Фильтр
 • Фінансова звітність - невід'ємна частина декларації з податку на прибуток

  Фінансова звітність, яка складається та подається платниками податку на прибуток є додатком до податкової декларації з податку на прибуток та її невід’ємною частиною.

  У податковій декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженій наказом МФУ від 20.10.2015 № 897, перелік форм фінансової звітності, яка складається платниками податку на прибуток передбачено у розділі «Наявність поданих до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств додатків – форм фінансової звітності». Платники проставляють позначку у графах, що відповідають назвам форм фінансової звітності, поданої з цією декларацією.

 • У Лисичанську пройшло засідання чергової 36-ї сесії міської ради

  Сьогодні, 31 серпня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 36-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Привілля, керівники та співробітники місцевих органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

 • Сердце для Макса!

  Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

  Срочно нужна ваша помощь!

  Ведется сбор на лечение и реабилитацию жителя Лисичанска Максима Тищенко, которому срочно необходима операция по трансплантации сердца (диагноз: дилатационная кардиомиопатия).

  Тищенко Максим — парень 22-х лет, который уже семь лет борется за собственную жизнь. Максим и его семья проживают в городе Лисичанск, Луганской области.

 • В детском саду «Ромашка» открыли инклюзивную группу (оновлено)

  Сегодня, 31 августа, состоялось торжественное открытие инклюзивной группы в детском саду «Ромашка». Красивые отремонтированные помещения с новой мебелью и сантехникой распахнули свои двери для 15 малышей.

  Открытие подобной группы стало возможным благодаря совместной работе руководства детского сада, Лисичанского городского совета и детского фонда ООН UNICEF.

 • Вітаємо переможців конкурсу дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей»

  24 серпня, в День незалежності України, учениця художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Аліна Косоногова (викладач Ольга Агафонова) у супроводі завідуючої відділом Ольги Тєлушкіної прийняла участь у нагородженні переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Нагородження відбулося в урочистій атмосфері в місті Києві, на Хрещатику, біля будівлі Київської міської державної адміністрації.

 • Афіша кінотеатру «Дружба» з 31 серпня по 6 вересня

  об 11.00 — мультфільм «Ємоджі муві» 3D;

  о 12.30 та о 18.00 — комедія «DZIDZIO Контрабас»;

  о 14.00 та 19.30 — екшн, комедія «На драйві»;

  о 16.00 — історичний екшн за мотивами однойменного роману Андрія Кокотюхи «Червоний»;

  о 21.30 — фантастичний екшн «Термінатор 2: Судний день» 3D.

 • В Лисичанском террцентре состоялось предпраздничное мероприятие

  2 сентября в Лисичанске празднуют День города и 74-ю годовщину освобождения города от немецко-фашистских захватчиков.

  Накануне, сегодня, 30 августа, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось предпраздничное мероприятие.

 • Вітаємо переможців чемпіонату з греко-римської боротьби

  26 серпня в спортивній адміністративній будівлі ЖЕК № 5 пройшов чемпіонат міста Лисичанська з греко-римської боротьби, присвячений Дню Незалежності України та Дню міста. В змаганнях взяли участь 50 спортсменів.

 • Пройшов чемпіонат міста Лисичанська з бадмінтону

  З 23 по 25 серпня в спортивній залі ЗОШ №13 проходили змагання чемпіонату міста Лисичанська з бадмінтону, присвячені Дню Незалежності України та Дню міста. В змаганнях взяли участь 40 спортсменів.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх категоріях.

 • Спасибо за поддержку женского футбола

  С 21 по 25 августа юные футболистки — воспитанницы Лисичанской городской ДЮСШ в составе сборной Луганской области «Луганочка — Спартак» приняли участие в чемпионате Украины по футболу среди команд, девушек не старше 17 лет, который проходил в городе Ковель, Волынской области.