Фильтр
 • Пам'ятка учасникам АТО

  Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО

 • Ніхто не уникне законного покарання за посягання на територіальну цілісність та суверенітет України

  24 червня 2015 року співробітниками Служби безпеки України затримано мешканця м. Лисичанськ, колишнього кадрового військовослужбовця ЗС України, який в період квітня-липня 2014 року діяв у складі непередбаченого законом збройного формування так званого «ЛНР».

  Встановлено, що громадянин К. входив до керівного складу одного із підрозділів «ЛНР», що дислокувалось у м. Лисичанськ, організовував захоплення адміністративних будівель та патрулювання бойовиками м. Новодружеськ.

  Окрім того, також приймав безпосередню участь у бойових діях на стороні НЗФ «ЛНР» проти сил антитерористичної операції на території Луганської області.

 • Лисичанський пункт європейської інформації

  Європейський Союз сьогодні — один з найбільших торгових ринків світу. Для українського бізнесу євроінтеграція буде дуже позитивним кроком для модернізації економіки, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, надасть сприятливі умови для інвесторів, сформує нові правила ведення бізнесу та сприятиме соціальному та економічному зростанню громадян і держави в цілому.

  Державна служба є ключовим елементом системи державного управляння.

 • Робота міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  Вчора, 18 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за июнь 2011 года

   

   

   

   

   

 • Про заборгованість із заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.06.2018р.

  За інформацією розробленою Держстатом України, загальна сума невиплаченої заробітної плати по підприємствах міста Лисичанська (без урахування статистично малих підприємств і фізичних осіб-підприємців) на 01.06.2018 року становила 43941,2 тис. грн.

  Порівняно з початком року заборгованість із заробітної плати зменшилась на 23262,0 тис. грн. або 34,6%.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 6 месяцев 2011 года

   

   

   

   

   

 • Хронічна втома: простий відпочинок не допоможе

  Хронічна втома відрізняється від простої як небо від землі. За нею стоїть не тільки фізичне, а й емоційне, нервове, інтелектуальне виснаження резервів організму. Відпочинок і позитивні емоції, звичайно, поліпшать самопочуття, але ненадовго. А потім знову кожне зусилля дається важко. Приблизно визначити синдром можна так: якщо ви протягом півроку відчуваєте часте або постійне нездужання і при цьому практично нічим не хворі, значить, пора лікуватися.

  Як лікувати це захворювання?

 • Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

  Вчора, 16 липня, у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Засідання відбулось під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина за участю членів комісії — представників органів, що здійснюють соціальні виплати, внутрішньо переміщеним особам.

 • Запам'ятайте як діяти при виникненні пожежі

  Пожежі — це стихійне лихо, вогонь, який вийшов з під контролю людини. При пожежі потрібно остерігатися: високої температури, задимленості і загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалля.

  При рятуванні із палаючих будинків і при гасінні пожежі, дотримуйтесь наступних правил:

  — якщо у разі евакуації необхідно пройти через палаюче приміщення, накрийтесь мокрим покривалом, пальтом, плащем, щільною тканиною;

  — двері в задимлене приміщення відкривайте обережно, щоб уникнути займання вогню від великого притоку свіжого повітря;

 • В Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  Вчора, 11 липня, в Управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  На Комісії було розглянуто 178 заяв, з яких:

 • ДСНС попереджає

  Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок малечі, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуації за участю дітей.

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області вкотре звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду! Особливо у літній період, пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів. Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на серйозну розмову з дітьми. А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

  Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих! Біда може статися саме тоді, коли діти залишаються самі, адже небезпека чатує на кожному кроці. Тому дуже важливим є постійно навчати підростаюче покоління правилам безпеки.

  Лисичанське міське управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області

 • Щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю

  07.04.2018 набрала чинності нова редакція Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 05.04.2012 № 321 (далі - Порядок), яка передбачає низку кардинальних змін, зокрема реалізацію принципу «гроші ходять за людиною» та запровадження адресного підходу у забезпеченні осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації.

 • Профілактика пожеж в екосистемах триває

  Щонеділі співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС проводять рейди з метою профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах.

  Під час рейдів співробітники проводять профілактичні бесіди з мешканцями міста про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, про правила безпечного відпочинку в лісах, про небезпеку необережного поводження з відкритим вогнем на відкритих територіях, про заборону спалювання сухої рослинності, а також нагадують громадянам, що в лісі і біля нього не можна кидати недопалки, склотару підпалювати траву або сміття.

  Окрім того, співробітники ДСНС в черговий раз нагадують людям дії у разі виявлення вибухонебезпечного предмету.

  Лисичанське міське управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області

 • УПСЗН Лисичанської міської ради має 100% показник проведення перерахунку субсидії в автоматичному режимі без звернення громадян

  Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проведено аналіз моніторингу з надання населенню житлових субсидій, передбачених Положенням «Про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, пічного та рідкого побутового палива», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України в редакції від 27.04.2018 №329.

  Станом на 20 липня 2018 року середній показник проведення перерахунку субсидії в автоматичному режимі без звернення громадян з травня 2018 року по області складає 66,76%.

 • Звернення ДСНС до населення

  Увага! В черговий раз у м. Лисичанськ, 4 липня, були знайдені вибухонебезпечні предмети, а саме: постріли осколкові гранатометні ВОГ-17 калібром 30 мм у кількості 37 одиниць та детонатори миттєвої дії до них. На протязі доби були проведені відповідні заходи по їх знешкодженню.

  У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте його. Відійдіть назад своїми ж слідами на безпечну відстань! Негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України в Луганській області

 • У Лисичанську пройшло чергове тренінгове заняття для дітей та молоді, засуджених до покарань без позбавлення волі

  Сьогодні, 23 липня, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Лисичанським міським відділом філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області було проведено дев’яте за рік тренінгове заняття за програмою «Сходинка до здоров’я» для дітей та молоді, засуджених до покарань без позбавлення волі.

  Під час заняття учасники отримали інформацію щодо сутності ВІЛ-інфекції та шляхів інфікування, розглянули види ризикованої поведінки щодо інфікування ВІЛ та були простимульовані до оцінки власного ризику щодо інфікування.

 • Правила поведения на воде

  В разгаре жаркое лето! Вы собираете чемоданы и ждете с нетерпением летнего отдыха. Где бы вы ни были: на море, речке и т.д., но собираясь на пляж, вы должны помнить правила безопасного поведения на воде. А умение хорошо плавать, знание и соблюдение этих правил — гарантия вашей безопасности и хорошего отдыха!

  Запомните правила поведения на воде:

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за июнь 2013 года

   

   

   

   

   

 • Як стати патронатним вихователем над дитиною?

  Мета патронату над дитиною — забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення дитини у сім’ю.

  Патронат над дитиною — тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на термін до 3-х місяців (максимум до 6 місяців).

  Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

 • Купание на воде с летальным исходом!

  С наступлением жаркой погоды возникла тревожная ситуация с гибелью людей на водных объектах. С мая 2018 года и сегодняшний день только в городе Лисичанск зарегистрировано трое погибших на воде. Так, 3 июля, с разницей в 30 минут в Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС поступило 2 тревожных сообщения о погибших на водных объектах. На место происшествия прибыли сотрудники ГСЧС, полиции и скорой помощи. В обоих случаях тела погибших доставались силами спасателей. Летальный исход наступил мгновенно и, к сожалению, помощь медработников скорой помощи мужчинам 1981 г.р. и 1986 г.р. уже не понадобилась.

 • Во избежание пожаров в экосистемах

  Каждый, кто в эти теплые летние дни собирается на природу, непременно хочет, чтобы отдых оставил только приятные впечатления. Но, к сожалению, не все во время отдыха соблюдают элементарные правила пожарной безопасности.

  С начала 2018 года в г. Лисичанск возникло больше 110 пожаров. В эти жаркие летние дни сотрудники ГСЧС практически ежедневно выезжают на тушение пожаров лесопосадок, полей, свалок и т.п.

 • Пам'ятка з електробезпеки для населення

  ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» нагадує всім мешканцям Луганської області правила поведінки в електроустановках. Дотримання цих правил допоможе Вам уберегти себе і близьких від ураження електрострумом.

  Забороняється перебувати стороннім особам на території і в приміщеннях трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв, відчиняти двері і люки цих споруд, здійснювати самовільне переключення електричних апаратів та підключення до електричних мереж.

 • «Ой на Ивана, ой да на Купала!»

  6 июля подопечные отделения дневного пребывания Лисичанского территориального центра отметили один из самых удивительно красивых и мистических праздников — Ивана Купала. Он сохранился с языческих времен и до наших дней дошел со всеми своими традициями и обрядами. В этот волшебный, летний день растения получают от солнца и земли большую силу, чище слезы становится вода, которая дарит здоровье.

  Во время празднования ветераны с удовольствием собирали травы, плели венки из различных трав и цветов, пели песни, читали стихи. Счастливые улыбки и искрящиеся радостью глаза подопечных вместо слов говорили о том, что праздник удался.

 • Насильству немає виправдання

  В рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблем ґендерно зумовленого насильства та насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в східних регіонах України», який фінансується UNICEF, вчора, 3 липня, спеціалістами мобільної бригади соціально-психологічної підтримки МБФ «Української фундації громадського здоров’я» спільно із фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, сектору превенції Лисичанського відділу поліції було проведено відвідування сімей, в яких нещодавно мали місце факти скоєння насильства.

 • Що робити при тепловому та сонячному ударі

  Літо в розпалі, і спекотні дні стають справжнім випробуванням для тих, хто не має змоги заховатися від «пекельного асфальту і бетону». Висока температура повітря — неабияке навантаження на людський організм. У спеку зростає небезпека теплового та сонячного ударів, які стаються внаслідок перегріву. Часто лікарі прирівнюють сонячний удар до теплового, тому що у них схожі симптоми і прояви, тільки при сонячному ударі наслідки значно гірші і необхідно більше часу для відновлення організму.

 • Долги населения – актуальный вопрос

  В работе жилищно-коммунального хозяйства одним из основных проблемных вопросов были и остаются долги населения. На сегодняшний день суммарный долг жителей города только за услуги ЖЭКов составляет порядка 8 млн. 733 тыс. грн.

  По указанию городского головы, лисичанские коммунальщики ведут активную работу по погашению долгов: проводится разъяснительная работа, населению предлагается ряд вариантов погашения задолженности, ведется исковая работа.

 • Щодо здійснення сезонної виїзної торгівлі

  До уваги суб’єктів господарювання та мешканців міста!

  Виїзна (виносна) торгівля може здійснюватися на ринках, ярмарках, або в інших дозволених для цього місцях.

 • Про проведення контрдиверсійної операції «Арбалет-Лисичанськ»

  У зв’язку із проведенням превентивних заходів з протидії терористичній та диверсійній загрозам в районі м. Лисичанська, Служба безпеки України закликає мешканців міста, які безпосередньо проживають у вказаному районі, не покидати без нагальної потреби своїх домівок, дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами і т.і. У разі необхідності пересування в інші райони міста, з метою уникнення непорозумінь, просимо обов’язково мати при собі документи що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідка про навчання та інш.).

  Усі дії відбуваються у рамках чинного законодавства.

 • Щодо конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків

  Відповідно до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150, управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства — організатор конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків — повідомляє, що конкурсною комісією прийнято рішення про визнання конкурсу таким, що не відбувся в частині об’єкту конкурсу (групі будинків) № 3 та об’єкту конкурсу (групі будинків) № 5 згідно з протоколом № 5 засідання конкурсної комісії від 25.07.2018 року.

  Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

 • До уваги мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, юридичних та фізичних осіб!

  З метою збереження пам’яті про живих і полеглих воїнів — учасників АТО, вшанування їх подвигу, поповнення джерельної бази історії України періоду незалежності, архівний відділ Лисичанської міської ради повідомляє про початок збирання документів для формування відповідних фондів і колекцій.

 • Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

  ЛКСП «Лисичанськводоканал» інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

 • Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

  В городе возникла сложная ситуация с обеззараживанием питьевой воды и стоков, поскольку единственный в Украине производитель жидкого хлора АО «ДНЕПРАЗОТ» с 15.06.2018 года полностью остановил производство и отгрузку жидкого хлора в связи со значительным ростом цен на природный газ. Запасы хлора, имевшиеся на ЛКСП «Лисичанскводоканал» исчерпаны. Однако руководителю предприятия и поставщику хлора удалось достичь договоренности о частичной (от плановой заявки) поставке импортируемого хлора, что позволит проводить полное обеззараживание воды и стоков до 23.07.2018 включительно с последующим подвозом хлора.

 • Веб-портал «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ»

  До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ!

  В 2016 році Кабінет Міністрів України запустив сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» на якому Мінприроди збирає реальну інформацію з усієї країни. Метою створення електронного сервісу є проведення оперативного реагування на всі наявні несанкціоновані сміттєзвалища та стихійні засмічення та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу з геолокаційною прив’язкою.

 • О работе коммунальных предприятий города за I полугодие 2011 года

  За I полугодие 2011 г. за средства, выделенные из городского бюджета, коммунальными предприятиями города выполнены следующие работы:

  КП «Лисичанский Дорремстрой»

  • по содержанию дорог на сумму 561,1 тыс. грн.
  • по содержанию тротуаров на сумму 257,3 тыс. грн.
  • по текущему ремонту дорог в объеме 8,5 тыс.м2 на сумму 732,9 тыс.грн.
  • по капитальному ремонту дорог в объеме 2,2 тыс.м2 на сумму 288,0 тыс. грн.
  • Відділ культури Лисичанської міської ради оголошує конкурсний добір на посади

   • директора комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система»
   • директора комунального закладу «Лисичанський міський Палац культури»
   • директора комунального закладу «Палац культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська»
   • директора комунального закладу «Лисичанський Палац культури «Діамант»
   • директора комунального підприємства «Кінотеатр «Дружба»
   • Объем выполненных работ по содержанию и текущему ремонту жилого фонда по КП ЛЖЭК № 1,3,5,6,8 за январь - июнь 2010 года

    № п/п

    Виды работ

    ед.

    изм.

    ЛКП

    ЖЭК 1

    ЛКП

    ЖЭК 3

    ЛКП

    ЖЭК 5

    ЛКП

    ЖЭК 6

    ЛКП

    ЖЭК 8

    Всего

    1.

    Ремонт мягкой кровли

    м2

    1870

    4191

    4261

    970

    108

    11400

    2.

    Ремонт шиферной кровли

    м2

    930

    1907

    -

    1465

    102

    4404

    3.

    Ремонт подъездов

    шт.

    36

    14

    21

    16

    5

    92

    4.

    Ремонт оголовков дымовентканалов

    шт.

    40

    15

    126

    30

    43

    254

    5.

    Устройство коньков шиферной кровли

    м/п.

    265

    835

    -

    527

    141

    1768

    6.

    Прочистка дымовентканалов

    шт.

    90

    112

    78

    238

    21

    539

    7.

    Ремонт входных козырьков

    шт.

    12

    11

    15

    31

    1

    70

    8.

    Ремонт крылец

    шт.

    12

    10

    79

    13

    8

    122

    9.

    Герметизация инженерных вводов

    шт.

    4

    1

    5

    3

    -

    13

    10.

    Ремонт температурных швов

    м/п

    58

    -

    25

    -

    -

    83

    11.

    Штукатурка цоколя

    м2

    227

    293

    41

    316

    112

    989

    12.

    Установка дверей

    шт.

    33

    37

    7

    9

    4

    90

    13.

    Ремонт окон

    шт.

    43

    61

    174

    29

    15

    322

    14.

    Ремонт дверей

    шт.

    40

    56

    132

    62

    9

    299

    15.

    Ремонт отмостки

    м2

    65

    183

    37

    2

    89

    376

    16.

    Ремонт электропроводки

    м/п

    561

    634

    694

    1340

    157

    3386

    17.

    Ревизия ВРЩ

    шт.

    30

    104

    97

    15

    16

    262

    18.

    Окраска газового коллектора

    м/п

    118

    943

    4

    -

    94

    1159

    19.

    Остекление оконных переплетов

    м2

    45

    138

    157

    89

    10

    439

    20.

    Ремонт парапетных плит

    м2

    16

    145

    24

    20

    -

    205

    21.

    Ремонт ливнестоков

    м/п

    102

    300

    144

    75

    2

    623

    22.

    Окраска цоколя

    м2

    1900

    3530

    174

    4914

    125

    10643

    23.

    Окраска окон, дверей

    м2

    650

    134

    343

    31

    120

    1278

    24.

    Ремонт балконов

    шт

    11

    4

    5

    3

    -

    23

    25.

    Ремонт слуховых окон

    шт.

    19

    21

    22

    25

    16

    103

    26.

    Установка узлов учёта электроэнергии

    шт.

    5

    -

    -

    11

    2

    18

    27.

    Ремонт скамеек

    шт.

    24

    51

    92

    44

    21

    232

    28.

    Ремонт детских игровых площадок

    шт.

    7

    15

    8

    7

    5

    42

   • Объем выполненных работ по содержанию и текущему ремонту жилого фонда по КП ЛЖЭК № 1,3,5,6,8 за январь - июнь 2010 года

    п/п

    Виды работ

    ед.

    Объем выполненных работ

    изм.

    ЛКП

    ЛКП

    ЛКП

    ЛКП

    ЛКП

    Всего

     

    ЖЭК  1

    ЖЭК 3

    ЖЭК 5

    ЖЭК 6

    ЖЭК 8

    1.

    Ремонт мягкой кровли

    м2

    1870

    4191

    4261

    970

    108

    11400

    2.

    Ремонт шиферной кровли

    м2

    930

    1907

     -

    1465

    102

    4404

    3.

    Ремонт подъездов

    шт.

    36

    14

    21

    16

    5

    92

    4.

    Ремонт оголовков дымовентканалов

    шт.

    40

    15

    126

    30

    43

    254

    5.

    Устройство коньков шиферной кровли

    м/п.

    265

    835

     -

    527

    141

    1768

    6.

    Прочистка дымовентканалов 

    шт.

    90

    112

    78

    238

    21

    539

    7.

    Ремонт входных козырьков

    шт.

    12

    11

    15

    31

    1

    70

    8.

    Ремонт крылец

    шт.

    12

    10

    79

    13

    8

    122

    9.

    Герметизация инженерных вводов

    шт.

    4

    1

    5

    3

     -

    13

    10.

    Ремонт температурных швов

    м/п

    58

     -

    25

     -

     -

    83

    11.

    Штукатурка цоколя

    м2

    227

    293

    41

    316

    112

    989

    12.

    Установка дверей

    шт.

    33

    37

    7

    9

    4

    90

    13.

    Ремонт окон

    шт.

    43

    61

    174

    29

    15

    322

    14.

    Ремонт  дверей

    шт.

    40

    56

    132

    62

    9

    299

    15.

    Ремонт отмостки

    м2

    65

    183

    37

    2

    89

    376

    16.

    Ремонт электропроводки

    м/п

    561

    634

    694

    1340

    157

    3386

    17.

    Ревизия ВРЩ 

    шт.

    30

    104

    97

    15

    16

    262

    18.

    Окраска газового коллектора

    м/п

    118

    943

    4

     -

    94

    1159

    19.

    Остекление оконных переплетов

    м2

    45

    138

    157

    89

    10

    439

    20.

    Ремонт парапетных плит

    м2

    16

    145

    24

    20

     -

    205

    21.

    Ремонт  ливнестоков

    м/п

    102

    300

    144

    75

    2

    623

    22.

    Окраска цоколя

    м2

    1900

    3530

    174

    4914

    125

    10643

    23.

    Окраска окон, дверей

    м2

    650

    134

    343

    31

    120

    1278

    24.

    Ремонт  балконов

    шт

    11

    4

    5

    3

     -

    23

    25.

    Ремонт слуховых окон

    шт.

    19

    21

    22

    25

    16

    103

    26.

    Установка узлов учёта электроэнергии

    шт.

    5

     -

     -

    11

    2

    18

    27.

    Ремонт скамеек

    шт.

    24

    51

    92

    44

    21

    232

    28.

    Ремонт детских игровых площадок

    шт.

    7

    15

    8

    7

    5

    42

   • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за июнь 2012

    alt

     

     

     

     

     

   • Информация о работе коммунальных предприятий города за I полугодие 2010 года

    За I полугодие 2010 г. за средства, выделенные из городского бюджета коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

    КП «Лисичанский Дорремстрой»

    - по содержанию дорог на сумму 461,9 тыс. грн.

    - по содержанию тротуаров на сумму 188,0 тыс. грн.

    - по текущему ремонту дорог в объеме 32,1 тыс. м2 на сумму 1 762,8 тыс. грн.

    - по дорожной разметке на сумму 21,0 тыс грн.

    КП «Лисичанскгорсвет»

    - по содержанию линий наружного на сумму 662,0 тыс. грн.

    - по содержанию светофоров на сумму 43,0 тыс. грн.

    КП «Лисичанскзеленстрой»

    - по содержанию и текущему ремонту зеленых насаждений на территории города на сумму 300,0 тыс. грн. (в том числе выполнена формовочная обрезка 67 деревьев, удалено 225 аварийных, посажено 2 194 м2 цветников, восстановлено 3 603 м2, покошено 336,0 тыс. м2 газонов и др.).

    ЛКАТП № 032806

    - по содержанию городских туалетов – 17,1 тыс. грн.

    - вывезено от населения ТБО в объеме 82,2 тыс. м3, в том числе от жителей частного сектора – 11,7 тыс. м3.

    - по ликвидации 22 несанкционированных свалок на сумму 94,1 тыс. грн. (вывезено 2 554,9 м3 мусора, очищено 6 240 м2 территории города).

    КП «Лисичанская ритуальная служба»

    - по содержанию и благоустройству кладбищ на сумму 171,2 тыс. грн. (в том числе вывезено 591,2 м3 мусора с 55 несанкционированных свалок, расположенных на территории действующих кладбищ города).

    - по захоронению 24 безродных и доставке 166 трупов в морг на сумму 179,9 тыс.грн.

   • До уваги платників податків!

    ДПІ у м. Лисичанську нагадує, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.

    За довідками звертатися за телефонами (06451) 7-12-88 та 7-11-81.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 6 месяцев 2010 года

      ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
    Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
    Начислено (тыс. грн.)                  
    Квартирная плата 1492,70 1184,90 1840,80 722,10 344,50 5585,00 508,10 1142,10 7235,20
    Льготы 90,20 75,40 65,00 31,90 17,60 280,10 0,00 78,30 358,40
    Субсидии 113,40 76,30 161,30 9,40 36,70 397,10 42,80 54,50 494,40
    Всего начислено 1696,30 1336,60 2067,10 763,40 398,80 6262,20 550,90 1274,90 8088,00
    Оплачено (тыс. грн.)                  
    Населением деньгами 1417,40 718,00 1480,40 587,60 312,60 4516,00 497,20 850,60 5863,80
    Населением всего 1428,90 1124,10 1657,70 641,60 312,60 5164,90 497,20 850,60 6512,70
    Льготы 96,90 52,00 39,10 42,10 19,70 249,80 3,50 36,60 289,90
    Субсидии 95,30 68,40 99,00 11,10 24,10 297,90 18,70 25,90 342,50
    Всего оплачено 1621,10 1244,50 1795,80 694,80 356,40 5712,60 519,40 913,10 7145,10
    % оплаты населением 96% 95% 90% 89% 91% 92% 99% 74% 90%
    % оплаты всего 96% 93% 87% 91% 89% 91% 94% 72% 88%
    Задолженность населения 1386,50 993,60 2746,10 685,50 297,50 6109,20 392,30 880,70 7382,20
    Задолженность по льготам 35,30 34,40 57,20 15,90 10,70 153,50 1,80 65,80 221,10
    Задолженность по субсидиям 51,60 27,40 120,10 2,60 24,00 225,70 73,20 41,20 340,10
   • До уваги платників єдиного внеску!

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську, у зв’язку із публікацією в Офіційному віснику України від 06.07.2018 № 51 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 (далі — Наказ № 435) у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.06.2018 № 692/32144, який набуває чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, повідомляє, що звітність за новими формами подаватиметься платниками єдиного внеску, починаючи з 01.09.2018 року. Звітність за липень 2018 року у серпні п.р. подається за старими формами звітності, затвердженими Наказом № 435.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Понад 434 тисячі гривень податку на нерухомість сплачено до місцевого бюджету платниками Лисичанського регіону за 6 місяців 2018 року

    «За перше півріччя 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м. Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 434,5 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 257,4 тис. грн. або на 145,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

   • ЗСУ поважають права військовополонених!

   • Платники міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля спрямували до державного бюджету понад 12 мільйонів гривень військового збору

    За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за перше півріччя поточного року платники податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до Державного бюджету України 12 млн 304,7 тис. грн. військового збору, що на 4 млн 248,2 тис. грн. або 52,7% відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року.

    «Стабільні надходження збору на підтримку армії, це прояв справжнього патріотизму бізнес — спільноти регіону» — переконана Ніна Кравченко.

   • Довіряй ЗСУ!

   • Понад 257 тисяч гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону

    «За січень-червень поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 257,3 тис. грн екологічного податку», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко.

   • Срочно нужна помощь Елене Пастуховой (обновлено)

    Пастухова Елена Алексеевна с 24 июля 2017 года по настоящее время находится на лечении в отделении анестезиологии и интенсивной терапии ЦГБ г. Лисичанска и нуждается в срочной операции.

    Диагноз: ОНМК по типу субарахноидального ренхиматозного кровоизлияния в бассейне левой СМА при ГБ ІІІ. Мозговая кома І. Правосторонний гемипарез.

   • Майже 7 мільйонів гривень плати за землю сплатили з початку року платники Лисичанського регіону

    «За шість місяців поточного року до місцевого бюджету надійшло 6 млн 825,8 тис. грн плати за землю, що на 439,5 тис.грн, або на 6,9 % більше, ніж за аналогічний період минулого року, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко, — із загальної суми 5 млн 399,9 тис. грн надійшло від платників податків — юридичних осіб та 1 млн 425,9 тис. грн — від фізичних».

   • До уваги громадян!

    8 серпня 2018 року з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. у ДПІ м.Лисичанська буде здійснювати виїзний особистий прийом громадян заступник начальника ГУ ДФС у Луганській області Ткачов І.В. Попередній запис громадян на особистий прийом здійснюється за телефоном: (06451) 7-11-81.

    Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

   • "Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій"

    Впровадження інноваційної електронної системи е-Receipt (електронний чек) дозволить:

    — створити умови для застосування платниками податків для реєстрації розрахункових операцій (РРО) пристроїв широкого вжитку (персональних комп’ютерів, планшетів, смартфонів);

    — спростити процедуру реєстрації;

   • Платникам податків, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, необхідно подати декларацію

    ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: відповідно до п. 179.3 ст.179 Податкового кодексу України (ПКУ) платники податку-резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи (Декларація) не пізніше 60 днів до виїзду за кордон.

   • До уваги виробників продуктових товарів та товарів народного вжитку!

    Для вирішення проблеми реалізації товаровиробниками Луганської області своєї продукції, як продуктів харчування так і товарів народного вжитку, Луганська обласна спілка споживчих товариств пропонує місцевому товаровиробнику здійснювати реалізацію своєї продукції на центральних ринках міст Кремінна, Рубіжне, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Попасна, Старобільськ. На ринках будуть створені максимально прийнятні умови, як для розміщення продуктових товарів і товарів народного вжитку так і у вигляді зменшення вартості торгових місць, що буде сприяти збільшенню кількісної та якісної реалізації товарів.

   • ДФС інформує про можливість подання звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації в електронному вигляді

    ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: у Державній фіскальній службі України (ДФС) на виконання вимог законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» функціонують електронні адреси для подання звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації.

    Електронні звернення громадяни можуть надсилати на електронну адресу zvernennya@sfs.gov.ua у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника.

   • Електронний кабінет пропонує сервіси платникам як допомогу при реєстрації податкових накладних

    ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: Державна фіскальна служба України (ДФС) розширює можливості Електронного кабінету (Е-кабінет) платника. Платники податку на додану вартість мають змогу скористатися новими сервісами в Е-кабінеті під час реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування.

    Так, в Електронному кабінеті є можливість подати письмові пояснення та копії документів до декількох податкових накладних/розрахунків коригування, якщо вони складені на одного отримувача за одним і тим самим договором або якщо в таких податкових накладних відображені однотипні операції.

   • Запит на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів ДФС - по-новому

    ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: 26 червня 2018 набрав чинності Порядок організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної фіскальної служби при складанні, поданні та опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 04.05.2018 № 468 (далі — Наказ).

    Наказом удосконалено Форму для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби, в якій передбачено можливість обрання запитувачем способу отримання інформації (документів) на запит на отримання публічної інформації шляхом проставлення у такому запиті відмітки «ознайомлення з документами в спеціальному місці розпорядника інформації».

   • Майже 8 мільйонів гривень отримали місцеві бюджети Луганщини від ліцензування алкоголю та тютюну

    За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області — за січень-червень 2018 року казна Луганської області поповнилася на 7 млн 712 тис. гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 199 тис. грн більше надходжень за січень-червень 2017 року.

   • Увага! З 1 липня 2018 року підвищено прожитковий мінімум

    З 1 липня 2018 року встановлено нові розміри прожиткового мінімуму на одну особу у розрахунку на місяць: з 1 липня − 1777 грн, з 1 грудня − 1853 гривні.

    Для основних соціальних і демографічних груп населення встановлюються такі показники:

   • Право платника ПДВ на бюджетне відшкодування

    ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: пунктом 200.1 ст.200 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) встановлено, що сума податку, яка підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов’язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду. При цьому, нормою п.200.4 ст.200 ПКУ зазначено, що при від’ємному значенні суми, розрахованої згідно з п. 200.1 цієї статті, така сума:

    а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу) в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до п. 200 1.3 ст. 200 1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, а в разі відсутності податкового боргу;

   • Майже 1 млн 800 тисяч гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

    «За шість місяців поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 830,0 тис.грн за спеціальне використання водних ресурсів та 945,4 тис.грн — за користування надрами» — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

   • У міській раді пройшло черове засідання комісії з питань захисту прав дитини

    Сьогодні, 31 липня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті наступні питання:

    — про вирішення способу участі батьків у вихованні дітей;

    — про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;

   • Майже на 24 мільйона гривень ПДВ поповнили державний бюджет Лисичанські платники

    За словами в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніни Кравченко: «За січень — червень поточного року до державного бюджету було спрямовано 23 млн 274,0 тис. грн податку на додану вартість, з яких 387,1 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

   • У міській раді пройшло засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

    Сьогодні, 27 липня, у Лисичанській міській раді пройшло засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, директори центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Лисичанського міського центру зайнятості, представники Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області.

   • У міській раді пройшло засідання чергової 48-ї сесії

    Сьогодні, 26 червня, пройшло засідання чергової 48-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Новодружеська, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

    Депутатським корпусом були внесені зміни до міського бюджету на 2018 рік та ухвалена низка питань щодо регулювання земельних відносин.

   • До уваги платників податків!

    ДПІ у м.Лисичанську нагадує, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів. За довідками звертатися за тел.: 7-12-88, 7-11-81.

    Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

     

   • У Лисичанську пройшов звітний концерт Валерія Сидоренко та інструментального дуету «Русь»

    29 липня на площі біля Палацу культури ім. В.М.Сосюри м. Лисичанська відбувся звітний концерт Валерія Сидоренко та інструментального дуету «Русь» у складі Валерія Сидоренко та Максима Апухтіна.

    Яскраві, цікаві виступи дуету не залишили байдужим жодного глядача. Виконавці із задоволенням демонстрували віртуозне володіння акордеонами, виконували найулюбленіші твори інструментальної музики в обробці Валерія Сидоренко.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Вчора, 25 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

   • Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій

    ДПІ у м. Лисичанську інформує: новітня модель програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначена для реєстрації розрахункових операцій — технологічне рішення для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі торгівлі з використанням Інтернету), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу (надання) товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, перевезення пасажирів та інших послуг, що не впроваджене в області застосування реєстраторів розрахункових операцій.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Вчора, 24 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    В ході засідання були розглянуті наступні питання:

    — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, Лисичанського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області;

   • Майстри клубу "Райдуга талантів" взяли участь у фестивалі Української гри та іграшки

    6 липня майстри клубу «Райдуга талантів», що діє при центральній бібліотеці КЗ «Лисичанська ЦБС», взяли участь в обласному фестивалі Української гри та іграшки, який відбувся у м. Кремінна на березі річки Красна.

    Фестиваль української народної іграшки та гри направлений на відродження стародавніх українських традицій і ще глибше занурення в українську культуру та народну творчість, та це не лише підтримка та розвиток народних традицій, а й своєрідна мистецька терапія за допомогою поринення в ігри та фольклор.

   • За перше півріччя 2018 року 74 лисичанських «єдинника» скористалися правом на відпочинок

    «За 6 місяців 2018 року 74 фізичні особи — підприємця, які обрали спрощену систему оподаткування міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля скористалися своїм правом на відпустку», — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

   • В Лисичанській міській раді розглянуто питання дуальної форми навчання

    Вчора, 19 липня, в Лисичанській міській раді пройшла спільна нарада щодо впровадження елементів дуальної форми навчання у закладах професійно-технічної освіти під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина. В нараді взяли участь заступник директора Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею Алла Терновська та керівники закладів ресторанного господарства міста.

   • "Адвокація у стилі ЕТНО"

    З 25 по 29 червня завідувач Інтернет-центром центральної бібліотеки КЗ «Лисичанська ЦБС» Марина Бутенко взяла участь у VI Всеукраїнській літній школі адвокації для бібліотекарів «Адвокація у стилі ЕТНО», яка проходила у м. Полтава та інших містах області – Гадячі, Диканьці, Опішні, Решетилівці. Організатором школи виступила Секція Української бібліотечної асоціації з адвокації.

   • З початку року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували майже 230 мільйонів гривень

    «За січень-червень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів усіх рівнів спрямовано 229 млн 994,6 тис. грн, — повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 86 млн 548,3 тис. грн, що на 20 млн 350,6 тис. грн або на 30,7 відсотків більше, ніж у відповідному періоді минулого року. До місцевого бюджету надійшло 143 млн 446,3 тис. грн, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 21 відсоток».

   • У Лисичанську відбулось засідання міської опікунської ради

    16 липня у Лисичанській міській раді відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі — опікунська рада), створеної на підставі Цивільного Кодексу України та Закону України «Про психіатричну допомогу». Засідання відбулося під головуванням заступника голови ради Світлани Шенькарук за участі членів опікунської ради — представників виконавчих органів міської ради, закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення, Новодружеської та Привільської міських рад.

   • "Open fest вихідного дня"

    7 липня на території ВПУ № 94 відбувся святковий захід «Open fest вихідного дня». Це вже п’яте свято вихідного дня, організоване в рамках співпраці КЗ «Лисичанський міський Палац культури», ВПУ № 94, ВПУ № 92 м. Сєвєродонецька, та ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей».

    Захід відбувся за підтримки міжнародної організації з міграції, міжнародного фонду Terredeshommes, кондитерського цеху «Кураж» та міської організації Червоного хреста.

   • ДПІ відповідає на запитання

    Особливості обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Порядок обчислення та сплати податку на нерухомість у разі продажу об’єкта нерухомості.

    Запитання: Які особливості обчислення та сплати податку на нерухомість у разі продажу нерухомого майна?

   • В Лисичанській міській раді відбулась зустріч з представниками Українського фонду соціальних інвестицій

    Сьогодні, 19 липня, у Лисичанській міській раді відбулась зустріч заступника міського голови Андрія Якимчука з представниками Українського фонду соціальних інвестицій щодо початку реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який фінансується Урядом Німеччини через Німецький державний Банк Розвитку KfW. У заході також взяли участь начальники структурних підрозділів Лисичанської міської ради.

   • Вітаємо Ангеліну Молчанову з призовими місцями на Всеукраїнських змагання з веслування на байдарках та каное!

    З 6 по 8 липня в місті Полтава пройшли Всеукраїнські змагання східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту Юрія Бурмаки. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з 7 областей східної України.

    Лисичанська спортсменка Ангеліна Молчанова виборола ІІ місце на дистанції 200 м та ІІІ місце на дистанції 5000 м.

   • Лисичани взяли участь у III літній Міжнародній театральній школі

    З 24 по 30 червня керівник народної театр-студії «Лімпопо» Надія Бражнікова та керівник зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» Ірина Кабанова (Лисичанський міський ПК) взяли участь у III літній Міжнародній театральній школі «ТЕАТРОН», яка проходила у м. Миколаїв.

   • До уваги платників податків!

    ДПІ у м. Лисичанську повідомляє, що з 2 липня 2018 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів. За довідками звертатися за тел. (06451) 7-12-88, 7-11-81.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     

   • Мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля можуть залишитись без питної води

    17 липня в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолив міський голова Сергій Шилін.

    На порядку денному важливе питання — загроза зупинки ЛКСП «Лисичанськводоканал» через припинення постачання рідкого хлору, внаслідок того, що припиняється діяльність єдиного в Україні виробника рідкого хлору АТ «Дніпроазот», ТОВ «Агрогазсервіс», а альтернативного виробника в України наразі немає. Таким чином, мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля можуть залишилися без питної води.

   • Подяка депутату Лисичанської міської ради Дмитру Карауланову

    Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради продовжує направляти дітей пільгових категорій на оздоровлення до Українських дитячих центрів відпочинку та оздоровлення.

    На шосту зміну з 21 червня по 11 липня 2018 року до УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) направлено 2 дітей пільгових категорій, поміж яких 1 дитина з категорії діти-сироти, мала змогу поїхати завдяки матеріальній допомозі депутата Лисичанської міської ради Дмитра Карауланова.

   • Подолання корупції - спільна мета

    Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можна по телефону (044) 284-00-07 («Пульс»).

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     

   • Представництво Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) в Украйні запрошує організації та компанії до участі у тендері у центральній частині Луганської області

    В рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні» за підтримки Європейського союзу та проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі» за підтримки Уряду Японії, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у центральній частині Луганської області.

   • В міській раді пройшло чергове засідання виконкому

    Сьогодні, 17 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

    Члени виконавчого комітету заслухали, взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії Лисичанської міської ради інформацію про хід виконання міської програми «Мистецька освіта Луганщини» на 2017-2019 роки.

   • «Пульс» - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

    «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Конкурс идей

    HelpAge International объявляет конкурс идей и проектов среди партнеров на Востоке.

    HelpAge International (HAI) - это всемирная сеть неправительственных организаций. Миссия организации – это работа, направленная на достижение стабильного улучшения качества жизни обездоленных людей по всему миру.

    HAI реализует гуманитарный проект, цель которого - защита населения, пострадавшего от военного конфликта на Востоке, в особенности, пожилых людей, детей, внутренне перемещенных женщин и мужчин.

   • Комиссию не допускают к проверке финансово-хозяйственной деятельности ЛКСП «Лисичанскводоканал»

    В связи с частыми перебоями водоснабжения в городе, большой задолженностью ЛКСП «Лисичанскводоканал» перед ООО «Луганское энергетическое объединение» по оплате за электроэнергию и по требованию депутатов Лисичанского городского совета, городским головой Сергеем Шилиным издано распоряжение от 12.06.2018 г. № 210 «О проведении проверки финансово-хозяйственной деятельности ЛКСП «Лисичанскводоканал» и КП «Лисичансктеплосеть». Согласно распоряжению была создана комиссия по проверке финансово-хозяйственной деятельности ЛКСП «Лисичанскводоканал» за период с 01.01.2016 г. по 31.05.2018 г. Комиссия должна обеспечить проведение проверки на срок до 31.07.2018 г. и результаты проверки предоставить на рассмотрение городскому голове. Членам комиссии директор ЛКСП «Лисичанскводоканал» Евгений Лысенко, согласно распоряжению, должен предоставить информацию и материалы о финансово-хозяйственной деятельности предприятия, а именно: о движении денежных средств, расчетов с дебиторами и кредиторами, претензионно-исковой работе предприятия.

   • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

    За консультаціями з питань надання податкової звітності в електронному вигляді, укладання договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатися до Державної податкової інспекції у м. Лисичанську за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347; каб. 2, 40 або за телефоном: (06451) 4-27-47.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів у червні 2017 року

    Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом червня 2017 року проведена повідомна реєстрація 6 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій усіх форм власності та професійними спілками (трудовими колективами) і 4 змін та доповнень до них.

   • У міській раді обговорили питання легалізації найманої працї

    Вчора, 4 липня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці, яке очолив Максим Головньов.

   • Особливості надання в оренду майна фізичною особою-підприємцем-платником єдиного податку

    ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: фізична особа, якій належить нерухоме майно (житлового або нежитлового призначення), загальна площа якого не перевищує норми, встановлені підпунктом 291.5.3 Податкового кодексу України (ПКУ), не має права надавати одну частину нерухомого майна в оренду як фізична особа — не суб’єкт господарювання, а іншу частину як фізична особа-підприємець (ФОП) на спрощеній системі оподаткування. Така фізична особа може надавати нерухоме майно (житлового або нежитлового призначення) в оренду як ФОП на спрощеній системі оподаткування або як фізична особа — не суб’єкт господарювання.

   • Щодо працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи

    До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями!

    Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» має наявні вакантні робочі місця контролерів енергонагляду в м. Лисичанськ, для працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи, які не мають протипоказань пов’язаних з тривалою ходьбою і перебуванням на відкритих майданчиках при підвищених і знижених температурах.

   • Чи необхідно забудовнику у разі залучення субпідрядників отримувати ліцензію?

    Держпідприємництво, на прохання підприємців, інформує

    На сьогодні підприємець зобов’язаний отримувати ліцензію тільки на виконання будівельних робіт із будівництва об’єктів архітектури IV та V категорій складності.

    Разом з цим, будівництво об’єктів, які виконуються будівельними компаніями для інших суб’єктів або на їх замовлення, здійснюється на умовах підряду.

   • Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

    9 липня в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. До складу комісії увійшли представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам. Очолив комісію заступник міського голови Ігор Ганьшин.

   • Фізична особа, яка зареєстрована у Державному реєстрі, має право отримати наявні у Державному реєстрі відомості про себе

    ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: відповідно до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, затвердженого наказом МФУ від 29.09.2017 № 822, відомості з Державного реєстру є документом, який безоплатно надається контролюючим органом за зверненням фізичної особи (представника) щодо отримання відомостей про себе.

   • До уваги отримувачів житлової субсідії міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

    948595Шановні громадяни, управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради продовжується прийом заяв для отримання монетизованої суми субсидії.

    Оскільки строк подачі заяв здійснюється тільки до 1 вересня поточного року, з метою запобігання великих черг, пропонуємо заздалегідь звернутись з відповідною заявою до нашого управління.

    Начальник управління праці та соціального захисту населення Олена Єздакова

   • Телефонна "гаряча лінія" для суб’єктів господарювання діє у м. Лисичанську

    З початку року на телефонну «гарячу лінію» від суб’єктів господарювання надійшло 55 звернень, протягом 2 кварталу — 25, а саме:

    з питань отримання документів дозвільного характеру, декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, декларації про початок виконання будівельних робіт,декларації про готовність об’єкта до експлуатації, декларації про утворення відходів та декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.;

    з питань здійснення державної регуляторної політикистосовно порядку проведення відстеження результативності регуляторного акту та офіційного оприлюднення прийнятих регуляторних актів.

   • Процес надання адміністративних послуг у м.Лисичанську продовжує вдосконалюватися

    В Центрі надання  адміністративних послуг у м. Лисичанську з’явилося нове обладнання у вигляді  карт-ридерів, яке дозволяє зчитувати дані з електронних паспортів громадян України і за допомогою спеціальної  програми  перевіряти правильність  біометричних даних власника  ID-карти, коригувати їх у електронному реєстрі територіальної громади, доповнювати тощо.

   • Заповнюємо платіжку: поповнення рахунку в СЕА ПДВ

    ДПІ у м. Лисичанську інформує: при заповненні реквізитів отримувача у платіжних дорученнях у разі перерахування коштів з власного поточного рахунка на електронний рахунок у Системі електронного адміністрування (СЕА) ПДВ:

    — у полі «Отримувач» зазначається найменування платника ПДВ;

   • Питання забезпечення дотримання житлових прав дітей на контролі у міській раді

    Вчора, 3 липня, під час чергового засідання виконкому начальник відділу з обліку, розподілу, обміну та приватизації житла Тетяна Перепелиця доповіла про хід виконання рішення виконкому «Про забезпечення дотримання житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування».

   • Подайте уточнюючу декларацію для реалізації свого права на податкову знижку, якщо виявили невраховані суми

    ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: якщо були виявлені документально підтверджені суми, що не були враховані при поданні річної податкової декларації, для реалізації свого права на податкову знижку платник податку може подати уточнюючу декларацію до 31 грудня включно наступного за звітним податкового року, оскільки право на податкову знижку надається лише за наслідками звітного податкового року.

   • У Лисичанську затвердили Бюджетний регламент

    Сьогодні, 3 липня, під час чергового засідання виконкому Лисичанської міської ради члени виконавчого комітету затвердили Бюджетний регламент. Даний документ визначає організаційно-процедурні питання щодо складання, розгляду, затвердження, виконання, внесення змін, контролю та звітності міського бюджету міста Лисичанська, — про це доповіла начальник фінансового управління Ольга Сапегіна.

    Зі статтями Бюджетного регламенту можна ознайомитись нижче.

     

   • До штрафних санкцій можуть призвести помилки у звітності

    ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: приватні підприємці при заповненні декларацій платників єдиного податку третьої групи допускають помилки, які можуть привести до донарахування податкового зобов’язання та застосування штрафних санкцій під час проведення камеральних перевірок контролюючими органами. Так, поширеною помилкою є подання декларацій, в яких невірно зазначається звітний податковий період, за який подається податкова декларація. Наприклад: якщо фізична особа-підприємець-платник єдиного податку 3 групи (ставка 5 відсотків) подає декларацію за місяць, а не за квартал, як це визначено п. 294.1 ст. 294 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), то така декларація не вважається поданою, оскільки не відповідає звітному періоду.

   • Відбулось чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

    Сьогодні, 3 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

    Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію про хід виконання рішення про забезпечення дотримання житлових прав дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, а також заслухали та затвердили Бюджетний регламент, який визначає організаційно-процедурні питання щодо складання, розгляду, затвердження, виконання, внесення змін, контролю та звітності міського бюджету міста Лисичанська.

   • Органи для обліку платників податків-юридичних осіб, місце розташування офісу та виробничих приміщень яких знаходяться у різних районах

    ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: згідно з п.63.3 ст.63 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік в контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

   • У Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії щодо виплати грошової компенсації для отримання житла

    Минулого тижня у Лисичанській міській раді відбулося перше засідання комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, яку очолив заступник міського голови Максим Головньов.

   • Фізичні особи мають право звернутись до контролюючого органу для проведення звірки даних щодо обчислення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

    ДПІ у м. Лисичанську нагадує: фізичні особи — власники об’єктів житлової та нежитлової нерухомості у 2018 році сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2017 рік.

    До 1 липня контролюючий орган надсилає платнику податку за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити.

   • У ДПІ м. Лисичанська створено всі умови для того, щоб кожен громадянин отримав швидке та зручне обслуговування

    «У Центрі обслуговування платників (ЦОП) фахівцями Лисичанської ДПІ, з початку поточного року, надано 5533 різноманітні послуги» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан. За її словами: «До найбільш затребуваних послуг входять: видача довідок про доходи громадян — 2232; видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційних номерів) — 2071; реєстрація платника єдиного податку — 224; надання витягу з реєстру платників єдиного податку — 224.

   • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу на право оренди нерухомого комунального майна

    Найменування об’єкта: нежитлове вбудоване приміщення основною площею 16,0 кв. м, розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, 53.

    Основні умови проведення конкурсу:

    • цільове призначення — для здійснення діяльності у сфері права;
    • найбільший запропонований розмір місячної орендної плати відносно до стартової.
    • Управління власності Лисичанської міської ради інформує

     Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки:

     Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості земельної ділянки за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сосюри, 65, площею 0,0755 га.

     Запланована дата оцінки — 30.06.2016 р.

    • Навчальний захід в Управлінні патрульної поліції

     Робочий день співробітників Управління патрульної поліції в місті Лисичанську перервав сигнал пожежної тривоги. Особовий склад покинув приміщення Управління без паніки, згідно плану евакуації та відійшов на безпечну відстань. При цьому правоохоронці встигли взяти з собою особисті речі, та документи.

    • Рятувальники провели рейд з профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах

     Минулого тижня працівники 9-ої пожежно—рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області міста Лисичанська провели рейд з профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах.

     Співробітники проводили профілактичні бесіди з мешканцями міста про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, про правила безпечного відпочинку в лісах, про небезпеку необережного поводження з відкритим вогнем на природі та про заборону спалювання сухої рослинності.

    • У Лисичанську була виявлена мінометна міна часів Другої Світової війни

     Сьогодні, 3 липня о 10.50 ранку, громадянин міста Лисичанська під час риболовлі виявив невідомий предмет схожий на міну, що лежав на березі річки Сіверський Донець.

    • Щодо роботи «гарячої лінії» для підприємців

     За І півріччя 2012 року на телефонну «гарячу лінію» поступило 105 звернень від підприємців міста. Основні питання, які надійшли:

     1. З питань дозвільної системи:

     • Порядок подання декларації відповідності об’єкта (об’єктів) вимогам законодавства з питань пожежної безпеки;
     • Порядок отримання дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами;
     • Порядок розміщення зовнішньої реклами;
     • Порядок оформлення оренді земельних ділянок державної та комунальної власності;
     • Порядок отримання експлуатаційного дозволу операторам потужностей (об’єктів), які здійснюють в Україні діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі;
     • Порядок отримання дозволу на заходи з залученням тварин.
     • У Лисичанську провели акцію «Я - не товар. Стоп торгівлі людьми!»

      Сьогодні, 30 липня, до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у місті Лисичанську працівники відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели акцію «Я — не товар. Стоп торгівлі людьми!». Метою заходу є підвищення інформованості громадськості про проблему торгівлі людьми, привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

     • Про затвердження переліку історичних державних найменувань

      Розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2016 року № 479-р «Про затвердження переліку історичних державних найменувань»

      Відповідно до частини п’ятої статті 16 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» затвердити перелік повних та скорочених історичних державних найменувань, які забороняється використовувати у найменуваннях юридичних осіб приватного права, згідно з додатком.

     • 28 июля - 1030-летие крещения Киевской Руси - Украины

      1030 лет назад произошло великое событие — Крещение Руси. Князь Киевский Владимир Великий в 988 году ввел христианство как государственную религию на Руси.

      Принимая христианство за основную религию, Владимир Великий определил будущую судьбу современной Украины и всей Восточной Европы. Христианство способствовало подъему образования, искусства, литературы, науки, архитектуры. Новая религия дала толчок развитию кириллической письменности, были созданы первые школы, в частности при Десятинной церкви, где учились 300 детей. Церкви и монастыри стали центрами культуры, где велось летописание, создавались библиотеки, закладывались иконописные школы.

      К 1030-летию крещения Киевской Руси — Украины Лисичанский городской краеведческий музей подготовил историческую справку о старейших храмах Лисичанска.

     • Алгоритм дій для абітурієнтів

      Які мають атестат про повну загальну середню освіту державного зразка, але не проходили зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році

      Подати документи до приймальної комісії ВНЗ з 11.07.2016 до 26.07.2016 р. (для вступу на денну форму навчання за кошти держбюджету), до 18.09.2016 р. (для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб).

     • Інформація щодо діяльності Лисичанської місцевої прокуратури за 1 півріччя 2016 року.

      Керівництвом місцевої прокуратури вжито низку організаційно-практичних заходів, спрямованих на забезпечення ефективного виконання визначених законом функцій і завдань з урахуванням законодавчих змін.

      Всього протягом 2016 року проведено 3 спільні оперативні наради керівників правоохоронних органів з питань стану запобігання та протидії корупції, створено 3 міжвідомчі робочі групи з метою покращення організації роботи правоохоронних органів з вказаних питань, проведено 1 спільне семінарське заняття з питань розкриття та розслідування корупційних злочинів.

      Вжиті заходи певною мірою сприяли забезпеченню законності та боротьбі зі злочинністю на піднаглядній території.

     • 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

      Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

      Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. За рівнем доходів вона поступається лише продажам наркотиків та зброї.

      Жертвами цього злочину стають і жінки, і чоловіки, і діти, які потерпають від його різноманітних форм, серед яких примусова праця, сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво, вилучення органів тощо.

     • Особливості подання документів до освітнього центру "Донбас - Україна"

      Документи треба подавати особисто.

      Факт проживання на території, де здійснюється АТО, підтверджується штампом в паспорті про місце реєстрації в населеному пункті відповідно до затвердженого переліку.

     • Уважаемые работники торговли от всей души поздравляем Вас с вашим профессиональным праздником!

      Сегодня трудно представить себе нашу жизнь без сферы торговли и услуг, которая формирует среду комфорта и благополучия, развивает партнерство производителей и торговых сетей, удовлетворяет насущные потребности населения.

      Главный капитал любой отросли — это ее работники: знающие, неравнодушные, творческие люди, по-настоящему любящие свое дело. Среди вас, дорогие друзья, такие люди составляют большинство. Внимание и доброжелательность к людям, компетентность и профессионализм работников торговли и общественного питания — всегда будет визитной карточкой Лисичанска.

      Также хочется поблагодарить ветеранов отрасли, которые отдали десятки лет своей работе, а сейчас являются опытными наставниками. Примите самые искренние слова благодарности за добросовестный труд, преданность своему делу.

      От вашей слаженной деятельности зависит высокий уровень культуры обслуживания и хорошее настроение жителей города. Крепкого всем здоровья, благополучия, успехов, добра и удачи! Пусть наградой за ваш нелёгкий труд станет признание покупателей — добрые слова и благодарные улыбки в ваш адрес!

      Городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Інформація про роботу освітніх центрів "Донбас - Україна" в Луганській області

      Роботу освітніх центрів «Донбас — Україна» в Луганській області організовано у наступних вищих навчальних закладах:

      1. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля — приймальна комісія та освітній центр «Донбас — Україна» працюють у м. Сєвєродонецьку на базі університету та середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11.

      2. Луганський національний університет імені Тараса Шевченко — приймальна комісія та освітній центр «Донбас — Україна» працюють у м. Старобільську на базі університету та Старобільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

     • Представителей торговли Лисичанска поздравили с праздником

      Сегодня, 27 июля, в преддверии Дня работников торговли, городской голова Сергей Шилин поздравил представителей торговли нашего города с профессиональным праздником и пожелал крепкого здоровья, добра, любви, удачи и мира.

      «Примите самые искренние слова благодарности за добросовестный труд, преданность своему делу. От вашей слаженной деятельности зависит высокий уровень культуры обслуживания и хорошее настроение жителей города. Пусть наградой за ваш нелёгкий труд станет признание покупателей, добрые слова и благодарные улыбки», — подчеркнул Сергей Иванович.

     • До уваги випускників із зони АТО, які не мають атестата про середню освіту державного зразка та не складали ЗНО - 2016

      Випускники 2016 року та минулих років, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції та населені пункти, які розташовані на лінії зіткнення, згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місце проживання яких є територія проведення антитерористичної операції» мають можливість отримати документ про повну загальну середню освіту за спрощеною процедурою на базі освітнього центру «Донбас — Україна» при обраному вищому навчальному закладі та вступити на обрану спеціальність до вищого навчального закладу без сертифікатів ЗНО за результатами вступних іспитів.

     • В Лисичанске прошел парад военной техники, шествие военных колон и концертная праздничная программа (фоторепортаж)

      Вчера, 24 июля, к 4-й годовщине освобождения Лисичанска от незаконных вооруженных формирований, прошел парад военной техники, шествие военных колон и концертная праздничная программа.

      В ходе мероприятия городской голова Сергей Шилин поздравил присутствующих с праздником и пожелал крепкого здоровья, мирного неба над головой, добра, взаимопонимания, а также за личное мужество и отвагу при выполнении боевых задач в зоне АТО по защите территориальной целостности и неприкосновенности Украины, добросовестное выполнение служебных обязанностей вручил медали «За заслуги перед городом Лисичанск» военнослужащим и Листы благодарности исполнительного комитета Лисичанского городского совета работникам полиции.

     • На Луганщині триває вступна кампанія - 2016

      11 липня 2016 року на Луганщині стартувала вступна кампанія. На території області, підконтрольній українській владі, здійснюють освітню діяльність 17 вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та 7 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

     • В Лисичанске к 4-й годовщине освобождения города от незаконных вооруженных формирований прошли траурно-торжественные митинги

      Сегодня, 24 июля, в Лисичанске состоялся ряд траурно-торжественных митингов, посвященных 4-й годовщине освобождения Лисичанска от незаконных вооруженных формирований.

      Руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, начальники и сотрудники отделов и служб городского совета, руководство органов государственной власти, военнослужащие, жители города, общественность и СМИ собрались у мемориальной доски на здании городского совета по ул. им. М. Грушевского, 10. Отметим, что знак установлен в 2015 году в память о воинах Вооруженных Сил Украины, Национальной Гвардии Украины и добровольческих батальонов, погибших при освобождении Лисичанска в июле 2014 года.

     • Затверджено показник середньої зарплати за травень 2016 року

      Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 4370 гривень 92 копійки, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнта заробітної плати за травень 2016 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

      Посилання на офіційний сайт Урядового порталу http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249188728&cat_id=244277212

     • 4-я годовщина освобождения Лисичанска от незаконных вооруженных формирований

      Сегодня, 24 июля, Лисичанск отмечает 4-ю годовщину освобождения от незаконных вооруженных формирований.

      19 июля 2014 года Национальная гвардия и Вооруженные силы Украины (ВСУ) начали совместную операцию по освобождению стратегически важного транспортного узла — Лисичанско-Северодонецкой агломерации. Военные расположились в пригородах Попасной, Рубежного и Северодонецка. Тогда украинские войска с боями освободили Северодонецк, Лисичанск, Попасную и Рубежное от оккупации.

      Убитые и раненные люди, разрушенные дома и здания, подбитая техника, оборванные линии электропередач — эти горькие строки истории Луганщина не забудет никогда.

      Отметим, что в освобождении Лисичанска отличился командир отдельной бригады охраны общественного порядка, воинской части 3011 Центрального оперативно-территориального объединения Национальной гвардии Украины, полковник Александр Радиевский, погибший 23 июля во время боя. Прикрывая своего командира, также отдали свои жизни за Украину командир батальона, подполковник Павел Сницар и стрелок-солдат Игорь Коцяр.

      Поэтому радость мира в наших сердцах неизбежно соединяется со скорбью по погибшим. Искренняя благодарность всем, кто своим мужеством и героизмом вернул мирную жизнь в наш город и подарил нам надежду на спокойствие в Украине.

      Уважаемые лисичане!

      В этот день желаем вам мира и добра, оптимизма и бодрости духа, уверенности в завтрашнем дне и светлом будущем. Пусть в ваших семьях всегда царят любовь, благополучие и взаимопонимание. Пусть все конфликтующие, в одно мгновенье, позабудут о ненависти и агрессии, и на всей Земле воцарится мир и согласие!

     • Інформація щодо державної допомоги інвалідам за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів

      Назва державної допомоги Призначення Отримувач Розмір допомоги
      Фізкультурно-спортивна реабілітація

      Створення умов для занять фізичною
      культурою і спортом

      Луганський регіональний центр з фізичної культури та спорту «Інваспорт» для проведення заходів фізично-спортивної реабілітації Фактична вартість курсу фізкультурно-спортивної реабілітації
     • Городской голова Сергей Шилин принял участие в траурном митинге по погибшим в годы Второй мировой войны

      В минувшую субботу, 21 июля, городской голова Сергей Шилин принял участие в траурном митинге по погибшим в годы Второй мировой войны, который состоялся у памятного знака «Поклонный крест» в районе поселка Белая гора.

     • Інформація від Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів щодо механізмів заохочення роботодавців до створення робочих місць для людей з інвалідністю

      Назва державної допомоги Призначення Отримувач Розмір допомоги
      Безвідсоткова цільова позика (строк повернення до 3-х років) Постанова КМУ № 70 від 31.01.2007р. Створення робочих місць для працевлаштування інвалідів. Робоче місце не може бути скорочено протягом 3-х років з дати завершення виконання умов договору про надання позики Роботодавці (підприємства, організації, фізичні особи), які виконали норматив працевлаштування інвалідів (сплатили адміністративно-господарську санкцію) Визначає відділення Фонду на підставі наданих роботодавцем техніко-економічних обґрунтувань. Обов’язкова наявність ліквідної застави. Строк повернення до 3-х років
     • Сергей Шилин принял участие в открытии первого на востоке Украины «Центра защиты прав человека»

      Вчера, 19 июля, городской голова Сергей Шилин принял участие в открытии первого в Лисичанске и на востоке Украины «Центра защиты прав человека», а также в заседании круглого стола на тему: «Права человека на востоке Украины: взаимодействие власти, правоохранительных органов и правозащитников».

      В мероприятии приняли участие Генеральный Консул Федеративной Республики Германия в г. Донецке (временный офис в Днепре) Вольфганг Мессингер, председатель Лисичанского городского суда Луганской области Андрей Березин, управляющий делами Лисичанского городского совета Александр Савченко, глава общественной организации «Женская правозащитная группа» Ирина Никульникова, полицейские, адвокаты, представители общественности и СМИ.

     • Головне територіальне управління юстиції у Луганській області повідомляє

      На даний час згідно із законодавством зареєструвати громадські формування можливо лише в Головних територіальних управліннях юстиції, що ускладнює процес реєстрації громадських формувань.

      Для створення доступних умов для реєстрації громадських формувань Міністерством юстиції України прийнято рішення збільшити точки доступу для реєстрації громадських формувань та наділити місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги повноваження з прийняття та видачі документів для державної реєстрації громадських формувань, про що зазначено в наказі Міністерства юстиції України від 17.06.2016 № 1717/5 «Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 червня 2016 р. за № 876/29006.

     • Городской голова Сергей Шилин посетил областной Фестиваль украинской народной игрушки и игры

      В минувшую пятницу, в преддверии одного из самых древних славянских праздников Ивана Купала, городской голова Сергей Шилин посетил областной Фестиваль украинской народной игрушки и игры, который проходил на берегу реки Красная Кременского района.

      Отметим, что с целью возрождения, сохранения и развития украинских традиций изготовления игрушек, популяризации народных игр, а также привлечения детей и молодежи к изучению фольклора, уже третий год подряд организаторам данного фестиваля выступает Луганский областной центр народного творчества.

     • Роз'яснення законодавства щодо взяття на облік внутрішньо переміщених осіб малолітніх, неповнолітніх дітей, які переміщуються без супроводу батьків

      Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб».

      Зміни, які 08.06.2016 внесено до зазначеного Порядку постановою КМУ № 352, дозволяють повноцінно реалізувати права та свободи неповнолітніх та малолітніх дітей, які переміщуються без супроводження законних представників.

     • Городской голова Сергей Шилин поздравил сотрудников полиции с третьей годовщиной создания Национальной полиции Украины

      Сегодня, 4 июля, в День национальной полиции Украины, городской голова Сергей Шилин с управляющим делами Лисичанского городского совета Александром Савченко посетили праздничное собрание в Лисичанском городском отделе полиции.

      В торжественной обстановке Сергей Иванович поздравил с профессиональным праздником всех присутствующих и пожелал здоровья, мира, уверенности в своих действиях, честности, мудрости, высокого профессионализма и успехов в нелегком труде. Сергей Шилин отметил: «Как мэр, я, конечно же, хочу, чтобы Лисичанск был комфортным и безопасным городом для проживания. Поэтому взаимодействие городского совета и правоохранительных органов должно продолжаться и далее с акцентом на защиту конституционных прав и свобод граждан, создание условий для проведения эффективной правовой и воспитательной работы среди населения, усиление профилактической работы по предупреждению преступлений и правонарушений».

     • 0 800 505 107 - безкоштовна телефонна "гаряча лінія" голови Луганської обласної держадміністрації

      Державна установа «Луганський обласний контактний центр», яка забезпечує роботу «гарячої лінії», відкрила номер 0 800 505 107. Відтепер всі дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів в межах України — безкоштовні.

      Мешканцям м. Сєвєродонецька обласний контактний центр надає можливість звертатись на «гарячу лінію» за міським номером 700-007.

     • Уважаемые сотрудники полиции!

      Поздравляем вас с профессиональным праздником -  Днем Национальной полиции Украины!

      В этот праздничный день выражаем вам огромную благодарность за ежедневную кропотливую работу по охране прав и свобод лисичан, противодействие преступности, поддержку публичной безопасности и порядка в городе. Каждый из вас служит во благо Родины. И мужчины и женщины вкладывают свой огромный труд в спокойствие и мирную жизнь граждан.

      Мы ценим истинную значимость ваших усилий, которые вы прилагаете в повседневной деятельности, ваш профессионализм, честь и мужество в работе по обеспечению общественного порядка.

      Всем сотрудникам национальной полиции в этот праздничный день желаем здоровья, мира, уверенности в своих действиях, честности, мудрости, высокого профессионализма и успехов в нелегком труде. Пусть впереди у вас складывается самое желанное будущее, в котором есть место и доблестной службе, и гордости за свой труд, и тихому мирному счастью в кругу родных и близких.

      С праздником!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет 

     • До уваги пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб

      Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» (зі змінами) призначення та продовження виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам здійснюється за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб», виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».

     • Запрошуємо приєднатися до патріотичної акції «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну»

      За підтримки ГО «Ти не один» відбудеться Всеукраїнська культурно-мистецька, патріотична акція під назвою «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну». Її ініціатором є 15-річна художниця з прифронтового міста Покровськ Донецької області Лілія Дорошенко.

      Зазначена акція має на меті розширити коло людей в усіх регіонах України, охочих приєднатися та своїми діями підтримати гасло акції «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну».

     • Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року»

      Відповідно до Указу Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058 премія присуджується щороку з метою відзначення авторів, видавництв та видавничих організацій, які зробили значний внесок у популяризацію української книги та розвиток вітчизняної видавничої справи.

      Організаційне забезпечення роботи Комітету зі щорічної премії Президента України «Українська книжка року» здійснює Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

     • До уваги молоді та молодіжних організацій міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

      З 3 по 8 вересня 2017 року у місті Запоріжжя (о. Хортиця) громадською організацією «Добросвіт» за участю представників українських та польських молодіжних та державних організацій буде реалізовано проект «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща».

     • До відома інвалідів та інших осіб, що потребують забезпечення протезами нижніх кінцівок

      27.07.2016 в управління праці та соціального захисту населення відбувся плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд».

     • С Днем архитектуры Украины!

      Дорогие архитекторы! Поздравляем вас с профессиональным праздником!

      Архитектура – это настоящее искусство, где постоянно необходимо вдохновение, творчество и профессионализм. Архитекторам присуще умение соединять художество и полезные проектные решения с техническими конструкторскими возможностями. Ведь такие качества будущего сооружения, как прочность, польза и красота всегда имеют рациональное применение.

      Ваша работа заключается в разработке документации, определении территории для размещения объектов и строительства сооружений. Благодаря этому город становится красивее и комфортнее для жизни. В вашем деле важно помнить, что результат кропотливого труда должен служить не одному поколению потомков.

      Желаем вам здоровья, мира, долголетия, уверенности в будущем, благополучия, активной плодотворной деятельности, творческой реализации. Пусть все ваши планы всегда воплощаются в жизнь!

      C праздником!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Норвежский Совет по делам беженцев (NRC) проводит тренинги для лиц, которые находятся в сложном социальном и материальном положении

      Норвежский Совет по делам беженцев (NRC) в рамках программы «Продовольственная безопасность и жизнеобеспечение» проводит тренинги для лиц, которые находятся в сложном социальном и материальном положении. Мы даем знания и навыки, которые помогут в дальнейшем трудоустройстве и развитии собственного дела. Участники проекта пройдут бесплатное обучение, а также будут ежемесячно получать денежную помощь на продовольствие.

     • Годовщина со дня рождения генерала В.Потапенко (видео)

      Сюжет ТРК Акцент. Возложение приурочено к 120-й годовщине со дня рождения Владимира Потапенко — командира 279-й Гвардейской Лисичанской стрелковой дивизии, первого Почетного гражданина Лисичанска.

     • Литературная встреча с Аллой Проневич состоялась в терцентре

      DSCN42468 июля, в Лисичанском территориальном центре состоялась литературная встреча подопечных с членом Международного сообщества писателей, членом литературного общества «Исток» Аллой Александровной Проневич.

      Алла Проневич — известная и всеми любимая поэтесса, пленившая сердца многих слушателей и читателей своими проникновенными стихами и песнями. Гостья рассказала присутствующим о своем творческом пути и планах на будущее. В исполнении автора звучали произведения о родном городе, шахтерском крае, природе и любви.

     • Увага всім!!!

      Шановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Лисичанська міська рада повідомляє, що 12 липня з 13-45 до 14-00 у місті буде проводитись перевірка працездатності електросирен.

      Зберігайте спокій!

     • Новое оборудование для медицины Лисичанска (видео)

      ТРК “Акцент”

     • "На Ивана, на Купала"

      Сегодня, 7 июля, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания ветераны и люди с ограниченными физическими возможностями отмечали всеми любимый летний праздник Иван Купала.

     • Увага! Кібератаки!

      До уваги підприємств, організацій та установ усіх форм власності міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

      Управління Служби Безпеки України в Луганській області інформує про можливе проведення в період 9-10 липня 2017 року масштабної кібератаки на інформаційно-телекомунікаційні системи підприємств, організацій та установ Луганської області з метою порушення їх штатного функціонування.

     • Какие дороги отремонтируют в Лисичанске (видео)

      ТРК “Акцент”

     • Если Вы не можете обойтись без посторонней помощи

      Забота о ветеранах города — одно из приоритетных направлений в работе Лисичанского городского совета. Не оставить без внимания и поддержки ветеранов войны и труда, инвалидов, помочь им справиться с повседневными бытовыми нуждами — вот основная задача, возложенная на территориальный центр социального обслуживания.

      Лисичанский территориальный центр — бюджетное учреждение, которое предоставляет более 50 видов услуг людям, которые оказались в сложной жизненной ситуации, на платной и бесплатной основе.

     • Всем желающим оздоровиться!

      Администрация базы отдыха «Море» предлагает сотрудничество по отдыху и оздоровлению в летний период на побережье Азовского моря. Гостевые коттеджи «Море» находятся между Бердянском и Мариуполем в п. п. Белосарайская Коса (Донецкая обл.). Инфраструктура включает свою столовую для 2-3 разового питания организованных групп, 2 гостевые кухни, 2 блока удобств на территории, турники, брусья, пинг-понг, волейбольную площадку, три мангала, детскую площадку. Территория — 40 соток, от моря — 100 м. Бесплатное пользование интернетом и автопарковкой. Принимаются группы школьников и студентов.

     • Из-за вмешательства жителей в работу водовода Лисичанск мог остаться без воды

      ТРК “Акцент”

     • Новшества в оплате налога на недвижимость

      ТРК “Акцент”

     • Актуально! Налог на недвижимость в 2016 году

      ТРК “Акцент”

     • Фестиваль "З країни в Україну" в Лисичанске (видео)

      ТРК “Акцент”

     • Обновление магистрального Белогоровского водовода(видео)

      ТРК “Акцент”

     • Лисичанск: капремонт школы № 2 и погоня за "сенсациями"

      ТРК “Акцент”

     • Жительнице Лисичанска исполнилось 100 лет (видео)

      Сюжет ТРК Акцент. 100-летний юбилей со дня рождения отметила жительница Лисичанска Сима Минайленко.

     • Чернобыльцы провели акцию протеста у Луганской ОГА

      Сюжет ТРК “Акцент”

     • Державна фітосанітарна інспекція Луганської області інформує

     • До уваги суб’єктів господарювання!

      Кафедра менеджменту та економічної безпеки Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля за підтримки обласної держадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області та ОКП «Регіональне агентство сприяння інвестиціям» проводить круглий стіл «БІЗНЕС — ОСВІТА: співпраця заради розвитку регіону».

      Круглий стіл відбудеться о 1400, 12.07.2013 за адресою: 91034, м.Луганськ, вул. ім. Тухачєвського, 11, (12 корпус Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, аудиторія 319, контактний тел. кафедри менеджменту та економічної безпеки 050 4285864 Ладико Ігор Юрійович).

      Департамент економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації

     • О работе наблюдательной комиссией в первом полугодии 2014 года

      В исполнительном комитете Лисичанского городского совета создана и действует наблюдательная комиссия.

      Наблюдательная комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Украины, Уголовно-исполнительным кодексом Украины, Законами Украины «О местном самоуправлении в Украине», «О местных государственных администрациях», «О социальной адаптации лиц, которые отбывают или отбывали наказание в виде ограничения свободы или лишение свободы на определенный срок», Положением о наблюдательных комиссиях, утвержденным Постановлением Кабинета Министров Украины от 01.04.04 г. № 429, с внесенными изменениями к этому положению от 10.11.2010г. № 1042, Положением о наблюдательной комиссии при исполкоме Лисичанского городского совета, утвержденного решением исполкома от 15.01.2013г. № 15.

     • Угода про створення зони вільної торгівлі з ЄС як складова Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом

      Найбільш актуальним питанням співробітництва Україна — ЄС на сучасному етапі є переговорний процес щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на заміну Угоди про партнерство та співробітництво (УПС), що міститиме також суттєву складову про створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та ЄС.

      Переговори ведуться, починаючи з березня 2007 року.

      За структурою Угода про асоціацію складатиметься з таких розділів: (і) преамбула; (іі) загальні цілі та принципи; (ііі) політичний діалог та реформи, політична асоціація, конвергенція у сфері зовнішньої і безпекової політики; (іv) юстиція, свобода та безпека; (v) економічне та секторальне співробітництво, розвиток людського потенціалу; (vі) поглиблена та всеохоплююча ЗВТ; (vіі) загальні, інституційні та прикінцеві положення.

     • Отчет о работе архивного отдела Лисичанского городского совета в 2013-2014гг.

      Архивный отдел, как структурное подразделение Лисичанского городского совета, начал функционировать с декабря 1959 г.

      Работа архивного отдела строится в соответствии с основными законодательными и учетными документами: Закон Украины о «Национальном архивном фонде», «Основными правилами работы архивов», Положением об архивном отделе Лисичанского городского совета, Должностными инструкциями специалистов, Положением об экспертной комиссии.

     • Профілактика гострих кишкових інфекцій

      З настанням літа змінюється наш спосіб життя. Ми намагаємося більше часу проводити на природі, їдемо за місто, на дачі. Істотно змінюється і харчування. Велику частину складають овочі, зелень, фрукти, причому зазвичай термічно не оброблені. З огляду на теплу погоду, терміни зберігання продуктів скорочуються, особливо це стосується м’ясних і молочних продуктів. Все це створює сприятливі умови для збереження і розмноження збудників кишкових інфекцій у воді, харчових продуктах і в інших об’єктах зовнішнього середовища. При вживанні інфікованих продуктів може розвинутися гостра кишкова інфекція.

     • Як не стати жертвою шахраїв

      Рівень злочинності завжди прямопропорційно залежить від соціально-економічної ситуації у країні та окремому регіоні.

      Останнім часом, на території м. Лисичанська спостерігається тенденція до зростання кількості шахрайських дій відносно населення міста.

      Найпопулярнішими видами шахрайства, нині, є такі.

     • Брянківська міська рада запрошує товаровиробників міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля прийняти участь у ярмарку - виставці

      Реалізуючи ініціативу губернатора Луганської області В. М. Пристюка з виконання Регіональної програми внутрішньообласної кооперації, виконком Брянківської міської ради організовує ярмарок-виставку, присвячену 75-річчю Луганській області, яка відбудеться 17-18 серпня 2013 року у міському парку.

      На даному заході буде представлено різноманітну продукцію підприємств міст та районів області, які проводять свою господарську діяльність на території регіону. Також на ярмарку буде проведено виставку птахів.

      Телефони для довідок: (06443) 5-01-64, 5-14-47, 5-03-37, 5-23-56.

      E-mail: bryanka@i.ua

      Будемо ради Вас бачити на нашій брянківській землі!

      Брянківська міська рада

     • Пам'ятка «Що робити під час евакуації»

     • До уваги громадян!

      23 липня 2015 року з 10 години у прокуратурі міста за адресою: вул. Леніна, 65 у м. Лисичанськ, буде здійснюватися особистий прийом громадян заступником прокурора Луганської області Поповим Сергієм Васильовичем.

      Прокуратура м. Лисичанська

     • Пам'ятка «Вміст тривожної валізи»

     • Відкритий конкурс на посади керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників!

      Вперше участь можуть взяти всі юристи з 5-річним досвідом роботи!

      Період прийому документів: 20 липня — 2 серпня 2015 року!

      Вимоги до кандидата на посаду керівника місцевої прокуратури, першого заступника керівника та заступника керівника:

      * громадянство України;

     • Пам'ятка «Якщо вас взяли у заручники»

     • Пам"ятка «Як поводити себе у натовпі»

     • Пам"ятка «Ваша поведінка при виявленні підозрілого предмету»

     • Державна підтримка суб’єктам інвестиційної діяльності

      До уваги керівників підприємств та організацій міста!

      Повідомляємо, що згідно закону України «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць» надається державна підтримка суб’єктам інвестиційної діяльності, які реалізують інвестиційні проекти у важливих для держави галузях економіки.

      Закон визначає основи державної політики в інвестиційній сфері протягом 2013-2032 років щодо стимулювання залучення інвестицій у пріоритетні галузі економіки. Закон спрямований на створення умов для активізації інвестиційної діяльності шляхом концентрації ресурсів держави на пріоритетних напрямах розвитку економіки з метою запровадження новітніх та енергозберігаючих технологій, створення нових робочих місць, розвитку регіонів.

     • Пам'ятка «Ваші дії при захопленні автобуса (тролейбуса, трамвая)»

     • Пам'ятка «Дії під час артилерійського обстрілу»

     • С 14 по 19 августа будет прекращена подача газа в центральную часть города

      Лисичанское УЭГХ ПАО «Луганскгаз» доводит до сведения жителей центральной части города, что 14 августа 2017 года будут проводиться ремонтно-восстановительные работы по замене отключающего устройства в газовом колодце № 18 по адресу: г. Лисичанск, на пересечении улицы Соборная и проспекта Победы.

      В связи с проведением работ будет прекращена подача газа в центральную часть города Лисичанска с 00:00 часов 14 августа по 19 августа 2017 года.

     • Пам’ятка «Як діяти, якщо ви потрапили в перестрілку?»

     • Срочно нужна помощь Елене Пастуховой (обновлено)

      Пастухова Елена Алексеевна с 24 июля 2017 года по настоящее время находится на лечении в отделении анестезиологии и интенсивной терапии ЦГБ г. Лисичанска и нуждается в срочной операции.

      Диагноз: ОНМК по типу субарахноидального ренхиматозного кровоизлияния в бассейне левой СМА при ГБ ІІІ. Мозговая кома І. Правосторонний гемипарез.

     • 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

      30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини.

      Останнім часом у нашій країні багато робиться для запобігання торгівлею людьми. Слід визначити, що Україна (як на міжнародному, так і на національному рівні) застосовує багатовекторний підхід до проблем боротьби з торгівлею людьми. Як правило, це проявляється у поєднанні стратегій боротьби з торгівлею людьми як такою, боротьби з нелегальною міграцією та боротьби із міжнародною організованою злочинністю.

     • На території Луганської області очікується надзвичайна пожежна небезпека 5 класу

      Шановні мешканці м. Лисичанська, м. Привілля та м. Новодружеська

      Згідно листа Українського гідрометеорологічного центру у період з 14.07.2016 по 17.07.2016 на території Луганської області очікується надзвичайна пожежна небезпека (5 класу).
      З метою попередження виникнення пожеж на території міст Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ, просимо Вас не порушувати правила поведінки під час відпочинку на природі і недопущення випалювання сухої трави, залишків рослинності, побутових відходів та дотримуватись вимог пожежної безпеки при проведені робіт із застосуванням відкритого вогню.

      Лисичанське МУ ГУ ДСНС України у Луганській області

     • Пам'ятка «Дії населення за попереджувальним сигналом «Увага всім!»

     • Уважаемые родители!

      Не оставляйте детей без присмотра! Заботьтесь о безопасности своих детей, придерживаясь правил безопасного поведения в быту. Воспитывайте у детей навыки культуры безопасного поведения, демонстрируя на собственном примере осторожность в обращении с огнем, газом, водой, бытовой химией, лекарствами.

      Выделите несколько минут на откровенный разговор с детьми. Помните, эти минуты будут измеряться ценой жизни. А чтобы нежданное мгновение не стало началом большой беды — нужно давать детям четкие знания и умения, как действовать в той или иной ситуации.

      Помните, что жизнь ваших детей зависит только от вас самих!

      Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украини в Луганской области

     • Пам'ятка «Виживання в зоні воєнного конфлікту»

     • 24 липня о 16.00 - позачергова сесія міської ради

      До уваги депутатів!

      Позачергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 24 липня 2017 року о 16.00 годині у залі засідань міської ради.

      На розгляд міської ради виноситься питання:

      1. Про заходи щодо забезпечення сталого водопостачання міста.

      Розпорядження міського голови від 21.07.2017р. № 243

     • Стане радісним тобі відпочинок на воді!

      Шановні мешканці м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Державна служба надзвичайних ситуацій звертає вашу увагу на необхідність дотримання правил поведінки біля води та на воді. Той хто не вміє плавати, завжди наражається на певну небезпеку, тому у житті діє сувора закономірність: найчастіше потерпають ті, хто нехтує правилами безпеки на воді, особливо в незнайомій водоймі.

     • О работе управления труда и социальной защиты населения за 2012 год и 1 полугодие 2013 года

      Управление труда и социальной защиты населения является одним из наиболее крупных структурных подразделений Лисичанского городского совета и в пределах своих полномочий обеспечивает в городе реализацию государственной политики в сфере труда, социальной защиты и социального обеспечения жителей нашей громады.

      В структуру управления входят 10 функциональных отделов. Управление координирует работу Территориального центра социального обслуживания (предоставления социальных услуг) и осуществляет организационное обеспечение работы 10 городских комиссий, осуществляет контроль за выполнением 4 городских комплексных программ:

     • В текущем году на Луганщине увеличились на 75 млн грн отчисления налога на доходы физических лиц

      В местные бюджеты поступило 1 млрд 232 млн грн налога на доходы физических лиц. Об этом на встрече с представителями малого и среднего бизнеса рассказал начальник Главного управления Миндоходов в Луганской области Александр Антипов. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Миндоходов в Луганской области.

     • Пам'ятка «Поки бойові дії далеко від вашого міста»

     • Анонс культурно-просвітницьких заходів з 24 по 30 липня

      24 липня о 10.00 бібліотека-філія № 7 запрошує на пригодницький круїз «Час відважних лицарів».

      25 липня о 15.00 в бібліотеці-філії № 6 розпочнеться година дозвілля «Літо — відпочивай з книгою».

      26 липня о 10.00 бібліотека-філія № 7 пропонує відвідати пульс історичний «Хрещення Русі-України: легенди та факти».

     • Лисичанське місіке управління ДСНС України інформує!

      25.06.2016 року у місті Привілля, по вулулиці Ломоносова у квартирі 4-х поверхового житлового будинку виникла пожежа. Причина пожежі короткого замикання в результаті пожежі загинув чолові 1966 р.н.

     • О работе наблюдательной комиссии в первом полугодии 2013 года

      В исполнительном комитете Лисичанского городского совета создана и действует наблюдательная комиссия.

      Наблюдательная комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Украины, Уголовно-исполнительным кодексом Украины, Законами Украины «О местном самоуправлении в Украине», «О местных государственных администрациях», «О социальной адаптации лиц, которые отбывают или отбывали наказание в виде ограничения свободы или лишение свободы на определенный срок», Положением о наблюдательных комиссиях, утвержденным Постановлением Кабинета Министров Украины от 01.04.04 г. № 429, с внесенными изменениями к этому положению от 10.11.2010г. № 1042, Положением о наблюдательной комиссии при исполкоме Лисичанского городского совета, утвержденного решением сессии горсовета от 15.01.2013г. № 15.

     • Анонс заходів до Дня визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань

      Нагадуємо, що по 15 серпня в міському краєзнавчому музеї працює виставка з фондів музею «Сила нескорених».

      24 липня відбудуться наступні заходи:

      — о 8.30 та 15.00 випуск радіогазети на майданчику біля будівлі Палацу культури «Діамант»;

      — о 10.00 у всіх храмах міста розпочнеться заупокійне богослужіння за загиблими під час визволення міста від незаконних збройних формувань у 2014 році;

      о 10.00 урочисте покладання квітів до меморіальної дошки воїнам Збройних Сил України, Національної Гвардії України та добровольчих батальйонів (вулиця ім. М. Грушевського,10);

     • УВАГА! 5 клас пожежної небезпеки!

      За даними Луганського обласного центру з гідрометеорології починаючи з 20 липня 2017 року очікується надзвичайно висока (5 клас) пожежна небезпека. Це означає, що через спеку та засуху збільшується ймовірність виникнення пожежі.

     • ГСЧС предупреждает

      Взрывоопасные предметы представляют смертельную угрозу для жизни человека. С целью своевременного выявления взрывоопасных предметов необходимо усердно осматривать местность вокруг детских площадок, туристических баз, садов, домов отдыха. Во избежание несчастных случаев нужно помнить, что внешний вид боеприпасов от продолжительного пребывания в грунте или в воде изменяется. Они под влиянием влаги деформируются, ржавеют и от самого прикосновения могут взорваться.

      ДЕЙСТВИЯ В СЛУЧАЕ ВЫЯВЛЕНИЯ ПОДОЗРИТЕЛЬНЫХ ПРЕДМЕТОВ:

      • Ни в коем случае не прикасаться к ним!
      • Организовать ограждение или охрану места находки!
      • Срочно сообщить в службу спасения — 101, милицию или в военкомат!
      • Удалить всех посторонних от места нахождения боеприпасов!

      РОДИТЕЛИ, УЧИТЕЛЯ, ВЗРОСЛЫЕ!

      БЕРЕГИТЕ ЖИЗНИ ДЕТЕЙ,

      УЧИТЕ ИХ НИКОГДА НЕ ПРИБЛИЖАТЬСЯ

      К НЕИЗВЕСТНЫМ ПРЕДМЕТАМ.

      Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украини в Луганской области

     • В Лисичанском терцентре проходят занятия по арт-терапии

      В отделении дневного пребывания Лисичанского территориального центра социального обслуживания постоянно проводится работа, направленная на формирование и развитие социальных навыков и умений, психоэмоционального комфорта и активной жизненной позиции у людей преклонного возраста и инвалидов.

     • На Луганщине разоблачили «серую» схему с НДС на сумму более 2 млн грн.

      Директор и главный бухгалтер Алчевского угледобывающего предприятия в бухгалтерскую и налоговую отчетности вносили заведомо ложные данные — необоснованно показывали операции по приобретению угля по искусственно завышенным ценам. Об этом сообщили в пресс-службе ГУ Миндоходов в Луганской области. Как выяснили в следственном управлении ГУ Миндоходов в Луганской области, фирмы, у которых руководители «покупали» уголь, — фиктивные. Фактически же «черное золото» импортировали в страну российские и американские нерезиденты. Таким образом, предприятию удалось уклониться от уплаты более 2 млн грн. налога на добавленную стоимость. Досудебное расследование этого дела продолжается.

      Информационно-коммуникационный сектор ГНИ в г. Лисичанске ГУ Миндоходов в Луганской области, по материалам пресс-службы Главного управления Миндоходов в Луганской области

     • Запрошуємо взяти участь у заходах Проекту "Холодноярська Проща"

      З 24 по 27 серпня 2017 р. у с. Стецівка Чигиринського р-ну Черкаської області на території заповідника «Козацький хутір» НІКЗ «Чигирин» відбудуться головні заходи Проекту «Холодноярська Проща».

      До участі у заходах Синодальне управління військового духовенства Української православної церкви Київського патріархату запрошує різні верстви населення усіх вікових категорій.

     • Уроки правовой грамотности для подопечных терцентра

      Одна из главных задач, поставленных государством перед отделением дневного пребывания Лисичанского территориального центра социального обслуживания — адаптация людей преклонного возраста и инвалидов старше 18 лет к социальной независимости, сохранению и продолжению их социальной активности, восстановлению знаний, умений и навычек, развитию разносторонних интересов.

     • 27 липня засідання чергової сесії Лисичанської міської ради (оновлено)

       Чергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 27 липня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

      На розгляд міської ради виносяться наступні питання.
      1.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
      2.Про регулювання земельних відносин.

     • Про необхідність знищення карантинного бур'яну - амброзії полинолистої

      Шкідливість даного бур’яну виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує грунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин. Шкідливість амброзії полинолистої цим не вичерпується. У період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання — поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головних болях.

     • О результатах деятельности наблюдательной комиссии в первом полугодии 2012 года

      В исполнительном комитете Лисичанского городского совета создана и действует наблюдательная комиссия.

      Наблюдательная комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Украины, Уголовно-исполнительным кодексом Украины, Законами Украины «О местном самоуправлении в Украине», «О местных государственных администрациях», «О социальной адаптации лиц, которые отбывают или отбывали наказание в виде ограничения свободы или лишение свободы на определенный срок», Положением о наблюдательных комиссиях, утвержденным Постановлением Кабинета Министров Украины от 01.04.04 г. № 429, с внесенными изменениями к этому положению от 10.11.2010г. № 1042.

     • Анонс загальноміських заходів з 17 по 23 липня (оновлено)

      З 18 липня запрошуємо завітати на виставку «Сила нескорених» в Лисичанському міському краєзнавчому музеї. Виставка працюватиме до 15 серпня.

      19 липня відбудуться наступні заходи:

     • Правила поведінки при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів

      Нажаль, у населених пунктах на території проведення антитерористичної операції небезпечні знахідки можливі скрізь: в лісі, в полі, на власному городі, біля річки і навіть на вулицях міст і селищ. Тому необхідно суворо дотримуватися правил поведінки при виявленні таких предметів.

      У разі виявлення підозрілого (пакунок, сумка, чемодан, портфель тощо) або вибухонебезпечного предмета необхідно:

     • О результатах деятельности наблюдательной комиссии в первом полугодии 2011 года

      В исполнительном комитете Лисичанского городского совета создана и действует наблюдательная комиссия.

      Наблюдательная комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Украины, Уголовно-исполнительным кодексом Украины, Законами Украины «О местном самоуправлении в Украине», «О местных государственных администрациях», «О социальной адаптации лиц, которые отбывают или отбывали наказание в виде ограничения свободы или лишение свободы на определенный срок», Положением о наблюдательных комиссиях, утвержденным Постановлением Кабинета Министров Украины от 01.04.04 г. № 429, с внесенными изменениями к этому положению от 10.11.2010г. № 1042.

     • Графік підвозу води для населення

      Вчора, 11 липня, відбулося відключення від електропостачання низки об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», що забезпечують питною водою близько 30 тисяч мешканців південної части міста Лисичанськ та міста Привілля.

      Ситуація, що склалася з наданням населенню послуг з водопостачання та водовідведення, була розглянута на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 11 липня 2017 року.

     • День фотографа в Лисичанском терцентре

      Сегодня, 12 июля, в день фотографа в Лисичанском территориальном центре состоялась встреча с фотохудожником Олегом Олексеюком.

      Фотоснимки – это уникальное явление, ведь на них можно запечатлеть интересные моменты, красивые места, важные события, которые никогда, возможно, больше не повторятся. Благодаря фотографиям мы можем вернуться в прошлое, увидеть любимые лица родных и близких людей.

     • #ДРУЖБАФЕСТ: завітайте на відкриття скейт-парку у кінотеатрі "Дружба"


      1 thumb15 липня з 12.00 до 21.00
      запрошуємо на відкриття та тест-драйв Першого безкоштовного критого скейт-парку на сході.

      Активності:

      12.00 — 14.00 — презентація фільму та зустріч з командою Street Culture;

     • Необережне поводження з вогнем - основна причина виникнення пожеж!

      Надзвичайні ситуації завдають чимало лиха людям та навколишньому середовищу, несучи з собою значні матеріальні, екологічні збитки, а часто й людські жертви. Найбільш поширеними надзвичайними ситуаціями з усіх існуючих категорій є пожежі.

      Більшість наших громадян, коли чують інформацію про пожежі, думають, що пожежі відбуваються десь, у когось, а зі мною, мовляв, цього ніколи не станеться. Але, як свідчить статистика, пожежа — це реальна небезпека.

     • Кукла-мотанка - оберег своими руками

      В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания психолог отделения дневного пребывания проводит занятия по арт-терапии для подопечных. Это течение психологии, которое подразумевает под собой поддержание оптимального психоэмоционального уровня творческим путем. Данный метод нашел широкое применение среди людей преклонного возраста. Арт-терапия для пожилых людей помогает сохранить хорошее настроение, продолжать радоваться жизни, получать новые положительные эмоции и не попасть в состояние «жизнь без цели».

     • Відкриття Центру неформальної атлетичної культури, паблік-арт та міський фестиваль ДружбаФест

      Команда проекту «Метамісто: Схід» з 7 по 16 липня приїздить у Лисичанськ для реалізації основних завдань — створення публічного простору та його активізації через міський фестиваль ДружбаФест, а також роботи з художником та куратором задля розкриття «Міфологеми» міста.

     • Щоб сонце не стало ворогом

      Літо у розпалі — і особливо щедре воно на ультрафіолетові промені. Але його «ласки та дотиків» треба уникати, аби не отримати опіків шкіри та сонячного удару. Слід подбати про своє здоров’я, щоб час, проведений на сонці був не лише приємним, але й безпечним і корисним для організму.
      Усі мають знати, що тепловий, сонячний удар виникає під час тривалого перебування на сонці, коли наш організм перегрівається. Це може статися у походах, на городі чи на дачній ділянці, на пляжі біля річки чи на морі.

     • Анонс загальноміських заходів з 10 по 16 липня

      10 липня о 12.00 ПК ім. В.М. Сосюри запрошує на показ мультиплікаційних фільмів «Мультляндія».

      12 липня запрошуємо відвідати наступні заходи:

      - об 11.00 бібліо-шоу «Книжкове літо – будь зі мною» у бібліотеці-філії сімейного читання № 8;

     • ТОВ "Новомосковський посуд" запрошує працівників

      3 липня в Лисичанському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за допомогою скайп-зв’язку на замовлення ТОВ «Новомосковський посуд» (місто Новомосковськ Дніпропетровської області). Всього в заході взяли участь 22 шукача роботи.

      Підприємство звернулось до центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні кадрів — 39 вакансій, серед яких — емалювальник, завальцовщик, випалювач емалі, налагоджувальник холодно-штампувального обладнання, слюсар механосбірних робіт, слюсар-ремонтник, пресувальник виробів із пластмасу, вантажник та інші.

     • 10 липня - позачергова сесія міської ради

      Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 10 липня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

      На розгляд сесії виносяться питання:

     • Афіша кінотеатру "Дружба" з 6 по 12 липня

      - 10.00 – епічний екшин "Трансформери:останній лицар" 3D;

      - 12.30; 17.40 – мультфільм "Нікчемний Я 3" 3D;

     • До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

      З метою виконання заходів регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2010-2012 роки» та ефективного використання коштів обласного бюджету, що спрямовуються на фінансову підтримку суб`єктів малого і середнього підприємництва, Луганською обласною радою прийняті рішення:

     • До уваги керівників закладів ресторанного господарства та ринків міста Лисичанська!

      У зв’язку із пожежею, що сталася 10 липня 2011 р. у Дубровицькому районному територіальному центрі надання соціального обслуговування та з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пожежною безпекою і оперативного реагування на них, виконавчий комітет Лисичанської міської ради звертається до Вас з проханням:

      • строго дотримуватися вимог пожежної безпеки, санітарних норм і правил на Вашому підприємстві;
      • привести до відповідності встановленим вимогам обладнання, що використовується на Вашому підприємстві, систем протипожежної автоматики, евакуаційних виходів, та дотримуватися правил і норм використання електричних мереж.
     • До уваги осіб з особливими потребами

      Кафедра менеджменту соціального забезпечення Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля інформує щодо співпраці у питаннях освітньо-професійної підготовки осіб з особливими потребами.

      Кафедра університету має акредитацію з підготовки фахівців навчально-освітнього рівня бакалавр за спеціальністю «Соціальна допомога» й «Соціальна робота» та освітньої кваліфікації магістр за фахом «Управління соціальним закладом» та «Соціальна робота».

      Освітня діяльність для людей, які в силу обставин не можуть відвідувати заняття, проводиться у дистанційному режимі за допомогою системи МООDLE.

     • Компенсація підприємствам і організаціям в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом у період мобілізації, на особливий період

      Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України щодо гарантій для працівників на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством України ці обов’язки можуть здійснюватись у робочий час, працівникам гарантується збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку.

     • Запрошуємо до співпраці з питань залучення інвестицій

      Шановні підприємці міста!

      Луганською облдержадміністрацією, Регіональним фондом підтримки підприємництва в Луганській області та Регіональним агентством сприяння інвестиціям розпочато системну роботу з питань залученні інвестиційного капіталу для реалізації проектів підприємств та організацій Луганської області.

      На першому етапі пропонується надати Ваші інвестиційні пропозиції у формі анкети “Анкета інвестиційного проекту” (56 Кб, doc.) до Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області для систематизації інвестиційних потреб підприємств області та оцінки можливостей залучення необхідного інвестиційного капіталу.

     • Щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська

      За статистичними даними станом на 01.06.2015р. загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська становила 45802,8 тис. грн., що на 3275,8 тис. грн. більше, ніж на 01.05.2015р.

      В обсязі загальної заборгованості 88,1 % (або 40354,3 тис. грн.) боргу сформували економічно активні підприємства, з нього більше ніж половину (56,0 % або 22584,7 тис. грн.) — підприємства, які перемістилися в м. Лисичанськ з території Луганської області, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження; на підприємства-банкрути припадає 10,8 % (або 4960,1 тис. грн.) заборгованої зарплати та 1,1 % (або 488,4 тис. грн.) — борг економічно неактивних підприємств.

     • Новый порядок предоставления населению льгот на оплату жилищно-коммунальных услуг

      С 01 июля 2015 года вступил в силу Порядок предоставления льгот отдельным категориям граждан с учетом среднемесячного совокупного дохода семьи, утверждённый Постановлением КМУ от 04.06.2015 № 389 (далее Порядок). Печатался в газете «Новый Путь» от 24.06.2015 № 25.

     • Рубрика: Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса

      Краткая презентация проекта

      Краткая презентация системы продаж

      Выпуск 1. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

      Выпуск 2. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

      Выпуск 3. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

      Выпуск 4. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

      Выпуск 5. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

      Выпуск 6. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

      Выпуск 7. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

      Выпуск 8. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

      Выпуск 9. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

      Выпуск 10. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

      Выпуск 11. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

      Выпуск 12. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

      Выпуск 13. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

      Выпуск 14. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

     • До відома інвалідів, що потребують забезпечення протезно-ортопедичними виробами нижніх кінцівок

      07 липня 2015  з 9-00 до 12-00  у м. Лисичанську медико-технічна бригада Центра протезування «ІНВАЛТРУД» буде здійснювати обслуговування інвалідів, які потребують протезування нижніх кінцівок. Бажаючі замовити протези нижніх кінцівок можуть звернутися за телефоном (050)9081959, (097)7837493, (057)7242838(Алла Олександрівна) для запису на обслуговування НА ДОМУ.

      (Обслуговування здійснюється на дому БЕЗКОШТОВНО!!!)

      Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради

     • Робота «гарячої лінії» для підприємців!

      З метою усунення перешкод в реалізації законних прав та інтересів підприємців, а також оперативного вирішення актуальних питань, які стосуються підприємницької діяльності, розпорядженням міського голови від 20.10.2009р. № 312 створена та діє «гаряча лінія» для суб’єктів господарювання.

      Станом на 01.07.2010 р. надійшло 326 звернень від підприємців міста (у другому кварталі - 140).

     • До відома суб’єктів господарювання!

      Обласною державною адміністрацією оголошено конкурсний відбір суб’єктів малого та середнього підприємництва Луганської області, яким за рахунок коштів обласного бюджету в 2010 році буде надано фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів (далі – конкурсний відбір).

      Конкурсний відбір проводиться в рамках реалізації регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2010-2012 роки» та на виконання рішення обласної ради від 29.05.2010 № 36/17 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету та проведення конкурсного відбору суб’єктів малого та середнього підприємництва області, яким за рахунок коштів обласного бюджету у 2010 році буде надано фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів» (далі – Порядок).

     • У Лисичанську відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

      Без названия

      Вчора, 27 липня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

      Під час засідання комісією були розглянуті питання про визначення порядку участі батька у вихованні дітей; про встановлення дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; про втрату дитиною статусу; про призначення опікунів над дитиною; про припинення опіки над малолітніми дітьми; про зміну прізвища малолітній дитині; про позбавлення батьківських прав; про дозвіл на придбання житла.

       

     • У Лисичанську відбулось засідання чергової 35-ї сесії міської ради

      Вчора, 27 липня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 35-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники державних органів влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

     • В Лисичанске обсудили внедрение системы контроля за качеством пищевой продукции

      Вчера, 26 июля, в Лисичанском городском совете обсудили внедрение и применение постоянно действующих процедур, основанных на принципах анализа опасных факторов и контроля в критических точках (НАССР — Hazard Analysis and Critical Control Points).

     • Запрошуємо взяти участь у щорічному обласному конкурсі «Кращий підприємець року»!

      У рамках реалізації регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2010-2012 роки» оголошується щорічний обласний конкурс «Кращий підприємець року» (далі — конкурс).

      Конкурс спрямовано на відзначення найкращих представників малого і середнього бізнесу та підвищення іміджу малого підприємництва області.

      Конкурс проводиться за такими номінаціями:

     • «Складання описів з кадрових питань та актів про вилучення для знищення документів»

      За такою темою, вчора, 26 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулось засідання у форматі «круглого столу» під головуванням начальників архівного відділу Олени Гайдук та трудового архіву Інни Соловей. У засіданні взяли участь відповідальні за архіви комунальних підприємств ЛЖЕК №№ 1, 3, 5, 6, 8.

     • У Лисичанську відбулось засідання позачергової сесії міськради

      24 липня відбулось засідання позачергової 34-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

      У засіданні сесії також взяли участь заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко, директор департаменту житлово-комунального господарства Луганської облдержадміністрації Віталій Сурай, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та ЗМІ.

     • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

      Сьогодні, 20 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

      В ході засідання були розглянуті описи справ постійного зберігання, з кадрових питань, акт про вилучення для знищення документів, строки зберігання яких закінчилися, Комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей», а також акт перевіряння наявності та стану документів ДВАТ шахта «Чорноморка» ДП ЛХК «Лисичанськвугілля».

     • ПОРЯДОК розгляду проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок членами комісії з розгляду питань пов’язаних з погодженням документацій із землеустрою

      Затверджено протоколом комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою № 24 від 12 червня 2012р.

      1. Засідання комісії проводяться щовівторка в приміщенні Управління Держкомзему у м. Лисичанськ , по вул.Сеєвєродонецька,62/54 об 11 годині 10 хвилин.

      2. Документація із землеустрою на розгляд комісії приймається: через єдиний дозвільний офіс (Лисичанська міська рада, вул. Сєвєродонецька ,62, кабінет № 22).

      Понеділок-четвер з 8-00 до 17- 00 години, у п’ятницю з 8-00 до 16-00 години . Матеріали, надані до офісу у вівторок на розгляд комісії не приймаються ( виносяться на наступне засідання комісії).

     • В Лисичанську відбулося чергове засідання виконкому

      Вчора, 17 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання секретар міської ради Едуард Щеглаков.

      Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про опіку та піклування, про будівництво та архітектуру та про облік та розподіл житлової площі.

     • Тренинг для волонтеров Красного Креста в Лисичанске

      ТРК «Акцент»

     • В Лисичанську відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

      Сьогодні, 14 липня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

     • Актуальная тема. Интервью с первым заместителем городского головы Андреем Шальневым

      ТРК «Акцент»

     • Щодо припинення електропостачання на об'єкти ЛКСП "Лисичанськводоканал" (оновлено)

      Вчора, 11 липня, відбулося відключення від електропостачання низки об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», що забезпечують питною водою близько 30 тисяч мешканців південної части міста Лисичанськ та міста Привілля.

      Ситуація, що склалася з наданням населенню послуг з водопостачання та водовідведення, була розглянута на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 11 липня 2017 року.

     • Лисичанский Пролетарий - открытие уникального цеха промпереработки стекла

      ТРК «Акцент»

     • В Лисичанську пройшло позачергове засідання сесії міської ради

      Вчора, 10 липня, відбулось засідання позачергової 33-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь 26 депутатів.

      Рішенням сесії були внесені зміни до міського бюджету на 2017 рік та затверджені розміри орендної плати за земельні ділянки комунальної власності міста Лисичанська.

     • Конференция Лисичанской городской организации ветеранов Украины

      ТРК «Акцент»

     • З 4 липня дозволено купання на ставку у районі Склозаводу

      Шановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Запрошуємо на відпочинок!

      Вчора, 04 липня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

      Під час засідання члени комісії розглянули питання про відкриття купального сезону 2017 року на місці масового відпочинку людей - водному об’єкті по вул. Клубна, район 2-го виробництва ПАТ Лисичанський склозавод «Пролетарій».

     • В Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

      Сьогодні, 4 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

      Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру та про опіку та піклування.

     • Авианалет на завод Пролетарий 2.07.2014г.

      Репортаж ТРК «Акцент»

     • Вестник Лисичанского городского совета (видео) от 27.06.2014г.

      Заседание 69-й сессии Лисичанского городского совета.

      Репортаж ТРК «Акцент» от 27.06.2014г.

     • В Лисичанске правоохранители изобличили грабителя

      Сотрудники милиции изобличили ранее судимого местного жителя, который совершил кражу имущества из квартиры по ул. Г. Потапенко г. Лисичанска.

      21 июля в горотдел милиции обратился 51-летний местный житель с заявлением о том, что из его квартиры похищены телевизор и DVD-плеер.

      В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий сотрудники милиции изобличили 22-летнего ранее судимого местного жителя.

      Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 2 ст. 186 УК Украины «Грабеж». Изъяты вещественные доказательства. Продолжается досудебное расследование.

      Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

     • Стане радісним тобі відпочинок на воді!

      Шановні мешканці м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Державна служба надзвичайних ситуацій звертає вашу увагу на необхідність дотримання правил поведінки біля води та на воді. Той хто не вміє плавати, завжди наражається на певну небезпеку, тому у житті діє сувора закономірність: найчастіше потерпають ті, хто нехтує правилами безпеки на воді, особливо в незнайомій водоймі. Часто трапляються трагічні випадки, які виникають через невміння людини повестися у доволі нескладних ситуаціях.

     • 4 августа 2015 года - выездной прием заместителя начальника ГУМВД Украины в Луганской области - начальника криминальной милиции Шовикова И.И

      4 августа 2015 года на базе Лисичанского ГО ГУМВДУ в Луганской области (г. Лисичанск, ул. Ленина, 71), в период с 11.00 до 13.00будет проводить выездной прием граждан заместитель начальника ГУМВД Украины в Луганской области — начальник криминальной милиции Шовиков И.И.

      Предварительная запись на прием осуществляется по телефону в Лисичанском ГО ГУМВДУ 7-05-11.

      Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

     • ГСЧС информирует

      В связи со сложившейся пожароопасной обстановкой в природних экосистемах Луганской области, Лисичанское городское управление ГСЧС обращается к Вам с просьбой воздержаться от посещения лесных массивов и лесопосадок. Не потушенный костер, как следствие, значительно повышает вероятность возникновения пожаров, может привести к возникновению масштабного пожара, для ликвидации которого потребуется много сил и средств ГСЧС.

      Также, особое внимание обратите на своих детей — как и где они проводят свое свободное время. Запомните, в случае возникновения пожара, дети прячутся от огня, но не убегают от него. А это прямая угроза их жизни. И еще раз напоминаем, в случае пожара звоните по телефону «101».

      Ведущий инспектор ВДНК ПТБ и ЦЗ ЛМУ ГУ ГСЧС Украины в Луганской области М.И. Грибков

     • Внимание! Телефон доверия!

      Уважаемые граждане, с целью обеспечения защиты прав и свобод граждан, общества и государства от противоправных посягательств, Главным управлением Министерства внутренних дел Украины в Луганской области открыто прямую «горячую телефонную линию» для сообщений о коррупционных проявлениях и других правонарушениях со стороны сотрудников милиции, которые несут службу на блокпостах, других служебных злоупотреблениях со стороны должностных лиц, о нарушении прав и законных интересов граждан и для сообщения представителям правоохранительных органов о любых подозрительных действиях лиц, обострение ситуации совершения правонарушения. Телефон «горячей линии», которая работает круглосуточно: (06472) 4-02-03, 095-520-22-54, 098-519-72-42.

      Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

     • Державна служба України з надзвичайних ситуацій надає роз'яснення

      Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 травня 2015 р. № 476-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2015 рік», затверджений план основних заходів цивільного захисту на 2015 рік, яким, зокрема, передбачено заходи щодо державного нагляду та контролю у сфері техногенної і пожежної безпеки (далі — розпорядження). Підставою для проведення перевірок додержання (виконання) вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців, враховуючи вимоги пункту 3 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 28 грудня 2014 р. № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі − Закон).

     • Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу

      Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу в органы внутренних дел Украины в подразделение патрульной службы милиции особого назначения «Луганск-1» мужчин с полным средним или высшим образованием, в наличии имеют военный билет, не привлекались к административной, криминальной ответственности, годны по состоянию здоровья к работе в системе МВД, а также имеют хорошую физическую подготовку. За справками обращаться по телефонам 095-421-53-73, 099-464-53-28.

      Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

     • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

      На замещение вакантной должности специалиста I категории архивного отдела.

      Основные требования:

     • Лисичанські спортсмени - призери Всеукраїнських змагань східної зони з веслування на байдарках та каное

      З 14 по 16 липня в місті Полтава проходили Всеукраїнські змагання східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту Юрія Бурмака. В змаганнях взяли участь 214 спортсменів з 7 областей східної України.

     • Внимание! Дети выпадают из окон!

      Сейчас лето, и многие родители забывают о том, что открытое окно может быть смертельно опасно для ребенка. В рамках проведения оперативно-профилактических мероприятий «Лето-2015» сотрудники сектора криминальной милиции по делам детей Лисичанского городского отдела милиции предупреждают родителей, что в последнее время в государстве стали частыми случаи травматизма или гибели малолетних детей в результате падения с высоты собственных жилых помещений, а именно при опоре на москитную сетку открытого окна.

      По результатам анализа обстоятельств указанного факта установлено, что в органах внутренних дел зарегистрировано 22 случая падения малолетних детей с балкона или окна квартиры по месту жительства, 6 из которых со смертельным исходом.

     • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

      На замещение вакантной должности главного специалиста юрисконсульта юридического отдела.

      Основные требования:

     • Вероніка Молчанова-учасниця чемпіонату України з веслування на байдарках та каное

      З 21 по 25 червня в місті Ковель пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках та каное. В змаганнях взяли участь 630 спортсменів з усієї країни.

      Лисичанська спортсменка Вероніка Молчанова показала наступні результати:

     • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

      На замещение вакантной должности главного специалиста – ревизора сектора обработки заявлений и принятия решений отдела социальной помощи управления труда и социальной защиты населения.

      Основные требования:

     • Катерина Волошина переможець І етапу конкурсу "Бібліотекар NEXT: нульовий відлік"

      15 липня були підведені підсумки І етапу обласного конкурсу проектів на кращу бібліотечну молодіжну ініціативу: «Бібліотекар NEXT: нульовий відлік» оголошений Українською бібліотечною асоціацією. Метою даного конкурсу є сприяння позитивному іміджу бібліотеки та професії бібліотекар серед мешканців місцевих громад, підтримка молодіжних ініціатив, просування в суспільстві цілей сталого розвитку.

     • Кирило Поджарий-призер Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті

      З 20 по 23 червня в місті Генічеськ (Херсонська обл.) пройшли Всеукраїнські змагання зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці) серед ДЮСШ. В змаганнях взяли участь 145 спортсменів з усіх областей України. Вихованець Лисичанської ДЮСШ Кирило Поджарий виборов ІІ місце серед спортсменів 2009-2010 рр.н.

     • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

      На замещение вакантной должности специалиста I категории сектора по назначению и выплате социальной помощи управления труда и социальной защиты населения (временно).

      Основные требования:

     • В Лисичанську біля ставка в районі Склозаводу пройшла розважальна програма

      15 липня біля ставка в районі Скляного заводу працівники міського Палацу культури влаштували розважальну програму «Огонь друг, огонь враг!» для мешканців мікрорайону. Захід проведений за підтримки народного депутата України Сергія Дунаєва.

     • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

      На замещение вакантной должности главного специалиста отдела экономического развития, экологии и регуляторной политики управления экономики.

      Основные требования:

     • "Молодіжний DRIVE"

      Під такою назвою, 14 липня, на площі біля будівлі Палацу культури ім. В.М.Сосюри для мешканців мікрорайону відбувся концерт молодіжного рок-гурту «Верхня Межа».

      Талановиті музиканти зіграли глядачам 14 своїх кращих каверів на відомі пісні. Бажаючих послухати живу музику виявилося чимало. Публіка одразу підхопила драйвову енергетику гурту. Запальна атмосфера, що панувала на площі змушувала всіх присутніх танцювати під відомі кавер-хіти.

     • Палац культури ім. В.М. Сосюри влаштував для дітей ігрову програму "Літо зі Свинкою Пеппою"

      OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗараз на дворі довгоочікувані для всіх дітей канікули. У цей час особливо важливо правильно організувати змістовне дозвілля дітей, навчити їх проводити вільний час цікаво, безпечно та з користю. 12 липня на площі палацу культури ім. В.М. Сосюри для дітей мікрорайону пройшла ігрова програма «Літо зі Свинкою Пеппою».

     • Бібліотека для дітей №1 отримала подарунок - фліпчарт

      Протягом року Лисичанська бібліотека для дітей № 1, одна із багатьох закладів нашого міста, приймала активну участь у проекті чеської гуманітарної організації «Людина в біді». На локації бібліотеки проводила психологічну роботу мобільний психолог організації — Валентина Барановська.

     • Вітаємо Валерію Ратушну з перемогою в Міжнародному фестивалі східного танцю "Восточная нимфа - 2017"

      З 1 по 2 липня у м. Кирилівка Запорожської області відбувся Міжнародний фестиваль східного танцю «Восточная нимфа-2017». У фестивалі взяли участь колективи і сольні виконавці з різних міст: Каховки, Дніпра, Мілітополя, Лисичанська, Краматорська, Вінниці, Запоріжжя, Мирноградська, Покровська та інших. Наше місто представляла солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Валерія Ратушна.

     • "Open fest вихідного дня"

      19598906_1985613668334254_5765075688696421363_nПід такою назвою, 1 липня, на території Вищого професійного училища № 94 пройшов святковий захід для мешканців мікрорайону ГТВ в рамках спільної діяльності міського Палацу культури та ВПУ № 94.

      На заході були присутні почесні гості — представники міжнародної організації з міграції, міжнародного фонду Terre des hommes, міжнародної благодійної організації HelpAge International та міської організації Червоного хреста.

     • Збірка пам'яток з питань цивільного захисту населення

      Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації розроблено збірку пам'яток з питань цивільного захисту населення. Збірка розроблена з ціллю надання допомоги місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування у проведенні інформаційної роботи серед населення стосовно дій у найбільш вірогідних надзвичайних ситуаціях в умовах проведення в регіоні антитерористичної операції.

      Ознайомитись із збіркою можна за наступним посиланням: ЗБІРКА ПАМ'ЯТОК З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ.

      Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

     • У Новотошківському з'явиться логістичний центр

      Днями заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко відвідав населенні пункти на лінії розмежування з метою визначення місця для розміщення логістичних центрів.

      Під час поїздки було попередньо обрано смт Новотошківське неподалік від Бахмутської траси.

      «У зазначеному логістичному центрі працюватимуть магазин, ринок, аптека та відділення „Ощадбанку“. В разі погодження даного питання з Радою національної безпеки і оборони України відкриття може відбутися до вересня поточного року, — відзначив Юрій Клименко. Цей центр наддасть змогу громадянам, які проживають на окупованій території, у пішому порядку відвідувати територію України та здійснювати закупівлю товарів по цінам українських виробників».

     • У Луганській обласній ВЦА пройшло засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

      У Луганській обласній військово-цивільній адміністрації за участю заступника голови Луганської облдержадміністрації Ольги Лішик відбулося засідання комісії з надання одноразової допомоги з обласного бюджету постраждалим від проведення бойових дій.

      Комісією розглянуто 90 справ про надання одноразової грошової допомоги пораненим військовим і мирним мешканцям, сім’ям загиблих.

      «Комісія веде свою роботу ще з початку року. Усього на ці потреби з обласного бюджету виділено 380 000 грн. Максимальний розмір допомоги — 5 000 грн», — відзначила заступник голови Луганської облдержадміністрації.

      Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

     • Відтепер продуктові ярмарки-продажі у Сєвєродонецьку будуть проходити двічі на тиждень

      Відтепер ярмарки-продажі сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки будуть проводитися у Сєвєродонецьку не тільки по суботах, а й кожної середи, починаючи з 18 липня. Жителям області буде представлено широкий асортимент виробів підприємств харчової та переробної промисловості з усіх територій області. Місце проведення залишається незмінним: вул. Маяковського, 28, поблизу Льодового палацу. Початок о 6:00.

      Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

     • Створена конкурсна комісія з визначення суб'єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів у 2015 році

      Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє, що згідно з розпорядженням керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 07.07.2015 № 285 «Про створення конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів у 2015 році» (далі — Комісія) створено відповідну Комісію.

      Порядок роботи Комісії здійснюється згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 300.

     • Луганська обласна клінічна лікарня отримала апарат ультразвукового дослідження

      30 червня благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Амікус Україна» за участю заступника керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Ольги Лішик та заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Єгора Маслова передала Луганській обласній клінічній лікарні апарат ультразвукового дослідження, де він буде встановлений для діагностики захворювань. Апарат не новий, але цілком працездатний і він стане в нагоді лікарям. Ольга Лішик зазначила, що і в подальшому адміністрація має намір співпрацювати із цією благодійною організацією.

      Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

     • В Лисичанском территориальном центре прошло мероприятие к 1028-летию Крещения Киевской Руси

      Провозглашение христианства в качестве государственной религии (по византийскому образцу) является одной из важнейших вех в истории Украины. Ежегодно с 2008 года в честь этого события 28 июля отмечается праздник День крещения Киевской Руси.

     • Детский дорожно-транспортный травматизм и его профилактика

      Детский дорожно-транспортный травматизм (ДТТ) является проблемой всего нашего общества. Он в десятки раз превышает травматизм в других странах. В связи с этим возникает срочная необходимость в обучении детей правилам безопасного поведения на дорогах и транспорте, что может уменьшить тяжелые последствия от попадания их в дорожно-транспортные происшествия (ДТП).

     • 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

      30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини. Незважаючи на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми — криміналізацією злочину в національному законодавстві — прийняття та виконання соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, проблема торгівлі людьми залишається актуальною і це негативне явище має стійкі тенденції до поширення, особливо зараз, коли Україна опинилася у військовому конфлікті.

      З огляду на вищевикладене відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради в котре нагадує, що при відділі діє «гаряча лінія» з попередження торгівлі людьми, а також для звернень громадян, які постраждали внаслідок трудового або сексуального насильства (тел.: 73543, 72939).

     • У терцентрі відбувся святковий захід

      «Нам пісня життя звеселяє» під такою назвою, 22 липня в Лисичанському територіальному центрі, відбувся захід за участю ансамблю підопічних «Непоседы».

     • Солнечный загар - польза или вред

      Солнце — гарант здоровья, одно из важнейших лекарств, издавна известных человеку. Благодаря его лучам на Земле существует жизнь. Солнечный свет необходим человеку, его влияние на наш организм огромно.

      Каждый человек нуждается в ежедневном 15-минутном воздействии ультрафиолетовых лучей, чтобы в коже образовалось столько витамина Д, сколько его необходимо для поддержания здоровья. Солнечный загар способствуют укреплению иммунной системы, повышает умственную и физическую работоспособность и помогает бороться с депрессией. Солнечный загар активизирует многие процессы, происходящие в организме: дыхание, обмен веществ, кровообращение и деятельность эндокринной системы.

      Однако избыток ультрафиолета вреден и может спровоцировать ряд заболеваний кожи и внутренних органов. Сам по себе солнечный загар не вреден, однако он часто проходит через стадию солнечного ожога, а он очень вреден. Злокачественные образования на коже — самое опасное последствие неумеренного пребывания на солнце.

     • Дети и алкоголь

      В наше время никого не удивишь словами «пьющий подросток», «детский алкоголизм». Каждый из нас видел сидящую во дворе компанию молодых ребят с бутылками пива и сигаретами в руках, эта картина стала привычной.

      Что является причинами возникновения детского алкоголизма? В первую очередь большое влияние на подростка оказывает семья и общество, в котором он находится. Дети берут пример со своих родителей. Во время праздников и простых застолий, видя родителей с рюмкой в руках, дети стараются подражать им. В детском сознании алкоголь начинает ассоциироваться с весельем. Еще одной причиной является желание ребенка выглядеть взрослым. Этим по мнению подростка, является курение и распитие спиртных напитков. Влияние друзей, непосредственно играет большую роль, по мнению подростка нельзя отказать другу, в такой казалось бы безобидной просьбе «выпить пару рюмок», которая ни к чему хорошему не может привести.

     • Психологическая поддержка подопечных терцентра

      Люди зрелого, золотого возраста составляют значительную часть населения нашей страны. Психологические и эмоциональные проблемы, конфликты с окружающими, чувство тревоги, заниженная самооценка — вот далеко не полный перечень проблем людей, ушедших на пенсию.

      В Лисичанском территориальном центре проходят встречи ветеранов и людей с ограниченными физическими возможностями с психологами — волонтерами.

     • Остерегайтесь сальмонеллеза!

      Летом мы часто позволяем себе купить что-то вкусненькое прямо на улице и скушать его, прогуливаясь, или там же, на месте. Поэтому стоит помнить о том, что подпорченные продукты — а это летом на улице не редкость — могут привести к таким серьезным заболеваниям, как сальмонеллез.

      Сальмонеллез распространен по всей планете и поражает людей разного возраста. Особенно опасна болезнь для маленьких деток, поскольку протекает чаще всего в тяжелых формах и влечет за собой серьезные осложнения.

      Сальмонеллез — острая кишечная инфекция, характеризующаяся поражением органов пищеварения.

     • Берегите зеленые зоны города от пожара!

      Сейчас установилась очень жаркая погода. Жители городов на выходные, да и в будние дни отправляются в зеленые зоны на отдых.

      Одно из ценнейших богатств нашей планеты — это зеленые насаждения. Деревья, образно говоря, являются этой зеленой фабрикой, которая восстанавливает живительную силу воздуха. Мы должны быть благодарны удивительной способности зеленых насаждений поглощать отработанные газы и выделять при этом кислород.

     • Про соціально-економічне становище Лисичанська за 2015 рік

      За 2015 рік обсяг реалізованої промислової продукції становив 727,8 млн. грн. Питома вага Лисичанська в обсягах Луганщини — 2,9%.

      За минулий рік будівельними суб‘єктами було виконано будівельних робіт на суму 33.5 млн. грн.., що становить 6.3% обласного показника.

      За 2015 рік перевезено вантажів 24.9 тис. тонн, що становить лише 17.6 % показника 2014 року та 3,2 млн. пас., що на 36,9 менше ніж у 2014 році.

     • Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту доводить до вашого відома

      Конституцією та законами України заборонено дискримінацію й гарантовано рівні права та можливості жінкам і чоловікам у всіх сферах суспільного життя.

      Дискримінація за ознакою статі — дії чи бездіяльність, що виражають будь-яке розрізнення, виняток або привілеї за ознакою статі, якщо вони спрямовані на обмеження або унеможливлюють визнання, користування чи здійснення на рівних підставах прав і свобод людини для жінок і чоловіків (Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», стаття 1).

     • Первая помощь при солнечном или тепловом ударе

      Пребывание человека на солнце, в душном непроветриваемом помещении в течение длительного времени способствует перегреванию и обезвоживанию организма человека, вследствие чего может развиться тепловой или солнечный удар.

      Тепловой удар — это болезненное состояние, вызванное перегревом тела.

      Солнечный удар — это состояние, возникающее из-за сильного перегрева головы прямыми солнечными лучами.

      Признаки теплового и солнечного ударов очень похожи. При легкой форме перегревания человек чувствует общую слабость, сонливость, заторможенность, головокружение, головную боль, тошноту. Если первая помощь оказана сразу, то все эти проявления исчезают сразу.

     • Профилактика острых кишечных инфекций

      Острые кишечные инфекции встречаются в любое время года, но чаще летом, потому что именно летом имеются наиболее благоприятные условия для размножения и распространения различных микробов. К острым кишечным инфекциям относятся: дизентерия, сальмонеллез, гастроэнтерит, вирусный гепатит А, брюшной тиф и другие. Основными распространителями кишечных инфекций является больной человек.

     • ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

      17 липня 2013 року на базі Лисичанського МВ ГУМВСУ у Луганській області (м. Лисичанськ, вул. Леніна,71), в період ибуде здійснювати виїзний прийом громадян заступник начальника УДАІ ГУМВС України у Луганській області Дурнєв Олександр Миколайович.

      Попередній запис на прийом здійснюється за телефоном Лисичанського МВ ГУМВСУ (06451) 7-05-11

      Керівництво Лисичанського МВ ГУМВСУ

     • Віталій Захарченко: «Міліція повинна йти назустріч людям»

      Принципово реагувати на порушення вимог службової дисципліни і законності, а також йти на зустрічі до людей та сприяти представникам мас-медіа у висвітленні роботи міліції — такі завдання Міністр внутрішніх справ поставив на засіданні колегії МВС, що відбулося 12 липня.

      Віталій Захарченко зазначив, що протягом своєї каденції він зосереджував увагу керівників регіональних підрозділів внутрішніх справ на кадровій політиці, повноті реєстрації повідомлень про злочини, ефективному реагуванні на них, а також на спілкуванні з населенням.

     • Новий порядок оскарження рішень, дій та бездіяльності державних реєстрів нерухомості та бізнесу

     • Соціальне підприємництво (програма wnisef)

      WNISEF та АТ «Ощадбанк» оголошують про початок взаємодії за програмою доступного кредитування соціальних підприємств від 5% річних!

      Мета програми

      • · підтримка соціальних підприємств малого бізнесу шляхом надання кредитів на економічно привабливих умовах;
      • · cприяння підвищенню зайнятості населення та створенню нових робочих місць;
      • · підвищення якості та ефективності надання соціальних послуг соціально незахищеним верствам населення.

      Суть продукту

     • Оголошується конкурс для груп активних громадян на участь у візитах по обміну досвідом

       

      Проект ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» оголошує конкурс для груп активних громадян на участь у візитах по обміну досвідом на тему: «Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом знизу догори»

      Мета конкурсу: відібрати групи активних осіб (не менш ніж по 15 осіб в одній групі) з громад Луганської та Донецької областей для участі у візитах по обміну досвідом на «Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом знизу догори» в межах двох областей.

     • До уваги власників земельних ділянок сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв)

      На сьогодні в Україні заборонено купівлю-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв), визначених підпунктами «а» та «б» пункту 15 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України.

     • Відновлення особово-пенсійних справ пенсіонерів МОУ

      Громадянам даної категорії, які проживають у м.м. Лисичанську, Новодружеську та Привіллі, обов’язково необхідно звернутися до військового комісаріату кабінет 14 у вівторок та четвер з 8.00 до 16.00 з документами. Телефон чергового МВК: 050-978-87-41

      Лисичанський міський військовий комісаріат

     • На сессии городского совета бушевали страсти по мемориалу "Танк" (фото)

      Вчера, 28 июля, состоялось заседание очередной 12-ой сессии Лисичанского городского совета под руководством городского головы Сергея Шилина.

      В начале работы сессии присутствующим были продемонстрированы видеоролики и фотографии по фактам нарушения прав человека и пренебрежения к государственным символам, которые происходили 24 июля в Лисичанске у мемориала «Танк».

      Просмотр данных материалов вызвал бурное часовое обсуждение. Депутаты, их помощники, присутствующие эмоционально выражали свое мнение, часть из них периодически покидала зал заседаний, не стеснялась в выражениях. Временами доходило до оскорблений и провокаций. Даже звучали призывы о демонтаже и переплавке мемориала «Танк».

     • В Лисичанске состоялась 12-я сессия городского совета

      Вчера, 28 июля, в Лисичанске состоялось заседание очередной двенадцатой сессии Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина. В работе сессии приняли участие депутаты и их помощники, городские головы городов Новодружеск и Приволье, руководители структурных подразделений Лисичанского городского совета, коммунальных предприятий, заместитель начальника полиции Юрий Сидорук, начальник управления патрульной полиции Андрей Богуш, представители общественности, СМИ.

     • Депутати підтримали звернення народного депутата України Сергія Дунаєва

      Вчора, 28 липня, під час засідання чергової 12-ої сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення народного депутата України Сергія Дунаєва до Голови Верховної ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Гарбуза Ю.Г. щодо сприяння в розгляді питання виділення грошових коштів за рахунок державного бюджету для виплати грошової компенсації громадянам м. Лисичанська, які втратили власне житло та розробити порядок надання такої компенсації.

      Текст звернення додається

     • В Лисичанске чествовали работников торговли

      Сегодня, 29 июля, накануне профессионального праздника Дня работников торговли, который отмечается в этом году 31 июля, городской голова Сергей Шилин поздравил представителей торговли нашего города и пожелал крепкого здоровья, благополучия, успехов, добра и удачи.

     • Депутати Лисичанської міської ради підтримали звернення про необхідность введення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги

      Вчора, 28 липня, під час засідання чергової 12-ї сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення щодо необхідності введення мораторію підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

      Текст звернення додається:

     • Утвержден двенадцатый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

      clip_image001Сегодня, 22 июля, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина был утвержден двенадцатый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

     • Засідання виконкому відбулося в Лисичанську

      Вчора, 19 липня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради.

      Члени виконкому розглянули матеріали про будівництво і архітектуру, про опіку і піклування, про облік і розподіл житла.

      Більш детально було розглянуто питання про хід виконання рішення виконавчого комітету від 06.08.2011р. № 347 «Про забезпечення дотримання житлових прав дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа».

     • Тематичні перевірки пройшли у Новодружеській та Привільській міських радах

      13 липня поточного року архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено тематичні перевірки «Складання описів справ постійного зберігання та з особового складу» у Привільській та Новодружеській міських радах. Тематичні перевірки пройшли згідно плану перевірок роботи архівних підрозділів та ведення поточного діловодства на підприємствах, в установах, організаціях в 2016 році.

     • Щодо проведення засідання експертної комісії

      12 липня 2016 року в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

      На порядок денний були винесені наступні питання:

     • Утвержден одиннадцатый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

      Сегодня, 8 июля, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина был утвержден одиннадцатый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

      С принятым решением можно ознакомится, переходя по следующей ссылке Решение исполкома городского совета от 08.07.2016г.

     • Вопросы социальной защиты "чернобыльцев" обсудили в Лисичанске

      Вчера, 5 июля, во время очередного заседания исполнительного комитета был рассмотрен вопрос социальной защиты «чернобыльцев».

      Отметим, что 29 июня в адрес городского головы Сергея Шилина поступило обращение от общественной организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска», о котором было уведомлено руководство Облгосадминистрации (обращение прилагается). В своем обращении «чернобыльцы» жалуются на неудовлетворительное состояние социальной защиты и медицинского обеспечения ликвидаторов чернобыльской катастрофы, и лиц, которые пострадали в результате аварии на Чернобыльской АЭС.

     • Заседание исполкома состоялось в Лисичанске

      Сегодня, 5 июля, в Лисичанском городском совете состоялось очередное заседание исполкома городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина.

      Члены исполкома рассмотрели материалы о строительстве и архитектуре, об опеке и попечительстве, утвердили решения об учете и распределении жилья.

     • Стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста

      1 липня 2016 року відбулось чергове засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати та іншим соціальним виплатам, а також з питань реалізації заходів, направлених на легалізацію найманої праці під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

      Відповідно до порядку денного на засіданні було розглянуто питання стану погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста.

      Так, за інформацією розробленою Держстатом України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.06.2016 року становила 41847,0 тис. грн., в тому числі по економічно активним підприємствам 38599,9 тис. грн.

     • 33 ВПО возобновлены социальные выплаты

      Сегодня, 2 июля, в Лисичанском городском совете состоялось первое заседание городской комиссии по рассмотрению вопросов о назначении (возобновлении) социальных выплат внутренне перемещенным лицам (ВПО). Заседание прошло под председательством заместителя городского головы Максима Головнева.

      В работе комиссии приняли участие руководители служб города, которые осуществляют социальные выплаты. В ходе работы было рассмотрено 38 личных дел о назначении (возобновлении) социальных выплат ВПО, согласно Постановлению Кабинета Министров Украины № 365 от 08.06.2016 года.

     • В Лисичанске принято решение о создании городской комиссии по рассмотрению вопросов о назначении (возобновления) социальных выплат ВПО

      Сегодня, 1 июля, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина было принято решение о создании городской комиссии по рассмотрению вопросов о назначении (возобновления) социальных выплат внутренне перемещенным лицам.

     • 29 липня виконується 150 років від дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького

      Митрополит Андрей Шептицький народився 29 липня 1865 року в мальовничому селі Прилбичі, що на Яворівщині біля Львова, в сім’ї графів Івана Шептицького та Софії з Фредрів. При хрещенні його назвали Романом Марією Александром. Батько його, Іван Шептицький, походив із древнього лицарського роду Сасів, що отримав своє шляхетство від самого Данила Галицького за особливі заслуги перед князівством.

     • О необходимости уничтожения карантинного сорняка - амброзии полыннолистной

      Вредоносность сорняка в районах массового его распространения исключительно велика. Развивая мощную надземную массу и корневую систему, амброзия сильно иссушает почву и подавляет культурные растения, лишая их не только влаги, но и питательных веществ. Чаще всего страдают от амброзии яровые хлеба и пропашные культуры (особенно подсолнечник).

     • Акценты. Итоги недели № 27 (видео)

      Выпуск№ 27 от 19.07.2013г.

      • Запуск дополнительной печи на «Пролетарии».
      • Лисичанский исполком: работа с обращениями граждан.
      • Центру социально-психологической реабилитации необходима помощь.
      • ЧП со смертельным исходом в г. Рубежное.
      • Вахта Памяти. Привольнянский плацдарм.

       

      По материалам сайта ТРК «Акцент»

     • Актуальное интервью. Водоканал (видео)

      По материалам сайта ТРК «Акцент»

     • Моторок & ролл в Лисичанске (видео)

       

      По материалам сайта ТРК «Акцент»

     • Щодо ліквідації техногенної та епізоотичної небезпеки у м. Лисичанську

      За інформацією Лисичанського МРУЕГГ філії ПАТ по газопостачанню та газифікації «Луганськгаз» дуже проблематичним залишається питання забезпечення нормальної експлуатації газопроводів високого та низького тиску, які проходять в південній частині міста, в кв. Центральний в районі будинків 4, 5 та 5а. Небезпеку створює існування споруд торговельного призначення, незаконно розташованих з порушенням охоронних зон міських комунікацій в цьому районі. Крім того, подальша незаконна експлуатація споруд торговельного призначення призводить до того, що відповідні служби не мають доступу до магістральної теплотраси та інших міських комунікацій для проведення ремонтних робіт. Слід зазначити, що порив зазначеної магістралі призведе до відключення від теплопостачання 30 багатоквартирних будинків, а витік газу створює небезпеку його вибуху.

     • В Лисичанске реализован проект БФ "Инициатива "Папа для Украины" "Вода детям Лисичанска"

      На этой неделе завершился проект «Вода детям Лисичанска Луганской области», реализация которого стала возможна благодаря помощи технического комитета Акции «Папа для Украины», финансирования благотворительных фондов «Каритас» и «Уэльса», по инициативе руководства города и при непосредственном участии сотрудников здравоохранения, а также при поддержке профильного заместителя Луганской областной государственной администрации.

     • В Лисичанске поздравили представителей торговли (фото)

      Сегодня, 28 июля, накануне Дня работников торговли городской голова Сергей Шилин поздравил представителей торговли нашего города с профессиональным праздником и пожелал крепкого здоровья, терпения, добра, удачи и мирного неба.

     • Шановні працівники торгівлі!

      Вітаємо вас з професійним святом!

      Торгівля — це одна з найпоширеніших сфер підприємницької діяльності. Працівники торгової сфери щодня задовольняють потреби споживачів. Їм притаманна доброзичливість, розуміння та ввічливість у спілкуванні. Їх завдання — нарощувати обсяги товарообігу та покращувати якість торгівельного обслуговування, адже від цього залежить розвиток ринку та економіки в цілому.

      Завдяки вашій самовідданій праці, шановні працівники торгової сфери, постійно розширюється споживчий ринок та підвищується якість товарів. Спрямовуйте й надалі свій потенціал та майстерність на забезпечення високих темпів розвитку та покращення якості вашої торгівельної справи та робіть свій внесок в економіку нашого міста та країни.

      В цей святковий для вас день бажаємо вам миру, міцного здоров’я, натхнення, радості та сімейного добробуту.

      Лисичанський міський голова Сергій Шилін

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • 28 липня - День Хрещення Київської Русі-України

      28 липня — День Хрещення Київської Русі-України. Це державне свято було засноване у 2008 році та дата для цього дня була вибрана невипадково, бо 28 липня християнський світ вшановує пам’ять святого рівноапостольного великого князя Володимира.

     • Проблеми та перспективи соціальної адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у місцеві громади

      21 липня у Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулось засідання «круглого столу» за темою «Проблеми та перспективи соціальної адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у місцеві громади», організаторами якого стали засновники громадського об’єднання «Фонд громад «Знання і справедливість» Павло Федик, Євген Черненко та Юрій Бондаренко за підтримки радника міністерства соціальної політики України з питань ВПО Юліани Гасанбекової та за сприяння Лисичанської міської ради.

      У засіданні взяли участь заступник міського голови Максим Головньов, представники управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради, пенсійного фонду, Ощадбанку, поліції, міського суду, сфери охорони здоров’я, громадських об’єднань та інших організацій міста.

     • В Лисичанске отметили третью годовщину освобождения от незаконных вооруженных формирований (фоторепортаж)

      Сегодня, 24 июля, в Лисичанске состоялся ряд торжественных мероприятий, посвященных третьей годовщине освобождения Лисичанска от незаконных вооруженных формирований.

      Мероприятия начались с возложения цветов к мемориальной доске, открытой в 2015 году на здании городского совета по ул. им. М. Грушевского, 10 в память о воинах Вооруженных Сил Украины, Национальной Гвардии Украины и добровольческих батальонов, погибших при освобождении Лисичанска в июле 2014 года.

     • С 3-й годовщиной освобождения г. Лисичанска от незаконных вооруженных формирований

     • Вітаємо лисичан - переможців телевізійного освітнього проекту «Уроки української»!

      Весною цього року телеканал ЛОТ ініціював освітній проект «Уроки української», в якому взяли участь вчителі та учні нашого міста.

      Переможцями в цьому конкурсі (І місце) та кращими знавцями рідної мови стали учні 5 класу ЗОШ № 7 м. Лисичанська. Разом зі своєю вчителькою Мариною Мовчан вони підготували урок української мови у формі віршованої казки. Переможці нагороджені путівкою до Кіровоградського оздоровчого табору «Дружба», де будуть відпочивати з 29 липня по 18 серпня.

     • ДружбаФест - в Лисичанську відкрили перший на сході критий центр вуличної культури

      15 липня у приміщенні міського кінотеатру відкрили перший на сході критий центр вуличної культури, а саме скейт-парк «Дружба». Це безкоштовний критий урбан-простір для спортивної та творчої молоді, яка займається вуличною культурою.

     • 27-а річниця прийняття Декларації про державний суверенітет України

      index16 липня 1990 року  Верховною Радою була ухвалена Декларація про державний суверенітет України. Вона надала поштовх і визначила напрям процесу утворення незалежної держави.  Держава повинна була захищати й охороняти національну державність українців. Цей документ відкрив новий етап в історії нашого народу, проголосивши основні політичні, економічні, соціальні цілі та довгострокові перспективи розвитку Української держави.

      Документ про державний суверенітет фактично став програмою побудови країни та основою «Акту проголошення незалежності України». 

     • В терцентре отметили праздник Ивана Купала

      Сегодня, 7 июля подопечные Лисичанского территориального центра отметили один из самых любимых праздников Ивана Купала.

      Мероприятие началось с рассказа об истории возникновения праздника и традиций, связанных с этим днем. В ходе мероприятия присутствующие с огромным удовольствием участвовали в розыгрышах и конкурсах, читали стихи, пели песни, фотографировались.

     • Міський голова Сергій Шилін відвідав обласний фестиваль української народної іграшки та гри

      Вчора, 6 липня, напередодні стародавнього свята Івана Купала, міський голова Сергій Шилін завітав на обласний фестиваль української народної іграшки та гри. Свято проходило на березі річки Красна Кремінського району.

     • Сергій Шилін взяв участь у святкуванні 25-річчя Асоціації міст України

      30 червня Лисичанський міський голова Сергій Шилін взяв участь в Урочистому заході на честь 25-річчя Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» (АМУ), який відбувся в приміщенні НСК «Олімпійський» у м. Київ.

      У заході взяли участь понад 800 осіб, серед яких керівники держави та почесні гості, представники громад-членів АМУ, колишні президенти АМУ та міські голови, які брали активну участь у діяльності АМУ, представники іноземних партнерів Асоціації.

     • Об усовершенствовании работы УТСЗН и коммунальных предприятий города по назначению жилищных субсидий по упрощенному порядку

      Обеспечение социальной защиты граждан — один из основных принципов государственной политики, направленной на поддержку наиболее нуждающихся, малозащищенных слоев населения.

      Управление труда и социальной защиты населения предоставляет 19 видов государственной социальной помощи, которыми охвачено более 20 тысяч жителей нашего города. В связи с приближением отопительного периода и ростом цен на коммунальные услуги особенно остро встает вопрос предоставления населению жилищных субсидий. В городе проживает 45200 семей, из которых ежегодно порядка 10 тысяч обращаются за данным видом государственной социальной помощи.

     • Изменение размера государственной социальной помощи семьям с детьми с 1 июля 2014 года

      Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета информирует, что с 1 июля 2014 вступили в действие изменения к «Порядку назначения и выплаты социальной помощи семьям с детьми.

      Этими изменениями предусматривается:

      • 1. объединение помощи при рождении ребенка и по уходу за ребенком до достижения ним трехлетнего возраста в один вид помощи — помощь при рождении ребенка;
      • 2. увеличение размера помощи при рождении первого ребенка на 10320 гривен;
      • Акценты. Итоги недели № 24 (видео)

       • Выпуск № 24 от 28.06.2013г.
       • Авария на Белогоровском водозаборе.
       • 49 очередная сессия Лисичанского горсовета.
       • «Пролетарий» осваивает новые технологии.
       • В регионе появился новый конный клуб.

        

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • Акценты. Итоги недели № 25 (видео)

       • Выпуск № 25 от 05.07.2013 г.
       • Детское инфекционное отделение: проверка анонимной информации.
       • Молодежный фестиваль: богатыри, BMX-шоу, «Рухи тіла: URBAN».
       • День молодежи в Лисичанске.
       • В байк-тур по Европе.
       • Заезд на велосипедах.

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • 31 липня закінчується строк сплати

       — податку на доходи та військового збору за податковою декларацією про майновий стан і доходи за 2016 рік фізособами та особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

       Державна податкова інспекція в м. Лисичанську

      • Першолипневі зміни для платників ПДВ

       ДПІ у м.Лисичанську інформує: Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за № 753/30621 (далі — Критерії).

       Платник податку при отриманні квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, а в перехідний період (з 01.04.2017 до 01.07.2017) при отриманні квитанції про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J(F)1312301 (далі — Таблиця).

      • ДПІ у м. Лисичанську гарантує громадянам конституційне право на звернення

       «З початку поточного року до ДПІ у м. Лисичанську ГУ ДФС у Луганській області від громадян Лисичанського регіону надійшло 1 письмове звернення. Запитуваною була інформація щодо перевірки діяльності громадянина» - про це повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

       На відповідне звернення громадянину було надано письмову відповідь у встановлений діючим законодавством термін та в повному обсязі.

      • Лисичанські платники поповнили бюджет рентною платою майже на 2 мільйона гривень

       «За перше півріччя поточного року, від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 1 млн 100,8 тис. грн. за спеціальне використання водних ресурсів та 700,5 тис. грн. - за користування надрами» - повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

       Вона нагадала, що у разі несплати рентної плати або сплати її не в повному обсязі на протязі 6 місяців, контролюючі органи подають інформацію про платників рентної плати до органів, які видають дозволи на спеціальне водокористування з метою вжиття до них відповідних заходів згідно із законом.

       Державна податкова інспекція в м. Лисичанську

      • ДПІ відповідає на запитання

       ЗАПИТАННЯ: Фізична особа-підприємець платник єдиного податку реалізує через мережу Інтернет будівельні матеріали, одяг, взуття, меблі. Чи потрібно встановлювати реєстратор розрахункових операцій (РРО)

       ВІДПОВІДЬ: До досягнення межі доходів в 1 млн. грн. в календарному році фізична особа-приватний підприємець на єдиному податку, котрий займається інтернет-торгівлею будівельними матеріалами, одягом, взуттям, меблями, може працювати без використання РРО (п.296.10 ст. 296 Податкового кодексу України (ПКУ) та п.6 ст.9 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995р. № 265/95-ВР (закон про РРО).

      • «Пульс» - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

       «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), який працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

        

      • Подолання корупції - спільна мета

       Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можно по телефону (044) 284-00-07 («Пульс»).

        

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

       За консультаціями по питанню надання податкової звітності в електронному вигляді, укладення договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатись до податкової інспекції м. Лисичанська, за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347; каб.2, 40 або за телефоном: 4-27-47.

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

        

      • Увага: затверджено Перелік кодів товарів для здійснення моніторингу відповідності ПН критеріям оцінки ступеня ризиків

       Наказом Державної фіскальної служби України від 30.06.2017р. № 461 «Про затвердження Переліку товарів згідно з УКТ ЗЕД» затверджено Перелік кодів товарів, які застосовуються для здійснення автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування Критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).

      • 28 июля 2017року закінчується строк сплати:

       — єдиного внеску за червень 2017р. гірничими підприємствами;

       — юрособами авансового внеску з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за II кв-л 2017р.;

      • До уваги платників ПДВ!

       З 1 липня запрацювала електронна система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеням ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (п.74.2 ст.74 та п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України).

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

        

      • До уваги СГД, що реалізують технічно складні побутові товари

       Постановою КМУ від 16.03.2017р. № 231 визначено Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюється із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

      • У Лисичанську з початку 2017 року 68 «єдинників» використали своє право на відпустку

       «За 6 місяців поточного року 68 фізичних осіб — підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля скористалися своїм правом на відпустку» — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

      • Лисичанські бізнесмени активно застосовують касові апарати для продажу складної побутової техніки

       «Станом на 1 липня поточного року реєстратори розрахункових операцій (РРО) застосовуються на 20 об’єктах Лисичанського регіону, в яких реалізується складна побутова техніка» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

      • «ДПІ відповідає на запитання»

       Підприємець реалізує складну побутову техніку: РРО не уникнути

       Запитання: чи застосовують реєстратори розрахункових операцій (РРО) фізичні особи-приватні підприємці-платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту?

      • До уваги суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів

       ДПІ у м.Лисичанську повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017р № 231 Уряд визначив Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Положеннями п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України та ст.9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено обов’язковість застосування РРО суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

      • Анонс культурних заходів з 01 по 07 серпня

       anons 13 серпня о 19.00 на площі біля Палацу культури ім. В.М. Сосюри відбудеться ігрова програма «Літні дивацтва».

       5 серпня о 12.00 бібліотека-філія № 9 запрошує на енциклопедичний час «Володимир Леонтович: письменник, громадський діяч, член Центральної Ради».

       6 серпня

       — о 10.00 бібліотека-філія № 8 запрошує на казковий вернісаж «У барвах літнього читання»;

       — о 10.00 у сквері біля заводу ГТВ пройдуть літні читання «Літо в сквері».

      • 20 липня 2017 року закінчується строк подання:

       — декларації з ПДВ за червень 2017р. платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю;

       — Звіту про суми нарахованої зарплати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за червень 2017р.;

       — декларації з плати за землю (земподаток та/або орендна плата за земділянки державної або комунальної власності) за червень 2017р. платниками, які обрали місячний період звітування;

      • Оголошується конкурс на надання послуг радника з кадрових питань у проект ПРООН

       Радник з кадрових питань у проект ПРООН

       В рамках проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах» з підтримки 15 великим і малим містам Донецької та Луганської областей у вигляді малих грантів програми обміну для зміцнення організаційних структур місцевих рад таких міст (Програма обміну), що реалізується за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, Лисичанська міська рада та Українська асоціація районних та обласних рад (далі — УАРОР) оголошують конкурс на надання послуг радника з кадрових питань.

       Технічне завдання для радника з кадрових питань, а також умови оплати послуг радника визначені в додатку до цього оголошення.

      • 20 липня 2017 року закінчується строк сплати:

       — авансових платежів з єдиного податку платниками єдиного податку I і II груп за липень 2017р.;

       — доплати (при необхідності) податкового зобов’язання з акцизного податку на тютюнові вироби, розрахованої з урахуванням авансових платежів, здійснених під час придбання марок акцизного податку;

       — єдиного внеску (крім гірничих підприємств) за червень 2017р.

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      • Увага! Розпочато конкурс ПРООН на здобуття грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності.

       Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській, Луганській, Донецькій областях, місті Києві та місцеве населення Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Уряду України територій) взяти участь у конкурсі на здобуття грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності.

       Мета конкурсу — поліпшити життя внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей шляхом підтримки підприємницької діяльності та малого бізнесу.

       Конкурс грантів для підприємницької діяльності адмініструє благодійний фонд «Творчий центр ТЦК»

       Грантова підтримка надається на започаткування та/чи відновлення, розширення підприємницької діяльності та малого бізнесу.

      • До уваги платників ПДВ: для розблокування ПН виробники можуть подати Таблицю даних

       ДПІ у м. Лисичанську інформує: механізм зупинення реєстрації податкових накладних, передбачений п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, з 01.07.2017р. почав діяти у звичайному робочому режимі. Причиною може стати відповідність податкової накладної/розрахунку коригування (ПН/РК) сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення її реєстрації в ЄРПН. Такі критерії затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017р. № 567.

       Якщо платник отримає квитанцію про зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, то він управі подати Комісії Державної фіскальної служби (ДФС) інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J (F) 1312301 (Таблиця). Її подають в електронному форматі, зокрема, через особистий електронний кабінет з електронними цифровими підписами відповідальних осіб.

      • Оголошується конкурс на надання послуг експерта з питань управління багатоквартирним будинком у проект ПРООН

       Експерт з питань управління багатоквартирним будинком у проект ПРООН

       В рамках проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах» з підтримки 15 великим і малим містам Донецької та Луганської областей у вигляді малих грантів програми обміну для зміцнення організаційних структур місцевих рад таких міст (Програма обміну), що реалізується за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, Лисичанська міська рада та Українська асоціація районних та обласних рад (далі - УАРОР) оголошують конкурс на надання послуг експерта з питань управління багатоквартирним будинком.

       Технічне завдання для експерта з питань управління багатоквартирним будинком, а також умови оплати праці такого експерта визначені у додатку до цього оголошення.

      • До уваги виїжджаючих за кордон на постійне місце проживання

       ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: відповідно до вимог пункту 179.3 статті 179 Податкового кодексу України платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до органу державної податкової служби податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду. Орган державної податкової служби протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур. Форма такої довідки затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 року № 795.

      • Анонс культурних заходів з 25 по 31 липня

       25 липня о 12.00 в бібліотеці-філії для № 10 відбудеться поетичний реквієм «В ім’я пам’яті солдата — переможця», присвячений Дню визволення м. Лисичанська від незаконних озброєних формувань.

       26 липня об 11.00 ПК «Діамант» запрошує на перегляд фільму та інформаційну годину «Сказание о крещении Киевской Руси», присвячені Дню Хрещення Київської Русі — України.

       27 липня

       — об 11.00 центральна бібліотека запрошує на перегляд та обговорення українського кіно у відео залі патріотичного фільму «Хрещення Київської Русі — України», присвячений Дню Хрещення Київської Русі — України;

       — о 14.00 у бібліотека-філія № 2 запрошує на тематичний вечір «Пам’ять заради майбутнього»

      • Неподання або невчасне подання Звіту про пільги тягне за собою накладання штрафних санкцій

       ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: з 1 січня 2017 року перелік податкової звітності доповнено звітами, у т.ч. тими, що подають платники податків до контролюючих органів із відображенням обсягів операції (-й), щодо якої (-их) податковим і митним законодавством передбачено звільнення платника податку від обов’язку нарахування та сплати податків і зборів (у т.ч. акцизного податку).

       Таким чином, неподання або невчасне подання Звіту про пільги тягне за собою накладання штрафних санкцій у розмірі 170 грн, а повторне таке порушення протягом звітного року — 1020 грн (п.120.1 ст.120 Податкового кодексу України).

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      • Анонс загальноміських заходів з нагоди 2-ої річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань

       24 липня

       з 9.00 по 10.00 у культових спорудах міста відбудуться заупокійні богослужіння за загиблими під час проведення бойових бій на території м. Лисичанська;

       з 9.30 по 9.40 по вул. ім. М. Грушевського, 10 — урочисте покладення корзини квітів до меморіальної дошки воїнам, загиблим при звільненні м. Лисичанська;

       о 10.00 по вул. Першотравневій (р-он Пролетарського мосту) — урочистий мітинг та покладення квітів до пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям — командиру військової частини 3011 Нацгвардії України генерал-майору Олександру Радієвському, полковнику Павлу Сницару, солдату Ігорю Коцяру;

       з 11.00 по 12.00 біля меморіального комплексу «Пам’ять» — урочистий мітинг та концертна програма.

       Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля запрошуємо Вас прийняти участь в загальноміських заходах.

      • Акценты №8 (видео)

       • Капремонт кровли аварийного дома.
       • Уборка химических отходов в с. Метелкино.
       • Закон Украины о коррупции.

        

      • До уваги платників земельного податку

       ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: фізичні особи (громадяни) несуть відповідальність за не своєчасне та не повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання з плати за землю.

       У разі не сплати протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення відповідної (узгодженої) суми грошового зобов’язання, такі платники податків притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у наступних розмірах:

      • 28 липня - засідання чергової 12-ї сесії Лисичанської міської ради

       28 липня 2016 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради відбудеться засідання чергової дванадцятої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання.

       На розгляд міської ради виносяться наступні питання:

       • 1. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 р.
       • 2. Про регулювання земельних відносин.
       • Підприємець реалізує б/в техніку без гарантії: чи потрібен РРО?

        ДПІ у м. Лисичанську інформує: при роздрібній торгівлі технікою, яка була раніше у використанні (зокрема, мобільними телефонами) використання реєстратора розрахункових операцій (РРО) фізичною особою-підприємцем на єдиному податку є обов’язковим.

       • Анонс культурних заходів з 18 по 24 липня (оновлено)

        18 липня о 10.00 в бібліотеці-філії для дітей № 7 працюватиме літературне кафе «Життя мов спалах сонячного серця» до 105-річчя з Дня народження Олени Теліги.

        19 липня краєзнавчий музей запрошує на виставку із фондів музею «Сила нескорених».

        З 19 по 24 липня на майданчику біля ПК ім. В.М. Сосюри працюватиме Літературна алея «Письменники — ювіляри», «Я — Українка» до 105 — річчя з Дня народження Олени Теліги.

        З 20 по 25 липня в бібліотеці-філії для дітей № 10 працюватиме виставка-реквієм «Вони загинули, але перемогли, бо віддали життя за Батьківщину».

       • Внимание! Фотоконкурс!

       • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 17 мільйонів гривень ПДВ

        Як повідомила в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко: «За січень — червень поточного року до державного бюджету було спрямовано 16 млн 744,8 тис. грн податку на додану вартість, з яких 242,8 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

       • Тим, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання

        Як повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко: «З початку поточного року фахівцями ДПІ у м. Лисичанську було видано 9 довідок про сплату податку резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання (про відсутність податкових зобов’язань з цього податку) після проведення відповідних перевірок податкових декларацій запитувачів».

       • Відтепер з залізничним вокзалом Лисичанська можна зв'язатись за телефоном

        Усна інформація про розклад руху пасажирських поїздів, вартість проїзду та перевезення багажу, наявність місць, запізнення поїздів, колію відправлення, час прибуття поїзда, правила перевезення пасажирів, багажу надається безкоштовно за номером 050-42-08-876 (згідно з тарифами мобільного зв’язку).

        Письмові довідки, крім довідок про запізнення поїздів, видаються фізичним та юридичним особам за 5 грн. 81 коп. на вокзалі Лисичанськ у касі № 1 та № 2 згідно з правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

        Адміністрація залізничного вокзалу Лисичанськ

       • ДПІ відповідає на запитання

        ЗАПИТАННЯ: Що слід зазначити у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, якщо фізична особа-підприємець – платник єдиного податку здійснює діяльність із надання послуг у заздалегідь не визначених місцях?

       • 8 липня - площа Перемоги - Фестиваль "З країни в Україну"

       • 19 липня 2017 року закінчується строк сплати:

        — єдиного внеску фізособами-підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, за II квартал 2017р.;

        — авансових платежів з податку на доходи фізособами-підприємцями, які працюють на загальній системі оподаткування, за II квартал 2017р.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • Анонс культурних заходів з 4 по 10 липня

        6 липня об 11.00 на площі біля міського ПК пройде ігрова програма для дітей «День ігор з Фіксиками»; а о 16.00 на площі біля ПК ім. В.М. Сосюри — розважально-ігрова програма «Барви сонячного літа».

        З 6 по 9 липня о 12.00 бібліотека-філія № 9 запрошує усіх бажаючих на бібліотечні казкові аудіо години «З казкою відкриваю світ».

        7 липня о 10.00 бібліотека-філія № 7 запрошує на народознавче свято «Купальні дива» до Свята Івана Купала.

       • 19 липня 2017року закінчується строк подання:

        — декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать спільному підприємству з іноземними інвестиціями-резиденту України і знаходяться за її межами, за II квартал 2017р.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • Регіональний трикутник №159

        • Рынок на РТИ. - Теплосеть готовится к отопительному сезону.
        • Продолжается ремонт дорог в Лисичанске.
        • Вручение удостоверений юным парашютистам.
        • Онкобольных становится больше.

       • 17 липня 2017 року закінчується строк подання:

        - звіту про використання КОРО (РК) за червень 2017р.;

        - фінансової звітності розпорядниками коштів державного і місцевих бюджетів за II квартал 2017р.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • До уваги платників ПДВ

        З 20.06.2017 набрали чинності накази Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 566 «Про затвердження Порядку роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації» (далі — Наказ № 566) та № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі — Наказ № 567). Зазначені накази прийнято відповідно до вимог п.74.2 ст.74, п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України (далі — ПКУ).

       • Право на доступ до публічної інформації гарантовано законом

        «З початку року, до ДПІ у м. Лисичанську, від платників податків надійшло 4 запити на отримання публічної інформації. Запити надійшли від юридичних осіб та від представника ЗМІ. Відповіді запитувачам було надано своєчасно» — про це повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

       • З початку року від платників Лисичанського регіону в бюджет надійшло майже 185 млн грн.

        «За перше півріччя поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 184 млн 744,7 тис. грн, — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 66 млн 197,7 тис грн, що на 9 млн 566,4 тис грн або на 16,9 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 118 млн 547 тис грн — до місцевого бюджету».

       • ДПІ відповідає на запитання

        ЗАПИТАННЯ: Чи застосовуються пільги у вигляді зменшення бази оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в т.ч. їх часток, при сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за садовий та дачний будинки?

        ВІДПОВІДЬ: Пільги у вигляді зменшення бази оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, при сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, застосовуються до садового та дачного будинків з урахуванням норм, визначених п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України.

       • Акценты № 9 (видео)

        • 2012 год, это год переписи населения.
        • В России найдены останки нашего земляка.
        • Борьба с амброзией.

       • До уваги платників ПДВ

        З 1 липня 2017 року запрацювала електронна система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеням ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (п.74.2 ст.74 та п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України).

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • Щодо запровадження системи автоматизованого моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких ПН/РК в ЄРПН (СМ КОР)

        ДПІ у м. Лисичанську інформує: пунктом 74.2 статті 74 Кодексу з квітня 2017 року запроваджено систему автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН (далі — СМ КОР).

        СМ КОР побудовано з використанням критеріїв, визначених наказом МФУ від 13.06.2017 № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 16.06.217 за № 753/30621 (далі — наказ).

       • Порядок зняття з обліку в органах Державної фіскальної служби

        ДПІ у м. Лисичанську інформує: для зняття з обліку в органах Державної фіскальної служби (ДФС) підприємцю на загальній системі оподаткування необхідно:

        — подати декларацію про майновий стан і доходи до органу ДФС за місцем обліку за останній базовий звітний період (у якій мають відображення вийнятково доходи від проведення підприємницької діяльності) протягом 30 календарних днів із дня проведення державної реєстрації припинення (п. 177.11 ст.177 Податкового кодексу України (ПКУ));

       • Новый конкурс ПРООН для общественных организаций "Внедрение подхода "кейс-менеджмент" в работе с внутренне перемещенными лицами в общественных и государственных организациях"

        Грантовый конкурс объявлен проектом «Быстрое реагирование на социальные и экономические проблемы внутренне перемещенных лиц в Украине».

        Цель конкурса: содействие процессам оперативного и комплексного реагирования на потребности ВПЛ путем обеспечение предоставления услуги по ведению случая и создания рабочих мест кейс-менеджеров на местном уровне.

        К участию в конкурсе приглашаются неприбыльные организации (включая благотворительные фонды).

        Максимальный размер гранта (на одну область) — 800 000 грн.

        Общий бюджет конкурса — 340 000 долларов США.

       • Запрошуємо прийняти участь у щорічному VII Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів "Врятувати від забуття"

        Запрошуємо прийняти участь у щорічному VII Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

        Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

       • Київська Книжкова виставка до Дня Знань 27-30 серпня 2015 року

        Шановні Пані та Панове!

        Протягом багатьох років, в кінці літа, вже доброю традицією стало проведення в Українському домі на Європейській площі (вул. Хрещатик, 2) щорічної книжкової виставки-ярмарку до Дня Знань. Цей рік не став винятком.

        З 27 по 30 серпня запрошуємо всіх бажаючих відвідати чергову виставку-ярмарок, організатором якої є Державне підприємство «Український Дім» за підтримки та під патронатом Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

       • Щодо зміни тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних організацій, що обслуговуються ТОВ "ДЕМ І К"

        Відповідно до постанови Національної комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 30.06.2015 р. № 1886, враховуючи положення Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 №390 ТОВ «ДЕМ І К» доводить до відома споживачів (бюджетних організацій) інформацію про зміну розміру тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в наступних розмірах:

       • Вниманию жителей центральной части города Лисичанска!

        В связи с перенесением сроков проведения ремонтных работ со стороны ООО «ЛЭО» в районе насосной станции «Белогоровская», будет прекращена подача воды с 08.00 до 16.00 22 июля 2015 г. в центральной части города, в г. Новодружеск, г. Приволье.
        Просьба произвести необходимый запас питьевой воды.
        ЛКСП «Лисичанскводоканал»

       • До уваги призовників з повною загальною середньою освітою віком від 17 до 21 років

        Лисичанським міським військовим комісаріатом проводиться відбір кандидатів для навчання у військових коледжах з підготовки сержантського складу у вищих військових навчальних закладах за державним замовленням із здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

        Військові коледжі здійснюють підготовку громадян України для подальшого проходження військової служби за контрактом на посадах осіб сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України.

       • Шановні громадяни!