Фильтр
 • О тарифах на тепловую энергию с 24.02.2017г.

  Согласно Постановлению Национальной комиссии, которая осуществляет государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг от 01.02.2017г. № 151 тариф на тепловую энергию для прочих организаций (кроме населения) составляет 1571,71 грн/Гкал без НДС (1886,05_грн/Гкал с НДС).

  Официально тарифы на тепловую энергию опубликованы в «Урядовом курьере» № 35 от 23.02.2017г. Тариф на тепловую энергию для прочих организаций (кроме населения) вступает в действие с 24.02.2017г., на следующий день после публикации в «Урядовом курьере».

  Директор КП «Лисичансктеплосеть» А.В. Панаит

 • Поздравляем лисичан - победителей областных соревнований по технике пешеходного туризма (фото)

  25 февраля состоялись областные соревнования по технике пешеходного туризма в закрытых помещениях. В соревнованиях приняли участие 15 команд из 5 городов и районов Луганской области.

  Команда военно-спортивного клуба «Сокол» из г. Лисичанска соревновалась в трех возрастных группах.

 • Засідання чергової 23-ї сесії міської ради відбулось у Лисичанську

  Вчора, 27 лютого, в Лисичанську відбулося засідання чергової 23-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міській голова Новодружеська, представники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості, засоби масової інформації.

 • Зареєструвати громадську організацію дуже просто

  Для реєстрації громадської організації із статусом юридичної особи необхідно здійснити певні дії.

  1. Провести установчі збори засновників:

  — засновників повинно бути не менше 2 осіб, якими можуть бути громадяни України, іноземці, особи без громадянства;

 • "Масленицу гуляем, зиму провожаем!" (фоторепортаж)

  Под таким названием, вчера, 26 февраля, на площади Победы прошло ежегодное праздничное мероприятие, посвященное окончанию масленичной недели и проводам зимы.

  Общегородской праздник собрал жителей и гостей города, которые пришли весело провести время, пообщаться и поучаствовать в разнообразных конкурсах.

  Сопровождала мероприятие концертная программа. Вокальные и хореографические номера представили на сцене коллективы дворцов культуры города.

 • До уваги громадських об'єднань

  До 1 липня 2017 року громадські об’єднання повинні переглянути свої установчі документи.

  Відповідно до вимог Податкового кодексу України, всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на відповідність їх Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.

 • Лисичанською місцевою прокуратурою вжито заходів щодо захисту інтересів держави з питань відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах

  Ненадходження коштів до Пенсійного фонду України спричиняє значну шкоду державним інтересам, оскільки, внаслідок цього, несвоєчасно виплачуються пенсії найменш забезпеченим верствам населення: людям похилого віку, інвалідам та неповнолітнім, позбавленим батьківського піклування. Вказані громадяни не можуть на рівних умовах конкурувати на ринку праці і, як наслідок, державне пенсійне забезпечення є єдиним засобом їх існування.

 • Лисичанською місцевою прокуратурою продовжується боротьба із злочинами у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів

  У 2017 році Лисичанською місцевою прокуратурою продовжується боротьба із злочинами у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

  За поточний рік прокурорами місцевої прокуратури до Лисичанського міського суду спрямовано 15 обвинувальних актів відносно мешканців міста які вчинили злочин передбачений ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та 1 обвинувальний акт за злочин вчинений за ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

  Робота по даному напрямку триває.

 • Вітаємо лисичан - переможців Чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

  24 лютого в м. Бахмут пройшов відкритий Чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2000 року народження та молодше. В змаганнях прийняли участь понад 130 спортсменів з Донецької та Луганської областей.

  Вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

  ІІ місце — Олександр Руденко (біг 600 м);

 • Актриса театру і кіно Римма Зюбіна відвідала Лисичанськ

  Для знайомства з містом у Римми Зюбіної було всього 30-40 хвилин, тому, щоб зрозуміти внутрішній світ його мешканців і дізнатися чим славиться Лисичанськ, Римма вирушила в міський краєзнавчий музей.

  Римма Зюбіна з задоволенням ознайомилася із експозиціями музею в семи його залах. Необхідно відзначити, що, окрім іншого, історія міфічного міста Світлоград, яка представлена в рамках проекту «Музей відкрито на ремонт», заінтригувала актрису своїм сучасним підходом до експозиціонування.

 • Местные громады Луганщины в январе 2017 года получили от упрощенцев 27,5 млн грн единого налога

  Основная часть поступлений единого налога, а это 13 млн грн., уплачена физическими лицами — предпринимателями, которые работают на упрощенной системе налогообложения, и сельскохозяйственными товаропроизводителями — 12,3 млн грн.

  По сравнению с показателями за 2016 год поступления единого налога увеличились почти на 14,5 млн грн или более, чем в 2 раза. Юридические лица — плательщики единого налога III группы уплатили в местную казну 2,1 млн грн, что на 0,6 млн грн или на 37,3 % больше, чем в январе 2016-го года.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • Партию электронных сигарет задержали "Фантомовцы" Луганщины

  Спецподразделения «Фантом» совместно с пограничниками на незаконной переправе через реку Северский Донец возле с. Трехизбенка при проведении проверки задержали двух нарушителей.

 • Получали доходы не от налогового агента? Посетите налоговую.

  Налоговым кодексом Украины определено, что налогоплательщик, получающий доходы не от налогового агента и иностранные доходы, обязан включить сумму таких доходов в общий годовой налогооблагаемый доход и подать налоговую декларацию по результатам отчетного налогового года, а также оплатить налог с таких доходов (пп.168.2.1 п.168.2 НКУ). Не является налоговым агентом нерезидент или физическое лицо, которое не имеет статуса субъекта предпринимательской деятельности или не состоит на учете в органах государственной налоговой службы как лицо, осуществляющее независимую профессиональную деятельность.

 • З початку 2017 року на підтримку армії Лисичанський регіон спрямував 875 тисячь гривень військового збору

  Як повідомив начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник: «За січень 2017 року мешканці міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, зі своїх доходів, спрямували до державного бюджету 875 тис. грн військового збору».

 • Помощь работодателя на лечение не облагается

  В общий месячный (годовой) налогооблагаемый доход плательщика налога не включаются и не облагаются налогом средства или стоимость имущества (услуг), предоставляемых как помощь на лечение и медицинское обслуживание налогоплательщика, в том числе, но не исключительно, для приобретения лекарств, донорских компонентов, протезно-ортопедических изделий, изделий медицинского назначения для индивидуального пользования инвалидов, за счет средств благотворительной организации или его работодателя (пп.165.1.19 НКУ).

 • Лисичанські платники за січень 2017 року поповнили державний бюджет майже на 5 мільйонів гривень ПДВ

  За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків, за січень поточного року до державного бюджету було спрямовано 4 млн 993,7 тис. грн податку на додану вартість, з яких 31,1 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • Реквізити для перерахування грошових коштів для жителів м. Авдіївка

  Донецька облдержадміністрація, Донецька обласна військово-цивільна адміністрація повідомляє реквізити цільового фонду військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, на які можуть бути зараховані кошти для забезпечення заходів, пов’язаних з ліквідацією надзвичайної ситуації, що сталася у м. Авдіївка, та надання необхідної матеріальної допомоги постраждалим мешканцям міста:

  одержувач — Авдіївське УК /м. Авдіївка/ 50110000;

  код за ЄДРПОУ — 37990735;

  рахунок — № 31513931700014;

  банк — ГУДКСУ у Донецькій області;

  код банку — 834016.

  Сподіваємося на вашу допомогу.

  Голова Донецької облдержадміністрації, керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації П.І. Жебрівський

 • Бережи свої гроші

 • В Лисичанську пройшло засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

  Сьогодні, 24 лютого, в Лисичанській міській раді пройшло засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, які сприяють легалізації найманої праці. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

 • В Лисичанске состоялось заседание совета безопасной жизнедеятельности населения

  Сегодня, 24 февраля, в Лисичанском городском совете состоялось заседание совета безопасной жизнедеятельности населения под председательством заместителя городского головы Андрея Якимчука.

  В ходе заседания членами комиссии был утвержден план работы городского совета по вопросам безопасной жизнедеятельности населения на 2017 год. Также рассмотрены вопросы о состоянии производственного травматизма и профессиональной заболеваемости на предприятиях города за 2016 год, о проведенной работе по развертыванию пунктов обогрева, организации горячего питания и создания запаса теплой одежды зимой 2016 года. Кроме того был проведен анализ состояния несчастных случаев непроизводственного характера и оказания медицинской помощи пострадавшим, работы по содержанию в надлежащем состоянии тротуаров, придомовой территории, дорог при неблагоприятных погодных условиях в осенне-зимний период.

 • "Эх, Масленица, Масленица..."

  Масленица, Масленица,

  Дай блинком полакомиться.

  Прогони от нас метели,

  Прокати на карусели.

  Растопи холодный лед,

                                                             Пусть весна скорей придет!

  24 февраля в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось мероприятие, посвященное проводам зимы. «Масленица» — это веселый народный праздник, который символизирует приход весны и пробуждение природы.

 • Досуг для здоровья

  В феврале состоялись игры ІІІ областного турнира по футзалу среди ветеранов в категории «50 лет и старше», посвященные памяти арбитра Владимира Еремкина. Отметим, что соревновались футболисты на базе Северодонецкого ледового дворца спорта.

  Согласно регламенту пять команд из городов Луганской области: «Северодонецк», «Физкультурник» (г. Северодонецк), «Старобельск», «Кременная» и «Лисичанск» разыграли комплект наград по круговой системе (в один круг).

 • Епідемічна ситуація в місті стабілізована

  Лисичанська міськрайонна філія Державної установи «Луганський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує, що завдяки проведеним заходам щодо профілактики захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), епідемічна ситуація у місті стабілізована. На 6, 7, 8 тижнях 2017 року захворюваність ГРВІ та грипом не перевищувала епідемічні рівні. Показник захворюваності станом на 23.02.2017 року нижче епідемічного порогу на 42,1 %.

  Лисичанська міськрайонна філія Державної установи «Луганський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

 • Бережи енергорегурси країни!

 • У Лисичанську відбулось засідання експертної комісії архівного відділу

  Вчора, 23 лютого в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  В ході засідання були розглянуті наступні питання:

  - про розгляд номенклатури справ на 2017 рік Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

 • Налоговики обнаружили подпольную АЗС в Кременной

  Сотрудники спецподразделения Главного управления ГФС в Луганской области «Фантом» выявили и пресекли деятельность очередной подпольной автозаправочной станции.

 • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року

  Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

  До 1 травня задекларуйте свої доходи!

  Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ ятницю з 09.00 до 18.00.

  ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • 2 марта заканчивается срок уплаты

  • — платы за землю за январь 2017г.;
  • — акцизного налога за январь 2017г.;
  • — рентной платы за январь 2017г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период рамен календарному месяцу.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • 2 марта заканчивается срок предоставления

  — декларации плательщика единого налога — физического лица — предпринимателя за 2016 г. единщиками, отнесенными к I и II группам.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • Про хід виконання міської Програми розвитку фізичної культури та спорту за 2012-2016 роки

  21 лютого під час чергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт доповіла про хід виконання міської Програми розвитку фізичної культури та спорту за 2012-2016 роки.

  «У місті до занять фізичною культурою і спортом залучено понад 16750 чол. На базі спортивних споруд міста діють 98 спортивних секцій, в яких займається понад 4,5 тис. осіб. Пріоритетними для міста є 24 види спорту», — зазначила Ніна Петрівна.

 • До уваги громадських організацій!

  Департаментом економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації створюється реєстр громадських організацій (об’єднань), які зацікавлені у співпраці з органами влади в сфері розвитку туризму на території міста Лисичанськ.

  У разі виявлення зацікавленості звертаємось з проханням повідомити про це в управління економіки Лисичанської міської ради до 14.00 27 лютого 2017 року за тел. (06451) 72600, e-mail: econom@lis.gov.ua.

  Управління економіки Лисичанської міської ради

 • Учні та викладачі шкіл естетичного виховання - призери XІ Міжнародного конкурсу "Сузір'я Святогір'я"

  18 та 19 лютого у м. Миколаївка Донецької області відбувся XІ Міжнародний дитячий конкурс — фестиваль «Сузір’я Святогір’я», в якому взяли участь учні та викладачі шкіл естетичного виховання міст Лисичанськ та Привілля.

  Основною метою фестивалю є виявлення та підтримка молодих талантів, показ досягнень та сценічної майстерності дітей та молоді, естетичний розвиток підростаючого покоління.

 • У Лисичанську пройшов традиційний фестиваль ДЮПР (фото)

  Вчора, 21 лютого, в центрі позашкільної роботи зі школярами (ЦПРШМ) та молоддю пройшов щорічний традиційний фестиваль дружин юних пожежних-рятувальників (ДЮПР).

  Зазначимо, що фестиваль проводиться щорічно за сприяння Лисичанського міського управління ДСНС України в Луганській області, відділу освіти Лисичанської міської ради, дитячої організації «ДОЛЯ» ЦПРШМ.

 • У Лисичанську кількість дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих в сім'ї складає 80% від загальної кількості дітей зазначених категорій

  Вчора, 21 лютого, під час чергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради начальник служби у справах дітей Світлана Логвіненко доповіла про виконання міської Програми соціального захисту дітей на 2012 — 2016 роки.

  Як зазначила Світлана Василівна за звітній період службою у справах дітей були проведені заходи, націлені на запобігання соціальному сирітству, подоланню бездоглядності та безпритульності серед дітей, проводилася профілактична робота з батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

 • У Лисичанську відкрито виставку "Живопис. Графіка. Декоративне мистецтво"

  16831167_845114125628472_8259945524096957620_n21 лютого у виставковій залі міського краєзнавчого музею відбулося урочисте відкриття персональних виставок творчих робіт Бориса Романова, Анатолія Біленецького та Валентина Галімова «Живопис. Графіка. Декоративне мистецтво». У заході взяли участь творча інтелігенція, учнівська та студентська молодь, мешканці міста, а також гості з міст Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна.

  Присутнім представлені різні види художнього мистецтва: графіка, живопис, декоративно-ужиткове мистецтво, всього понад 90 робіт.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

  Вчора, 21 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

  Під час засідання члени виконкому розглянули питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

 • Военно-спортивный клуб "Сокол" победитель областного этапа соревнований юных спасателей

  nsOUytUqgoI19 февраля в г. Рубежное состоялся областной этап соревнований юных спасателей по программе "Школа безопасности". В соревнованиях приняли участие 6 команд из городов Лисичанск, Северодонецк, Рубежное, Кременная и Старобельск.

  Команды показали свои теоретические знания в медицинской подготовке, навыки ведения спасательных работ в природной среде и в зараженной зоне техногенной аварии.

 • Вітаємо переможців відкритого Чемпіонату Луганської області з боксу

  17 та 18 лютого в місті Кремінна відбувся відкритий Чемпіонат Луганської області комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України з боксу серед учнів 1999 — 2000 р. н., 2001 — 2002 р. н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з Донецької, Харківської, Луганської областей.

  За підсумками змагань вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце — Давид Пацай (36 кг), Олександр Корнєв (46 кг), Микита Кравченко (56 кг), Андрій Холоденко (60 кг), Ярослав Дерев’янко (63 кг), Микита Якимчук (81 кг);

 • Богдан Белянський та Анна Фіщук призери першого етапу Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

  18 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь в І етапі Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн, який відбувався м. Павлоград. Свої програми представили понад 150 спортсменів з Луганської, Харківської, Запорізької, Київської, Дніпропетровської областей.

  Наші спортсмени Богдан Белянський та Анна Фіщук вибороли І місце в категорії «Б-клас».

 • Маргарита Птушка - бронзовий призер Чемпіонату України з дзюдо серед кадетів

  З 18 по 20 лютого в м. Київ відбулись змагання Чемпіонату України з дзюдо серед кадетів. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з всієї України.

  Лисичанська спортсменка Маргарита Птушка посіла ІІІ місце, виборовши бронзову нагороду.

 • У Лисичанську відбувся відкритий Чемпіонат міста з греко-римської боротьби

  18 лютого на базі міської ДЮСШ відбулись змагання відкритого Чемпіонату міста Лисичанськ з греко-римської боротьби. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів з Лисичанська та Попасної.

  За підсумками змагань вихованці міської ДЮСШ вибороли І місце в своїх вагових категоріях:

 • Щодо навчання у вищіх військових навчальних закладах

  Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує на навчання у вищі військові навчальні заклади осіб з повною загальною середньою освітою

  Віком від 17 до 21 років.

  Військовозобов’язаних — віком до 23 років.

  Перелік вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:

  — Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів);

  — Військова академія (м. Одеса);

 • Збройні сили України розшукують!

  За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

  • Андросов С.С.,
  • Запорожченко С.В,
  • Недосеков Д.А.,
  • Пономаренко В.М.,
  • Чернявский О.О.,
  • Федулов М.О.,
  • Хотенчан Б.В.,
  • Костін В.О.,
  • Ситенко О.М.
  • Лисий Д.В.

  Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

 • Збережемо Україну!

 • Увага! Набір на військову службу за контрактом

  clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

  — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

  — жінок — віком від 18 до 50 років.

  Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

 • 28 февраля - 30 лет Лисичанской городской организации ветеранов Украины

  28 февраля в 12.00 в Лисичанском городском Дворце Культуры состоится праздничное мероприятие, посвященное 30-летию Лисичанской городской организации ветеранов Украины.

 • 22 февраля будет отключено водоснабжение

  В связи с необходимостью проведения аварийно-ремонтных работ на Белогоровском водозаборе, в среду, 22 февраля в 02.00 будет произведена остановка насосного оборудования, подающего воду на центральную часть Лисичанска, район завода «Пролетарий», городов Новодружеск и Приволье.

 • "Скарбниця слова українського"

  Під такою назвою 17 лютого в центральній бібліотеці відбувся мовний квест до Міжнародного дня рідної мови. Продемонструвати свої знання з української мови запросили студентів Лисичанського гірничопромислового ліцею № 2.

  Протягом мовного квесту присутні подорожували станціями: «Розминка», «Народна мудрість», «Здійсни пошук», «Наша мова солов’їна», «Справжні імена» та «Сміхослов».

 • У Лисичанську вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

  20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

  Пам’ятний день встановлено Указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року «на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України».

 • Співробітники Лисичанського відділу поліції виявили схованку з боєприпасами

  Лисичанські оперативники виявили схованку зі зброєю та боєприпасами, яка була замаскована в теплиці на подвір’ї приватного будинку, та вилучили зі схованки автомат Калашникова, магазини до нього та набої різного калібру.

  Оперативники отримали інформацію про те, що в одному з будинків по вулиці Соняшникова міста Лисичанська може бути захована зброя та боєприпаси.

 • На Луганщині знайшли хлопчика, який утік з дому

  Співробітники ювенальної превенції поліції Луганщини в ході проведення оперативно-розшукових заходів встановили місце знаходження та повернули додому хлопця, який був оголошений у розшук як безвісти зниклий.

  14 лютого до Лисичанського відділу поліції звернулась 50-річна занепокоєна жінка та повідомила, що її 15-річний син, пішов з дому та вже минуло дві доби, а він досі не повернувся і де він може знаходитись вона не уявляє.

 • У Лисичанську відкрилась виставка сучасного мистецтва "Музей міста Світлоград"

  17 лютого в Лисичанському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки сучасного мистецтва «Музей міста Світлоград». Самоогранізована мистецька ініціатива ДЕ НЕ ДЕ починаючи з листопада 2016 року по лютий 2017 року зробила творче дослідження міфа про Світлоград і результат своєї роботи представила до уваги громадськості. Учасниками ініціативи ДЕ НЕ ДЕ є велика група молодих творців, які досліджують способи репрезентації історії в публічному просторі.

 • У Лисичанську відбувся Х міський відкритий стрілецький турнір "Кубок Сокола"

  18 лютого на базі Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 27 відбувся Х міський відкритий стрілецький турнір «Кубок Сокола», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

  Цього року, під час урочистої частини змагань, учасники вшанували пам’ять нашого земляка Ігоря Маркіна, а вихованці військово-спортивного клубу «Сокіл» ЛСШ № 27 познайомили всіх з матеріалами своєї пошукової роботи та розповіли про трагічну судьбу Ігоря Володимировича, героїчно загиблого, виконуючи військовий обов’язок в Афганістані.

 • В сводный бюджет государства плательщики Луганщины перечислили почти 392 млн грн. налогов и сборов

  В январе 2017 года плательщики Луганской области уплатили в сводный бюджет страны 391,9 млн грн. Это на 184,9 млн грн. больше, чем за аналогичный период 2016 года. В государственную казну поступило 195,9 млн грн.

  Индикативные показатели Министерства финансов Украины выполнены на 127,6%, дополнительно перечислено 42,4 млн грн. По сравнению с показателями за 2016 год поступления в январе 2017 года выросли на 116,4 млн грн.

 • Налогообложение наследуемого имущества

  Согласно Налоговому кодексу Украины доход, полученный наследником — нерезидентом в Украине от наследодателя — резидента, облагается налогом на доходы физических лиц и военным сбором независимо от их степени родства.

  К стоимости любого объекта наследства, полученного наследником — нерезидентом в Украине от наследодателя — резидента, применяется ставка налога на доходы физических лиц — 18% и военного сбора — 1,5% (пп .174.2.3 ст.174 НКУ). При этом наследник — нерезидент обязан уплатить налог и сбор до нотариального оформления объекта наследия (пп.174.3 ст.174 НКУ).

 • За січень 2017 року від платників Лисичанського регіону надійшло в бюджет майже 23 млн грн.

  «З початку року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 22 млн 921,5 тис. грн., — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 9 млн 948,4 тис грн., що на 3 млн 949,5 тис грн. або на 65,8 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 12 млн 973,1 тис грн. — до місцевого бюджету».

 • В электронном кабинете плательщика узнайте о суммах полученных доходов и уплаченных налогов

  В рамках проведения кампании декларирования доходов граждан и электронного декларирования доходов государственных служащих для физических лиц в Электронном кабинете плательщика функционируют несколько специальных сервисов.

  В частности, речь идет о сервисе «Получение сведений из Государственного реестра физических лиц — плательщиков налогов о суммах выплаченных доходов и удержанных налогов в электронном виде». Он создан с целью обеспечения удобства плательщиков, желающих получить сведения о доходах в электронном виде. Для этого физическому лицу в разделе «Подача заявлений, запросов для получения информации» «Личного кабинета» необходимо создать с использованием электронной цифровой подписи (ЭЦП) соответствующий запрос. Этот запрос формируется исключительно физическими лицами — плательщиками налогов для получения информации о себе. Обращаем внимание, что сведения о суммах полученных доходов и суммах уплаченных налогов в электронном виде предоставляются за последние три года (поквартально), сведения за последний отчетный период (квартал) предоставляются через 60 дней после его окончания.

 • Свыше 123 млн гривен составили январские поступления от Луганской таможни

  За январь текущего года в Государственный бюджет Украины перечислено 123,4 млн грн. Наибольшие суммы таможенных платежей получены за счет таможенного оформления:

  — угля коксующегося — 89,8 млн грн. (удельный вес начисленных платежей 74,4%);

  — аммиака безводного — 10,2 млн грн. (8,4%);

  — угля антрацита — 8,2 млн грн. (6,8%);

  — железорудного концентрата — 1,8 грн (1,5%).

 • У ДПІ м. Лисичанська створено всі умови швидкого та зручного обслуговування

  Як повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан: «У Центрі обслуговування платників податків фахівцями Лисичанської ДПІ за 2016 рік надано 7305 різноманітних послуг. До найбільш затребуваних послуг входять: видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (4700), довідок про доходи громадян (2411) та про доходи фізичних осіб-підприємців (201), надання витягу з реєстру платників єдиного податку — 465».

 • Волейболісти Лисичанська завоювали бронзу у зональних змагання відкритого обласного Чемпіонату

  17 лютого збірна команда юнаків загальноосвітніх навчальних закладів № 14 та № 30 взяла участь в зональному етапі відкритого Чемпіонату Луганського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України з волейболу серед юнаків 2000-2001 р.н., який відбувся у м. Кремінна. В змаганнях взяли участь команди Кремінського, Троїцького, Попаснянського, Сватівського районів та міст Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 20 по 26 лютого

  Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

  З 20 по 23 лютого в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу працюватиме фотовиставка портретів «Герої Небесної Сотні».

 • Отримав субсидію! Бережи енергоресурси України!

 • Рятувальники відвідали дитячий садочок у м. Лисичанськ

  Тема безпеки життя та здоров’я дітей є найбільш актуальною проблемою сучасності. Саме тому співробітники Лисичанського МУ ГУ ДСНС у Луганській області відвідали місцевий дитячий садочок «Шпачок».

 • Местные бюджеты Луганщины получили 196 млн грн. налогов и сборов

  В январе 2017 года в местные бюджеты городов и районов Луганской области плательщики перечислили 196 млн грн. налогов и сборов. Это на 68,5 млн грн. больше, чем в январе 2016-го года. Самым весомым является налог на доходы физических лиц, которого на протяжении января поступило 138,3 млн грн.

 • Более 830 тисяч гривен получили местные бюджеты Луганщины от лицензирования алкоголя и табака

  За январь текущего года казна Луганской области пополнилась на 830,2 тыс. грн. от платы за лицензии на право торговли алкогольными напитками и табачными изделиями. Это на 223,3 тыс. грн. больше фактических поступлений за январь 2016 года.

 • До 1 травня задекларуйте свої доходи!

  Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

  Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року!.

 • 20 февраля заканчивается срок предоставления

  • — деклараций по НДС за январь 2017 г. плательщиками, у которых налоговый период равен календарному месяцу;
  • — декларации по плате за землю (земельного налога и/или арендной платы за земельные участки государственной или коммунальной собственности) на 2017 г. плательщиками, избравшими годовой срок отчетности;
  • — декларации по плате за землю (земельного налога и/или арендной платы за земельные участки государственной или коммунальной собственности) за январь 2017 г. плательщиками, избравшими месячный срок отчетности;
  • — декларации акцизного налога за январь 2017г.;
  • — декларации по рентной плате за январь 2017г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному месяцу.

  Государственная налоговая инспекция г.Лисичанска

 • 20 февраля заканчивается срок уплаты

  - авансовых взносов по единому налогу плательщиками единого налога I и II групп за февраль 2017г.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

  Сьогодні, 16 лютого, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головування заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  В ході засідання комісії були розглянуті наступні питання:

  — про виконання міської Програми соціального захисту дітей на 2012-2016 роки та затвердження проекту Програми соціального захисту дітей на 2017-2021 роки;

 • Зустріч поколінь "Захисникам України присвячується"

  З такою назвою сьогодні, 16 лютого, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-й річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

  Захід проводився за підтримки відділів сім’ї, молоді та спорту та освіти Лисичанської міської ради. Студенти вищих навчальних закладів І - ІІ рівня акредитації, професійних ліцеїв та школярі міста прийшли, щоб наживо поспілкуватися з очевидцями військових подій.

 • В Лисичанском городском совете прошла встреча общественной организации "Ветераны Чернобыля г. Лисичанска" с руководством города

  Вчера, 15 февраля, члены общественной организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска» встретились с городским головой, его заместителями, начальниками управлений и отделов Лисичанского городского совета, где подвели итоги работы 2016 года и запланировали свою деятельность на 2017 год.

  Основными вопросами повестки дня были: отчет о проделанной работе за минувший год, жилищные вопросы, санитарно-курортное оздоровление и предоставление медицинских услуг участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС.

 • Співробітники поліції встановили місцезнаходження та повернули до притулку двох хлопців, які після сварки з однокласниками пішли зі школи

  Сьогодні, до Лисичанського відділу поліції звернулась занепокоєна вихователька Лисичанського дитячого притулку та повідомила, що двоє учнів 5-го класу 10-ти та 11-років вранці пішли зі школи в невідомому напрямку та до теперішнього часу не повернулись.

  На розшук зниклих дітей було орієнтовано особовий склад лисичанської поліції всі патрульні наряди та придані сили. Завдяки скоординованій роботі усіх підрозділів та отриманій оперативній інформації, співробітники поліції знайшли дітей на проспекті Перемоги, де хлопці в той час гуляли.

 • Поліцейські Лисичанського відділу поліції затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві свого батька

  Оперативники Лисичанського відділу поліції затримали 36-річного чоловіка, який під час сварки зі своїм батьком, ударом ножем в область серця, лишив його життя.

  10 лютого до чергової частини Лисичанського відділу поліції надійшло анонімне повідомлення про те, що за адресою м. Лисичанськ, вул. Шевченко виявлено труп чоловіка.

 • Лисичанські оперативники затримали грабіжника

  Співробітники карного розшуку Лисичанського відділу поліції під час комплексного оперативно-профілактичного відпрацювання викрили та затримали підозрюваного у скоєнні грабежу.

  Декілька днів тому до чергової частини Лисичанського відділу поліції надійшло повідомлення від 30-річної місцевої жительки про те, що у її дитини по дорозі додому зі школи, невідомий чоловік вирвав з рук мобільний телефон і втік.

 • Афіша кінотеатру "Дружба" з 16 по 22 лютого (оновлено)

  — о 12.00 та 16.15 — Мелодрама «50 відтінків темряви»;

  — о 14.15 — Бойовик, фентезі «Велика стіна» 3D;

  — о 18.30 — Премьера фільму «Оселя зла: фінальна битва» 3D;

  — о 20:45 — Мелодрама «50 відтінків темряви».

 • У Лисичанську пройшли заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це дата шани всіх, хто, пройшов дорогами війни та у кривавих війнах проявив самовідданість, мужність і героїзм. З метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав та з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану в закладах культури були проведені наступні заходи:

 • Запрошуємо на Свято Масляної

  Запрошуємо лисичан та гостей міста на святкування Масляної, яке відбудеться 26 лютого об 11.30 на площі Перемоги.

 • Палац культури ім. В. М. Сосюри запрошує на Масляну

  Запрошуємо лисичан та гостей міста на святкування Масляної, яке відбудеться 25 лютого о 12.00 на площі біля ПК ім. В.М. Сосюри.

 • Увага! Будьте пильні та обережні! Не дайте себе обдурити шахраям!

   

  При купівлі товару через Інтерен-мережі, здійснюйте оплату за товар тільки при його отриманні.

  Ніколи не повідомляйте по телефону ваші паспортні дані, пін-код, іншу інформацію.

  Не довіряйте інформації про те, що ваш родич попав у халепу і потрібні негайно гроші щоб визволити його.

 • В Лисичанске чествовали участников боевых действий на территории других государств

  Сегодня, 15 февраля, в сквере им. Ю. А. Гагарина у памятного знака «Воинам-интернационалистам» состоялся траурно-торжественный митинг, посвященный Дню чествования участников боевых действий на территории других государств и 28-й годовщине вывода войск из Республики Афганистан.

  В митинге приняли участие городской голова Сергей Шилин, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, заместители городского головы, ветераны Афганистана, представители органов местного самоуправления, общественности, учащаяся молодежь и жители города.

 • Меры пожарной безопасности в быту

  Как предупредить пожар в быту? Для этого следует всегда помнить простые правила пожарной безопасности:

  — при пользовании электроэнергией включать в электросеть утюг, плитку, чайник и другие электроприборы, только исправные и при наличии несгораемой подставки. Не размещайте включенные электроприборы близко к сгораемым предметам и деревянным конструкциям;

 • Графік прийому Лисичанської прокуратури

  Графік прийому Лисичанської прокуратури
 • Донецька обласна державна адміністрація - обласна військово-цивільна адміністрація звертається!

  Будь ласка! Не направляйте гуманітарну допомогу для мешканців м. Авдіївка у вигляді продуктів із м’яса свинини (м’ясо повинно бути тільки термічно оброблене).

  Донецька обласна державна адміністрація — обласна військово-цивільна адміністрація

   

   

 • "Прекрасное чувство - любовь!"

  День Святого Валентина — это прекрасный католический праздник, который неожиданно быстро прижился и пользуется огромной популярностью не только у молодежи, но и у людей элегантного возраста.

  14 февраля, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания, состоялась литературная встреча c поэтессами нашего города, Валентиной Коминой и Инной Тумановой творчество которых посвящено любви.

 • Результати роботи Лисичанської місцевої прокуратури щодо протидії злочинності та корупції, забезпечення законності під час досудового розслідування у 2016 році

  Лисичанською місцевою прокуратурою, в межах повноважень, вжито заходів на забезпечення законності на території м. Лисичанська та Попаснянського району.

  Так, упродовж 2016 року проведено 1 координаційну та 4 спільні оперативні наради керівників правоохоронних органів з питань стану запобігання злочинності та протидії корупції, створено 4 міжвідомчі робочі групи, проведено 3 спільних семінарських заняття.

 • 21 лютого - ярмарок вакансій у Лисичанському міському центрі зайнятості

  21.02.2017 року об 11.00 у приміщенні Лисичанського міського центру зайнятості (ЦЗ), IV поверх, актовий зал відбудеться ярмарок вакансій.

  З метою надання допомоги ТОВ «УКРГЕОСЕРВІС» (м. Торецьк, Донецька обл.) в укомплектуванні вакансій Лисичанський міський ЦЗ проводить захід для шукачів роботи, які мають досвід роботи на вугільних підприємствах за професіями: гірник очисного забою (ГРОЗ), прохідник, електрослюсар підземний, забійник на відбійних молотках.

  Лисичанський міський центр зайнятості

 • Про екологічний стан м. Лисичанськ у 2016 році

  За інформацією Державної санітарно-епідеміологічної служби України основними забруднювачами атмосферного повітря у місті залишаються промислові підприємства міста, у т.ч. шахти ПАТ «Лисичанськвугілля», та працюючі підприємства міст Сєвєродонецьк, Рубіжне, а також викиди від автотранспорту.

  Рівень забруднення атмосферного повітря у 2016 р. залишається ще значним. Індекс забруднення повітря за 2016 р. у м. Лисичанськ складає 9,2. Випадків ВЗ і ЕВЗ не зафіксовано. Максимальні концентрації за рік по забруднюючим домішкам у 2016 році не перевищували меж ГДК.

 • Пройшов відкритий Чемпіонат міста з Айкідо

  12 лютого в спортивному приміщенні, розташованому за адресою: вул. Європейська, 87 пройшов відкритий Чемпіонат міста Лисичанськ з Айкідо, присвячений Року Японії в Україні. В змаганнях прийняли участь 95 спортсменів та показали наступні результати в своїх номінаціях:

  Номінація «Танто тайсабакі»

  І місце — Ганна Федорова, Олександр Панін, Софія Онопка, Ілля Сухов, Захар Нечволод, Анжеліка Ніколенко, Микита Рижков, Кирило Шеховцов, Поліна Герасьова, Данило Лебедь, Єгор Дмитренко.

 • "День бігуна"

  Під такою назвою 11 лютого в спортивній залі ЗОШ № 14 пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з бігового триборства 30 м + 300 м + 600 м. В змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

  За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

  2006 р. н. та молодше

  Дівчата

  І місце — Дарина Степаненко;

 • Щодо надання копії митної декларації при ввезенні товарів на територію Туркменістану

  За повідомленням Міністерства закордонних справ Туркменістану (лист від 24.01.2017 № 05/721) відповідно до Митного кодексу Туркменістану з 15 лютого 2017 року при ввезенні на територію Туркменістану товарів, що розміщені у митному режимі вільного обігу або тимчасового зберігання, разом з документами, які надаються для підтвердження даних, зазначених у вантажній митній декларації, вводиться вимога щодо надання копії митної декларації, оформленої в країні відправника.

 • Внедрение института управления многоэтажными домами и создание ОСМД в Лисичанске

  По такой теме 8 февраля в Лисичанском городском совете состоялся очередной семинар в рамках программы обмена для укрепления организационных структур в городах Донецкой и Луганской областей, которая реализуется Всеукраинской ассоциацией органов местного самоуправления «Украинская ассоциация районных и областных советов» и является составляющей проекта ПРООН «Восстановление управления и примирение в охваченных конфликтом громадах Украины».

 • В міському краєзнавчому музеї відбувся показ фільму "Легенди Лисичанська"

  11 лютого в рамках проекту «Музей відкрито на ремонт» в міському краєзнавчому музею відбувся показ фільму «Легенди Лисичанська» за мотивами книги Валерія Кіхтенка. На заході були присутні куратори та координатори проекту, мешканці та гості міста.

 • Щодо навчання у вищіх військових навчальних закладах

  Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує на навчання у вищі військові навчальні заклади осіб з повною загальною середньою освітою

  Віком від 17 до 21 років.

  Військовозобов’язаних — віком до 23 років.

  Перелік вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:

  — Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів);

  — Військова академія (м. Одеса);

 • Збройні сили України розшукують!

  За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

  • Андросов С.С.,
  • Запорожченко С.В,
  • Недосеков Д.А.,
  • Пономаренко В.М.,
  • Чернявский О.О.,
  • Федулов М.О.,
  • Хотенчан Б.В.,
  • Костін В.О.,
  • Ситенко О.М.

  Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

 • Увага! Набір на військову службу за контрактом

  clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

  — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

  — жінок — віком від 18 до 50 років.

  Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

 • Увага! Набір на військову службу за контрактом

  clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

  — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

  — жінок — віком від 18 до 50 років.

  Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

 • На Луганщине легализован труд более 2 тысяч наемных работников

  В 2016 году сотрудники фискальной службы Луганской области по результатам проведенных мероприятий обнаружили 2008 наемных работников, получавших заработную плату в «конвертах». Они не платили налог на доходы физических лиц. Благодаря легализации труда граждан в бюджет дополнительно поступило 236 тыс. грн налога на доходы физических лиц.

 • За 2016 рік платники Лисичанська сплатили до місцевого бюджету 416,6 тис. грн. податку на нерухомість

  «За 2016 рік платники податків, які перебувають на обліку ДПІ у м. Лисичанську, сплатили до місцевого бюджету 416,6 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких 187,1 тис. грн. сплачено фізичними особами», — повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

 • Аудиторы фискальной службы Луганщины доначислили более 8 млн грн. нарушителям законодательства

  За 2016 год аудиторы фискальной службы Луганской области доначислили к уплате в бюджет 8 млн 142 тыс. грн. предпринимателям, которые нарушили действующее налоговое законодательство. Всего же специалисты подразделений аудита провели 138 внеплановых и 8 плановых проверок, а также 172 встречные сверки субъектов хозяйствования.

 • Легалізація заробітної плати - один з найпріоритетніших напрямків роботи державних службовців

  «За 12 місяців 2016 року фахівцями Лисичанської ДПІ у ході проведення роз’яснювальної роботи із 395 суб’єктами господарювання легалізовано працю 626 найманих осіб, з наступною добровільною сплатою податків до бюджету», — повідомив заступник начальника управління — начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Андрій Кудренко. — За результатами проведення перевірок донараховано 309,8 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб та 211,7 тис. грн. єдиного соціального внеску».

 • Запрошуємо взяти участь у Національному конкурсі "Благодійна Україна - 2016"

  У жовтні минулого року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна — 2016». Переможців визначатимуть в п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде навесні в Києві.

 • В Лисичанске создадут Молодежный совет

  Вчера, 9 февраля, в Лисичанском городском совете прошла встреча отдела семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета с учащейся молодежью города.

  Во встрече приняли участие начальник отдела семьи, молодежи и спорта Нина Нецвет и специалисты отдела, член областного Молодежного совета, депутат Лисичанского городского совета Юлия Пшебицина, студенты Донбасского государственного технического университета, средне-специальных и профессионально-технических учреждений города.

 • В многопрофильном лицее торжественно открыли спортивный зал

  Вчера, 2 февраля, в торжественной обстановке был открыт после капитального ремонта спортивный зал Лисичанского многопрофильного лицея. В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместитель Игорь Ганьшин, начальник отдела образования Татьяна Худоба, директор школы Наталья Бутенко, педагогический коллектив и учащиеся.

  Городской голова Сергей Шилин поздравил всех присутствующих с этим событием, пожелав учащимся больше внимания уделять спортивному досугу и здоровому образу жизни.

 • Вітаємо переможців обласного конкурсу "Учитель року -2017"

  Завершився фінальний етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Учитель року — 2017», учасниками якого стали Тетяна Карачун, учитель музичного мистецтва КЗ ЛСШ № 8 та Світлана Коломоєць, учитель інформатики Лисичанського багатопрофільного ліцею.

  За результатами участі в обласному конкурсі «Учитель року — 2017» Т. Карачун посіла І місце у номінації «Музичне мистецтво» і буде представляти власний досвід роботи у ІІІ (всеукраїнському) турі конкурсу.

 • Розпочалась реєстрація для участі у ЗНО - 2017

  Цього понеділка, 6 лютого о 10.00 розпочалась Реєстрація для участі у ЗНО — 2017 .

  З 6 лютого на сайті Українського центру оцінювання якості освіти відкрита опція, за допомогою якої, бажаючі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні можуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

  Реєстрація триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року.

 • Обігрівайтесь безпечно!

  З метою запобігти виникненню пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях безпеки, 10 лютого особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС був проведений профілактичний рейд у житловому секторі м. Лисичанськ.

  Порушення правил пожежної безпеки в опалювальний період — одна з найпоширеніших причин виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Мешканці міста намагаються зігрітися усіма можливими способами, навіть якщо спосіб обігріву дуже небезпечний. Рятівники, спілкуючись з громадянами щодо дотримання правил безпеки у опалювальний період, основну увагу приділили питанню використання засобів способів обігріву, які використовують лисичани. Також, мешканців міста ознайомили з основними причинами виникнення загорянь у житловому секторі взимку та нагадали правила поведінки при виникненні пожежі.

 • Верить в любовь...

  Под таким девизом в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялась одна из традиционных встреч с писателями города. Ветеран педагогического труда, слушатель Университета третьего возраста, автор двух книг Зинаида Тарасовна Гонцул поделилась с подопечными историей о любви.

 • "Души серебряные струны"

  Під такою назвою 7 лютого у концертній залі Лисичанської дитячої музичної школи № 2 відбувся концерт учнів класу гітари і балалайки, старшого викладача Ігоря Дерев’янко.

  На заході були присутні учні музичної школи, батьки, колеги по творчому цеху та любителі народного мистецтва.

  Під час заходу учні показали свої улюблені інструменти у різних якостях. Гітара та балалайка лунали на естраді як сольні інструменти та в ансамблях різного складу.

 • Щодо зміни тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних організацій, що обслуговуються ТОВ "ДЕМ І К"

  В зв’язку зі зміною складової тарифу, а саме вартості природного газу в бік збільшення, відповідно до п. 8. Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання затвердженого Постановою КМУ № 869 від 01.06.2011 р., враховуючи положення Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 № 390 ТОВ «ДЕМ І К» доводить до відома споживачів (бюджетних організацій) інформацію про зміну розміру тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в наступних розмірах:

 • Учні Лисичанської ДШМ №1 - переможці обласного конкурсу художньої творчості

  4 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся обласний конкурс художньої творчості Живописна композиція «Любіть Україну, як сонце любіть...» (за творчістю В. Сосюри). У конкурсі взяли участь учні шкіл естетичного виховання м. Лисичанська, Привілля та Новодружеська.

  Діти в своїх роботах ілюстрували твори видатного поета — лірика.

 • Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье, проживающие в частном секторе с печным отоплением

  Положением о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения затрат на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива, утвержденным постановлением Кабинета Министров Украины № 848 от 21.10.1995 года (с изменениями), предусмотрено, что субсидия на приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива назначается один раз в календарном году только по личному обращению заявителя и предоставляется на календарный год, при этом субсидия на оплату жилищно-коммунальных услуг рассчитывается с месяца обращения за ее назначением до окончания календарного года.

  Размер обязательного платежа семьи определяется исходя из размера годового дохода семьи за предыдущий календарный год.

 • Відновлення родинних зв'язків

 • Афіша кінотеатру "Дружба" з 10 по 16 лютого (2)

  — о 10.45 — Бойовик , фентезі «Велика стіна» 3D

  — о 12.45 та 15.00  — премьера фільму «50 Відтінків темряви» 2D

  — о 17.15 — Мультфільм «Співай» 3D

  — о 19.15 —Мелодрама «50 Відтінків темряви» 2D

  — о 21.25 —  Бойовик , фентезі «Велика стіна» 3D

 • Бережи енергоресурси України

 • 15 лютого - виїзні прийоми громадян

  15 лютого з 15.00 особисті прийоми громадян за місцем проживання проведуть:

  Едуард Щеглаков — секретар Лисичанської міської ради — у міській раді м. Новодружеська;

  Андрій Шальнєв — перший заступник міського голови — у міській раді м. Привілля;

  Андрій Якимчук — заступник міського голови — у КП «ЛЖЕК № 5»;

  Максим Головньов — заступник міського голови — у ЦМЛ ім. Титова;

  Ігор Ганьшин — заступник міського голови — у КЗ «ЛЗОШ № 13».

 • Ущерб государству возместил - освобождение от уголовной ответственности получил

  Следователи финансовых расследований Главного управления ГФС в Луганской области закончили досудебное расследование в уголовном производстве в отношении должностного лица одной из шахт Луганской области.

 • Сколько веревочке не виться...

  Сотрудники спецподразделения Главного управления ГФС в Луганской области «Фантом» в рамках расследования уголовного производства по ч. 1 ст. 204 Уголовного кодекса Украины (незаконное изготовление, хранение, сбыт подакцизных товаров) вместе со следователями следственного управления финансовых расследований ГУ ГФС в Луганской области выявили в г. Старобельске группу лиц, которые осуществляли незаконную закупку, хранение и реализацию бензина.

  В ходе расследования выяснилось, что граждане, в течение 2 лет, с собственного двора торговали бензином производства РФ, имеющим контрабандное происхождение. Его, по предвар

 • Более 160 млн грн. ЕСВ плательщики Луганщины перечислили в бюджет в январе 2017 года

  В январе 2017 года предприятия и предприниматели Луганской области уплатили в бюджет 160,5 млн грн. единого социального взноса на общеобязательное государственное социальное страхование.

  Напомним, единый взнос автоматически распределяется Государственной казначейской службой Украины по видам общеобязательного государственного социального страхования в соответствии с определенными пропорциями и перечисляется по назначению — на счета, открытые в Госказначействе на имя фондов общеобязательного государственного социального страхования и пенсионного страхования.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян

  Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

  До 1 травня задекларуйте свої доходи!

  Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ ятницю з 9:00 до 18:00.

  ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • 17 февраля заканчивается срок уплаты

  • — единого налога плательщиками единого налога III группы за IV квартал 2016г.;
  • — единого налога, начисленного за превышение единщиками I и II групп в IV квартал 2016г. объема дохода;
  • — налога на доходы по результатам предоставления физическими лицами — предпринимателями налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах;
  • — экологического налога за IV квартал 2016г.;
  • — рентной платы за IV квартал 2016г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному кварталу.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • Про проведення Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями

  Починаючи з 2005 року, щорічно 4 лютого світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби проти раку. Організатором проведення заходу став Міжнародний протираковий союз (International Union Against Cancer, UICC). Всесвітня організація охорони здоров’я і Міжнародне агентство з вивчення раку надають підтримку в поширенні інформації про це захворювання. Мета проведення Дня — привернути увагу громадськості до цієї глобальної проблеми, нагадати про те, наскільки небезпечні і поширені зараз онкологічні захворювання.

  Основні факти:

 • Дванадцята Благодійна акція "Серце до серця" націлена на вирішення проблем забезпечення обладнанням офтальмологічних дитячих відділень

  Кожного року близько одного мільйона дітей реєструється з проблемами зору. Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить втретє акцію по боротьбі зі сліпотою у дітей.

  Особливо вразлива група дітей є немовлята, несвоєчасна діагностика та лікування вродженої, і рано набутої патології призводить до слабкозорості або сліпоти вже у ранньому віці.

  Завдяки сучасним технологіям діагностики та ефективного лікування патології органа зору у дітей, зменшилася кількість інвалідів дитинства по зору за останнє десятиріччя майже в два з половиною рази (з 4320 до 1500 дітей-інвалідів), тому зусилля по боротьбі зі сліпотою та слабкозорістю у дітей не є марними.

 • С премьерой!

  Второго февраля обновленный кинотеатр «Дружба» распахнул свои двери для первых зрителей. Их вниманию были представлены сразу две премьеры — кинофильма «Велика стіна» и мультфильма в 3D-формате под названием «Співай». Оценить новое цифровое качество изображения и звука уже в первый день премьерного показа смогли 259 лисичан.

 • Щодо виплати грошової компенсації колишнім радянським військовополоненим

  Посольство Федеративної Республіки Німеччина повідомляє що, Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди. Військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої світової війни з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року перебували у німецькій неволі як військовополонені, можуть отримати одноразову виплату у розмірі 2 500 євро.

 • Танцювали колективи Лисичанська здобули 15 призових місць у чемпіонаті Луганської області "Energydance"

  5 лютого у м. Сєвєродонецьк пройшли змагання чемпіонату Луганської області із сучасної, естрадної, народної, бальної хореографії «Energydance».

  Наше місто у змаганнях гідно представили дитячий танцювальний колектив «Арт Денс» (керівник Дар’я Коваленко) та танцювальний колектив «Step-forvard» (керівник Лідія Науменко) — міського ПК, зразковий хореографічний колектив «Street Dance» ПК «Діамант» (керівник Вікторія Магомаєва) та хореографічний колектив «Зоряночка» Привільської ДШМ (викладач Ганна Зилікова).

   

 • Жертвами пожежі стали дві людини

  IMG_20170208_09361508.02.2017 р. о 08 год. 10 хв. виникла пожежа в житловому будинку барачного типу за адресою: м. Лисичанськ, вул. Спортивна буд.127. кв. 2. В результаті пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку, сума збитку склала близько 150000 грн..

 • Шановні абоненти КП «Лисичанськтепломережа»

  КП «Лисичанськтепломережа» повідомляє: у разі, якщо громадянин, якому призначено субсидію не сплачує обов’язковий платіж, припиняється раніше призначена субсидія.

  За винятком випадків, пов’язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії, тощо, яка підтверджується відповідними документами, — з місяця, в якому надійде таке подання до КП «Лисичанськтепломережа» (згідно п. 20 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. № 848). Громадянину необхідно звернутися до КП «Лисичанськтепломережа» з вищезазначеними документами (довідкою).

  Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа»

 • Щодо навчання у вищих навчальних закладах МВС України

  Лисичанським відділом поліції ГУНП України в Луганській області у 2017 році планується набір на навчання до вищих навчальних закладів МВС України на денну бюджетну форму навчання.

  Вимоги до кандидатів на вступ:

  • — повна загальна середня освіта;
  • — вік від 17 до 25.

  З питань оформлення на навчання до вищих навчальних закладів МВС України звертатися до Лисичанського відділу поліції або за телефоном 095-421-53-73.

  Т.В.О. начальника Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області полковник поліції М.В. Черніков

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

  Сьогодні, 7 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

  Під час засідання члени виконкому розглянули понад 40 питань, зокрема питання про опіку та піклування, про будівництво та архітектуру.

 • До уваги усіх зацікавлених осіб

  У рамках програми обміну для зміцнення організаційних структур у містах Донецької та Луганської областей, що реалізується Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» і є складовою проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охопленим конфліктом громадах України», 8 лютого о 14.00 у Лисичанській міській раді відбудеться зустріч з експертом програми Юлією Самойловою з питань впровадження інституту управління багатоповерховими будинками та створення ОСББ у м. Лисичанську.

  На зустріч запрошуються зацікавлені особи.

   

 • Вітаємо ансамбль бального танцю "Юнліс" із зайнятими призовими місцями у змаганнях з бальних танців

  5 лютого у м. Слов’янськ Донецької області відбулись командні змагання з бальних танців «Золота туфелька 2017». У змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з 12 міст, 19 клубів Донецької, Харківської та Луганської областей.

 • Ольга Шатова - бронзовий призер обласного конкурсу художньої творчості з академічного живопису "Чарівна акварель"

  Учні художніх відділів Лисичанської ДШМ № 1 та Новодружеської ДШМ взяли участь в обласному конкурсі художньої творчості з академічного живопису «Чарівна акварель», який відбувся 4 лютого у м. Сєвєродонецьк.

  Конкурс проводився з метою розвитку, популяризації та активізації дитячої художньої творчості, виявлення та розкриття творчих здібностей учнів класів образотворчого мистецтва. Вимоги до конкурсантів були дуже високі — всього за чотири академічні години потрібно було виконати наступну роботу: грамотно вирішити композицію,

 • Обережно! В найближчі дні можливе різке зниження температури повітря

  За прогнозом Луганського обласного центру з гідрометеорології з 7 по 15 лютого очікується різке зниження температури повітря: вночі до 17— 27°С морозу, вдень до 13 — 20°С морозу. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням людей.

  Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради нагадує мешканцям та гостям мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля правила поведінки під час сильного морозу:

  • — не вживайте алкогольних напоїв — алкогольне сп’яніння сприяє високій утраті тепла, в той же час викликає ілюзію тепла;
  • — не паліть на морозі — паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;
 • Вниманию всех заинтересованных лиц!

  8 февраля в 14.00 в городском совете (ул. им. М. Грушевского, 7) состоится встреча с экспертом ПРООН Юлией Самойловой по вопросам внедрения института управления многоквартирными домами и создания ОСМД в г. Лисичанске.

 • Вітаємо переможців обласного турніру з греко-римської боротьби серед юнаків (оновлено)

  3 лютого в смт Марківка відбувся обласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків. В змаганнях взяли участь 84 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Старобільськ, Сватове та смт Марківка та Новопськов.

  За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце — Євген Хомєча (46 кг), Ілля Лифар (63 кг), Денис Дорошенко (66 кг) та Андрій Земляний (86 кг);

 • Не паліть гроші дарма!

 • Про виставкову діяльність

  Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації інформує про проведення виставок, а саме:

  1. У період з 7 по 8 лютого 2017 року заплановано проведення найбільшої щорічної міжнародної туристичної виставки «IMTM 2017» в Ізраїлі (м. Тель-Авів). Організатором виставки є компанія «Orta Ltd». Контактна особа — Орлі Спагнул, менеджер з розвитку бізнесу IMTM (тел. +972-3-7584696, моб. +972-54-6701008, факс +972-3-6384455, e-mail: orly@orta.com);

 • До уваги юнаків та дівчат!

  Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує на навчання у вищі військові навчальні заклади осіб з повною загальною середньою освітою

  Віком від 17 до 21 років.

  Військовозобов’язаних — віком до 23 років.

  Перелік вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:

  — Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів);

  — Військова академія (м. Одеса);

 • Збройні сили України розшукують!

  За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

  • Андросов С.С.,
  • Запорожченко С.В,
  • Недосеков Д.А.,
  • Пономаренко В.М.,
  • Чернявский О.О.,
  • Федулов М.О.,
  • Хотенчан Б.В.,
  • Костін В.О.,
  • Ситенко О.М.

  Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

 • Шановні громадяни!

  clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

  — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

  — жінок — віком від 18 до 50 років.

  Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

 • Графік роботи міського краєзнавчого музею

  Відділ культури Лисичанської міської ради повідомляє: з 6 лютого Лисичанський міський краєзнавчий музей працюватиме за наступним графіком:

  вівторок-четвер: з 08.00 до 17.00;

  п’ятниця: з 08.00 до 16.00;

  субота-неділя: з 10.00 до 16.00;

  вихідний: понеділок.

 • До уваги педагогічних працівників та осіб, які мають педагогічну освіту

  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради повідомляє, що серед дитячих закладів оздоровлення і відпочинку розпочалась підготовка до оздоровчої кампанії 2017 року.

  Міжнародний дитячий центр «Артек» (Київська обл.) здійснює підбір педагогів-вихователів для роботи з дітьми, які будуть оздоровлюватися в дитячому центрі в поточному році.

 • За минулий рік Лисичанські платники перерахували до бюджету понад 346 тис. грн. екоподатку

  «За 2016 рік платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 346,1 тис. грн.. екоподатку», — повідомила Олена Листопад, начальник управління податків і зборів з юридичних осіб ДПІ у м. Лисичанську.

 • 10 лютого закінчується строк подачі Звітності по ЕСВ за 2016 рік

  ДПІ у м. Лисичанську нагадує: фізичні особи—підприємці надають у фіскальні органи Звіт по єдиному внеску самі за себе за звітний 2016 рік до 10 лютого 2017 року (останній день подачі — 09.02.17 р.).

  Звіт надається за формою, наведеною у додатку 5 до Порядку формування і надання страхувальниками звіту після сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 14.04.15 р. № 435.

 • За реєстрацією РРО - до Лисичанської ДПІ

  Як повідомила начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан: «Протягом січня-грудня 2016 року фахівцями відділу реєстрації платників та електронних сервісів Лисичанської ДПІ зареєстровано 187 реєстраторів розрахункових операцій (РРО), 624 книги обліку розрахункових операцій (КОРО) та 119 розрахункових книжок».

 • Бережи енергоресурси!

 • У Лисичанську відкрито виставку "Мономіста на Донеччині. Праця, виснаження та успіх. Корпоративні міста Донбасу"

  1 лютого в рамках мистецького проекту «Музей відкрито на ремонт» в міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Мономіста на Донеччині. Праця, виснаження та успіх. Корпоративні міста Донбасу». У заході взяли участь студенти Лисичанського професійного гірничопромислового ліцею, куратори проекту «Музей відкрито на ремонт», мешканці та гості міста.

 • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року

  Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

  До 1 травня задекларуйте свої доходи!

  Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00.

  ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • 15 февраля заканчивается срок предоставления

  — отчета об использовании КУРО (РК) за январь 2017г.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • 9 февраля заканчивается срок предоставления

  — отчета о суммах налоговых льгот за IV квартал 2016г.;

  — декларации по НДС за IV квартал 2016г. плательщиками, у которых налоговый период равен календарному кварталу;

  — отчета о ЕСВ по ф. № Д5 а 2016 г.;

  — декларации плательщиками единого налога за 2016 г. единщиками III группы;

 • Оперативники Лисичанського відділу поліції вилучили у місцевого мешканця 1 кг марихуани

  В ході проведення обшуку домоволодіння на (вул. Коцюбинського м. Лисичанська) за місцем мешкання 28-річного раніше засудженого чоловіка, співробітники Лисичанського відділу поліції виявили та вилучили висушені рослини коноплі. Загальна вага вилученого становить 1 кг.

  Вилучене направлено на експертизу до НДЕКЦ.

  Слідчими Лисичанського відділу поліції розпочато кримінальне провадження, передбачене ст. 309 КК України "Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту

 • Увага! Будьте пильні та обережні! Не дайте себе обдурити шахраям!

  Працівники поліції закликають громадян бути обачними. Не довіряйте особам, які намагаються під будь-яким приводом заволодіти вашими коштами.

  Ніколи не повідомляйте по телефону відомості особистого характеру, ким би не представився той, хто телефонує. Навіть якщо вам телефонують нібито співробітники банку, в якому зберігаються ваші заощадження.

 • Старт проекту "Садочок - простір дружній до дитини" у Лисичанську

  У січні 2017 року в Луганській області для педагогів дошкільних навчальних закладів (ДНЗ) стартував проект «Садочок — простір дружній до дитини», який є складовою проекту «Створення безпечного та інклюзивного середовища в дошкільних навчальних закладах у східних областях України».

 • Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье, проживающие в домах с печным отоплением

  Положением о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения затрат на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива, утвержденным постановлением Кабинета Министров Украины № 848 от 21.10.1995 года (с изменениями), предусмотрено, что субсидия на приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива назначается один раз в календарном году, только по личному обращению заявителя и предоставляется на календарный год, при этом субсидия на оплату жилищно-коммунальных услуг рассчитывается с месяца обращения за ее назначением до окончания календарного года.

  Размер обязательного платежа семьи определяется исходя из размера годового дохода семьи за предыдущий календарный год.

 • Лисичанський міський військовий комісаріат оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

  головного спеціаліста відділення комплектування (спеціалізація психолог).

 • До уваги офіцерів запасу

  Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує офіцерів запасу віком до 58 років включно, які мешкають на території м. Лисичанська та Попаснянського району, для визначення ступеню придатності до військової служби за адресою: м. Лисичанськ, вул. Мічуріна, 22, кабінет № 15.

  Лисичанський міський військовий комісаріат

   

 • До уваги отримувачів щомісячної грошової допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу

  У грудні 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким вносяться зміни до низки законів, зокрема до статті 5 Закону України «Про психіатричну допомогу» в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу,

 • Державна агенція промоції культури Міністерства культури України оголосила Подяки Сергію Дунаєву та Людмилі Ткаченко

  Державна агенція промоції культури Міністерства культури України висловила Подяку народному депутату України Сергію Дунаєву за надання допомоги у підготовці та проведенні культурно-мистецької акції для дітей східних регіонів України «Святий Миколай — дітям сходу» у місті Лисичанську.

 • Інформація щодо заборгованості по заробітній платі у м. Лисичанську

  За даними органів Держстату України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах м. Лисичанська станом на 01.01.2017р. становила 34594,8 тис. грн., що на 44138,2 тис. грн. або на 56,1% менше, ніж на 01.12.2016р. Кількість підприємств-боржників порівняно з даними на 01.12.2016р. зменшилась на дві одиниці.

 • В Лисичанську відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

  Сьогодні, 1 лютого, в Лисичанську відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  Під час засідання члени комісії розглянули та прийняли відповідні рішення стосовно наступних питань:

  — про встановлення 4 дітям статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;

  — про встановлення опіки над 2 дітьми;

 • Увага! Потрібна допомога!

  У зв’язку з надзвичайною ситуацією, яка склалася в м. Авдіївка Донецької області місцеві мешканці залишилися без гарячої їжі, опалення, електро- та водопостачання. Така ситуація може призвести до гуманітарної катастрофи в місті зважаючи також на посилення морозів у східній частині України.

 • Workshop - "Сучасне медіа-мистецтво та особливості його експонування у музейному просторі"

  4 лютого о 13:00 в рамках мистецького проекту «Музей міста Світлоград», за підтримки ініціативи «ДЕ НЕ ДЕ», в Лисичанському міському краєзнавчому музею відбудеться музейний Workshop щодо особливостей створення експозицій медіа-мистецтва.