Фильтр
 • 30 вересня - День усиновлення в Україні

  30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей.

  Слухаючи історії про усиновлення дітей та спостерігаючи за їхнім життям, розуміємо, що батьки - усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг. Усиновити дитину-сироту – означає проявити милосердя. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди. На щастя, кількість українців, які хочуть усиновити дитину, з кожним роком збільшується. За останні десять років усиновлено громадянами України 107 дітей, які є уродженцями міста Лисичанська.

  В нашому місті мешкає 7 прийомних сімей, в яких виховується 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, два дитячих будинки сімейного типу, в якому виховується 16 дітей, знаходяться під опікою та піклуванням 198 дітей.

  Велика вдячність всім, небайдужим до дитячої долі. Візьміть дитину у родину! І нехай разом з цим прекрасним моментом у Вас назавжди оселяться щастя, добробут та родинне благополуччя!

  Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

  Нехай щедрість і милосердя Ваших сердець примножуються з кожним днем заради дітей, майбутнього України.

 • Шановні працівники бібліотечної сфери!

  Вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

  У всі часи книги були джерелом знань. Вони навчають мудрості, долучають до мистецтва, роблять нас духовно багатшими. А бібліотекарі є наставниками, координаторами, навігаторами у великому світі літератури.

  У бібліотеках нашого міста нас завжди зустрічають добрі, знаючі та віддані своїй роботі люди. Дякуємо вам за велику творчу працю, за ваш особистий внесок в розвиток освіти, культури і науки. Ваша робота по збереженню книжкових пам'яток, архівів, колекцій, а також дослідницька діяльність дозволяють більше дізнаватися про багату історію і культуру нашого краю та країни.

  Шановні бібліотекарі! Нехай вас супроводжують віра, надія і любов до своєї праці, бо справа просвітництва, в значній мірі, знаходиться в ваших руках. Доброго вам здоров'я, творчих звершень та вдячних читачів!

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Они принесли Лисичанску боевую и трудовую славу

  Торжественное мероприятие, посвященное Дню ветерана, состоялось сегодня, 28 сентября, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ЦВРШМ).

  В этот день большой зал ЦВРШМ собрал трудовые династии города, ветеранов войны и труда, почетных граждан. Народный депутат Украины Сергей Дунаев, руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, депутаты городского совета, школьники и жители города собрались, чтобы чествовать людей, которые принесли Лисичанску боевую и трудовую славу.

 • Розклад роботи міських бібліотек у осінньо-зимовий період

  З 1 жовтня 2018 року робота бібліотек комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система» здійснюватиметься за осінньо-зимовим графіком:

  Центральна бібліотека:

  з 08:00 до 17:00

  Субота, неділя з 09:00 до 17:00

  Вихідний — понеділок

  Санітарний день — остання п’ятниця місяця

  Бібліотека для дітей № 1:

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

  Вчора, 27 вересня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке очолив заступник міського голови Ігор Ганьшин.

  Під час засідання члени комісії розглянули питання про визначення порядку участі батька у вихованні сина та про позбавлення батьківських прав, по яких вирішено підготовити висновок органу опіки та піклування, а також питання про влаштування дітей до школи-інтернат - підготовити рішення комісії з питань захисту прав дитини.

 • Подопечные терцентра приняли участие в мастер-классе по изготовлению оберегов

  Подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания посетили Центр научно-технического творчества учащейся молодежи, где приняли участие в мастер-классе по изготовлению оберегов.

  Изготовляли Подорожницу - обрядовую куклу мотанку, которую давали в дорогу страннику, чтобы тому сопутствовала удача. Кукла очень маленькая, чтобы умещалась в ладони или в кармане.

 • З початку 2018 року працездатним населенням Лисичанського регіону сплачено понад 264 мільйона гривень ЄСВ

  «За 8 місяців поточного року, платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплачено 264 млн 390,5 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), що на 94 млн 441,7 тис. грн більше відповідного періоду минулого року», - повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м.Лисичанську Ірина Філімонова.

 • Тим, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання

  Як повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко: «Фахівцями ДПІ у м. Лисичанську, з початку поточного року, було видано 1 довідку про сплату податку резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання (про відсутність податкових зобов’язань з цього податку) після проведення відповідних перевірок податкових декларацій запитувачів».

 • Подолання корупції - спільна мета

  Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можна по телефону (044) 284-00-07 (“Пульс”).

  Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

 • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

  За консультаціями з питань надання податкової звітності в електронному вигляді, укладання договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатися до Державної податкової інспекції у м. Лисичанську за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347; каб.2, 40 або за телефоном: 4-27-47.

  Державна податкова інспекція у м.Лисичанську