побачивши у неї в руках мобільний телефон, штовхнула стареньку та вирвавши телефон, збігла.

 • Вітаємо лисичан - переможців та призерів конкурсу "Мистецтво і діти"

  Наприкінці березня у Сєвєродонецькому обласному училищі ім. С.С. Прокоф’єва відбувся заключний, 3 тур, обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти» серед учнів шкіл естетичного виховання.

  Мета заходу — активізація дитячої музичної творчості, професійна орієнтація найбільш обдарованих дітей, розповсюдження кращого педагогічного досвіду роботи викладачів шкіл естетичного виховання.

 • Увага! Вибухонебезпечні предмети

  clip_image001У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте його. Негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС

 • В Лисичанську відбувся фестиваль-конкурс української патріотичної пісні "Озброєні піснею"

  Вчора, 29 березня, в Лисичанському міському ПК відбувся міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні. Професійно-технічні навчальні заклади, навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації та Донбаський державний технічний університет представили свої знання патріотичних пісень, а також артистичність та талановитість їх виконання.

 • Увага! Будьте пильні та обережні! Не дайте себе обдурити шахраям

  Працівники поліції закликають громадян бути обачними. Не довіряйте особам, які намагаються під будь-яким приводом заволодіти вашими коштами.

  Ніколи не повідомляйте по телефону відомості особистого характеру, ким би не представився той, хто телефонує. Навіть якщо вам телефонують нібито співробітники банку, в якому зберігаються ваші заощадження.

 • У Лисичанську відбулось роздільне штабне тренування

  Вчора, 28 березня, у м.Лисичанську пройшло роздільне штабне тренування (далі — тренування) органів управління та сил цивільного захисту місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій на тему: «Виконання завдань під час пропуску льодоходу, повені та паводків».

 • Торжественная встреча администрации города с ветеранами войны состоялась в Лисичанске

  Вот и пришла весна, а с ней — теплые, солнечные дни и приближающиеся, всеми любимые праздники, среди которых — День Великой Победы. Для участников Второй мировой войны — это самый долгожданный и самый знаменательный день в году. И по доброй традиции, в преддверии этого великого праздника, в Лисичанске начались традиционные встречи администрации нашего города с ветеранами Второй мировой войны, ветеранами труда, детьми войны.

 • Афіша кінотеатру "Дружба" з 30 березня по 5 квітня

  — о 10.00 — фентезі «Красуня і чудовисько» 3D;

  — о 12.15 та о 18.10 — премєра мультфільму «Смурфики: загублене містечко» 3D;

  — о 14.00 — фантастичний екшин «Могутні рейнджери»;

  — о 16.10 та о 21.40 — премьера кібер-екшину «Привид у броні» 3D;

  — о 19.50 — містичний трилер «Життя».

 • До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ! 2017

  З 25 березня по 2 квітня поточного року Міністерство екології та природних ресурсів України продовжує ініціативу Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», яка була започаткована у листопаді 2016 року за ініціативи

 • Вітаємо переможців обласного огляду-конкурсу з хореографічної майстерності

  25 березня у місті Сєвєродонецьк відбувся обласний огляд-конкурс з хореографічної майстерності серед учнів шкіл естетичного виховання, в якому прийняли участь вихованці Лисичанської ДШМ № 1, Привільської ДШМ та Новодружеської ДШМ. Конкурс проводиться один раз на два роки управлінням культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації. Метою конкурсу є популяризація дитячого хореографічного мистецтва, активізація творчої діяльності керівників хореографічних колективів та виявлення і підтримка обдарованих дітей та молоді.

 • Вітаємо хореографічні колективи - переможців конкурсу танцю "MEGAPOLIS"

  27 березня у Харкові відбувся X ювілейний Міжнародний фестиваль-конкурс танцю «MEGAPOLIS». Місцем проведення Фестивалю традиційно став кращий танцювальний майданчик Харкова — Палац Спорту Локомотив.

 • Вітаємо переможців та призерів Чемпіонату по Bellydance

  25 березня у м. Полтава відбувся Чемпіонат Полтавської області по Bellydance, відбірковий тур на Чемпіонат України, в якому прийняли участь 27 клубів східного танцю з 13 міст України, а саме: Лисичанськ, Кременчуг, Харків, Херсон, Миргород, Запоріжжя, Велика Богачка, Київ, Днепр, Житомир, Кривий ріг, Краматорськ та Полтава. Наше місто представили 9 солісток зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова): Дарина Швецова, Софія Черкашина, Анастасія Терещенко, Олена Карпова, Олександра Куріленко, Софія Онопко, Анастасія Соммер, Валерія Ратушна і Олександра Ісаєва.

 • Новое оборудование установлено в учреждениях здравоохранения города

  Благодаря совместной работе городского головы Сергея Шилина, Лисичанского городского совета, губернатора области Юрия Гарбуза и областной государственной администрации за счет прочей субвенции из областного бюджета городскому бюджету был приобретен ряд дорогостоящего оборудования для медицинских учреждений города.

 • У Лисичанську презентували DEMO версію з вдосконалення процесу надання послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування

  В рамках процесу децентралізації, вдосконалення системи надання адміністративних послуг є важливим завданням для міста.

  Лисичанська міська рада постійно проводить на території міста цілеспрямовану роботу щодо організації та забезпеченню доступних та зручних умов для громадян в отриманні ними своєчасних та якісних адміністративних послуг, активно співпрацює з міжнародними партерами для впровадження новітніх технологій у відповідні процеси роботи виконавчих органів, в тому числі за рахунок залучених позабюджетних коштів.

 • У бібліотеці для дітей № 1 відбулись зустрічі з митцями України

  У лютому – березні бібліотека для дітей № 1 стала учасником інтерактивного культурно-освітнього проекту «Жива бібліотека». Це спільна громадська ініціатива «Культурно-освітньої фундації «Лібері Лібераті» та шести бібліотек Донецької і Луганської областей, яка реалізується за підтримки Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI) і фінансується Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID). Суть її полягає у тому, що «книгою» є не просто друковане видання, а людина — відомий письменник, художник чи музикант.

 • УПСЗН припиняє виплату коштів на рахунки ПАТ "СБЕРБАНК"

  Указом Президента України від 15 березня 2017 року № 63/2017 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

  Зазначеним Рішенням заборонено розміщення державних коштів у ПАТ «СБЕРБАНК».

 • Подопечные терцентра посетили краеведческий музей

  24 марта подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания в рамках работы Университета третьего возраста посетили городской краеведческий музей.

 • Шановні громадяни!

  clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

  — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

  — жінок — віком від 18 до 50 років.

  Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

 • IV Національна виставка-форум "Незалежна теплоенергетика"

  З метою налагодження діалогу між владою, бізнесом та громадськістю з 11 по 13 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б) відбудеться IV Національна виставка-форум «Незалежна теплоенергетика».

  Організатор заходу — виставкова компанія «Євроіндекс».

 • Міжнародна виставка "InterBuildExpo"

  З 29 березня по 1 квітня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» працюватиме міжнародна виставка «InterBuildExpo» — головна будівельна подія року, що організується ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» спільно з Будівельною палатою України за підтримки Мінрегіону України.

 • До уваги зацікавлених осіб!

  25 та 26 квітня у м. Відень пройдуть міжнародні дні інформаційних технологій «The 4th International B2B Software Days — The Future of Digital Business». Захід організовано Федеральною палатою економіки Австрії спільно з Віденською бізнес агенцією, Австрійською економічною службою та Австрійським дослідницьким агентством розвитку.

 • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

  25 березня в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддюю відбувся чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

  Лисичанські спортсмени вибороли І місце в своїх категоріях:

  Кирило Безручко та Марта Уразовська (категорія «Діти»);

 • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

  25 березня в місті Бахмут відбулись змагання відкритого чемпіонату Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2006 р. н. В змаганнях взяли участь 200 спортсменів з 12 міст Луганської та Донецької областей.

  За підсумками змагань вихованці міської  ДЮСШ показали наступні результати:

 • Збройні сили України розшукують!

  За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

  • Андросов С.С.,
  • Запорожченко С.В,
  • Недосеков Д.А.,
  • Пономаренко В.М.,
  • Чернявский О.О.,
  • Федулов М.О.,
  • Хотенчан Б.В.,
  • Костін В.О.,
  • Ситенко О.М.
  • Лисий Д.В.

  Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

 • У Лисичанську тривають перевірки захисних споруд

  Реалії сьогодення примушують співробітників ДСНС приділяти посилену увагу питанню утримання захисних споруд цивільного захисту.

  Впродовж лютого-квітня поточного року згідно затвердженого графіку проводяться комплексні перевірки захисних споруд, які розташовані на території Лисичанської міської ради. До складу комісії включено співробітників Лисичанського міського управління ГУ ДСНС, представників Лисичанської міської ради та балансоутримувачів підприємств на території яких знаходяться споруди. Взагалі, на території міста знаходяться 58 захисних споруд. Станом на 27 березня 2017р. у місті Лисичанськ перевірено 42 захисні споруди.

 • Про деякі зміни в законодавстві з питань оплати праці

  Законом України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (далі — Закон № 1774), який набрав чинності з 1 січня 2017 року, унесено зміни до деяких законодавчих актів України, зокрема до Закону України «Про оплату праці» (статті 3, 3¹, 6,10) та Кодексу законів про працю України (статті 95, 96, 265).

  За змінами до ст. 3 Закону про оплату праці визначено, що мінімальна заробітна плата — це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

 • З 1 квітня діятиме новий Порядок ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ

  Постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2017 року № 26 затверджено Порядок ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість (далі — Реєстр заяв). Цей Порядок визначає механізм ведення Міністерством фінансів України інформаційного ресурсу Реєстру заяв.

 • Зміни в оподаткуванні страховиків

  Законом України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII конкретизовано порядок визначення об’єкта оподаткування страховика.

  Зокрема, передбачено, що страхові платежі, страхові внески, страхові премії за договорами перестрахування до об’єкта оподаткування, до якого застосовується ставка, визначено відповідно до підпунктів 136.2.1 і 136.2.2 ст.136 Податкового кодексу України (3% та 0% відповідно), не включаються.

 • Проекти тарифів на послуги з централізованого водопостачання

  ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє, що на засіданні Національної комісїї, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послу, яке відбулося 22.03.2017р., було схвалено оприлюднення на веб-сайті http://www.nerc.gov.ua проектів тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал»:

  — на централізоване водопостачання — 15,42 грн./м3 (без ПДВ);

 • Нові податкові канікули для окремих категорій платників податку на прибуток

  На період до 31 грудня 2021 року запроваджено нові податкові канікули із ставкою податку у розмірі 0% — для платників податку на прибуток, у яких річний дохід, визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний період, не перевищує 3 мільйонів гривень та розмір нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати кожному з працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим як дві мінімальні заробітні плати (2×3200грн).

 • Легалізація заробітної плати - важлива соціальна проблема

  «За 2 місяці поточного року фахівцями Лисичанської ДПІ у ході проведення роз’яснювальної роботи, із 11 суб’єктами господарювання, легалізовано працю 30 найманих осіб, з наступною добровільною сплатою податків до бюджету», — повідомив заступник начальника управління — начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Андрій Кудренко.

 • Уважаемые служащие Национальной гвардии Украины!

  Вы стоите на защите государственного суверенитета Украины, ее территориальной целостности, законных прав и свобод граждан, с честью и достоинством выполняете свой благородный долг.

  Преданность, патриотизм и честь — основополагающие качества каждого настоящего украинца и вы, дорогие гвардейцы, обладаете ими сполна! Ваша служба является примером выдержки, мужества и силы.

  Искренне поздравляем вас с Днем Национальной гвардии Украины и вот всей души желаем вам и вашим семьям крепкого здоровья, мирного неба над головой, семейного благополучия, душевного спокойствия и неугасающего оптимизма! Пусть любовь к родной земле и народное уважение придают вам сил в нелегком и ответственном деле служения украинскому народу!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Щодо повернення надміру сплачених коштів платнику податків у разі його ліквідації

  Повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань у випадках, передбачених законодавством, здійснюється виключно на підставі заяви платника податку (за винятком повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку на доходи фізичних осіб, які розраховуються органом Державної фіскальної служби (далі — ДФС) на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік).

  Така заява подається до територіального органу ДФС за місцем адміністрування (обліку) помилково та/або надміру сплаченої суми протягом 1095 днів від дня її виникнення.

 • У ДПІ м. Лисичанська створено всі умови для того, щоб кожен громадянин отримав швидке та зручне обслуговування

  «У Центрі обслуговування платників фахівцями Лисичанської ДПІ, з початку поточного року, надано 1710 різноманітних послуг» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан.

 • Шановні працівники Служби безпеки України!

  Прийміть щирі вітання з професійним святом!

  Ваша робота покликана забезпечувати захист державного суверенітету, конституційний лад, територіальну цілісність та законні інтереси України, права і свободи її громадян. Ваша вірність присязі, дотримання принципів законності та справедливості, постійне вдосконалення власної професійної майстерності неодмінно будуть новими вагомими внесками у справу захисту державної безпеки України.

  В цей день бажаємо вам та вашим сім’ям миру, міцного здоров’я, благополуччя, бадьорості духу та успіхів.

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • В Лисичанске благоустраивают территорию (оновлено)

  Сегодня, 24 марта, в Лисичанске проходит день благоустройства территории города. Сотрудники органов местного самоуправления наводят порядок в сквере возле Центра внешкольной работы со школьниками и молодежью, по улицам им. М. Грушевского, им. Д.И. Менделеева. К уборке около своих зданий присоединились учащиеся и сотрудники учебных учреждений, работники коммунальных служб и предприятий города. Общими усилиями очищаются прилегающие и закрепленные территории от прошлогодней листвы и веток, приводятся в порядок тротуары, зеленые зоны и др.

 • Юрий Положенцев, Любовь Утенкова и Михаил Царинник отмечены областными наградами

  Вчера, 23 марта, в Луганской областной государственной администрации состоялось торжественное мероприятие, посвященное 30-летию создания областной организации ветеранов Украины Луганской области. В мероприятии приняла участие и делегация из Лисичанска.

 • Фізична особа-підприємець позбавляється статусу платника єдиного внеску з дати державної реєстрації припинення підприємницької діяльності

  Фізична особа-підприємець позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності цією фізичною особою, а отже і позбавляється статусу платника єдиного внеску.

  Таким чином, останнім періодом, за який необхідно сплатити єдиний внесок, буде період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності такої фізичної особи.

 • 30 марта заканчивается срок уплаты

  • — НДС за февраль 2017г. плательщиками, уплачивающими его ежемесячно;
  • — налога на доходы с начисленного, но не выплаченного дохода за февраль 2017г.;
  • — военного сбора с дохода, начисленного в феврале 2017г., но не выплаченного;
  • — налога на дохода из общей сумы процентов, начисленных за февраль 2017г. на суммы банковских вкладных (депозитных) или текущих счетов, сберегательных (депозитных) сертификатов, вкладов (депозитов) членов кредитного союза в кредитном союз;
  • — плата за землю за февраль 2017г.;
  • — акцизного налога за февраль 2017г.;
  • — рентной платы за февраль 2017 г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный)период равен календарному месяцу.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • 28 марта заканчивается срок уплаты

  — единого взноса за февраль 2017г. горными предприятиями.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року!

  Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

  Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ ятницю з 9:00 до 18:00.

  ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • У Лисичанську пройшли чергові засідання "Клубу сімейного дозвілля"

  20, 21 та 22 березня на базі центру соціальних служб для сім᾽ї, дітей та молоді відбулись чергові засідання «Клубу сімейного дозвілля». Захід пройшов за підтримки ГО «Центр соціальної підтримки громади» та Mersy Corps. Для батьків із сімей, з якими працює громадське об’єднання, було проведено бесіду-гру «Палітра емоцій та почуттів: Від усвідомлення ресурсів до здійснення мрії. Створення колажу для візуалізації мрії і цілей».

 • Надзвичайний стан в сфері енергетики

  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 р. № 163-р «Про продовження строку дії тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії», подовжено строк дії розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2017 р. № 103 «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії», на один місяць. Тому, на даний час, у зв’язку з блокуванням вантажних перевезень енергетичного вугілля антрацитової групи, та як слід, скорочення його запасів на теплових електростанціях, в Україні діє надзвичайний стан в сфері енергетики.

 • У Лисичанську відбулась "Битва хорів"

  Сьогодні, 23 березня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшов міський конкурс шкільних хорових колективів «Битва хорів». Яскраві, талановиті та оригінальні номери учасників пісенного конкурсу зібрали повний зал глядачів. Друзі, вчителі та батьки прийшли підтримати та повболівати за своїх прихильників і отримали море позитивних емоцій.

 • Переможці конкурсу "Україна очима дітей АТО" здійснили подорож до Західної України

  З 8 по 17 березня 19 учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Привілля та Щастя — переможці Всеукраїнського конкурсу художньої творчості серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв Луганської і Донецької областей «Україна очима дітей АТО» здійснили подорож до Західної України. Поїздка сприяла оздоровленню та реабілітації дітей із зони АТО новими методами арт-терапії.

 • З 1 квітня по 15 червня в Україні встановлено сезон тиші

  Згідно Закону України від 09.04.2015р. № 322-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» встановлено, що у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

  У зв’язку з цим, звертаємо увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої статті 39 Закону України «Про тваринний світ» підприємствами, установами, організаціями і громадянами при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.

  Міністерство екології та природних ресурсів України

 • У Лисичанську запрацював електронний реєстр територіальної громади

  Сьогодні, 23 березня, під час позачергового засідання виконавчого комітету було прийняте рішення про запровадження в дію електронного реєстру територіальної громади.

  Реєстр територіальної громади (РТГ) міст Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ сформовано за допомогою програмного забезпечення «ЦНАП-SQS», отриманого згідно обмеженої грантової угоди у не грошовій формі № КНА-139 між Лисичанською міською радою та Проектом «Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Розпорядником реєстру територіальної громади визначено відділ адміністративних послуг Лисичанської міської ради.

 • Відбулися командні змагання з бальних танців!

  18 березня у м. Краматорск відбулися командні змагання з бальних танців «Кубок Серпантина — 2017». У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 12 міст та 19 клубів Харківської і Луганської областей, серед яких 7 пар зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» (Лисичанський міський Палац культури, керівник Олександр Посошко). Змагання проходили за системою атестації. За результатами змагань танцівники посіли наступні місця:

 • Вітаємо лисичан - призерів обласної музично-теоретичної олімпіади

  19 березня у м. Сєвєродонецьк пройшла обласна музично-теоретична олімпіада серед учнів дитячих музичних шкіл і шкіл мистецтв. В конкурсі прийняли участь учні шкіл естетичного виховання з міст Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Новодружеськ, Кремінна, Сватове, Новопсков та ін.

 • Відповіді на найбільш поширені питання, що виникають у суб'єктів декларування під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), як центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії корупції надає інформаційно-довідкові матеріали щодо заповнення електронних декларацій.

 • Як не стати жертвою торгівлі людьми ?

  Торгівля людьми (траффікінг) — серйозна соціальна проблема, що представляє небезпеку для фундаментальних прав людини: на життя, на свободу пересування, на не зазнання тортур. В умовах зростаючої глобалізації траффікінг став загальною проблемою. Торгівля людьми характерна для всіх країн — і економічно розвинених, і держав, що переживають перехідний політичний і економічний період, постраждалих від воєн і локальних конфліктів.

 • У Лисичанську прийняли до відома інформацію про виконання Комплексної міської програми учасників АТО на 2016 рік

  Сьогодні, 21 березня, під час чергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради начальник управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) міської ради Олена Єздакова доповіла про виконання Комплексної міської програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2016 рік.

 • В Лисичанске состоялось очередное заседание городской комиссии по вопросам назначения (возобновления) социальных выплат внутренне перемещённым лицам

  Вчера, 20 марта, состоялось очередное заседание городской комиссии по вопросам назначения (возобновления) социальных выплат внутренне перемещённым лицам под председательством заместителя городского головы Максима Головнева.

  В ходе заседания члены комиссии рассмотрели 168 заявлений внутренне перемещённых лиц о назначении им разных видов государственных социальных выплат, в том числе: 38 заявлений для назначения пенсионных выплат, 37 — страховых выплат, 3 — помощи по безработице, 67 — адресной денежной помощи, 23 — прочих выплат.

 • Сергей Шилин принял участие в пятом заседании Совета регионального развития Украины

  Вчера, 20 марта, городской голова Сергей Шилин в составе делегации Луганской области принял участие в пятом заседании Совета регионального развития Украины.

  Заседание состоялось в Международном выставочном центре города Киев под председательством Президента Петра Порошенко. В мероприятии приняли участие члены Кабинета Министров Украины, Верховной Рады Украины, представители областной власти и органов местного самоуправления.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

  Сьогодні, 21 березня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання секретар міської ради Едуард Щеглаков.

  Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі, взято до відома інформацію про виконання міської Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції (АТО) на 2016 рік та про виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська у 2016 році. Розглянуто проект Міської програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2017-2019 роки та проект Програми природоохоронних заходів на 2017 рік. Дані проекти були погоджені та рекомендовані для розгляду чергової сесії міської ради.

 • Психічна атака: симптоми і лікування

  Про існування нападів раптової тривоги люди дізналися не так давно. А значить, зовсім не дивно, що багато хто не знають причин, за якими може виникнути панічна атака, а також способи боротьби з нею. І це незважаючи на те, що до таких нападів схильні до 10% населення, тобто кожен десятий! Тому варто більш детально розглянути питання, що собою являє психічна атака, симптоми і лікування цього захворювання.

  Психічна атака — це раптовий напад сильного страху. Він виникає несподівано для людини, дуже швидко розвивається і вже протягом декількох хвилин досягає свого піку. При цьому такий напад може статися не тільки вдень, але і вночі, навіть під час сну. Сила подібного явища не залежить від навколишніх обставин.

 • Як спілкуватися з гіперактивною дитиною

  Що таке гіперактивність?

  У перекладі з латинського «активний» - означає «діяльний, дієвий», а «гіпер» - «перевищення норми». Дитяча гіперактивність проявляється невластивою для віку неуважністю, імпульсивністю, підвищеною руховою активністю. Їх в основному характеризують словами «рухливий», «імпульсивний», «спритний», «вічний двигун», «ураган», «непосида». За статистикою, кількість гіперактивних дітей по всьому світу з кожним роком неухильно зростає. Якщо дитина гіперактивна, то труднощі відчуває не тільки він сам, але і ті, хто його оточує: батьки, друзі, вчителі. Так як часто поведінка такої дитини супроводжується проблемами у відносинах з однолітками, труднощами в навчанні. Виправитися гіперактивній дитині не допомагають ні вмовляння, ні погрози. Не тому, що він не хоче цього робити, а тому, що фізіологічно не здатен вести себе інакше - йому важко довго сидіти без руху, не розмовляти. Втім, фахівці відзначають, що надмірна фізична активність, як правило, не впливає на рівень інтелектуального розвитку гіперактивних дітей.

  Про гіперактивності кажуть, коли дитині виповнюється 6-7 років. До цього віку надмірна активність - норма.

 • До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ

  Всі ми хочемо бачити своє рідне місто чистим, охайним, затишним та благоустроєним, бажаємо ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям і бути здоровими. А це багато в чому залежить від кожного із нас. Своєчасно виконана робота навесні — запорука того, що наше місто буде чистим та красивим протягом всього року.

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, організацій, установ, трудових колективів, приватних підприємців та громадських організацій взяти участь в роботах з весняного благоустрою, забезпечити постійне утримання в належному санітарному стані територій підприємств, прилеглих і закріплених територій, а також зупинок громадського транспорту з проведенням щотижневих «санітарних п’ятниць».

  Тож не будемо байдужі, налаштуймося на плідну працю, вийдемо всі разом зі своїми сім’ями на вулицю і, подаючи приклад своїм дітям, спільними зусиллями наведемо такий порядок, в якому усім нам хотілося б жити!

  Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

 • До уваги батьків!

  З 1 березня у місті розпочалась підготовка до Літньої оздоровчої кампанії 2017 року. Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради нагадує про можливість оздоровити своїх дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку України.

  Пропонуємо вашій увазі послуги приватного підприємства «Азово-Чорноморське оздоровлення дітей», які спрямовані на зміцнення фізичного, духовного, психологічного комфорту, позитивне самопочуття, спокій та задоволення дітей.

 • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста з греко-римської боротьби серед юнаків до 17 років

  11 березня на базі міської ДЮСШ відбулись змагання відкритого Чемпіонату міста з боротьби греко-римської серед юнаків до 17 років. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст та районів Луганської області.

  За підсумками змагань наступні вихованці Лисичанської ДЮСШ вибороли І місце:

 • Вітаємо переможців Чемпіонату Луганської області з греко-римської боротьби серед юнаків

  11 березня на базі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської серед юнаків 2002-2003р.н. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст та районів Луганської області.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

 • Микита Кравченко - призер регіонального чемпіонату України з боксу

  З 15 по 19 березня в місті Запоріжжя пройшов регіональний чемпіонат України з боксу. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Донецької, Луганської та Запорізької областей.

  Вихованець лисичанської ДЮСШ Микита Кравченко виборов ІІ місце.

  Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.

  Підготував спортсмена Андрій Чернишов.

  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

 • 28 марта - сеанс телефонной "горячей линии"

  28 марта с 10.00 до 11.00 состоится сеанс телефонной «горячей линии» с начальником Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС Украины в Луганской области полковником службы гражданской защиты Сергеем Мазаловым.

  Позвонив по номеру телефона (06451) 7-12-86, Вы сможете получить ответы на все вопросы касающиеся работы подразделений ГСЧС.

  Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украины в Луганской области

 • У Лисичанську відкрили виставку

  18 березня у міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття ювілейної виставки матеріалів з архіву Лисичанської міської організації ветеранів України, присвяченої її 30-річному ювілею.

  На заході були присутні голова Лисичанської міської організації ветеранів України Юрій Положенцев, заступник голови Лисичанської міської організації ветеранів України Любов Утєнкова, заслужений журналіст України Тетяна Лугова, ветерани війни і праці, мешканці та гості міста.

 • Не забудьте о переходе на летнее время!

  Уважаемы жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

  В 2017 году переход с зимнего на летнее время произойдет в последнее воскресенье марта, которое припадает на 26 марта. Так, 26 марта, в 3 часа по киевскому времени отменяется зимнее время с переводом часовой стрелки на 1 час вперед.

 • Насильство в сім'ї: де шукати допомогу?

  Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти.

 • Програма діяльності служби розшуку Товариства Червоного Хреста України

  Програма діяльності Служби розшуку ТЧХУ розроблена у відповідь на потреби членів сімей у розшуку та відновленні родинних зв’язків (ВРЗ), втрачених внаслідок Другої світової війни, сучасних збройних конфліктів, стихійних лих, техногенних катастроф і міграційних процесів у світі та відповідає стандартам Міжнародного руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

  Діяльність з розшуку та відновлення родинних зв’язків (ВРЗ), втрачених внаслідок Другої світової війни (ДСВ) та сучасних збройних конфліктів у світі.

 • Всеукраинский месячник Красного Креста

  Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

  С 20 марта по 20 апреля Национальным Обществом Красного Креста Украины объявлен Всеукраинский месячник Красного Креста. Акция проходит с целью улучшения условий жизни социально незащищенных слоев населения и формирования общественного мнения о необходимости постоянного внимания к проблемам одиноких граждан пожилого возраста, инвалидов разных категорий, лиц, больных туберкулезом и ВИЧ/СПИДом, детей-сирот, многодетных и неполных малообеспеченных семей, а также временно перемещенных лиц.

 • Увага! Набір на військову службу за контрактом

  clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

  — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

  — жінок — віком від 18 до 50 років.

  Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

 • Збройні сили України розшукують!

  За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

  • Андросов С.С.,
  • Запорожченко С.В,
  • Недосеков Д.А.,
  • Пономаренко В.М.,
  • Чернявский О.О.,
  • Федулов М.О.,
  • Хотенчан Б.В.,
  • Костін В.О.,
  • Ситенко О.М.
  • Лисий Д.В.

  Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

 • Щодо навчання у вищіх військових навчальних закладах

  Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує на навчання у вищі військові навчальні заклади осіб з повною загальною середньою освітою

  Віком від 17 до 21 років.

  Військовозобов’язаних — віком до 23 років.

  Перелік вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:

  — Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів);

  — Військова академія (м. Одеса);

 • Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

  Вітаємо Вас із професійним святом!

  Ваша благородна, але нажаль не завжди вдячна, діяльність життєво необхідна і без неї неможливо уявити комфортне життя всіх мешканців міста. Ви, незважаючи на велику кількість проблем, щодня забезпечуєте будинки, лікарні, школи теплом, світлом, водою та іншими послугами. Ви своїми руками створюєте затишок в будинках та на вулицях, піклуєтесь про те, щоб око громадян радували прибрані дороги, двори та під’їзди.

  Сподіваємось, що Ваш ентузіазм, відповідальне ставлення до своєї справи та енергія будуть й надалі націлені лише на підвищення якісного рівня надання послуг населенню та його побутовий комфорт, а за свою працю ви будете чути від оточуючих лише слова подяки.

  В цей день бажаємо вам та вашим сім’ям миру, міцного здоров’я, злагоди та достатку, сил та натхнення, щастя та успіхів.

  Зі святом!

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Нові правила оподаткування суб'єктів, які здійснюють випуск та проведення лотерей

  Законом України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII внесено зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування податком на прибуток суб’єктів, які здійснюють випуск та проведення лотерей. Змінено порядок розрахунку об’єктів оподаткування та суми податку на дохід суб’єктів, які здійснюють випуск та проведення лотерей, зокрема:

 • З 16 березня податкові накладні реєструються за новою формою

  З 1 березня набув чинності Наказ Міністерства фінансів України від 23.02.2017 № 276 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України».

  Наказом, зокрема, викладено в новій редакції форму податкової накладної та порядок її заповнення.

  Пунктом 3 Порядку заповнення податкової накладної передбачено, що усі податкові накладні підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) за формою, чинною на день такої реєстрації.

 • З березня діють нові ставки акцизного податку

  Законом України від 20 грудня 2016 року № 1791-VIII внесено зміни у частині акцизного податку, зокрема, змінено ставки акцизного податку для суб’єктів господарювання — виробників підакцизних товарів.

  Так, ставки акцизного податку на спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво збільшено:

  — на вина кріплені, вермути — з 7,16 грн./л до 8,02 грн./л;

  — на вина ігристі та газовані — з 10,40 грн./л до 11,65 грн./л;

 • Податок на додану вартість - потужна складова Державного бюджету

  «Завдяки сумлінності платників податків, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків, з початку поточного року, до державного бюджету було перераховано 7 млн 424,3 тис. грн податку на додану вартість, — повідомила начальник управління податків і зборів з юридичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Олена Листопад. — З яких 120,0 тис. грн спрямовано суб’єктами господарювання фізичними особами-підприємцями».

 • Шановні працівники фіскальної служби!

  Сьогодні — ваше професійне свято — День працівників податкової та митної служби України! Щиро вітаємо вас!

  Митна та податкова служби підпорядковуються Державній фіскальній службі України і свято мають спільне. Саме ці служби захищають фінансові та економічні інтереси держави.

  Чесність та прозорість вашої роботи, працівники фіскальної служби, чітке дотримання законодавства є запорукою залучення інвестицій, зростання добробуту громадян та розвитку економіки. Тому кожен з вас має виконувати свою роботу із знанням справи та залишатися вірним громадському обов’язку працівника фіскальної служби. Адже від сумлінності виконання вашої роботи певною мірою залежить благополуччя працівників бюджетної сфери, пенсіонерів, малозабезпечених сімей.

  В цей святковий день бажаємо вам здоров’я, миру, натхнення та сімейного благополуччя, а вашими незмінними супутниками на професійній ниві будуть завжди удача та професіоналізм.

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Сергій Шилін зустрівся з представниками проекту USAID (фото)

  IMG 4869 500x333
  Сьогодні, 17 березня, Центр надання адмінстративних послуг (ЦНАП) Лисичанської міської ради відвідали з робочим візитом представники агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
  Міський голова Сергій Шилін та його заступник Андрій Шальнєв, начальник ЦНАП Олена Литвинюк обговорили у рамках зустрічі з Керівником групи Європа та Азія USAID/OTI Шадрахом Людеманом, та заступником представника USAID/OTI в Україні, Бенжаміном Лонгом питання щодо реалізації угоди та планів подальшої співпраці з проектами.
 • "Інноваційні освітні процеси в ДНЗ як запорука реформування дошкільної освіти України"

  За такою темою, 16 березня в дошкільному навчальному закладі (ДНЗ) «Малятко» для методистів з дошкільної освіти районних(міських) методичних кабінетів(центрів) відбувся обласний інструктивно-методичний семінар.

 • В Лисичанске поздравили работников жилищно-коммунального хозяйства и бытового обслуживания населения

  Сегодня в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ЦВРШМ) состоялся праздничный концерт, посвященный Дню работников жилищно-коммунального хозяйства и бытового обслуживания населения.

  В мероприятии приняли участие Лисичанский городской голова Сергей Шилин, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, заместитель городского головы Андрей Якимчук, работники жилищно-коммунальной сферы и бытового обслуживания населения, жители и гости города.

 • 30 березня чергова сесія Лисичанської міської ради (оновлено)

  Засідання чергової 24-ої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться         30 березня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

  На розгляд міської ради виносяться наступні питання.

  1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

  2. Про виконання Програми заходів економічного і соціального розвитку м. Лисичанська у 2016 році та про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська на 2017 рік.

 • Щодо роботи комісії з питань обліку та реєстрації бездомних громадян

  З метою забезпечення реалізації прав бездомних громадян на реєстрацію та отримання соціальних послуг, передбачених законодавством, рішенням виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 17.03.2009 року № 190 створена та працює міська комісія з питань обліку та реєстрації бездомних громадян за головуванням заступника міського голови Максима Сергійовича Головньова.

  Комісія в своїй діяльності керується Законом України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Порядком обліку та реєстрації бездомних громадян, затвердженим рішенням виконкому Лисичанської міської ради від 17.03.2009 року № 190.

 • Проведено чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 17 березня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії.

  На порядок денний були винесені наступні питання:

 • Податок на додану вартість. Автоматичний розподіл дотацій аграріям.

  Затверджено Порядок розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році.

 • З початку року жителі Лисичанського регіону задекларували вже понад 3 млн грн. доходів

  «В рамках деклараційної кампанії, що розпочалася 1 січня поточного року, про свої статки, отримані у 2016 році, прозвітували 48 громадян. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 3 млн 10 тис. грн., — повідомив начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник. — Впродовж січня — лютого 2017 року громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля задекларували податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб в сумі 168 тис. грн., сума військового збору до сплати складає 40 тис. грн.».

 • УВАГА! Триває кампанія по декларуванню доходів громадян

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує!

  Шановні громадяни!

  Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року!

 • 20 марта заканчивается срок уплаты и срок предоставления

  20 марта заканчивается срок уплаты:

  — авансовых взносов по единому налогу плательщиками единого налога I и II групп за март 2017г.;

 • "Чарівні квіти"

  IMG_6036Під такою назвою, вчора, 16 березня, у міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття персональної виставки живопису художниці Олени Лупікової.

  Олена народилася в 1975 році у м. Сєвєродонецьку, закінчила художню школу. Малювати олівцями любила ще з дитинства, але писати олійними фарбами почала декілька років тому. Художниця постійно вдосконалює свої мистецькі вміння, читає багато книжок, знайомиться з новими видами художньої творчості, але живопис залишається улюбленим видом мистецтва.

 • З 1 квітня по 31 травня оголошується призов громадян України на строкову військову службу

  Згідно з наказом № 29 від 13.03.2017 р. «Про призов громадян України на строкову військову службу з 01 квітня 2017 року по 31 травня 2017 року» Лисичанського міського військового комісаріату, з 01 квітня 2017 року по 31 травня 2017 року проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

  Військовий комісар Лисичанського міського військового комісаріату підполковник Р.Л. СІКА

 • 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917- 1921 років

  Відповідно до Указу Президента України від 22.01.2016 № 17 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917- 1921 років.

  17 березня цього року виповнюється 100 років утворення Української Центральної Ради (УЦР) — українського представницького органу, головою якого було обрано Михайла Грушевського. Після Всеукраїнського Національного Конгресу 19-21 квітня 1917 року УЦР стала першим парламентом України. Тому цього року виповнюється 100 років представницькій демократії в Україні.

 • "Знайомтесь: європейська література"

  Під такою назвою, вчора, 15 березня, в центральній бібліотеці пройшов День інформації. До уваги читачів були представлені відкритий огляд літератури «Золоті сторінки європейської літератури», виставки, відео-презентації «Література доби Відродження» та «Європейська література XXI століття в віршах та коментарях».

  Захід відбувся в рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в Пунктах європейської інформації в бібліотеках України».

  Відділ культури Лисичанської міської ради

 • Афіша кінотеатру "Дружба" з 16 по 22 березня

  - о 10.00, о 12.15 та 18.30 - прем'єра сімейного фенетезі «Красуня і чудовисько»3D;

  - о 14.30 та о 22.40 - бойовик, пригоди, фентензі «Конг: Острів черепа» 3D;

  - о 16.30 та о 20.40 - прем'єра містичного трилеру «Спліт».

 • В городском краеведческом музее откроется выставка

  18 марта в 11.00 в Лисичанском городском краеведческом музее состоится открытие Юбилейной ветеранской выставки, посвященной 30-летию Лисичанской городской организации ветеранов Украины. Выставка будет работать до 10 мая. Приглашаем жителей и гостей города.

 • Жінки в чоловічій професії

  У березні співробітники Лисичанського відділу поліції завітали до ПК ім. В.М. Сосюри на годину патріотизму та провели відкритий урок на тему «Жінки в чоловічій професії» для учнів 10-х класів загальноосвітньої школи № 4.

  Старший інспектор сектору ювенальної превенції Лисичанського відділу поліції капітан поліції Анастасія Тарасова розповіла підліткам, що бути жінкою в пагонах це не просте завдання. Жінки-поліцейські в антитерористичній зоні намагаються ні в чому не поступатися чоловікам та готові брати на себе будь-які обов’язки.

 • День українського добровольця

  Сьогодні, 14 березня, в Україні вперше відзначають День українського добровольця.

  Це свято встановлено Постановою Верховної Ради України 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

  Протягом дня у закладах культури та освіти міста проходять заходи до цієї дати.

  Анонс загальноміських заходів до Дня українського добровольця (оновлено)

 • 23 березня - виїзний прийом громадян

  23 березня з 10.00 до 13.00 в Лисичанському відділі поліції буде здійснювати виїзний прийом громадян заступник начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області — начальник кримінальної поліції полковник поліції Віктор Радак.

  Додаткова інформація з питань організації особистого прийому громадян надається за телефоном: 7-13-44 та 7-05-11.

  Лисичанський відділ поліції ГУНП в Луганській області

 • Чемпіонат з дзюдо серед юнаків та дівчат до 14 років

  11 березня в місті Рубіжне відбувся відкритий чемпіонат міста Рубіжне з дзюдо серед юнаків та дівчат до 14 років .В змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з міст Луганської та Донецької областей.

  За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

 • Вихованці міської ДЮСШ прийняли участь у відкритому чемпіонаті Луганської області з дзюдо

  11 березня в місті Рубіжне відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з дзюдо серед юніорів до 21 року. В змаганнях взяли участь 80 спортсменів з міст Луганської та Донецької областей.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

 • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті

  11 березня в спортивній залі міської ДЮСШ відбулись змагання чемпіонату міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 30 спортсменів.

  За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ вибороли І місце в своїх програмах:

 • Чемпіонат Луганської області з греко-римської боротьби серед юнаків до 17 років

  11 березня в місті Старобільськ відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської серед юнаків до 17 років. В змагання взяли участь понад 100 спортсменів з міст та районів Луганської області.

  За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

 • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного двоборства

  10 та 11 березня в місті Бахмут проходили змагання відкритого чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного двоборства серед юнаків і дівчат 2002 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 160 спортсменів з 11 міст Луганської та Донецької областей.

  За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

 • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з греко-римської боротьби

  11 березня в місті Старобільськ відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської серед юніорів та кадетів. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів з міст та районів Луганської області.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

 • ЛЦНТТУМ оголошує набір до гуртка "Робототехніка"

  За підтримки USAID в рамках проектів UCBI «Українська ініціатива з підвищення впевненості», «Прогресивна молодь в Лисичанську: підтримка науково-технічного молодіжного центру» в Лисичанському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (ЛЦНТТУМ) відкриваються нові напрямки роботи з науково-технічної творчості. Один з них — «Робототехніка».

  Записатися до гуртка можна з 13 березня з 10.00 до 16.00.

 • ЛЦНТТУМ оголошує набір до гуртка "Електронне конструювання"

  За підтримки USAID в рамках проектів UCBI «Українська ініціатива з підвищення впевненості», «Прогресивна молодь в Лисичанську: підтримка науково-технічного молодіжного центру» в Лисичанському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (ЦНТТУМ) відкриваються нові напрямки роботи з науково-технічної творчості. Один з них — «Електронне конструювання».

  Розклад занять: понеділок, середа 14.00-18.00, неділя 10.00-14.00

  Кількість місць обмежена!

 • Пожежа на підстанції у м. Лисичанськ

  Вчора, 13 березня, о 13 год. 54 хв. до ПЗП ДПРЧ-9 надійшло повідомлення від старшого механіка підстанції, про те, що за адресою: м. Лисичанськ, вул. Станціонна, р-н залізничної дороги, горить електрична підстанція.

 • Опасные находки

  Из-за конфликта, который разразился весной 2014 года, в некоторых районах на Востоке Украины осталось множество мин и неразорвавшихся боеприпасов. В определенных районах бои все еще продолжаются, во многих других они закончились довольно давно, но неразорвавшиеся боеприпасы несут смертельную опасность для гражданского населения повсюду: в лесах, огородах и даже на кладбищах.

  Дети особенно уязвимы для мин, кассетных и неразорвавшихся боеприпасов по ряду причин. Зачастую эти устройства выглядят как игрушки, и дети, которым свойственно любопытство, могут поднять странные предметы. Кроме того, дети подвержены риску, так как они могут не знать или не суметь прочитать предупреждающие сигналы. Взрослые должны объяснять детям, как вести себя в случае обнаружения взрывоопасного или внешне схожего с ним предмета.

 • Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье - получатели жилищной субсидии

  На основании Положения о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения затрат на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива, утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины № 848 от 21.10.1995 года (с изменениями), в связи с плановым повышением цен на электроэнергию, в марте 2017 года будет произведён автоматический перерасчёт размера субсидии без обращения граждан и без изменения обязательного платежа.

 • Кампания декларирования - 2017 - продолжается

  ГНИ в г. Лисичанске напоминает: продолжается кампания декларирования гражданами доходов, полученных в 2016 году. По выбору налогоплательщика декларации подаются по месту своего налогового адреса лично или уполномоченным на это лицом; почтой или средствами электронной связи. В случае необходимости можно получить бесплатные консультации и помощь в заполнении налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах в Центрах облуживания плательщиков. Бланки деклараций предоставляются бесплатно. Напоминаем, что обязанность по представлению декларации возникает при получении доходов не от налоговых агентов или при получении от налоговых агентов доходов, не подлежащих налогообложению при выплате, но не освобожденных от налогообложения или при получении иностранных доходов, а также в других случаях, предусмотренных законодательством.

 • Увага! З початку року скасовано акцизний податок з роздрібного продажу пального

  ДПІ у м. Лисичанську нагадує: Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» № 1797 — VIII від 21.12.2016р. скасовано акцизний податок з роздрібного продажу пального.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • Внесены изменения в налогообложение транспортным налогом

  ГНИ в г. Лисичанске напоминает: согласно пункту 267.2 статьи 267 Налогового кодекса Украины объектом налогообложения транспортным налогом являются легковые автомобили, с года выпуска которых прошло не более пяти лет (включительно) и среднерыночная стоимость которых составляет более 375 размеров минимальной заработной платы, установленной законом на 1 января отчетного года (изменения внесены Законом Украины от 20.12.2016 № 1791). Такая стоимость определяется центральным органом исполнительной власти, реализующим государственную политику экономического развития, по методике, утвержденной КМУ, исходя из марки, модели, года выпуска, типа двигателя, объема двигателя, типа коробки переключения передач, пробега легкового автомобиля, и размещается на его официальном сайте.

 • З початку року внесено зміни у форму декларації про майновий стан і доходи

  ДПІ у м. Лисичанську нагадує: фізичні особи — підприємці, які в 2016 році працювали на загальній системі оподаткування, звітують про отримання доходу за звітний рік в декларації, форма якої затверджена наказом № 821. Так, зокрема, передбачено зменшення об’єму декларації (зменшення кількості додатків з чотирьох до двох) і зміну порядку розрахунку податкових зобов’язань фізичних осіб — підприємців.

  Форма декларації затверджена Наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року № 821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 року № 859». Наказ набрав чинності 31 грудня 2016 року.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   

   

 • Чемпіонат з косіки карате

  4 березня в місті Селідово пройшов Чемпіонат Донецької області з косіки карате. В змаганнях взяли участь 190 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

  За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

 • Шановні землевпорядники!

  Щиро вітаємо вас з професійним святом!

  В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни — її землі.

  Саме ви, землевпорядники, обрали своєю професією працю на рідній землі, ви турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, ви робите свій внесок у забезпечення раціонального використання і охорону земельних ресурсів, ви мужні, сильні люди, віддані справі, яку обрали за покликом серця.

  В цей день бажаємо вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії, щастя, благополуччя, миру, злагоди і добробуту!

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Анонс культурних та спортивних міських заходів з 13 по 19 березня

  З 15 по 31 березня бібліотека-філія № 5 запрошує взяти участь у конкурсі малюнків «Мій улюблений герой».

  15 березня в центральній бібліотеці пройде День інформації «Знайомтесь — європейська література».

  15 березня о 13.00 в бібліотеці-філії № 3 розпочнеться презентація книги поетеси Наталії Афоніної «Чалий».

 • В Лисичанске состоялось заседание городской комиссии по назначению всех видов государственной социальной помощи

  Вчера, 9 марта, в Управлении труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета состоялось очередное заседание городской комиссии по назначению всех видов государственной социальной помощи. На комиссии было рассмотрено 46 заявлений о назначении жилищной субсидии и государственной социальной помощи малообеспеченным семьям.

  Отметим, что комиссия создана решением исполкома городского совета от 26.12.1995 № 63. Председатель комиссии — заместитель городского головы Максим Головнев.

  На заседаниях комиссии рассматриваются вопросы:

 • Вітаємо лисичан - переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Grand Music Fest"

  На початку березня учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 взяли участь у V Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Grand Music Fest», який відбувся у м. Харків. На фестиваль з’їхалися учасники з різних міст країни та регіону: Харків, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Київ, Чернігів, Львів, Суми, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут та Сєвєродонецьк.

  Представники Лисичанська гідно представили наше місто. За підсумками конкурсу учні посіли наступні місця:

 • ДСНС запрошує на навчання

  10 березня у м. Лисичанськ відбувалася зустріч робітників ДСНС з учнями 11-х класів загальноосвітньої школи № 8 та учнями Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею. Учні прослухали лекцію на тему: «Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС України», у якій були розкриті питання щодо умов навчального процесу та проживання курсантів, правил вступу до Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Національного університету цивільного захисту України та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Співробітники ДСНС надали учням буклети в яких знаходилася інформація по вступу до ВНЗ ДСНС України.

 • О тарифах на тепловую энергию с 24.02.2017 года (оновлено)

  Согласно Постановления Национальной комиссии, которая осуществляет государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг от 01.02.2017г. № 151 тариф на тепловую энергию для прочих организаций (кроме населения) с 24.02.2017г. составляет 1571,71 грн/Гкал без НДС (1886,05_грн/Гкал с НДС).

  Официально тарифы на тепловую энергию для прочих организаций опубликованы в «Урядовом курьере» № 35 от 23.02.2017г. Тариф на тепловую энергию для прочих организаций (кроме населения) вступает в действие с 24.02.2017г., на следующий день после публикации в «Урядовом курьере».

  Директор КП «Лисичансктеплосеть» А.В. Панаит

 • В Лисичанську пройшли заходи до Дня народження Тараса Шевченка

  Протягом тижня в закладах культури міста відбувся цикл заходів до Дня народження великого українського поета, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка. А саме, літературне асорті «Стежки творчості українського генія» та літературній вечір «Через віки й серця», арт-година «Мистецькі грані Т. Шевченка» та слайд-шоу «Шляхами Тарасової долі», літературна година «Світова велич Кобзаря» та голосні читання «На вічнім шляху до Шевченка», лекція «Ти завжди наш співець народний, в людському серці будеш жити!» та лекція — концерт «Ненька Україна», а також конкурс читців «Слово, пісня, дума, Кобзаря», тематичний захід «Всесвітній геній» та віртуальна екскурсія «Шляхами Тараса Шевченка».

 • 15 березня державна податкова інспекція у м. Лисичанську проведе сеанс телефонної «гарячої лінії»

  15 березня з 14 до 15 години буде проведено сеанс телефонної «гарячої лінії» за участю начальника відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Богдан Ольги Анатоліївни на тему: «Право громадян на звернення до податкових органів та доступу до публічної інформації. Декларування доходів громадян». Телефон прямого зв’язку: 7-11-81.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську 

 • З початку року платниками Лисичанського регіону сплачено понад 32 мільйона гривень ЄСВ

  «За січень — лютий поточного року, платники міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплатили 32 млн 131,3 тис. грн єдиного соціального внеску (ЄСВ)», — повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

  Нагадаємо: платниками єдиного внеску є роботодавці, працівники і фізичні особи — підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

 • Наследуемое имущество облагается налогом независимо от степени родства

  ГНИ в г. Лисичанске напоминает: согласно Налоговому кодексу Украины, доход, полученный наследником — нерезидентом в Украине от наследодателя — резидента, облагается налогом на доходы физических лиц и военным сбором независимо от их степени родства. К стоимости любого объекта наследства, полученного наследником — нерезидентом в Украине от наследодателя — резидента, применяется ставка налога на доходы физических лиц — 18% и военного сбора — 1,5% (пп .174.2.3 ст.174 НКУ). При этом наследник — нерезидент обязан уплатить налог и сбор до нотариального оформления объекта наследия (пп.174.3 ст.174 НКУ).

 • З початку року від платників Лисичанського регіону надійшло в бюджет понад 55 млн. грн.

  «За січень-лютий поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 55 млн 634,7 тис. грн, — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 20 млн 843,9 тис. грн, що на 7 млн 45,8 тис. грн або на 51,1 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 34 млн 790,8 тис. грн — до місцевого бюджету».

 • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року!

  Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

  Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ ятницю з 9:00 до 18:00.

  ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • Збройні сили України розшукують!

  За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

  • Андросов С.С.,
  • Запорожченко С.В,
  • Недосеков Д.А.,
  • Пономаренко В.М.,
  • Чернявский О.О.,
  • Федулов М.О.,
  • Хотенчан Б.В.,
  • Костін В.О.,
  • Ситенко О.М.
  • Лисий Д.В.

  Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

 • Щодо навчання у вищіх військових навчальних закладах

  Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує на навчання у вищі військові навчальні заклади осіб з повною загальною середньою освітою

  Віком від 17 до 21 років.

  Військовозобов’язаних — віком до 23 років.

  Перелік вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:

  — Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів);

  — Військова академія (м. Одеса);

 • "Барви рідного слова"

  Під такою назвою сьогодні, 9 березня, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) відбувся міський конкурсів читців-декламаторів та юних поетів, присвячений вшануванню пам’яті Т.Г. Шевченка.

  Зазначимо, що конкурс проводиться з метою популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, українських поетів-класиків та сучасних авторів, а також з метою пошуку та розвитку юних талантів та підтримки літературно-обдарованих дітей міста. Щорічний конкурс проходить за ініціативою відділу освіти Лисичанської міської ради за підтримкою ЦПРШМ.

 • У Лисичанську вітали жінок зі святом 8 березня

  З 2 по 9 березня в закладах культури міста відбувся цикл святкових заходів до Міжнародного жіночого дня.

  Так, в Лисичанському міському краєзнавчому музею пройшов майстер-клас з виготовлення святкової листівки в техніці витинанка «Подарунок для матусі», який провела народна майстриня самодіяльної декоративно-ужиткової творчості Луганщини Лариса Лисицька. Під час майстер-класу школярі дізналися про українське народне мистецтво витинанка, її види та значення в українській народній культурі. Діти із задоволенням, власноруч, виготовляли чудову святкову листівку у вигляді вісімки.

 • Афіша кінотеатру "Дружба" з 9 по 15 березня

  — об 11.00 — трилер,бойовик «Автобан»;

  — о 13.00 — епічна історія «Гіркі жнива»;

  — о 15.00, о 17.20 та о 19.40 — світова прем’єра бойовик, фентезі «Конг: острів черепа» 3D.

   

   

 • Вітаємо лисичан - призерів Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби

  З 6 по 8 березня в місті Харків пройшов Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської пам’яті ЗТУ ім. В. М. Жменько. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з усієї країни.

  За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

  ІІІ місце — Данило Корєєв (54 кг), Денис Дорошенко (73 кг).

 • Вітаємо лисичан - призерів Чемпіонату України з греко-римської боротьби

  З 6 по 8 березня в місті Харків пройшов зональний Чемпіонат України з боротьби греко-римської «Східна зона». В змаганнях взяли участь 150 спортсменів з усієї країни.

  За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

  ІІІ місце — Данило Зеленяк (42 кг), Андрій Земляний (76 кг).

 • В терцентре отметили Международный женский день

  7 марта в актовом зале территориального центра социального обслуживания города Лисичанска состоялось праздничное мероприятие, посвященное прекрасному весеннему празднику — Международному женскому дню.

  Заместитель директора терцентра Любовь Павлова поздравила подопечных с этим замечательным праздником весны и пожелала здоровья и хорошего настроения.

 • До уваги роботодавців регіону

  На виконання вимог Закону України «Про зайнятість населення» щодо основних напрямків державної політики зайнятості, які пов’язані із прогнозуванням ринку праці, визначенням поточної та перспективної потреби у робочій силі, з’ясування намірів роботодавців щодо збільшення або зменшення кількості робочих місць; визначення тенденцій у професійних потребах ринку праці, впроваджується систематичне двічі на рік (березень, вересень) телефонне та/або електронне (поштове) опитування роботодавців щодо наявності потреби в робочий силі (вакансіях).

 • Вітаємо переможців міського конкурсу-акції "Подарунок матусі"

  З метою виховання естетичного смаку, поваги до материнства і сімейних цінностей, розвиток художньо-творчих здібностей учнівської молоді, пробудження в неї поваги до національної культурної спадщини та традицій українського народу в Лисичанському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (ЛЦНТТУМ) відбувся міський конкурс—акція «Подарунок матусі».

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

  7 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

  Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

 • Милые женщины!

  Примите искренние поздравления с самым прекрасным праздником весны — Международным женским днем 8 марта!

  Природа наделила женщин несравненной красотой и неиссякаемой энергией, душевной нежностью и беззаветной преданностью, жизненной мудростью и удивительным терпением. Вы храните семейный очаг, воспитываете детей, добиваетесь успехов в профессиональной и общественной деятельности, оставаясь при этом всегда молодыми и прекрасными. Именно благодаря вам, вашей любви и доброте мужчины преодолевают невзгоды и не теряют надежды. Ведь тепло и ласка сердец женщины-матери, жены, возлюбленной, ее нежная улыбка вдохновляют нас на подвиги и дарят веру в свои силы.

  В этот замечательный день желаем вам мира, крепкого здоровья, добра, солнечного весеннего настроения, улыбок и благополучия. Пусть любовь и счастье никогда не покидают вас, родные и близкие всегда окружают заботой и вниманием, а прекрасные чувства дарят вдохновение для новых творческих успехов и жизненных побед!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Анатолий Алексеенко поздравил подопечных Лисичанского территориального центра

  В преддверии Международного женского дня 8 Марта, в Лисичанском территориальном центре состоялась литературная встреча с заслуженным работником культуры Украины — поэтом, композитором, певцом Анатолием Алексеенко.

 • Медико-технична бригада буде здійснювати виїзні прийоми за наступним графіком

  Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відповідно до покладених повноважень та діючого законодавства організовує роботу по забезпеченню осіб з обмеженими фізичними можливостями протезно-ортопедичними виробами, засобами для пересування, особистої гігієни, меблями та оснащенням.
  Щокварталу в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради проводить прийом виїзна медико-технична бригада Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства. Виїзні прийоми організовані з метою забезпечення доступності отримання особами з обмеженими фізичними можливостями послуги протезування і ранньої реабілітації.

 • Вітаємо учнів Лисичанської ДШМ № 1- призерів обласної олімпіади

  4 березня на базі Сєвєродонецької художньої школи відбулася обласна олімпіада з історії мистецтв серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв на тему «Українське образотворче мистецтво ХV — ХVІІІ ст.». В конкурсі взяли участь учні з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Новодружеськ, Кремінна, Сватове.

 • Правоохоронці Лисичанського відділу поліції під час відпрацювання вилучили у місцевих жителів боєприпаси

  В ході комплексного оперативно-профілактичного відпрацювання міста поліцейські вилучили у місцевих мешканців гранату та 52 патрони різних калібрів.

  У 42-річного місцевого мешканця під час особистого огляду виявили гранату РГД-5 та запал до неї. Для чого він носив із собою небезпечний боєприпас, чоловік так і не зміг пояснити поліцейським.

 • Лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому Чемпіонаті Донецької області з хортингу

  4 березня понад 200 спортсменів з Луганської та Донецької областей взяли участь у відкритому Чемпіонаті Донецької області з хортингу, змагання проходили в місті Бахмут.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Едуард Лащук (до 60 кг), Данило Маслов (абсолютна вагова категорія);

 • У Лисичанську відбувся відкритий Чемпіонат Луганської області з Айкідо

  4 та 5 березня у спортивному приміщенні, розташованому за адресою: вул. Європейська, 87 відбувся відкритий Чемпіонат  Луганської області з Айкідо, присвячений Року Японії в Україні. В змаганнях взяли участь 110 спортсменів. Спортсмени з нашого міста показали наступні результати в своїх номінаціях:

  Номінація «Танто тайсабакі»

  І місце — Назар Резніков, Микита Грицак, Софія Онопка, Захар Нечволод, Дмитро Левадний, Віола Боятюк, Данило Семікін, Ілля Кохановський, Тетяна Лопата, Данило Лебедь, Микола Маслов, Сергій Рохман;

 • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області зі спортивної гімнастики серед дорослих

  3 та 4 березня в м. Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області зі спортивної гімнастики серед дорослих, в якому взяли участь 40 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

  Вихованці Лисичанської ДЮСШ посіли призові місця в своїх категоріях:

  Майстр спорту

  ІІ місце — Аліна Чепелєва;

 • Не спалюй гроші дарма

 • В Лисичанске состоялся ІІІ тур Чемпионата Луганской области по волейболу среди ветеранских команд

  В субботу, 4 марта, на базе Лисичанского горно-индустриального колледжа состоялись игры ІІІ тура Чемпионата Луганской области по волейболу среди ветеранских команд. В соревнованиях приняли участие команды из городов Лисичанск, Северодонецк, Старобельск, Новопсков и Станица Луганская. Наш город представляла команда «Фаворит» под руководством тренера Сергея Болтенкова.

 • Для отримання податкової знижки за навчання необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи

  Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у ст. 166 Податкового кодексу України. До даного переліку включається сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

 • Мінімальна заробітна плата гарантована державою

  З 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місячному розмірі становить 3200 гривень (у погодинному розмірі — 19,34 гривні). Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України.

  Всі роботодавці, які використовують працю найманих працівників, зобов’язані виплачувати заробітну плату у розмірі не нижчому за мінімальний. Погоджуючись на виплату заробітної плати нижче мінімального рівня або неофіційне працевлаштування, робітник втрачає такі права, як оплачувані відпустки, соціальні страхові виплати та пенсійний стаж.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад один мільйон гривень плати за землю

  «За січень-лютий 2017 року до місцевого бюджету надійшло 1 млн 48,6 тис. грн. плати за землю, — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Із загальної суми 831,3 тис. грн. надійшло від платників податків-юридичних осіб та 217,3 тис. грн. — від фізичних».

 • До уваги користувачів Єдиних та Державних реєстрів

  З метою реалізації вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», Міністерством юстиції України видано наказ від 31.10.2016 № 3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.10.2016 за № 1410/29540), відповідно до якого, державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, нотаріуси використовують виключно захищені носії особистих ключів з моменту впровадження відповідного програмного забезпечення Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції.

 • "Подарунок для матусі"

  З такою назвою, вчора, 2 березня, в міському краєзнавчому музеї народний майстер самодіяльної декоративно-ужиткової творчості Луганщини Лариса Лисицька провела для школярів міста майстер-клас з виготовлення святкової листівки в техніці витинанка. Захід був присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня.

 • Заощаджувати воду/тепло/світло/газ, навіть якщо ви отримуєте субсидію, треба!

 • Увага! Набір на військову службу за контрактом

  clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

  — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

  — жінок — віком від 18 до 50 років.

  Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

 • За рахунок сплати розстрочених сум податкового боргу бюджет отримав майже 175 тисяч гривень

  1300279286_budjet-meshok1Як повідомив начальник відділу погашення боргу ДПІ у м. Лисичанську Олександр Батуков, з початку року, за рахунок сплати розстрочених сум по рішенню суду, до бюджету надійшло 174,7 тисяч гривень. Розстрочок грошових зобов’язань (податкового боргу) підприємствам м. Лисичанська надано не було.

 • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року

  Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

  До 1 травня задекларуйте свої доходи!

  Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул.ім.В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ ятницю з 09.00 до 18.00.

  ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • 9 марта заканчивается срок предоставления

  • — отчета об объемах производства и реализации спирта (ф. № 1- РС) за февраль 2017;
  • — отчета об объемах производства и реализации алкогольных напитков ( ф. № 2 — РС) за февраль 2017г.;
  • — отчета об объемах производства и реализации табачных изделий (ф. № 3 — РС) за февраль 2017;
  • Збройні сили України розшукують!

   За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

   • Андросов С.С.,
   • Запорожченко С.В,
   • Недосеков Д.А.,
   • Пономаренко В.М.,
   • Чернявский О.О.,
   • Федулов М.О.,
   • Хотенчан Б.В.,
   • Костін В.О.,
   • Ситенко О.М.
   • Лисий Д.В.

   Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

  • Щодо навчання у вищіх військових навчальних закладах

   Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує на навчання у вищі військові навчальні заклади осіб з повною загальною середньою освітою

   Віком від 17 до 21 років.

   Військовозобов’язаних — віком до 23 років.

   Перелік вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:

   — Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів);

   — Військова академія (м. Одеса);

  • "Одна на миллион - 2017" (фоторепортаж)

   Под таким названием, сегодня, 2 марта, во Дворце культуры «Диамант» состоялся ежегодный городской конкурс красоты и таланта среди работников учреждений культуры.

   Яркие, очаровательные, артистичные участницы на протяжении трех конкурсов удивляли зал, дарили улыбки и позитивное настроение зрителям. В конкурсе приняли участие преподаватель художественнонго отделения ДШИ № 1 Виктория Козий, работник ДК им. В.Н. Сосюры Елизавета Кравцова, педагог и библиотекарь Лия Бережная, заместитель директора ДШМ № 2 Виктория Буданцева, библиотекарь Марина Радюшина и преподаватель по классу хореографии Виктория Сподина.

  • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

   Сьогодні, 2 березня, на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 14 відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

   В роботі Координаційної ради взяли участь керівники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, директор Лисичанського міського центру зайнятості, представник Лисичанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області, педагогічні працівники ЗОШ № 14.

  • Вітаємо учнів Лисичанської ДШМ № 1 - переможців та призерів фестиваль-конкурсу "Талановиті діти України"

   26 лютого у м. Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики і пісні «Талановиті діти України». На свято музики і пісні з’їхалися діти з усієї країни, серед яких й учні Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1. Зазначимо, що фестиваль проходив на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

   За результатами конкурсу юні таланти в номінації «Солісти-інструменталісти» зайняли такі призові місця:

   Гран-прі отримали Іван Лисенко (соло-сопілка), Леонід Матушкін (соло-сопілка) та Олександр Погреба (соло-саксофон) — викладач Алла Бандур;

  • Вниманию жителей южной части города

   Сегодня, 2 марта с 09.00 водоснабжение абонентов будет ограничено на время проведения ремонтных работ на канализационном коллекторе.

   КПК «Лисичанскводоканал»

  • Вітаємо лисичан - переможців та призерів чемпіонату Луганської області з боротьби самбо

   25 лютого 2017 року в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне.

   Спортсмени Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Вікторія Бондаренко (44 кг), Віталіна Подгайна (48 кг), Анастасія Моісеєва (52 кг), Мирослава Савченко (60 кг), Катерина Тростянська (64 кг), Маргарита Птушка (68 кг), Арина Бородіна (80+ кг), Володимир Січкарьов (52 кг), Олег Кисельов (62 кг), Ілля Парамонов (68 кг);

  • Вітаємо вихованців Лисичанської ДЮСШ - переможців та призерів чемпіонату з боротьби самбо

   25 лютого в місті Сєвєродонецьк відбувся відкритий чемпіонат Сєвєродонецька з боротьби самбо серед молодших юнаків. В змаганнях взяли участь 110 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне.

   За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Матвій Савченко (30 кг), Всеволод Сивоконь (34 кг);

  • Викладач Лисичанської ДШМ № 1 Наталія Мельникова - призер обласного конкурсу художньої творчості

   25 лютого у Сєвєродонецькій дитячій художній школі пройшла обласна виставка-конкурс художньої творчості викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв «Натюрморт».

   Метою конкурсу є популяризація культурних традицій, сучасного мистецтва і розвиток творчого потенціалу викладачів та активізація їх професійної діяльності.

  • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

   Сьогодні, 1 березня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

   В ході засідання комісією були розглянуті наступні питання:

   — про вирішення спору між батьками, щодо участі у вихованні дитини;

   — про продовження строку перебування дітей в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей;

  • Запрошуємо приєднатися до Всесвітньої кампанії "Година Землі - 2017"

   25 березня Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі, яка покликана привернути увагу до проблеми зміни клімату.

   Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008.

  • 5 березня - майстер-клас з виготовлення листівки до 8 березня "Чарівні завитки (квіллінг)"

   5 березня о 12.00 Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді запрошує дітей разом з батьками на безкоштовний майстер-клас «Чарівні завитки (квіллінг)», який проводиться за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).

  • Лисичанская городская организация ветеранов Украины празднует свое 30-летие

   Вчера, 28 февраля, в Лисичанском городском Дворце культуры состоялось мероприятие, посвященное 30-летию со дня образования Лисичанской городской организации ветеранов Украины.

   Почетными гостями праздника стали народные депутаты Украины Юрий Бойко и Сергей Дунаев, представитель государственной службы по делам ветеранов войны и участников АТО в Луганской области Валерий Нагорняк, председатель областного совета ветеранов Николай Талдонов, городской голова Сергей Шилин и его заместители, депутаты городского совета, а также председатели и активисты первичных ветеранских организаций. Приобщились к празднованию юбилея учащиеся, студенты и жители города.

  • Вітаємо лисичанських футболістів - призерів обласного чемпіонату з футзалу

   25-26 лютого лисичанські футболісти взяли участь у двох фінальних зустрічах чемпіонату Луганської області 2017 року з футзалу серед юнаків. Змагання проходили в місті Сєвєродонецьк.

   В матчах серед юнаків 2006-2007 р. н. лисичанські футболісти зіграли з командою з м. Сєвєродонецьк з рахунком 1:2 та стали срібними призерами змагань в своїй віковій категорії. Футболіст Єгор Чєвво був визнаний «Кращим воротарем».

  • "Твій вибір, друг - безпечний рух" (фоторепортаж)

   Під таким гаслом, вчора, 28 лютого, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшов 21 міський конкурс веселих та кмітливих юних інспекторів дорожнього руху (КВК ЮІР).

   Харизматичні та яскраві команди з п’яти шкіл міста змагалися на сцені за право виходу на регіональний конкурс КВК ЮІР. Учасниками заходу були такі команди: «Веселі кадри» (ЗОШ № 14), «Сто кілометрів» (ЗОШ № 7), «Зебра» (ЗОШ № 12), «Третя рота» (ЗОШ № 4) і «Сигнал 13» (ЗОШ № 13).