Фильтр
 • В Лисичанске прошло ежегодное собрание общественной организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска»

  Сегодня, 28 февраля, в Лисичанском городском совете члены общественной организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска» провели ежегодную встречу с руководством города, представителями структурных подразделений городского совета и местных органов государственной власти.

  В мероприятии приняли участие первый заместитель городского головы Андрей Шальнев и управляющий делами Лисичанского городского совета Александр Савченко.

 • «О.Ч.А.Г. Історії про дім в період турбулентності»

  Під такою назвою, вчора, 27 лютого, у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки, що проходить в рамках проекту «Схід Дім — усні історії в художній практиці» та реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

  Матеріали для виставки зібрані в прифронтовій смузі Луганської області в період з грудня 2016 по грудень 2017 років.

 • Вітаємо лисичан - переможців та призерів Всеукраїнських змагань з сучасної хореографії «Grand Prix - 2018»!

  25 лютого у м. Харків відбулися Всеукраїнські змагання з сучасної хореографії «Grand Prix — 2018». Цього року у змаганнях взяли участь зразковий хореографічний колектив «Street dance» (Лисичанський ПК «Діамант», керівник Вікторія Магомаєва), хореографічний колектив «Зоряночка» (Привільська ДШМ, викладач Ганна Зилікова) та хореографічний колектив «Родзинка» (Привільська ДШМ, викладач Вікторія Сподіна).

 • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату з легкої атлетики

  23 та 24 лютого в місті Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2001-2002, 2003 р. н. В змаганнях взяли участь 110 спортсменів з 10 міст Донецької та Луганської областей.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце — Дарина Степаненко (біг 60 м), Наталія Постолатьєва (біг 600 м);

 • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату з дзюдо

  З 23 по 25 лютого у місті Слов’янськ пройшов відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків 2005-2010 р. н. В змаганнях взяли участь понад 270 спортсменів з Харківської, Донецької та Луганської областей.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

 • Вихованці міської ДЮСШ зайняли І та ІІ місця на чемпіонаті з боксу

  23 та 24 лютого в місті Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат міста з боксу, присвячений 75-річниці звільнення міста Рубіжне від німецько-фашистських загарбників. В змагання взяли участь 70 спортсменів з Лисичанська, Рубіжного, Старобільська, Кремінної, Щастя, Сватове.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

 • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з жиму лежачи

  З 18 по 23 лютого в місті Коломия пройшов чемпіонат України з жиму лежачи. В змаганнях взяли участь 250 спортсменів з усіх областей України. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Поліна Кочерова (категорія до 84 кг) з результатом 55 кг;

  ІІ місце — Дмитро Бондаренко (категорія «Ветерани 74 кг») з результатом 85 кг;

 • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів відкритого чемпіонату з косіки карате!

  23 та 24 лютого в міст Селідово (Донецька область) пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з косіки карате. В змаганнях взяли участь 200 спортсменів з Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  Розділ Ката:

  І місце — Денис Дегтяренко;

 • Весной газ требует особого внимания!

  Лисичанское управление по эксплуатации газового хозяйства (далее ЛУЭГХ) обращается к абонентам, собственникам домов, работникам ЖЭКов, ОСМД, ведомств, с просьбой проверить состояние, находящихся в собственности, исправность дымовых и вентиляционных каналов.

  С наступлением весны повышается опасность при пользовании природным газом. Причины этого частые перепады температуры воздуха и атмосферного давления, неустойчивые заморозки, кратковременные прерывистые ветры. Это отрицательно влияет на работу приборов с отводом продуктов сгорания в дымоход.

 • Літній відпочинок для дітей

  Адміністрація Дитячої оздоровчої установи (ДОУ) «Весна» пропонує літній відпочинок в дитячому таборі «Весна», який розташований на самому березі Азовського моря (1-а лінія), в курортному селищі Новопетрівка Бердянського району Запорізької області, в 15-ти км від центру м Бердянська.