Фильтр
 • Мы не должны забывать, какой ценой нашему народу досталась Великая Победа!

  Под таким девизом, сегодня, 30 августа, в преддверии празднования Дня города и 75-й годовщины освобождения Лисичанска, Новодружеска и Приволья от фашистских захватчиков в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялось торжественное мероприятие.

  В зале присутствовали народный депутат Украины Сергей Дунаев, руководство города во главе с городском головой Сергеем Шилиным, депутаты Лисичанского городского совета, ветераны войны и труда, руководители органов государственной власти и местного самоуправления, представители коммунальных предприятий города, учащаяся молодежь, жители города.

 • У міській раді пройшло засідання чергової 49-ї сесії

  Вчора, 30 серпня, пройшло засідання чергової 49-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Новодружеська, керівництво міської та обласної служби ДСНС, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

 • Правом на податкову соціальну пільгу можна скористатися до кінця року

  ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отриманого від одного роботодавця у вигляді зарплати, на суму податкової соціальної пільги, що передбачено п.169.1 Податкового кодексу України (далі-ПКУ).

  Податкова соціальна пільга застосовується до доходу (у вигляді зарплати), нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця, якщо розмір такого доходу не перевищує суми, котра дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи станом на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 й округленого до найближчих 10 грн (пп. 169.4.1 ПКУ).

 • В Електронному кабінеті запроваджені сервіси з автозаповнення рядків податкової декларації з ПДВ

  ДПІ у м. Лисичанську інформує: в Електронному кабінеті ДФС реалізовано автозаповнення рядків податкової декларації з ПДВ та додатку 1 «Розрахунок коригування сум податку на додану вартість (Д1)», додатку 5 «Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)», додатку 6 «Довідка (Д6) подається платниками, які заповнюють рядок 5 декларації, та підприємствами (організаціями) інвалідів» на підставі даних Єдиного реєстру податкових накладних (далі — ЄРПН).

  Для автозаповнення рядків податкової декларації з ПДВ та вище зазначених додатків необхідно в приватній частині Електронного кабінету при створенні документа звітності проставити відмітку «заповнити на основі даних ДФС». Після чого на підставі відомостей, внесених в ЄРПН, заповнюються дані рядків податкової декларації з ПДВ та відповідних таблиць:

 • Платникам податків Лисичанського регіону: з 11.09.2018р. діятимуть виключно нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів (МФО 899998)

  ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчується 10.09.2018. Таким чином, починаючи з 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками податків на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

 • Майже 2 мільйона гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

  За сім місяців поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 832,5 тис. грн. за спеціальне використання водних ресурсів та 1 млн 79,0 тис. грн. — за користування надрами," — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанськ Ніна Кравченко.

 • Понад 8 мільйонів гривень плати за землю сплатили з початку року платники Лисичанського регіону

  «За сім місяців поточного року до місцевого бюджету надійшло 8 млн 23,8 тис. грн. плати за землю, що на 525,0 тис. грн., або на 7,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року,  — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Із загальної суми 6 млн 282,2 тис. грн. надійшло від платників податків — юридичних осіб та 1 млн 741,6 тис. грн. — від фізичних».

 • В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій»

  Запитання: Що таке система «Електронний чек»?

  Відповідь: У Державній фіскальній службі продовжують вживати заходи для покращення умов ведення бізнесу з одночасним створенням умов для його прозорості. Черговим етапом стало впровадження пілотного проекту електронної системи — «Електронний чек».

 • ДПІ відповідає на запитання

  Запитання: Які особливості обчислення та сплати податку на нерухоме майно у разі його продажу?

  Відповідь: Відповідно до п.п. 266.7.5 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) платники податку — юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до контролюючого органу за місцезнаходженням об’єкта оподаткування декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі — Декларація), за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

 • «Во имя мирной жизни на земле»

  Под таким девизом, 29 августа, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось торжественное мероприятие, посвященное 75-й годовщины освобождения Лисичанска от фашистских захватчиков и Дню города. Почетными гостями праздника стали ветераны Второй мировой войны, дети войны, труженики тыла и ветераны труда.

  Директор терцентра Андрей Лазарев поздравил всех с наступающими праздниками и выразил слова глубокой благодарности ветеранам за их подвиг и труд во имя мирной жизни будущих поколений.