Фильтр
 • 1 грудня 2016 року виповнюється 25-а річниця Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України

  1 грудня 1991 року — Всеукраїнський референдум на підтвердження Акта проголошення незалежності України.

  Під час демократичного волевиявлення 1 грудня 1991 року Український народ підтвердив і засвідчив прагнення жити в суверенній державі.

  Постановою Верховної Ради Української РСР «Про проголошення незалежності України» від 24 серпня 1991 року ухвалено рішення щодо проведення всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта. 11 жовтня 1991 року окремою постановою Верховної Ради України затверджено текст бюлетеня та звернення до народу.

 • Працівники музеїв міста відвідали Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького

  29 листопада, у рамках мистецького проекту «Музей відкрито на ремонт», працівники міського краєзнавчого музею, меморіального музею В.М. Сосюри та народного музею історії содового заводу відвідали Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І.Яворницького — один з найстаріших в Україні та Європі, який розповідає про історію степового Придніпров’я з давніх часів до сучасності. Гостей супроводжувала представник Українського центру розвитку музейної справи Леся Гасиджак.

 • В Лисичанську визначили перелік стаціонарних пунктів обігріву (оновлено)

  Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулось 25 листопада поточного року визначила перелік стаціонарних пунктів обігріву у містах Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля. Пункти обігріву розпочнуть свою роботу у разі значного зниження температури повітря (-10 0С і нижче) з 8.00 до 17.00 год. без перерви та вихідних за наступними адресами:

 • У Лисичанську відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

  25 листопада в Лисичанській міській ради відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання комісія вирішила відновити роботу міської комісії з проведення технічної інвентаризації захисних споруд з метою підготовки документації щодо зняття з обліку захисних споруд які затоплені та зруйновані.

 • Ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ у м. Лисичанську

  За даними моніторингу захворюваності на грип і ГРВІ, який здійснює Лисичанська міськрайонна філія Державної установи «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України», рівні захворюваності дорослого населення міста на 29.11.2016 року склали 18,3 на 10 тис. населення, що нижче епідемічного порогу на 30,9%. Показник захворюваності школярів зріс відносно попереднього тижня на 55,4% і перевищив епідпоріг. Випадків грипу закладами охорони здоров’я не зареєстровано.

 • Про заборгованість із заробітної плати по м. Лисичанську

  За інформацією, розробленою Держстатом України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.11.2016 року становила 78545,6 тис. грн. і зменшилась на 9440,5 тис. грн. або 10,7% порівняно із сумою боргу на 01.10.2016 року.

  Структура боргу із заробітної плати є такою:

  • — економічно активні підприємства — 75672,3 тис. грн.
  • — підприємства-банкрути — 803,2 тис. грн.
  • — економічно неактивні підприємства — 2070,1 тис. грн.
  • Збройні сили України розшукують!

   За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

   • Андросов С.С.,
   • Запорожченко С.В,
   • Недосеков Д.А.,
   • Пономаренко В.М.,
   • Чернявский О.О.,
   • Федулов М.О.,
   • Хотенчан Б.В.,
   • Костін В.О.,
   • Ситенко О.М.

   Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

  • Шановні громадяни!

   clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

   — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

   — жінок — віком від 18 до 50 років.

   Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

  • Ніколь Мештер - "Міс осінь - 2016"

   25 листопада в міському ПК відбувся щорічний конкурс краси та таланту «Міс Осінь – 2016», який визначив найчарівнішу та найпривабливішу дівчину серед учнівської та студентської молоді міста. В конкурсі взяли участь п’ять юних конкурсанток: Анастасія Ганя, Ніколь Мештер, Тетяна Альшридах, Анастасія Рудник та Наталя Сидько.

   До складу журі увійшли: Андрій Ажипа - депутат Лисичанської міської ради, Тетяна Клещьова - представник корпорації краси та здоров’я «TIANDE», Дар’я Хрипко - представник агентства нерухомості «Гаранд» (м. Сєвєродонецьк), Нора Арусханян - представник кондитерського цеху «Кураж», Олександр Боярський - фотограф організації «LIsHolidey».

  • Якщо поруч із Вами опинилася людина без певного місця проживання, повідомте їй де можна отримати необхідну допомогу

   Увага громадяни! Якщо поруч із Вами опинилася людина без певного місця проживання, повідомте їй де можна отримати необхідну правову та соціальну допомогу:

  • У черговий раз окупанти зірвали відкриття КПВВ "Золоте"

   23 листопада заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко відвідав контрольний пункт пропуску в’їзду-виїзду «Золоте» через лінію розмежування з метою його відкриття.

   Разом з керівництвом облдержадміністрації на відкриття приїхали представники правоохоронних структур, прикордонної служби, ОТУ «Луганськ», ДСНС, місцевих органів влади та жителі області.

   Обласною владою були вжиті всі заходи для забезпечення безпеки жителів регіону при пішому проходженні або проїзді автотранспортом, створено максимум комфортних умов для бажаючих перетнути лінію розмежування у зазначеному напрямку.

  • На Чемпіонаті світу з хортингу наші спортсмени завоювали три медалі

   З 17 по 20 листопада в місті Трускавець відбулась світова першість з хортингу.

   За медалі чемпіонату світу боролись майже півтисячі спортсменів з країн Європи, Азії, Африки та Америки.

   У змаганнях взяли участь і представники Лисичанська. Наші спортсмени у своїх вікових категоріях завалювали три медалі: золото, срібло та бронзу.

   Перше місце у ваговій категорії 75-80 кг завоювала Ірина Мельник, другим став Анатолій Абдулаєв (вагова категорія 75-80 кг), третє місце у Дмитра Живага (вагова категорія 95+ кг).

   Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами. Підготував наших спортсменів тренер Кирило Лашко.

   Вітаємо!

   Луганська облдержадміністрація

  • В облдержадміністрації розглянули інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку

   24 листопада під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Романа Власенка в ОДА відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Роман Власенко є головою цієї регіональної комісії.

   У ході засідання розглянуто питання щодо розподілу та оцінки 229 зазначених інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році на загальну суму 688,2 млн грн, у тому числі за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку 619,3 млн грн.

   Окремо відзначено високу інвестиційну активність міст та районів області. Лисичанською міською радою подано 26 проектів на 98,4 млн грн, Рубіжанською — 15 проектів на 95,1 млн грн, Попаснянським та Сватівським районами відповідно на 79 млн грн та 67 млн грн, Кремінським та Станично-Луганськими близько 54 млн грн.

  • Микита Зубков - призер Всеукраїнського турніру з боротьби самбо серед спортсменів до 15 років

   26 та 27 листопада в м. Харків проходили змагання Всеукраїнського турніру з боротьби самбо серед спортсменів до 15 років, в якому прийняли участь понад 300 спортсменів з 9 областей України.

   Вихованець Лисичанської ДЮСШ Микита Зубков (54 кг) посів ІІІ місце та був нагороджений грамотою та медаллю.

   Підготували спортсмена тренери Геннадій та Вікторія Тростянські.

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    

  • У Лисичанську відбувся Чемпіонат міста з легкої атлетики

   26 листопада на базі Лисичанської загальноосвітньої школи № 14 проводився Чемпіонат міста Лисичанськ з легкої атлетики, в якому прийняли учать понад 60 спортсменів та показали наступні результати.

   Юнаки 2001-2002 р. н.

   І місце — Максим Сисоєв (біг 30 м та стрибки у довжину);

   ІІ місце — Данило Тицько (стрибки у довжину).

  • Щодо зміни тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних організацій, що обслуговуються ТОВ "ДЕМ І К"

   В зв’язку зі зміною складової тарифу, а саме вартості природного газу в бік збільшення, відповідно до п. 8. Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання затвердженого Постановою КМУ № 869 від 01.06.2011 р., враховуючи положення Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 № 390 ТОВ «ДЕМ І К» доводить до відома споживачів (бюджетних організацій) інформацію про зміну розміру тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в наступних розмірах:

  • У школах Лисичанська встановлені додаткові каникули з 1 по 10 грудня

   Сьогодні, 29 листопада, під час позачергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради було вирішено рекомендувати загальноосвітнім навчальним закладам та школам початкового естетичного виховання встановити додаткові канікули для учнів з 1 по 10 грудня 2016 року включно.

   Рішення було прийнято з метою збереження здоров`я школярів, профілактики та ефективної протидії поширенню захворювання на грип та ГРВІ.

  • У Лисичанську відбувся цикл заходів до Дня пам'яті жертв голодоморів

   Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу. За масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх поколінь він не мав аналогів в історії людства. Згідно з Указом Президента України, починаючи з 2000 року, у четверту суботу листопада в нашій державі щорічно відзначається День пам’яті жертв Голодомору.

   До цієї трагічної дати в закладах культури міста відбулись наступні заходи.

   В міському краєзнавчому музею для учнівської молоді міста відбувся вечір пам’яті «Голодомор: Україна пам’ятає, світ визнає». Присутні прослухали розповідь ведучої, яка супроводжувалась показом слайдів та уривків з документальних фільмів про Голодомор. Після заходу учні ознайомились з тематичною виставкою плакатних матеріалів з фондів музею до Дня пам’яті жертв Голодомору «Дзвони нашої пам’яті».

  • Шановні мешканці та гості міста!

   З 29 листопада по 3 грудня у Лисичанському міському краєзнавчому музеї буде обмежено відвідування експозиційних залів у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.

   Відділ культури Лисичанської міської ради

    

  • Фальсификат в Попасную не попал

   ГНИ в г. Лисичанске сообщает: сотрудники спецподразделения Главного управления ГФС в Луганской области «Фантом», остановили на посту при въезде в г. Попасная Рено Трафик, которое следовало по маршруту «Харьков — Попасная». Во время осмотра авто обнаружено 55 литров фальсификата, в т. ч. 40 литров водки (8 бутылей) и 15 литров коньяка (3 бутыли). Проверкой установлено, что эта «продукция» была приобретено у неизвестного лица в Харькове на железнодорожном вокзале для дальнейшей реализации в Попасной. Фальсификат ориентировочной стоимостью более 5 тыс. грн. изъят. В отношении водителя, жителя Попасной, составлен админпротокол по ст.177-2 КУоАП.

   Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

  • Защита интересов государства – не словом, а делом!

   ГНИ в г. Лисичанске сообщает: несмотря на проведение постоянных обстрелов, сотрудники спецподразделения Главного управления ГФС в Луганской области «Фантом» стоят на страже интересов государства, выявляя и пресекая на линии разграничения незаконное перемещение грузов. С этой целью в районе с. Трехизбенка, где несколько недель назад офицеры «фантома» получили ранения, был установлен так называемый «секрет». Результат не заставил себя долго ждать. В этот же день были задержаны автомобили, которые перевозили 980 кг сырной продукции на сумму 93,2 тыс. грн, 120 кг колбасных изделий на 9,6 тыс грн. и тонну яблок на 10,5 тыс грн. Предполагалось, что вся эта продукция будет незаконно переправлена через речку Северский Донец на временно оккупированную территорию. В отношении водителей, жителей с. Трехизбенка и Райгородка, составлены админпротоколы по ст. 164 ч.1 и ст. 204-3 КУоАП.

   Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

  • У Лисичанську стартував культурно-просвітницький проект Музей відкрито на ремонт (відео)

   Минулого тижня в приміщенні міського краєзнавчого музею відбулась прес-конференція з нагоди старту культурно-просвітницького проекту «Музей відкрито на ремонт», за участю представників Мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру.

   «Музей відкрито на ремонт» — це проект, який триватиме протягом чотирьох місяців. Під ремонтом розуміється не традиційні косметичні роботи із заміни вікон чи дверей, а осучаснення методів та форматів роботи музею. Це стосуватиметься виставкової діяльності та зберігання експонатів, дослідницької, просвітницької та комунікаційної функцій.

  • 29 листопада - сеанс телефонної "гарячої лінії"

   29 листопада з 14.00 до 15.00 буде проходити сеанс телефонної «Гарячої лінії» за участю Олександра Жадана, начальника юридичного відділу ДПІ у м. Лисичанську, на тему: «Правовий статус людини і громадянина в суспільстві і державі».

   Телефон прямого зв’язку: 7-06-05.

   Державна податкова інспекція м. Лисичанська

    

  • Контактні дані та режим роботи Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної держадміністрації

   Юридична адреса: 93411, м. Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, 30/1.

   Графік роботи:

   Понеділок-четвер: з 8-30 до 17-30

   П’ятниця: з 8-30 до 16-15

   Обідня перерва: з 12-30 до 13-15

   E-mail: dszn_loga@i.ua

  • На допомогу армії Лисичанський регіон спрямував понад 12 мільйонів гривень військового збору

   «За десять місяців поточного року мешканці міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, зі своїх доходів, спрямували до державного бюджету 12 млн 501,5 тис. грн. військового збору» — повідомив начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник .

  • Лисичанськ: з початку року бюджет отримав понад 11 мільйонів гривень акцизного податку

   «За десять місяців поточного року, місцевий бюджет Лисичанська поповнився на 11 млн 58,4 тис. грн. завдяки надходженню акцизного податку від реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Крім того, бюджет отримав 1 млн 909,5 тис. грн. плати за ліцензії», — повідомив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПІ у м. Лисичанську Роман Жадан. — Це на 481,8 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року".

  • Сформированы новые технологические сертификаты шлюза приема и обработки электронной отчетности ГФС

   ГНИ в г. Лисичанске сообщает: сформированы новые технологические сертификаты шлюза приема и обработки электронной отчетности ГФС. Об этом на главной странице официального информационного ресурса АЦСК ИСД в разделе «Новости» (http://acskidd.gov.ua/news ) сообщает Информационно-справочный департамент ГФС. Их нужно использовать при предоставлении электронных отчетов в ГФС с 15 ноября 2016 года. Скачать новые технологические сертификаты можно в разделе «Сертификаты АЦСК» по ссылке: http://acskidd.gov.ua/ca-certificates.

   Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

  • Местные бюджеты Луганщины получили почти 1,7 млрд грн. налогов и сборов

   ГНИ в г. Лисичанске сообщает: с начала года в местные бюджеты городов и районов Луганской области плательщики перечислили 1 млрд 684 млн грн налогов и сборов. Это на 226,9 млн грн. больше, чем в соответствующем периоде прошлого года. Самым весомым является налог на доходы физических лиц, которого на протяжении января-октября поступило 1 млрд 12 млн грн. Напомним, что именно доходы местных общин направляются на потребности, развитие и благоустройство наших городов и поселков.

   Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

  • В Лисичанске почтили память жертв голодоморов

   Сегодня, 26 ноября, в День памяти жертв голодоморов, в Лисичанске прошли траурные мероприятия. Руководство города в лице городского головы Сергея Шилина, секретаря городского совета Эдуарда Щеглакова, первого заместителя городского головы Андрея Шальнева и заместителей городского головы Игоря Ганьшина и Андрея Якимчука, а также управляющего делами Александра Савченко возложили цветы к памятному знаку Памяти жертв голодомора в Украине 1932-1933 годов и почтили минутой молчания память миллионов людей погибших во время голодомора. В мероприятии также приняли участие сотрудники органов местного самоуправления, правоохранительных органов и жители города.

  • 26 листопада - День пам'яті жертв голодоморів

   Щороку у четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів, який спрямований на вшанування пам’яті постраждалих від Голодомору 1932-1933 років, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років.

   Минуло 83 роки з часу однієї з найжахливіших трагедій в історії українського народу — Голодомору 1932-1933 рр., який поглинув мільйони життів. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця.

   26 листопада о 16:00 оголошена загальноукраїнська хвилина мовчання та старт загальноукраїнської акції «Засвіти свічку», цього дня люди запалюють мільйони свічок, аби вшанувати жертв однієї з найбільших трагедій XX століття.

   Закликаємо мешканців міста у цей скорботний день приєднатись до вшанування пам’яті мільйонів людей, загиблих під час голодоморів.

  • Анонс культурних та спортивних заходів з 28 листопада по 4 грудня

   28 листопада о 15.30 в Новодружеській дитячій школі мистецтв (ДШМ) розпочнеться захід «Вічна пам’ять наших сердець», присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів.

   29 листопада відбудуться:

   о 13.00 в ПК ім. В.М. Сосюри — зустріч поколінь «Я був солдатом»;

   о 13.30 в міському ПК — концертна програма барда Олександра Бербенця «Сузір’я пісень»;

   о 16.30 в Новодружеській ДШМ — концерт учнів фортепіанного відділу «Музичний феєрверк».

  • Анонс загальноміських заходів до Дня Збройних Сил України (оновлено)

   2 грудня о 13.30 в центральній бібліотеці відбудеться зустріч-діалог з військовослужбовцями «Сила нескорених», а о 16.30 в бібліотеці-філії № 9 — патріотичний діалог за участю військовослужбовців Національної гвардії України «Українська армія — школа мужності».

   3 грудня в бібліотеці-філії № 8 працюватиме книжкова виставка-покликання «Твоє покликання — захист Вітчизни», а о 13.00 в бібліотеці-філії № 5 розпочнеться патріотична година «Слава вам, українські захисники».

   6 грудня о 14.00 в міському ПК відбудеться загальноміський урочистий захід «Ти — захисник».

    

  • У Лисичанську відбувся цикл загальноміських заходів до Дня Гідності та Свободи

   21 листопада українці святкують День Гідності та Свободи. У цей день по всій території України, вже традиційно, відзначають роковини початку двох революцій — Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).  З цієї нагоди в закладах культури нашого міста відбулись наступні заходи:

   • — загальноміський захід «День Гідності та Свободи» (міський краєзнавчий музеї);
   • — історико-літературний медіа-час «З вічною думою про єдність на своїй землі» (Лисичанська ЦБС);
   • — урок пам’яті «Герої, які змінили хід історії» (міський ПК);
   • Графік особистого прийому громадян посадовими особами Державної податкової інспекції у м. Лисичанську ГУ ДФС у Луганській області 4

    П.І.Б.

    Посада

    Дні прийому

    ВАКАНСІЯ

    Начальник ДПІ у м. Лисичанську

    ГУ ДФС у Луганській області

    П’ятниця

    10-00 — 12-00

    Кравченко

    Ніна Миколаївна

    Перший заступник начальника

    ДПІ у м. Лисичанську

    ГУ ДФС у Луганській області

    Вівторок

    14-00 — 16-00

    Філімонова

    Ірина Анатоліївна

    Заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську

    ГУ ДФС у Луганській області

    Вівторок

    10-00 — 12-00

    Макаренко

    Сергій Олександрович

    Начальник Управління

    податків і зборів з фізичних осіб

    Понеділок

    14-00 — 16-00

    Листопад

    Олена Миколаївна

    Начальник Управління

    податків і зборів з юридичних осіб

    Понеділок

    10-00 — 12-00

    Батуков

    Олександр Юрійович

    Начальник відділу погашення боргу

    Середа

    10-00 — 12-00

    Жадан

    Олександр  Олександрович

    Начальник юридичного відділу

    Середа

    14-00 — 16-00

    Попередній запис громадян на особистий прийом до посадових осіб здійснюється за телефоном: (06451) 7-11-81, або у ЦОП — вікно № 3 і закінчується не пізніше ніж за п’ять робочих днів до календарної дати прийому.

    Державна податкова інспекція м. Лисичанська

   • 1 декабря заканчивается срок уплаты

    — рентной платы за октябрь 2016г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному месяцу.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • 30 ноября заканчивается срок уплаты

    • НДС за октябрь 2016г. плательщиками, уплачивающими его ежемесячно;
    • — налога на доходы с начисленного, но не выплаченного дохода, за октябрь 2016 г.;
    • — военного сбора с дохода, начисленного в октябре 2016 г., но не выплаченного;
    • — налога на доходы с общей суммы процентов, начисленных за октябрь 2016г. на суммы банковских вкладных (депозитных) или текущих счетов, сберегательных (депозитных) сертификатов, вкладов (депозитов) членов кредитного союза в кредитном союзе 2016г.;
    • — платы за землю за октябрь 2016г.;
    • — акцизного налога за октябрь 2016г.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • 28 ноября заканчивается срок уплаты

    — единого взноса за октябрь 2016 г. горными предприятиями.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • З турботою про людей

    Діяльність Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) направлена на допомогу ветеранам, пенсіонерам та людям з обмеженими фізичними можливостями. Одним із напрямків роботи установи є виїзд мультидисциплінарної команди у віддалені райони нашого міста, а також до громадських організацій інвалідів. Так, у листопаді 2016 року було організовано виїзди мультидисциплінарної команди до ГО «Лисичанське міське товариство інвалідів «Джерело» та Лисичанської спілки УТОГ.

   • В Лисичанске состоялось заседание очередной восемнадцатой сессии Лисичанского городского совета

    Вчера, 24 ноября в Лисичанске состоялось заседание очередной восемнадцатой сессии Лисичанского городского совета седьмого созыва под председательством городского головы Сергея Шилина. В работе сессии приняли участие депутаты и их помощники, городской голова города Новодружеск, руководители правоохранительных органов, структурных подразделений Лисичанского городского совета и местных органов государственной власти, коммунальных предприятий, представители общественности, СМИ.

    Перед началом рассмотрения проектов решений восемнадцатой сессии все присутствующие почтили минутой молчания память ушедшего из жизни Почетного гражданина города, Героя Социалистического труда Новикова Анатолия Константиновича.

   • У Лисичанську відбувся семінар "Енергоефективний будинок майбутнього"

    Вчора, 23 листопада, у Лисичанській міській раді відбувся семінар «Енергоефективний будинок майбутнього», який проходив за ініціативою Луганського регіонального відділення Асоціації міст України у рамках проекту GIZ «Енергоефективність в громадах».

    Міський голова Сергій Шилін, відкриваючи семінар, наголосив на важливості впровадження енергозбережувальних технологій та об’єднанні зусиль у забезпеченні енергоефективності житлових будинків.

    Наталія Бойко, виконавчий директор Луганського регіонального відділення Асоціації міст України, регіональний координатор проекту у своєму виступі зазначила, що семінар має підвищити рівень знань представників ОСББ з питань управління енергетикою будівель, а також стане ще одним кроком до створення енергоефективної громади міста Лисичанська.

   • У Лисичанську відкрито український розмовний клуб "Думай українською"

    В рамках проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі», за підтримки Міжнародної організації з міграції уряду Японії, 22 листопада в міському Палаці культури відбулось урочисте відкриття українського розмовного клубу «Думай українською».

    Створення українського розмовного клубу — це результат творчої співпраці адміністрації міста та небайдужих до проблеми збереження і розвитку української мови мешканців міста, а також переселенців.

   • "Мелодия для души"

    В Лисичанском территориальном центре стало хорошей традицией встречаться с творческой интеллигенцией — поэтами нашего города.

    Так, 22 ноября состоялась встерча с талантливой поэтессой Валентиной Коминой.

    Творчество Валентины Васильевны — это особый мир, в котором цветут гармония и красота. Ее стихи нежные, душевные, проникновенные посвященные природе, любви, красоте и доброте. В поэзии автора чувствуется огромная любовь к людям и родному краю.

   • Не спалюй гроші! Бережи енергію!

    Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

   • Вітаємо призерів Чемпіонату України по BELLYDANCE

    19 листопада у м. Київ відбувся Чемпіонат України по BELLYDANCE, в якому взяли участь танцювальні клуби з різних міст України, багато з яких неодноразово брали участь у фестивалях за кордоном. Наше місто на Чемпіонаті представила зразкова студія східного танцю «Атлантіс» керівник Ірина Гончарова (ПК ім. В.М. Сосюри ).

    Колектив зразкової студії східного танцю «Атлантіс» посів 10 - І місць, 10 - ІІ місць, 8 - ІІІ місць.

   • У здания ЛОВГА в Северодонецке прошла акция протеста

    ТРК “Акцент”

   • Запроваджено роботу "гарячої" телефонної лінії для громадських формувань

    З метою зняття соціальної напруги в суспільстві, що склалась у зв’язку з необхідністю приведення установчих документів громадських формувань у відповідність до Податкового кодексу України, Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області запроваджено роботу «гарячої» телефонної лінії для громадських формувань за номером — (06452)-4-22-16.

    Графік роботи «гарячої» телефонної лінії:

    понеділок — п’ятниця з 08.00 по 18.00

    перерва з 12.00 до 12.45.

    Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

   • Громадські формування негайно повинні переглянути свої установчі документи

    13 липня 2016р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» (далі — Порядок).

    Відповідно до Порядку неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 р. не привели свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та не надали копії таких документів контролюючому органу, виключаються після 1 січня 2017 р. контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

   • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про намір передати в оренду

    — нежитлове приміщення площею 25,4 кв. м, розташоване за адресою: м. Лисичанськ: кв. Центральний, 34;

    — нежитлове приміщення площею 243,5 кв. м, розташоване за адресою: пр. Перемоги, 121.

   • 13 грудня - конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної власності для розрахунку орендної плати

    Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку орендної плати:

    — нежитлового приміщення площею 25,4 кв. м, за адресою: м. Лисичанськ, кв. Центральний, буд.34. Балансоутримувач КП «ЛЖЕК № 5»;

    — нежитлового приміщення площею 243,5 кв. м, за адресою: м. Лисичанськ, пр. Перемоги, буд.121. Балансоутримувач ЛКП «Кінотеатр «Дружба»;

    — нежитлових приміщень загальною площею 8,2 кв. м, за адресою: м. Лисичанськ, пр. Перемоги, буд.111 та 113. Балансоутримувач КП «ЛЖЕК № 1».

    Запланована дата оцінки — 30 листопада 2016 р.

   • 17 листопада відбувся конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності

    Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку орендної плати.

    За результатами конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності, який відбувся 17.11.2016 р., конкурсна комісія прийняла рішення визначити переможцем ФОП Свіріна В.В. на проведення незалежної оцінки нежитлового приміщення площею 20,0 кв.м, за адресою: м. Лисичанськ, кв. 40 років Перемоги, 12а (ціна виконання робіт з оцінки — 700 грн. строк виконання робіт — 2 дні).

    Управління власності Лисичанської міської ради

     

     

   • В результаті пожежі загинула людина

    20 листопада о 12 годині 30 хвилин на центральний пункт пожежного зв’язку ДПРЧ-9 м. Лисичанськ надійшло повідомлення про пожежу в бросовій будівлі за адресою: м. Лисичанськ, вул. Автомобілістів, 33, в результаті, якої загинув чоловік 1988 р.н.

    Причина пожежі встановлюється.

    Гол. фахівець відділу ЦЗ майор служби цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС Оксана Гриценко

   • В Лисичанске выявили нелегальные маршрутные такси

    ТРК “Акцент”

   • У Лисичанську відбувся обласний фестиваль національно-етнічних культур "Сузір'я злагоди"

    З метою задоволення національно-культурних потреб етнічних спільнот області, зміцнення атмосфери толерантності та міжнаціонального миру в регіоні 19 листопада в міському Палаці культури відбувся обласний фестиваль національно-етнічних культур «Сузір’я злагоди».

   • В Лисичанске поздравили стеклоделов

    ТРК “Акцент”

   • Запам'ятайте як діяти при виникненні пожежі

    Пожежі — це стихійне лихо, вогонь, який вийшов з під контролю людини. При пожежі потрібно остерігатися: високої температури, задимленості і загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалля.

    При рятуванні із палаючих будинків і при гасінні пожежі, дотримуйтесь наступних правил:

    — якщо у разі евакуації необхідно пройти через палаюче приміщення, накрийтесь мокрим покривалом, пальтом, плащем, щільною тканиною;

    — двері в задимлене приміщення відкривайте обережно, щоб уникнути займання вогню від великого притоку свіжого повітря;

    — у дуже задимленому приміщенні рухайтесь повзком або пригнувшись;

   • Внимание! Необходима помощь!

    Вячеславу Бобкову, жителю города Лисичанска срочно требуется помощь в борьбе с онкологией. Диагноз — множественная миелома, рак костного мозга.

    Необходимо пройти химию терапию и готовиться к операции по пересадке костного мозга.

    Просим помощи неравнодушных людей в сборе средств, которых семья не имеет. Номер карты Приват банк: 5168742343179515

    Не оставайтесь равнодушными!

     

     

     

   • Новодружеська дитяча школа мистецтв привітала першокласників

    Доброю традицією у Новодружеській дитячій школі мистецтв стало проведення свята «Посвячення в першокласники». 18 листопада відбувся чудовий концерт для юних музикантів, художників, танцюристів, для їх друзів і батьків. Молоді таланти зібрали повну залу шанувальників.

   • "Правовой статус человека и гражданина в обществе и государстве"

    Украина является, согласно Конституции, суверенным и независимым, демократическим, социальным, правовым государством. Права и свободы человека на Украине закреплены в разделе 2 Конституции Украины «Права, свободы и обязанности человека и гражданина».

    Гражданин Украины обладает на её территории всеми правами и свободами и исполняет равные обязанности, предусмотренные Конституцией Украины. Все права и свободы человека защищаются равным образом. В Конституции не устанавливается иерархии прав и свобод.

    Незнание законов не освобождает от юридической ответственности. Права связаны с обязанностями.

   • В госбюджет основные импортеры Луганщины перечислили почти 1 млрд грн.

    ГНИ в г. Лисичанске сообщает: за 10 месяцев 2016 года в Государственный бюджет Украины таможней перечислено 1 млрд 99 млн грн. Это на 121 млн грн. больше установленного индикативного показателя. По сравнению с показателем за аналогичный период прошлого года перечисления таможни за январь-октябрь текущего года увеличились на 341 млн грн.

    Крупнейшими товарным позициям, которые характеризуют поступления таможенных платежей по импорту за этот период стали:

    — уголь коксующийся — 557 млн грн. (51% от общего объема поступлений налогов по импорту);

    — концентраты железные — 228,4 млн грн. (21%);

    — уголь битуминозный — 67,8 млн грн. (6,2%);

    — уголь антрацит — 57,6 млн грн. (5,3%);

    — изделия из камня — 14,6 млн грн. (1,3%);

    — стекло термически полированное — 14,5 млн грн. (1,3%).

    В значительной степени поступлениям в госбюджет способствовали показатели внешнеэкономических операций основных предприятий-импортеров Луганской области, а именно: ПАО «Алчевский металлургический комбинат», ООО «Научно-производственное объединение «Заря», ООО «ДТЭК Востокэнерго», ПАО «Лисичанский стеклозавод «Пролетарий», ООО «НПО «Северодонецкий Стеклопластик», ЗАО «Лисичанский желатиновый завод».

    По результатам оформленных этими предприятиями в таможенном отношении товаров, в госбюджет направлено 999,6 млн грн таможенных платежей, что составляет почти 91% от всех перечислений таможни.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • Спортсмени Лисичанська - призери Чемпіонату світу з хортингу

    З 17 по 20 листопада в м. Трускавець проходив Чемпіонат світу з хортингу, в якому прийняли участь майже півтисячі спортсменів з країн Європи, Азії, Африки та Америки.

    Лисичанські спортсмени, завдяки підтримці Лисичанського міського голови Сергія Шиліна та депутатів Лисичанської міської ради від фракції «Опозиційний блок», змогли прийняти участь у змаганнях та показали наступні результати:

    І місце — Ірина Мельник (75-80 кг);

   • Вітаємо переможців Чемпіонату Донецької області з легкої атлетики

    18 та 19 листопада в м. Костянтинівка проводився Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи газети «Провінція» серед юнаків та дівчат 2004, 2005, 2006 р. н. «Шоколадна казка», в якому прийняли участь 220 спортсменів з 9 команд Донецької та Луганської областей.

    Вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

    2006 р. н.

    І місце — Дарина Стеценко (біг 60 м);

    І місце — Олександра Шеховцова (біг 600 м);

   • В мир творчества мы открываем дверь

    Під такою назвою, 18 листопада в Палаці культури ім. В.М. Сосюри відбувся День відкритих дверей.

    Розпочався святковий захід у фойє, де присутні мали змогу переглянути фото учасників художньої самодіяльності з різних культурних заходів. Також, працювала виставка робіт художниці Анастасії Зінченко (Бондаренко), на якій були представлені роботи у різних техніках: акварель, пастель, графіка, скульптурні композиції з пластиліну.

   • У Лисичанську відзначили День Гідності та Свободи

    Сьогодні, 21 листопада, в День Гідності та Свободи, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбувся загальноміський захід, в якому взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, працівники сфери освіти та культури, викладачі й студенти професійно-технічних навчальних закладів міста. Захід розпочався екскурсом в ті доленосні дні творення демократичної держави.

   • Северский Донец - глазами молодежи. Конкурс в Лисичанске

    ТРК “Акцент”

   • Министр энергетики и угольной промышленности Украины Игорь Насалик пообещал шахтерам выплату задолженности по заработной плате до 1 января

    ТРК “Акцент”

   • Новая техника ГСЧС в Лисичанске. Полгода эксплуатации

    ТРК “Акцент”

   • В Лисичанске выявили магазин, где реализовывался подакцизный фальсификат

    ГНИ в г. Лисичанске сообщает: сотрудники спецподразделения «Фантом» совместно с сотрудниками управления контроля за оборотом и налогообложением подакцизных товаров Главного управления ГФС в Луганской области в магазине в Лисичанске установили факт реализации и хранения фальсифицированных алкогольных напитков и табачных изделий. Табачные изделия были без марок акцизного налога производства Российской Федерации, Республик Молдова и Беларусь.

    По результатам проверки из незаконного оборота изъято 35 л. фальсифицированных алкогольных напитков ориентировочной стоимостью 2,1 тыс. грн. и 620 пачек фальсифицированных табачных изделий ориентировочной стоимостью 7 тыс. грн. «Продукция» изъята. Составлен админпротокол по ч.1, 2 ст.177-2 КУоАП.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • 22 листопада - особистий прийом заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Луганській області

    22 листопада в приміщенні Управління Держгеокадастру у м. Лисичанську Луганської області за адресою: м. Лисичанськ вул. Сєвєродонецька, 62, 5-й поверх, проводитиме особистий прийом Сергій Дмитров — заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Луганській області.

    Управління Держгеокадастру у м. Лисичанську Луганської області

   • 21 листопада - День Гідності та Свободи

    21 листопада українці святкують День Гідності та Свободи. У цей день по всій території України, вже традиційно, відзначають роковини початку двох революцій — Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

    Ця визначна подія є наступником Дня свободи, який раніше щороку відзначався 22 листопада (після подій Помаранчевої революції). А вже 13 листопада 2014 року Президент України підписав указ, згідно якого 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

    Згідно з Указом Президента України День Гідності та Свободи встановлено з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також перекази належної поваги патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року і в листопаді 2013 року — лютому 2014 з’явилися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави і її європейського вибору

    У цей день українці віддають данину громадянського подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої країни. Ми, українці, повинні усвідомлювати, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети — побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

   • Збройні сили України розшукують!

    За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

    • Андросов С.С.,
    • Запорожченко С.В,
    • Недосеков Д.А.,
    • Пономаренко В.М.,
    • Чернявский О.О.,
    • Федулов М.О.,
    • Хотенчан Б.В.,
    • Костін В.О.,
    • Ситенко О.М.

    Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

   • Шановні громадяни!

    clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

    — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

    — жінок — віком від 18 до 50 років.

    Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

   • В сводный бюджет государства плательщики Луганщины перечислили почти 4,8 млрд грн. налогов и сборов

    ГНИ в г. Лисичанске сообщает: с начала года плательщики Луганской области уплатили в сводный бюджет страны 4 млрд 756 млн грн. Это на 105,1 млн грн. больше, чем в аналогичном периоде 2015-го. В государственную казну поступило 1 млрд 543 млн грн.

   • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 24 мільйона гривень ПДВ

    За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків, за десять місяців поточного року до державного бюджету було спрямовано 23 млн 659,4 тис. грн. податку на додану вартість, з яких 441,5 тис. грн. перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями.

   • Налоговики Луганщины обнаружили более 38 тонн контрабандного дизтоплива

    ГНИ в г. Лисичанске сообщает: сотрудники оперативного управления Главного управления ГФС в Луганской области в рамках операций «Акциз 2016» и «Рубеж 2016» в непосредственной близости от государственной границы Украины, в с. Зориновка Меловского района, остановили автомобиль с полуприцепом-автоцистерной, который перевозил горюче-смазочные материалы.

   • Платники Лисичанського регіону сплатили понад 174 мільйона гривень ЄСВ

    «За десять місяців поточного року, платники міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплатили 174 млн 640,4 тис. грн єдиного соціального внеску (ЄСВ)», — повідомила завідувач сектору адміністрування єдиного внеску ДПІ у м. Лисичанську Вікторія Гранковська.

    Нагадаємо: платниками єдиного внеску є роботодавці, працівники і фізичні особи — підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

   • Уважаемые работники стекольной промышленности

    Ежегодно, 19 ноября, мы отмечаем профессиональный праздник работников стекольной промышленности — День стеклодела. Его празднуют все те, кто имеет непосредственное отношение к этой отрасли. На лисичанской земле возникли целые династии стеклоделов, сформировалась уникальная техника создания шедевров из стекла и хрусталя.

    Благодаря огромному труду стеклоделов, на сегодняшний день, мы имеем все то, без чего, казалось бы, невозможно представить современную жизнь. Современная украинская стекольная промышленность является достаточно развитой отраслью и имеет огромный вклад в развитие экономики государства и нашего города в частности.

    В этот день хочется поблагодарить Вас за высокий профессионализм и преданность выбранному делу, пожелать мира, добра, крепкого здоровья и уверенности в завтрашнем дне.

    Городской голова Лисичанска Сергей Шилин,

    Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

   • Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета информирует

    Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск и Приволье, если Вы еще не воспользовались своим правом на получение жилищной субсидии, приглашаем Вас в управление труда и социальной защиты населения по адресу: г. Лисичанск, ул. Малиновского, 22-А, кабинет 1-А.

    При этом информируем Вас о том, что субсидия — это безвозвратная помощь государства для возмещения затрат на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретения сжиженного газа, твердого печного бытового топлива.

   • Не спалюй гроші - бережи енергію

    Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

   • Памятка при эксплуатации печного отопления

    Чистка дымоходов проводится перед началом отопительного сезона. При постоянной эксплуатации печного отопления чистка проводится каждые два месяца, а при периодическом использовании — каждые три месяца.

    Пол из горючих материалов рядом с печью накрывается пред топочным листом (металлическим листом размером 50×70 см).

    Не допускать хранение и установку изделий из горючих материалов (мебели и др) на расстоянии менее 0,75 м от печи и от топочного отверстия менее 1,25 м.

    Использовать разделки в местах прохода дымовых каналов до горючих и трудногорючих конструкций перекрытий.

   • З Міжнародним днем студента у міському ПК привітали студентів

    17 листопада в міському Палаці культури для студентів мікрорайону відбулась святкова конкурсно-розважальна програма до Міжнародного дня студента «Даешь молодежь».

   • Увага! Будьте пильні та обережні! Не дайте себе обдурити шахраям!

    З сьогоднішнього дня на території Луганської області поліцейські проводять операцію «Не дамо себе обдурити». Операція пов’язана з тим, що на території області почастішали випадки шахрайств.

    Працівники поліції закликають громадян бути обачними. Не довіряйте особам, які намагаються під будь-яким приводом заволодіти вашими коштами.

   • Лисичанською місцевою прокуратурою проведено перевірки додержання законів при застосуванні співробітниками поліції заходів примусу за вчинення адміністративних правопорушень

    Протягом липня-жовтня 2016 року місцевою прокуратурою здійснено низку перевірок діяльності Управління патрульної поліції у містах Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному ДПП НП України з питань законності застосування, стосовно правопорушників, заходів примусу, спеціальних засобів, у тому числі, кайданок, а також здійснення адміністративного затримання та доставлення осіб, що вчинили адміністративні правопорушення.

   • Оновлено форми Книги обліку розрахункових операцій

    ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: Міністерством фінансів України оновлено форми Книги обліку розрахункових операцій (Книги ОРО) на реєстратор розрахункових операцій (РРО) і на господарську одиницю. Суб’єкти господарювання, які використовують зареєстровані Книги ОРО по «старих» формах, приведених в додатках 1 і 2 до Порядку реєстрації і ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затверджених наказом Міністерства доходів України від 28.08.2013 р. № 417, можуть і надалі користуватися ними до відміни їх реєстрації.

   • 21 ноября заканчиваются сроки уплаты и подачи

    — единого взноса (кроме горных предприятий) за октябрь 2016г.;

    — декларации по НДС за октябрь 2016 г. Плательщиками, у которых налоговый период равен календарному месяцу;

    — отчета по единому взносу за октябрь 2016г.;

   • У Лисичанську відбулось нагородження 10-го ювілейного конкурсу дитячо-юнацької творчості "Сіверський Донець - очима молоді 2016"

    Сьогодні, 17 листопада, у Центрі позашкільної робити зі школярами та молоддю відбувся урочистий захід з відзначення переможців та учасників 10-го ювілейного конкурсу дитячо-юнацької творчості «Сіверський Донець — очима молоді 2016». У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, директор департаменту екології та природних ресурсів Луганської ОДА Олег Тіхонов, начальник управління Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Віктор Антоненко, учасники та переможці конкурсу, громадськість.

   • Правила поведения при артобстреле

    Правила поведения при артобстреле При малейших признаках артобстрела (свист, «шелест» снарядов, разрывы и т.д.), необходимо:

    • — лечь на землю, закрыв голову руками;
    • — в помещении, ни в коем случае не находиться напротив окон;
    • — по возможности эвакуироваться в подвальное помещение;
    • — исключить передвижение транспортом, а так же использовать его как укрытие;
    • — не следует прятаться под стенами современных зданий с наличием витражей;
    • — не приближайтесь к неразорвавшимся снарядам.

    Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС

   • У Лисичанську відбулась прем'єра вистави "Брати" Київського драматичного театру "Срібний острів"

    15 листопада в рамках Голландського соціального проекту «Підняття толерантності у суспільстві» в міському Палаці культури відбулась прем’єра вистави «Брати» Київського драматичного театру «Срібний острів» за п’єсою ірландського драматурга Мартіна Макдоноха. На виставу з’їхались глядачі з багатьох міст та селищ Луганської області.

   • Министр энергетики и угольной промышленности Украины Игорь Насалик пообещал шахтерам выплату задолженности по заработной плате до 1 января

    Вчера, 15 ноября, городской голова Сергей Шилин принял участие в рабочей встрече министра энергетики и угольной промышленности Украины Игоря Насалика с представителями угольной отрасли Луганской области, которая состоялась в зале заседаний ПАО «Лисичанскуголь». Также в мероприятии приняли участие секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, руководители угледобывающих предприятий и структурных подразделений ПАО «Лисичанскуголь и ГП «Первомайскуголь», руководители профсоюзных организаций, представители шахтерских трудовых коллективов.

    В ходе встречи участники мероприятии обсудили проблемы угольной отрасли и вопросы энергетической безопасности страны.

   • Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду!

    Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

    Виховуйте в дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть кілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

    Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС

   • Лисичанські спортсмені зайняли призові місця у відкритому чемпіонаті з панкратіону та грепплінгу

    12 листопада у м. Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат Головного Управління Національної поліції України в Луганській області з панкратіону та грепплінгу, в якому взяли участь понад 100 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Сватове, Бахмут, Слов’янськ та Красний Лиман.

    За підсумками змагань Лисичанські спортсмени зайняли такі призові місця:

    І місце — Даніїл Соснін (50 кг) та Даніїл Маслов (90+ кг);

   • Уважаемые работники радио, телевидения и связи!

    Примите искренние поздравления с профессиональным праздником. Этот праздник объединяет людей разных профессий, всех тех, чья благородная работа обеспечивает одно из основных прав граждан — право свободы слова. Мы благодарны вам за ваш труд, ведь вы ежедневно приходите в каждый дом, рассказывая о ходе событий в мире, помогая людям почувствовать сопричастность к процессам настоящего, открывая широкие возможности для человеческих контактов и общения.

    Ответственность, компетентность, чувство долга всегда сопровождают вас в повседневной жизни. Трудно переоценить вашу роль в формировании общественного мнения, освещении жизнедеятельности нашего родного города. Жители города имеют возможность в любое время суток связаться родными и близкими в разных уголках нашей страны и за ее пределами.

    В день вашего профессионального праздника желаем всем крепкого здоровья, добра, мира и благополучия, осуществления замыслов и мечтаний, успехов в реализации планов и идей. Радуйте зрителей и слушателей своими находками и достижениями, оставайтесь всегда интересными и не теряйте своей индивидуальности!

    Городской голова Сергей Шилин,

    Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

   • В Лисичанске прошел турнир по греко-римской борьбе

    ТРК “Акцент”

   • Про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

    Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості земельної ділянки за адресою: м. Лисичанськ, проспект Перемоги, 54-г, площею 0,1087 га.

    Запланована дата оцінки — 31.10.2016 р.

    Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду Державного майна України від 31.12.2015 № 2075.

    Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті і складається із:

   • У Лисичанську відбувся ХV відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам'яті Сергія Карасьова (фото)

    11 листопада в спортивній залі міської ДЮСШ відбувся традиційний ХV відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті Майстра спорту СРСР, воїна-афганця, Героя пожежної служби Сергія Карасьова. У змаганнях взяли участь 129 спортсменів з Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Львівської областей.

    Міський голова Сергій Шилін привітав учасників турніру та побажав чесної і безкомпромісної боротьби. До привітання міського голови приєднались начальник Управління молоді та спорту облдержадміністрації Антон Волохов, начальник Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Луганській області Ігор Савельєв, вдова Сергія Карасьова Наталія Василівна та син В’ячеслав.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконавчого комітету (оновлено)

    Сьогодні, 15 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

    Члени виконкому розглянули матеріали про опіку та піклування, про облік та розподіл житлової площі, надали дозвіл на розміщення рекламних конструкцій, також внесли зміни до переліку адміністративних послуг та затвердили у новій редакції Регламент Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську.

   • Нова торгова точка – не привід застосовувати РРО

    Поява нової торгової точки не викликає у фізичній особі-єдинника потреби застосовувати касовий апарат під час проведення розрахунків готівкою за продані товари (послуги). Згідно з п. 296.10 Податкового кодексу України використання реєстратора розрахункових операцій (РРО) під час проведення розрахунків у готівкової формі буде обов’язковим лише для фізичної особи-єдинника, у яких обсяг доходу, підрахований із початку календарного року, перевищить 1 млн. грн.

   • Чи потрібно показувати акцизний податок у фіскальних чеках РРО

    Відповідно до положень Податкового кодексу України від 02.12.10р. № 2755 — VI (далі — Кодексу) особа, що реалізовує пальне, є платником акцизного податку (ст.212.1.15).

    Згідно п.216.9 ст.216 Кодексу датою виникнення податкових зобов’язань по реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є дата здійснення розрахункової операції відповідно до Закону України від 06.07.1995р. № 265/95—ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг» (далі — Закон № 265), для безготівкових розрахунків — дата оформлення розрахункового документа на суму проведеної операції, який підтверджує факт продажу, відвантаження, фізичного відпуску товару, а при реалізації товарів фізичними особами — підприємцями, які сплачують єдиний податок, — дата надходження плати за проданий товар.

   • Збройні сили України розшукують!

    За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

    • Андросов С.С.,
    • Запорожченко С.В,
    • Недосеков Д.А.,
    • Пономаренко В.М.,
    • Чернявский О.О.,
    • Федулов М.О.,
    • Хотенчан Б.В.,
    • Костін В.О.,
    • Ситенко О.М.

    Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

   • Шановні громадяни!

    clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

    — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

    — жінок — віком від 18 до 50 років.

    Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

   • В Лисичанске прошла встреча с председателями уличных комитетов

    ТРК “Акцент”

   • До уваги осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи

    ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» має наявні вакантні робочі місця контролерів енергонагляду в м. Лисичанськ, для працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи, які не мають протипоказань пов’язаних з тривалою ходьбою і перебуванням на відкритих майданчиках при підвищених і знижених температурах.

   • 18 листопада - Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації

    18 листопада спільнота відмічатиме Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації. Для попередження ситуацій насильства вкрай важливо відкрито обговорювати проблему, проводити відповідне навчання фахівців, здійснювати просвітницьку діяльність серед батьків та дітей.

    Сексуальне насильство та сексуальна експлуатація дітей є серйозним порушенням прав дитини та має довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. За даними Ради Європи кожна п’ята дитина (в Україні — 21%) страждає від різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинець є знайомою для дитини людиною.

   • Колективи Новодружеської ДШМ - призери VІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу танцю "MEGAPOLIS"

    13 листопада в Палаці спорту Локомотив м. Харкова з метою всебічного розвитку танцювальної культури, обміну досвідом між професійними хореографами, провідними танцюристами і молодими талантами відбувся VІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс танцю «MEGAPOLIS».

    Фестиваль об’єднав безліч танцювальних напрямків і зібрав понад 5000 танцюристів з різними рівнями підготовки в різних номінаціях і категоріях.

   • Шановні аграрії області!

    Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня працівників сільського господарства.

    Висловлюємо вам щиру вдячність за невтомну й самовіддану працю, любов до рідної землі і примноження кращих хліборобських традицій, результатом яких є щедрі урожаї із благодатної української ниви.

    Сьогодні саме сільське господарство є тією основою, що дозволить Україні стати економічно сильною і успішною державою.

    Нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці господарств, фермери доклали чимало зусиль для досягнення позитивних тенденцій в розвитку сільськогосподарського виробництва області.

    З повагою схиляємо голови перед працівниками сільського господарства, адже в ці непрості часи ви забезпечували продуктами харчування населення усієї області. Завдяки вашим зусиллям полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

    Хай і надалі рясно колосяться врожаями ниви, хай втілюються в життя усі плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної Батьківщини та піднесення добробуту всього українського народу.

    З повагою, Голова обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Ю.Г.ГАРБУЗ 

   • Городской голова Сергей Шилин отчитался о работе

    11 ноября в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялся отчет городского головы Сергея Шилина перед громадой города о работе за период с ноября 2015 года по октябрь 2016 года.

    С отчетом городского головы можно ознакомиться переходя по следующей ссылке http://lis.gov.ua/2011-03-25-08-36-56/mayor/otchet-gorodskogo-golovy.html

   • Употребление в пищу некачественных грибов приводит к тяжелым формам отравления

    Лисичанское городское управление ГСЧС в очередной раз напоминает жителям города о том, что употребление в пищу некачественных грибов приводит к тяжелым формам отравления, и нередко, к гибели. Но, несмотря на эти предупреждения, жители нашего города не только продолжают их употреблять в пищу, а и кормят ими же своих детей, родственников, соседей.

    Стоит напомнить о том, что на территории нашего города грибы вообще не стоит собирать!

   • Подання звітності про обіг марок акцизного податку - в електронній формі

    Внесено зміни до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів. У зв’язку з переходом на електронний документообіг Кабінет Міністрів України схвалив подання звітності про обіг марок акцизного податку в електронній формі. Реалізація ухваленої постанови забезпечить скорочення паперового документообігу підприємствами-виробниками, імпортерами підакцизної продукції та органами ДФС, а також унеможливить безпосередній контакт при наданні заявки-розрахунку на отримання марок акцизного податку та звітів щодо їх використання між посадовими особами суб’єктів господарювання та органів ДФС.

   • Акциз в книгах учета расчетных операций - законный житель!

    Министерством доходов Украины обновлены формы Книги учета расчетных операций (Книги УРО) на регистратор расчетных операций (РРО) и на хозяйственную единицу. Субъекты хозяйствования, которые используют зарегистрированные Книги УРО по «старым» формам, приведенным в приложениях 1 и 2 к Порядку регистрации и ведения расчетных книжек, книг учета расчетных операций, утвержденному приказом Министерства доходов Украины от 28.08.2013 г. № 417, могут и в дальнейшем пользоваться ими до отмены их регистрации.

   • Возможно ли временное прекращение предпринимательской деятельности?

    Порядок проведения государственной регистрации прекращения юридического лица и порядок государственной регистрации прекращения предпринимательской деятельности физического лица — предпринимателя определено Законом Украины от 15 мая 2003 года № 755-IV «О государственной регистрации юридических лиц, физических лиц — предпринимателей и общественных формирований». Законом и другими нормативно-правовыми актами не предусмотрено временное прекращение предпринимательской деятельности.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • Оформлено 35% таможенных деклараций в Луганской таможне ГФС в октябре по "единому окну"

    С 1 августа 2016 года на Луганщине во время осуществления таможенного, санитарно-эпидемиологического, ветеринарно-санитарного, фито-санитарного, экологического, радиологического и других видов государственного контроля заработал один из элементов реформирования таможни — «единое окно», которое ускоряет осуществление таможенного оформления товаров.

    Механизм «единого окна» обеспечивает взаимодействие таможни, всех контролирующих органов и предприятий в единой электронной системе, которая позволяет различным службам государственного контроля и таможни в автоматическом режиме обмениваться информацией о грузе, который проходит через границу Украины, и о результатах его государственного контроля.

   • Почти на 10 млн грн. товаров подакцизной группы изъяли из незаконного оборота оперативники Луганщины

    Сотрудники оперативного управления ГУ ГФС в Луганской области за январь-октябрь 2016 года ликвидировали деятельность 4 подпольных производств ликеро-водочных изделий, базу накопления горюче-смазочных материалов и нелегальный трубопровод для перекачки ГСМ.

   • Внесены изменения в Перечень кодов видов уплаты налогов

    18 октября 2016 года вступил в силу приказ МФУ от 05.09.2016 № 811 "Об утверждении изменений в Порядок заполнения документов на перевод в случае уплаты (взыскания) налогов, сборов, таможенных платежей, единого взноса, осуществления бюджетного возмещения налога на добавленную стоимость, возврат ошибочно или излишне зачисленных средств". Приказом изменено приложение к Порядку заполнения документов, утвержденному приказом МФУ от 24.07.2015 № 666, где приведен Перечень кодов видов уплаты (указываемых в поле "Назначение платежа") расчетного документа.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад 8 мільйонів гривень плати за землю

    «За десять місяців поточного року до місцевого бюджету надійшло 8,5 млн грн. плати за землю. Надходження плати за землю станом на 1 листопада 2016 року перевищили минулорічні на 1,8 млн грн., — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова. — Із загальної суми 6,2 млн грн. надійшло від платників податків — юридичних осіб та 2,5 млн грн. — від фізичних».

    За її словами, такі показники надходжень до бюджету досягнуті завдяки застосуванню у ДПІ у м. Лисичанська ефективних методів адміністрування податкових платежів, впровадженню цивілізованих механізмів роботи нашої служби, покращенню сервісного обслуговування представників бізнесу та сумлінному виконанню платниками своїх обов’язків перед державою.

    Нагадаємо: відповідно до Податкового кодексу України податок на майно у вигляді плати за землю — це обов’язковий платіж, що стягується з власників земельних ділянок і земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів. Власники землі і землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

    Державна податкова інспекція м. Лисичанська

   • Понад 256 мільйонів гривень з початку 2016 року надійшло в бюджет від платників Лисичанського регіону

    «За січень — жовтень поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 256,2 млн грн., — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 95,1 млн грн., що на 21,2 млн грн або на 28,8 % більше, ніж надходжень за аналогічний період минулого року та 161,1 млн грн. — до місцевого бюджету».

    Основні джерела доходу бюджетів склали: — податок на доходи фізичних осіб — 172,0 млн грн. — податок на додану вартість — 23,7 млн грн. —  військовий збір — 12,5 млн грн. — акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарам — 11,1 млн грн.

    Крім того, скарбниці отримали 9,0 млн грн. єдиного податку, 8,5 млн грн. плати за землю, 7,2 млн грн. акцизного податку 6,5 млн грн. податку на прибуток та 2,1 млн грн. склали надходження від рентних платежів.

    Державна податкова інспекція м. Лисичанська

   • Відтепер послугу з централізованого опалення можна сплачувати протягом року

    До уваги мешканців міста

    КП «Лисичанськтепломережа» повідомляє що набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 744 від 19 жовтня 2016 року «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення».

    Згідно п. 2 змін Постанови КМУ № 744 споживач, який не має субсидії на оплату послуги з централізованого опалення може написати заяву до виконавця такої послуги для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення.

   • Щодо проведення позапланової перевірки

    10 листопада архівним відділом спільно з трудовим архівом Лисичанської міської ради було здійснено позапланову перевірку стану архівної справи у ПАТ «Рідкісні гази».

    Перевірка здійснювалась з метою організації архівної справи на підприємстві, контролю зберігання документів з кадрових питань та довготривалого зберігання, надання організаційно-методичної допомоги, своєчасного попередження, виявлення дій, які містять ознаки порушення законодавства у сфері архівної справи та діловодства, а також усунення причин виникнення цих порушень і умов, що їх спричиняють.

   • 16 ноября - выездные приемы граждан

    16 ноября в 15.00 личные приемы граждан по месту жительства проведут:

    Андрей Якимчук — заместитель городского головы — в КП ЖЭК № 5;

    Максим Головньов — заместитель городского головы — поликлиники г.г. Новодружеск и Приволье;

    Игорь Ганьшин — заместитель городского головы — школа № 6, г. Новодружеск.

   • Державна податкова інспекція м. Лисичанська відповідає на запитання

    Запитання: Чи є обов’язковим відображення у фіскальному касовому чеку назви «Акцизний податок» та його розмір (ставку)?

    Відповідь: Так, такі вимоги є — обов’язковими. Для суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі, що здійснюють реалізацію підакцизних товарів і зареєстрованих платниками акцизного податку (суб’єктів господарювання, зареєстрованих платниками іншого податку, окрім ПДВ), у ф. № ФКЧ-1 вказують окремим рядком розмір ставки податку, його загальну суму по всіх вказаних в чеці товарах (послугах), а на початку рядка друкують назву — «Акцизний податок» (п. 2 р. II Положення про форму і зміст розрахункових документів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 р. № 13, далі — Положення про розрахункові документи). Відсутність у фіскальному касовому чеку роздрібного акцизного податку — підстава для визнання такого документа недійсним, тобто нерозрахунковим.

   • 18 ноября заканчивается срок уплаты

    • — авансовых взносов по единому налогу плательщиками единого налога I и II групп за ноябрь 2016г.;
    • — НДС за III квартал 2016 г. плательщиками, у которых отчетный период равен календарному кварталу;
    • — налога на прибыль за III квартал 2016 г. плательщиками, у которых отчетный период равен календарному кварталу;
    • — части чистой прибыли (дохода), подлежащей уплате в госбюджет государственными унитарными предприятиями и их объединениями за III квартал 2016 г.;
    • — единого налога плательщиками единого налога III группы за III квартал 2016 г.;
    • — экологического налога за III квартал 2016 г.;
    • — туристического сбора за III квартал 2016 г.;
    • — сбора за место для парковки транспортных средств за III квартал 2016 г.;
    • — рентной платы за III квартал 2016 г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному кварталу.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • 15 ноября заканчивается срок подачи

    — отчета об использовании КУРО (РК) за октябрь 2016г.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • В Лисичанске поздравили работников культуры и мастеров народного творчества

    Ежегодно, 9 ноября, в Украине отмечается Всеукраинский день работников культуры и мастеров народного искусства. В этот праздничный день в городском ДК люди этой самой праздничной профессии принимали поздравления от руководства нашего города.

    Городской голова Сергей Шилин отметил весомый вклад работников культуры Лисичанска в возрождение украинской национальной культуры, развитие народного творчества, активную культурно-просветительскую деятельность. «Спасибо за Вашу творческую натуру, энергичность и талант, которые не дают Вам останавливаться на достигнутом. Ждем от Вас новых интересных планов и проектов, в которых Вы будете создавать благоприятные условия для развития и процветания украинских национальных культурных ценностей и воспитания подрастающего поколения», — подчеркнул Сергей Иванович.

   • Семинар с председателями уличных комитетов состоялся в Лисичанске

    8 ноября в Лисичанском городском совете состоялся семинар с председателями уличных комитетов г. Лисичанска.

    В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин, народный депутат Украины Сергей Дунаев, руководство города, руководители структурных подразделений городского совета, коммунальных предприятий, представители правоохранительных органов, государственной службы по чрезвычайным ситуациям, городского военного комиссариата, председатели уличных комитетов, общественность.

   • Українській Громадській Групі сприяння виконанню Гельсінських угод - 40 років

    На виконання Указу Президента України П.Порошенка від 4 квітня 2016 року № 126/2016 «Про відзначення 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод» нагадаємо українські громадсько-політичні події 1976 року в контексті тривалої боротьби за права людини і суверенітет України.

    У 1960–1970-х рр. рух Опору радянському тоталітаризму в Україні набув різноманітних форм: від спроб теоретичного осмислення становища України в складі СРСР, створення петицій, культурно-просвітницької діяльності, видання поза-цензурної літератури — до створення правозахисних організацій, які діяли в рамках радянського та міжнародного законодавства. 1 серпня 1975 р. у м. Гельсінкі 35 держав підписали Гельсінський заключний акт, що зокрема визначав зобов’язання країн-учасниць у сфері прав людини і основних свобод. Приєднання Радянського Союзу до цієї ініціативи створювало правову базу для діяльності правозахисних організацій. В УРСР, як і в низці інших радянських республік та деяких країнах соцтабору, виникли групи сприяння виконанню Прикінцевого Акту. Так розгорнувся Гельсінський рух, основою якого стала боротьба за досягнення політичних, економічних, соціальних, національних, релігійних прав людини.

   • В Луганській області розпочалось комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання

    З сьогоднішнього дня на території Луганської області розпочалося комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання.

    Метою комплексного відпрацювання є стабілізація криміногенної ситуації, недопущення витоку зброї, вибухівки та боєприпасів із зони проведення АТО, виявлення та притягнення до відповідальності осіб, причетних до сепаратизму, забезпечення громадської безпеки та порядку, попередження та розкриття правопорушень.

    Начальник Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області підполковник поліції М.В. Черніков

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії

    8 листопада в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    На порядок денний були винесені наступні питання.

    1.Розгляд Положення про експертну комісію та архів КП «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь».

   • Правила безопасности при эксплуатации печного отопления

    В домах, где есть печное отопление, всегда существует опасность пожара. Пик «печных» пожаров приходится именно на отопительный период.

    Одной из самых распространенных причин гибели людей при использовании печного отопления является отравление угарным газом, который попадает в помещение, если преждевременно закрыть печную заслонку. Как правило, такие случаи происходят из-за пренебрежения элементарными правилами эксплуатации печного отопления.

   • График проведения отчетов депутатов Лисичанского городского совета перед избирателями (обновлено)

        График проведения отчетов депутатов Лисичанского городского совета перед избирателями
   • Поздравляю с Всеукраинским днем работника культуры

    Дорогие коллеги!

    Примите самые добрые и искренние поздравления с нашим профессиональным праздником — Всеукраинским днём работника культуры.

    В нашей отрасли работают поистине талантливые люди, которые не просто дарят людям радость и положительные эмоции, а ведут работу по духовно-нравственному обогащению жителей нашего города, сохраняют традиции и ценности украинского народа, доставляют огромное эстетическое удовольствие.

    Благодарю каждого из Вас за творчество, энтузиазм, искреннюю преданность любимому делу и неутомимость в работе.

    Желаю всем, чья жизнь неразрывно связана с культурой и искусством, силой своего таланта будить в людях лучшие качества, учить их вечным истинам добра, воспитывать в них чувство гармонии и красоты. Будьте счастливы и удачливы.

    От всей души желаю Вам вдохновения, новых творческих свершений и ярких проектов, которые приумножат культурные традиции нашего города.

    Начальник отдела культуры Людмила Ткаченко

   • Уважаемые работники культуры и мастера народного творчества!

    Примите искренние поздравления к Вашему профессиональному празднику — Всеукраинскому дню работников культуры и мастеров народного творчества.

    Учреждения культуры играют важную роль в сохранении, преумножении и развитии культурных национальных традиций и ценностей в нашем городе. В каждом из Вас заложен огромный творческий потенциал, эмоциональность и инициативность. Благодаря этим прекрасным качествам вы организуете неповторимые и запоминающиеся концертные программы и представления, устраиваете познавательные выставки, творческие вечера и встречи, удивляя нас и делая жизнь интереснее и ярче.

    Спасибо за Вашу творческую натуру, энергичность и талант, которые не дают Вам останавливаться на достигнутом. Ждем от Вас новых интересных планов и проектов, в которых Вы будете создавать благоприятные условия для развития и процветания украинских национальных культурных ценностей и воспитания подрастающего поколения.

    Желаем Вам и Вашим семьям крепкого здоровья, мира, счастья, добра и благополучия, вдохновения и успехов в реализации всех задуманных идей.

    Городской голова Сергей Шилин,

    Лисичанский городской совет, его исполнительный комитет

   • Вихованці міської ДЮСШ взяли участь у Відкритій першості міста Харків з боротьби самбо

    6 листопада відбулись змагання Відкритої першості міста Харків з боротьби самбо серед юнаків до 13 років. В змаганнях прийняли участь понад 180 спортсменів з Харківської, Сумської, Донецької, та Луганської областей.

    Вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце — Єгор Никитенко (31 кг) та Олександр Худолєй (50 кг);

   • Вихованці міської ДЮСШ взяли участь у Відкритій першості ДЮСШ № 1 міста Рубіжне з дзюдо

    5 листопада проходили змагання Відкритої першості ДЮСШ № 1 міста Рубіжне з дзюдо серед юнаків та дівчат до 13 років. В змаганнях прийняли участь понад 100 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, смт Троїцьке та Краснореченськ.

    Вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце — Єгор Никитенко (30 кг), Всеволод Сивоконь (34 кг), Владислав Солодчук (42 кг), Олександр Худолєй (50 кг), Вікторія Бондаренко (44 кг);

   • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з дзюдо серед чоловіків та жінок

    5 листопада в м. Рубіжне відбулись змагання чемпіонату Луганської області з дзюдо серед чоловіків та жінок, в якому прийняли участь понад 80 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, смт Троїцьке та Краснореченськ.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце – Маргарита Птушка (70 кг) та Ілля Парамонов (66 кг);

   • Акцизные марки будут заказывать онлайн

    Согласно Постановлению Кабинета Министров Украины от 05.10.2016 № 683 «Про внесення змін до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів», которое вступило в силу 11.10.2016 (опубликованное в газете «Урядовий кур’єр» за 11.10.2016 № 191) производители и импортеры алкогольных напитков и табачных изделий будут подавать предварительную заявку-расчет о необходимости в акцизных марках в электронной форме.

   • У Лисичанську відбувся відбір на Чемпіонат України зі східних, циганських, індійських танців, сучасної хореографії, народних танців та хіп-хопу

    5 листопада у м. Лисичанську відбувся Чемпіонат Луганської області — відбір до Чемпіонату України зі східних, циганських, індійських танців, сучасної хореографії, народних танців та хіп-хопу. Одним з організаторів заходу виступила керівник зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Ірина Гончарова.

    Вперше за існування фестивалю він зібрав понад 350 талановитих учасників. На змагання з’їхалися 16 танцювальних колективів з різних міст Луганської області, зокрема з Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька, Артемівська, Новопскова, Білолуцька та інших.

    Лисичанськ на Чемпіонаті представили зразкова студія східного танцю «Атлантіс» та студія естрадного танцю «Dance star» (керівник Ірина Гончарова) ПК ім. В.М.Сосюри.

   • Решения 17-й сессии Лисичанского горсовета

    ТРК “Акцент”

   • Шановні відвідувачі Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську!

    На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2016 № 745 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 302», враховуючи лист Лисичанського міського відділу Управління міграційної служби України у Луганській області від 01.11.2016р. № 24/3637 з 01.11.2016 року прийом документів для обміну паспорта громадянина України (у зв’язку зі зміною прізвища, ім’я або по батькові, та у разі непридатності для користування) у Центрі надання адміністративних послуг у м. Лисичанську припинено.

    Для отримання адміністративних послуг, пов’язаних із обміном паспорта громадянина України необхідно звертатися виключно до Лисичанського міського відділу Управління державної міграційної служби України у Луганській області за адресою: 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Штейгерська, 14.

     

   • Шановні відвідувачі Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську!

    На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2016 № 745 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 302», враховуючи лист Лисичанського міського відділу Управління міграційної служби України у Луганській області від 01.11.2016р. № 24/3637 з 01.11.2016 року прийом документів для обміну паспорта громадянина України (у зв’язку зі зміною прізвища, ім’я або по батькові, та у разі непридатності для користування) у Центрі надання адміністративних послуг у м. Лисичанську припинено.

    Для отримання адміністративних послуг, пов’язаних із обміном паспорта громадянина України необхідно звертатися виключно до Лисичанського міського відділу Управління державної міграційної служби України у Луганській області за адресою: 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Штейгерська, 14.

   • Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Grand Music Fest"

    З метою відродження, збереження і розвитку національних культур, а також встановлення творчих контактів між учасниками та обміну досвідом роботи з 4 по 6 листопада у м. Харків відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Grand Music Fest». В конкурсі взяли участь учні Лисичанської музичної школи № 2 та Привільської дитячої школи мистецтв.

    За результатами конкурсу учні Лисичанської ДМШ № 2 отримали наступні нагороди:

    — Софія Ажипа — диплом Лауреата І ступеня в номінації «Вокальне мистецтво»;

   • "Я на боці гірняків", - Юрій Гарбуз щодо реформи вугільної промисловості України

    1 листопада голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз взяв участь у нараді в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, присвяченій обговоренню проекту Концепції реформування вугільної промисловості. До участі у нараді під головуванням профільного Міністра Ігоря Насалика були запрошені народні депутати України, керівники Луганської, Донецької, Львівської та Волинської облдержадміністрацій, директори шахт, представники профспілкових організацій гірняків, працівники Міненерговугілля.

   • Роботи учнів Лисичанської ДШМ № 1 представлені на виставці "Україна і Румунія очима дітей із зони АТО"

    31 жовтня в Національному музею Тараса Шевченка у м. Києві відбулось урочисте відкриття виставки малюнків «Україна і Румунія очима дітей із зони АТО» у рамках Міжнародного медіа-проекту «Дитинство без сліз».

    Учні Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Кристина Урсу, Аделіна Куманікіна, Дар’я Одайник та Єлізавета Євтушенко взяли участь у відкритті виставки, як автори представлених робіт. Зазначимо, що експонатами виставки стали картини, створені дітьми з Луганської області, які взяли участь в літньому арт-таборі в Румунії з 31 липня по 7 серпня 2016 року.

   • Новая техника для Лисичанскводоканала

    ТРК “Акцент”

   • Дмитро Полозов та Марія Науменко серед переможців V етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

    5 листопада в м. Новомосковськ Дніпропетровської області відбувся V етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн, в якому взяли участь 180 спортсменів з Запорізької, Київської, Дніпропетровської, Харківської та Луганської областей.

   • Незаконный канал поставок топлива из России в Украину ликвидирован на Луганщине

    В Луганской области сотрудники спецподразделения налоговой милиции «Фантом» совместно с мобильной группой Межведомственного целевого центра по предотвращению и выявлению нарушений законодательства по вопросам государственного таможенного дела ликвидировали нелегальный канал поставок горючего из России на территорию Украины. Установлено, что двое граждан Украины, жителей поселка Меловое, которые внесли изменения в конструкции двух автомобилей Volkswagen с российской регистрацией, нелегально завозили из РФ в Украину горюче-смазочные материалы неизвестного происхождения. При этом при пересечении границы они использовали третью полосу движения, которая позволяет беспрепятственно въезжать и выезжать как на территорию Украины, так и на территорию Российской Федерации.

   • Центр минимизации таможенных платежом ликвидировали налоговики

    Сотрудниками налоговой милиции ГФС Украины и Главного управления ГФС в Луганской области в рамках проведения операции «Рубеж-2016» прекращена деятельность центра минимизации таможенных платежей и транзитно-конвертационной группы, действовавшие на территории Харьковской и Луганской областей.

   • У Лисичанську відбулась 17 сесія міської ради

    У п’ятницю, 4 листопада, відбулось пленарне засідання позачергової сімнадцятої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. У роботі сесії взяли участь депутати і їх помічники, керівники структурних підрозділів Лисичанської міськради, представники громадськості, ЗМІ. Депутати від фракції Радикальної партії на пленарному засіданні були відсутні.

   • "Фантом" Луганщины задержал партию детской одежды

    Сотрудники спецподразделения Главного управления ГФС в Луганской области «Фантом» совместно с Луганским пограничным отрядом , на контрольном пункте «Шахта «Родина» выявили товары, которые пытались незаконно переместить через линию разграничения с временно оккупированной территории на территорию, подконтрольную Украине.

   • Майже 4 тисячі громадян Лисичанського регіону отримали реєстраційні номери

    «З початку поточного року ДПІ у м. Лисичанську в державному реєстрі зареєстровано 3950 облікових карток, - повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан. - Крім того, 24 громадянина скористалися своїм правом і внесли відмітки до паспортів фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це орган ДФС».

   • Податок на додану вартість - потужна складова Державного бюджету

    «Завдяки сумлінності платників податків, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків, за дев’ять місяців поточного року до державного бюджету було перераховано 20 491,7 тис. грн. податку на додану вартість, — повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко, — з яких 346,9 тис. грн. спрямовано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

   • Уважаемые работники социальной сферы!

    Поздравляем вас с профессиональным праздником!

    Ваш труд полон гуманизма, милосердия и тепла. Все вы неравнодушны к человеческим проблемам, всегда открыты для общения с теми, кто нуждается в вашей помощи.

    Сегодня социальная работа стала частью политики государства. К специалистам учреждений социальной сферы предъявляются очень высокие требования. И в чем бы ни заключалась их работа, основная цель их деятельности — помощь людям. А главная черта характера — человечность.

    С праздником вас!

    Искренне верим, что ваше трудолюбие, компетентность и в дальнейшем будут служить людям.

    Желаем вам творческого вдохновения, осуществления всех ваших замыслов, чтобы не иссякла ваша вера в щедрость человеческой души, чтобы вас всегда сопровождали милосердие и доброта, желание и умение быть полезными людям!

    Низкий вам поклон, уважаемые работники социальной сферы, за доброту, терпение, искренность, любовь к людям и сострадание. Вы делаете нужное и гуманное дело.

    Городской голова Сергей Шилин,

    Лисичанский городской совет, его исполнительный комитет

   • Анонс культурних та спортивних заходів з 7 по 13 листопада

    Без названия8 листопада о 14.00 центральна бібліотека запрошує на дискусійний перегляд документальних фільмів по правам людини «Docudays.UА», а 9 листопада об 11.00 на арт-коктейль «Золоті шлягери Вірменії».

    10 листопада о 10.00 в центральній бібліотеці розпочнуться:

    — пісенний вернісаж «Сучасні вірменські кліпи»;

    — навчальні тренінги з комп’ютерної грамотності «Цифровий світ для початківців».

   • Анонс загальноміських заходів до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

    8 листопада запрошуємо відвідати:

    — о 16.00 в ПК ім.. В.М. Сосюри концертну програму «Зажечь сердца — великое призванье»;

    — о 16.30 в Лисичанській дитячій школі мистецтв № 1 концерт «Муза прекрасна моя».

    9 листопада о 14.00 в Лисичанському міському ПК відбудеться святковий концерт за участю академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії.

   • Сегодня свой юбилей отмечает Почетный гражданин города Лисичанска Герольд Яковлевич Рубцов

    4 ноября свой 90-летний юбилей отметил Почетный гражданин Лисичанска, один из основателей городской организации ветеранов Герольд Яковлевич Рубцов.

    Городской голова Сергей Шилин поздравил Герольда Яковлевича с юбилеем и поблагодарил его за добросовестный, неутомимый труд, воспитание детей и внуков и за яркий пример человечности, мужества, силы воли. Также городской голова пожелал юбиляру крепкого здоровья, семейного уюта, уважения, радости, заботы от родных и близких. К поздравлениям присоединился председатель городской организации ветеранов Юрий Положенцев.

   • У Лисичанську привітали соціальних працівників

    Сьогодні, 4 листопада, під час апаратної наради міський голова Сергій Шилін привітав з професійним святом — Днем працівника соціальної сфери кращих представників галузі, побажавши їм міцного здоров’я, добробуту та миру.

    «Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя та тепла. Всі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги. Щиро віримо, що ваша працьовитість, компетентність й надалі будуть служити людям. Низький вам уклін, шановні працівники соціальної сфери, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей і співчуття. Ви робите потрібну та гуманну справу» — відзначив Сергій Іванович.

   • Учні та викладачі лисичанських шкіл естетичного виховання зайняли 51 призове місце на конкурсі "Сузір'я Святогір'я"

    29 та 30 жовтня на базі Миколаївського Будинку культури у м. Слов’янськ відбувся Х Міжнародний конкурс-фестиваль «Сузір’я Святогір’я», в якому взяли участь учні та викладачі шкіл естетичного виховання Луганської та Донецької областей. Наше місто гідно представили Лисичанські дитяча школа мистецтв № 1 та  дитяча музична школа № 2.

   • 11 листопада - телефонна "гаряча лінія"

    11 листопада з 14.00 до 15.00, проходитиме сеанс телефонної «гарячої лінії» за участю начальника відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольги Богдан на тему: «Право громадян на звернення до податкових органів та доступу до публічної інформації».

    Телефон прямого зв’язку: 7-11-81.

    Державна податкова інспекція м. Лисичанська

   • 9 ноября заканчивается срок подачи

    • — отчета об объемах производства и реализации спирта (ф. № 1-РС) за октябрь 2016 г.;
    • — отчета об объемах производства и реализации алкогольных напитков (ф. № 2-РС) за октябрь 2016 г.;
    • — отчета об объемах производства и реализации табачных изделий (ф. № 3- РС) за октябрь 2016 г.;
    • — отчета об объемах приобретения и реализации алкогольных напитков в оптовой сети (ф. № 1- ОА) за октябрь 2016 г.;
    • — отчета об объемах приобретения и реализации табачных изделий в оптовой сети (ф.№ 1- ОТ) за октябрь 2016 г.;
    • — отчета об объемах приобретения и реализации алкогольных напитков в розничной сети (ф. № 1- РА) за октябрь 2016 г.;
    • — отчета об объемах приобретения и реализации табачных изделий в розничной сети (ф.№ -РТ) за октябрь 2016 г.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • Про підсумки конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної власності

    Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості земельної ділянки

    За результатами конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності, який відбувся 26.10.2016 р, конкурсна комісія прийняла рішення визначити переможцем ТОВ Агентство по нерухомості «Дісконт» на проведення незалежної оцінки земельної ділянки площею 0,0109 га, за адресою: м. Лисичанськ, кв. Центральний, 7 (ціна виконання робіт з оцінки — 2700 грн. строк виконання робіт — 4 дні).

   • Підтримка професійної діяльності соціальних робітників

    Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування піклується не тільки про пенсіонерів та інвалідів, які перебувають на обліку у відділеннях установи, але й надає психологічну підтримку соціальним робітникам та фахівцям у процесі їх професійної діяльності.

    Людина, яка обирає професію, спрямовану на допомогу іншим, має розуміти і вміти працювати в умовах емоційного навантаження, інакше робота може призвести до нервового зриву або професійного вигорання.

   • Щодо зміни тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних організацій, що обслуговуються ТОВ "ДЕМ І К"

    В зв’язку зі зміною складової тарифу, а саме вартості природного газу в бік збільшення, відповідно до п. 8. Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання затвердженого Постановою КМУ № 869 від 01.06.2011 р., враховуючи положення Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 № 390 ТОВ «ДЕМ І К» доводить до відома споживачів (бюджетних організацій) інформацію про зміну розміру тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в наступних розмірах:

   • 4 листопада 2016 року - засідання позачергової сесії

    Позачергова сімнадцята сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 4 листопада 2016 року о 15.30 у залі засідань міської ради.

    На розгляд міської ради виноситься питання.

    1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року.

   • 11 листопада - звітування міського голови Шиліна С.І.

    Відповідно до ч.7 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 11 листопада 2016 року о 14.00 в ЦПРШМ (вул. Юнацька, 78) відбудеться звітування міського голови Шиліна С.І. на відкритій зустрічі з громадянами.

   • Слухи об остановке троллейбусов в Лисичанске

    ТРК “Акцент”

   • До уваги мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

    7 листопада об 11.00 на базі офісу Центра соціальної допомоги м. Лисичанська ГО «Відновлення Донбасу» за адресою: м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 143, відбудеться круглий стіл «Правова допомога в рамках Закону України „Про надання безоплатної вторинної правової допомоги“. Порядок надання безоплатної правової допомоги та концепції для громадян» за участю Аліни Бобильової, головного спеціаліста Лисичанського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги та тимчасово переміщених осіб.

   • Про намір зміни діючих тарифів на водопостачання та водовідведення на 2017 рік

    Відповідно до «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390, Лисичанське комунальне спеціалізоване підприємство з видобутку, обробки, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал» інформує про намір здійснити перегляд розміру діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) на 2017 рік.

   • Оформление субсидии. Новшества, условия, расчет

    Актуальная тема. ТРК “Акцент”

   • Лисичанські музеї відвідали освітяни Львівщини та Тернопільщини

    29 жовтня у рамках проекту «Змінимо країну разом» для освітян Львівщини та Тернопільщини, які перебувають на Луганщині, пройшла екскурсія музеями міста.

    Розпочалася зустріч у Лисичанському краєзнавчому музеї, де гості ознайомилися з археологічними знахідками нашого краю, розвитком вугільної промисловості у регіоні, історією міста Лисичанська та його видатними особистостями. Присутні відвідали виставкову залу музею, де представлені роботи сучасних художників, майстрів декоративно-прикладного мистецтва, фотохудожників.

   • Вітаємо переможців V Всеукраїнського театрального фестивалю дитячо-молодіжних колективів "Лимонад 2016"

    28 та 29 жовтня у м. Харкові проходив V Всеукраїнський театральний фестиваль дитячо-молодіжних колективів ім. Марка Ентіна «Лимонад 2016», у якому взяли участь колективи з усієї України. Наше місто на фестивалі гідно представили народна театр-студія «Лімпопо» (кер. Надія Бражникова), зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (кер. Ірина Кабанова) Лисичанського міського ПК та літературний театр «Натхнення» (кер. Ірина Кабанова) Лисичанської ДШМ № 1.

   • Вітаємо переможців Всесвітньої унії культури та мистецтв з сучасної хореографії "Art Dance - 2016"

    30 жовтня у м. Слов’янськ відбулись змагання Всесвітньої унії культури та мистецтв з сучасної хореографії «Art Dance — 2016», в якому взяли участь дитячий танцювальний колектив «Арт Денс» (керівник Дар’я Коваленко) та колектив аматорського об’єднання «Step Forvard» (керівник Лідія Науменко) Лисичанського міського Палацу культури.

    Колективи гідно представили наше місто та зайняли такі призови місця:

    І місце — Федір Мішенко (категорія «Хіп-хоп Юніор», «Соло»);

    І місце — дитячий танцювальний колектив «Арт Денс» (категорії «Ювенали»);

   • Солістки зразкової студії східного танцю "Атлантіс" зайняли 14 призових місць на чемпіонаті "Мистерия звёзд"

    29 жовтня у м. Харків відбувся відкритий чемпіонат Харкова і Харківської області з Bellydancе — «Мистерия звёзд», у якому взяли участь солістки зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (керівник Ірина Гончарова) Олена Карпова, Валерія Ратушна (на фото), Олександра Куриленко, Софія Черкашина та Анастасія Терещенко.

    Як завжди, нашим дівчатам довелось змагатись з великою кількістю учасників з різних танцювальних клубів Авдіївки, Полтави, Запоріжжя, Дніпра та інших міст України. Результати говорять самі за себе — 14 призових місць. Олександра Куриленко зайняла 3 перших місця; Анастасія Терещенко — 4 перших та 1 друге; Олена Карпова — 1 перше; Валерія Ратушна — 1 друге та 2 третіх; Софія Черкашина — 1 друге та 1 третє.

   • В Лисичанську відбулося чергове засідання виконавчого комітету

    Сьогодні, 1 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

    Члени виконкому розглянули матеріали про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування, про хід інвентаризації порожнього житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Лисичанська, заслухали звіт щодо виконання міського бюджету тощо.

   • Вітаємо переможців конкурсу "Вокальний зорепад"

    З метою виявлення та підтримки талановитих і яскравих виконавців, у рамках проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі» за підтримки уряду Японії 28 жовтня в міському Палаці культури відбувся конкурс вокальних ансамблів «Вокальний зорепад».

    Учасники змагалися у вікових категоріях від 12 до 17 років та від 25 років та старші. Яскраві музичні номери у їх виконанні вразили журі та глядачів своєю майстерністю, талантом та чудовими костюмами.

   • Шановні викладачі та учні, керівники гуртків та учасники!

    Без названия (1)

    На чималу кількість прохань бажаючих взяти участь у міському відкритому конкурсі-фестивалі «КРИЛА НАДІЇ» («Наша надія - мир на Донбасі») було подовжено термін підготовки до участі у фестивалі та перенесено його проведення на 2-4 грудня 2016 року.

    Нагадуємо, що учасникам конкурсу-фестивалю необхідно до 28 листопада 2016 року направити заявку на участь у конкурсі-фестивалі до оргкомітету конкурсу на електронну адресу: gdk-seсret@i.ua; krilya.nadejdi@gmail.com; kultura.sev@i.ua

    Телефони для довідок +380509574328, +380660877177

    З повагою, Оргкомітет конкурсу-фестивалю

   • Радислава Можнякова - серебряный призер номинации "Межанс" Международного фестиваля по Bellydance

    С 13 по 16 октября в г. Никосия (Кипр) проходил Международный фестиваль «IV Cairo by Cyprus Festival — 2016», в котором приняла участие жительница нашего города, ученица 11 класса ОШ № 30, Радислава Можнякова.

    Радислава представила танцевальную программу в номинации «Межанс» в категории «Профессионалы». В этой категории соревновались участники из разных стран: Греция, Украина, Италия, Корея, Бразилия, Сирия, Египет, но наша танцовщица смогла обойти своих соперниц и выиграть серебро. Радислава заняла почетное второе место на пьедестале, достойно представив свою страну и город.

    Отдел культуры Лисичанского городского совета